Het PlayStation 3 ervaringen topic - Deel 33 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 12 Laatste
Acties:
  • 81.380 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023

Welkom in alweer deel 33 van het PlayStation 3 ervaringen topic! *O*, laten we beginnen:


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-a1.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-a2.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-a3.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-b1.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-b2-mgs4.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-b3.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-c1.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-c2.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/header-c3.jpg


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/inhoudsopgave.gif

Deel I - De Hardware:
De PS3 - De PS3 Online - F.A.Q. - Links




Op 23 maart 2007 was het eindelijk zover en kwam de PlayStation 3 (PS3) eindelijk naar ons kikkerlandje in een oplage van 50.000 stuks. Ondertussen zijn er al wereldwijd 6 miljoen PS3 consoles verkocht. Vroeger waren er verschillende modellen van de PS3 in omloop, maar de console is tegenwoordig hier in Nederland verkrijgbaar in 1 smaak: het 40GB model voor een prijs van € 399,- zonder spellen. Een opmerking moet geplaatst worden dat de 40GB versie het leven door moet gaan zonder backwards-compatibility van PS2 spellen. PS1 spellen worden nog wel afgespeeld. Sony's onderbouwing voor dit verlies is als volgt:
"So it was a big decision," he said of facility's removal, "and we know it is a very emotive subject as lots of people think that backwards compatibility is high on the agenda and yet few really use it." (bron: http://www.ps3focus.nl/v3/bekijk.php?id=6932)
Het is onduidelijk of het 80GB model nog in Europa komt die nog wel backwards-compatibility bezit, maar het ziet ernaar uit dat dit niet meer gaat gebeuren omdat Sony langzaam naar 1 model wereldwijd gaat, namelijk het 40GB model. Lees ook eens de FAQ om de verschillen tussen de modellen die nu in omloop zijn te zien.

HD Tijdperk
Met de komst van de PS3 is de High Definition (HD) Tijdperk voor PlayStation begonnen. HD is een beeldtechniek waarbij het mogelijk is om beelden met een resolutie tot 1920x1080 op het scherm te projecteren. Uiteraard moet je TV wel HD-Ready zijn om dit soort beelden te ontvangen. De PS3 kan ook HD beelden naar de TV versturen en stelt gameontwikkelaars zelfs in staat om games te maken die werken op de hoogst haalbare HD resolutie van 1920x1080 bij 60 beelden per seconden. De meeste games maken echter gebruik van de 1280x720p resolutie wat voor de meeste van ons genoeg kwijl plezier geeft.

• Wil je het verschil zien tussen DVD (720x480) en HD (1280x720)? Klik dan hier.
• Wil je meer weten over deze HD resolutie en vraag je je af of dit een zinvolle resolutie is? Klik dan hier.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps31_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps32_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps33_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps34_small.jpg

De PS3 Functies
De meeste mensen kopen de PS3 om er natuurlijk games op te spelen, maar de PS3 kan meer dan alleen maar gamen.

Films bekijken (in HD kwaliteit)
Het is met de PS3 mogelijk om Blu-ray films (films in HD kwaliteit) te kijken. Dit komt omdat de PS3 de enige console is die een Blu-ray drive bezit die dit mogelijk maakt. Blu-Ray is een opslagtechniek die het mogelijk maakt om 50 GB aan data op een optische schijf te zetten. Films in HD kwaliteit vereisen veel meer opslagcapaciteit dan gewone films op DVD. Niet alleen de films maken gebruik van de Blu-ray opslagtechniek, ook de steeds groter wordende games maken hier nu al gebruik van. Het voordeel van het gebruik va opslagtechniek is dat alles aan een game in HD kwaliteit getoond kan worden, en dat een game ontwikkelaars geen zorgen hoeven te maken over de maximale omvang van een spel die bij de andere consoles gelimiteerd is op 9 GB.
Voor de PlayStation3 wordt gebruik gemaakt van Xross Media Bar (XMB) welke 8 categorieen kent en stijlvol is vormgegeven. Deze zijn Users, Settings, Photo, Music, Video, Game, Network en Friends. De PS3 biedt de mogelijkheid om een profiel aan te maken voor elke gebruiker voor het doorzoeken van foto's, muziek en films.

Muziek afspelen

Foto's bekijken
De PS3 herbergt verschillende mogelijkheden met foto's te bekijken. Via de ingebouwde (enkel 60Gb versie) of externe kaartlezer kun je je geheugenkaarten lezen om vervolgens een fotovoorstelling te starten. Je kan kiezen uit verschillende fotovoorstellingen: normale slideshow, diashow en verschillende fotoboeken gesorteerd op datumtijd waarbij in de eerste versie de foto's van uit het lucht op het boek vallen en bij de tweede versie komen de foto's al bewegend te voorschijn direct in het fotoboek. Verder kan je de foto's ondermeer sorteren op maand, jaar, album.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/slideshow1_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/slideshow2_small.jpg


DLNA client
De PS3 kan ook als DLNA client functioneren. Hierdoor is het mogelijk om al je films, muziek en foto's van je PC naar je PS3 toe te streamen via het netwerk. Via deze manier hoef je dus niet in de weer met een portable harddisk of memory stick om je films van je PC op de PS3 te bekijken. DLNA staat ook bekend als uPnP. Om HD materiaal te streamen naar je PS3 wordt wel geadviseerd om je LAN netwerk van je PS3 te gebruiken ipv van de draadloze netwerk connectie. Het enige wat je moet doen is een stukje software installeren op je PC, zoals TVersity, Twonky Vision,

WM11 of Nero Digital Home

Internet Browsen

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/internet1_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/internet2_small.jpg


Extra PS3 Accessories
De PS3 maakt gebruik van de industrie geaccepteerde standaarden waardoor het mogelijk is om accessories draadloos of via een van de vier USB aansluitingen aan de PS3 aan te sluiten.

Draadloze Accessories
Zo'n beetje alle draadloze accessories die werken met het Bluetooth 2.0 protocol kunnen worden verbonden aan de PS3. Hierdoor hoef je dus niet speciaal voor de PS3 ontwikkelde accessories te kopen, maar kun je direct je reeds gekochte Bluetooth apparatuur aansluiten. Bluetooth accessories die compatible met de PS3 zijn: headset, remote Control, extra controller, muis en toetsenbord. Maximaal kunnen er 7 apparaten tegelijk via bluetooth met de PS3 verbonden zijn.

