Het Grote Gamecube Topic Deel 46 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 4.513 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/TotalBeta5b-flipped.jpg

Welkom bij deel 46 van Het Grote Gamecube Topic!

De E3 is inmiddels geweest, Nintendo heeft er hoge ogen gegooid met onder andere een realistische Zelda!

INHOUDSOPGAVE

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/space1.gif
Pagina 1

Ik heb een Gamecube vraag!

Links naar vorige topics

Mini FAQ
--- Waarom de GameCube?
--- Ik wil een Cube, wat gaat dat kosten?
--- En de games, zijn die gratis?
--- Online gamen met de Gamecube?
--- Games importeren uit het buitenland?


E3 2004
---Nieuwtjes uit de E3
---Wat was wel verwacht maar niet gekomen?
---Regie-Lution


Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/black1.gifAfbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/space1.gif
Pagina 2

Hot games
--- Huidige toppers
--- Aankomende toppers


Hot links
--- GC topic gerelateerde sites
--- Algemene Gamecube sites
--- Release lijsten
--- Overig


Online shops

Post etiquette
IK HEB EEN GAMECUBE VRAAG!

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

Dan ben je hier aan het goede adres! ;) Voor je je vraag echter in het topic knalt, probeer eerst eens onderstaande suggesties, omdat steeds terugkerende vragen voor de trouwe bezoekers vervelend zijn.

• De Mini FAQ en deze topicstart doornemen (CTRL+F om te zoeken (IE))
• Alle topics doorzoeken met Het Gamecube Topic Search
• Alle onderstaande topics handmatig post voor post doornemen ;)


Heb je geen antwoord kunnen vinden dan is je vraag welkom in het topic!


VORIGE TOPICS

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
43 44 45


MINI FAQ

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

:? Waarom de GameCube?

Ga allereerst voor jezelf na welke console de meeste spellen heeft die jou aanspreken. DVD-playback en harde schijven zijn leuk, maar als de games je niet interesseren houdt het op. Je kunt bij de sectie HOT GAMES verderop kijken of er wat voor je bij staat, maar dit zijn lang niet alle games natuurlijk! Heeft de Gamecube voor jou de beste spellen koop hem dan, zelfde geldt natuurlijk voor de PS2 en Xbox. Hieronder vind je nog wat punten die je kunt laten meewegen.

• Goedkoopste console (hardware & software)
• Nintendo's exclusieve games: Mario, Zelda, Metroid en vele anderen alleen op de Cube!
• Exclusieve third party games als Metal Gear Solid: Twin Snakes, Resident Evil 0 en 4, Final Fantasy Chrystal Chronicles.
• De Nintendo-feeling
• Kortste laadtijden
• Draadloze controller Wavebird
• Gameboy Player add-on, hiermee kun je Gameboy games op je Cube spelen
• Linkbaar met de GBA voor extra spelmogelijkheden
• Metroid Prime - Hoogst scorende game van deze generatie!
• De Gamecube heeft van alle consoles het grootste en gezelligste topic op GoT ;)
Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/gclogo.jpg


Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX2.gif
:? Ik wil een Cube, wat gaat dat kosten

Leuk dat je dat vraagt ;)
Nintendo heeft een alles of niets offensief in gezet dmv een prijsverlaging van de Cube, voor €99 is het kubusje van jou.

Er is ook een aantal pakketten verkrijgbaar:


[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/pak_mkdd.jpg[/url][url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/pak_gbap.jpg[/url][url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/pak_ztww.jpg[/url]
Mario Kart PAK
• Gamecube
• Controller
• Mario Kart Double Dash!!
• Zelda Collector's Edition
€149,-

GB Player PAK
• Gamecube
• Controller
• Gameboy Player
€149,-
Zelda PAK
• Gamecube
• Controller
• Zelda The Wind Waker
€149,-



Genoemde prijzen zijn adviesprijzen. Vaak kun je betere deals krijgen bij winkels als Nedgame (€89,- voor een Cube) en MediaMarkt (Mario Kart Pak €132,-)

Let er op dat je ook een memory card nodig hebt, anders kun je niet saven! 3rd party memory cards (geen originele Nintendo) zijn het goedkoopst, maar de consensus in het topic is dat je deze beter kunt vermijden ivm data corruptie ed! Liever wat duurder uit met een Nintendo memory card maar wel zekerheid.

Nintendo heeft momenteel 1 soort memory card op de markt, de memory card 251, deze kun je al voor ongeveer €25,- vinden. Sommige winkels hebben nog een voorraad van de oude memory card 59 van Nintendo en verkopen deze voor ongeveer dezelfde prijs als de 251. Nintendo zal later ook met een memory card komen met 1019 blocks, dit zal waarschijnlijk nog wel enkele maanden duren.

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX2.gif
:? En de games, zijn die gratis?

Helaas niet :+

Een standaard game is tussen de €50 en €60. Hoger is echt afzet. buitenlandse online gameshops vragen meestal maximaal 45 euro voor de nieuwste games.
Je hebt ook een speciale reeks van top games die men verkoopt voor een gereduceerde prijs, de zogenaamde Player's Choice. Deze games kosten dan rond de €30.

Enkele Player's Choice titels

• FIFA Football 2003
• James Bond Nightfire
• Luigi's Mansion
• Mario Party 4
• Medal of Honor: Frontline
• Metroid Prime
• Pikmin
• Star Fox Adventures
• Super Mario Sunshine
• Super Smash Bros. Melee

[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_mp.jpg[/url] [url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_re.jpg[/url]
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_ztww.jpg[/url] [url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_sc2.jpg[/url]


Verder heb je veel games die in de budget bakken liggen, op GameQube.nl loopt een topic dat alle aanbiedingen bijhoudt. Kijk/surf eens rond en je kan games al voor een stuk minder kopen.

Er is een online prijsvergelijking die van verschillende websites bijhoudt wat gamecube games daar kosten, zo kan je je meest gewilde game zo goedkoop mogelijk krijgen.
De prijsvergelijking is gemaakt door MeZZiN en is hier te vinden.

Ook hier op GoT is er een budget titel topic, maar dat is niet specifiek voor de Cube.

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX2.gif
:? Online gamen met de Gamecube?

Ja dat kan! Er zijn 2 manieren voor:

• De officiële manier

Op dit moment is er slechts 1 spel uit dat officiëel online gamen via de Gamecube ondersteunt, Phantasy Star Online I&II van SEGA. Er zijn echter wel andere online games in ontwikkeling, zo zullen de GameCube-exclusieve RPG's Phantasy Star Online III en Homeland(waarschijnlijk wordt dit spel niet buiten Japan uitgebracht) online speelbaar zijn. Er gaan geruchten dat Nintendo zelf op de E3 online spellen gaat tonen, maar gezien de recente uitspraken van enkele directieleden van Nintendo is dit niet waarschijnlijk.

[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_pso.jpg[/url]Benodigdheden:

• Een Gamecube
• Een GC breedband adapter of modem
• (Breedband) Internet verbinding
• UTP kabel
• Phantasy Star Online I&II
• Abonnement op PSO, de zgn Hunter's License (zie deze site). De eerste 30 dagen krijg je overigens kado.


• De onofficiële manier via de pc

Er zijn een aantal games (1080: Avalanche, Kirby Air Ride en Mario Kart Double Dash!!) die de LAN functie ondersteunen. Daarmee kun je meerdere Gamecubes op elkaar aansluiten om met elkaar multiplayer te spelen. Enkele knappe knoppen hebben nu bedacht om net als bij de Xbox deze LAN games via je internet te laten verlopen. Je koppelt je Gamecube aan je PC, draait wat software en voilá, online gamen!

Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/warppipe.gifAfbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/space1.gif
Verwacht er nog niet teveel van, de software is nog pril. Je hebt een goede verbinding nodig met minimaal 128Kbit upload maar liever 256Kbit. De framerate is namelijk afhankelijk van hoeveel data je kunt versturen.

Er zijn op dit moment twee programma's in ontwikkeling:

Warppipe
Xlink Messenger

Van Warppipe is versie 0.3.5 uitgebracht en ze zijn bezig met het testen van een nieuwe versie, 0.4 (Megaton)
Van X-Link wordt binnenkort X-Link Kai 7 final uitgebracht.
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_1080.jpg[/url]

[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_mkdd.jpg[/url]

[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/ss_kar.jpg[/url]
Als je het eens wilt proberen, plaats een oproepje in het topic zou ik zeggen. Er zijn ook sites waar je online uitdagingen kan plaatsen


Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX2.gif

:? Games importeren uit het buitenland?

Kun je absoluut niet langer wachten op die ene topgame? Is hij in Amerika of Japan al wel te verkrijgen? Importeren!

Net zoals alle andere consoles heeft ook de Gamecube een regiolock. Een Europese Gamecube is niet te modificeren zodat hij ook Amerikaanse of Japanse spellen eet (Een USA Cube is wel te modden tot JPN en vice versa). Gelukkig heeft de firma Datel verlossing gebracht voor alle gefrustreerde Europese Cubertjes: de Freeloader

Dit is een bootdisc waarmee je USA of JPN spellen op je PAL Gamecube kunt spelen. Verkrijbaar voor ca €20,-
Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/freeloader.jpg


Denk erom dat je TV NTSC (info over TV standaarden) ondersteunt! Is dit niet het geval dan kun je tegen de volgende problemen aanlopen:

• Rollend beeld - niet te verhelpen, andere TV kopen
• Zwart-wit beeld - te verhelpen met een RGB kabel

Heb je een redelijk nieuwe TV dan zit je meestal wel goed, twijfel je, vraag het dan in het topic.

Zie de sectie ONLINE SHOPS voor importwinkels!


E3 2004

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif
Wat voor nieuws heeft Nintendo allemaal laten zien op de E3 2004?
Hieronder staat wat info uit de E3, alleen de games waarbij er met de E3 daadwerkelijk meer informatie vrijkwam staan hieronder.


Metroid Prime 2: Echoes
Metroid Prime 2 zag er zeker veelbelovend uit op de E3. De graphics zien er wat scherper uit dan in Metroid Prime. Samus wordt naar de planeet Aether gestuurd. Deze planeet kent een donkere en lichte zijde, waar 2 rassen (De luminon en de Ing) een oorlog uitvechten. Samus vecht aan de zijde van de Luminon om de Ing te verslaan. Dankzij de luminon heeft ze nu behalve de 4 bekende wapens ook een Dark en Light beam.


De opvolger van Zelda: The Wind Waker
Nintendo heeft even de console gamingwereld laten schudden! De opvolger van The Wind Waker is NIET cell-shaded, maar heeft een realistische look! Een naam heeft de game nog niet (behalve Zelda) maar het is grafisch in ieder geval om te kwijlen. Er werd eerst gedacht dat het een techdemo voor de N5(Revolution) was maar het bleek dus gewoon een gamecube game te zijn !


Resident Evil 4
Resident Evil 4 wordt exclusief voor de gamecube uitgebracht en zag er fenomenaal uit. Dit deel beloofd weer gruwelijk spannend te worden en de controls zijn eindelijk onder handen genomen.


