Het Grote Nintendo Wii en Gamecube Topic Deel 66 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 8.027 views sinds 30-01-2008

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_WiiGCLogo3.jpg
Welkom alweer bij deel 66(!) van Het Grote Nintendo Wii en Gamecube Topic.
Samen hebben we al meer dan z-e-s-t-i-g-d-u-i-z-e-n-d reacties geplaatst in dit topic en het einde is nog lang niet in zicht. Ik zou zeggen: op naar de 100.000!

Wii launch countdown:
Afbeeldingslocatie: http://wii.xin-evil.com/launch.png?waar=amerika
Afbeeldingslocatie: http://wii.xin-evil.com/launch.png?waar=japan
Afbeeldingslocatie: http://wii.xin-evil.com/launch.png?waar=australie
Afbeeldingslocatie: http://wii.xin-evil.com/launch.png?waar=europa
Met dank aan XiN-eViL voor de tellers

Tweakers.net IRC Nintendo chat:http://irc.tweakers.net/nintendo
of #nintendo op irc.tweakers.net
Inhoudsopgave
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif
Pagina 1

Ik heb een vraag!

Links naar vorige topics

Nintendo Wii

Gamecube Mini FAQ
--- Waarom de Gamecube?
--- Ik wil een Cube, wat gaat dat kosten?
--- En de games, zijn die gratis?
--- Online gamen met de Gamecube?
--- Games importeren uit het buitenland?


Interessante games in de maak

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif
Pagina 2

Must-haves

Hot links
--- GC topic gerelateerde sites
--- Algemene Gamecube sites
--- Release lijsten
--- Overig


Online shops

Post etiquette

Ik heb een vraag!

Dan ben je hier aan het goede adres! ;) Voor je je vraag echter in het topic knalt, probeer eerst eens onderstaande suggesties, omdat steeds terugkerende vragen voor de trouwe bezoekers vervelend zijn.

• De Mini FAQ en deze topicstart doornemen (CTRL+F om te zoeken)
• Alle topics doorzoeken met Het Gamecube Topic Search
• Alle onderstaande topics handmatig post voor post doornemen ;)

Heb je geen antwoord kunnen vinden dan is je vraag welkom in het topic!

Vorige Topics
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65

Nintendo Wii

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_wii_startpost.jpg


De console:
De Wii(voorheen Revolution) is voor het eerst aan het publiek getoond op de Nintendo pre-E3 persconferentie op 17 mei 2005. Sinds dien is er steeds nog weining vrijgegeven ervan. Wel werd overal enorm gespeculeerd over de nieuwe controller. En op vrijdag 16 september, op de Tokyo Game Show is de controller gepresenteerd aan de rest van de wereld. En iedereen is diep onder de indruk. De console was voor het eerst speelbaar op de E3 van 2006, een evenement een record heeft weten te zetten. Nog nooit waren er op een E3 zulke lange rijen voor een nieuwe console, mensen waren bereid zes uur lang te wachten om even op de Wii te mogen spelen.

De controller:
De controller is één van de punten waarop Nintendo vernieuwing hoopt te brengen. Zelfs al maanden voor de release is er één aspect van de controller door de concurrentie gekopieërd. De volledig draadloze Wii controller zal de vorm aannemen van een afstandsbediening. Mede dankzij een sensor die je onder of boven je TV moet plaatsen kan de console bepalen waar de controller zich bevind, hoe je de controller beweegt, hoe schuin je de controller houdt en als je op je TV richt, ook nog op de pixel nauwkeurig waar je naar toe richt.

Hiermee worden compleet nieuwe gameplay ervaringen mogelijk die je niet op andere consoles zal terugzien. Hier stopt de vernieuwing van de controller niet, de Wii controller zal ook de eerste controller zijn met een ingebouwde luidspreker. Stel je voor dat je in een game met een pistool op je vijand schiet, maar in plaats van uit je surround sound-set komt het geluid uit de controller. Hier hoopt Nintendo de speler beter mee in het spel te betrekken.

Als laatste is de Wii controller ook te voorzien van uitbreidingen die extra functionaliteit zullen bieden. De belangrijkste uitbreiding zal de nunchuk-uitbreiding zijn. Dit is een tweede afstandsbedieningvormige controller die door middel van een kabeltje met de standaard Wii controller wordt verbonden. De nunchuk-unit zal buiten twee schouderknoppen en een analoge stick ook over een motion-sensor beschikken, alleen zullen de mogelijkheden daarvan beperkt zijn. Deze uitbreiding zal waarschijnlijk standaard bij de console geleverd worden.

De tweede belangrijke uitbreiding is de classic controller. Deze classic controller zal voornamelijk bedoeld zijn om spellen voor de Gamecube en Virtual Console spellen te kunnen spelen op de Wii en zal, net zoals de nunchuk-uitbreiding, via een kabel met de Wii controller verbonden worden. In tegenstelling tot de nunchuk unit is de classic controller bedoelt als alternatief voor de Wii controller, niet als aanvulling. Nintendo overweegt momenteel om de classic controller standaard bij de console te leveren. Zie het kopje Backwards Compatible voor een afbeelding van de classic controller.

De laatste uitbreiding die Nintendo onthuld heeft is de shotgun-uitbreiding. De Wii controller wordt aan de loop van de shotgun-controller vastgekoppeld om de Wii controller vervolgens als light-gun te kunnen gebruiken. Het is nog niet duidelijk of de shotgun-uitbreiding extra functionaliteit aan de Wii controller zal toevoegen, aangezien de Wii controller op zichzelf al geschikt is om als light-gun gebruikt te worden.

Third parties zijn ook al bezig met hun eigen controller uitbreidingen. Ubisoft brengt twee racespellen uit bij de launch van de Wii en heeft daarvoor in samenwerking met Thrustmaster een racestuur voor de Wii ontwikkeld. Het stuur is een omhulsel zonder knoppen, waar de Wii controller in vastgeklikt kan worden. De controller kan dan als stuur dienen voor racespellen waarbij de tiltfunctie voor de besturing gebruikt wordt.

De specs:
Nintendo is van mening dat de specs van een console niet belangrijk zijn, maar wel wat je er mee kunt. Daarom zijn er nog geen officiële specs beschikbaar. Wel is er bekend dat de console een IBM CPU en een ATI GPU zal krijgen. IGN heeft van betrouwbare bronnen vernomen dat de CPU op 729Mhz zal draaien en de GPU op 243 Mhz. Dit lijken op papier erg lage specs, maar volgens IGN zou dit betekenen dat de Wii ongeveer twee keer zo snel is als de Xbox 1. De Wii zal, net zoals de GameCube, ook gebruik maken van het supersnelle 1T-SRAM van Mosys. Verder is er bekend dat de console 512 megabyte aan flashgeheugen krijgt om dingen op op te slaan. Dit geheugen kan met behulp van SD-kaarten en USB-opslagapparaten, zoals bijvoorbeeld een iPod of een flashdrive, worden uitgebreid. De console zal 2 USB 2.0 poorten hebben, maar het is nog niet bekend waar deze poorten voor gebruikt zullen worden, behalve om de opslagmogelijkheden uit te breiden. Één mogelijkheid is dat de USB poorten gebruikt kunnen worden om de draadloze controllers op te laden.

De Wii zal in ieder geval via component, composiet of s-video op een TV kunnen worden aangesloten. Scart-ondersteuning is nog niet aangekondigd, maar de kans is vrij klein dat de console geen scart-ondersteuning zal krijgen. De meeste Wii spellen zullen progressive scan ondersteuning meekrijgen, waaronder ook alle Virtual Console spellen.

Design:
Nintendo is met de Wii een nieuwe weg ingeslagen op het gebied van design. Waar bij de vorige consoles het design niet zo heel bijzonder is valt de Wii juist op door het design. Het systeem is compact en kan zowel horizontaal als verticaal gepositioneerd zijn. In de verticale stand leunt de console lichtjes schuin naar achteren waardoor de console niet zou misstaan naast de TV. De uiteindelijke grootte van de console zal overigens vergelijkbaar zijn met drie op elkaar gestapelde DVD-hoesjes.

Backwards Compatible:
De Wii zal meteen compatible zijn met alle GameCube spellen. Dat betekent dat je alle GameCube toppers die in de startpost van dit topic genoemd zijn, zonder problemen kan spelen op de Wii. De vier controllerpoorten voor GameCube controllers en de twee memory cards slots zorgen ervoor dat je al je GameCube controllers en memory cards kan blijven gebruiken. Nintendo trekt het begrip backwards compatible echter verder door, het zal ook mogelijk zijn om via de online dienst WiiConnect24 NES, SNES en N64 spellen te downloaden en op je Wii te spelen dankzij de Wii Virtual Console. De ondersteuning voor spellen blijft echter niet beperkt tot Nintendo platforms, Nintendo heeft al afspraken gemaakt met Sega, NEC en Hudson om de beste Mega Drive en Turbografx-16 spellen aan te bieden via de Wii Virtual Console. Ook zullen er third-parties zijn die MSX spellen op de Virtual Console zullen uitbrengen. Omdat de Virtual Console spellen zo goed mogelijk te kunnen spelen zal Nintendo ook de onderstaande "classic controller" uitbrengen voor de Wii.

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ClassicController.jpg


WiiConnect24:
Met de Nintendo WiFi Connection dienst voor de DS heeft Nintendo de eerste stappen gezet op het gebied van online gaming, met WiiConnect24 voor de Wii is Nintendo van plan veel verder te gaan. De Wii zal standaard geschikt zijn voor WiFi(IEEE802.11b/g) en kan met behulp van een USB-lan adapter ook gebruik maken van ethernet. De Wii zal ook compatible zijn met de Nintendo WiFi USB Connector. Nintendo wil van WiiConnect24 een centrale internetportal maken voor alle Wii bezitters. Hier kan men, behalve online gamen, ook demo's, updates en Virtual Console spellen downloaden.

Een belangrijke feature van de Wii is dat deze altijd online zal zijn, ook als de console in de slaapstand staat. Hierdoor zal het mogelijk zijn voor gamedevelopers om updates en nieuwe content te sturen naar de console terwijl deze niet in gebruik is, zodat je niet op het downloaden en installeren van updates hoeft te wachten bij het opstarten van een spel. Het zal bijvoorbeeld ook mogelijk zijn dat andere gamers, terwijl je zelf slaapt, voorwerpen kunnen achterlaten in je Animal Crossing dorp. Dankzij de always-online functionaliteit van de console zullen er ook andere diensten kunnen worden aangeboden. De Wii zal bijvoorbeeld de laatste nieuws- en weerberichten automatisch downloaden, zodat deze op de console zelf te bekijken zijn.

Nintendo heeft ook aangekondigd dat er een versie van de bekende Opera webbrowser zal komen voor de Wii. Deze webbrowser zal tot juni 2007 gratis te downloaden zijn, daarna moet er (éénmalig) voor betaald worden door middel van Wii points. De webbrowser heeft volledige ondersteuning voor zowel AJAX websites zoals Google Earth en voor Flash. De Opera browser voor de Wii is een volwaardige browser, waar je de meeste website mee zult kunnen bezoeken.

In het verleden toen Nintendo nog geen interesse had in online gaming, werd er één ding duidelijk gemaakt: Nintendo vind het belachelijk dat gamers voor spellen zelf moeten betalen en daar boven op nog eens abbonementskosten moeten betalen om de spellen online te kunnen spelen). Nintendo zal daarom voor alle door Nintendo uitgegeven titels, geen geld vragen voor online gaming. Het is echter niet uitgesloten dat third-party developers geld gaan vragen om hun spellen online te kunnen spelen, al is het waarschijnlijk dat de meeste third-party spellen ook gratis online te spelen zullen zijn.

Nintendo DS Connectivity:
Via WiFi is het mogelijk de Nintendo DS en de Wii met elkaar te laten communiceren. De Wii zal in ieder geval de mogelijkheid hebben om automatisch die nieuwste Nintendo DS demo's te downloaden, die vervolgens vanaf de console op de Nintendo DS gedownload kunnen worden. Nintendo heeft ook aangegeven dat een DS spel mogelijk gebruik kan maken van de Wii om het spel op een TV weer te geven, waardoor de Wii een soort TV-out voor de DS wordt. Het is alleen niet bekend of alle spellen hier gebruik van kunnen maken of alleen de spellen die hier speciaal voor ontwikkeld zijn, al is de laatste optie het meest waarschijnlijk. Verder is er erg weinig bekend over de mogelijke connectivity features tussen de DS en de Wii.