USB Accessories
Omdat de PS3 beschikt over 4 USB aansluitingen kunnen veel USB accessoires direct aan de PS3 worden aangesloten. Denk hierbij aan een externe hardschijf om je muziek,films of foto's te bekijken, muis en toetsenbord, je MP3 speler (zoals je iPod), een fotoprinter (alleen van epson).
Overige Connectivity
Verder is een harde schijf van 60GB aanwezig en zijn er flash memory sloten voor de Memory Stick, CompactFlash en SD/MMC kaarten waarvan ook de foto's, muziek en films gelezen kunnen worden. Tot slot voor de communicatie is er de Gigabit Ethernet aansluiting en Wi-Fi aanwezig.



PlayStation Network (PSN)
De PS3 is helemaal 'connected' wat betekend dat je hem aan het internet kunt aansluiten zodat je met andere gamers online kunt spelen. Het is de gameontwikkelaar die beslist of een game online mode heeft en wordt niet door Sony opgelegd. Vaak betekend dit dat games waarvan je zou verwachten dat ze een online mode hebben, ook daadwerkelijk één hebben.
Met PSN biedt Sony ook een online netwerk om content mee te distribueren zoals, demo's, trailers, updates etc. Ook biedt de store PS1 games en PSN games waar wel voor betaald moet worden. Met PSN games biedt Sony de mogelijkheid voor developers games goedkoop te distribueren naar ons. De PSN games die tot nu toe gedistribueerd zijn, zijn van erg goede kwaliteit en doen niet onder van grote games qua fun-factor. PSN Games voelen aan als old-school games in een nieuw arcade jasje! Zie bijvoorbeeld Calling All Cars en de Amiga remake Super Startdust HD!

PlayStation Store
Om deze content te bemachtigen biedt Sony ons de PlayStation Store aan. De Playstation Store biedt wekelijks nieuwe content aan, en kan voor de content veilig betaald worden. De prijzen voor de content zijn voor de kwaliteit die je ervoor terug krijgt dik in orde!

Per april wordt de PlayStation Store vernieuwd met een nieuwe gebruiksvriendelijke interface om zo aan de wensen van de gemiddelde tweaker te voldoen. Naast een meer gebruiksvriendelijke interface, wordt met deze vernieuwing de store ook een stuk sneller. Zie hier onder enkel screenshots van de vernieuwde PlayStation Store! :)

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image02_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image03_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image04_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image05_small.jpg


Home
A massive world built into the PlayStation Network, Home is Sony Computer Entertainment's virtual world for PlayStation gamers. With an avatar uniquely customized according to each user's preference, users can explore the 3D community that is Home -- a sleek, modern environment featuring spacious common areas, custom spaces dedicated to specific games, and personal apartments. Everything can be customized to your liking with items you collect or purchase. Not only is Home your home online with PlayStation 3, Home is also a vast network of communication for PlayStation users. Browse the Hall of Fame for trophies players have collected in various videogames, or just hang out in a virtual outdoor lobby to talk with text and voice. Other features in Home include a theater where the Home world also users can watch videos from one users' collection together, a series of mini-games that players can play, and much more as Home evolves.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image04_small.jpg




:? Ik heb al gehoord dat de PS3 DivX en Blu-ray afspeelt, maar welke media formaten worden er door de PS3 nog meer afgespeeld?
De PS3 ondersteund de volgende formaten:
Voor foto's: JPEG (DCF 2.0/Exif 2.21 compliant), PNG, GIF, TIFF, BMP
Voor muziek: MP3, WAV, WMA, ATRAC, Audio CD, SACD (niet voor 40GB versie)
Voor video: MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2), MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM), MPEG-2 TS (MPEG2 Audio Layer 2), AVI, DivX, Motion JPEG (Linear PCM), Motion JPEG (μ-Law), VC-1 (.wmv), AVCHD (.m2ts / .mts), DVD Video (Region Locked), BD Video format on Blu-ray Disc (Region Locked), BD Video format on DVD-ROM
Voor MPEG-4: MP4 Audio MPEG-4 Part 3+ AAC Low Complexity (unprotected), MP4 Video MPEG-4 Part 2, + Simple Profile (MPEG-4 SP; MPEG-4 ASP is unsupported as of now) + DivX (in AVI), MPEG-4 Part 10 (also known as H.264/MPEG-4 AVC)+ Main Profile+ High Profile

:? Wat zijn de verschillen tussen de PS3 modellen die nu in omloop zijn?
De verschillen in modellen die nu in omloop zijn, zijn weergegeven in de volgende tabel:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/80gb-tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/60gb-tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/40gb-tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/20gb-tn.jpg
Hardware:80GB60GB40GB20GB
Afwerking:ChroomChroomAluminiumgeen
USB 2.0 slots:4424
WiFi 802.11 b/g:JaJaJaNee
Flashcard lezer:JaJaNeeNee
Ethernet kabel in doos:JaJaNeeJa
video kabels in doos:SCART ComposietSCART ComposietSCART ComposietSCART Composiet
PS2 Compatible:JaJaNeeJa
PS1 Compatible:JaJaJaJa



:? Hoe sluit ik mijn PS3 aan de TV?
Als je een HD-Ready TV hebt kun je het best de PS3 aansluiten via een HDMI kabel. Beeld en geluid worden via deze kabel zonder verlies naar de TV verstuurd in HD kwaliteit. Heb je nog een gewone TV? Bij de PS3 is een composiet-scart kabel meegeleverd, maar echt goed resultaat geeft dit niet. Voor beter resultaat naar je gewone TV is het beter om een gewonen RGB-scart aan te schaffen. Tegenwoordig zijn bijna alle moderne 'ouderwetse' TV uitgerust met een RGB-scart aansluiting. Sla je handleiding van je TV er op na of dit ook voor jou TV geldt.

:? Dus wat is dan de beste manier om je PS3 aan te sluiten?
In aflopende volgorde: 1. HDMI kabel, 2. Component Kabel, 3. scart kabel, 4. Composiet kabel. Let wel op dat je voor optie 1. en 2. een HDTV moet hebben. Indien je nog een 'ouderwetse' TV hebt, is optie 3 van toepassing. Indien je TV alleen beschikking heeft voor optie 4, houdt er dan rekening mee dat de kwaliteit niet spetterend is. Sla de handleiding van je TV er op na wat voor jou van toepassing is. Probeer bij een HDTV altijd te gaan voor de HDMI aansluiting, en probeer voor een gewone TV altijd te gaan voor via de RGB-scart aansluiting.