Geist
Geist is een exclusieve first person shooter voor de gamecube. Je speelt een soort Geest die zich in voorwerpen maar ook in andere wezens kan verplaatsen. Je kan je pas in een wezen verplaatsen als je die eerst heb laten schrikken. Op de E3 zag ook Geist er heel goed uit. Op de E3 leek het er op dat er ook veel aandacht besteed is aan de multiplayer mode.


Star Fox 2
Star Fox 2 zag er al een stuk beter uit dan op de vorige E3 maar vooral de missies op de grond zagen er nog wat onafgewerkt uit..

Afbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513538/star-fox-2-200405110152791.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513538/star-fox-2-200405110152073.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/nintendoconf_051403_288.jpg

Paper Mario 2
Het nieuwe avontuur van Mario, Paper Mario 2, beloofd weer heel wat uurtjes speelplezier te brengen. Rond de E3 kwam er gigantisch veel materiaal naar boven van Paper Mario 2, hieronder een paar screens :)

Afbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/papermariogcn_050504_x27_1083803512.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/papmar2gcn_0426x04_x5_1083010258.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/papmar2gcn_0426x04_x4_1083010257.jpg

Donkey Kong: Jungle Beat
Een complete verrassing van Nintendo, het is niet de opvolger van Donkey Konga maar is meer een platformer die gebruik maakt van de Konga's. Over het algemeen werd er lovend over gesproken.

Afbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513489/donkey-kong-jungle-beat-200405110129926.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513489/donkey-kong-jungle-beat-200405110129129.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513489/donkey-kong-jungle-beat-200405110129239.jpg

Advance Wars - Under Fire
In tegenstelling tot de turn-based game Advance Wars op de GBA zal deze versie zich wel realtime afspelen. Het is een combinatie van RTS en een Tactische shooter. Er komt dus wel tactiek bij kijken en je zal verschillende teams tegelijk aan moeten sturen.

Afbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513482/advance-wars-under-fire-200405110129534.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513482/advance-wars-under-fire-200405110129222.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513357/advance-wars-under-fire-200405110022577.jpg


Second Sight

Mario Tennis
Deze Mario Tennis ziet er een stuk minder serieus uit dan de vorige mario tennis op de Nintendo 64, en dat is maar beter ook :) Characters hebben hun eigen special moves en het spel kent kompleet geflipte courts zoals een outdoor tennisbaan voor het spookhuis, inclusief ronddolende spoken :D

Afbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513513/mario-tennis-200405110140627.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513513/mario-tennis-200405110140049.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/2002-03-07-mariosports6.jpg


Starcraft: Ghost
Deze game komt op alle platformen uit maar is zeker het bespreken waard. SC: Ghost is een third person action/stealth game en speelt zich af in de Starcraft wereld, met alles wat daar bij hoort, waaronder bekende units uit Starcraft.

Afbeeldingslocatie: http://xboxmedia.ign.com/xbox/image/article/514/514500/starcraft-ghost-20040512084437548.jpgAfbeeldingslocatie: http://cubemedia.ign.com/cube/image/article/513/513728/starcraft-ghost-200405110554562.jpgAfbeeldingslocatie: http://xboxmedia.ign.com/xbox/image/article/514/514500/starcraft-ghost-20040512084442672.jpg


Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX2.gif
Wat was wel verwacht maar (nog) niet gekomen?

Uitbreiding voor de GameCube die de levensduur van de console moet verlengen tot de N5 het daglicht ziet
We hebben hier niks van gezien op de E3. Zal waarschijnlijk op de volgende grote games beurs te zien zijn.

Super Mario 128
Nintendo beweert behoorlijk vernieuwende dingen in Super Mario 128 te gebruiken. Dit zou best te maken kunnen hebben met de nieuwe uitbreiding voor de Gamecube. Nintendo is bang dat de concurentie die idee-en ook gaat gebruiken en om die reden hebben ze nog steeds niks losgelaten over Super Mario 128, ook niet op de E3.

Too Human
Niks nieuws van kunnen zien op de E3

Silicon Knights kondigt aan dat de "scheiding" van Nintendo een "sanity effect" is ter promotie van Eternal Darkness 2
Nog niks van gehoort, en het is toch vrijwel zeker dat SK gebroken heeft met Nintendo. De band met Nintendo is nog altijd goed, en ze zullen ook games blijven uitbrengen voor Big N. Het is alleen niet meer exclusief.

Zie volgende post

Credits/Topic made by: D3 / Leejow (saait)
Updated by:MetroidPrime, mmedia & MaxBurn

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
HOT GAMES

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

Huidige Toppers


[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_vj.jpg[/url]Viewtiful Joe

• 1 speler
• Memory: 4 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_f0gx.jpg[/url]F-Zero GX

• 1-4 spelers
• Memory: 22 blocks
• Release: OUT NOW
• DPLII & 16:9
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_1080.jpg[/url]1080° Avalanche

• 1-4 spelers
• Memory: 3 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_ssx3.jpg[/url]SSX3

• 1-4 spelers
• Memory: 8 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: IGN
• Pics: 1 2 3 [url=http://http://cubemedia.ign.com/cube/image/ssxnottricky_091703_01.jpg]4[/url] 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_mkdd.jpg[/url]Mario Kart
Double Dash!!


• 1-4 spelers
• Memory: 3 blocks
• Release: OUT NOW
• DPLII & LAN
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_rs.jpg[/url]Star Wars Rebel Strike

• 1-2 spelers
• Memory: 5 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Teaser
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_mp5.jpg[/url]Mario Party 5

• 1-4 spelers
• Memory: 5 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4
• Pics: 1 2 3 4 5
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_nfsu.jpg[/url]NFS Underground

• 1-2 spelers
• Memory: 8 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films: IGN
• Pics: 1 2 [url=DitisgeenscreenshotmaareenverstoptegroetvanD3]3[/url] 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_ma.jpg[/url]Metal Arms
Glitch in the System


• 1-4 spelers
• Memory: 7 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: 1 [url=hhttp://streamingmovies.ign.com/cube/glitch_101503_05_free.wmv]2[/url] 3 4 5
• Pics: 1 2 3 4 5
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_rotk.jpg[/url]Lord of the Rings
Return of the King


• 1-2 spelers
• Memory: 6 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_ffcc.jpg[/url]Final Fantasy
Crystal Chronicles


• 1-4 spelers
• Memory: 22 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films : E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/TwinSnakes.jpg[/url]Metal Gear Solid
The Twin Snakes


• 1 speler
• Memory: 4 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_pop.jpg[/url]Prince of Persia
The Sands of Time


• 1 speler
• Memory: 15 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films : IGN 3DG
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_hm.jpg[/url]Harvest Moon
A Wonderful Life


• 1 speler
• Memory: ? blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_bge.jpg[/url]Beyond Good & Evil

• 1-2 spelers
• Memory: 55 blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailer
• Films : IGN
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_sh.jpg[/url]Sonic Heroes

• 1-4 spelers
• Memory: ? blocks
• Release: OUT NOW
Reviews
Trailers
• Pics: 1 2 3 4 5 6



Aankomende Toppers


[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_scpt.jpg[/url]Splinter Cell
Pandora Tomorrow


• 1 speler
• Memory: ? blocks
• Release: 03/2004
• Online
Preview
Teaser
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/box_mgtt.jpg[/url]Mario Golf
Toadstool Tour


• 1-4 spelers
• Memory: 13 blocks
• Release: 05/03/04
• Dolby Pro Logic II
Reviews
Trailer
• Films: 1 2 3 4 5 6
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/Pikmin2.jpg[/url]Pikmin 2

• 1-2 spelers
• Memory: ? blocks
• Release: Q2 2004
• Dolby Pro Logic II
Preview
Trailer
• Pics: 1 2 3 4
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/4Swords.jpg[/url]The Legend of Zelda:
Four Swords Adventure


• 1-4 spelers
• Memory: ? blocks
• Release: 2004
• Dolby Pro Logic II, GC-GBA link
hands-on
• Films: 1 2 3
• Pics: 1 2 3 4 5 6
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/DonkeyKonga.jpg[/url]Donkey Konga

• 1-4 spelers
• Memory: ? blocks
• Release: 2004
• Dolby Pro Logic II, Konga controller
Preview
Trailer
[url=#]Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/PokemonColosseum.jpg[/url]Pokemon
Colosseum


• 1-4 spelers
• Memory: ? blocks
• Release: 13/05/2004
• Dolby Pro Logic II, GC-GBA link
hands-on
• Films: 1 2
• Pics: 1 2 3 4 5 6

Op de E3 zullen er meer aankomende toppers bekend worden gemaakt!


HOT LINKS

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

GC topic gerelateerde websites

Het Gamecube Topic Search
Het Gamecube Topic Movies
GameCube Party site
^ request password
F-Zero GX competitie
Mario Kart competitie
Het Soul Calibur II topic
Mario Discussie en Time Trial Topic
Het Grote F-Zero GX topic
Het Zelda Wind Waker praat topic

Release lijsten

EU lijst | USA lijst | JPN lijst
Alle USA & EU uitgebrachte games
Alle aankomende USA & EU games
Algemene Gamecube sites

Nintendo.nl
Nintendo.com
Planet GameCube
IGN
GameSpot Cube
Gamecube Europe
GameFaqs
NintendoPhiles
Nintendojo
GameZone
Cubed-3
Cubezone
GameOrder

Overig

Warppipe
Xlink Messenger
MeZZiN Pricecompare



ONLINE SHOPS

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif


Nederlandse shops
ShopLocatieRegioVerzendkosten
Bart SmitHele landPAL€2,50
BOLInternetshopPAL€1,95
GameReleaseInternetshopPAL€1,50
GCshopInternetshopPALVanaf €2,-
Fore GamesTilburgPAL/USA/JPN?
Free Record ShopHele landPAL€1,95
InsideGamerPuttenPAL/USA/JPNVanaf €2
MediaMarktHele landPAL/
NedgameApeldoorn
Groningen
Enschede
PAL/USA/JPNBoven €100: €0,-
Rembours: €7,50
Vooruitbetaling: €2,50
Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~d3/ts/tom_nook.gif


Buitenlandse shops
ShopLocatieRegioImportkostenVerzendkostenVerzendtijd
CD WOW!EngelandPALNee (vanuit EU)Nee6-8 dagen
DVDBoxOfficeCanadaUSANee, verzendt via distributie centra in EuropaNeePreorders: 5-8 dagen, anders zeer wisselend (week tot meerdere maanden!)
DvdCraveAustraliëPALMogelijk (buiten EU)Ja5-10 dagen
GameEngelandPALNee (vanuit EU)~€4,505-8 dagen
GoblinDirectEngelandPAL/USA/JPNNee (vanuit EU)Ja1 week
Lik-SangHong KongPAL/USA/JPNMogelijk (buiten EU), ook verzending vanuit Europa beschikbaarFree shipping op aangeduide artikelen (meeste full priced games)3 dagen - weken
PlayEngelandPALNee (vanuit EU)Nee5-10 dagen
Play AsiaHong Kong USA/JPNMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€2,50Afhankelijk van shipping keuze


POST ETIQUETTE

Afbeeldingslocatie: http://home.quicknet.nl/mw/prive/mcf/rulerX.gif

• Keep it clean: geen trolls, flames, scheldpartijen etc.
• Houd je aan de Algemene FAQ en Spielerij policies
• Niet teveel slow chat, voeg wat toe aan de discussie. Wil je zinloos babbelen ga dan naar de chat [ #nintendo @ irc.tweakers.net ]
• Reageer niet offtopic door alleen op de startpost te reageren. Voeg ook nog wat toe aan het topic zelf.
Spoilers: We willen natuurlijk niet dat iemand een belangrijk onderdeel van een game voor ons verklapt. We bedoelen plotwendingen, geheime unlockables etc. Gebruik deze code om de text onleesbaar te maken:
code:
1
2
3
[table][tr][td bgcolor=#000000]
.. Hier komt de spoiler ... 
[/td][/tr][/table]
Dit maakt de achtergrond zwart waardoor de text niet te lezen is (selecteren met muis om text zichtbaar te maken). Maak niet je hele post zwart! Zet er bij waar de spoiler over gaat anders zullen de meeste mensen toch kijken.
• Wij zien graag mooie screenshots, maar let wel op de breedte van de pics (voor de layout) en de hoeveelheid die je plaatst! 30 screenshots van 200KB stellen sommige mensen niet zo op prijs.
• Have fun!