Prijs, launch en inhoud van de doos:
De Wii zal in Europa op 8 december voor €249,99 te koop zijn. Voor die prijs krijg je het volgende:
  • Wii
  • Wii standaard(om de console rechtop te kunnen laten staan)
  • 1 Wii-controller
  • 1 Nunchaku controller uitbreiding
  • 1 sensor bar(wordt gebruikt om te bepalen waar de controller naar toe wijst)
  • 1 standaard voor de sensor bar
  • 2 AA-batterijen
  • Het spel Wii Sports
  • Wii Start-up disc(vermoedelijk een DVD met de nieuwste firmware)
Europese launch-window titels
De volgende titels zullen tijdens de launch-window van de Wii in Europa verschijnen. De launch-window periode begint op 8 december en eindigt aan het einde van het eerste kwartaal van 2007. De dikgedrukte spellen in de lijst zijn launch-titels, die al vanaf 8 december te koop zullen zijn.
  • Wii Sports* (Nintendo)
  • Wii Play* (Nintendo)
  • The Legend of Zelda: Twilight Princess* (Nintendo)
  • Excite Truck* (Nintendo)
  • WarioWare: Smooth Moves* (Nintendo)
  • Battalion Wars II* (Kuju & Nintendo)
  • Big Brain Academy* (Nintendo)
  • Mario Strikers Charged* (Nintendo)
  • Metroid Prime 3: Corruption* (Nintendo)
  • Super Mario Galaxy* (Nintendo)
  • Call of Duty 3 (Activision)
  • Marvel: Ultimate Alliance (Activision)
  • Tony Hawk’s Downhill Jam* (Activision)
  • Trauma Center: Second Opinion (Atlus)
  • Bust a Move Wii (Digital Bros)
  • Cooking Mama Wii (Digital Bros)
  • Elevator Action Wii (Digital Bros)
  • Disney’s Chicken Little: Ace in Action (Buena Vista Games)
  • Harry Potter (EA)
  • Madden NFL 07 (EA)
  • Need for Speed: Carbon (EA)
  • SSX (EA)
  • Tiger Woods PGA Tour (EA)
  • Wing Island (Hudson)
  • Konami’s First Wii Title (Konami)
  • The Ant Bully (Midway)
  • Happy Feet (Midway)
  • Rampage: Total Destruction (Midway)
  • Sonic and the Secret Rings* (Sega)
  • Super Monkey Ball Banana Blitz* (Sega)
  • Gottlieb Pinball Classics (System 3)
  • Impossible Mission (System 3)
  • Leaderboard Golf (System 3)
  • Puzzle Balls (System 3)
  • Super Fruit Fall (System 3)
  • Tennis Masters (System 3)
  • Avatar: The Last Airbender (THQ)
  • Barnyard (THQ)
  • Disney/Pixar’s Cars (THQ)
  • SpongeBob SquarePants and Friends: Creature from the Krusty Krab (THQ)
  • Blazing Angels: Squadrons of WWII (Ubisoft)
  • Far Cry: Vengeance* (Ubisoft)
  • GT Pro Series* (Ubisoft)
  • Monster 4x4: World Circuit (Ubisoft)
  • Open Season (Ubisoft)
  • Rayman: Raving Rabbids (Ubisoft)
  • Red Steel* (Ubisoft)
  • Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent (Ubisoft)
* Wii-exclusive titel
1 titel met online mogelijkheden
2 titel met Nintendo DS-connectivity

Virtual Console launch line-up

NES
  • Baseball
  • Donkey Kong
  • Donkey Kong Jr.
  • Ice Hockey
  • Mario Bros.
  • Pinball
  • Soccer
  • Solomon's Key
  • Tennis
  • The Legend of Zelda
  • Urban Champion
  • Wario's Woods
SNES
  • Donkey Kong Country
  • F-Zero
  • SimCity
N64
  • Super Mario 64
SEGA MEGA DRIVE
  • Sonic the Hedgehog
  • Altered Beast
  • Golden Axe
  • Columns
  • Gunstar Heroes
  • Ecco the Dolphin
  • Space Harrier II
  • Toe Jam & Earl
  • Ristar
  • Dr. Robotnik's Mean Bean Machine
Turbografx (PC Engine)
  • Bonk's Adventure
  • Super Star Soldier
  • Victory Run
  • Bomberman'93
  • Dungeon Explorer
Gamecube Mini FAQ

:? Waarom de Gamecube?

Ga allereerst voor jezelf na welke console de meeste spellen heeft die jou aanspreken. DVD-playback en harde schijven zijn leuk, maar als de games je niet interesseren dan houdt het op. Je kunt bij de sectie HOT GAMES verderop kijken of er wat voor je bij staat, maar dit zijn lang niet alle games natuurlijk! Heeft de Gamecube voor jou de beste spellen koop hem dan, zelfde geldt natuurlijk voor de PS2 en Xbox. Hieronder vind je nog wat punten die je kunt laten meewegen.

• Goedkoopste console (hardware & software)
• Nintendo's exclusieve games: Mario, Zelda, Metroid en vele anderen alleen op de Cube!
• Exclusieve third party games als Metal Gear Solid: The Twin Snakes, Resident Evil 0 en 4, Final Fantasy Chrystal Chronicles.
• De Nintendo-feeling
• Kortste laadtijden
• Draadloze controller Wavebird
• Gameboy Player add-on, hiermee kun je Gameboy games op je Cube spelen
• Linkbaar met de GBA voor extra spelmogelijkheden
• Metroid Prime - Hoogst scorende game van deze generatie!
• De Gamecube heeft van alle consoles het grootste en gezelligste topic op GoT ;)
Afbeeldingslocatie: http://yamauchi.selwerd.nl/~ds/hggct/gclogo.jpg


:? Ik wil een Cube, wat gaat dat kosten

Leuk dat je dat vraagt ;)
Nintendo heeft een alles of niets offensief in gezet dmv een prijsverlaging van de Cube, voor €99 is het kubusje inclusief een spel van jou. Er zijn ook een aantal pakketten verkrijgbaar:

Goed verkrijgbaar:
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/%7Epiet2081/GC/MarioSmashPack.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/%7Epiet2081/GC/residentevil4packcube.jpg
Mario Smash Football PAK

• Gamecube
• Controller
• Mario Smash Football
€99,-

Resident Evil PAK

• Gamecube
• Controller
• Resident Evil 4
€129,-

Moeilijk of niet meer verkrijgbaar:
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_MarioKartPak.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_GBPlayerPak.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ZeldaPak.jpg
Mario Kart PAK

• Gamecube
• Controller
• Mario Kart Double Dash!!
€99,-

GB Player PAK

• Gamecube
• Controller
• Gameboy Player
€149,-

Zelda PAK

• Gamecube
• Controller
• Zelda The Wind Waker
€149,-

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_PokemonPak.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_pak_nfs.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_pak_fifa.jpg
Pokemon Colosseum PAK

• Gamecube
• Controller
• Pokemon Colosseum
• Pokemon Box
• GBA Link Cable
• 251 Blocks Memory Card
• Controller (Zwart)
€129,-

NFS: Underground PAK

• Gamecube
• Controller (Zwart)
• NFS: Underground
€129,-

Fifa 2004 PAK

• Gamecube
• Controller
• Fifa 2004
€129,-


Genoemde prijzen zijn adviesprijzen. Kijk bij een overzicht van de (web)shops voor goedkope winkels.

Let er op dat je ook een memory card nodig hebt, anders kun je niet saven! 3rd party memory cards (geen originele Nintendo) zijn het goedkoopst, maar de consensus in het topic is dat je deze beter kunt vermijden ivm data corruptie ed! Liever wat duurder uit met een Nintendo memory card maar wel zekerheid.

Nintendo heeft momenteel drie soorten memorycards op de markt:
• Memory Card 59 (~€20)
• Memory Card 251 (~€25)
• Memory Card 1019 (~€45)
Het is aan te raden om bij de aankoop van een GC een MC 1019 aan te schaffen. Op deze MC kan je alle savegames makkelijk kwijt. Bovendien hoef je je geen zorgen te maken over een MC die eventueel vol kan raken.

Bij de Gamecube krijg je standaard een composiet-kabel met een scart-adapter. Om een betere beeldkwaliteit te krijgen kun je een RGB-scartkabel kopen. Het is aan te raden niet voor een third-party kabel te gaan, de beeldkwaliteit hiervan kan sterk variëren, maar een officiële Nintendo kabel te kopen. De volgende site geeft uitleg over videobekabeling in het algemeen, hier is onder andere te lezen wat het verschil tussen composiet en RGB-scart is: klik


:? En de games, zijn die gratis?

Helaas niet :+

Een standaard game is tussen de €50 en €60. Hoger is echt afzet. Buitenlandse online gameshops vragen meestal maximaal 45 euro voor de nieuwste games.
Je hebt ook een speciale reeks van topgames die men verkoopt voor een gereduceerde prijs, de zogenaamde Player's Choice. Deze games kosten tussen de €20 en €30.

Er zijn inmiddels heel veel Player's Choice titels, waaronder: Metroid Prime, F-Zero GX, Legend of Zelda: The Wind Waker, Soul Calibur 2, Mario Party 5, Luigi's Mansion, Pikmin, Star Fox Adventures, Super Mario Sunshine en Super Smash Bros. Melee.

Kijk op budgetgaming.nl voor de laagste prijzen van games. Ook hier op GoT is er een budget titel topic, maar dat is niet specifiek voor de Cube.

:? Online gamen met de Gamecube?

Ja dat kan! Er zijn 2 manieren voor:

• De officiële manier

Op dit moment zijn er slechts 2 spellen uit die officiëel online gamen via de Gamecube ondersteunen, Phantasy Star Online I&II en Phantasy Star Online III: C.A.R.D. Revolution van SEGA. Er is daarbuiten maar één andere online titel in ontwikkeling van de GameCube, namelijk het spel Homeland. Het is echter niet bekend of Homeland ook buiten Japan zal worden uitgebracht.

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_PSO.jpgBenodigdheden voor online gaming:

• Een Gamecube
• Een GC breedband adapter of modem
• (Breedband) Internet verbinding
• UTP kabel
• Phantasy Star Online I&II of Phantasy Star Online Episode III: C.A.R.D. Revolution
• Abonnement op PSO, de zgn Hunter's License (zie deze site). De eerste 30 dagen krijg je overigens kado.

• De onofficiële manier via de pc

Er zijn een aantal games (1080: Avalanche, Kirby Air Ride en Mario Kart Double Dash!!) die de LAN functie ondersteunen. Daarmee kun je meerdere Gamecubes op elkaar aansluiten om met elkaar multiplayer te spelen. Enkele knappe knoppen hebben nu bedacht om net als bij de Xbox deze LAN games via je internet te laten verlopen. Je koppelt je Gamecube aan je PC, draait wat software en voilá, online gamen!

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_warppipe.gifAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif
Verwacht er nog niet teveel van, de software is nog pril. Je hebt een goede verbinding nodig met minimaal 128Kbit upload maar liever 256Kbit. De framerate is namelijk afhankelijk van hoeveel data je kunt versturen.

Er zijn op dit moment twee programma's voor tunneling:

Warppipe
Xlink Messenger

Van Warppipe is versie 0.4.2 uitgebracht en van Team Xlink is momenteel Xlink Kai beschikbaar.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_blank.gif
Als je het eens wilt proberen, plaats een oproepje in het topic zou ik zeggen. Er zijn ook sites waar je online uitdagingen kan plaatsen


:? Games importeren uit het buitenland?

Kun je absoluut niet langer wachten op die ene topgame? Is hij in Amerika of Japan al wel te verkrijgen? Importeren is het antwoord!

Net zoals alle andere consoles heeft ook de Gamecube een regiolock. Een Europese Gamecube is niet te modificeren zodat hij ook Amerikaanse of Japanse spellen eet (Een USA Cube is wel te modden tot JPN en vice versa). Gelukkig heeft de firma Datel verlossing gebracht voor alle gefrustreerde Europese Cubertjes: de Freeloader

Dit is een bootdisc waarmee je USA of JPN spellen op je PAL Gamecube kunt spelen. Verkrijbaar voor ~€20,-
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_Freeloader.jpg


Denk erom dat je TV NTSC (info over TV standaarden) ondersteunt! Is dit niet het geval dan kun je tegen de volgende problemen aanlopen:

• Rollend beeld - niet te verhelpen, andere TV kopen
• Zwart-wit beeld - te verhelpen met een RGB kabel

Heb je een redelijk nieuwe TV dan zit je meestal wel goed, twijfel je, vraag het dan in het topic.

Zie de sectie ONLINE SHOPS voor importwinkels!

Interessante Games in de maak

Hieronder staat informatie over games die in de toekomst zullen verschijnen op de Gamecube en de Wii.

The Legend of Zelda: Twilight Princess
Platform: Gamecube en Wii
Tijdens de aankondiging van Twilight Princess heeft Nintendo even de console gamingwereld laten schudden! De opvolger van The Wind Waker is namelijk NIET cell-shaded, maar heeft een realistische look! De game zal volgens Nintendo meer dungeons bevatten dan Ocarina of Time en een speelwereld hebben die zo groot is, dan het niet haalbaar is om overal te voet heen te gaan. Link zal dus verplicht zijn paard moeten gebruiken, die je in dit spel zelf een naam kan geven. Van dit spel zal ook een Collector's Edition verschijnen met extra content. Twilight Princess zal waarschijnlijk in de tweede helft van dit jaar uitkomen. Het spel zal behalve op de Gamecube ook op de Wii verschijnen. De Wii-versie van Twilight Princess zal gebruik maken van de nieuwe controller en de verbeterede hardware om de spelervaring te verbeteren. Zo zal de Wii versie de enige versie zijn met breedbeeld en progressive scan ondersteuning.