:? Zit er nou een HDMI kabel bij de PS3?
Neen. Het beste kun je even rond kijken, maar onthoud: zo'n kabel mag niet meer kosten dan e20,- voor 2 meter. Bij de MM zijn deze kabels e50,- (op accessoires wordt altijd de winst gemaakt). Dus een bezoek aan je lokale elektro shop is helemaal nog niet zo'n gek idee. :Y

:? Ik zie alleen maar een digitale uitgang voor geluid, maar kan ik ook gewoon nog stereo-out (RCA) krijgen?
Jazeker! Stereo geluid is te krijgen door de AV-OUT kabel te gebruiken, die heeft naast composiet (de gele tulip) uitgang, ook stereo uitgang, de een rode en een witte tulp stekkers. De composiet uitgang moet je niet gebruiken, maar de stereo uitgang kun je aan je versterker aansluiten. Je bent nog niet klaar. Met de PS3 is het niet mogelijk om geluid zowel via de HDMI, Optische uitgang, of stereo uitgang af te spelen. Je moet namelijk expliciet de optie stereo uitgang kiezen in het XMB menu (Instellingen -> Geluids Instellingen).

:? Is het mogelijk om mijn PS3 aan een LCD monitor aan te sluiten?
Ja dat kan! Maar je monitor moet wel overweg kunnen met het HDCP protocol. Dit protocol is verantwoordelijk voor het maken van een beveiligde verbinding tussen de monitor en de PS3. Alle HDTV's kunnen overweg met dit protocol (zonder deze ondersteuning mogen ze niet eens HDTV heten!), maar dit geldt niet voor alle LCD monitoren. Via deze link http://www.widescreengami...php/Category:Manufacturer kun je zien of jou monitor HDCP ondersteund. Naast het feit dat je monitor HDCP moet ondersteunen heb je vaak ook nog een stekker nodig die van een HDMI aansluiting een DVI aansluiting maakt. Het enige verschil tussen DVI en HDMI is dat met HDMI geluid wordt verstuurd.

:? Ik wil graag iets uit de PSN Store kopen, maar ik wil absoluut geen creditkaart nemen. Is het mogelijk om zonder creditkaart iets uit de PSN Store te kopen?
Sony komt binnenkort met pre-paid kaarten waarmee uit de Store spullen aangeschaft kunnen worden. Het is alleen nog niet bekend wanneer de pre-paid kaarten in de winkel te koop zijn. Wil je toch nog aankopen doen uit de Store, dan kun je met Wirecard een virtuele prepaid creditcard nemen. Je stort dan geld op je virtuele credit card en je kunt je credit kaart wereldwijd gebruiken alsof het een echte creditcard is. Deze dienst is tot stand gebracht door de Duitse bank en Mastercard. Let op: er wordt door verschillende gebruikers aangegeven dat dit niet meer werkt.

:? Mijn PS3 weigert zich aan te melden op het PSN netwerk. Wat is er aan de hand?
Ook Sony moet af en toe haar netwerk onderhouden. Deze onderhoudsbeurten worden echter niet aangekondigd. Om te achterhalen of het werkelijk je PS3 is, of dat Sony bezig is met onderhouden, dan kun je naar deze pagina http://www.us.playstation.com/PS3/Network toe waarop je de actuele status van het PSN netwerk kunt bekijken.

:? Wanneer wordt de PSN Store geupdate? Er wat wordt er zoal geupdate?
De Europese PSN Store wordt rond het avonduur op donderdag ververst met extra content. PSN Store updates bestaan uit game demo's, game/movie/Blu-ray trailers in gewoon TV en HDTV formaat, wallpapers, extra game content, screensavers, gimmicks, etc. Geruchten zijn dat in de toekomst het ook mogelijk is om muziek, series en films te huren.

:? Kan ik met de PS3 ook TV kijken?
Nog niet. Sony heeft tijdens de Leipzig beurs de PlayTV aangekondigd. Een vernuftig apparaatje die 2 decoders aan boord heeft waarmee je TV op je PS3 kan kijken en ook nog eens tegelijk een ander programma kan opnemen. Ook is het mogelijk om het programma te 'pauzeren'. Het apparaat werkt via het DVB-T protocol, vergelijkbaar met Digitenne of KPN Digitale TV. Als klap op de vuurpijl ondersteund PlayTV ook 1080p formaat, waarmee dus ook HDTV opgenomen kan worden! Helaas is het apparaat nog niet voor Nederland aangekondigd. De grote vraag is of dit op kort termijn nog gaat gebeuren, want Digitenne/KPN TV zend de programma's niet free-to-air en dit is natuurlijk een vereiste voor PlayTV. Helaas. Maar zodra het kan, lees je het als eerst hier.

:? Hoe zorg ik ervoor dat de PS3 mijn media bestanden herkend op mijn portable schijf?
Allereerst moet je schijf FAT32 geformatteerd zijn. Als je dat eenmaal voor elkaar hebt, zijn er twee mogelijkheden:
1) Om de PS3 te forceren om de bestanden te vinden moet je een map PS3 maken en daarin de volgende mappen aanmaken: MUSIC, VIDEO en PHOTO. Zorg er daarna dan voor dat je respectivelijk je muziek, films en foto's in de juiste mappen plaatst. Als je daarna je portable schijf aan je PS3 verbind zal deze automatisch je bestanden in de juiste cattegorie rangschikken.
2) Om je portable schijf te verkennen zonder je bestanden in de juiste mappen te plaatsen, kun je altijd driehoekje in drukken. De PS3 toont dan alle bestanden. Het is dan aan jou om onderscheid te maken tussen muziek, films en foto's.

:? Mijn PS3 is op een andere HDTV aangesloten geweest en laat nu alleen maar zwart beeld zien?
Zonder al te veel moeite kun je je beeldscherm instellingen van je PS3 resetten. Het enige wat je hoeft te doen is je PS3 uitschakelen en daarna inschakken via de powerknop en deze ingedrukt houden. Je PS3 zal dan 480p modus springen die door iedere TV herkend wordt.

:? Hoe weet ik hoeveel sap er nog in mijn controller zit?
Pak je controller en houdt de PS knop ingedrukt totdat er een status menu op het scherm verschijnt. In dit status menu staat ook een batterij indicator van de controller die je nu gebruikt.