Credits/Topic made by: D3 / Leejow (saait)
Updated by:MetroidPrime

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iNSaNe-oNe
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-04 18:49

iNSaNe-oNe

Ja, ik ben pluizig en blauw!

Mooie opening. Is het misschien handig als je AC bij de aankomende toppers zet? (past mooi in deze thread, is hot in dit topic momenteel). :)

... en oranje! :P


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
is AC niet bokoud ( ? )

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TdV
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20-04 22:17

TdV

Er staat onder het kopje "aankomende toppers" --> "Op de E3 zullen er meer aankomende toppers bekend worden gemaakt!" Dit mag nu wel weg denk ik

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 10:36

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

mooie openigspost.

zou je de linkjes in de plaatjes willen na kijken: naast Enkele Player's Choice titels
die 4 plaatjes verwijzen naar : http://# en alles wat er bovenstaan zijn niet goed..
Als ik die plaatjes goed wil bekijken gaat dat dus niet :)

Verkoopt zijn woning in Zutphen! DM voor meer informatie
Zoekt nieuwe collega's in de Randstad


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DeppOx
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 25-07-2024

DeppOx

l33t lurker

Moet aankomende toppers niet geupdate worden? :)

BOOOOOORRRRRRRRRIIIIIIIINGGGGGGGGGGGGG


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twee Dee
  • Registratie: Juli 2002
  • Nu online

Twee Dee

Morgen weer een ondertitel.

Na SMSunshine heb ik nu weer Gladius opgepakt waarbij ik in de Valens campaign nu het 3e landje inga (Windward Steppes).

Ik had in Nordagh een of andere league waar ik alleen maar mee mocht doen met 4 nordagh characters, ik had er oorspronkelijk maar 3. Ik heb dus maar een wilde gok gedaan en even Taitleagh gekickt om ruimte te maken voor een zwak Nordaghs barbaartje. League gehaald, barbaartje gekickt en gelukkig kon ik mijn zielloze skelet weer huren :)

Gelukkig voelen de ondoden zich niet zo snel beledigd, want hij doet gewoon weer mee zonder mopperen 8)

Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Lees de laatste post in deel 45 mensen. Deel 46 is even snel aangemaakt omdat de vorige topic boven de 1000 uitkwam. Opening zal later nog aangepast worden.
Tsja dat is maar hoe je het bekijkt. Mario Golf staat ook bij de aankomende toppers, dat spel is ook alweer behoorlijk op leeftijd :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 22-04 19:52

Zeror

Ik Henk 'm!

MetroidPrime schreef op 02 juli 2004 @ 02:13 in deel 45:
Nog even goed nieuws voor FPS-fans: Valve is in onderhandelingen met Sony en Nintendo om naast de PC en X-Box versies van Half-Life 2 ook een PS2 en GameCube versie uit te brengen.
Half Life 2 op de gamecube. Dat zou vet zijn. NU moet ik helemaal een gamecube hebben.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5577

Reken er maar niet te hard op , het zal echt wel bij een pc en x-box release blijven net zoals doom3.
Gewoonweg omdat naar de x-box makkelijk geport kan worden op normale pc hardware terwijl ze voor de cube en ps2 helemaal overnieuw zouden moeten beginnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoTimeRemains
  • Registratie: September 2001
  • Nu online

NoTimeRemains

I know

ja het zou wel heel erg mooi zijn en zorgen voor een boost van gc game verkoop ...

This is the Way.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Anoniem: 5577 schreef op 02 juli 2004 @ 10:58:
Gewoonweg omdat naar de x-box makkelijk geport kan worden op normale pc hardware terwijl ze voor de cube en ps2 helemaal overnieuw zouden moeten beginnen.
Dat zou idd zo zijn als ze alles in assembler schreven, wat zeer waarschijnlijk niet het geval is.

De reden dat porten naar de xbox zo makkelijk is, is omdat de API's grotendeels hetzelfde zijn (DirectX).
Als de engine een beetje netjes geschreven is (wat ik wel verwacht) dan zou het porten daarvan niet zo'n probleem moeten zijn, alleen de platform specifieke dingen moeten dan herschreven worden (aansturing hardware), maar dat is op zich relatief weinig werk.

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Booth
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 20-04 13:56

Booth

¯¯¯¯¯¯

Over de openingspost; ik stoor me nog steeds een beetje aan het feit dat naast Player's Choice een plaatje staat van Soul Calibur II, ondanks die game dat helemaal niet is ;(

//edit
jajaja ik weet het het wordt nog aangepast, maar dit is gewoon wat feedback dan :>

[ Voor 23% gewijzigd door Booth op 02-07-2004 11:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Mwoh, dan zou je ook het Zelda en Resident Evil plaatje weg moeten halen. Die zijn ook geen PC.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
outerspace schreef op 02 juli 2004 @ 09:30:
die 4 plaatjes verwijzen naar : http://# en alles wat er bovenstaan zijn niet goed..
Als ik die plaatjes goed wil bekijken gaat dat dus niet :)
Is altijd zo geweest :P, die linken ook niet naar plaatjes van mij, er zijn geen (grote) doorlinkplaatjes

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ecco
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08-2014
Twee Dee schreef op 02 juli 2004 @ 09:50:
Na SMSunshine heb ik nu weer Gladius opgepakt waarbij ik in de Valens campaign nu het 3e landje inga (Windward Steppes).

Ik had in Nordagh een of andere league waar ik alleen maar mee mocht doen met 4 nordagh characters, ik had er oorspronkelijk maar 3. Ik heb dus maar een wilde gok gedaan en even Taitleagh gekickt om ruimte te maken voor een zwak Nordaghs barbaartje. League gehaald, barbaartje gekickt en gelukkig kon ik mijn zielloze skelet weer huren :)

Gelukkig voelen de ondoden zich niet zo snel beledigd, want hij doet gewoon weer mee zonder mopperen 8)
Taithleach ruled hard, dat was op een gegeven moment een van mn beste knokkers. Met dat summon darkness ofzo ('t is alweer een tijdje geleden) gaat er op een gegeven moment maar 5 hp van hem af, en hij heeft die skill 'knitting bones' ofzo waardoor hij 20 hp per beurt blijft regeneraten. En dat gaat rap. Dan een Summon Skeleton lv3 en wat vuurballetjes gooien. Daarbij is hij ook nog eens imuun tegen pijlen en speren _/-\o_

It's over between me and words. I'd love to stick around and exploit them each, but it's all becoming quite predictable. Eventually, they will all be used and I'd have to come up with fake words and that would be way too cnoofy.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 64138

Sterrencatalogues is net geupdate :) eindelijk een Gameboy Player kunnen bestellen voor 5000 sterren :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twee Dee
  • Registratie: Juli 2002
  • Nu online

Twee Dee

Morgen weer een ondertitel.

Ecco schreef op 02 juli 2004 @ 12:20:
Taithleach ruled hard, dat was op een gegeven moment een van mn beste knokkers. Met dat summon darkness ofzo ('t is alweer een tijdje geleden) gaat er op een gegeven moment maar 5 hp van hem af, en hij heeft die skill 'knitting bones' ofzo waardoor hij 20 hp per beurt blijft regeneraten. En dat gaat rap. Dan een Summon Skeleton lv3 en wat vuurballetjes gooien. Daarbij is hij ook nog eens imuun tegen pijlen en speren _/-\o_
Eens!

Ik heb hem dan ook niet gekicked omdat ik hem niet nuttig vond (ik had nog een save waar ik hem altijd weer terug bij me zou hebben), maar ik heb hem gekicked omdat ik wist dat hij uit de regio Nordagh kwam, dus ik vermoedde dat ik een grote kans had om hem terug te krijgen.

Nu moet hij level 11 worden en dan kan ik hem inderdaad opleuken met Knit Bones. De volgende skill wordt dan Skeleton 3 :)

edit:

Dit skill heet 'Darkness from life' en die is vooral erg leuk in point battles. Hij verliest geen life, maar je krijgt er punten voor! :)

[ Voor 9% gewijzigd door Twee Dee op 02-07-2004 12:41 ]

Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Leejow(saait)
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 18-04 12:13

Leejow(saait)

Blater

ik heb ooit eens al mijn sterren al gebruikt aan onzin dingen als CD's en een metroid prime ding :( anders had ik wel zo'n GBplayer kunnen krijgen... achja ik spaar wel effe door :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 34169

MaxBurn schreef op 02 juli 2004 @ 09:19:
is AC niet bokstokoud ( ? )
Mja, in US/Jap/Australië wel, maar hier niet :) Ennuh... Mario Golf is ook al weer een tijdje uit hoor ;)

edit:
En mag ik vragen waarom Harvest Moon, Rebel Strike, Metal Arms, NFS:U en RotK bij de huidige toppers staan (allemaal toch echt geen games die een 8 of hoger verdienen), en games als SMS, The Windwaker en Smash Bros. niet :? Dat zijn toch wel echt dé games waar je een cube om moet kopen, die multi platform dingen hoeven niet in de OP, die hebben sowieso al genoeg bekendheid en zijn ook nog eens niet écht toppers.

[ Voor 47% gewijzigd door Anoniem: 34169 op 02-07-2004 12:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ecco
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08-2014
Twee Dee schreef op 02 juli 2004 @ 12:36:
[...]

edit:

Dit skill heet 'Darkness from life' en die is vooral erg leuk in point battles. Hij verliest geen life, maar je krijgt er punten voor! :)
Yup, helemaal als daarnaast ook nog een summon lv3 skeleton warrior op je vijanden staat in te hossen :P

offtopic:
Gaat mijn icoon overal zo belachelijk snel? Ik heb het hier pas vanaf firefox 0.91 :?