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/%7Epiet2081/GC/LZ1.jpgAfbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/%7Epiet2081/GC/LZ2.jpg
Preview: IGN
Hands-on impresssies: IGN

Tomb Raider Legend
Platform: Gamecube
Lara Croft is terug in het zevende deel van de bekende Tomb Raider serie. Nadat Tomb Raider Angel of Darkness flopte besloot Eidos de ontwikkeling van de nieuwste Tomb Raider over te dragen aan Crystal Dynamics. Eidos vond de tijd ook rijp om voor Tomb Raider Legend op de Gamecube uit te brengen, hierdoor is Legend het eerste Tomb Raider spel dat op een Nintendo console is uitgebracht. De eerste reviews van de verschillende versies van het spel zijn positief, de grootste problemen uit de voorgaande delen zijn verholpen en Legend wordt het beste Tomb Raider spel sinds het origineel genoemd. Tomb Raider Legend zal in de herfst op de Gamecube verschijnen.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_trlgot1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_trlgot2.jpg
IGN Xbox review [rml][ Multi] Tomb Raider Legend[/rml]

Super Smash Bros. Brawl
Platform: Wii
Mario, Link, Kirby en Pikachu zijn weer terug om tegen elkaar te vechten in Super Smash Bros. Brawl. In Super Smash Bros. Brawl zullen een aantal nieuwe Smash Bros. hun debuut maken, waaronder Meta Knight uit de Kirby serie, Pit uit Kid Icarus, Zero Suit Samus uit Metroid Zero Mission, Wario uit de Wario Ware spellen en als laatste, maar zeker niet de minste, meesterspion Solid Snake uit de Metal Gear serie. Dit is echter niet de volledige line-up van characters uit het spel, Nintendo laat de fans van de serie zelf kiezen welke characters er nog meer in zullen komen. Super Smash Bros. Brawl zal een verbeterde single-player mode bevatten en een uitgebreide online mode. Het spel zal geen launchtitel worden, maar zal wel zeer snel na de launch uitgebracht worden.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ssbb1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ssbb2.jpg

Red Steel
Platform: Wii
Red Steel is de eerste grote exclusieve third-party titel die aangekondigd is voor de Wii. Het spel speelt zich af tijdens een oorlog tussen verschillende Yakuza bendes in Japan. Het spel is een FPS waarin ook met zwaarden gevochten kan worden. De speler zal in het spel de mogelijkheid hebben om vijanden over te halen om de speler te helpen in plaats van de vijanden te doden. Red Steel is één van de zeven launchtitels die Ubisoft op stapel heeft voor de Wii.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_rs1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_rs2.jpg
Hands-On

Super Mario Galaxy
Platform: Wii
Super Mario Galaxy is het eerste Mario spel voor de Wii. Van het verhaal is nog erg weinig bekend, behalve dat Mario in dit deel door het heelal moet reizen. Mario moet zich van planeet tot planeet laten schieten, terwijl hij op zoek is naar sterren. De planeten in het spel zullen in grootte variëren. De kleinere planeten kun je binnen een minuut volledig verkennen, maar er is nog niets over de grotere planeten bekend. Het spel zal ook een multiplayer mode krijgen, maar ook daar is weer erg weinig over bekend. Nintendo verwacht niet dat Super Mario Galaxy een launchtitel wordt, alhoewel het niet wordt uitgesloten. Mocht het spel de launch niet halen, dan zal het zeer snel na de launch worden uitgebracht.
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl/images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_smg1.jpgAfbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl/images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_smg2.jpg

Zie volgende post

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Gamecube Must-haves

Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_f0gx.jpgF-Zero GX

• 1-4 spelers
• Memory: 22 blocks
• Release: OUT NOW
• DPLII & 16:9
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_mkdd.jpgMario Kart Double Dash!!

• 1-4 spelers
• Memory: 3 blocks
• Release: OUT NOW
• DPLII & LAN
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_vj.jpgViewtiful Joe

• 1 speler
• Memory: 4 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_mp.jpgMetroid Prime

• 1 speler
• Memory: 2 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ztww.jpgZelda: The Wind Waker

• 1-2 spelers
• Memory: 3 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ssbm.jpgSuper Smash Brothers Melee

• 1-4 spelers
• Memory: 11 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_sc2.jpgSoul Calibur 2

• 1-2 spelers
• Memory: 4 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://www.cs.vu.nl/~jsbeerni/GOT/RE4boxart.jpgResident Evil 4

• 1 speler
• Memory: 9+ blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
• Reviews: Overzicht
• Trailer: Trailer overzicht
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_mgstts.jpgMetal Gear Solid: The Twin Snakes

• 1 speler
• Memory: 4 blocks
• Release: OUT NOW
• Dolby Pro Logic II
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_pm2.jpgPaper Mario 2: The Thousand Year Door

• 1 speler
• Memory: 17 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_ffcc.jpgFinal Fantasy Crystal Chronicles

• 1-4 spelers
• Memory: 22 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: E³ movie
• Pics: 1 2 3 4 5 6
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_pikmin2.jpgPikmin 2

• 1-2 spelers
• Memory: 27 blocks
• Release: OUT NOW
• Reviews: Overzicht
• Trailer: -
• Pics: 1 2 3 4 5 6

Hot links
Nintendo gerelateerde websites

Het Gamecube Topic Search
Het Gamecube Topic Movies
GameCube Party site
^ request password
F-Zero GX competitie
Mario Kart competitie
Het Soul Calibur II topic
Mario Discussie en Time Trial Topic
Het Grote F-Zero GX topic
Het Zelda Wind Waker praat topic
[NGC] Resident Evil 4

Het Grote GBA Topic Deel 3
Het Nintendo DS Topic Deel 4

Release lijsten

EU lijst | USA lijst | JPN lijst
Alle USA & EU uitgebrachte games
Alle aankomende USA & EU games
Algemene Gamecube sites

Nintendo.nl
Nintendo.com
Planet GameCube
IGN
GameSpot Cube
Gamecube Europe
GameFaqs
NintendoPhiles
Nintendojo
GameZone
Cubed-3
GameQube
Cubezone

Overig

Warppipe
Xlink Messenger
MeZZiN Pricecompare
Online shops

Nederlandse shops
ShopLocatieRegioVerzendkosten
Bart SmitHele landPAL€2,50
BOLInternetshopPAL€1,95
GCshopInternetshopPALVanaf €2,-
Fore GamesTilburgPAL/USA/JPN?
Free Record ShopHele landPAL€1,95
InsideGamerPuttenPAL/USA/JPNVanaf €2
MediaMarktHele landPAL/
Dimension Pluso.a GroningenPAL/USA/JPNvanaf €2,25
Nedgameo.a GroningenPAL/USA/JPNVanaf €2,50
GameorderInternetshopPALVanaf €1,50
SpellenenzoInternetshopPALVanaf €5,-
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_tom_nook.gif


Buitenlandse shops
ShopLocatieRegioImportkostenVerzendkostenVerzendtijd
DVDBoxOfficeCanadaUSANee, verzendt via distributiecentra in EuropaNeePreorders: 5-8 dagen, anders zeer wisselend (week tot meerdere maanden!)
DvdCraveAustraliëPALMogelijk (buiten EU)Ja5-10 dagen
CD WOW!EngelandPAL/USANee (vanuit EU)Nee6-8 dagen
GoblinDirectEngelandPAL/USA/JPNNee (vanuit EU)Ja1 week
GameEngelandPALNee (vanuit EU)~€4,505-8 dagen
PlayEngelandPALNee (vanuit EU)Nee5-10 dagen
Lik-SangHong KongPAL/USA/JPNMogelijk (buiten EU), ook verzending vanuit Europa beschikbaarFree shipping op aangeduide artikelen (meeste full priced games)3 dagen - weken
Play AsiaHong Kong USA/JPNMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€2,50Afhankelijk van shipping keuze
Video Games PlusCanada USAMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€3,30?
DVD SoonCanada USANeeVanaf ~€3,50Soms <4 dagen, soms heel lang
TronixwebUSA USAMogelijk (buiten EU)Vanaf ~€9?
YesasiaJapan JAPNee, verzendt via distributiecentra in EuropaNee?

Let op, controlleer altijd daadwerklijk op de site of het klopt met het geen in de tabel staat zodat je niet onverwachts extra kosten krijgt. Niemand is hier aansprakelijk voor :)


Post etiquette


• Keep it clean: geen trolls, flames, scheldpartijen etc.
• Houd je aan de Algemene FAQ en Spielerij policies
• Niet teveel slow chat, voeg wat toe aan de discussie. Wil je zinloos babbelen ga dan naar de chat [ #nintendo @ irc.tweakers.net ]
• Reageer niet offtopic door alleen op de startpost te reageren. Voeg ook nog wat toe aan het topic zelf. Opmerkingen en aanvullingen op de startpost kunnen via een Direct Message naar de topicstarter worden gestuurd.
Spoilers: We willen natuurlijk niet dat iemand een belangrijk onderdeel van een game voor ons verklapt. We bedoelen plotwendingen, geheime unlockables etc. Indien er iemand vast zit dan zien we liever dat men een hint geeft. Gebruik deze code om de text onleesbaar te maken:
code:
1
2
3
[spoiler]
.. Hier komt de spoiler ...
[/spoiler]
Dit maakt de achtergrond zwart waardoor de text niet te lezen is (selecteren met muis om text zichtbaar te maken). Maak niet je hele post zwart! Zet er bij waar de spoiler over gaat anders zullen de meeste mensen toch kijken.
• Wij zien graag mooie screenshots, maar let wel op de breedte van de pics (voor de layout, 575 pixels breedte is het maximum!) en de hoeveelheid die je plaatst! 30 screenshots van 200KB stellen sommige mensen niet zo op prijs.
• Posts met daarin gepraat over piraterij, modchips en andere gamecube hacks worden niet gewaardeerd. Links naar bestelsites en dergelijke vallen hier ook onder. Lees ook eens de Spielerij - Algemene policy van Spielerij: Games en Discussies.
Have fun!

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

yeeh alweer deel 66

heeft er iemand trouwens nog echt leuke filmpjes van de wii games die je moet zien?

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


  • afterparty05
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 02-07-2023
Hier staan veel filmpjes, vooral van de channels enzo.

Wat ik me nog afvroeg (terwijl ik me voorbereidde op het preorderen van de Wii): wat zou nou beter werken: een Wavebird of een Wii Retro/Classic (of hoe dat ding heet) controller? Vind de classic controller namelijk erg lijken op een veredelde SNES controller, en ik zie die twee analoge stick dan niet echt fantastisch werken. Heb alleen nul ervaring met de GC (schaam schaam, maar ben de schade nu aan het inhalen door een hoop GC games alvast te kopen om op de Wii te spelen), dus: wie heeft er een paar voors en tegens voor me?

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
afterparty05 schreef op zaterdag 30 september 2006 @ 22:15:
Hier staan veel filmpjes, vooral van de channels enzo.

Wat ik me nog afvroeg (terwijl ik me voorbereidde op het preorderen van de Wii): wat zou nou beter werken: een Wavebird of een Wii Retro/Classic (of hoe dat ding heet) controller? Vind de classic controller namelijk erg lijken op een veredelde SNES controller, en ik zie die twee analoge stick dan niet echt fantastisch werken. Heb alleen nul ervaring met de GC (schaam schaam, maar ben de schade nu aan het inhalen door een hoop GC games alvast te kopen om op de Wii te spelen), dus: wie heeft er een paar voors en tegens voor me?
Aangezien er nog niemand de classic controller heeft uitgeprobeerd met Gamecube spellen kan er vrij weinig over gezegd worden. Ik laat je na de launch wel weten welke controller er beter is voor Gamecube spellen. ;)

Wat ik wel kan zeggen, is dat als je gebruik wil maken van de Virtual Console, de Gamecube controller niet zal voldoen en je de classic controller nodig zal hebben. Met name bij SNES spellen is de layout van de knoppen op de Gamecube controller erg onhandig. Sommige combinaties van knoppen zijn bijna onmogelijk geworden op de Gamecube controller. De D-pad van de Gamecube controller is daarnaast ook niet al te geweldig.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

weet iemand of alle spellen op de gamecube ook echt op 60 herz lopen en volledig scherm hebben (zonder automatisch uitgerekt te worden) op een pal tv ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Collaborator
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 07-04 11:23

Collaborator

You! Cake or Death?

Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 01:35:
weet iemand of alle spellen op de gamecube ook echt op 60 herz lopen en volledig scherm hebben (zonder automatisch uitgerekt te worden) op een pal tv ?
Nee niet allemaal 60 hz. Ik ben wel nog nooit balken tegen gekomen.

This space is occupied


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoke
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:38

Smoke

Maverick Reploid

Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 01:35:
weet iemand of alle spellen op de gamecube ook echt op 60 herz lopen en volledig scherm hebben (zonder automatisch uitgerekt te worden) op een pal tv ?
Er zijn maar een paar spellen die de PAL60 mogelijkheid niet ondersteunen, zoals Doshin the Giant, Pikmin, Ikaruga, Sonic Gems Collection, Beyond Good and Evil en nog een paar andere. De rest zal het netjes bij opstarten vragen als je die optie geactiveerd hebt(Op de GC: Houd de B-knop ingedrukt bij het starten van een spel en geef Yes bij de vraag. Mocht je een keer No geven, dan moet je bij de volgende start de B ingedrukt houden. Heb je al Yes gegeven, zul je de B niet ingedrukt hoeven te houden maar krijg je gelijk de vraag) ITT tot wat op de doos van de GC zelf staat heb je de RGB-kabel niet nodig(Is wel aan te raden vanwege het veel betere beeld), maar kun je ook de bijgeleverde kabeltjes met scartblokje gebruiken. Bij gebruik van de RF-tuner zal de functie niet werken.

Volledig scherm hebben voor zover ik gezien heb alle spellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oscar Mopperkont
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-08-2024

Oscar Mopperkont

Hoepel op!

Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 01:35:
weet iemand of alle spellen op de gamecube ook echt op 60 herz lopen en volledig scherm hebben (zonder automatisch uitgerekt te worden) op een pal tv ?
Uitgerekt te worden? :?

Ze draaien op PAL gewoon op een andere resolutie, daar wordt niet uitgerekt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Schweino
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 03-04 23:48
*Een paar spellen niet in PAL60*

Ik vindt het toch nog schrikbarend veel eerlijkgezegd, naast de door -Smoke- genoemde titels zijn er nog veel meer. Ik durf bijna te zeggen dat er meer spellen sijn die geen PAL60 ondersteunen dan die dat wel doen. Voor mij was dat dan ook de reden om een NTSC gamecube aan te schaffen, ga iik met de Wii ook doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoke
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:38

Smoke

Maverick Reploid

Schweino schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 11:14:
*Een paar spellen niet in PAL60*

Ik vindt het toch nog schrikbarend veel eerlijkgezegd, naast de door -Smoke- genoemde titels zijn er nog veel meer. Ik durf bijna te zeggen dat er meer spellen sijn die geen PAL60 ondersteunen dan die dat wel doen. Voor mij was dat dan ook de reden om een NTSC gamecube aan te schaffen, ga iik met de Wii ook doen.
Van mijn verzameling spellen(Die toch redelijk groot is) zijn dit de enige die niet PAL60 doen, en ik vind het verder ook niet hinderlijk ofzo. Vind het zelf alleen wat wazig dat Sonic Mega Collection wel PAL60 doet en Sonic Gems Collection niet.

Is er niet ergens een lijst van spellen die geen PAL60 doet? Ik heb zo het gevoel dat het vooral om third party titels die ook op andere consoles beschikbaar zijn gaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Hendro
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 22-04 19:44
Ik ben zelf een grote F-Zero GX fanaat maar had een jaar geleden een cube verkocht. Afgelopen vrijdag heb ik eindelijk een nieuwe cube gekocht. Het is de pearl white editie met mario football. Op de doos zag hij er mooi wit uit maar als je hem uit de doos haalt zie je dat het een lelijke glazende witte kleur is. Eerlijk gezegt ziet hij er een beetje gay uit maar ja... jammer dan :P
Verder heb ik natuurlijk meteen weer F-Zero GX erbij gekocht.

Ik heb een 32' HDTV op me kamer en jammer genoeg was het beeld van de cube niet echt om aan te zien op zo een HDTV :( De cube levert me een 480i signaal wat ik erg jammer vind. Als het nou 480p was (wat jammer genoeg alleen kan met een component kabel die je alleen op de eerste generatie cubes kan aansluiten) dan was ik wel tevreden. Nu moet ik jammer genoeg met 480i gamen wat naar mijn mening niet zo mooi is.

Maar goed, ik ben wel blij dat ik weer lekker F-Zero GX kan spelen.

Ik ga trouwens me cube weer verkopen zodra de Wii uit is zodat ik eindelijk F-Zero GX en de andere games op 480p kan spelen :)

GTA VI - All aboard the hype train!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Sir_Hendro schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 11:38:
Ik heb een 32' HDTV op me kamer en jammer genoeg was het beeld van de cube niet echt om aan te zien op zo een HDTV :( De cube levert me een 480i signaal wat ik erg jammer vind. Als het nou 480p was (wat jammer genoeg alleen kan met een component kabel die je alleen op de eerste generatie cubes kan aansluiten) dan was ik wel tevreden. Nu moet ik jammer genoeg met 480i gamen wat naar mijn mening niet zo mooi is.
Gebruik je een RGB-scartkabel of de meegeleverde composiet-kabel? Tussen die twee zit een wereld van verschil namelijk.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Hendro
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 22-04 19:44
De standaard kabel. Ik hoop de RGB kabel nog te kunnen bemachtigen. Ik was laatst hier alle shops afgegaan en geen had de kabel nog :( Dixons wilde nog alle filialen afgaan en mij een belletje geven. Ik zou dan de kabel voor 1,90 krijgen :P

Anders maar even marktplaats afgaan.

GTA VI - All aboard the hype train!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rstyled
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 20-02 05:33
Toch vind ik het wel jammer dat de wii geen high defenition ondersteund. Het bied namelijk meer mogelijkheden en is toekomstgerichter. De xbox1 ondersteund het, en daarnaast is de wii waarschijnlijk 2 keer zo snel als xbox1. Dit moet technisch gezien mogelijk zijn, en niet zo'n grote kostenpost zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

kijk, als een spel FULL SPEED draait op 50 Hz is er ook niet veel aan de hand, maar dat zal niet altijd gebeuren denk ik. Dan draait het spel dus toch 16,67% trager dan hoe de ontwikkelaars het bedoeld hebben. Je merkt het pas als je ook de ntsc versie speelt. Ik heb er weinig vertrouwen in als er in 2006 nog spellen op de markt zijn gekomen die dus niet op 60 hz draaien. Sinds 1986 flikt nintendo dit trucje, al 20 jaar!
Ik weet voldoende en ga dus een JAP/USA model kopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

maar als je dan dus een amerikaanse of japanse wii hebt hoe kan je dat dan laten werken op een gewone crt tv uit europa? moet je dan een converter ofzo iets hebben?

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Hendro
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 22-04 19:44
Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:42:
maar als je dan dus een amerikaanse of japanse wii hebt hoe kan je dat dan laten werken op een gewone crt tv uit europa? moet je dan een converter ofzo iets hebben?
Ik zou dat eerder doen als je een geile HDTV heb. Voor een CRT tv zou ik gewoon een EU Wii nemen.

GTA VI - All aboard the hype train!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoke
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:38

Smoke

Maverick Reploid

Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:42:
maar als je dan dus een amerikaanse of japanse wii hebt hoe kan je dat dan laten werken op een gewone crt tv uit europa? moet je dan een converter ofzo iets hebben?
Als je TV NTSC-signalen ondersteunt werkt ie gewoon zonder problemen. De meeste nieuwe TVs ondersteunen dit, en ik heb zelf een TV uit 1996 van een onbekend merk die zo'n beetje alles vreet wat je erop smijt. Kan alleen zo zijn dat je een specifieke aansluiting moet gebruiken, maar dat verschilt per TV. Wij hebben ook een Sony-TV gehad die alleen via een van de SCART-aansluitingen NTSC wilde, met de andere gaf hij wel beeld maar in zwart-wit.
Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:30:
kijk, als een spel FULL SPEED draait op 50 Hz is er ook niet veel aan de hand, maar dat zal niet altijd gebeuren denk ik. Dan draait het spel dus toch 16,67% trager dan hoe de ontwikkelaars het bedoeld hebben. Je merkt het pas als je ook de ntsc versie speelt. Ik heb er weinig vertrouwen in als er in 2006 nog spellen op de markt zijn gekomen die dus niet op 60 hz draaien. Sinds 1986 flikt nintendo dit trucje, al 20 jaar!
Ik weet voldoende en ga dus een JAP/USA model kopen.
Dat ligt aan de developer. Bij Ikaruga bijvoorbeeld wordt gewoon een deel van de frames geskipt om op 50Hz toch dezelfde snelheid te houden, en het zou mij niet verbazen als dit bij andere spellen ook gedaan wordt.

Trouwens, dit is niet alleen bij Nintendo zo, maar ook bij andere developers. Kijk eens naar Sonic The Hedgehog op de Megadrive. Deze draaide ook langzamer, en zelfs de muziek is hierbij merkbaar trager(Vergelijk de originele versie met de versie op Sonic Mega Collection) Bij latere Megadrive-spellen is dit aangepast, en bij de SNES ook in veel gevallen.

Vroeger kreeg je ook bij alle consoles zwarte balken in beeld om het NTSC/PAL resolutieverschil te verhelpen, maar vanaf Blast Corps op de N64 werd het beeld op de PAL-resolutie weergegeven(Ook weer developerafhankelijk, Nintendo heeft vanaf Lylat Wars/SF64 ook de balken eruit gedaan) terwijl bijvoorbeeld de PS2 nog steeds zwarte balken heeft in sommige spellen.

[ Voor 7% gewijzigd door Smoke op 01-10-2006 13:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:42:
maar als je dan dus een amerikaanse of japanse wii hebt hoe kan je dat dan laten werken op een gewone crt tv uit europa? moet je dan een converter ofzo iets hebben?
99,9% van de crt tv's > 50 cm die na 1990 gebouwd zijn kunnen ook ntsc aan....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

ok dus ik zou gewoon een wii uit amerika kunnen halen en op me tv aan sluiten ?
maakt het dan ook nog uit dat het een breedbeeld is of niet ?

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoke
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 20:38

Smoke

Maverick Reploid

Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:03:
ok dus ik zou gewoon een wii uit amerika kunnen halen en op me tv aan sluiten ?
maakt het dan ook nog uit dat het een breedbeeld is of niet ?
Dat zou opzich gewoon moeten werken, vergeet niet dat ie ook stroom moet hebben(Dus zo'n adapter voor US apparaten op EU stopcontact die voldoende vermogen geeft)

Ik weet alleen niet hoe het zit met de online-functionaliteit omdat die ook regiogebonden zou zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 18:09

Smoonshine

Feyenoord!!

rstyled schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:28:
Toch vind ik het wel jammer dat de wii geen high defenition ondersteund. Het bied namelijk meer mogelijkheden en is toekomstgerichter. De xbox1 ondersteund het, en daarnaast is de wii waarschijnlijk 2 keer zo snel als xbox1. Dit moet technisch gezien mogelijk zijn, en niet zo'n grote kostenpost zijn.
Het is idd geen grote kostenpost, maar in het geval van de Wii zou je 2 keuzes hebben.

1. Spellen in hoge resoluties zullen haperen. Simpelweg, omdat de hardware niet gebouwd is om spellen in een 720p resolutie weer te geven. Een hogere resolutie betekent een veel hogere belasting, aangezien met de resolutie ook de textures e.d. wat groter zullen zijn (hoeft niet, maar anders wordt het er ook niet veel mooier op). De spellen zullen dan haperen, maar je hebt wel mooi beeld.

2. Bezuinigen op textures. Je krijgt spellen met lelijke textures, omdat de Wii het anders niet trekt. Ondanks de hogere resolutie zullen spellen er nog niet echt mooi uit gaan zien, puur vanwege de lelijke textures.

De Wii is gewoon niet gebouwd op HD. Ik persoonlijk zie liever spellen op 480p met mooie textures, dan spellen op 720p met lelijke textures. De enige oplossing zou dan zijn om betere hardware in de Wii te stoppen, met als gevolg een veel duurdere console (en dus ook een grote kostenpost voor nintendo). Ik persoonlijk had ook liever HD support gezien (daar heb je nu eenmaal zo'n tv voor) en had ook graag wat meer betaald. Maar helaas heeft Nintendo anders besloten en daar moeten we het maar mee doen.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:03:
ok dus ik zou gewoon een wii uit amerika kunnen halen en op me tv aan sluiten ?
maakt het dan ook nog uit dat het een breedbeeld is of niet ?
ja, je kunt 'em importeren maar er zijn enkele belangrijke zaken.