:? Ik heb weleens gelezen dat je een ander besturingsysteem op de PS3 kan zetten?
Dat klopt. Op de PS3 kun je Linux installeren zodat de PS3 een volwaardige PC wordt. Snelheden die je met Linux op de PS3 kan verwachten zijn gelijk als een PowerPC die op 3.2Ghz lopen. De Linux distributies die je op dit moment kan installeren zijn: Ubuntu, Fedora 8, Gentoo, Debian, and Yellow Dog.

:? €80,- voor Unchared: Drake's Fortune vind ik te duur, is er een mogelijkheid om spellen te importeren?
Ja! De games van de PS3 zijn regio onafhankelijk wat er op neer komt dat games waar ze ook gekocht zijn (New York, Tokio, Bombay), het altijd op je PS3 doen. Dit biedt voor ons Tweakers perspectieven, want dit betekent dat je games dus kunt importeren. :) De bekende besteladressen zijn www.renchi.com, www.videogamesplus.ca, www.estarland.com, www.gamehubs.com en de ebay-stores van 3busymen en biz-com2. In Europa zijn www.play.com en www.budgetgaming.nl ook interessant.

:? Waarom duurt het installeren van PS3 downloads zo lang?
Dat weten we niet precies maar onze forum techneuten Efbe en Armada hebben een theorie bedacht:
De install-tijd wordt veroorzaakt door de assymetrische encryptie. Simpel gezegd: easy extract, hard encrypt. De PS3 heeft hier 'last' van omdat Sony niet de veiligheid van harddisk kan 'beheersen', ze laten immers elke fabrikant toe. Dus als je het medium niet in zijn geheel kan beveiligen, dan moet je zorgen dat de bestanden die er op gaan beveiligd zijn. Dus de prijs voor vrije keuze van de harddisk is dus het installatieproces. Bij de 360 heb je geen installatieproces, maar betaal je je blauw en heb je alleen keuze uit een 20 GB of een 120 GB HDD.



Voorgaande delen van Het PlayStation 3 ervaringen topic! (Populariteit wordt als volgt berekend: Posts / Dag / Thread.)
Deel:Periode:Populariteit:Opmerkelijk:
[32]Aug '0843Leipzig 2008 aan de gang.
[31]Juli '0851E3 2008 aan de gang.
[30]Juli '0847Firmware 2.40 gereleased. Brengt o.a. ingame XMB, custom soundtracks en Thophy support!
[29]Juni '0849MGS 4 wordt gerelaesed.
[28]Mei '0857
[27]Mei '0859GTA IV wordt gereleased. PlayStation Day aan de gang.
[26]Apr '0884PlayStation Network krijgt nieuwe store!
[25]Apr '0893Gran Tourismo 5 Proloque uitgekomen, en PlayStation Network ervaringen topic initiatief van start!
[24]Mrt '08112Gran Tourismo 5 Proloque uitgekomen, en PlayStation Network ervaringen topic initiatief van start!
[23]Mrt '0888
[22]Mrt '0865
[21]Feb '0858Netflix, Best-Buy en Wall Mart gaan Blu-ray exclusief. Blu-ray wint HD media formaat van HD DVD.
[20]Jan '0872
[19]Jan '0873Warner Bros, New Line Cinema, HBO gaan Blu-ray exclusief.
[18]Jan '0863Vrolijk kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar!
[17]Dec '07100O.a. Blu-ray Profile 1.1 en Divx ondersteuning worden toegevoegd.
[16]Dec '0784
[15]Nov '0792
[14]Nov '07144DivX ondersteuning voor PS3 aangekondigd.
[13]Nov '07260(!)Verschillende interresante titels worden die week gelanceerd.
[12]Okt '0793Bart Smit verlaagd tijdelijk prijs PS3 met nog eens 15%
[11]Okt '07107
[10]Okt '07121Sony verlaagd prijs PS3 en

kondigd 40Gb model aan.
[09]Sep '0752
[08]Aug '0732Starterspack 600,- wordt geintroduceerd.
[07]Aug '0746E3 2007 is aan de gang. Altijd een happening hierop de Tweakers.
[06]Jul '0749
[05]Apr '0724Sony lanceerde PS3 in Europa.
[04]Dec '0615
[03]Okt '0618Sony lanceerde PS3 in Japan en Noord-Amerika.
[02]Juli '0614Sony demonstreerde PS3 tijdens E3 2006.
[01]Mei '053Sony doet aankondiging PS3 en het blijft daarna stil voor 1 jaar.

[PS3] Folding@Home Laat je PS3 eiwitten vouwen voor de strijd tegen ziekten. De CELL processor in de PS3 is uitermate geschikt voor het berekenen van eiwitten waardoor zeer snel resultaat beschikbaar is voor het onderzoek.

PlayStation 3 als media center - deel 2. Installeer Linux op je PS3 om zo MythTV mediacenter software te installeren.

[PS3] Linux programmeren Voor de echte die-hards!

http://www.playstation.nl, de officiele PlayStation website voor Nederland.

http://blog.us.playstation.com, de officiele Sony PlayStation blog, blog met interresante achtergrond informatie.

http://www.threespeech.com/, de semi-officiele Sony PlayStation blog, blog met kritische interresante achtergrond informatie.

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?locale=nl_NL , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door gebruikers voor gebruikers.

http://faq.eu.playstation...vJW1xfhfNpbGcQ!1531875105 , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door Sony.

[PS3] Warhawk - Deel 2 , Het Warhawk topic van GoT!

[PS3] The Eye of Judgment, Het Eye of Judgement topic van GoT!

[PS3] Gran Turismo 5 Prologue Topic, Het GT5P topic van GoT!

Het PlayStation Network ervaringen topic, voor al je ervaringen met PlayStation Network!

http://boardsus.playstati...ps3media&message.id=48202 , Een tutorial om verschillende soorten media, zoals XVid, DivX, naar je PS3 toe te streamen.

PlayStation 3 firmware Meuktracker.


Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023



WipeOut HD (PSN)
Spelers: 1-8 | Release: 2x mei 2008
WipEout HD features a selection of the best tracks taken from previous versions of the series, meticulously crafted and fully reworked to showcase the power of PS3. Available exclusively as a download on PLAYSTATION Store and featuring 1080p High Definition visuals running at a breathtaking 60 frames per second, WipEout HD represents the future of the iconic anti-gravity racing series when it launches in late 2007.