[ Voor 15% gewijzigd door Ecco op 02-07-2004 12:50 ]

It's over between me and words. I'd love to stick around and exploit them each, but it's all becoming quite predictable. Eventually, they will all be used and I'd have to come up with fake words and that would be way too cnoofy.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 91491

Voila, net een N-gamer abbonement besteld :p eindelijk... . Ik be nwel een Belg...geldt dat ook? En die abbonnee zou dus moeten gelden tot 1juli 2005 é ???

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 23844

Nog even goed nieuws voor FPS-fans: Valve is in onderhandelingen met Sony en Nintendo om naast de PC en X-Box versies van Half-Life 2 ook een PS2 en GameCube versie uit te brengen.
Had valve al niet gezegd dat HL2 op de volgende generatie uit zal komen (N5 en PS3). Lijkt me heel erg jammer om ze op de GC en PS2 uit te brengen (ziet er niet uit!). Anyway, lekker belangrijk ook. DIt speelt hoort thuis op de PC.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iNSaNe-oNe
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-04 18:49

iNSaNe-oNe

Ja, ik ben pluizig en blauw!

Anoniem: 64138 schreef op 02 juli 2004 @ 12:28:
Sterrencatalogues is net geupdate :) eindelijk een Gameboy Player kunnen bestellen voor 5000 sterren :)
_/-\o_ BEDANKT VOOR DEZE MELDING, Muskusrat! _/-\o_

EIN-DE-LIJK heb ik dan ook zo'n GB Player uit de catalogus. Binnenkort zal ik hem ook hebben, nu nog 4 Playertjes over!

... en oranje! :P


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Anoniem: 91491 schreef op 02 juli 2004 @ 12:55:
Voila, net een N-gamer abbonement besteld :p eindelijk... . Ik be nwel een Belg...geldt dat ook? En die abbonnee zou dus moeten gelden tot 1juli 2005 é ???
nee oneindig tot je het opzeg :), en minimaal na een jaar pas opzegbaar.

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Anoniem: 34169 schreef op 02 juli 2004 @ 12:44:
[...]
die multi platform dingen hoeven niet in de OP, die hebben sowieso al genoeg bekendheid en zijn ook nog eens niet écht toppers.
Ben ik het wel mee eens alhoewel die er echt al maaanden staan he :) is niet sinds deze OP ofzo..heb aan de titelspost(toppers etc) weinig veranderd tot nu toe..moest ook afstuderen. Iemand anders mag het ook doen als hij zin heeft :D (plak ik de code erin met credits) De OP zelf pas ik iig wel aan maar dat wordt zondag ofzo :)

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 91491

Dus dat abonnee is levenslag ofwa? Dat geloof je toch zelf niet? Dat is toch maar voor een jaar?
Zijn er hier mensen die zo een abonnement gekocht hebben met hun sterren?
Hoe zit dat dan?
:p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iNSaNe-oNe
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 22-04 18:49

iNSaNe-oNe

Ja, ik ben pluizig en blauw!

Neen, niet levenslang. Als je niets doet, dan geldt hij levenslang. Je betaalt je alleen dan blauw.

Officiëel <kuchkuch, ahem>: het abonnement geldt tot wederopzegging.

Het éérste jaar is gratis, daarna loopt het door en betaal je zelf. Zeg je op tijd op (dus x maanden voordat het abo afloopt), dan ben je er van af.

Zo duidelijk? :)

[ Voor 3% gewijzigd door iNSaNe-oNe op 02-07-2004 14:08 ]

... en oranje! :P


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5577

Anoniem: 91491 schreef op 02 juli 2004 @ 13:55:
Dus dat abonnee is levenslag ofwa? Dat geloof je toch zelf niet? Dat is toch maar voor een jaar?
Zijn er hier mensen die zo een abonnement gekocht hebben met hun sterren?
Hoe zit dat dan?
:p
Je krijgt het gewoon een jaar gratis en na dat jaar kun je hem opzeggen of tegen betaling verder krijgen, ik zeg hem na een jaar gewoon weer op zooo geweldig is het blad ook weer niet 75% van wat erin staat is iedere keer al oud nieuws omdat het domme blad maar om de 3 maand ofzo uitkomt.

Trouwens alles is alweer op in de catalogus, met uitzonder van een cube en wat lame ass games voor 4000+ sterren :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pewwy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 02-05-2022
iNSaNe-oNe schreef op 02 juli 2004 @ 13:00:
[...]


_/-\o_ BEDANKT VOOR DEZE MELDING, Muskusrat! _/-\o_

EIN-DE-LIJK heb ik dan ook zo'n GB Player uit de catalogus. Binnenkort zal ik hem ook hebben, nu nog 4 Playertjes over!
Damn, net gemist :( wil er eentje bestellen voor mijn neefje, maar ben steeds net te laat...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Anoniem: 5577 schreef op 02 juli 2004 @ 10:58:
Reken er maar niet te hard op , het zal echt wel bij een pc en x-box release blijven net zoals doom3.
Gewoonweg omdat naar de x-box makkelijk geport kan worden op normale pc hardware terwijl ze voor de cube en ps2 helemaal overnieuw zouden moeten beginnen.
Dat is echt de grootst mogelijke onzin. Vroeger werd er in assembler geprogrammeerd. Als je in assembler programmeert zit je zo dicht mogelijk op de machine, je programmeert al in machine-instructies. Later is er de programmeertaal C bijgekomen, deze programmeertaal heeft als belangrijk voordeel dat deze voor een groot deel machine onafhankelijk is. Het grootste verschil zijn dan de aanwezige libraries. Het programma moet dan aangepast worden aan de libraries die er meegeleverd worden in de dev-kit van consolemaker. Om porten makkelijker te maken is er middleware bedacht, dit zijn meestal een aantal standaard libraries die weer de platform afhankelijke libraries gebruiken. Hierdoor is het zeer makkelijk geworden om spellen te porten, er hoeft vrijwel niets helemaal opnieuw geschreven te worden. Zelfs zonder middleware had dat niet gehoeven, in een interview heeft iemand van Blizzard een keer gezegd dat een spel van de X-Box naar de GameCube porten of andersom ongeloofelijk makkelijk is, de libraries voor die systemen lijken erg op elkaar.

Hier komt nog boven op dat Valve zelf bekend gemaakt in onderhandeling te zijn met Sony en Nintendo en heeft Gabe Newell ook een keer gezegd dat de GameCube of zijn opvolger een poort van Half Life 2 zal krijgen. Bij Doom 3 is er vanaf het begin gezegd dat deze PC/X-Box-exclusief zal blijven. De kans dat Half Life 2 zal komen is dus redelijk groot.

[ Voor 3% gewijzigd door MetroidPrime op 02-07-2004 17:32 ]

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • schnumi
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

schnumi

Discothéque! Boom cha!

Nou laat Nintendo dan eens flink de portemonnee trekken om Half Life 2 exclusief te krijgen of zelfs maar te krijgen (betere versie).

En aangezien er ook een ATI chip in de cube zit is dat ook alweer een voordeel. :P

"The more you take the less you feel, The less you know the more you believe, The more you have the more it takes today"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vanitas
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 08-04 15:53
Als ze blij Valve nou echt stoer zijn houden ze HL2 enkel voor de PC.
Daar hoort het alleen op thuis.

En hebben jullie dit al gelezen:
Als het mee zit zal er volgende maand een Metroid Prime bundel op de markt verschijnen.

Nintendo heeft het nog niet officieel bekend gemaakt, maar alles wijst er op dat er toch een nieuwe bundel in Amerika op markt gaat komen. Het betreft een Metroid Prime bundel waar een GameCube, controller, Metroid Prime game en een demo van Metroid Prime 2: Echoes bij ingesloten zitten.

De bundel zal dan voor $99,99 straks te koop zijn. We houden je op de hoogte omtrent deze nieuwe bundel.
Bron: Cubezone

Ik vind het wel een goed idee, alleen zal het niet echt geweldig verkopen.
Alleen heb ik er niks aan, want ik heb MP al en een cube natuurlijk ook.

[ Voor 79% gewijzigd door Vanitas op 02-07-2004 18:28 ]

Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5577

Vanitas schreef op 02 juli 2004 @ 18:09:
Als ze blij Valve nou echt stoer zijn houden ze HL2 enkel voor de PC.
Daar hoort het alleen op thuis.

En hebben jullie dit al gelezen:


[...]


Bron: Cubezone

Ik vind het wel een goed idee, alleen zal het niet echt geweldig verkopen.
Alleen heb ik er niks aan, want ik heb MP al en een cube natuurlijk ook.
Die disc zal wel weer voor een fortuin op ebay verschijnen net zoals de zelda bonus disc in het begin :X

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Ik zoek een leuke race game met de volgende features:

1) moet in (anamorphic) 16:9 draaien
2) beetje goeie graphics
3) liefst een rally game
4) multiplayer is een pre

Iemand een suggestie (f-zero GX staat al geplanned)

[ Voor 12% gewijzigd door Aaargh! op 02-07-2004 20:31 ]

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Burnout 2. Is geen rally maar voldoet wel aan de rest.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Ben de afgelopen weken eindelijk maar eens begonnen aan Metroid Prime. Tot nu toe vond ik het een erg leuk spel... maar nu ben ik aangekomen in de Phazon Mines. Wat een rotstuk zeg :(

Toen ik een hele tijd geleden voor het eerst hoorde dat ze van Metroid een FPS gingen maken haakte ik eigenlijk gelijk al af omdat ik een hekel heb aan first person shooters. Maar ik heb me uiteindelijk laten overhalen om het toch te kopen door alle reviews die me geruststelden dat het niet echt een shooter is. Dat het meer om ontdekken en puzzels oplossen gaat etc. En ja, 't is toch Metroid dus ik wilde hem toch wel graag proberen :)

En tot aan de Phazon Mines ben ik het er zeker mee eens. Het lijkt totaal niet op de fps-spellen die ik weleens gespeeld heb. Het draait niet alleen maar om vijanden neerschieten etc. De leukste stukjes vind ik als je de juiste route door een kamer heen moet vinden, langs allerlei onverwachte richteltjes en verborgen morphball-gangetjes. Super! Beviel me allemaal erg goed.

Maar daar waar ik nu ben aanbeland vind ik het steeds meer op een ordinaire shooter beginnen te lijken, met al die Space Pirates. En loop ik dus ook tegen precies al die dingen aan waardoor ik zo'n hekel heb aan dat soort games. Je kunt niet achter je kijken, raakt het overzicht kwijt. Kort gezegd wordt ik gewoon iedere keer afgeslacht ;)

Het helpt ook niet echt dat je dat warmtedetector-vizier op moet zetten om ze te kunnen zien. Geen radar meer, en de achtergrond verandert in een wazige paarse massa :( Ze willen zeker gewoon dat ik totaal kansloos ben.

