Het Nintendo Wii en Gamecube Ervaringen Topic Deel 86 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 9.520 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_WiiGCLogo3.jpg
Welkom alweer bij deel 86 van Het Grote Nintendo Wii en Gamecube Topic.
Samen hebben we al meer dan t-a-c-h-t-i-g-d-u-i-z-e-n-d reacties geplaatst in dit topic en het einde is nog lang niet in zicht.


Tweakers.net IRC Nintendo chat: webbased of #nintendo op irc.tweakers.net


Meld je aan bij de Wii Consolecode Database om Wiicodes en friendcodes uit te wisselen :)

Inhoudsopgave

Gamecube Mini FAQ | Gamecube Must-Haves | Gamecube websites & links

Ik heb een vraag!

Dan ben je hier aan het goede adres! ;) Maar de steeds terugkerende vragen zijn voor de trouwe bezoekers vervelend, dus:

• Neem eerst De Mini FAQ en deze topicstart door (CTRL+F om te zoeken)
• Daarna het topic doorzoeken met het vakje rechtsbovenin

Heb je geen antwoord kunnen vinden dan is je vraag welkom in het topic!

Vorige Topics
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Nintendo Wii
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_wii_startpost.jpg


De console
Wii (spreek uit 'wie') is Nintendo’s nieuwste console. Het meest opvallende aan de Wii is natuurlijk de controller, maar ook de backward’s compatibility (waaronder de Virtual Console), de kanalen interface, WiiConnect24 en de Nintendo DS connectiviteit zijn unieke aspecten van de Wii. Ze worden allemaal kort besproken.

Design en specificaties
Nintendo is met de Wii een nieuwe weg ingeslagen op het gebied van design. Waar bij de vorige consoles het design niet zo heel bijzonder is valt de Wii juist op door het design. Het systeem is uiterst compact (16 x 2,5 x 22 cm) en kan zowel horizontaal als verticaal gepositioneerd worden. In de verticale stand leunt de console lichtjes schuin naar achteren waardoor de console niet misstaat naast de TV.

Er zijn geen officiële specs beschikbaar. De console beschikt over de IBM “Broadway” processor en de ATI “Hollywood” grafische chip. Volgens IGN draaien deze respectievelijk op 729 Mhz en 243 Mhz. Dat maakt de Wii grofweg 2 tot 3 keer zo snel als een Xbox. Verder maakt de Wii gebruik van supersnel 1T-SRAM van Mosys en heeft de beschikking over 512 mb flash geheugen voor opslag. Het is de verwachting dat je dit geheugen in de toekomst kunt uitbereiden met SD-kaarten en USB-opslagapparaten.

Controller
De controller is één van de belangrijkste punten waarop Nintendo vernieuwing brengt. Zelfs al maanden voor de release was er één aspect van de controller door de concurrentie gekopieerd. De volledig draadloze Wii controller heeft de vorm van een afstandsbediening en wordt daarom ook wel Wii-mote genoemd. Door middel van verschillende sensors in de Wii-mote kan de console bepalen waar de controller zich bevind, hoe je de controller beweegt en hoe schuin je de controller houdt. Dankzij de sensorbar die je onder of boven de TV moet plaatsen, weet de console ook nog op de pixel nauwkeurig waar je naar toe richt.

Hiermee zijn compleet nieuwe gameplay ervaringen mogelijk die je niet op andere consoles zal terugzien. Hier stopt de vernieuwing van de controller niet, de Wii controller is ook de eerste controller met een ingebouwde luidspreker. Stel je voor dat je in een game met een pistool op je vijand schiet, maar in plaats van uit je surround sound-set komt het geluid uit de controller. Hiermee wordt je nog meer in het spel betrokken.

Als laatste kan de Wii controller ook voorzien worden van uitbreidingen die extra functionaliteit toevoegen. De belangrijkste uitbreiding is de Nunchuck. Het bestaat uit een analoge stick en twee triggers. Deze uitbreiding, die ook bewegingsgevoelig is, maakt het mogelijk om bijvoorbeeld in een First Person Shooter gemakkelijk rond te kunnen lopen. De Nunchuk is ook standaard bij de Wii meegeleverd.

De tweede belangrijke uitbreiding is de classic controller. Deze classic controller is voornamelijk bedoeld om Virtual Console spellen te kunnen spelen op de Wii. De Classic Controller is helaas niet te gebruiken om Gamecube spellen te spelen. In tegenstelling tot de Nunchuk unit is de classic controller bedoelt als alternatief voor de Wii controller, niet als aanvulling.

Vervolgens zijn er ook nog allerlei shells om de controller in te stoppen. Zo heeft Nintendo al een lightgun accessoire onthult. Third-parties hebben ook allerlei omhulsels uitgebracht. Dit varieert van allerlei stuurtjes tot een tennisracket waar je de Wii-mote in kunt klikken.

Backward’s compatibility en de Virtual Console
De Wii is volledig compatible met alle GameCube spellen. Dat betekent dat je alle GameCube toppers die in de startpost van dit topic genoemd zijn, zonder problemen kan spelen op de Wii. De vier controllerpoorten voor GameCube controllers en de twee memorycards slots zorgen ervoor dat je al je GameCube controllers en memorycards kan blijven gebruiken.

Nintendo trekt het begrip backwards compatible echter verder door, het is ook mogelijk om via het shopping channel NES, SNES en N64 spellen te downloaden en op je Wii te spelen dankzij de Wii Virtual Console. De ondersteuning voor spellen is echter niet beperkt tot Nintendo platforms, Nintendo heeft afspraken gemaakt met Sega, NEC en Hudson om de beste Mega Drive en Turbografx-16 spellen aan te bieden via de Wii Virtual Console. Ook zullen er third-parties zijn die MSX spellen op de Virtual Console zullen uitbrengen. Om de Virtual Console spellen zo goed mogelijk te kunnen spelen heeft Nintendo ook de onderstaande "classic controller" uitgebracht voor de Wii.

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ClassicController.jpg

Kanalen interface
Nintendo wil graag ook niet gamers gebruik laten maken van de Wii, om ze zo toch in aanraking te laten komen met de console. Om die reden hebben ze allerlei functies toegevoegd, die zijn te vinden op de Wii als kanalen. Voorlopig is er plaats voor 48 kanalen. Naast degene die hier besproken worden is er ook nog het disckanaal, daar vandaan speel je Gamecube en Wii spellen en worden er aparte kanalen aangemaakt voor de Virtual Console spellen die je download. Een leuke bijkomstigheid is dat de informatie uit de kanalen ook in spellen gebruikt kan worden. Zo maakt Madden 2007 gebruik van het weerkanaal om het weer in het spel af te stemmen op het "echte" weer.

In het enquete kanaal kun je op een snelle, eenvoudige en leuke manier antwoorden kunnen geven op een grote hoeveelheid vragen. In dit kanaal kun je jouw mening vergelijken met die van je vrienden, familieleden en mensen van over de hele wereld.

Met het fotokanaal kun je gemakkelijk foto's selecteren, vergroten en verkleinen. Daarnaast geven de vele opties je bijvoorbeeld de mogelijkheid om op je foto's te krabbelen, effecten toe te passen of ze om te zetten in puzzels.

In het Mii-kanaal kun je je eigen Mii's maken door verschillende gezichtskenmerken te combineren. Je kunt de Mii’s gebruiken in bepaalde games, of ze opslaan op je Wii-afstandsbediening om ze overal mee naartoe te nemen! Myamoto heeft aangegeven dat dit kanaal in de nabije toekomst uitgebreid gaat worden...

In het weerkanaal kun je de huidige weersinformatie, en de weersverwachting voor morgen en de rest van de week bekijken. Je kunt ook een groter gebied bekijken, door simpelweg uit te zoomen. Check de wereldwijde weersverwachtingen door simpelweg de wereldbol rond te draaien!

Het nieuwskanaal is altijd bij de tijd, zowel met lokaal als internationaal nieuws. Hier kun je het laatste nieuws lezen op je televisie alsof je door de ochtendkrant bladert. In de volgende versie van het nieuwskanaal zal er meer regionaal nieuws aanwezig zijn.

Het internetkanaal heeft volledige ondersteuning voor zowel AJAX websites zoals Google Earth en voor Flash. De Opera browser voor de Wii is een volwaardige browser, waar je de meeste website mee zult kunnen bezoeken. Mits je het internetkanaal voor eind juni download is het gratis, daarna kost het eenmalig 500 Wii punten.

Via het Wii-winkelkanaal kun je virtual console games kopen en downloaden. Ook kun je daar regelmatige nieuwe kanalen vinden. De downloads kun je betalen middels Wii Point Cards en je creditcard (1 eurocent = 1 point).

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/weather.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/Mii.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/news.jpg

WiiConnect24
De Wii is altijd online, ook als de console in de slaapstand staat. Hierdoor zal het mogelijk zijn voor gamedevelopers om updates en nieuwe content te sturen naar de console terwijl deze niet in gebruik is, zodat je niet op het downloaden en installeren van updates hoeft te wachten bij het opstarten van een spel. Het zal bijvoorbeeld ook mogelijk zijn dat andere gamers, terwijl je zelf slaapt, voorwerpen kunnen achterlaten in je Animal Crossing dorp. Dankzij de always-online functionaliteit van de console zullen er ook andere diensten kunnen worden aangeboden. Voor het uitwisselen van informatie met andere Wii's zul je de Wiicode van die persoon toe moeten voegen.

De Wii maakt hier standaard van gebruik voor het uitwisselen van berichten via het prikbord. De verschillende kanalen maken hier ook gebruik van, zo ontvang je automatisch Mii’s, het laatste weer & nieuws en nieuwe vragen voor het enquete kanaal. Spellen kunnen hier ook gebruik van maken. Eledees en Brain Training zullen de eerste spellen zijn die hier gebruik van maken.

Wifi Connection
De naam van Nintendo voor online gamen is al bekend van de DS, voor de Wii zullen de mogelijkheden uitgebreider zijn. In het verleden toen Nintendo nog geen interesse had in online gaming, werd er één ding duidelijk gemaakt: Nintendo vind het belachelijk dat gamers voor spellen zelf moeten betalen en daar boven op nog eens abonnementskosten moeten betalen om de spellen online te kunnen spelen). Nintendo zal daarom voor alle door Nintendo uitgegeven titels, geen geld vragen voor online gaming. Het is echter niet uitgesloten dat third-party developers geld gaan vragen om hun spellen online te kunnen spelen, al is het waarschijnlijk dat de meeste third-party spellen ook gratis online te spelen zullen zijn. Voor het spelen tegen vrienden zul je per spel friendscodes moeten uitwisselen. Voor willekeurige spelerkeuze hoeft dat niet. Het eerste spel voor de Wii wat online gaming biedt, is Mario Strikers Charged Football.

Nintendo DS Connectiviteit
Via WiFi is het mogelijk de Nintendo DS en de Wii met elkaar te laten communiceren. De Wii zal misschien in de toekomst de mogelijkheid krijgen om automatisch die nieuwste Nintendo DS demo's te downloaden, die vervolgens vanaf de console op de Nintendo DS gedownload kunnen worden. Nintendo heeft ook aangegeven dat een DS spel gebruik kan maken van de Wii om het spel op een TV weer te geven, waardoor de Wii een soort TV-out voor de DS wordt. Het is alleen niet bekend of alle spellen hier gebruik van kunnen maken of alleen de spellen die hier speciaal voor ontwikkeld zijn, al is de laatste optie het meest waarschijnlijk. Het is ook mogelijk dat Wii spellen gebruiken maken van de DS. Het eerste spel wat gebruik gaat maken van de Nintendo DS connectiviteit moet hier nog uitkomen en is Pokemon Battle Revolution.