For the first time, players will have the option of steering their anti-gravity ships to victory in a whole new way thanks to the SIXAXIS Wireless Controller; a feature that, combined with true High Definition graphics, will have racers on the edge of their seats as they take on the best from around the world in online multiplayer modes.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WipeOutHD/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WipeOutHD/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WipeOutHD/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WipeOutHD/image04_small.jpg


LittleBigPlanet (Blu-ray)
Spelers: 1-4 | Release: oktober 2008 | Video Trailer Video Playstation Home + Interview

Video Gameplay 1 Video Gameplay 2 Video Gameplay 3

Media Molecule, the makers of the wildly addictive Rag Doll Kung Fu, now brings its talents to PlayStation 3. Given the cheeky working title The Next Big Thing™, LittleBigPlanet is a game that is also a game making studio. The LittleBigPlanet experience starts with players learning about their character's powers to interact physically with the environment. There are obstacles to explore, bits and pieces to collect and puzzles to solve – requiring a combination of brains and collaborative teamwork. As players begin to explore, their creative skills will grow and they will be ready to start creating and modifying their surroundings – the first step to sharing them with the whole community. Creativity is part of the gameplay experience and playing is part of the creative experience. Players can make their world as open or as secretive to explore as they like. When it's ready, they can invite anyone within the LittleBigPlanet community to come and explore their patch -- or can go and explore everybody else's.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image04_small.jpg


Resistance 2 (Blu-ray)
Spelers: 1-60 & Co-Op | Release: november 2008
Players will once again step into the war-torn boots of Nathan Hale, who not only faces near impossible odds on the battlefield, but also constantly struggles with the Chimeran virus raging inside his own body. In addition to an epic single-player campaign, Resistance 2 offers a truly unprecedented eight-player, class-based online co-op campaign with a separate, parallel storyline and 60-player online competitive multiplayer built upon a massive battles, greater intimacy mantra. Players can also visit a re-designed MyResistance.net, featuring social networking tools designed to enhance a user's gameplay experience whether they’re engaged in single, co-op or competitive combat.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/resistance2/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/resistance2/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/resistance2/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/resistance2/image04_small.jpg


Naruto: Ultimate Ninja Storm (Blu-ray)
Spelers: 1-2 | Release: 14 oktober 2008
Evolving the head-to-head fighting action of the Ultimate Ninja series, Naruto: Ultimate Ninja Storm allows players to battle in full 3D across massive environments. Players will unleash powerful jutsu attacks, perform acrobatic evasive maneuvers and even run up walls and over water as they pursue their opponent for ninja supremacy. Players will be able to customize their character's fighting style and recruit up to two support characters to put their own stamp on the action.

Allowing players to further immerse themselves in the world of Naruto, Naruto: Ultimate Ninja Storm introduces all-new free-roaming exploration across the Hidden Leaf Village and the Forest of Death. Players can search every inch of these iconic environments to take on more than 100 unique missions, collect valuable scrolls and interact with additional characters from the Naruto animated series. Injecting additional variety to the game’s head-to head combat, these missions include races, special deliveries and large-scale battles against massive opponents.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ultimateninjastorm/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ultimateninjastorm/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ultimateninjastorm/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ultimateninjastorm/image04_small.jpg


MotorStorm: Pacific Rift(Blu-ray)
Spelers: 1-16 | Release: 28 oktober 2008
The wild racing riot continues with the second entry in this fast-paced, down-and-dirty racing game. This second outing takes you to a solitary tropical paradise in the Pacific Ocean, ready for a whole new take on no-holds-barred racing action through thick swamps, dense jungle, towering peaks and steaming volcanoes. Not just pretty backdrops to the action, these environments take centre stage in challenging players with everything in Mother Nature’s arsenal. Thick mud, tangled undergrowth, swift flowing rivers, choking volcanic clouds and searing lava pools all test the drivers to their limits and beyond.

All of the vehicle classes from the first MotorStorm are here again: ATVs, rally cars, buggies, motorbikes, race trucks, mudpluggers and Big Rigs – as well as the newly arrived monster trucks that climb, sprint and roll over any other vehicle in their way. 16 players can race head-to-head online and, for the first time in the series, racers can hit the gas in four-player split-screen mode.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/motorstorm2/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/motorstorm2/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/motorstorm2/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/motorstorm2/image04_small.jpg


BioShock (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: 3 november 2008
BioShock is a narrative-driven action experience that allows players to do the impossible as they journey through an amazing, immersive and terrifying world. Caught between powerful forces and hunted down by genetically mutated citizens, the player will come to grips with the mysterious and fascinating world of Rapture, a distinct Art Deco underwater utopia gone mad. BioShock not only challenges the players’ capacity to adapt and survive, but brings to question their values and commitment to the inhabitants of Rapture. With smart and adaptive AI, no encounter ever plays out the same, while numerous customization options provide gamers with an experience that adapts to their playing style.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/bioshock/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/bioshock/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/bioshock/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/bioshock/image04_small.jpg


Fat Princess (PSN)
Spelers: 32 | Release: 2008
Frantic and fun, Fat Princess pits two hordes of players against each other in comic medieval battle royale. Your goal is to rescue your beloved princess from the enemy dungeon. There’s a catch though: your adversary has been stuffing her with food to fatten her up and it’s going to take most of your army working together to carry her back across the battlefield.

You can switch between five different character classes literally at the drop of a hat: the fearless Warrior, the steadfast Archer, the mystical Mage, the tireless Worker, and the deadly Priest. In order to triumph, players must combine their skills and work together. The name of the game is cooperation, whether it’s helping another player drag a log back to your castle, manning a battering ram to smash through the enemy’s front gate, or building a human pyramid to scramble over the walls.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/fatprincess/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/fatprincess/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/fatprincess/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/fatprincess/image04_small.jpg


Flower (PSN)
Spelers: 1 | Release: 2008
In Flower, the surrounding environment, most often pushed to the background in games, is pulled to the forefront and becomes the primary "character." The player fades from an external and stressful world in the opening of this fresh and genuine game only for PS3, and journeys through beautifully vivid landscapes, changing the his surroundings and exploring nature along the way.