Ik heb net eens even een walkthrough op gamefaqs bekeken om te kijken of die me konden geruststellen. Niet dus! Die waarschuwde juist dat dit echt een rotstuk was. Blijkbaar ben ik nog niet eens op de helft, komen er nog veel meer Space Pirates en verderop ook nog een miniboss. En hij wees er ook nog eens fijntjes op dat het volgende savepoint nog wel even op zich laat wachten. Pffff...
Ik denk dat ik MP voorlopig maar weer een tijdje in de kast ga zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Nee, niet doen. Het is serieus te doen, ik had daar eerst ook moeite mee. Die onzichtbare space pirates (zijn er niet zoveel hoor, een paar maar) zijn wel ff irri ja... Maar echt, hou vol.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Willybubba schreef op 02 juli 2004 @ 21:11:
Nee, niet doen. Het is serieus te doen, ik had daar eerst ook moeite mee. Die onzichtbare space pirates (zijn er niet zoveel hoor, een paar maar) zijn wel ff irri ja... Maar echt, hou vol.
Hm. Okee. Ik ga het nog één keer proberen. Maar als het me vanavond weer niet lukt dan bekijken ze het verder maar :p
Thnx voor de support. Hopelijk helpt het.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Willybubba schreef op 02 juli 2004 @ 21:03:
Burnout 2. Is geen rally maar voldoet wel aan de rest.
Daar kwam ik na wat reviews lezen ook op, waar is die nog te koop, nedgame heeft 'm iig niet meer op de site staan.

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twee Dee
  • Registratie: Juli 2002
  • Nu online

Twee Dee

Morgen weer een ondertitel.

Anoniem: 115248 schreef op 02 juli 2004 @ 21:22:
[...]
Hm. Okee. Ik ga het nog één keer proberen. Maar als het me vanavond weer niet lukt dan bekijken ze het verder maar :p
Thnx voor de support. Hopelijk helpt het.
Ik voelde me ook zo rond het eind...
Vooral bij Metroid Prime was ik wekenlang pissed off...

Zowiezo is er een kl*testukje voordat je er pas bent, en dan zijn de eerste paar keer dat je het probeert ook vrij $#!*( en moeilijk en vervelend...

Als het dan uiteindelijk lukt ben je wel blij, maar een klein beetje frustratie (of een klein beetje veel) is echt niet erg.

Desnoods moet je inderdaad een paar weken wachten, maar het MOET uiteindelijk gewoon lukken en dan ben je echt echt echt wel heel blij hoor!
:Y)

Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

@ Aaa...argh: Heb je een CC? Dan kan je Play.com proberen.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Willybubba schreef op 02 juli 2004 @ 21:52:
@ Aaa...argh: Heb je een CC? Dan kan je Play.com proberen.
Ah, dat had ik er niet bij gezegd: ik wil morgen een racegame halen, zodat ik dit weekend wat te doen heb :) play.com is dus geen optie.

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Oeh, dan zal het lastig worden denk ik... in de winkel zie je hem niet zoveel meer.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Willybubba schreef op 02 juli 2004 @ 22:14:
Oeh, dan zal het lastig worden denk ik... in de winkel zie je hem niet zoveel meer.
Juist, morgen dus ff nedgame, frs, bart smit, mediamarkt, gameshop twente, etc. langs.

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86074

De film linkjes voor 1080 Avalanche kloppen niet :)!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchie!
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 07-12-2023

Dutchie!

....

voor de mensen: paar gamecube's en eternal darkness, Disney's Magical Quest (GBA) in de sterrencatalogus van nintendo.

[ Voor 27% gewijzigd door Dutchie! op 02-07-2004 23:12 ]

Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ecco
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08-2014
Anoniem: 115248 schreef op 02 juli 2004 @ 21:22:
[...]


Hm. Okee. Ik ga het nog één keer proberen. Maar als het me vanavond weer niet lukt dan bekijken ze het verder maar :p
Thnx voor de support. Hopelijk helpt het.
De space-pirates zijn idd irri, maar ze hebben allemaal wel een manier waardoor je ze vrij gemakkelijk en op een vrij veilige manier af kunt maken.

Zowieso de shadow-troopers kun je met een gecharge-de wavebeam stunnen, dan kunnen ze even nix meer. Doe dat een paar keer achter elkaar en ze zijn dood. De wave-troopers idem-dito. De ice-troopers doe je hetzelfde met de ice-beam. Alleen de power-troopers kunnen echt irri zijn; blijf gewoon op een afstand, dat doen zij ook. En later met het volgende wapen wordt het helemaal een eitje. Het lijkt nu pittig, maar als je een tijdje tussen die beesten rondspringt raak je snel genoeg aan ze gewend en beginnen ze niets meer.


Maar geef absoluut de hoop niet op, het spel wordt imo te vet om niet uit te spelen!

It's over between me and words. I'd love to stick around and exploit them each, but it's all becoming quite predictable. Eventually, they will all be used and I'd have to come up with fake words and that would be way too cnoofy.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Yes! Ik ben nog nooit zo blij geweest met een savestation :p Maar ik heb het gehaald. Wel een gemeen stuk zeg.


Al die pirates, nauwelijks power-ups. Dan kom je ineens in een kamer die zich vult met gifgas. Okee, daar kun je vrij makkelijk uit weglopen... maar met nog maar een paar blokjes energie over raakte ik toch behoorlijk in paniek ;) En dan als toetje nog een onzichtbare miniboss! Allemachtig. Ik was echt heel dichtbij bij een game over en dan had ik het spel zeker voor onbepaalde tijd weggelegd. Maar toen kwam ik er gelukkig net op tijd achter dat dat ding nogal gevoelig was voor mn wavebuster :) Alleen op de terugweg. Als je weer terugkomt in die kamer met gifgas. Ik heb het daar als halfpipe gebruikt en ben er zo weer uitgeklommen. Maar je zit dan wel midden in dat gifgas. Voor mij is het toch altijd een beetje een ongeschreven videogame-wet dat een spel mogelijk *moet* zijn zonder geraakt te worden?!
Zowiezo is er een kl*testukje voordat je er pas bent, en dan zijn de eerste paar keer dat je het probeert ook vrij $#!*( en moeilijk en vervelend...
Hm, ik verheug me er niet op :(
maar een klein beetje frustratie (of een klein beetje veel) is echt niet erg.
Ik merk inderdaad dat ik daar wel steeds gevoeliger voor word. :| Met heel veel nieuwe spellen vind ik het ongelooflijk irritant als iets niet lukt en ik dan een heel stuk over moet doen. Terwijl vroeger was ik niet anders gewend en had ik daar ook geen moeite mee.

Ik denk dat het komt omdat ik zo enorm in het verhaal zit. Het is meer een belevenis dan een spel. Maar de tweede keer (en de 3e, en de 4e...) is die spanning er een beetje vanaf, en begint het meer op werk te lijken. En specifiek bij MP vind ik het ongelooflijk &%#$@ irritant om al die beeldschermpjes opnieuw te scannen :(


Maar nu ik het dan eenmaal achter de rug heb begin ik het toch weer heel tof te vinden allemaal. Echt fantastisch om al die berichten van de Pirates te lezen. Dat ze Samus hebben opgemerkt, en er onderhand al een beloning is voor degene die me vangt :D Ik vind het ook heel mooi hoe je vaak voor je een eindbaas ontmoet al een beetje wordt banggemaakt door berichten dat ze dat en dat beest maar hebben opgesloten omdat ie te aggressief werd. En al die verhalen over hun experimenten, Phazon-madness, proefkonijnen die gruwelijk gewond raakten bij experimenten om de morphball na te maken _/-\o_
Maar geef absoluut de hoop niet op, het spel wordt imo te vet om niet uit te spelen!
Ja, voorlopig kan ik er nu wel weer even tegen. Tot het volgende hele moeilijke stukje waarschijnlijk ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Nintendo's japanse Paper Mario 2 website!

Stond op cubezone vermeld. Wat een schitterende site! :D
En bekijk die boxart eens!!!!

Afbeeldingslocatie: http://www.nintendo.co.jp/ngc/g8mj/ehon/package02.jpg

Ik vind het zo tof dat ze echt die knip & plak knutselstijl gaan benadrukken hier. Bij de 1e Paper Mario was dat nog maar mondjesmaat (zoals in het introfilmpje, als er iets met plakband op het scherm vastgemaakt zit :D), maar zo te zien gaan ze hier helemaal los! Ik kan echt nauwelijks wachten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Surrounded: Voor mij is het toch altijd een beetje een ongeschreven videogame-wet dat een spel mogelijk *moet* zijn zonder geraakt te worden?!
Ik vind juist dat je helemaal geslacht hoort te worden ook al doe jet het goed :D ..beetje spannend houden :D

[ Voor 4% gewijzigd door Max|Burn op 03-07-2004 08:49 ]

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 43074

wie nog dingen wilt bestellen, die sterrencatalogus is net weer een beetje aangevuld, en er staan nu nog dingen in... Nog heel weinig maar toch.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • X-G
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 30-07-2024

X-G

Yeah.

Even een vraagje hé (geen aansteuk tot illegale praktijken):

Heeft iemand al de beveiliging weten te kraken / is het al mogelijk gekopieerde spellen te krijgen/maken op/van de GameCube?

ToyzBuilder YouTube - Gratis Bitcoin Verdienen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 10:35
Ik wil ook graag weer een spelletje erbij kopen. Het is nu immers vakantie (en dat heb ik wel verdiende na de zware tentamens) ;). Ik heb alleen geen idee welk ik spel ik wel kopen. Het spel moet vooral een leuke multiplayer hebben. En het liefst ook een leuke single player :D.

Mijn lijstje spellen is nu:
Zelda TWW (geniaal, en ik hou niet eens van RPG's)
Super Mario Sunshine (mwa)
Time Splitters 2 (multiplayer vind ik tegenvallen, zeker geen goldeneye, waar het in veel reviews mee word vergeleken, single player is leuk)
Mario Kart (it's a winner!)
Super Smash Bros Melee (oeps vergeten, must-have natuurlijk)
Star Wars Rogue Squadron III (?!?) (ik weet niet zeker welke het is, maar die vond ik slecht en is nu dan ook stof aan het eten)

Zelf kan ik tot nu toe alleen op Monkeyball 2 komen, maar een "realistisch" spel lijkt me ook wel leuk... alvast bedankt.

[ Voor 6% gewijzigd door Hoedje op 03-07-2004 14:04 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 5577

X-G schreef op 03 juli 2004 @ 11:30:
Even een vraagje hé (geen aansteuk tot illegale praktijken):

Heeft iemand al de beveiliging weten te kraken / is het al mogelijk gekopieerde spellen te krijgen/maken op/van de GameCube?
Je kunt geen backup discs draaien, wel via een ingewikkelde manier, games streamen vanf je pc via een breedband adapter en een exemplaar van PSO.
Maar niet echt de moeite waard omdat de games toch voor bugs zitten en erg wisselende snelheid draaien.