Prijs en inhoud van de doos
De Wii kost in Europa €249,99. Voor die prijs krijg je het volgende:
  • Wii
  • Wii standaard(om de console rechtop te kunnen laten staan)
  • 1 Wii-controller
  • 1 Nunchuck controller uitbreiding
  • 1 Sensor bar(wordt gebruikt om te bepalen waar de controller naar toe wijst)
  • 1 Standaard voor de sensor bar
  • 2 AA-batterijen
  • Composiet video kabel met scart adapter(zie FAQ)
  • Het spel Wii Sports
Wii Mini FAQ

Welke videokabel kan ik het beste gebruiken om de Wii op mijn TV aan te sluiten :?

Dat hangt van je TV af. Voor een wat oudere TV die geen scart aansluiting heeft maar wel een composiet aansluiting of een scart aansluiting heeft die geen RGB ondersteunt, zal de bij de Wii meegeleverde composietkabel voldoende zijn. De RGB-scartkabel zal dan geen kwaliteitsverbetering leveren. Als je TV een scart aansluiting heeft die RGB ondersteunt, dan zal de RGB-scartkabel de beste beeldkwaliteit leveren. Michael Knight heeft hier een vergelijking (met plaatjes) tussen de kwaliteit van de composiet- en RGB-kabels gepost.. Als je een wat oudere TV hebt die nog geen composiet of scart aansluitingen heeft dan kun je de Wii (momenteel nog) niet op je TV aansluiten.

Als je een vrij moderne TV hebt die progressive scan aan kan, dan is er nog een derde optie. Je kunt dan gebruik maken van de component-kabel van Nintendo. De componentkabel heeft als voordeel boven de andere kabels dat je gebruik kunt maken van progressive scan. Normaal gesproken is een TV signaal interlaced, dat wil zeggen dat de beeldlijnen van het beeld om en om op het scherm gezet worden. De TV geeft dus 50 of 60(PAL of PAL-60) keer per seconde een half beeld weer. Je merkt hier weinig van op een normale TV, behalve dat het er soms op zal lijken dat het beeld trilt, met name bij tekst. Op een LCD of plasma TV vallen de effecten van het op deze manier opbouwen van het beeld veel meer op. Bij progressive scan wordt het TV beeld in één keer opgebouwd, waardoor het beeld veel rustiger oogt. Progressive scan wordt echter bijna alleen door HDTV toestellen ondersteund, het aantal beeldbuis TV toestellen dat progressive scan ondersteunt is op één hand te tellen.

Hoe kan ik de Wii op een versterker aansluiten als ik de RGB-scartkabel gebruik :?

Als je de RGB-scartkabel gebruikt, kun je de Wii alleen in combinatie met een versterker gebruiken als je TV een audio-uitgang heeft. Je moet dan de audio-uitgang van de TV op een audio-ingang van de versterker aansluiten. Het geluid van de Wii zal dan via de TV naar de versterker lopen. Als je TV geen audio-uitgang heeft, dan kun je ook eventueel de koptelefoonaansluiting met de audio-ingang van de versterker verbinden.

Waarom krijg ik geen beeld met bepaalde VC games :?
De meeste VC games ondersteunen geen 480p. In die gevallen gebruikt de Wii alsnog 480i of 576i, wat je TV waarschijnlijk niet ondersteund over de component ingang. Vaak staan de ondersteunde resoluties per ingang beschreven in de handleiding van de TV. De RGB en composiet kabel hebben dit probleem niet, die kunnen alleen maar 480i of 576i gebruiken.

Ik heb geen WiFi, hoe kom ik het internet op :?

In dat geval zijn er twee oplossingen, de Wii ethernet adapter van Nintendo of de Nintendo WiFi USB Connector. De ethernet adapter sluit je aan op één van de USB poorten van de Wii en vervolgens kun je de Wii op een ethernet netwerk aansluiten. De Nintendo WiFi USB Connector sluit je aan op een USB poort van je PC om zo een draadloos netwerk te creëeren die alleen door een Wii of een DS bruikbaar is.

Heb ik een memory card nodig voor de Wii :?

Nee, voor Wii spellen heb je geen memory card nodig vanwege de 512 Mb flashgeheugen die in de console ingebouwd is. Als je Gamecube spellen op de Wii wilt kunnen spelen, dan heb je wel een Gamecube memory card nodig.

Het nieuws/weer kanaal werkt niet! Wat nu :?

Om het weer kanaal en het nieuws kanaal te kunnen gebruiken zul je eerst de allernieuwste firmware update op de Wii moeten installeren. Dan zou het icoontje van van beide kanalen veranderd moeten zijn en kun je er meteen gebruik van maken.

Speelt de Wii DVD films af :?

Nee, maar er komt volgend jaar een (duurdere) versie van de Wii die dat zal kunnen. Nintendo heeft aangegeven dat om de Wii DVD's te laten afspelen er meer nodig is dan alleen een software update. Het is dus niet waarschijnlijk dat er een software update komt die DVD afspeelmogelijkheden toevoegt aan de huidige consoles, maar het is nog niet helemaal uitgesloten dat er een software update komt.

Mijn Mii voelt zich eenzaam! Kan ik Wii Friend Codes met andere Tweakers uitwisselen :?

Ja, dat kan. Hiervoor moet je je aanmelden bij de Wii Consolecode Database van XiN-eViL. Er is ook een speciale Wii versie

Ik wil Virtual Console/Gamecube spellen spelen op de Wii, welke controller heb ik nodig :?

Om Gamecube spellen te kunnen spelen op de Wii heb je altijd een Gamecube controller nodig en daarnaast nog een Gamecube memory card. Voor Virtual Console spellen kun je het onderstaande overzichtje raadplegen om te kijken welke controllers je zal kunnen gebruiken:

Afbeeldingslocatie: http://wiiportal.nintendo-europe.com/uploads/tx_templavoila/3waystocontrole_02.gif


SNES spellen zijn speelbaar met de Gamecube controller, maar vanwege de afwijkende button-layout van de Gamecube controller is het vrij moeilijk om bepaalde knoppen-combinaties(B+Y, Y+X) te gebruiken die in sommige SNES spellen nodig zijn. Voor spellen die van deze combinaties gebruik maken valt het aan te bevelen de Classic Controller te gebruiken in plaats van de Gamecube controller.

Kan ik spellen uit Japan of de V.S. spelen op mijn Europese Wii :?

Nee, een Europese Wii speelt alleen spellen uit Europa af. Datel werkt aan een Wii versie van de populaire Freeloader, maar het is nog onduidelijk of en wanneer de Wii Freeloader zal worden uitgebracht.

Releasedata spellen

In dit deel vind je de Europese releasedata van verschillende Wii en Virtual Console spellen.

Wii
20 juli 2007
Brain Training: Wii Degree*1
20 juli 2007
King of Clubs
juli 2007
William Pinball Classics
juli 2007
Transformers The Game
3 augustus 2007
Surf's Up!
10 augustus 2007
Trauma Center*
24 augustus 2007
Madden 08
31 augustus 2007
Boogie*
31 august 2007
Cosmic Family
31 august 2007
Tiger Woods 08
augustus 2007
California Games
augustus 2007
Tamagotchi Party On!*
7 september 2007
Alien Syndrome*
13 september 2007
MySims* (releasedate Australië)
14 september 2007
Super Paper Mario*
14 september 2007
Escape from Bug Island
14 september 2007
Dragon Blade: Wrath Of Fire
21 september 2007
World Championship Poker
september 2007
Fifa 2008
september 2007
My Word Coach*
september 2007
Emergency Mayhem
september 2007
Brunswick Bowling pro
19 oktober 2007
Brothers in Arms: Double Time*
26 oktober 2007
NBA Live 08
26 oktober 2007
Pipa Funnell*
26 oktober 2007
Metroid Prime 3: Corruption*
26 oktober 2007
Mario and Sonic at the Olympic Games*
16 november 2007
Rayman Raving Rabbids 2*
29 november 2007
Catz 2008*
29 november 2007
Dogz 2008*
29 november 2007
Hamsterz 2008*
3e kwartaal 2007
Ratatouille
3e kwartaal 2007
Toot & Puddle: Call Of The North
4e kwartaal 2007
Resident Evil: The Umbrella Chronicles*

* Wii-exclusive titel
1 titel met online mogelijkheden
2 titel met Nintendo DS-connectivity
Zie ook de officiele Nintendo Releaselijst

Virtual Console
Op dit moment zijn er geen releasedata bekend van aankomende Virtual Console spellen. Nintendo maakt iedere vrijdag bekend welke Virtual Console spellen er die dag uitkomen, dus het is het beste om iedere vrijdag zelf te kijken welke spellen er uit zijn, de Nintendo website te lezen of dit topic te volgen (aanbevolen optie).

Om te zien welke spellen er momenteel beschikbaar zijn op de Virtual Console, kun je het beste gaan kijken bij The Virtual Console Archive. Je kunt filmpjes van alle in Amerika gereleasde Virtual Console spellen (vrijwel gelijk aan Europa) zien op de Amerikaanse Wii site. Als je ook games wilt zien die nog niet zijn uitgebracht, dan is een bezoekje aan de Japanse Wii site aan te raden.


Zie volgende post

[ Voor 102% gewijzigd door Hoedje op 18-07-2007 10:33 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Interessante Games in de maak

Hieronder staat informatie over interessante games die in de toekomst zullen verschijnen op de Wii.

Super Paper Mario
Platform: Wii | 1 Speler | Releasedate: 14-09-2007 | Video
Platformers kennen we al. Mario kennen we ook al. Super Paper Mario voegt daar echter een hele nieuwe dimensie aan toe, letterlijk! Het is de eerste 2D, 3D platformer. Staat er een muurtje in de weg, dan is dat geen probleem voor Mario. Hij draait het perspectief en kan er gewoon omheen lopen. Daarbij ontbreken ook RPG elementen niet en is het vechtsysteem goed onderhanden genomen. De actie speelt zich af in acht totaal verschillende werelden en daarbij kun je niet alleen als Mario spelen, maar ook als Peach en Bowser.
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/paper2.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/paper1.jpg


Metroid Prime 3 Corruption
Platform: Wii | 1 Speler | Releasedate: 26 oktober 2007 | Video
Als je dacht dat je wist hoe het voelde om de premiejager achter het vizier te zijn, heb je je vergist. Aurora Unit, het hart van het computernetwerk van de Galactic Federation, is binnen korte tijd volledig besmet geraakt met een onbekend virus. De Federation, die hierin de kwade hand van de Space Pirates meent te herkennen, komt al snel onder vuur te liggen. Samus en andere premiejagers proberen weerstand te bieden, maar dan ontdekken ze dat de vijand die hier achter zit niemand minder is dan Dark Samus - bewapend met een kracht zo groot dat niemand in het universum deze kan weerstaan.
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/metroid1.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/metroid2.jpg