Playing as the wind, the player guides and grows a swarm of pedals by interacting with other flowers and the surrounding environment. The goals and journey in each level vary, but all involve flight, exploration and interaction with the level. Using simple SIXAXIS wireless controls, the player guides the lead petal and accumulates a swarm of flower petals as he moves at his own pace within the environment, causing the on-screen world to change. Flower's gameplay offers different experiences, pacing and rhythm to all players. Along the way, the environment will pose challenges to the player’s progress. Both pastoral and at times chaotic, Flower is a visual, audio and interactive escape on PS3.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/flower/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/flower/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/flower/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/flower/image04_small.jpg


Prince of Persia (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: 3 november 2008
The plagued prince returns in his first next-gen adventure. Ubisoft has planned a number of adjustments to the series, with a new design for the prince, a new armored gauntlet with incredible powers, and a renewed focus on platforming and physical challenges rather than fighting.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/princeofpersia/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/princeofpersia/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/princeofpersia/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/princeofpersia/image04_small.jpg


1942: Joint Strike (PSN)
Spelers: 1-2 Co-Op | Release: 2008
1942: Joint Strike takes inspiration and influence from the 194X series of Capcom vertical shooters. The art, sound and gameplay give the players hints of the classic historical shoot-em-up franchise, but this entry stands out as its own entry in the franchise and utilizes a full 3D engine along the traditional 2D top-down perspective.

The action takes place during an alternate timeline of World War II. Locales, vehicles and weapons have the same look and feel of the classic battleships and planes, but the battles over the Pacific were never this hot or this insane -- your single fighter will turn the tides of history, but only if you survive!

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/1942/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/1942/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/1942/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/1942/image04_small.jpg


Far Cry 2 (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: 2008
Caught between two rival factions in war-torn Africa, you are sent to take out "The Jackal", a mysterious character who has rekindled the conflict between the warlords, jeopardizing thousands of lives. In order to fulfil your mission you will have to play the factions against each other, identify and exploit their weaknesses, and neutralise their superior numbers and firepower with surprise, subversion, cunning and, of course, brute force.

Far Cry 2 immerses players in an entirely new kind of gaming experience, featuring a custom-made video game engine built from the ground up. Players discover a true open world gameplay set in Africa, brought to life by high-definition next-gen technology.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/farcry2/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/farcry2/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/farcry2/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/farcry2/image04_small.jpg







Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Blu-ray)
Spelers: 1-16 | Release: 12 juni 2008 | Video Trailer Video Gameplay
With the world in a state of crisis, Old Snake must infiltrate a variety of locations across the globe, including the Middle East and South America. MGS 4 features a variety of returning characters from previous Metal Gear Solid games, including Meryl Silverburgh and Raiden, as well as the return of iconic Metal Gear Solid 2 boss character - Vamp.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image04_small.jpg


Gran Theft Auto IV (Blu-ray)
Spelers: 1-16 | Release: Out Now!
The fourth installment of the popular series by Rockstar features improved graphics, new features, and new gameplay. Players take on the role of Niko Bellic, a rough-around-the-edge chap from Eastern Europe. Niko has arrived in America, in Liberty City -- a land full of promise and opportunity. His cousin convinced him to emigrate, to join him in his mansion and life of luxury, but as soon as he steps off the boat, Niko discovers the truth about the American way. Still, the wealth, the comfort, the bliss of the good life, it all really is here ... And it's all for the taking.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GTAIV/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GTAIV/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GTAIV/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GTAIV/image04_small.jpg


Gran Turismo 5 Prologue (Blu-ray)
Spelers: 1-16 | Release: Out Now! | Video Trailer
Polyphony Digital Gran Turismo 5 promises to possibly be the most exacting and detailed racing videogame ever created. The Gran Turismo 5 Prologue gives you an online-enabled sampler of the GT5 experience.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image05_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image06_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image07_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image08_small.jpg


Call of Duty IV: Modern Warfare (Blu-ray)
Spelers: 1-16 | Release: Out Now! | Video Demo Video Trailer
War rages on in the fourth edition of Activision's acclaimed war game. For the first time in the series, Call of Duty moves away from WWII to the modern battlefield.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image04_small.jpg







Killzone 2 (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: februari 2009 | Video Trailer
Two years after the Helghast assault on Vekta, the ISA is bringing the fight to the enemy’s home world of Helghan. Taking the role of Sev, the battle-hardened veteran of the special forces unit known as the Legion, players will embark upon a mission to the planet Helghan to capture the Helghast leader, Emperor Visari, and bring the enemy’s war machine to a halt. For Sev and his squad, the invasion of Helghan is just the beginning. Tasked with securing Pyrrhus, the Capital City, the team quickly discovers that the Helghast are a formidable enemy on their home planet. Not only have they adjusted to the planet’s hostile conditions, they have also harnessed a source of power from the environment that can be used against the ISA. Sev and his team soon discover the fight is greater than simply addressing the enemy forces; the Legion must also learn how to handle the effects of the fierce enemy planet.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image04_small.jpg


Final Fantasy XIII (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: Q4 2008
Final Fantasy XIII is part of three games being called Fabula Nova Crystallis (that's "The New Tale of The Crystal" to those of us not fluent in Latin), with two of the titles appearing on PS3 and one on mobile phones. The fantasy is far from over!

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/FinalFantasyXIII/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/FinalFantasyXIII/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/FinalFantasyXIII/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/FinalFantasyXIII/image04_small.jpg


WarDevil (Blu-ray)
Spelers: ?? | Release: 2008
Assume the role of the mysterious WarDevil, navigating what appears to be a post-apocalyptic world, ruled by the Chun Federation.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WarDevil/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WarDevil/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WarDevil/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/WarDevil/image04_small.jpg


Mafia 2 (Blu-ray)
Spelers: 1-?? | Release: 2008
Mafia 2 immerses players in the mob underworld of a fictitious late 1940's / early 1950's scenarioThe game engages you in a cinematic Hollywood movie experience in a living, breathing city, fusing high octane gunplay with white knuckle driving and an engaging narrative.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Mafia2/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Mafia2/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Mafia2/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Mafia2/image04_small.jpg


Infamous (Blu-ray)
Spelers: 1 | Release: 2009
A massive explosion rips through six square blocks of Empire City, leveling everything and everyone in its path. At the center of the blast crater a lone man has survived the event and has been changed forever. From the creators of the award-winning Sly Cooper series, Sucker Punch brings you inFamous, the first open-world action-adventure title exclusively for the PlayStation 3 system.