Als je op die manier games wilt spelen raad ik je een x-box of PS2 aan

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
X-G schreef op 03 juli 2004 @ 11:30:
Even een vraagje hé (geen aansteuk tot illegale praktijken):
Heeft iemand al de beveiliging weten te kraken / is het al mogelijk gekopieerde spellen te krijgen/maken op/van de GameCube?
Je kan ze streamen van je hdd, maar echt boeiend is het allemaal niet (is maar goed ook..) Verder zullen we niet antwoorden ;)

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 00:28:
Yes! Ik ben nog nooit zo blij geweest met een savestation :p Maar ik heb het gehaald. Wel een gemeen stuk zeg.


Al die pirates, nauwelijks power-ups. Dan kom je ineens in een kamer die zich vult met gifgas. Okee, daar kun je vrij makkelijk uit weglopen... maar met nog maar een paar blokjes energie over raakte ik toch behoorlijk in paniek ;) En dan als toetje nog een onzichtbare miniboss! Allemachtig. Ik was echt heel dichtbij bij een game over en dan had ik het spel zeker voor onbepaalde tijd weggelegd. Maar toen kwam ik er gelukkig net op tijd achter dat dat ding nogal gevoelig was voor mn wavebuster :) Alleen op de terugweg. Als je weer terugkomt in die kamer met gifgas. Ik heb het daar als halfpipe gebruikt en ben er zo weer uitgeklommen. Maar je zit dan wel midden in dat gifgas. Voor mij is het toch altijd een beetje een ongeschreven videogame-wet dat een spel mogelijk *moet* zijn zonder geraakt te worden?!

Het coole is, dat je in die gifgaskamer juist heel makkelijk energy terug kan krijgen :P Er is een plek waar je kan staan zonder aangetast te worden vlak nadat je uit de halfpipe bent zeg maar, en waar je toch lekker die gasbeesten kan mollen. Dan de powerups naar je toe charge-beamen en tadaa :P Trouwens, het gas kan ook nog uit. Gewoon ff scannen. Alleen kan dit volgens mij pas later.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 34169

Bah, die stomme jappen hebben Donkey Konga 2 alweer en deel 1 is hier nog niet eens :( Wanneer komt dat stomme spel eindelijk eens :X
X-G schreef op 03 juli 2004 @ 11:30:
Even een vraagje hé (geen aansteuk tot illegale praktijken):

Heeft iemand al de beveiliging weten te kraken / is het al mogelijk gekopieerde spellen te krijgen/maken op/van de GameCube?
Dit hier vragen lijkt me niet zo'n goed idee, ik neem aan dat je wel bekend bent met Google?

[ Voor 15% gewijzigd door Anoniem: 34169 op 03-07-2004 13:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Willybubba schreef op 03 juli 2004 @ 12:25:
[...]

(zwarte spoilerbalk)
Shit! Waarom heb ik daar niet aan gedacht :p Dat is inderdaad een goed idee. Volgende keer dat ik langs dat gedeelte moet reizen ga ik dat zeker doen!
Ik vind juist dat je helemaal geslacht hoort te worden ook al doe jet het goed ..beetje spannend houden
Nou goed, maar theoretisch dan? Kijk als een spel heel moeilijk is heb ik niet zo'n moeite mee. Maar ik wil toch graag het idee hebben dat het mijn eigen schuld is als het misgaat. Dat als je heel erg hard zou oefenen, dat het mogelijk moet zijn om een spel foutloos te doorlopen. Zelfs al zal het in de praktijk nooit lukken... de theoretische mogelijkheid moet er wel zijn vind ik.

Ik vind het nogal een zwaktebod om stukjes in een spel te bouwen waar je hoedanook energie verliest. Hoe goed je ook bent. Gewoon omdat het niet anders kan. Ik ben dat eigenlijk alleen ooit tegengekomen in één van die Banjo-spellen op de Nintendo64. En toen vond ik dat ook al erg onrechtvaardig overkomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 13:18:
[...]

Nou goed, maar theoretisch dan? Kijk als een spel heel moeilijk is heb ik niet zo'n moeite mee. Maar ik wil toch graag het idee hebben dat het mijn eigen schuld is als het misgaat.
Is het toch ook :D Er zijn altijd mensen die er met hun ogen dicht doorheen lopen.

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

MaxBurn schreef op 03 juli 2004 @ 13:22:
[...]
Is het toch ook :D Er zijn altijd mensen die er met hun ogen dicht doorheen lopen.
Dus jij zegt dat het wél mogelijk is om door die kamer...


...die kamer die zich vult met gifgas...


...heen te komen zonder energie te verliezen? :p Ik ga vanavond nog eens op onderzoek.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Dat is mogelijk, maar niet de eerste keer dat je er doorheen komt :P

Trouwens, is Pandora Tomorrow al gesignaleerd? Zou gister uit hebben moeten komen.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Willybubba schreef op 03 juli 2004 @ 13:31:
Dat is mogelijk, maar niet de eerste keer dat je er doorheen komt :P
Tenzij Maxburn iets weet dat jij en ik nog niet doorhebben ;)
Zoniet dan blijf ik bij mijn standpunt dat het wel een zwaktebod is van Retro.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
w-k-pieters schreef op 03 juli 2004 @ 11:56:
Ik wil ook graag weer een spelletje erbij kopen. Het is nu immers vakantie (en dat heb ik wel verdiende na de zware tentamens) ;). Ik heb alleen geen idee welk ik spel ik wel kopen. Het spel moet vooral een leuke multiplayer hebben. En het liefst ook een leuke single player :D.

Mijn lijstje spellen is nu:
Zelda TWW (geniaal, en ik hou niet eens van RPG's)
Super Mario Sunshine (mwa)
Time Splitters 2 (multiplayer vind ik tegenvallen, zeker geen goldeneye, waar het in veel reviews mee word vergeleken, single player is leuk)
Mario Kart (it's a winner!)
Star Wars Rogue Squadron III (?!?) (ik weet niet zeker welke het is, maar die vond ik slecht en is nu dan ook stof aan het eten)

Zelf kan ik tot nu toe alleen op Monkeyball 2 komen, maar een "realistisch" spel lijkt me ook wel leuk... alvast bedankt.
Als je Rogue Squadron III hebt moet je II eens gaan proberen, het is veel beter dan III. Er zit geen multiplayer in, maar de singleplayer mode maakt dat meer dan goed. Super Smash Bros. Melee is zo'n beetje de ultieme multiplayer game op de GameCube, hier kun je echt niet mee de fout in gaan. De singleplayer mode zal je veel minder lang bezig houden, maar is toch ook erg leuk. Four Swords Adventures schijnt trouwens ook een van de betere multiplayer spellen op de GC te worden, je hebt alleen voor iedere speler een GBA en linkkabel nodig.


Ik kan me die hele kamer in Metroid Prime niet meer herinneren. Ik weet vrijwel zeker dat ik er niet langs ben gekomen, of anders heb ik het gevaar daar onschadelijk gemaakt.

[ Voor 7% gewijzigd door MetroidPrime op 03-07-2004 13:47 ]

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ecco
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08-2014
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 13:36:
[...]


Tenzij Maxburn iets weet dat jij en ik nog niet doorhebben ;)
Zoniet dan blijf ik bij mijn standpunt dat het wel een zwaktebod is van Retro.
Zeker geen zwaktebod van Retro:


Je hebt toch net die power-bombs gekregen?

...

Kijk eens goed rond in die gifgaskamer... vooral de vloer

It's over between me and words. I'd love to stick around and exploit them each, but it's all becoming quite predictable. Eventually, they will all be used and I'd have to come up with fake words and that would be way too cnoofy.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thijs
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-04 20:28
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 13:36:
[...]


Tenzij Maxburn iets weet dat jij en ik nog niet doorhebben ;)
Zoniet dan blijf ik bij mijn standpunt dat het wel een zwaktebod is van Retro.
De eerste keer kan je er óók doorheen komen zonder geraakt te worden, je moet gewoon erg snel zijn.

De 2e keer moet je iets anders doen, maar dat moet je zelf maar uitvogelen. :p

Ik vond dat stukje waar jij het net over had trouwens juist erg cool. :) Echt megaspannend, allemaal space pirates, nog paar blokjes over, elke keer hoop je op een save-station. :) Alleen was ik bij die onzichtbare 'baas' dus ook de lul op een gegeven moment, wel kut dat je dan weer alles opnieuw moet doen.

Toevallig ben ik gister verder gegaan met mijn bijna-uitgespeelde savegame en ging dood bij de eindbaas (ja, 2e ja). :'( Zometeen nog maar eens proberen uit te spelen. :p

Gister heb ik btw ook de Orchestrated Game Collection 1 t/m 5 gedownload. Erg coole Super Metroid track zit er tussen, net zoals Star Fox theme. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 10:35
MetroidPrime schreef op 03 juli 2004 @ 13:42:
[...]


Als je Rogue Squadron III hebt moet je II eens gaan proberen, het is veel beter dan III. Er zit geen multiplayer in, maar de singleplayer mode maakt dat meer dan goed. Super Smash Bros. Melee is zo'n beetje de ultieme multiplayer game op de GameCube, hier kun je echt niet mee de fout in gaan. De singleplayer mode zal je veel minder lang bezig houden, maar is toch ook erg leuk. Four Swords Adventures schijnt trouwens ook een van de betere multiplayer spellen op de GC te worden, je hebt alleen voor iedere speler een GBA en linkkabel nodig.
Helaas heb ik melee al, was ik alleen vergeten erbij te zetten 8)7 . Gamecube zonder ssb kan natuurlijk niet ;) . Maar em, Four Swords is helaas geen optie, ken niemand met GBA, en ik had er een... En Roque Squadron ben ik nu een beetje bang voor geworden, omdat III niet zo'n succes was, maar ik houd em in m'n achterhoofd, wie heeft verder nog leuke ideeen?

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

MetroidPrime schreef op 03 juli 2004 @ 13:42:
Super Smash Bros. Melee is zo'n beetje de ultieme multiplayer game op de GameCube, hier kun je echt niet mee de fout in gaan.
Nou, wel dus, ik heb 'm en vindt er echt geen reet aan, wat een loos spel zeg.

Vandaag heel Enschede af geweest op zoek naar Burnout 2 , nergens te vinden, de enige winkel die 'm heeft (Gameshop enschede) heeft 'm niet in de winkel liggen maar in hengelo in het expo center (drome?), en maandag pas weer in +() , kan ook op de expo center/drome site niks vinden of je daar zo maar naar binnen kan en waar die lui dan wel niet zouden moeten staan met hun kraampje :?
Nu heb ik nog geen zinloze race game voor dit weekend :( :(

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

@ Ecoo: de powerbombs heb je de eerste keer dus nog niet ;)

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 20460

Ik heb al de speciale "GameCube Topic" search gebruikt, en die van GoT zelf, maar ik kan maar geen goed adres vinden waar ik makkelijk en goedkoop GameCube accessoires kan kopen zoals de GC>GBA link-up kabel, (originele) memorycards en die import FreeLoader.