1. prijs in USA is $249 ex btw. als je 'em in een winkel daar koopt dan komt er nog btw bij: bijv. 8,75% in new york.
2. als je online besteld krijg je em tegen de prijs ex btw maar er komen verzendkosten bij.
3. importkosten + belastingen = ca. 25% en je betaalt ook invoerrechten over de verzendkosten!
4. je hebt ook nog een 110-220 volt omvormer nodig, kost tussen de 10 en 40 euro.
5. in de usa wordt geen scart bijgeleverd, het is nog even zien om je een scart RGB hier kabel kunt kopen en aansluiten op de USA Wii, is dus een risico.

Kortom, je bent duurder uit en er zit een stuk onzekerheid bij als je hem via RGB SCART wil aansluiten, maar via composiet, s-video en component zal wel gaan lukken als je een NTSC compatible tv of een lcd/plasma hebt.

Succes!

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 87302 op 01-10-2006 13:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Maar als je de Wii aansluit op je brute LCD (of zelfs Plasma) dan gebruik je component. Dat is gewoon 480P. Dus dan schiet je niets op met een Amerikaanse Wii, aangezien de Europese Wii precies dezelfde output levert.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

Hoedje schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:30:
Maar als je de Wii aansluit op je brute LCD (of zelfs Plasma) dan gebruik je component. Dat is gewoon 480P. Dus dan schiet je niets op met een Amerikaanse Wii, aangezien de Europese Wii precies dezelfde output levert.
ja, maar hoe zit het dan met 50 en 60 hz? lopen alle spellen dan automatisch op 60 hz?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Hoedje schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:30:
Maar als je de Wii aansluit op je brute LCD (of zelfs Plasma) dan gebruik je component. Dat is gewoon 480P. Dus dan schiet je niets op met een Amerikaanse Wii, aangezien de Europese Wii precies dezelfde output levert.
Dat weet je (nog) niet. Voor hetzelfde geld levert de Wii 576p in PAL-50 en pas in PAL-60 480p.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Yup, jullie hebben gelijk, ik dacht dat component alleen 480p (en dan 720p etc.) was, maar dat is dus niet zo, ook 576P is een mogelijkheid:
Component video is capable of producing signals such as 480p, 576p, 720p, 1080i, and 1080p
Maar IGN lijkt wel steeds op 480P en niet hoger uit te komen, bijv. uit de Wii FAQ:
Q: Can Wii do 480 progressive scan and 16:9 widescreen output?

A: Yes. GameCube could output to 480p and 16:9 widescreen, as many games proved. Wii can do the same. In fact, while only a handful of GCN titles supported both visual options, the majority if Wii games - but not all - will run in 480p and 16:9 widescreen modes.
Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:31:
[...]


ja, maar hoe zit het dan met 50 en 60 hz? lopen alle spellen dan automatisch op 60 hz?
Wat ik ervan begrijp is dat 480P altijd 60 hz is en 576P altijd 50 hz is. Overigens hangt de precieze grote van 480P en 567P ook weer af van breedbeeld of niet... :P

Laatste edit: het laatste "channel" is trouwens officieel bekend, http://www.wii.com/nl/

[ Voor 26% gewijzigd door Hoedje op 01-10-2006 13:48 ]

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

nou ik denk dat ik dan toch maar de wii in europa ga kope (nederland dus :P )
thnx voor alle reply's :)


en de internet en foto kanalen zijn erg vet (had ze nog niet gezien)

[ Voor 26% gewijzigd door Alien B.O.B. op 01-10-2006 13:58 ]

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sir_Hendro
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 22-04 19:44
Ik heb ff een vraag. Straks komt de Wii uit en dan wil ik die uiteraard op component aansluiten. Momenteel bezit ik een 360 en die staat al op de component ingang aangesloten. Zijn er toevallig speciale kastjes ofzo waar je lekker veel apparaten op kunt aansluiten en dan met 1 aansluiting van dat kastje gewoon op de tv kunt aansluiten?

GTA VI - All aboard the hype train!!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

Sir_Hendro schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:56:
Ik heb ff een vraag. Straks komt de Wii uit en dan wil ik die uiteraard op component aansluiten. Momenteel bezit ik een 360 en die staat al op de component ingang aangesloten. Zijn er toevallig speciale kastjes ofzo waar je lekker veel apparaten op kunt aansluiten en dan met 1 aansluiting van dat kastje gewoon op de tv kunt aansluiten?
Afbeeldingslocatie: http://image.lik-sang.com/images//large/ypbpr-powerbox2.jpg

ja, dit heb je nodig. van lik-sang. het ziet er cheap uit, kost ook weinig maar is perfect! absoluut geen kwaliteitsverlies! kost maar iets van 15 euro, sommige 'professionele' kastjes kosten 100 - 400 euro...

[ Voor 6% gewijzigd door Anoniem: 87302 op 01-10-2006 14:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Hoedje schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:42:
Maar IGN lijkt wel steeds op 480P en niet hoger uit te komen, bijv. uit de Wii FAQ:
Je vergeet even dat IGN een Amerikaanse website is voor een Amerikaanse markt. Amerika kent alleen 480p, 576p hebben ze daar niet.
Wat ik ervan begrijp is dat 480P altijd 60 hz is en 576P altijd 50 hz is. Overigens hangt de precieze grote van 480P en 567P ook weer af van breedbeeld of niet... :P
Wat bedoel je met precieze grootte?

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Schweino
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 03-04 23:48
Sir_Hendro schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 12:20:
De standaard kabel. Ik hoop de RGB kabel nog te kunnen bemachtigen. Ik was laatst hier alle shops afgegaan en geen had de kabel nog :( Dixons wilde nog alle filialen afgaan en mij een belletje geven. Ik zou dan de kabel voor 1,90 krijgen :P

Anders maar even marktplaats afgaan.
Mistery Media in Nijmegen heeft er nog zat op voorraad voor 10 euro (de originele Nintendo RGB kabel wel te verstaan).

[ Voor 5% gewijzigd door Schweino op 01-10-2006 15:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Haay
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 15:10
Hm, als je op http://www.wii.com/nl/movies/forecastchannel/ kijkt zie je op een gegeven moment een kaart van Europa met weer-icoontjes. Maar Nederland schittert weer door afwezigheid (wel op de kaart, geen weer-icoontje)... :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Haay schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 15:12:
Hm, als je op http://www.wii.com/nl/movies/forecastchannel/ kijkt zie je op een gegeven moment een kaart van Europa met weer-icoontjes. Maar Nederland schittert weer door afwezigheid (wel op de kaart, geen weer-icoontje)... :/
Aangezien dit nog een vroege versie is van het kanaal, ga ik er wel van uit dat dit bij de release is opgelost. Nintendo hoeft alleen een deal te sluiten met Weather.com ofzo en dan kunnen ze beschikken over gedetailleerde weerbericthen.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

Haay schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 15:12:
Hm, als je op http://www.wii.com/nl/movies/forecastchannel/ kijkt zie je op een gegeven moment een kaart van Europa met weer-icoontjes. Maar Nederland schittert weer door afwezigheid (wel op de kaart, geen weer-icoontje)... :/
je ziet ook maar 1 icoontje bij engeland dus

waarschijnlijk als ie uit is, is het veel beter

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vanitas
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 08-04 15:53
Haay schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 15:12:
Hm, als je op http://www.wii.com/nl/movies/forecastchannel/ kijkt zie je op een gegeven moment een kaart van Europa met weer-icoontjes. Maar Nederland schittert weer door afwezigheid (wel op de kaart, geen weer-icoontje)... :/
Tja, wat moeten ze dan, bij elk land altijd een icoontje neerzetten.. als je dan uitzoomt zie je nog maar weinig van de kaart. Als je verder op Nederland gaat inzoomen zullen de icoontjes heus wel verschijnen hoor.

Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twee Dee
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 20:42

Twee Dee

Morgen weer een ondertitel.

Nu zijn er meer mensen geweest die net als ik nog wat vraagtekens hadden bij het surfen met de Wii, met name wanneer je url's wilt intikken.

Nu bedenk ik me ineens dat dit misschien via een DS-Wii link zou kunnen werken, dat je dus ook met je DS (zelfstandig of ism de Wii-mote) over de Wii kanalen kan navigeren - of puur je DS als invoerapparaat. Wie weet?!

Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Ze zeggen ook steeds, "same as gamecube". De Gamecube ondersteunt toch ook alleen 480P en geen 576P.
MetroidPrime schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 14:09:
Wat bedoel je met precieze grootte?
De resolutie (dus breedte en hoogte). Bijv. bij 480P is het op 4:3, 640 breed. Maar breedbeeld 16:9 wordt 854 breed. --> http://en.wikipedia.org/wiki/480P
Vanitas schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 15:58:
[...]

Tja, wat moeten ze dan, bij elk land altijd een icoontje neerzetten.. als je dan uitzoomt zie je nog maar weinig van de kaart. Als je verder op Nederland gaat inzoomen zullen de icoontjes heus wel verschijnen hoor.
Inderdaad, je kunt maar zoveel icoontjes kwijt. Maar Nintendo heeft er aan gedacht. Je kunt immers, zoals jij al zegt, gewoon inzoomen.
Twee Dee schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 16:33:
Nu zijn er meer mensen geweest die net als ik nog wat vraagtekens hadden bij het surfen met de Wii, met name wanneer je url's wilt intikken.

Nu bedenk ik me ineens dat dit misschien via een DS-Wii link zou kunnen werken, dat je dus ook met je DS (zelfstandig of ism de Wii-mote) over de Wii kanalen kan navigeren - of puur je DS als invoerapparaat. Wie weet?!
Dat lijkt me wel zeer omslachtig en niet iedereen heeft een DS. Waarom zou je niet gewoon een onscreen tobo kunnen gebruiken met de WiiMote :?

Tot slot, het valt me op, dat niemand het is opgevallen :P. De browser van de Wii is dus niet breedbeeld, maar alleen 4:3. Tenminste alle channels uit het filmpje zijn breedbeeld, behalve de browser. Dat vind ik toch jammer en gemiste kans. Ik kan me namelijk geen enkele reden voorstellen om de browser niet gewoon fullscreen te laten werken :/

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:15

Willybubba

Nut up or shut up.

Zo, Warrior Within nadert ook het einde volgens mij. Maar ik ga ff een savegamepje terug om de laatste life upgrade die ik nog niet heb te halen, ik moet en zal beide eindes zien :)

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

ik neem dan aan dat iedereen de wii gewoon in nederland haald? (en dus niet uit amerika of japan)

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RayNbow
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 21:15
Alien B.O.B. schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 20:13:
ik neem dan aan dat iedereen de wii gewoon in nederland haald? (en dus niet uit amerika of japan)
Is wel zo gemakkelijk qua garantie, al zijn de meeste (alle?) Nintendo producten onverwoestbaar. :P

Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 87302

RayNbow schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 20:37:
[...]

Is wel zo gemakkelijk qua garantie, al zijn de meeste (alle?) Nintendo producten onverwoestbaar. :P
super famicom/usa n64/usa gc/gba 2x/gba mini/gba color/gba sp/gba pocket/nds

nooit stuk gegaag, nintendo maakt inderdaad kwaliteitspul!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 21:03:
[...]

super famicom/usa n64/usa gc/gba 2x/gba mini/gba color/gba sp/gba pocket/nds

nooit stuk gegaag, nintendo maakt inderdaad kwaliteitspul!
en daar zijn we natuurlijk blij om :)

weten jullie hoe stil de wii eigenlijk is?
ik had net gelezen op de site van nintendo zelf dat die
als de wii standby staat (connect24 mode) geen fan gebruikt. klopt dat?

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vanitas
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 08-04 15:53
Nieuwe Red Steel ads:

*pagina 1* *pagina 2*

"The story of your fighting is a poem of two words: YOU SUCK." _O_

Even though I walk through the valley of the shadow of death. I will fear no evil.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

Vanitas schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 21:24:
Nieuwe Red Steel ads:

*pagina 1* *pagina 2*

"The story of your fighting is a poem of two words: YOU SUCK." _O_
je ziet daar trouwens ook dat red steel : multiplayer kan :D

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Little Bear
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Over dat in het buitenland halen...

Ik ben er nog niet volledig uit. De enige die ik vind waar je hem kan perorderen is DVDBoxoffice. En in dit soort situaties (preorders, hoge vraag/low stock) heb ik erg slechte ervaringen met hen.

Bovendien komt hun prijs inc. verzendkosten op 250 euro te liggen, versturing door DHL. Daar komt dus ZEKER nog invoerrechten en BTW over, wat het financieel erg onaantrekkelijk maakt. Als ik dan zeker zou zijn dat ik hem rond 20 november zou hebben had ik daar nog geen probleem bij, maar ik vrees dat ik hem bij DVDBoxoffice pas zal hebben rond de tijd dat hij in Europa uit komt.

Mijn favoriete online stores (VGP, Importmadness en Lik Sang) hebben nog niets concreets staan.

Voorlopig gaat het dus een europese wii worden.