Players will experience what happens when a real person suddenly starts developing super powers. Will they exact revenge, protect the innocent or do little of both? These are the situations gamers will face when immersed inside a richly interactive and organic living city. A place where actions create broader reactions in the citizens and landscape around them. inFamous lets players unravel an evolving mystery, experience fame and/or infamy and battle powerful, iconic villains…all the while feeling what it is like to become a modern day superhero.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/infamous/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/infamous/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/infamous/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/infamous/image04_small.jpg


Resident Evil 5 (Blu-ray)
Spelers: 1 Co-Op | Release: 2009
Produced by series veteran Jun Takeuchi, this next-generation follow-up to the terrifying series introduces the theme of escape as its core survival instinct. As Chris Redfield (former S.T.A.R.S. member and now part of the BSAA unit), your life is in danger as you strive to complete your most dangerous mission yet in a sweltering desert colony where a new breed of evil has been unleashed. Swarms of marauding evil beings will charge at you when your pulse is racing at a heart-shattering pace. Environments will play a bigger factor than ever here, using the power of next-gen systems to create a world where terror might lurk in any alcove or shadow. Powerful lighting effects overwhelm the player with mirage movement and blinding brilliance, and even in the light of day, there is no safe haven in this Resident Evil.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/residentevil5/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/residentevil5/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/residentevil5/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/residentevil5/image04_small.jpg





Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/totslot.jpg

Allereerst moeten al deze mensen bedankt worden voor hun bijdrage aan de startpost: FeaR1986, philotra, scorpie, PromoX, inanc, master007, Frank J., -GF-Annihilator, Laszlo, ymmv, JeepXJ89, Armada en Efbe!

Daarnaast blijven we gek op cijfertjes. De volgende poll ga ik bij iedere nieuwe topic resetten en eventueel updaten. De coverart (nu Uncharted) in de header van de startpost is afhankelijk van deze resultaten. :)

Poll: Jouw favoriete game van het moment
GTA IV
MGS4 GotP
GT5 Prologue
Battlefield: BC
Buzz Quiz
Soul Calibur
Singstar
Brothers in Arms HH
Top Spin
Anders
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=298718&layout=1&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier

Disclaimer: Deze bovenstaande gamelijst is tot standgekomen door per post in de voorgaande threads grondig te analyseren, ook is er jing/jang gebruikt maar vooral veel Maggi en een beetje van mezelf (de topic starter). Naast deze lijst komen er nog veel meer games waarvan we nog niet eens wisten dat ze bestonden (Turrican HD schijnt ook in ontwikkeling voor de PS3 te zijn ;)).

Post zoveel mogelijk content in dit topic!
Heb je een game gezien die we zeker met ons allen _moeten_ zien, post dan lekker wat screenschots in dit topic. Tegenwoordig hebben we allemaal breedband internet, dus we kunnen heust wel verwerken! *O* Maar mochten de screenshots buiten propertioneel groot zijn, optimaliseer hem dan even met je favoriete image editor. Wat je ook kunt doen is gebruik maken van http://imageshack.us/ of www.photobucket.com/ die niet alleen gratis screenshots hosten, maar ook nog eens de screenshots optimaliseren. Rest mij alleen nog het volgende: Happy Posting in Het Grote PS3 Ervaringen Topic! :)


Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Gereserveerd. :)

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WizzieJP
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-04 17:17

WizzieJP

AnYtHiNg iS gOoD . . .

Ik schreef al eerder (in topic #32) dat de PS3 mij dit jaar weer veel geld gaat kosten. Qua hardware ga ik toch denk ik wel voor de Keypad (al vraag ik mijzelf nog wel af hoe deze omgetoverd kan worden tot een Touchpad :? ). Qua games Q3 en Q4 van dit jaar nog enorm veel goeds - te veel om op te noemen - maar check The Leipzig Playstation hype trailers en je weet genoeg! :+

Cheers

ps Thnx Arx voor deze clean start van iets wat een mooie topic kan gaan worden _/-\o_

I aMaZe MySeLf SoMeTiMeS, I'm AlWaYs tHiNkiNg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maxow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11:02

Maxow

Hidden Sound System

Misschien kun je de nieuwe 80GB versie toevoegen aan de startpost :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tankbuster
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 17-04 06:10
Maxow schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:06:
[...]

Misschien kun je de nieuwe 80GB versie toevoegen aan de startpost :)
De 80GB zit er al in maar met onjuiste info's. De 80GB schijnt volgens de startpost identiek te zijn aan de 60GB.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seraphus-Y
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 30-12-2024

Seraphus-Y

Scientific progress goes Boink

De specificatie-tabel met de verschillende PS3 modellen moet wel heel nodig aangepast worden.
Zeker nu er ook in Europa een 80GB model te verkrijgen is.

edit: ah, ik ben niet de enige... :P

[ Voor 11% gewijzigd door Seraphus-Y op 22-08-2008 19:25 ]

Hier stond een lijstje met oude meuk... (toen was het nieuw en spannend).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • l00pz
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 11:08
Iemand eigenlijk al een shop gevonden waar je Bioshock voor de PS3 kunt pre-orderen? Ebay is maar 1 Shop te vinden, en die heeft de gewone normale Europese prijs (en we willen natuurlijk de US prijs :)), en voor de rest kan ik niets vinden op Internet.

*Edit*
Gevonden, Play.com heeft hem. Heb blijkbaar slecht gekeken.
De prijs van Play.com is toch inclusief verzending naar NL en een PAL versie of heb ik het dan fout?

[ Voor 33% gewijzigd door l00pz op 22-08-2008 20:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maxow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11:02

Maxow

Hidden Sound System

Tankbuster schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:16:
[...]

De 80GB zit er al in maar met onjuiste info's. De 80GB schijnt volgens de startpost identiek te zijn aan de 60GB.
Dat is de amerikaanse 80GB versie, die info klopt wel. Alleen de europese (nieuwe) 80GB heeft andere specs :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • inXs
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 07:30

inXs

known as inXs

Toch missen er nog wat games in de startpost denk ik, een 4tal top rpg's die binnenkort in de US iig op de planken gaan liggen. Te weten:

Eternal sonata: http://ps3.ign.com/objects/902/902203.html (21okt)
Disgaea 3: http://ps3.ign.com/objects/950/950618.html (28aug)
Fallout 3 http://ps3.ign.com/objects/901/901269.html (28okt)
Valkyria Chronicles http://ps3.ign.com/objects/950/950634.html (11okt)

Voor mijn gevoel toch echt wel topgames om naar uit te kijken, vooral omdat het genre aanbod wat verbreed wordt op de PS3.

superB


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • artacis
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 29-11-2024
Ik behoor nu ook eindelijk tot de gelukkige bezitters van de PS3! Wat een mooi apparaat en schitterende interface.