Super Mario Galaxy
Platform: Wii | 1-2 Spelers | Releasedate: 2007 | Video
Super Mario Galaxy is het eerste échte Mario spel voor de Wii. Van het verhaal is nog erg weinig bekend, behalve dat Mario in dit deel door het heelal moet reizen. Mario moet zich van planeet tot planeet laten schieten, terwijl hij op zoek is naar sterren. De planeten in het spel zullen in grootte variëren. De kleinere planeten kun je binnen een minuut volledig verkennen, maar er zullen ook grotere planeten zijn, waar je meer tijd kunt/moet doorbrengen. Het spel zal ook een multiplayer mode krijgen, maar ook daar is weer erg weinig over bekend. Super Mario Galaxy zal in 2007 voor de Wii verschijnen.
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/galaxy1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl/images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_smg2.jpg


Wii Fit
Platform: Wii | ? Spelers | Releasedate: 2008 | Video
Op de DS beperkte Nintendo zich nog tot Brain Training, met de Wii zul je ook je fysiek kunnen trainen. Wii Fit bestaat uit 4 soorten activiteiten; aerobics, spiertraining, yoga en balansspellen. Bij elkaar zijn er meer dan 40 verschillende activiteiten te vinden in het spel. De 'controller' voor dit spel is ook volledig anders. De Wii controller gaat blijkbaar niet nog niet ver genoeg. Daarom komt Nintendo met de Wii Balance Board. Het is een draadloze uitbereiding op de Wii, die je gewicht en balans kan meten. Hierdoor kan je volledige lichaam als input dienen voor het spel.
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/WiiFit1.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/WiiFit2.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/WiiFit3.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/WiiFit4.jpg


Super Smash Bros. Brawl
Platform: Wii | 1-4 Spelers | Wifi Connection | Releasedate: 2008 | Video
Mario, Link, Kirby en Pikachu zijn weer terug om tegen elkaar te vechten in Super Smash Bros. Brawl. In Super Smash Bros. Brawl zullen een aantal nieuwe Smash Bros. hun debuut maken, waaronder Meta Knight uit de Kirby serie, Pit uit Kid Icarus, Zero Suit Samus uit Metroid Zero Mission, Wario uit de Wario Ware spellen en als laatste, maar zeker niet de minste, meesterspion Solid Snake uit de Metal Gear serie. Dit is echter niet de volledige line-up van characters uit het spel, Nintendo laat de fans van de serie zelf kiezen welke characters er nog meer in zullen komen. Super Smash Bros. Brawl zal een verbeterde single-player mode bevatten en een uitgebreide online mode.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ssbb1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ssbb2.jpg


BWii: Battalion Wars 2
Platform: Wii | 1-2 Spelers | Wifi Connection | Releasedate: 2007 | Video
Commandant Pierce en kolonel Windsor van de Anglo-eilanden zijn erin geluisd. Ze denken dat het Solar-keizerrijk een vernietigend superwapen ontwikkelt en vallen daarom alvast de Coral-atollen aan. De wereld is opnieuw in oorlog. Natuurlijk kun je zelf allerlei personen en voertuigen besturen, maar daarnaast kun je je manschappen op afstand commanderen met behulp van het kaartscherm, naast nog allerlei andere nieuwe mogelijkheden en verbeteringen. Naast een zeer uitgebreide spelstand voor één speler, kun je ook online gaan via Nintendo Wi-Fi Connection en kiezen uit drie verschillende speltypen voor meer spelers: Assault (directe strijd), Skirmish (tactische diepgang) en Co-op (samenwerken met vrienden).
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/wars1.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/warrs2.jpg


No More Heroes
Platform: Wii | 1 Speler | WiiConnect24(?) | Releasedate: winter 2007/2008 | Video
Je speelt in dit spel als Travis Touchdown. Travis is een Japanse anime freak, die geïnteresseerd is in martial arts en Star Wars. Op een dag koopt hij via een internetveiling een lightsaber, om daarmee z’n brood te gaan verdienen als huurmoordenaar. Het verhaal begint als Travis per ongeluk een andere huurmoordenaar ombrengt en zo als elfde wordt geplaatst in een ranglijst voor huurmoordenaars. Vanaf dat moment is zijn doel om de ultieme huurmoordenaar te worden. De gevechten met de andere huurmoordenaars zijn het belangrijkste gedeelte van het spel. Maar je kunt je vrij bewegen door het dorpje Santa Destroy waar het spel zich afspeelt en er zijn ook veel andere activiteiten. Als dat nog niet genoeg is: het spel is van de makers van Killer 7 en moet gewelddadiger worden dan Manhunt 2.
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/heroes1.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/heroes2.jpg


Nog veel meer…
Andere games om in de gaten te houden: Dewy’s Adventure, Disaster: Day of Crisis, Donkey Kong Wii, Donkey Kong Bongo Blast, Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors, Final Fantasy: The Chrystal Chronicles, Kirby, Mario & Sonic at the Olympics, Mario Kart Wii, My Sims, Resident Evil: Umbrella Chronicles en Zack and Wiki: Quest for Barbaros’ Treasure.

Wii Must-haves

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bzelda.jpgThe Legend of Zelda: Twilight Princess

• 1 speler
• DPLII, 16:9, 480p
• Reviews: Overzicht

Topic op GoT
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bmariocharged.jpgMario Strikers Charged Football

• 1-4 speler
• DPLII, 16:9, 480p
• Wifi-connection
• Reviews: Overzicht

Topic op GoT

Je kunt ook alle Gamecube toppers op de Wii spelen, alles wat je nodig hebt is een memorycard en een Gamecube controller: zie hier de musthaves voor de Gamecube!

Leuke Wii Games

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bwario.jpgWario Ware: Smooth Moves

• 1-12 spelers
• DPLII, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bexcite.jpgExcite Truck

• 1-2 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/brayman.jpgRayman Raving Rabbits

• 1-4 spelers
• DPLII, 480P (NTSC alleen 480i)
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bgod.jpgThe Godfather: Blackhand Edition

• 1 speler
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bdragonball.jpgDragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

• 1-2 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bssx.jpgSSX:Blur

• 1-4 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht

Topic op GoT
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bsonic.jpgSonic and the Secret Rings

• 1-4 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bmonkey.jpgSuper Monkey Ball: Banana Blitz

• 1-4 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~piet2081/GC/bred.jpgRed Steel

• 1-4 spelers
• DPLII, 16:9, 480P
• Reviews: Overzicht


Hot links
Internationale Nintendo nieuwssites
GoNintendo
The Virtual Console Archive
IGN Wii
1UP Wii
Gamespot Wii
Jeux France
NGC France

Nederlandstalige Nintendo nieuwssites
WiiDS
WiiParty

Officiële Nintendo sites
Nintendo.nl
Nintendo.com
Wii (Europees)
Wii (Internationaal)
Nintendo gerelateerde topics
Het Grote GBA Topic Deel 3
Het Nintendo DS Topic Deel 4

Wii games gerelateerde topics
The Legend of Zelda: The Twilight Princess
SSX:Blur topic

Overig
Budgetgaming

Online shops

Nederlandse shops
ShopLocatieRegioVerzendkosten
Bart SmitHele landPAL€2,50
BOLInternetshopPAL€1,95
GCshopInternetshopPALVanaf €2,-
Fore GamesTilburgPAL/USA/JPN?
Free Record ShopHele landPAL€1,95
Dimension Pluso.a GroningenPAL/USA/JPNvanaf €2,25
Nedgameo.a GroningenPAL/USA/JPNVanaf €2,50
GameorderInternetshopPALVanaf €1,50
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_tom_nook.gif


Buitenlandse shops
ShopLocatieRegioImportkostenVerzendkostenVerzendtijd
DVDBoxOfficeCanadaUSANee, verzendt via distributiecentra in EuropaNeePreorders: 5-8 dagen, anders zeer wisselend (week tot meerdere maanden!)
DvdCraveAustraliëPALMogelijk (buiten EU)Ja5-10 dagen
CD WOW!EngelandPAL/USANee (vanuit EU)Nee6-8 dagen
GoblinDirectEngelandPAL/USA/JPNNee (vanuit EU)Ja1 week
GameEngelandPALNee (vanuit EU)~€4,505-8 dagen
PlayEngelandPALNee (vanuit EU)Nee5-10 dagen
Play AsiaHong Kong USA/JPNMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€2,50Afhankelijk van shipping keuze
Video Games PlusCanada USAMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€3,30?
DVD SoonCanada USANeeVanaf ~€3,50Soms <4 dagen, soms heel lang
TronixwebUSA USAMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€9?
YesasiaJapan JAPNee, verzendt via distributiecentra in EuropaNee?

Let op! Controleer altijd op de site zelf of de verzendkosten overeenkomen met wat in deze tabel staat. Niemand is hier aansprakelijk voor! :)


Post etiquette


• Keep it clean: geen trolls, flames, scheldpartijen etc.
• Houd je aan de Algemene FAQ en Spielerij policies
• Niet teveel slow chat, voeg wat toe aan de discussie. Wil je zinloos babbelen ga dan naar de chat [ #nintendo @ irc.tweakers.net ]
• Reageer niet offtopic door alleen op de startpost te reageren. Voeg ook nog wat toe aan het topic zelf. Opmerkingen en aanvullingen op de startpost kunnen via een Direct Message naar de topicstarter worden gestuurd.
Spoilers: We willen natuurlijk niet dat iemand een belangrijk onderdeel van een game voor ons verklapt. We bedoelen plotwendingen, geheime unlockables etc. Indien er iemand vast zit dan zien we liever dat men een hint geeft. Gebruik deze code om de text onleesbaar te maken:
code:
1
2
3
[spoiler]
.. Hier komt de spoiler ...
[/spoiler]
Dit maakt de achtergrond zwart waardoor de text niet te lezen is (selecteren met muis om text zichtbaar te maken). Maak niet je hele post zwart! Zet er bij waar de spoiler over gaat anders zullen de meeste mensen toch kijken.
• Wij zien graag mooie screenshots, maar let wel op de breedte van de pics (voor de layout, 575 pixels breedte is het maximum!) en de hoeveelheid die je plaatst! 30 screenshots van 200KB stellen sommige mensen niet zo op prijs.
• Posts met daarin gepraat over piraterij, modchips en andere Gamecube en Wii hacks worden niet gewaardeerd. Links naar bestelsites en dergelijke vallen hier ook onder. Lees ook eens de Spielerij - Algemene policy van Spielerij: Games en Discussies.
Have fun!


Deze startpost is mede tot stand gekomen door alle enthousiaste users in het topic en in het specifiek Metroid Prime _/-\o_

[ Voor 6% gewijzigd door Hoedje op 18-07-2007 10:34 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Een nieuw deeltje weer, ik ben zeer benieuwd naar het nieuws van de E3. Ik ben die week op vakantie, maar dan ik mooi daarna hier weer bijlezen. Ik zal het tweede gedeelte van de TS (over de games) dan ook bijwerken na de E3. Waarschijnlijk zal ik rond 17 juli pas in staat zijn een nieuw deeltje te openen!

[ Voor 15% gewijzigd door Hoedje op 08-07-2007 12:49 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 21:15

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rajackar
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:33

rajackar

Blood Minister

Zijn er al mensen die de nieuwe Mortal Kombat hebben?
Ik heb hem vanmiddag gehaald maar ik ben er nog niet echt over uit. Het spelen met de wiimote gaat iig prima.

Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Walkman
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online
Snap niet dat er nog steeds Mortal Kombat spellen gemaakt worden, zit er nog iets vernieuwends in?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 24394

Ziet er goed uit. Ben niet zo heel bekend met Soul Calibur. Wat voor soort spel is het en wat zijn over het algemeen jullie ervaringen met Soul Calibur?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jip_86
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 22-04 15:30
Anoniem: 24394 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:27:
Square Enix, another Japanese software major, has no plans to develop titles for the PS3 until sales improve enough to make the steep development costs financially worthwhile

Dat gaat Sony denk ik wel een beetje pijn doen!
Dat zal het zeker ja. De FF serie staat altijd behoorlijk hoog in de sales.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rajackar
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:33

rajackar

Blood Minister

Walkman schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:44:
Snap niet dat er nog steeds Mortal Kombat spellen gemaakt worden, zit er nog iets vernieuwends in?
Ehhh, niet echt. Alleen zitten er nu 60 fighters in wat wel redelijk uniek is. Ook is de Konquest modus een stuk verbeterd qua gameplay en er zit een soort mario kart achtig iets in: Motor Kombat ;)

Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
jip_86 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:57:
[...]

Dat zal het zeker ja. De FF serie staat altijd behoorlijk hoog in de sales.
Niet te vergeten de Dragon Quest serie, die in Japan nog veel populairder is dan Final Fantasy. Dat het nieuwste deel in die serie naar de DS gaat was al een voorspelling op de totale "boycot" van Square-Enix dus. :)

[ Voor 62% gewijzigd door Captain N op 29-06-2007 17:08 ]

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FoggyFreek
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-12-2024

FoggyFreek

I'm a llama again!

Nog steeds geen Kororinpa en Mercury Revolution in de TS musthaves/ leuke games?

[ Voor 11% gewijzigd door FoggyFreek op 29-06-2007 17:28 ]

-- Altijd blijven prutsen --


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartolomew85
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 05-07-2018
Bartolomew85 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
(over engelse Harry Potter en cd-wow.nl)
Ik heb nou toch maar die versie van cd-wow.nl besteld. Alleen een beetje jammer dat ik rekening moet houden met een levertijd van een week! Ik had eigenlijk wel zin om de wiimote icm Harry Potter uit te proberen, maar nu moet ik dat dus weer even uitstellen...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Bartolomew85 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 18:12:
[...]

Ik heb nou toch maar die versie van cd-wow.nl besteld. Alleen een beetje jammer dat ik rekening moet houden met een levertijd van een week! Ik had eigenlijk wel zin om de wiimote icm Harry Potter uit te proberen, maar nu moet ik dat dus weer even uitstellen...
Dat heb ik dus ook (heb bij Play.com besteld) waardoor ik eigenlijk nu ook een game wil kopen. Aangezien het zondag koopzondag is is morgen de beste dag om bij de FRS te kopen.
Wil eigenlijk Driver 4 proberen en hem dan waarschijnlijk ruilen tegen RE4. Maar eigenlijk wil ik gewoon wachten op HP...

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!
FoggyFreek schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 17:27:
Nog steeds geen Kororinpa en Mercury Revolution in de TS musthaves/ leuke games?
Hoedje schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:33:
Een nieuw deeltje weer, ik ben zeer benieuwd naar het nieuws van de E3. Ik ben die week op vakantie, maar dan ik mooi daarna hier weer bijlezen. Ik zal het tweede gedeelte van de TS (over de games) dan ook bijwerken na de E3.
Daarbij zal Korinpa er waarschijnlijk niet in komen, Mercury (natuurlijk) wel.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartolomew85
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 05-07-2018
Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 18:15:
[...]

Dat heb ik dus ook (heb bij Play.com besteld) waardoor ik eigenlijk nu ook een game wil kopen. Aangezien het zondag koopzondag is is morgen de beste dag om bij de FRS te kopen.
Wil eigenlijk Driver 4 proberen en hem dan waarschijnlijk ruilen tegen RE4. Maar eigenlijk wil ik gewoon wachten op HP...
En natuurlijk wachten op Scarface... dat lijkt me ook wel een vette game.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nielsvr
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 08-04 11:51
Kreeg net een mailtje dat hij op voorraad was, dus gelijk besteld. Ik heb het volgende besteld, hopelijk morgen, en anders volgende week binnen:
Nintendo Wii Value Pack II
1 x Logic3 Sports Pack Wii
1 x Joytech Power Station Wii
1 x Nintendo Wii Play + afstandsbediening
1 x Nintendo Wii Sports Pack White
En eenmaal binnen maar eens op speurtocht voor wat leuke games ^^!

[ Voor 9% gewijzigd door Nielsvr op 29-06-2007 18:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Hehe, bij Bart Smit in een andere stad hadden ze nog flink wat exemplaren van RE4 liggen. Ik vind het wel vreemd dat het spel bij o.a. Dixons, Dynabyte en de FRS helemaal niet in de computer staat en ze het spel bij Bart Smit wel hebben.

[ Voor 8% gewijzigd door MetroidPrime op 29-06-2007 18:51 ]

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sjekneck
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 22-04 12:01
rajackar schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:38:
Zijn er al mensen die de nieuwe Mortal Kombat hebben?
Ik heb hem vanmiddag gehaald maar ik ben er nog niet echt over uit. Het spelen met de wiimote gaat iig prima.
Me zus had em bij mij besteld en heb em zelf ook even mogen aanschouwen. Vermakelijke game, best goede graphics en loopt als een speer. Controls is even wennen, maar goed uitgevoerde special moves zijn wel vet icm met de mote. Motor kombat is dan zeker grappig, zeker als je nog geen race games met wii controls hebt geprobeerd. MKA is zeker geen slechte aankoop voor diegene die twijfelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Ben net even bij Replay geweest en daar was RE4 ook 45 euro.
Dat vind ik toch echt te duur en ga dus gewoon braaf wachten...

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 21:15
Anoniem: 24394 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:55:
[...]


Ziet er goed uit. Ben niet zo heel bekend met Soul Calibur. Wat voor soort spel is het en wat zijn over het algemeen jullie ervaringen met Soul Calibur?
Soul Calibur is een fighter (denk aan Street Fighter e.d.), maar dit deel (SC Legends) is een 3rd person adventure.

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Booth
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-04 13:56

Booth

¯¯¯¯¯¯

Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 19:00:
Ben net even bij Replay geweest en daar was RE4 ook 45 euro.
Dat vind ik toch echt te duur en ga dus gewoon braaf wachten...
Sorry maar ik snap niet waarom €45,- te duur is :?
Is de norm niet gewoon €60,-? Of ligt het bij Wii allemaal €15,- lager?

Heb vanmiddag Mario Strikers Charged gekocht.. Ben er niet kapot van, vond het op de Cube beter.. En online gaat het nogal schokkerig. Maarja ff doorspelen, misschien verandert dit :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 93354

Booth schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 20:00:
[...]


Sorry maar ik snap niet waarom €45,- te duur is :?
Is de norm niet gewoon €60,-? Of ligt het bij Wii allemaal €15,- lager?

Heb vanmiddag Mario Strikers Charged gekocht.. Ben er niet kapot van, vond het op de Cube beter.. En online gaat het nogal schokkerig. Maarja ff doorspelen, misschien verandert dit :)
Omdat het zogenaamd een budget titel zou worden en de game in amerika maar 30dollar kost. Wij betalen omgerekent dus het dubbele. Heb hem zelf trouwens wel gekocht. Ik heb nooit een cube of ps2 gehad dus dan is die 45 euro eigenlijk niet zoveel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Booth schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 20:00:
[...]
Sorry maar ik snap niet waarom €45,- te duur is :?
Is de norm niet gewoon €60,-? Of ligt het bij Wii allemaal €15,- lager?

Heb vanmiddag Mario Strikers Charged gekocht.. Ben er niet kapot van, vond het op de Cube beter.. En online gaat het nogal schokkerig. Maarja ff doorspelen, misschien verandert dit :)
Voor RE4 vind ik 45 euro te duur. Dat is omdat RE4 al een succesvolle Cube game is die alleen Wii-controls heeft gekregen. Aangezien ik de Cube versie al heb wil ik er niet meer dan 40 euro voor betalen en eigenlijk maar 30 euro (zoals in de VS).

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grozno
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 18:36

Grozno

acts without consequence!

Bij Dimension Plus is RE4 maar €39.99, gewoon in de winkel te halen :)
Zag 'm bij de Intertoys in Groningen zelfs voor €59.99, dacht ik :S

Advocatus ineptias | Free Speech Online


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • S2S
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 08:10

S2S

Grozno schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 20:33:
Bij Dimension Plus is RE4 maar €39.99, gewoon in de winkel te halen :)
Zag 'm bij de Intertoys in Groningen zelfs voor €59.99, dacht ik :S
Maar 39,99 :+ Meeste hier hebben de NGC versie al, 29,99 komt eerst
Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 20:15:
[...]

Voor RE4 vind ik 45 euro te duur. Dat is omdat RE4 al een succesvolle Cube game is die alleen Wii-controls heeft gekregen. Aangezien ik de Cube versie al heb wil ik er niet meer dan 40 euro voor betalen en eigenlijk maar 30 euro (zoals in de VS).
Idd, ik had ook 29,99 Euro verwacht (max 34,99).

mijn gamercard ---> http://live.xbox.com/member/s1nsane; PSN: s1nsane


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchie!
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 07-12-2023

Dutchie!

....

Anoniem: 24394 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:55:
[...]


Ziet er goed uit. Ben niet zo heel bekend met Soul Calibur. Wat voor soort spel is het en wat zijn over het algemeen jullie ervaringen met Soul Calibur?
Knokken, tegen elkaar met wapens ;) Soul Calibur is een sterke serie. Voor beginners goed in te komen en de game is te masteren. Op de Dreamcast was SC goed, op de Cube ook en hopelijk ook op de Wii :) !

Benieuwd wat Nintendo op de E3 gaat laten zien :) gelukkig is het nu een normale tijd voor ons :p (vorig jaar begon het om 3uur snachts ofzo :+ ) Was vorig jaren ook op IRC en dit jaar waarschijnlijk weer :) ! Gezellig :D

[ Voor 5% gewijzigd door Dutchie! op 29-06-2007 20:45 ]

Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Het vlees is zwak.
Verveelde me en heb dus net RE4 gekocht...voor 40,50 vanwege FRS korting...

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheBrain
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online
Feedback op de startpost: Spellen Enzo heeft geen enkele console (meer?) op de site staan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TdV
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15:33

TdV

Ik heb hem voor 35 inc vz van wiihome gehaald; was een tijdelijke aanbieding; voor meer had ik hem ook niet gekocht denk ik. Ook even een wii power station gehaald; toch wel makkelijk, heb je altijd een plaats om je wiimotes neer te zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • doctormetal
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 21-04 09:43
RayNbow schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 19:18:
[...]

Soul Calibur is een fighter (denk aan Street Fighter e.d.), maar dit deel (SC Legends) is een 3rd person adventure.
Blijft er, behalve de naam, dan nog wel iets over van soul calibur?
De vechtspellen zijn wel goed, maar of dit dan wat wordt is nog maar de vraag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jip_86
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 22-04 15:30
TdV schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 21:20:
Ik heb hem voor 35 inc vz van wiihome gehaald; was een tijdelijke aanbieding; voor meer had ik hem ook niet gekocht denk ik. Ook even een wii power station gehaald; toch wel makkelijk, heb je altijd een plaats om je wiimotes neer te zetten.
Dus jij betaald ruim 30 euro om je wiimotes neer te kunnen leggen?