Die kabel heb ik hard nodig; Zelda TWW ligt hier al stof te vergaren want ik weiger het te spelen zonder Tingle, de mafste 'fairy' die ik ooit heb gezien.

Zelf ben ik hier alle winkels afgegaan, maar niemand had wat ik zocht, laat staan die link-up kabel. Weet er hier iemand een goede (web)winkel waar ik dit alles wél in 1 keer kan bestellen?
edit:
domme typo.

[ Voor 14% gewijzigd door Anoniem: 20460 op 03-07-2004 14:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 13:27:
[...]

...die kamer die zich vult met gifgas...

...heen te komen zonder energie te verliezen? :p Ik ga vanavond nog eens op onderzoek.
Nou dat niet, maar daar gaat het niet om, als je goed genoeg ben verlies je in die hele mijnen dan 1 streepje :D nounou, poepoe :P Ik vind dat echt zo niet van belang :D
Als je in het echt door een zooi mijnen zou beulen wordt je ook moe en krijg je het benauwd :D (= minder energy..woohoo :D)

[ Voor 19% gewijzigd door Max|Burn op 03-07-2004 14:53 ]

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

w00t, Burnout 2 gevonden!
Toy 'R Us had er nog 1 liggen, wel veel te veel voor betaald, maar goed, het is blijkbaar een bijna onvindbare game.

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:52

RayNbow

Kirika <3

Anoniem: 20460 schreef op 03 juli 2004 @ 14:30:
Ik heb al de speciale "GameCube Topic" search gebruikt, en die van GoT zelf, maar ik kan maar geen goed adres vinden waar ik makkelijk en goedkoop GameCube accessoires kan kopen zoals de GC>GBA link-up kabel, (originele) memorycards en die import FreeLoader.

Die kabel heb ik hard nodig; Zelda TWW ligt hier al stof te vergaren want ik weiger het te spelen zonder Tingle, de mafste 'fairy' die ik ooit heb gezien.

Zelf ben ik hier alle winkels afgegaan, maar niemand had wat ik zocht, laat staan die link-up kabel. Weet er hier iemand een goede (web)winkel waar ik dit alles wél in 1 keer kan bestellen?
edit:
domme typo.
http://www.lik-sang.com/i...gory=76&products_id=1879&
http://www.lik-sang.com/i...gory=78&products_id=1976&
http://www.lik-sang.com/search.php?query=freeloader

Zoiets?

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grote Smurf
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 07:44
Wisten jullie al dat gamerelease er mee stopt, of ben ik weer de laatste die daar achter komt :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Slurpie Blauw
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 09-03 16:39
Grote Smurf schreef op 03 juli 2004 @ 15:23:
Wisten jullie al dat gamerelease er mee stopt, of ben ik weer de laatste die daar achter komt :'(
Ja, staat al een tijdje op hun site. En wees blij, ondanks hun gunstige prijzen was hun service vaak erg slecht en je moest een eeuwigheid op de levering wachten.

Maar je kunt de site(en bijbehorende rep) overnemen. :7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
tering. gister otto gemailt dat hun site ruk is omdat ie zo makkelijk hangt bij bestellen
(bestellen lukte niet)..na reactie van otto heb ik het artikelnummer doorgemailt..
hebben ze het gistermiddag/avond met de hand besteld..
en vandaag al binnen..toch wel netjes van otto.

Wat heb ik binnen? TWW voor 32.50 incl verzendkosten :)

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21-04 10:39

Willybubba

Nut up or shut up.

Damn, ik heb nog steeds geen Pikmin.

Wacht al twee hele dagen :P

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

Thijs schreef op 03 juli 2004 @ 13:58:
[...]

De eerste keer kan je er óók doorheen komen zonder geraakt te worden, je moet gewoon erg snel zijn.
Okee, dus toch :)
Geloof het of niet, maar dat stelt me gerust.
De 2e keer moet je iets anders doen, maar dat moet je zelf maar uitvogelen. :p
Hehe, uh tsja. Door alle hints die er nu al over gegeven zijn in deze topic kan ik al een aardig beeld vormen ;)
Ik vond dat stukje waar jij het net over had trouwens juist erg cool. :) Echt megaspannend, allemaal space pirates, nog paar blokjes over, elke keer hoop je op een save-station. :)
Ja... ik ook wel... de eerste keer. Maar toen ik die klaag-post maakte was het net voor de zoveelste keer achter elkaar mislukt. Ik moet daarbij wel zeggen dat ik ook een beetje een stomme fout had gemaakt. :p Omdat je in het begin een hele zooi pirates tegenkomt waarvoor je die heatvisor op moet zetten, ben ik er blind vanuit gegaan dat de hele phazon mines daarmee bevolkt zaten. Telkens als er weer iets tevoorschrijn sprong zette ik de heatvisor snel op. Haha, beetje stom ja.
Nou dat niet, maar daar gaat het niet om, als je goed genoeg ben verlies je in die hele mijnen dan 1 streepje nounou, poepoe Ik vind dat echt zo niet van belang. Als je in het echt door een zooi mijnen zou beulen wordt je ook moe en krijg je het benauwd (= minder energy..woohoo )
Je hebt wel gelijk, maar laat ik dan zeggen "het gaat om het principe" ;) Natuurlijk is het niet zo'n ramp om 1 streepje energie te verliezen. Maar als het echt 100% onvermijdelijk zou zijn, dan vind ik dat gewoon een irritante slordigheid. Net als films waarin perongeluk een microfoon in beeld komt, of een mooi boek waar je een typfout in tegenkomt. Het is allemaal niet zo'n ramp, maar gewoon jammer dat blijkbaar iedereen het over het hoofd heeft gezien tijdens de productie.

Maar ik zit me nu allemaal dingen te herinneren die ik nog kan gaan doen met die powerbomb, dus ik moet sowieso nog terug. Ga er maar vanuit dat ik ga proberen die kamer door te komen zonder energie te verliezen :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aaargh!
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21-04 10:04

Aaargh!

Bow for me for I am prutser

Burnout 2 _O_

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 18:01:
[...]

Je hebt wel gelijk, maar laat ik dan zeggen "het gaat om het principe" ;) Natuurlijk is het niet zo'n ramp om 1 streepje energie te verliezen. Maar als het echt 100% onvermijdelijk zou zijn, dan vind ik dat gewoon een irritante slordigheid. Net als films waarin perongeluk een microfoon in beeld komt, of een mooi boek waar je een typfout in tegenkomt. Het is allemaal niet zo'n ramp, maar gewoon jammer dat blijkbaar iedereen het over het hoofd heeft gezien tijdens de productie.
Dat hoeft toch helemaal geen slordigheid in de game te zijn? Kijk, die microfoon, daar ben ik het mee eens... maar waarom zou het een slordigheid zijn als je ergens gewoon niet doorheen kan komen zonder energie kwijt te raken? D'r zijn toch spellen waarbij je bijvoorbeeld de eerste keer dat je een baas tegen komt helemaal verrot gebeukt wordt, omdat je die baas op dat moment gewoon nog niet kunt verslaan? Ik zit even te denken welk spel dat ook al weer heeft .... :P Neem bijvoorbeeld Metroid Prime, waarbij je in het begin ook al je gadgets op je pak kwijt raakt. Ok, je raakt niet echt energie kwijt in het spel, maar in het filmpje. Maar het principe is hetzelfde. Ik vind dat er niks mis mee hoeft te zijn, als het er maar voor zorgt dat het bijdraagt aan het verhaal of de spanning.

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pittie
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 22-04 19:06
zker :P
burnout 2 is het beste spel dat k tot nu toe heb (en dat voor €15,-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
ah nee he ...1080 avalanche maar 30 euro bij game.net
Ik krijg hier genoeg van..nu moet ik weer een game kopen :S

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

www.Goku.nl schreef op 03 juli 2004 @ 19:01:
[...]

Dat hoeft toch helemaal geen slordigheid in de game te zijn? Kijk, die microfoon, daar ben ik het mee eens... maar waarom zou het een slordigheid zijn als je ergens gewoon niet doorheen kan komen zonder energie kwijt te raken? D'r zijn toch spellen waarbij je bijvoorbeeld de eerste keer dat je een baas tegen komt helemaal verrot gebeukt wordt, omdat je die baas op dat moment gewoon nog niet kunt verslaan?
Nee maar dat bedoel ik niet. Dan ben je gewoon nog niet goed genoeg, en moet je gewoon net zolang blijven oefenen totdat je die baas wel kunt verslaan zonder energie te verliezen. Maar ik bedoel situaties waarin het gewoonweg onmogelijk is - ook al ken je een spel door en door, en ben je er gruwelijk goed in - om er intact door te komen.

Ik zal geen voorbeeld noemen ivm spoilers, maar stel je voor (ik verzin maar wat) dat er bijvoorbeeld in Metroid een enorme rivier van lava zou zijn. Te breed om overheen te springen. Zonder bruggetjes of platformen, zonder dingetjes om de grapplehook aan te gebruiken. Gewoon helemaal niks, alleen een grote plas lava. En je moet aan de overkant komen. En de enige manier zou zijn om door die lava heen te lopen waardoor je health dan dus terugloopt.

Nou, dat zou ik dan dus een slordigheid vinden. Ik vind dat de ontwerpers in zo'n situatie toch een manier in het spel moeten stoppen waarom je zonder kleerscheuren over die lava heen kan komen. Ook al is het een hele moeilijke manier, of zit het heel goed verstopt. En ook al is het een manier waarin je een groot risico hebt om alsnog in de lava te vallen. Ik ging (en ga) er gewoon altijd vanuit dat het op de 1 of andere manier mogelijk moet zijn om iets op een "goede manier" op te lossen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Max|Burn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 21-04 12:03

Max|Burn

-- .. ... .--- .- .-.-.-

Topicstarter
Lava is heet! (ja wow he) en je heb een bigass pak aan, gewoon door die lava boeren, lekker boeie ;p Ik ren er altijd doorheen, is lekker warm. Had van mij best een mega-lava stuk mogen zijn.

Zo zijn er spellen waar je in bepaalde stukken constant schade oploop en het afhangt van hoe goed je platform of je levend erdoor kom..niks mis mee :P

[ Voor 28% gewijzigd door Max|Burn op 03-07-2004 20:46 ]

ma ma ma ma ma macron one


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

MaxBurn schreef op 03 juli 2004 @ 20:45:
[...]

Zo zijn er spellen waar je in bepaalde stukken constant schade oploop en het afhangt van hoe goed je platform of je levend erdoor kom..niks mis mee :P
Ja maar daar heb ik dan weer geen moeite mee ;) Als het er maar van afhangt hoe goed je platformt. Dan is het okee. Als je heel goed bent kun je zelfs Ikaruga wel uitspelen zonder ooit geraakt te worden.

Maar goed, volgens mij verschillen we hierover fundamenteel van mening. :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 20:42:
[...]