Life is simple, make choices, don't look back...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Hoedje schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 16:53:
De resolutie (dus breedte en hoogte). Bijv. bij 480P is het op 4:3, 640 breed. Maar breedbeeld 16:9 wordt 854 breed. --> http://en.wikipedia.org/wiki/480P
Dat klopt niet. Zowel PAL als NTSC hebben geen ondersteuning voor breedbeeld. Om toch een breedbeeld signaal te kunnen te kunnen versturen naar je TV wordt het beeld eerst in de breedte ingedrukt tot een normaal 4:3 PAL of NTSC formaat en dit wordt door je TV weer uitgerekt tot 16:9. Het maakt dus niets uit of je breedbeeld gebruikt of niet, de resolutie blijft exact hetzelfde, tenzij je HDTV resoluties gebruikt.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SD5k
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 16:57

SD5k

>4&X

Anoniem: 87302 schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 21:03:
[...]

super famicom/usa n64/usa gc/gba 2x/gba mini/gba color/gba sp/gba pocket/nds

nooit stuk gegaag, nintendo maakt inderdaad kwaliteitspul!
GBA mini, GBA color, GBA pocket... d 8)7

Ik vond ook altijd dat Nintendo kwaliteitsproducten afleverde, alleen vind ik het niveau van de DS Lite wel een stuk lager dan voorgaande handhelds kwa stevigheid en problemen ermee.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • boe2
  • Registratie: November 2002
  • Niet online

boe2

'-')/

Little Bear schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 01:05:
Mijn favoriete online stores (VGP, Importmadness en Lik Sang) hebben nog niets concreets staan.

Voorlopig gaat het dus een europese wii worden.
voor games zijn ze ideaal, maar wat consoles betreft heb ik hier ook slechte ervaringen wat importtaxen betreft. Douane onderschept blijkbaar pakjes van hen zodra ze een bepaalde grootte hebben.

Wat 60/50 Hz snelheid betreft. Op gamecube ben ik maar 1 spel tegengekomen dat effectief trager draait in 50 Hz, en dat is phantasy star online 3 (misschien ook vorige delen, maar die heb ik niet). Gezien de manier waarop gamecube games werken (drop frames die niet (snel genoeg) gerendered kunnen worden) werken 50 Hz conversies bijna altijd correct qua snelheid.

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oscar Mopperkont
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-08-2024

Oscar Mopperkont

Hoepel op!

Mario Kart gaat trager in 50Hz dan in 60Hz, dat maakt dus twee ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rajackar
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:33

rajackar

Blood Minister

Hmm, ik dacht dat mario kart toch ook echt een andere snelheid had. Daarom kon je ook geen LAN games starten als één cube 50Hz en de ander 60Hz draaide.

[edit]
Oscar was me al voor ;)

[ Voor 10% gewijzigd door rajackar op 02-10-2006 09:14 ]

Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 104593

Omdat dit nog steeds het gamecube topic is:

Omdat mijn PC nu is aangesloten op een versterker met 2.1 boxen wil ik me overgebleven creative surround setje aansluiten op mijn GameCube. Nu zit ik alleen met het volgende probleem:
De surround set heeft alleen 3 van deze kabels om normaal gesproken in de PC te prikken:
Afbeeldingslocatie: http://b2b.tecnotel.net/images/cavopc.jpg
Kan ik met een verloop stukje of kabeltje de boxen alsnog aansluiten op mijn cube?

Mijn TV heeft maar 1 scart aansluiting.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Icelus
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
MetroidPrime schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 02:26:
[...]


Dat klopt niet. Zowel PAL als NTSC hebben geen ondersteuning voor breedbeeld. Om toch een breedbeeld signaal te kunnen te kunnen versturen naar je TV wordt het beeld eerst in de breedte ingedrukt tot een normaal 4:3 PAL of NTSC formaat en dit wordt door je TV weer uitgerekt tot 16:9.
Jammer dat PALplus niet ondersteund wordt... ;)

Developer Accused Of Unreadable Code Refuses To Comment


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Icelus schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 13:59:
[...]
Jammer dat PALplus niet ondersteund wordt... ;)
Het resultaat is wel exact hetzelfde als wanneer er PAL+ gebruikt wordt.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oscar Mopperkont
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-08-2024

Oscar Mopperkont

Hoepel op!

MetroidPrime schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 14:13:
Het resultaat is wel exact hetzelfde als wanneer er PAL+ gebruikt wordt.
Volgens mij niet, want Pal+ heeft toch een hogere verticale resolutie bij breedbeelduitzendingen?

Zie wikipedia:
Without PALplus, a 16:9 presentation has only 432 lines of vertical resolution. This reproduces noticeably less detail than the 576 lines used for 4:3 broadcasts. A fully decoded PALplus broadcast restores the 576 line vertical resolution. For compatibility reasons, the horizontal bandwidth remains at 5.0 MHz. This means a PALplus signal provides no extra horizontal resolution to compensate for the image being stretched across a wider screen. The result is a horizontal resolution that is 73% of the vertical resolution, or 51% when the Kell factor is ignored.
bron

[ Voor 54% gewijzigd door Oscar Mopperkont op 02-10-2006 14:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Oscar Mopperkont schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 14:19:
[...]

Volgens mij niet, want Pal+ heeft toch een hogere verticale resolutie bij breedbeelduitzendingen?

Zie wikipedia:
[...]

bron
PAL+ heeft een hogere verticale resolutie dan letterboxed breedbeeld. De verticale resolutie van PAL+ is echter exact hetzelfde als die van anamorphisch breedbeeld(wat bij DVD-spelers en de meeste console spellen gebruikt wordt).

[ Voor 6% gewijzigd door MetroidPrime op 02-10-2006 14:28 ]

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • boe2
  • Registratie: November 2002
  • Niet online

boe2

'-')/

creer je eigen Mii avatar op joystiq.com
Heel leuk gemaakt. Heb nu meteen even men avatar op GoT aangepast :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alien B.O.B.
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 16-08-2021

Alien B.O.B.

kaas is lekker

ja is idd wel vet

edit: ik heb het ook even gedaan :P

[ Voor 53% gewijzigd door Alien B.O.B. op 03-10-2006 22:47 ]

Peace is a lie, There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, my chains are broken. The force shall free me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ken.
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 15:49

Ken.

\m/.([oO]).\m/

Twee Dee schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 16:33:
Nu zijn er meer mensen geweest die net als ik nog wat vraagtekens hadden bij het surfen met de Wii, met name wanneer je url's wilt intikken.

Nu bedenk ik me ineens dat dit misschien via een DS-Wii link zou kunnen werken, dat je dus ook met je DS (zelfstandig of ism de Wii-mote) over de Wii kanalen kan navigeren - of puur je DS als invoerapparaat. Wie weet?!
Niet als standaard lijkt me inderdaad, maar als een optie voor de mensen die DS hebben.
Dat zou echt een geniale zet zijn. Niks omslachtig, gewoon innovatief / logisch gebruik maken van de middelen die er zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Twee Dee
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 20:42

Twee Dee

Morgen weer een ondertitel.

.KeN. schreef op dinsdag 03 oktober 2006 @ 23:07:
[...]

Niet als standaard lijkt me inderdaad, maar als een optie voor de mensen die DS hebben.
Dat zou echt een geniale zet zijn. Niks omslachtig, gewoon innovatief / logisch gebruik maken van de middelen die er zijn.
Zodra Nintendo mijn verzoek heeft gehonoreerd om Baten Kaitos Origins in Europa uit te brengen verstuur ik ze dit voorstel ;)

Inmiddels maar Baten Kaitos Origins besteld bij DVDBoxOffice en een Freeloader bij DVDCrave. Voor ongeveer 54 euro totaal kan ik dan alsnog vanaf volgende week nog mijn laatste spel op de GC spelen...

Luister nou gewoon naar me, dat voorkomt dat ik later "zie je wel" moet zeggen.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ken.
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 15:49

Ken.

\m/.([oO]).\m/

Zeg ze dan gelijk dat ik je voorstel graag voorzie van een contraseign ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fZeroNewbie
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 14-08-2024

fZeroNewbie

believe the reggie(revo)lution

Anoniem: 104593 schreef op maandag 02 oktober 2006 @ 13:54:
Kan ik met een verloop stukje of kabeltje de boxen alsnog aansluiten op mijn cube?
FF verkeerd gelezen.

d8 even dat je je cube wouw aansluiten op je versterker. Maar goed. opzich zijn er wel verloop stukjes voor en het volume is aan te passen op die creative setjes volgens mij. Maar weet niet zeker of dit een praktische oplossing is.

[ Voor 45% gewijzigd door fZeroNewbie op 04-10-2006 00:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Nintendo heeft bekend gemaakt dat je in Europa alleen Virtual Console spellen krijgt die ook daadwerkelijk ooit in Europa zijn uitgebracht.

Dus geen waarschijnlijk geen MSX spellen(het MSX logo is van de Virtual Console pagina op wii.nintendo.nl verwijderd), Earthbound en Sin & Punishment voor ons. |:(

[ Voor 14% gewijzigd door MetroidPrime op 04-10-2006 00:37 ]

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 18:09

Smoonshine

Feyenoord!!

Dat is raar. Nu maakt het mij persoonlijk niet zoveel uit, maar hoeveel moeite is het om die spellen hier beschikbaar te maken? Er zitten toch volgens mij geen rechtenkwesties aan vast. Of moet er een en ander omgezet worden van NTSC naar PAL, maar daar heb ik eigenlijk nog nooit van gehoord. Daarnaast zou het voor Nintendo toch ook geen extra moeite moeten kosten om ze hier beschikbaar te maken. En of ze nu veel gedownload worden, dat maakt dan niet uit. Dat gaat Nintendo niets meer kosten.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Richard
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 15:23

Richard

Kuru Kuru Kururin

Twee Dee schreef op dinsdag 03 oktober 2006 @ 23:19:
[...]

Zodra Nintendo mijn verzoek heeft gehonoreerd om Baten Kaitos Origins in Europa uit te brengen verstuur ik ze dit voorstel ;)

Inmiddels maar Baten Kaitos Origins besteld bij DVDBoxOffice en een Freeloader bij DVDCrave. Voor ongeveer 54 euro totaal kan ik dan alsnog vanaf volgende week nog mijn laatste spel op de GC spelen...
Ik weet vrijwel zeker dat Baten Kaitos Origins wel in Europa uit zal komen. In de laatste [N]Gamer is een heel artikel gewijd aan dit spel. [N]Gamer mag dan wel zichzelf "onafhankelijk" noemen, maar daar ben ik het dus echt niet mee eens, Nintendo heeft een dikke vinger in de pap of andersom; hoe kun je jezelf nu onafhankelijk noemen als:

-Op de officiele nintendo-site banners staan van [N]Gamer
-Je [N]Gamer Abo kan sparen met VIP-punten
-[N]Gamer hun blad een week uitsteld omdat ze met Nintendo een onderonsje hebben met het leveren van Wii informatie; indien het blad maar NA de E3-start uitgebracht werd.

Aangezien ik denk dat [N]Gamer erg dicht bij het vuur zit bij Nintendo-NL denk ik dat BKO echt wel in Europe nog zal verschijnen, dat is ook de reden waarom ik de game toch maar niet uit US/CAN laat overkomen; gewoon even geduld.

20*350ZO45°


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rstyled
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 20-02 05:33
zelfs de gamecube spellen die je speelt op de wii zijn niet region-free. Waarom Nintendo dit allemaal doet is me nog niet geheel bekend, maar het zal wel weer met geld te maken hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zezke
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 13:03
Persoonlijk geen last van regiolock, ikzelf importeer toch niets en heb het niet echt op japanse games. Ik begrijp anderen hun standpunt natuurlijk ook.

Verder heeft nintendo vandaag bevestigd dat er een ethernetadapter komt. En misschien wordt de wii speelbaar op 11 november in gent. Dus een leuke dag...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tarin
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20:48

Tarin

Just plain weird.

Ik heb vanmiddag zo'n Wavebird gehaald (20 euro bij Dixons), ben bang dat over een paar maanden nergens meer fatsoenlijke (lees: Nintendo-branded) GC-controllers te vinden zijn. Mocht je je verzameling nog compleet willen maken: ze hebben ook standaard controllers voor 18 euro, een stuk schappelijker dan die 35 die ze normaal moeten kosten).

Maar goed, nu vroeg ik me eigenlijk af.. hoe lang doet zo'n Wavebird eigenlijk met een setje batterijen? En gaat er een rood lampje branden als je een reservesetje in de buurt moet hebben? Gaat een spel automagisch op pauze als je zonder batterijen zit of het contact (kanaal) verliest? Lijkt me vrij frustrerend om halverwege een boss-fight of een rottig stukje Super Mario Sunshine (ronddraaiende balkjes of wegstromend zand ofzo) plotseling geen werkende knopjes meer te hebben..