;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nioz
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 07-04 13:59
Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 21:13:
Het vlees is zwak.
Verveelde me en heb dus net RE4 gekocht...voor 40,50 vanwege FRS korting...
Hehe, hier was het vlees ook zwak en heb Re4 gisteren opgepikt voor 40,- bij E-plaza (utrecht, naast MM) Ik weet niet waarom hij daar 40,- was, maar ik kon het wel waarderen :D

Ik wist van mezelf al dat ik een slechte gamer was (en koppig, ik weiger easy mode te kiezen), maar bij Re4 is het echt weer flink vaak overnieuw beginnen voor mij, waar voor mijn geld als ik naar de tijd kijk die ik nodig ga hebben om hem uit te spelen :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Ik moet zeggen dat ik RE4 er nog steeds erg goed uit vind zien. De Wii produceert volgens mij sowieso een helderder beeld dan de Wii en dat samen met de true 16:9 geeft het toch dat beetje extra denk ik dan.
Wat ik wel een gemiste kans vind is dat ze camera niet continu via de pointer laten lopen. Dat zou voor mij een stuk lekkerder hebben gespeeld. Ook mis ik een 180 graden draai mogelijkheid. Zit die er wel in?
Game zelf is verder nog steeds top!

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17:40

Zeror

Ik Henk 'm!

Wat ik me eigenlijk nog afvraag. Wat kan je eigenlijk allemaal doen met de online functies? Online tegen/met elkaar gamen niet meegerekent. Dus alleen Wii functies enzo.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mad_Cow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-03 11:17
Ik keek net op de site van consoleshop.nl en daar staat (al sinds heel lang) rainbow 6 las vegas voor de wii met als verwachtte datum: 16-07-2007. Echter op internet kan ik alleen maar berichten vinden die zeggen dat er geen wii versie komt. wie weet er meer over?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • disjfa
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 26-09-2024

disjfa

be

Rakkerzero schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 00:14:
Wat ik me eigenlijk nog afvraag. Wat kan je eigenlijk allemaal doen met de online functies? Online tegen/met elkaar gamen niet meegerekent. Dus alleen Wii functies enzo.
Je mii delen. Woei
Mad_Cow schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 01:49:
Ik keek net op de site van consoleshop.nl en daar staat (al sinds heel lang) rainbow 6 las vegas voor de wii met als verwachtte datum: 16-07-2007. Echter op internet kan ik alleen maar berichten vinden die zeggen dat er geen wii versie komt. wie weet er meer over?
Ja, die is ooit per ongeluk aangekondigt. Meer is er niet. Die komt niet.

disjfa - disj·fa (meneer)
disjfa.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Even een korte RE4 review:

Ik was een beetje vergeten hoe goed dit spel ook alweer was. Het spel is met de overgang naar de Wii nog een flink stuk beter geworden ook. Het richten gaat veel makkelijker en het spel is daardoor ook iets makkelijker geworden. Ik hou veel meer ammunitie over dan de eerste keer dat ik het spel speelde en dat komt voor een belangrijk deel door het makkelijker kunnen richten. Het mes is ook veel nuttiger geworden door de Wii besturing: je hoeft alleen de Wiimote even te schudden en Leon valt automatisch de dichtstbijzijnde vijand aan. Het is nu heel makkelijk geworden om een vijand in zijn knie te raken zodat hij op de grond valt en hem daarna af te maken met het mes. Hierdoor is de shotgun in veel situaties ook overbodig geworden, je hebt de shotgun alleen nog maar nodig als je omsingeld wordt door een groot aantal vijanden of bij een eindbaas.

Een nadeel is dat het spel grafisch nog hetzelfde is, behalve de breedbeeld ondersteuning. De breedbeeld ondersteuning zorgt op mijn TV er in ieder geval voor dat het spel er een stuk scherper uitziet. Het is wel jammer dat je het hele spel opnieuw moet uitspelen voordat je de Seperate Ways missies kan gaan spelen.

Ik merk bij mij wel dat er een irritante groene knipperende streep helemaal onderaan het beeld bevindt bij mij. De streep bevind zich volgens mij net in het overscan gebied, waardoor de meeste TV's deze niet zullen weergeven. Deze streep verdwijnt alleen als ik het spel reset vanuit het Wii menu.

Ik krijg ook de Gamecube controller niet aan de praat in het spel. Ik had dit eigenlijk willen proberen om te kunnen vergelijken, maar ik krijg alleen maar een melding dat ik de nunchuk niet aangesloten heb. Ik krijg bij de Classic Controller dezelfde melding, heeft iemand anders dit wel aan de praat weten te krijgen?

Als je RE4 nog nooit gespeeld hebt, is dit spel een enorme must-have(wat mij betreft hoort het spel ook in de startpost). Heb je RE4 al eerder uitgespeeld op een andere console, dan hangt het er van af hoe graag je het spel wilt kunnen spelen met de Wiimote of de extra missies wilt kunnen spelen.
Rakkerzero schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 00:14:
Wat ik me eigenlijk nog afvraag. Wat kan je eigenlijk allemaal doen met de online functies? Online tegen/met elkaar gamen niet meegerekent. Dus alleen Wii functies enzo.
Het antwoord op je vraag staat in de startpost. Daar staan alle huidige en in ieder geval één mogelijk toekomstige functie.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TdV
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 15:33

TdV

jip_86 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 22:40:
[...]

Dus jij betaald ruim 30 euro om je wiimotes neer te kunnen leggen?


;)
Krap 30 euro (29,95) om ze neer te leggen& op te laden; verder heb je gelijk 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 93354

Ik krijg ook de Gamecube controller niet aan de praat in het spel. Ik had dit eigenlijk willen proberen om te kunnen vergelijken, maar ik krijg alleen maar een melding dat ik de nunchuk niet aangesloten heb. Ik krijg bij de Classic Controller dezelfde melding, heeft iemand anders dit wel aan de praat weten te krijgen?
Niet zo vreemd als alleen de wiimote word ondersteund :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Rakkerzero schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 00:14:
Wat ik me eigenlijk nog afvraag. Wat kan je eigenlijk allemaal doen met de online functies? Online tegen/met elkaar gamen niet meegerekent. Dus alleen Wii functies enzo.
Ik zou zeggen lees de TS even door. Er is best veel mogelijk middels WiiConnect24. O.a. het uitwisselen van Mii's, berichtjes en spelgegevens (Eledees en Braintraining). Maar ook het weer, nieuws en enquetekanaal worden continue geupdate. Verder kun je natuurlijk browsen en via het winkelkanaal VC games en kanalen downloaden.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Anoniem: 93354 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 09:27:
[...]


Niet zo vreemd als alleen de wiimote word ondersteund :P
De Gamecube en Classic controllers horen wel ondersteund te worden door het spel. In de Gametrailers.com review van RE4: Wii Edition laten ze zelfs zien dat je het spel met de Gamecube controller kunt spelen(rond 4:15 in het filmpje). Het staat ook vermeld in één van de walkthroughs op Gamefaqs.com. Je hoort beide controllers dus te kunnen gebruiken, maar mij lukt het niet.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Postius
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 25-08-2021
Vandaag in de stad geweest, en ik werd depressieef toen ik die game winkels in liep. Alle Wii games nog steeds 40 euri of duurder, Hier en daar de allerslechte spellen in de aanbieding(splinter cell en cars). Meh Ik wilde resident evil 4 halen is ie overal 40-45 euri. Voor een GEPORTE GAME, die al een paar jaar(? 3 ofzo dacht ik) oud is, sorry maar ik weiger dat al uit principe te betalen vind het echt belachelijk.

GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Postius schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 17:43:
Meh Ik wilde resident evil 4 halen is ie overal 40-45 euri. Voor een GEPORTE GAME, die al een paar jaar(? 3 ofzo dacht ik) oud is, sorry maar ik weiger dat al uit principe te betalen vind het echt belachelijk.
Als je RE4 nog nooit eerder gespeeld hebt, dan is het spel die €40-45 echt dubbel en dwars waard. Het is misschien relatief duur voor een wat ouder spel, maar dit is één van de beste spellen van de afgelopen 10-15 jaar en dat maakt erg veel goed. Je bent met het spel zelf minstens 20 uur zoet en dan moet je de twee extra missies nog doen en komt daar nog eens een uur of tien bovenop. Dan heb ik nog niet eens de Mercenaries-mode meegerekend waar je ook erg lang mee bezig zult zijn om alles te behalen. Als je kijkt naar hoeveel speelplezier je zult beleven aan het spel, dan is het de prijs echt waard, ongeacht of het nu een oudere titel is of niet.

Ik had het spel zelf ook liever goedkoper gezien, maar ik heb het origineel hier nog liggen. Ik heb echter helemaal geen spijt van de aankoop van het spel.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Postius
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 25-08-2021
MetroidPrime schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 17:56:
[...]


Als je RE4 nog nooit eerder gespeeld hebt, dan is het spel die €40-45 echt dubbel en dwars waard. Het is misschien relatief duur voor een wat ouder spel, maar dit is één van de beste spellen van de afgelopen 10-15 jaar en dat maakt erg veel goed. Je bent met het spel zelf minstens 20 uur zoet en dan moet je de twee extra missies nog doen en komt daar nog eens een uur of tien bovenop. Dan heb ik nog niet eens de Mercenaries-mode meegerekend waar je ook erg lang mee bezig zult zijn om alles te behalen. Als je kijkt naar hoeveel speelplezier je zult beleven aan het spel, dan is het de prijs echt waard, ongeacht of het nu een oudere titel is of niet.

Ik had het spel zelf ook liever goedkoper gezien, maar ik heb het origineel hier nog liggen. Ik heb echter helemaal geen spijt van de aankoop van het spel.
Ja maar het gaat me toch om het idee van alles, trouwens als mensen hier Red steel al goed vinden. En zelda word gehaild als best game ever, terwijl ik red steel ronduit slecht vind(vergeleken met andere Wii titels is ie niet passable). EN zelda heeft me nooit echt weten te boeien, heb het altijd aardig gevonden maar die enorm hoge cijfers nooit echt gesnapt. Al helemaal niet voor Twilight Princess. Aardig spel maar ik krijg altijd wel het idee dat niemand een normale review van het spel maakt iedereen gaat mee bijna altijd in de hype en dat stoort me ook altijd mateloos. Er zijn heus wel meer mensen die het spel niet de allerbeste ooit vinden(tot de nieuwe zelda komt natuurlijk) maar die zijn allemaal geen reviewer geworden blijkbaar. Zelda heeft gewoon een redelijke fanbase(vrij groot) maar ik heb af en toe de indruk dat het meer hype en "Het is zelda dus het heerscht" is dan dat er objectief naar word gekeken.

Nouja manhunt 2 komt eraan, lekker stealth actie game. Maar goed na dit hele stuk offtopic wat ik ook niet snap is waarom ALLE GC titels ook nog steeds ongeveer overal de volle mep moet betalen. Een game voor de GC is gemiddeld duurder dan het apparaat zelf(zag hem vandaag voor 40 euri, terwijl alle games 50-60 euro waren). Als ze nu die GC meuk is in de aanbieding gooien dan, naast de normale best buy dingen die iedereen vaak toch al heeft.
En nee ik verkoop mijn Wii niet en ja ik amuseer me er wel mee. Maar toch minder, veel minder dan verwacht de meeste spellen grijpen me gewoon niet(ik zeg niet dat alles slecht is). Ik weet niet waarom maar ik ga eerder ff achter mijn PC zitten om ff iets doen dan achter die Console. Mischien komt het omdat er eigelijk geen Singleplayer goede spellen inzitten waarmee je wat kan bereiken(zelda is een uitzondering, dat was wel interesant alleen te makkelijk). Ik hoop dat het in de toekomst veranderd, want er zijn meer mensen die het een beetje hebben. Als ik alleen zit kruip ik er nooit echt achter of athans max voor een half uur en dat is zeldzaam.