Nee maar dat bedoel ik niet. Dan ben je gewoon nog niet goed genoeg, en moet je gewoon net zolang blijven oefenen totdat je die baas wel kunt verslaan zonder energie te verliezen. Maar ik bedoel situaties waarin het gewoonweg onmogelijk is - ook al ken je een spel door en door, en ben je er gruwelijk goed in - om er intact door te komen.
Je begrijpt mij verkeerd :) Ik bedoelde dat je die baas op dat moment gewoon niet KAN verslaan... ook al oefen je nog zo veel. Dat het gewoon voorgeprogrammeerd staat dat je daar dood gaat, hoe je het ook went of keert. Of dat je een baas pas KAN raken ofzo als je half dood bent omdat je dan een beter wapen krijgt ofzo. Zoiets dergelijks. Dat voorbeeld met die lava.. waarom moet dat slordig zijn? Als de makers dat zo expres hebben gedaan, zodat ze je daarna in een positie hebben waarin je nog maar weinig health hebt, dan is dat toch helemaal niet slordig? Zolang het dan maar bijdraagt aan het verhaal, of de spanning tijdens het spelen heb ik er totaal geen moeite mee :)

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nioz
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 07-04 13:59
Hmm, als ik dit van de afgelopen pagina's zo allemaal lees dan krijg ik toch wel weer zin om metriod weer ff te proberen :D
Ik had de NGC toen als bundel met Metroid gekocht, maar het was toch niet echt mijn soort spel, maarja misschien moet ik er maar eens goed voor gaan zitten.

Btw. Bij donkey konga 1 (jap) kan je dus niet saven op een PAL NGC, ik had gelezen dat je met Donkey Konga2 (jap) wel kon saven op een PAL ngc, zou iemand dat voor mij kunnen bevestigen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
www.Goku.nl schreef op 03 juli 2004 @ 21:57:
[...]


Je begrijpt mij verkeerd :) Ik bedoelde dat je die baas op dat moment gewoon niet KAN verslaan... ook al oefen je nog zo veel. Dat het gewoon voorgeprogrammeerd staat dat je daar dood gaat, hoe je het ook went of keert. Of dat je een baas pas KAN raken ofzo als je half dood bent omdat je dan een beter wapen krijgt ofzo. Zoiets dergelijks. Dat voorbeeld met die lava.. waarom moet dat slordig zijn? Als de makers dat zo expres hebben gedaan, zodat ze je daarna in een positie hebben waarin je nog maar weinig health hebt, dan is dat toch helemaal niet slordig? Zolang het dan maar bijdraagt aan het verhaal, of de spanning tijdens het spelen heb ik er totaal geen moeite mee :)
Deze post bevat Metroid Fusion spoilers!

Metroid Fusion heeft een zo'n soort baas. Je raakt daarbij vrijwel al je energie kwijt omdat de baas te sterk is voor je. Uiteindelijk kun je de baas wel verslaan dankzij hoe het verhaal loopt.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:52

RayNbow

Kirika <3

nioz schreef op 03 juli 2004 @ 22:38:
Btw. Bij donkey konga 1 (jap) kan je dus niet saven op een PAL NGC, ik had gelezen dat je met Donkey Konga2 (jap) wel kon saven op een PAL ngc, zou iemand dat voor mij kunnen bevestigen?
Ik weet wel dat als je een JAP spel speelt dat alle Memory Cards met US/PAL saves worden gewist. Voor JAP spellen heb je dus een aparte Memory Card nodig.

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dyxtra
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
IAWTP

Morgen maar weer eens de tweewekelijkse BO2 sessie houden, wat een knoerhard heersende game is dat zeg! Ik zit serieus met een dikke grijns te spelen als ik met riducule snelheden door bochten drift, autos nipt onwijk en dikke jumps maak. Zo'n bek trek ik dan ---> :D
RayNbow schreef op 03 juli 2004 @ 22:41:
Ik weet wel dat als je een JAP spel speelt dat alle Memory Cards met US/PAL saves worden gewist. Voor JAP spellen heb je dus een aparte Memory Card nodig.
Ik heb memcards met USA+PAL+JPN saves gehad hoor, misschien ligt het aan de game.

[ Voor 33% gewijzigd door Dyxtra op 03-07-2004 23:21 ]

f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

nioz schreef op 03 juli 2004 @ 22:38:

Btw. Bij donkey konga 1 (jap) kan je dus niet saven op een PAL NGC, ik had gelezen dat je met Donkey Konga2 (jap) wel kon saven op een PAL ngc, zou iemand dat voor mij kunnen bevestigen?
Niet persoonlijk, maar op Lik-Sang staat te lezen...

http://www.lik-sang.com/news.php?artc=3401

As some of you may recall, the original version of Donkey Konga was not 100% compatible with Freeloader and while the game would load on all consoles, there was no way to save the game when used on a US or PAL version Gamecube. This caused many problems and headaches for our technical department and as a result they were very eager to get this latest installment to see if the problem still exists.

We are very happy to report that Donkey Konga 2 is working perfectly with the Freeloader, both 1.06b and 1.06B on all regions, PAL, US and Japan and we were able to save and load games with ease. As they said in the commercial, LET'S PARTY

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 115248

www.Goku.nl schreef op 03 juli 2004 @ 21:57:
[...]

Je begrijpt mij verkeerd :) Ik bedoelde dat je die baas op dat moment gewoon niet KAN verslaan... ook al oefen je nog zo veel. Dat het gewoon voorgeprogrammeerd staat dat je daar dood gaat, hoe je het ook went of keert. Of dat je een baas pas KAN raken ofzo als je half dood bent omdat je dan een beter wapen krijgt ofzo.
Toch maar weer even in een spoilerbalkje...

Okee, dat is me inderdaad een paar keer gebeurd. Bij inderdaad Metroid Fusion inderdaad, & Super Metroid ook. Maar dan is het wel een eindbaas, EN krijg je direct daarna op magische wijze een volledige energy-refill. Ik beschouw die scenes haast meer als een soort... interactieve cutscenes ;) Je loopt nooit echt een risico. Maar goed, ik moet je wel gelijk geven dat ik me er toen ook niet aan geergerd heb. Maar ik vind dat toch wat anders dan die gifkamer in MP. Dit is gewoon een kamer ergens in het spel, en verhaaltechnisch is het ook niet echt belangrijk.
Zoiets dergelijks. Dat voorbeeld met die lava.. waarom moet dat slordig zijn? Als de makers dat zo expres hebben gedaan, zodat ze je daarna in een positie hebben waarin je nog maar weinig health hebt, dan is dat toch helemaal niet slordig? Zolang het dan maar bijdraagt aan het verhaal, of de spanning tijdens het spelen heb ik er totaal geen moeite mee :)
Zolang het bijdraagt aan het verhaal. In die gevallen ben ik het met je eens. Dan kan ik me voorstellen dat ze willen dat je op een bepaald moment weinig energie meer hebt. Ik neem aan dat dat een goed excuus is. Als het alleen maar is bedoeld om de spanning op te voeren of het spel extra moeilijk te maken... dan vind ik het een flauw trucje :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
MetroidPrime schreef op 03 juli 2004 @ 22:41:
[...]


Deze post bevat Metroid Fusion spoilers!

Metroid Fusion heeft een zo'n soort baas. Je raakt daarbij vrijwel al je energie kwijt omdat de baas te sterk is voor je. Uiteindelijk kun je de baas wel verslaan dankzij hoe het verhaal loopt.
Juist! Dat is inderdaad een voorbeeld dat ik zocht. Kon er even niet meer opkomen :)

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 10:52

RayNbow

Kirika <3

D³ schreef op 03 juli 2004 @ 23:19:
[...]
Ik heb memcards met USA+PAL+JPN saves gehad hoor, misschien ligt het aan de game.
Hmm, misschien... maar ik heb op een aantal andere sites zoiets gelezen:
Memory cards next, I’m sure you’ll all be wondering if you can have your saves on the same memory card as your PAL saves, and you’ll be glad to hear that US imported game saves will sit nicely next to your PAL saves like a glove with no problems what-so-ever. Japanese imported games won’t though so make sure you have a separate memory card for your Japanese imported games to be nestled on.

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • S2S
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 08:10

S2S

Nou dan geloof je hem toch niet!
Maar ik heb zelf ook JAP/USA/EU saves op mijn mem staan het gaat hier dan wel om de 251 versie!

mijn gamercard ---> http://live.xbox.com/member/s1nsane; PSN: s1nsane


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
S2S schreef op 03 juli 2004 @ 23:47:
Nou dan geloof je hem toch niet!
Maar ik heb zelf ook JAP/USA/EU saves op mijn mem staan het gaat hier dan wel om de 251 versie!
Volgens mij ligt het eraan of de save Japanse characters gebruikt en of de memory card Japans geformatteerd is. Als de memory card Japans geformatteerd is, is er als het goed is ondersteuning voor zowel westerse als Japanse characters, dus zou het me niet verbazen als het dan wel kan. Als je een Japanse save die Japanse characters gebruikt saved op een memory card die USA/PAL geformatteerd is, krijg je denk ik een probleem. Er is dan geen ondersteuning voor Japanse tekens, dus kan je memory card die save ook niet aan. Er zijn zat mensen die saves zijn kwijtgeraakt door spellen uit verschillende regios op 1 kaart te saven, dus ik gok dat het zo werkt als ik hierboven heb uitgelegd.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dyxtra
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Mijn memcards zijn USA/PAL en zowel Pikmin 2 als FSA gebruiken Japanse tekens, werkt zonder probs!

f.k.a D³
"that dude can really drive!!"
COH Replay Analyzer | Filmpjes


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nioz
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 07-04 13:59
Anoniem: 115248 schreef op 03 juli 2004 @ 23:19:
[...]


Niet persoonlijk, maar op Lik-Sang staat te lezen...
........
Thanks :)
Slordig van me dat ik dat niet gezien had (ik had wel @ lik-sang gekeken)


@dat hele Pal/US/Jap saves verhaal, ik heb ze ook door elkaar op mijn mem-kaartje staan, dus ik denk dat het inderdaad bepaalde games zijn die formats veroorzaken. (Us game: FF: CC. Jap: Four swords, Naruto en daar heb ik dus geen problemen mee)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 23844

Ik heb hier ook alles door elkaar staan. US/EUR/JAP. No problems. Geloof dat de freeloader dit voor je regelt. Zonder freeloader kan je volgens mij geen JAP/EUR combo erop kwijt.

Wat vind iedereen nu zo geweldig aan burnout? Ik vind het echt dikke bagger.. Menu's die zwaar omslachtig zijn.. boeit mij die stats nu. Je moet iets van 10 keer op ''A" rammen wil je verder kunnen (ja, aan zulke dingen erger ik mij mateloos). Komen nog eens lange laadtijden
bij en de gameplay is traag (teveel fzero gespeeld I guess...). Toppertje? niet bepaald.

Maargoed, heb net ff die MP2 preview gelezen in N-gamer. Dát spel klinkt pas veelbelovend. Tot nu toe had ik mij er niet echt in verdiept maar het sprak me zeer aan wat daar stond. :)
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.