Ik fiets op de accu van m'n iPod :) | Specs | Pics | Elektro: NL / EN


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Tarin schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 18:53:
Maar goed, nu vroeg ik me eigenlijk af.. hoe lang doet zo'n Wavebird eigenlijk met een setje batterijen? En gaat er een rood lampje branden als je een reservesetje in de buurt moet hebben? Gaat een spel automagisch op pauze als je zonder batterijen zit of het contact (kanaal) verliest? Lijkt me vrij frustrerend om halverwege een boss-fight of een rottig stukje Super Mario Sunshine (ronddraaiende balkjes of wegstromend zand ofzo) plotseling geen werkende knopjes meer te hebben..
De Wavebird gaat erg lang mee, 100 uur is makkelijk haalbaar. Het is te lang geleden dat ik voor het laatst batterijen moest vervangen, dus ik weet niet zeker wat er gebeurd.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rajackar
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 13:33

rajackar

Blood Minister

Ik dacht dat ze een uurtje of 100 mee gingen. Ik hoef de batterijen iig maar zelden te vervangen en ik speel er toch echt wel veel mee.
Geen auto pauze functie helaas en alleen het lampje wordt vager. Ook reageert ie op een gegeven moment minder en dan kun je gaan vervangen.

Shrouded by night, but with steady stride. Colored by blood, but always clear of mind. - AMD 9800X3D - Asus RTX 5090 Astral - PS5


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tarin
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20:48

Tarin

Just plain weird.

Ooh, 100 uur. Da's best te doen, denk niet dat ik het afgelopen jaar zolang geGC'd heb.. DS is toch makkelijker, de GC staat in een andere kamer, en dan moet ik weer met stekkers wisselen.

Nu nog kijken of ik Zelda op de GC of op de Wii ga halen.

[ Voor 13% gewijzigd door Tarin op 04-10-2006 19:07 ]

Ik fiets op de accu van m'n iPod :) | Specs | Pics | Elektro: NL / EN


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:15

Willybubba

Nut up or shut up.

Ja ik zag ze al bij Dixons ja. Ik denk dat ik ook nog maar een extra Wavebird haal, die GC controllers hebben een te korte draad vind ik.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 18:09

Smoonshine

Feyenoord!!

Woehoe! Bevestigd!
Pro Evo reeds speelbaar

Dat Pro Evolution Soccer naar de Wii ging komen, konden we je een tijd terug al vertellen. Nu is ook bekend gemaakt dat de game al speelbaar is...

Konami blijkt Pro Evolution Soccer voor de Wii al een flinke tijd in ontwikkeling te hebben, en heeft aan gegeven dat de game al speelbaar is. Momenteel wordt uitgezocht hoe de Wii-mote het best in het spel geïntegreerd kan worden.

Verder is bekend gemaakt dat je met de Wii-mote zult kunnen passen en schieten.
via: GameQube.nl
Echt perfect! Ik verwacht dan dat wij PES 2007 krijgen, tegelijk met de PS3 release.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Het originele bericht is nog veel sappiger:
PES running on Wii

Wednesday 4-Oct-2006 3:10 PM Exclusive: CVG can reveal that Konami has PES playable on Wii and the developer is working on how to implement the Wii controller

There's been no official announcement regarding Pro Evolution Soccer coming to Wii from Konami, but PES producer Shingo 'Seabass' Takatsuka has confirmed to CVG it's in development and testing right now.

According to Seabass, the game is playable on Nintendo's next-gen system and they're experimenting with various controller options.

The team is said to be looking at using the Wii remote and Nunchuk for throw-ins, passing and even shooting.

Seabass also revealed that he's heard whispers of EA getting busy in R&D, by looking at strapping a remote device to a player's foot for shooting. Quite what that turns out to be we don't know, but you can bet that it'll have FIFA in the title.
Ik denk overigens dat het nog wel even duurt voordat één van beide uitkomt aangezien ze allebei nog aan 't uitproberen zijn, hoe ze de controller het beste kunnen gaan gebruiken... veel goede berichten overigens over Madden, dus ik zie voetbal ook wel goedkomen op de Wii: Fifa, PES en MSF :9 .

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Smoonshine
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 18:09

Smoonshine

Feyenoord!!

Hoedje schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 20:22:
Het originele bericht is nog veel sappiger:


[...]


Ik denk overigens dat het nog wel even duurt voordat één van beide uitkomt aangezien ze allebei nog aan 't uitproberen zijn, hoe ze de controller het beste kunnen gaan gebruiken... veel goede berichten overigens over Madden, dus ik zie voetbal ook wel goedkomen op de Wii: Fifa, PES en MSF :9 .
Ik denk dat dat nog wel mee kan vallen. PES 6 is zo goed als klaar, dus ze hebben verder het hele spel al op orde. In feite moeten ze alleen de gameplay nog uitbalanceren voor de Wii versie. Iets waar ze dan nog zeker tot februari voor hebben.

Ik heb eigenlijk meer vertrouwen in PES. Op een of andere manier lijken die Japanners altijd toch wat meer gebrand op een goed resultaat dan de poort gerichte Amerikanen.

Overigens lijkt zo'n controller aan mijn voet me helemaal niets. Hoe willen ze het verschil gaan bepalen tussen schot en pass. Daar zul je toch weer een knop voor moeten indrukken. Zo'n voetbeweging zou bij mij niet veel toevoegen aan de beleving.

uhm...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Willybubba
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 11:15

Willybubba

Nut up or shut up.

Pus dat je moet uitkijken dat je niet je Wiimote dwars door je TV heen trapt :P

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

Sir_Hendro schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:56:
Ik heb ff een vraag. Straks komt de Wii uit en dan wil ik die uiteraard op component aansluiten. Momenteel bezit ik een 360 en die staat al op de component ingang aangesloten. Zijn er toevallig speciale kastjes ofzo waar je lekker veel apparaten op kunt aansluiten en dan met 1 aansluiting van dat kastje gewoon op de tv kunt aansluiten?
Voor rond de 60 tot 80 euro heb je een professioneel uitziend kastje bij conrad, ik heb hem uit het boek, maar op die rotwebsite kan ik het niet echt vinden. Het heet iets van av-verdeler en ziet er ongeveer zo uit aan de achterkant:

Afbeeldingslocatie: http://www1.nl2.conrad.com/m/3000_3999/3500/3520/3525/352500_LB_00_FB.EPS.jpg

Ze hebben echter mooiere, maar die kan ik niet vinden vreemd genoeg. Zelfs met afstandsbediening.

Vraagje van mijn kant: ik heb de wii gereserveerd bij bartsmit via de website. Is dat verstandig of kan ik beter naar een winkel gaan ofzo? Ik wil hem wel graag op 8 december hebben eigenlijk en heb geen zin om maanden te wachten. Bij bartsmit hoefde je geen geld vooraf te betalen ofzo, maar dat is op zich geen probleem. Wat zeggen jullie?

[ Voor 16% gewijzigd door Anoniem: 32279 op 04-10-2006 22:46 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

MetroidPrime schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 00:22:
Dus geen waarschijnlijk geen MSX spellen(het MSX logo is van de Virtual Console pagina op wii.nintendo.nl verwijderd), Earthbound en Sin & Punishment voor ons. |:(
Geen MSX spellen? Maar waarom niet? Ik heb hier in Nederland al mijn MSX games gekocht?

Als dit waar is, dan hoop ik echt snel op een modchip (hoe krijg ik het uit mijn mond) en ga ik ze zelf wel downloaden. Ik voel me nu echt heel erg genaaid, ik was zo blij dat er MSX spellen op gedownload konden worden en had al een lijst gemaakt van games die ik wilde kopen. Echt, dit doet pijn ;(

[ Voor 28% gewijzigd door Anoniem: 32279 op 04-10-2006 22:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Anoniem: 32279 schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 22:48:
[...]

Geen MSX spellen? Maar waarom niet? Ik heb hier in Nederland al mijn MSX games gekocht?

Als dit waar is, dan hoop ik echt snel op een modchip (hoe krijg ik het uit mijn mond) en ga ik ze zelf wel downloaden. Ik voel me nu echt heel erg genaaid, ik was zo blij dat er MSX spellen op gedownload konden worden en had al een lijst gemaakt van games die ik wilde kopen. Echt, dit doet pijn ;(
Dit is wat er op de Japanse versie van de Wii site staat:
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_VCJapan.gif

En dit is wat er op de Europese site staat:
Afbeeldingslocatie: http://blogger.xs4all.nl//images/blogger_xs4all_nl/beernink/11961/o_VCEU.gif

Dit hoeft uiteraard niet te betekenen dat we geen MSX spellen krijgen, de C64 staat er namelijk ook niet tussen. Hopelijk zit ik er naast en krijgen we wel MSX spellen, ik heb dat tijdperk gemist en volgens mij zijn er nog aardig wat goede MSX spellen die ik nooit gespeeld heb. Ik kan me eigenlijk ook niet voorstellen dat een developer als Konami de inferieure NES/Famicom versie van een spel op de Virtual Console uitbrengt als de MSX versie net zo goed kan.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SD5k
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 16:57

SD5k

>4&X

Niet? Nou eigenlijk lijkt me dat juist logisch. Nintendo is uiteindelijke degene die beslist wat er via de Virtual Console te downloaden is, en als ze dan zouden moeten kiezen tussen een NES en een MSX versie is die keuze voor hun natuurlijk heel snel gemaakt. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rudi
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 06-04 17:40
Anoniem: 32279 schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 22:43:
[...]

Voor rond de 60 tot 80 euro heb je een professioneel uitziend kastje bij conrad, ik heb hem uit het boek, maar op die rotwebsite kan ik het niet echt vinden. Het heet iets van av-verdeler en ziet er ongeveer zo uit aan de achterkant:

[afbeelding]

Ze hebben echter mooiere, maar die kan ik niet vinden vreemd genoeg. Zelfs met afstandsbediening.
Dat ziet er uit als een schakelkastje voor composite video en audio, niet component toch?
Bij lik-sang hebben ze voor component-schakelen een goedkope oplossing :
http://www.lik-sang.com/i...gory=23&products_id=4088&

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

Nergunsman schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 08:26:
[...]


Dat ziet er uit als een schakelkastje voor composite video en audio, niet component toch?
Bij lik-sang hebben ze voor component-schakelen een goedkope oplossing :
http://www.lik-sang.com/i...gory=23&products_id=4088&
Er is ook een component variant, maar die kan ik niet vinden op die website... maar die van link sang is zoveel goedkoper, dat scheelt wel 60 euro en conrad is dus niet een aanrader bij nader inzien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

-Sander schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 08:15:
Niet? Nou eigenlijk lijkt me dat juist logisch. Nintendo is uiteindelijke degene die beslist wat er via de Virtual Console te downloaden is, en als ze dan zouden moeten kiezen tussen een NES en een MSX versie is die keuze voor hun natuurlijk heel snel gemaakt. :)
Ik kan me geen games bedenken die op beide consoles zijn uitgekomen. Maar ik wil king's valley, metal gear solid, sd snatcher etc. spelen en die heb ik op sd snatcher na allemaal in Nederland gekocht gewoon in een Dixons en speelgoedwinkel.

Ik heb de games al wel op de pc (met een emulator), maar ik heb echt wel 5 euro per spel over om ze op de tv beneden te kunnen spelen. Voor nu heb ik mijn pre order geannuleerd. Ik wacht dit eerst maar even af. Ik ben een grote Nintendo fan, maar dit gaat mij persoonlijk te ver. Ik ben een ontzettend grote MSX fan en was dolblij toen ik hoorde dat deze games op de wii komen en nu dit nieuws... ik hoef even geen wii meer te horen/zien voor nu en hoop dat Nintendo mij en vele andere MSX fans in Europa tegemoet gaat komen, want dit gaat natuurlijk helemaal nergens over.

Eerst zeggen dat er geen regio codes op zitten , nu weer wel en dan ook nog eens het aanbod van virtuel console laten afhangen van waar je woont? Echt absurd, straks moet ik truken gaan uithalen met proxy's e.d. om die games te kopen. Kan het nog stomzinniger?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • paulb_nl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-11-2024
Hoedje schreef op zondag 01 oktober 2006 @ 13:30:
Maar als je de Wii aansluit op je brute LCD (of zelfs Plasma) dan gebruik je component. Dat is gewoon 480P. Dus dan schiet je niets op met een Amerikaanse Wii, aangezien de Europese Wii precies dezelfde output levert.
Component is niet standaard 480p, mijn amerikaanse gamecube start met component eerst op 480i en vraagt dan of je progressive beeld wilt hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sagat
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 14:11

Sagat

Is pappa x2!

Regiolock...het is vervelend voor gewone games, en zeker voor virtual console slaat het nergens op. Howel het rechten verhaal wel de meest waarschijnlijke reden is. Maar goed, misschien piepen we te vroeg, en luisterd nintendo naar ons en zorgt ervoor dat we ook goede japanse en us games toch hier beschikbaar krijgen. (/me hoopt tegen beter weten in :'( )

Wat ik me ook nog steeds afvraag is of de freeloader zal werken in de wii. Ik vind het op zich zelf niet zo heel spannend omdat ik mijn cube toch hou. Maar het is natuurlijk makkelijker als het wel kan.