Mmmm....zal voglende keer proberen een wat meer centrale lijn in mijn verhaal aan te houden xD.
En ik koop RE4 wel 2de hands ergens :p. Maar als voorbeeld Zelda heb ik mezelf op het eind moeten dwingen om te spelen praktisch was ik bij de laatste baas. (laatste save point in die wappie wereld) en daarna nooit meer gespeeld eigelijk. Ik vond het wel best, terwijl het einde hoort het spannends te zijn maar eigelijk intreseerde het me geen zak, lekkere hero :+

[ Voor 5% gewijzigd door Postius op 30-06-2007 18:12 ]

GoT Warhammer Community op steam http://steamcommunity.com/groups/got40k


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 93354

Bitch niet op Red steel ja :P Red steel is niks mis mee. Het begin is kut ja en de controlls werken soms niet helemaal perfect maar op dat na is het echt geen dramatisch slechte game.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Ik snap inmiddels wel waarom ze voor deze Wii controls hebben gekozen maar toch vind ik een aantal dingen irritant. Als je gaat aimen kun je nog steeds met de control stick mee bewegen, had liever gezien dat dat ook met de Wii pointer werd gedaan.
Ben nu door de eerste 2 chapters heen, maar heb blijkbaar 35 (!) enemies laten lopen dus daarvoor moet ik nog even terug ;-)
Wat ik ook erg erg jammer vind is dat je met de rifle niet met de Wii pointer kunt mikken. Voor mij hadden ze wel nog wat meer met de Wii controls mogen doen. Maar de game blijft top.

[ Voor 19% gewijzigd door Deddiekoel op 30-06-2007 18:44 ]

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Postius schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 18:10:
[...]

Ja maar het gaat me toch om het idee van alles, trouwens als mensen hier Red steel al goed vinden. En zelda word gehaild als best game ever, terwijl ik red steel ronduit slecht vind(vergeleken met andere Wii titels is ie niet passable). EN zelda heeft me nooit echt weten te boeien, heb het altijd aardig gevonden maar die enorm hoge cijfers nooit echt gesnapt.
RE4 is echt één van de allerbeste spellen van de afgelopen 10-15 jaar. Je hoeft mij daar niet op te geloven je kunt de ongeveer 140 reviews van de Gamecube versie er op nalezen. Dit is geen hype, het spel is echt zo enorm goed. Als je dit spel niet speelt, dan mis je echt wat.
Nouja manhunt 2 komt eraan, lekker stealth actie game.
Manhunt 2 is vooralsnog voor onbepaalde tijd uitgesteld.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:15

Willybubba

Nut up or shut up.

MetroidPrime schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 03:24:

Ik merk bij mij wel dat er een irritante groene knipperende streep helemaal onderaan het beeld bevindt bij mij. De streep bevind zich volgens mij net in het overscan gebied, waardoor de meeste TV's deze niet zullen weergeven. Deze streep verdwijnt alleen als ik het spel reset vanuit het Wii menu.
Had ik eerst ook, maar ik had toen m'n Wii op 50 Hz staan. Bij 60 Hz is ie weg.
Ik krijg ook de Gamecube controller niet aan de praat in het spel. Ik had dit eigenlijk willen proberen om te kunnen vergelijken, maar ik krijg alleen maar een melding dat ik de nunchuk niet aangesloten heb. Ik krijg bij de Classic Controller dezelfde melding, heeft iemand anders dit wel aan de praat weten te krijgen?
Batterijen uit je Wiimote trekken moet helpen. Zorgen dat er geen enkele Wiimote aan staat en je Cube controller ingeplugd is. Geloof ik.

EDIT:
Beautiful Katamari Skips PS3, Goes Wii
Rumor: Sources allege publisher has quietly canned the PS3 build of the quirky title; started work on Wii effort instead.
by Matt Casamassina

June 29, 2007 - Namco Bandai revealed earlier this year that it was developing the next-generation Katamari Damacy sequel, Beautiful Katamari, for PlayStation 3 and Xbox 360. Up until recently, the developer continued to work on both versions of the project. However, sources close to Namco Bandai tell IGN that the studio ran into some trouble with the port of the game to PlayStation 3 and these issues, coupled with the stalled sales of the system, have led to the project's quiet cancellation. Looking to better-than-expected sales of Wii, the company has, say insiders, re-shifted resources to ready a Wii build of Beautiful Katamari instead. Given that the title cannot be ported from Xbox 360, the game is being re-concepted for Wii.

This is not the first time Katamari has been rumored for Wii. In early 2007, reports of Katamari for Wii began to surface. However, development sources indicated at the time that Namco was not thrilled about the prospect about moving forward with the project, mostly because it was not convinced that Wii would be a success. The game's original creator has in the past been critical of Nintendo's platform, too.

We contacted Namco Bandai for comment, but a spokesperson for the company did not return our inquires in time for the publishing of this article.

As always, until we get an official confirmation from the company, this story should be considered rumor. However, when asked, our well-placed sources said the information was "100 percent reliable."

Stay tuned in the coming weeks for more.
w00t :D

[ Voor 47% gewijzigd door Willybubba op 30-06-2007 18:54 ]

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Ik weet niet of we dat moeten geloven. Er zijn nogal veel geruchten over dat spel, lees bijv. de Wikipedia pagina: http://en.wikipedia.org/wiki/Beautiful_Katamari.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 105012

RE4 op de gamecube vond ik niet bijzonder, maar dat ligt meer aan het feit dat ik het zowiezo niet heb console/pookje-"shooters"*. Hoewel 40 euro eigenlijk overpriced is, is het toch moeilijk om te weerstaan. Met wiimote zou het zo lekker spelen :)

*RE4 is natuurlijk niet echt een shooter-shooter, meer een action-adventure-shooter.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Schalkie
  • Registratie: Maart 2006
  • Niet online

Schalkie

mac enzo.

Z+pookje terug is een 180 graden draai ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Ik heb sinds ik donderdag mijn Wii nog maar wat spelletjes erbij gekocht. Mijn ervaringen tot nu toe met mijn games:

Wii Sports

Tsja, wat kan je zeggen. Heel erg leuk :) Simpel maar zeer doeltreffend

Wii Play

Verschrikkelijk slecht spel. Geen enkele fun.

Wario Moves

Heel leuk. Af en toe een half uur, en je kan het lang blijven spelen.

Zelda

Gaat terug. Het is gewoon niet mijn game. 2 dingen die opvielen:

Graphics: :/
En, geen Voice :? Gewoon geschrven tekst


Rayman Raving Rabbits

Top *O*

Vol humor, en snelle games. Erg vermakkelijk

Mario Strikers

Speelt erg leuk. Alleen die Super Strikes hadden ze wat mij bertreft weg mogen laten.

Dit zijn de spellen die ik sinds donderdag heb gehaald.

Tot nu toe vermaak ik me prima met de meeste. Wat toch wel opvalt is de de grafische kwaliteit van de games, (nog) lager ligt dan ik had gedacht. Het spelen met de controller is weer leuker dan ik dacht. Beetje evenwicht :)

[ Voor 4% gewijzigd door PWM op 30-06-2007 19:58 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

En, geen Voice :? Gewoon geschrven tekst
Is iets waar we om de zoveel topics een hele lap tekst aan wijden aan het uitleggen van waarom..lees WiiGC Topic 85 eens ;)

Wii Play kan je voor een euro of 4 al kopen als je de controlelr niet meerekend dus zoveel moet je er ook niet van verwachten dan :( Tanks! schijnt leuk te zijn en enkele andere spelletjes ook.

[ Voor 35% gewijzigd door Max|Burn op 30-06-2007 20:35 ]

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SdR
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-04 18:19

SdR

Ok jongens.. heb nu iets raars.

Deed zojuist Pokemon Battle Revolution in mijn Wii. en die ging updaten. Alleen nu heb ik dus 2 keer een Weerkanaal en een Nieuwskanaal.

Hoe kom ik hier aan en hoe kom ik er weer vanaf..!! Wissen van gegevens werkt niet.,.!

Don't Speak, Just Think


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Wees blij, je bent nu 2x zo goed geinformeerd !
Je kan toch gewoon een kanaal deleten ?

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SdR
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-04 18:19

SdR

Max|Burn schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:40:
Wees blij, je bent nu 2x zo goed geinformeerd !
Je kan toch gewoon een kanaal deleten ?
Dat hoopte ik ook.. alleen HOE!!..??

Don't Speak, Just Think


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Ik heb me wii nu niet aangesloten dus kan het niet precies maar onder je optie menu kan je toch naar je downloads/flash geheugen kijken ? Staat o.a. de browser, het weer en nieuws kanaal ook in..wellicht dubbel nu? Als het er enkel staat, evengoed deleten en opnieuw downloaden.

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchie!
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 07-12-2023

Dutchie!

....

Dat Wii Tanks is dus echt wel gaaf he :p (wel spelen met nunchuck erbij ;) ). Ze hadden alleen een 4playermode bij moeten maken. En een online ranking systeem. Weet je wel niet hoelang zulke tankbattles kunnen duren dan :D Steeds schieten, wegrijden , mijn neer leggen etc.

Eigenlijk lijkt het best veel op bomberman nu ik er zo over denk. Maar aan de andere kant ook weer niet :)

[ Voor 8% gewijzigd door Dutchie! op 30-06-2007 20:49 ]

Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SdR
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 18-04 18:19

SdR

Max|Burn schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:46:
Ik heb me wii nu niet aangesloten dus kan het niet precies maar onder je optie menu kan je toch naar je downloads/flash geheugen kijken ? Staat o.a. de browser, het weer en nieuws kanaal ook in..wellicht dubbel nu? Als het er enkel staat, evengoed deleten en opnieuw downloaden.
Helaas staat hier het nieuws en weer kanaal dus niet tussen..

Don't Speak, Just Think


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131695

nieuwe wii die het niet doet!!

eindelijk binnen, kids dolblij, doet dat #@#@@##ding het niet.
opstarten etc gaat allemaal goed, internet aanmelding gedaan, softwareupgrade gedaan werkt allemaal.
spel er in, disk wordt met de zelfde snelheid weer uitgeworpen (eerst er uit en er weer in, dan helemaal eruit). wordt dit gelijk opsturen of zie ik iets over het hoofd???

alvast dank

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Anoniem: 131695 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:56:
nieuwe wii die het niet doet!!

eindelijk binnen, kids dolblij, doet dat #@#@@##ding het niet.
opstarten etc gaat allemaal goed, internet aanmelding gedaan, softwareupgrade gedaan werkt allemaal.
spel er in, disk wordt met de zelfde snelheid weer uitgeworpen (eerst er uit en er weer in, dan helemaal eruit). wordt dit gelijk opsturen of zie ik iets over het hoofd???

alvast dank
Doe je de disc er wel met de goede kant naarboven in?
Aap schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:47:
Dat Wii Tanks is dus echt wel gaaf he :p (wel spelen met nunchuck erbij ;) ). Ze hadden alleen een 4playermode bij moeten maken. En een online ranking systeem. Weet je wel niet hoelang zulke tankbattles kunnen duren dan :D Steeds schieten, wegrijden , mijn neer leggen etc.

Eigenlijk lijkt het best veel op bomberman nu ik er zo over denk. Maar aan de andere kant ook weer niet :)
Dat zou geweldig zijn voor Wii Ware, zou ik meteen aanschaffen.

[ Voor 33% gewijzigd door Hoedje op 30-06-2007 20:59 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131695

[quote]Hoedje schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:58:
[...]


Doe je de disc er wel met de goede kant naarboven in?


ja dat weet ik cker dat hij goed er in gaat, ik heb het zelfs nog andersom geprobeerd.
wel raar dat ze dus niet goed getest worden alvorens ze in de doos gaan. zal wel opsturen worden en nog langer wachten voor de kids. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xsive
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 09-04 08:29

xsive

ii

MetroidPrime schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 18:52:
Manhunt 2 is vooralsnog voor onbepaalde tijd uitgesteld.
Vreemdgenoeg heeft Replay Games in zijn newsletter van afgelopen week (terwijl het al bekend was dat hij in de USA en UK niet geaccepteerd wordt) als headline duidelijk staan dat ze Manhunt 2 op 18 juli verwachten... Ben dus toch erg benieuwd wat daar nu waar van is...

Wat Resident Evil 4 betreft, had hem al op de Cube, maar hij is meer dan de moeite waard om ook weer op de Wii te hebben. Had hem voor 35 euro inclusief verzendkosten bij wiihome.nl, vreemdgenoeg is hij daar nu ietsje duurder. Ben vooral benieuwd naar de Ada Wong missies die enkel op de PS2 waren. Er zijn overigens 3 verschillende trailers als je in het main menu van de game niks doet. Is wel vet gedaan. Verder lijkt het allemaal net iets scherper dan op de cube. Komt allicht door de 16:9 ondersteuning. Ik heb mijn Wii constant op 60hz, maar had hem eens even op 50hz gezet, vreemdgenoeg zie je dan onderin je scherm een groene lijn, wat hier ook al eerder gemeld is, maar dus echt aan de game ligt. Overigens zijn de textures akelig scherp in 50hz, maar 60hz heeft toch mijn voorkeur.

Wat de controls betreft, ze hadden de A en B knop functies om mogen wisselen. Jammer dat je dat niet kunt veranderen. met B trek je namelijk je gun en met A schiet je dan. Logischer is andersom. Je kunt snel 180 graden draaien door analog stick naar achteren en C in te drukken. Het is even wennen, maar het werk geweldig allemaal. Aanrader! De game lijkt wel een stuk makkelijker door de Wii controls, doordat je meer precizie hebt.

Volgende week krijg ik als het goed is Scarface binnen, ben ik ook zeer benieuwd naar.

Polestar 2 MY22 LRDM Magnesium SW2.11


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Deddiekoel
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-04 14:48
Ik moet nogmaals zeggen dat ik echt nog steeds diep onder de indruk ben van de graphics. Dat dit twee jaar oud is en op de Cube ook al zo soepel draaide. Petje af. Zo zie je maar dat als een goed team zijn best doet voor een hardware specifieke engine...Nu is het wachten op het eerste team dat dit voor de Wii gaat doen!

Verlanglijstje: Switch 2, PS5 Pro Most wanted: Switch 2


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
xsive schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 21:54:
[...]


Vreemdgenoeg heeft Replay Games in zijn newsletter van afgelopen week (terwijl het al bekend was dat hij in de USA en UK niet geaccepteerd wordt) als headline duidelijk staan dat ze Manhunt 2 op 18 juli verwachten... Ben dus toch erg benieuwd wat daar nu waar van is...
Tsja, als de uitgever van het spel zegt dat het spel wereldwijd voor onbepaalde tijd is uitgesteld, dan wordt het spel gewoon niet uitgeven op 18 juli. Replay Games kan het spel wel verwachten op die datum, maar veel exemplaren zullen ze niet binnenkrijgen.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 17:40

Zeror

Ik Henk 'm!

Misschien dat ik morgen (khoop dat er winkels open zijn :P ) nog wel Mario Party 8 ga halen.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Ik was nog even aan 't kijken welke games ik wilde kopen voor de vakantie en er zijn toch wel een paar zeer interessante prijzen te vinden:

Brain Training is te preorderen voor maar 25,99 euro bij de Dynabyte. Verder is Scarface maar 31,50 euro bij GCShop.nl. Maar op Budgetgaming lees ik dat dat spel is uitgesteld tot september :? Weet iemand hoe dat zit, ik heb dat nieuws echt totaal gemist. Ik dacht dat ie volgende week uitkwam. Tot slot is Super Paper Mario ook te preorderen bij Dynabyte voor 43 euro. Dat lijkt me een nette prijs, maar als die komt is de vakantie al lang en breed voorbij :P.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Booth
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-04 13:56

Booth

¯¯¯¯¯¯

Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 20:15:
[...]

Voor RE4 vind ik 45 euro te duur. Dat is omdat RE4 al een succesvolle Cube game is die alleen Wii-controls heeft gekregen. Aangezien ik de Cube versie al heb wil ik er niet meer dan 40 euro voor betalen en eigenlijk maar 30 euro (zoals in de VS).
Dat wist ik niet (dattie in de VS maar $30 is), dan geef ik je groot gelijk :)

Ik heb een tijdje terug (toen ik nog geen Wii had) Mario Smash Football gekocht bij de FRS voor €60,-. Loop ik de Bart Smit in, zie ik Mario Strikers voor €45,- liggen.. Opzich geen probleem maar vond het zelf wel een beetje vreemd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Tja, door Nintendo uitgegeven spellen voor de Wii zijn gewoon wat goedkoper. Bij de Gamecube waren ze 60 euro, ze zijn 50 euro voor de Wii. Dus dat verklaart het verschil wel :)

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • disjfa
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 26-09-2024

disjfa

be

Hoedje schreef op zondag 01 juli 2007 @ 02:56:
Tja, door Nintendo uitgegeven spellen voor de Wii zijn gewoon wat goedkoper. Bij de Gamecube waren ze 60 euro, ze zijn 50 euro voor de Wii. Dus dat verklaart het verschil wel :)
En nog steeds weten ze de prijzen hoog te houden. Een charged was idd een adviesprijs van 50. Dus 60 is wel te veel. Maaar NOE is niet tof kwa prijsbeleid. Daar stuur ik ze ook regelmatig mailtjes over, maar die reageren ze loos terug :+

disjfa - disj·fa (meneer)
disjfa.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goron
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 06-03 20:52
Ja precies, op hun Wii website staat al tijden dat de Wii-remote in de winkel komt liggen voor ongeveer 29 euro, maar hij is toch echt overal minstens tien euro duurder. http://wii.nintendo.nl/1019.html
En ik vond 30 euro juist zo'n mooi bedrag voor RE4, echt jammer dat hij zoveel duurder is geworden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MikeyMan
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 20:53

MikeyMan

Vidi, Vici, Veni

Heb me vandaag eens geregistreerd op clubnintendo...

Maar m'n wii-sports code wordt niet geaccepteerd... Nu wordt er verwezen naar de klantenservice, maar een zoekopdracht daaromtrent heeft me niet echt verder geholpen... Wat doen we hiermee?

Niet dat je veel nuttigs kunt met die sterren, maargoed...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exorcist
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online

Exorcist

Uitdrijvûrrrr!

Anoniem: 131695 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 21:05:
[quote]Hoedje schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 20:58:
[...]


Doe je de disc er wel met de goede kant naarboven in?


ja dat weet ik cker dat hij goed er in gaat, ik heb het zelfs nog andersom geprobeerd.
wel raar dat ze dus niet goed getest worden alvorens ze in de doos gaan. zal wel opsturen worden en nog langer wachten voor de kids. :(
Verwacht je serieus dat ze alle apaaraten testen die de deur uitgaan? Zou nogal tijds- en arbeidsintensief zijn. Doen ze toch ook niet met TV's, versterkers en weet ik het allemaal.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 224735

WaWaWiiiiWa schreef op zondag 01 juli 2007 @ 11:21:
Ja precies, op hun Wii website staat al tijden dat de Wii-remote in de winkel komt liggen voor ongeveer 29 euro, maar hij is toch echt overal minstens tien euro duurder. http://wii.nintendo.nl/1019.html
En ik vond 30 euro juist zo'n mooi bedrag voor RE4, echt jammer dat hij zoveel duurder is geworden.
idd jammer als hij 30 was was het inderdaad een mooie prijs, als je nu een setje wil kopen kost het je al 60 euro dat X 4 is 240 euro, das net zoveel als de wii zelf bijna.........

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MikeyMan
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 20:53

MikeyMan

Vidi, Vici, Veni

Anoniem: 224735 schreef op zondag 01 juli 2007 @ 14:56:
[...]


idd jammer als hij 30 was was het inderdaad een mooie prijs, als je nu een setje wil kopen kost het je al 60 euro dat X 4 is 240 euro, das net zoveel als de wii zelf bijna.........
Jaja...? Hoeveel controllers wil je tegelijk gebruiken...

Zit er één bij de wii...
Heb je er nog drie nodig... is 120 euro...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chester
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Iemand enig idee of het mogelijk is om bij Dragon Ball Z - Budokai Tenkaichi 2 meerdere profielen aan te maken? Je kan maar 1 save file aanmaken :(

"The test of a work of art is, in the end, our affection for it, not our ability to explain why it is good." - Stanley Kubrick | Trakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 93354

Volgens mij niet. Heb dat zelf ook gehad met mijn broertje. Opzich maakt het niet zoveel uit want je kan gewoon veder gaan waar jij gebleven bent alleen zit je wel met het nadeel (of voordeel) dat je mannetjes al sterker zijn getraint als iemand al veder is dan jij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Elroy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 31-03 09:28
Ik heb sinds vandaag ook resident evil 4, voor 39,99 bij mediamarkt utrecht :)
Teven heb ik even foto's ervan gemaakt hoe dat eruit ziet op een full HD scherm, aangezien ik las in het vorige topic of dat er wel goed uitzag.
Ik moet zeggen dat slechte/blurry textures nu extra goed opvallen en alles is net even wat scherper.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/ccnetwork/res2.jpg
Klikbaar

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.nl/ccnetwork/tennis2.jpg
Klikbaar

Overigens aangesloten op component

Specs Computer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 105012

Anoniem: 224735 schreef op zondag 01 juli 2007 @ 14:56:
[...]


idd jammer als hij 30 was was het inderdaad een mooie prijs, als je nu een setje wil kopen kost het je al 60 euro dat X 4 is 240 euro, das net zoveel als de wii zelf bijna.........
What..?

Je krijgt al een nunchuk en WiiRemote bij de Wii, dus dan ben je nu 3 * 60 = €180 kwijt. En alleen als je perse 4 nunchuks wilt, en persé de Remotes in de eerste de beste winkel koopt. Ze zijn echt wel te vinden voor €30 op het internet, of bij de betere gameszaak. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NinTeNdO_FrEaK
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-07-2024
Kort vraagje, ik wilde mischien zelda four swords adventures 2e hands kopen, maar heb je hiervoor per se een gba nodig?

Ps4/switch gamer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07-04 11:23

Collaborator

You! Cake or Death?

NinTeNdO_FrEaK schreef op zondag 01 juli 2007 @ 18:50:
Kort vraagje, ik wilde mischien zelda four swords adventures 2e hands kopen, maar heb je hiervoor per se een gba nodig?
Nee dit is niet per se nodig voor de singleplayer :)

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Halfkakkende
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 12:51

Halfkakkende

Vandring

Sinds gister ook een Wii in huis (staaaapels te koop bij de Media Markt Utrecht, enkel wel met Spaanse handleiding en speldoosje, wel een paar eurootjes goedkoper). Graphics vielen wat tegen (had ik serieus niet echt verwacht), maar na eenmaal een tijdje spelen hebben mijn meisje en ik me gigantisch ermee vermaakt.