Hoe zijn trouwens de recente ervaringen met dvdboxoffice? Ik zit er over te denken om daar de megaman x collection aan te schaffen. Maar mijn vorige koop bij hun ging nou niet echt vlot. (duurde ruim 2 maanden).

10 second ninja DONE


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Icelus
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Anoniem: 32279 schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 09:29:
[...]

Ik kan me geen games bedenken die op beide consoles zijn uitgekomen. Maar ik wil king's valley, metal gear solid, sd snatcher etc. spelen en die heb ik op sd snatcher na allemaal in Nederland gekocht gewoon in een Dixons en speelgoedwinkel.
Gradius, Twinbee, Quarth(?) en ietwat gewijzigde versies van Metal Gear en Castlevania.
Toch maar een One Chip MSX kopen als je de originele cartridges nog hebt ;) (aankondiging).

Developer Accused Of Unreadable Code Refuses To Comment


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pewwy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 02-05-2022
Sagat schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 10:36:
Regiolock...het is vervelend voor gewone games, en zeker voor virtual console slaat het nergens op. Howel het rechten verhaal wel de meest waarschijnlijke reden is. Maar goed, misschien piepen we te vroeg, en luisterd nintendo naar ons en zorgt ervoor dat we ook goede japanse en us games toch hier beschikbaar krijgen. (/me hoopt tegen beter weten in :'( )

Wat ik me ook nog steeds afvraag is of de freeloader zal werken in de wii. Ik vind het op zich zelf niet zo heel spannend omdat ik mijn cube toch hou. Maar het is natuurlijk makkelijker als het wel kan.

Hoe zijn trouwens de recente ervaringen met dvdboxoffice? Ik zit er over te denken om daar de megaman x collection aan te schaffen. Maar mijn vorige koop bij hun ging nou niet echt vlot. (duurde ruim 2 maanden).
Bij mij nog steeds top, nooit problemen met DVDboxoffice gehad.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Richard
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 15:23

Richard

Kuru Kuru Kururin

Pewwy schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 11:07:
[...]

Bij mij nog steeds top, nooit problemen met DVDboxoffice gehad.
Binnen hoeveel tijd leveren die dan naar Nederland (bijvoorbeeld 1 DVD)?

Laatst een game bij www.videogamesplus.com besteld, woensdagmiddag om 16:30, zaterdag in huis.

20*350ZO45°


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pewwy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 02-05-2022
Geen idee hoe snel ze zijn, ik ben nooit zo op de tijd. Ik weet wel dat ze veel vanuit Belgie leveren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Icelus
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Richard schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 11:21:
[...]


Binnen hoeveel tijd leveren die dan naar Nederland (bijvoorbeeld 1 DVD)?

Laatst een game bij www.videogamesplus.com besteld, woensdagmiddag om 16:30, zaterdag in huis.
DVDBOXOffice heeft relatief kleine voorraden (dacht dat ze tegenwoordig ook een indicatie van de levertijd geven). Als je een nieuw product preorderd heb 'm binnen 7 dagen in huis; oudere titels kunnen inderdaad langer duren.

Developer Accused Of Unreadable Code Refuses To Comment


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Captain N
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 10-05-2024
't Is een tijdje geleden dat ik gepost heb, omdat ik nu sinds een paar dagen in Japan zit. Druk druk druk en zo. :P Het is hier allemaal flink bizar, en ook qua games is hier echt niks te klagen! :) Zelfs in een "kleine" stad als Hakodate. :)

Ik weet verder niet of het inmiddels oud nieuws is, maar ik heb hier een exemplaar van Nintendo Dream gekocht (Nintendo magazine) en er staan veel mooie screenshots in. NFS viel me erg op, want de screenshots zien er een stuk mooier uit dan die van een tijdje terug (volgens mij). Ik heb hier geen scanner, maar ik kan indien er interesse is wel een paar foto's maken :)

Specs: NES | M82 | (T)FC | SNES | BS-X | VB | N64 | 64DD | NGC | Q | Q GBP | G&Ws | GB(L) | GB(A) (SP) | GBM | DS(L) | Wii
Mijn foto's op Flickr.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Oscar Mopperkont
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-08-2024

Oscar Mopperkont

Hoepel op!

Captain N schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 14:37:
't Is een tijdje geleden dat ik gepost heb, omdat ik nu sinds een paar dagen in Japan zit. Druk druk druk en zo. :P Het is hier allemaal flink bizar, en ook qua games is hier echt niks te klagen! :) Zelfs in een "kleine" stad als Hakodate. :)

Ik weet verder niet of het inmiddels oud nieuws is, maar ik heb hier een exemplaar van Nintendo Dream gekocht (Nintendo magazine) en er staan veel mooie screenshots in. NFS viel me erg op, want de screenshots zien er een stuk mooier uit dan die van een tijdje terug (volgens mij). Ik heb hier geen scanner, maar ik kan indien er interesse is wel een paar foto's maken :)
Maar het zijn wel screenshots en geen renders en ze komen ook echt van de Wii? Tot nu toe vallen de graphics van de Wii me namelijk erg tegen. Ik weet dat het geen Xbox360 of PS3 is, maar ik zie ook nog niet terug dat het gaat om een spelcomputer die een stuk krachtiger is dan de GC.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchie!
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 07-12-2023

Dutchie!

....

Anoniem: 32279 schreef op woensdag 04 oktober 2006 @ 22:43:
[...]Vraagje van mijn kant: ik heb de wii gereserveerd bij bartsmit via de website. Is dat verstandig of kan ik beter naar een winkel gaan ofzo? Ik wil hem wel graag op 8 december hebben eigenlijk en heb geen zin om maanden te wachten. Bij bartsmit hoefde je geen geld vooraf te betalen ofzo, maar dat is op zich geen probleem. Wat zeggen jullie?
Ik heb hem ook gereserveerd bij de Bart Smit alleen dan telefonisch gedaan. Dat was zo vlak nadat de prijs bekend was en er waren nog geen reserveerlijsten in hun winkel. Vorige week heb ik opnieuw even gebelt of ik nu wel op de lijst genoteerd was en het was in orde. Op 8december krijg ik een telefoontje dat ik hem kan ophalen :) (of eentueel eerder). Games e.d. heb ik nog niet gereserveerd dat haal ik wel gewoon uit dezelfde winkel / andere winkels.

Living in Australia! - Ja, ik heb dyslectie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MetroidPrime
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 22-04 07:33
Oscar Mopperkont schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 14:40:
[...]

Maar het zijn wel screenshots en geen renders en ze komen ook echt van de Wii? Tot nu toe vallen de graphics van de Wii me namelijk erg tegen. Ik weet dat het geen Xbox360 of PS3 is, maar ik zie ook nog niet terug dat het gaat om een spelcomputer die een stuk krachtiger is dan de GC.
Ik heb op de Gamecube nog geen spellen gezien van het niveau van Super Mario Galaxy, Red Steel of zelfs de nieuwe Pokémon. De polygoncount ligt iets hoger, maar belangrijker is dat de Wii belichtingseffecten aan kan die de Gamecube niet aan kon.

"Some girl on the street outside the bar just asked me if I was saved yet." "Yeah? What did you say?" "I told her 'I saved at the checkpoint a couple of minutes back and I can reload from there if I die.'


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hoedje
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:30
Inderdaad en ik wil ook benadrukken dat de filmpjes er erg goed uit zien, i.t.t. de screenshots.

"If you get up in the morning and think the future is going to be better, it is a bright day. Otherwise, it's not."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Whut?!
  • Registratie: Januari 2005
  • Niet online

Whut?!

Huh?

De Donky Kong Bongo's zijn bij Media Markt Amsterdam voor 8.99 te koop. Stond nog een stapeltje van 8 ofzo :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 16195

Als nintendo fanboy in hart en nieren (al heb ik de N64 overgeslagen en toen een PSX gekocht :X ) Heb ik vertrouwen in Nintendo, en ben ik er zeker van dat ze een goed product neer gaan zetten :)

Maar toch...

nu krijgen we een stuk dat iedereen al op tig verschillende versies heeft verteld op tig pagina's, nu wil ik het ook nog ff kwijt, verder heeft deze post geen doel :P

Een goedkope familie console voor iedereen.. zo goedkoop vind ik hem niet ..200 euro was beter geweest... en qua graphics lopen ze toch wel erg achter op de HD games van de XBox 360 en PS3, nu al en dat wordt met het verstrijken van de jaren alleen meer meer pijnlijk. Zeker in deze tijd dat we overal verwend worden met nieuwe fantastische graphics en nieuwe technologie ben ik bang dat Nintendo stil blijft staan en zo voorbij gelopen gaat worden door de andere 2 die meedoen in deze competitie. De massa is verwend en wil altijd meer en beter, we kijken ook geen tv meer in zwart-wit en mono geluid :)

Ik blijf er gewoon bij dat ze gewoon een snellere console hadden moeten maken die HD ondersteund, de fans kochten het toch wel als hij 100 euro duurder was geworden, maar ik heb het idee dat veel mensen zich blindstaren op UBERGEILDE :9~ graphics en de Wii gewoon alleen daarom al in het rek laten staan, helemaal als ze toch al niet zeker zijn over hoe de nieuwe controller speelt.


Ik wil zo graag dat Nintendo weer aan de top komt net als vroeger, en ik geloof dat de Wii een hele goede console gaat worden.. maar of hij goed genoeg is om de concurrentie aan de kant te schuiven?
De nieuwe controller is natuurlijk een geweldig concept, het gaat geweldig worden om alle kanten op te zwaaien om maar alles en iedereen verrot te kunnen schoppen/schieten/snijden/raken/etc :P

maarja.. vroeger (en nu nog) hadden we ook veel lol aan gewoon onderuit gezakt als een zak aardappelen op de bank te hangen en gewoon relaxed te gamen, ik ben benieuwd of het ook leuk blijft op de lange duur.

Ik zag bijv het filmpje van Metroid, het lijkt me tof om zo te spelen.. maar de besturing van de Metroid Primes WAS al heerlijk.. ik ben er niet zeker van of het ook lekker gaat spelen en veel mensen toch weer naar de oude controllerwijze gaan verlangen.

ik ben gewoon bang dat ze massa het allemaal eigenlijk maar een gimmick vind met te weinig toegevoegde waarde om de graphics voor op te offeren.

Ik gun het Nintendo gewoon zo erg dat ik het jammer zou vinden als hun goede plannen tegen ze gaan werken.

Zo, dat moest ik ff kwijt, nu weer verder wachten tot de Wii eigenlijk in de Winkel ligt :)


Allemaal niet flamerig bedoeld en IMHO enzo :P

[edit] Ai dit stukje tekst klonk in m'n hoofd qua zinnen en inhoud wel wat beter :X

[ Voor 3% gewijzigd door Anoniem: 16195 op 05-10-2006 16:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

Icelus schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 10:55:
[...]
Gradius, Twinbee, Quarth(?) en ietwat gewijzigde versies van Metal Gear en Castlevania.
Toch maar een One Chip MSX kopen als je de originele cartridges nog hebt ;) (aankondiging).
Ik heb de originele cartridges nog, maar sd snatcher was op diskette en op cartridge bijvoorbeeld en dat wordt dan wat lastiger. Maar ik heb ook veel games origineel op tape en diskette... maar interessante site, die ga ik straks thuis eens even goed bekijken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 32279

Anoniem: 16195 schreef op donderdag 05 oktober 2006 @ 16:05:
De massa is verwend en wil altijd meer en beter, we kijken ook geen tv meer in zwart-wit en mono geluid :)

Ik blijf er gewoon bij dat ze gewoon een snellere console hadden moeten maken die HD ondersteund, de fans kochten het toch wel als hij 100 euro duurder was geworden, maar ik heb het idee dat veel mensen zich blindstaren op UBERGEILDE :9~ graphics en de Wii gewoon alleen daarom al in het rek laten staan, helemaal als ze toch al niet zeker zijn over hoe de nieuwe controller speelt.
In mijn vriendenkring (30'ers) is dit niet het geval, ik merk het wel bij de studenten waar ik mee werk (20'ers). Ik denk dat het wel meevalt, een groep zal voor graphics gaan, maar het is vast net zoals bij de NDS, die hebben verschillende vrienden gekocht nadat ze de reclames zagen op tv en het apparaat bij mij gezien hadden. Die spelen vooral brain games e.d. en zitten niet op first person shooters e.d. te wachten. Voor de wii zal het ook wel zo zijn dat het echt een family console gaat worden.

Ik geef persoonlijk niks om graphics, ik speel evengoed een msx spel ;( als bijv. god of war op de ps2 dat er veel mooier uitziet. Maar ik ben van de oude garde en ben niet opgegroeid met mooie games.
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.