Wii Play hadden we zoiets van mja, maar Wii Sports vinden we echt leuk. Ik vind alleen bij dat boksen dat het allemaal niet zo acuraat lijkt te reageren.

Ik hoop echter wel dat er snel wat meer spellen uitkomen die me aan spreken (Wario ga ik nog kopen), want Wii sports is ook niet veel leuker dan een uurtje per dag denk ik zo. Wat dat betreft een beetje spijt van mijn aankoop, maar ik gok dat er wel leuke spellen uitkomen in de loop der tijd (iets van Mario ofzo?).

Misschien binnenkort ook maar eens shoppen voor een gamecube spel en controllers.

MUZIEK!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

Halfkakkende schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:19:
Ik hoop echter wel dat er snel wat meer spellen uitkomen die me aan spreken (Wario ga ik nog kopen),
Ik heb nu zowel Wario als Rayman. Rayman is een spel met heel veel Mini-Games (+/- 1 minuut per game), Wario is met Micro-Games (5 seconden max.).

Hoewel ik beide erg leuk vind, heb ik meer plezier van Rayman dan van Wario.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ChrisM
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 19:54
Zal zo eens wat foto's posten van m'n feestje vannacht. Hebben geWii-d met een beamer. Echt SUPER gaaf, joh! Beeld is zo'n 3m hoog... je staat er lekker 5m vanaf... hoppa, super! Echt geweldig. We hebben heeel veel getennisd en veel Wario Moves gespeeld. Dat spel is voor nieuwe mensen wel even lastig, je moet het even door hebben, maar daarna konden we best lange potjes spelen. 's Nachts nog even Mario Strikers gedaan, drinken als je een doelpunt tegen kreeg... gewonnen met 42-2. ;) Wii Play is ook wel leuk, vooral dat tanks spelletje.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Haay
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 15:10
Was afgelopen twee weken op vakantie met vrouw en kindje (1 jaar, nog te klein voor de Wii). Omdat we in een huisje in Duitsland zaten, met TV erbij dus, had ik m'n Wii ook meegenomen. Alleen met Sports en Play. Heb me tijdens de vakantie zowel alleen als met m'n vrouw samen ontzettend vermaakt met Play. Vooral aan 9-ball pool heb ik heel veel uurtjes in de avond besteed en daar uiteindelijk ook een Platinum medaille aan over gehouden. :*) Dat Tanks is trouwens ook erg leuk en nog best taktisch. Helaas was m'n hoogste score daar 75 kills, en dat is nog niet eens goed genoeg voor een Gold medal. :/

Anyway, binnenkort ook maar eens RE4-Wii aanschaffen. Lijkt me toch wel een must-have, zeker als je RE4 nog nooit gespeeld hebt. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheJVH
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 22-04 21:13
Oftewel, jij was hartstikke dronken aan het eind??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fZeroNewbie
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 14-08-2024

fZeroNewbie

believe the reggie(revo)lution

RE4 is zeker een top spel, hab alleen de GC versie maar die speelde al lekker weg. Een van de weinige spellen waar ik echt lange sessies achter ekaar naar het einde heb gespeeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gerwin
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-10-2024

Gerwin

Ik ben er klaar voor!

Deddiekoel schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 23:59:
Ik moet zeggen dat ik RE4 er nog steeds erg goed uit vind zien. De Wii produceert volgens mij sowieso een helderder beeld dan de Wii en dat samen met de true 16:9 geeft het toch dat beetje extra denk ik dan.
Wat ik wel een gemiste kans vind is dat ze camera niet continu via de pointer laten lopen. Dat zou voor mij een stuk lekkerder hebben gespeeld. Ook mis ik een 180 graden draai mogelijkheid. Zit die er wel in?
Game zelf is verder nog steeds top!
Omlaag bij nunchuck en Z kort aantikken. :)
Elroy schreef op zondag 01 juli 2007 @ 16:52:
Ik heb sinds vandaag ook resident evil 4, voor 39,99 bij mediamarkt utrecht :)
Teven heb ik even foto's ervan gemaakt hoe dat eruit ziet op een full HD scherm, aangezien ik las in het vorige topic of dat er wel goed uitzag.
Ik moet zeggen dat slechte/blurry textures nu extra goed opvallen en alles is net even wat scherper.

[afbeelding]
Klikbaar

[afbeelding]
Klikbaar

Overigens aangesloten op component
Toch jammer van die zwarte balken boven beneden en links en rechts toch geen echt 16:9 spel dan?

De bosart van Metroid 3 staan weer twee personages
( http://gonintendo.com/wp-...oads/2007/06/objecmnt.jpg ).
Misschien een hint dat het spel weer weer Samus vs Dark Samus ofzo wordt?

[ Voor 6% gewijzigd door Gerwin op 01-07-2007 23:08 ]

Station van Gerwin Prins op Apple Music


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BarôZZa
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 20:24
40-45 euro voor RE4 vind ik wel vrij achterlijk als je voor 20 euro de Gamecube versie hebt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vanThijs
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 13-01 15:53
Zijn er nog mensen bij wie het nieuwskanaal geen nieuwe content kan downloaden? Na het nieuws-splashscreen loopt er zo'n balkje (met die kat vanboven rechts), waarna er een scherm komt wat zegt dat de nieuwste content niet kan gedownload worden.

Internet/weer/shop kanaal werkt overigens wel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BarôZZa
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 20:24
Over het nieuwskanaal gesproken:

zet je Wii op Engelstalig en je krijgt gelijk veel meer nieuws, ook technologische, sport etc

in vote channel blijft je gewoon nog Nederlandstalige dingen krijgen(heeft met de lokatie te maken)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mad_Cow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-03 11:17
Gerwin schreef op zondag 01 juli 2007 @ 23:05:
[...]

Omlaag bij nunchuck en Z kort aantikken. :)


[...]

Toch jammer van die zwarte balken boven beneden en links en rechts toch geen echt 16:9 spel dan?

De bosart van Metroid 3 staan weer twee personages
( http://gonintendo.com/wp-...oads/2007/06/objecmnt.jpg ).
Misschien een hint dat het spel weer weer Samus vs Dark Samus ofzo wordt?
Dat was toch het idee achter MP3: Corruption, dat je langzaam wordt overgenomen door dat spul?


Dat nieuwe WiiWare wat nintendo heeft aangekondigt. dat zou me wel mooi lijken als mensen een eigen film kanaal kunnen maken zidat je (eindelijk) films kan kijken via je wii.
of is wiiware alleen voor spelletjes?
(als nintendo dat toelaat natuurlijk)

ik heb tot nu toe de flash-gebaseerde movie-players geprobeerd (orb, weezo, etc) maar bij alle programmas wordt de kwaliteit van de film echt slecht.
Veel liever zou ik een player hebben die rechtstreeks vanaf netwerkshares kan afspelen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Gerwin schreef op zondag 01 juli 2007 @ 23:05:
Toch jammer van die zwarte balken boven beneden en links en rechts toch geen echt 16:9 spel dan?
Het spel is volledig 16:9. Die zwarte balken zitten volgens mij in het overscan gebied, waardoor je ze op de meeste TV's niet zult zien.
De bosart van Metroid 3 staan weer twee personages
( http://gonintendo.com/wp-...oads/2007/06/objecmnt.jpg ).
Misschien een hint dat het spel weer weer Samus vs Dark Samus ofzo wordt?
Als je goed kijkt zie je Dark Samus op de achtergrond, naast twee andere Samussen. Er staan dus drie personages op.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!
MetroidPrime schreef op maandag 02 juli 2007 @ 03:16:
[...]
Als je goed kijkt zie je Dark Samus op de achtergrond, naast twee andere Samussen. Er staan dus drie personages op.
Hmm, scherp! Wat verwacht jij nu voor releasedatum (gezien het schema voor Europa en Amerika)?

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gerwin
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 13-10-2024

Gerwin

Ik ben er klaar voor!

Mad_Cow schreef op maandag 02 juli 2007 @ 01:24:
[...]


Dat was toch het idee achter MP3: Corruption, dat je langzaam wordt overgenomen door dat spul?
Ik weet het verhaal van Metroid niet er gaan verschillende verhalen de ronde. Je zou overgenomen worden door "spul" en zelf langzaam in iets anders veranderen. Ook wordt gesuggereerst dat Dark Samus terug komt in het spel en de grote kwaadaardige is. Wat ik althans wel hoop is dat we mooie "werelden" te zien krijgen en de fucus op ontdekken. Metroid 1 was aardig, maar kan in mijn ogen nu nog beter. Metroid 2 was een beetje, tja, donker/light, dat viel me niet zo goed. Ook heel ingewikkels een beetje allemaal dat spel en met ammo dat opraakt ...

Eerste level op een ship tweede level op een vliegende stad... meer is mij nog niet bekend...

Station van Gerwin Prins op Apple Music


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Booth
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-04 13:56

Booth

¯¯¯¯¯¯

ChrisM schreef op zondag 01 juli 2007 @ 20:35:
's Nachts nog even Mario Strikers gedaan, drinken als je een doelpunt tegen kreeg... gewonnen met 42-2. ;)
Hoe doe je multiplayer bij Strikers? Ik heb het niet kunne vinden.. Bij Domination heb ik op elk scherm met de andere controller op A gedrukt. Enige waar het duidelijk stond dat het kon was WiFi, en dan met een Guest spelen, maar daar lukte het niet eens..

Ik heb trouwens ook vaak dat mijn Wiimotes vrij weinig doen. Als ik dan in het Wii menu zit, zijn m'n controllers uit. Op A drukken of 1+2 tegelijk heeft geen zin, die 4 lampjes knipperen ff en dan houdt het op. Enige manier om hier uit te komen is de voeding eruit en erin doen, want een reset helpt ook al niet :( Enig idee hoe dit anders kan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Goron
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 06-03 20:52
@booth Heb je je controllers misschien tijdelijk gesynced in plaats van vast? (je moet namelijk syncen met de twee sync knoppen, 1 op de wiimote, en 1 op de wii zelf (in het SD kaart klepje). Als je via 1 en 2 tegelijk indrukken synced is het slechts tijdelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
Twee updates vandaag op SmashBros.com. De ene bestaat uit Assist Trophies, waaruit allerlei characters uit videogames kunnen komen. Verder eigenlijk beetje hetzelfde als de Pokeballs.

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist01/assist01_070702b.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist01/assist01_070702c.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist01/assist01_070702d-l.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist01/assist01_070702e.jpg

Verder een nieuw personage: Samurai Goro uit F-Zero. Deze is echter als ik het goed begrijp ook zo'n personage uit een Assist Trophy, hoewel 'ie wel in een aparte update staat. Niet speelbaar dus.

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist02/assist02_070702a.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist02/assist02_070702b.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.smashbros.com/en_us/items/assist/images/assist02/assist02_070702c.jpg

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 93354

FF een vraagje over RE4. Al die items zoals spinels en maskers enzo die je kan vinden, kan je die gewoon verpatsen of heb je daar later in de game nog wat aan? En wanneer krijg je een grotere koffer? want er past bij mij veel te weinig in :P kan geeneens een lading guns opslaan.
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.