Misschien een tip voor de andere nog-niet-bezitters: bij Dixons kan je tot morgen 10% korting krijgen op alles (PS3, games, assecoires). De rest betaal je met -die immer stoffige wordende- Airmiles. Persoonlijk vond ik 360 euro een mooie deal voor de 80 gb versie! Heb er ook maar gelijk 3 games bijgehaald.

*artacis sluit zich de rest van het weekend op. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tankbuster
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 17-04 06:10
Ik vind dat Operation Flashpoint 2 er anders ook wel tussen mag maar is dit slechts mijn mening.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • inXs
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 07:30

inXs

known as inXs

klopt zijn vast nog meer games te bedenken ;) Maar waar ik vooral op doelde dat er eindelijk een aantal goede RPGs uit gaan komen binnenkort.

superB


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _-= Erikje =-_
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-04 07:59
Zo, vanaf morgen heb ik een 40 Gbyte model :)

Ga d'r waarschijnlijk met name blu ray mee afspelen maar GTA-4, GT5p en Burnout zullen me ook wel kunnen bekoren vermoed ik.

Flashpoint 2 zal nog wel een poosje gaan duren :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 62733

Even een vraag voor de duidelijkheid, voor zover de info bekend is ! Volgend jaar (en dat is nog maar 5 maandjes , gna gna ) komt er hier ook een ps3, dat wordt dan de 160 gb versie en ik zat al te wachten tot er een versie kwam met DS 3 controller !

maar zijn de huidige EUROPESE 80 GB en toekomstige 160 GB nu wel of niet ps2 compatible ? (softwarematig uiteraard ) ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Anoniem: 62733 schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:44:
maar zijn de huidige EUROPESE 80 GB en toekomstige 160 GB nu wel of niet ps2 compatible ? (softwarematig uiteraard ) ?
Nee, daarvoor moet je de originele 60GB PS3 hebben.

BTW Heeft iemand al deze 7 minuten demo van een Killzone 2-level gezien? Watisietochfraai... :9~

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • schumi2004
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 22-04 11:00
Tankbuster schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:16:
[...]

De 80GB zit er al in maar met onjuiste info's. De 80GB schijnt volgens de startpost identiek te zijn aan de 60GB.
Was deze niet gebasseerd op de eerdere US 80Gb versie?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crawl NL
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 11:03
ymmv schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:51:
[...]


Nee, daarvoor moet je de originele 60GB PS3 hebben.

BTW Heeft iemand al deze 7 minuten demo van een Killzone 2-level gezien? Watisietochfraai... :9~
Ziet er inderdaad heel mooi uit, deze komt vast en zeker in de collectie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Furfoot
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 20-04 21:53
l00pz schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:00:
*Edit*
Gevonden, Play.com heeft hem. Heb blijkbaar slecht gekeken.
De prijs van Play.com is toch inclusief verzending naar NL en een PAL versie of heb ik het dan fout?
Ja dit is altijd het geval bij play.com.

Hij is trouwens ook te bestellen bij thehut.com, en daar hebben ze nu een kortingscode actie van 10% korting dit weekend. Dan kom je uit op ongeveer 40 euro tegenover 42 euro bij play.com.

[ Voor 22% gewijzigd door Furfoot op 22-08-2008 21:57 ]

Instagram


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • l00pz
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 11:08
Furfoot schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 21:53:
[...]


Ja dit is altijd het geval bij play.com.

Hij is trouwens ook te bestellen bij thehut.com, en daar hebben ze nu een kortingscode actie van 10% korting dit weekend. Dan kom je uit op ongeveer 40 euro tegenover 42 euro bij play.com.
Wie van de 2 is het snelste qua versturing?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Furfoot
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 20-04 21:53
l00pz schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 22:38:
[...]


Wie van de 2 is het snelste qua versturing?
The Hut geeft aan 15 dagen en play 10 dagen. Maar ik ben bijvoorbeeld nog aan het wachten (2 weken al) op mijn Uncharted bestelling. Een PSP spel wat ik pre-orderde bij The Hut had ik na 4 dagen binnen.

Instagram


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • TheZeroorez
  • Registratie: September 2005
  • Niet online
Pssstt!
...
...
.....
Het Games Import topic
!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 225504

ymmv schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:51:
[...]


Nee, daarvoor moet je de originele 60GB PS3 hebben.

BTW Heeft iemand al deze 7 minuten demo van een Killzone 2-level gezien? Watisietochfraai... :9~
Voor ik deze footage zag was ik nog niet heel erg geïnteresseerd in Killzone, maar wow...dat ziet er toch wel heel spectaculair uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seraphus-Y
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 30-12-2024

Seraphus-Y

Scientific progress goes Boink


:? Ik heb al gehoord dat de PS3 DivX en Blu-ray afspeelt, maar welke media formaten worden er door de PS3 nog meer afgespeeld?
De PS3 ondersteund de volgende formaten:
Voor foto's: JPEG (DCF 2.0/Exif 2.21 compliant), PNG, GIF, TIFF, BMP
Voor muziek: MP3, WAV, WMA, ATRAC, Audio CD, SACD (alleen op de 60GB versie)
Voor video: MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2), MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM), MPEG-2 TS (MPEG2 Audio Layer 2), AVI, DivX, Motion JPEG (Linear PCM), Motion JPEG (μ-Law), VC-1 (.wmv), AVCHD (.m2ts / .mts), DVD Video (Region Locked), BD Video format on Blu-ray Disc (Region Locked), BD Video format on DVD-ROM
Voor MPEG-4: MP4 Audio MPEG-4 Part 3+ AAC Low Complexity (unprotected), MP4 Video MPEG-4 Part 2, + Simple Profile (MPEG-4 SP; MPEG-4 ASP is unsupported as of now) + DivX (in AVI), MPEG-4 Part 10 (also known as H.264/MPEG-4 AVC)+ Main Profile+ High Profile

:? Wat zijn de verschillen tussen de PS3 modellen die nu in omloop zijn?
De verschillen in modellen die nu in omloop zijn, zijn weergegeven in de volgende tabel:

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/80gb-tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/60gb-tn.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/40gb-tn.jpg
Hardware:80GB60GB40GB
Afwerking: AluminiumChroomAluminium
USB 2.0 slots:242
WiFi 802.11 b/g:JaJaJa
Flashcard lezer:NeeJaNee
Ethernet kabel in doos:??JaNee
Video kabels in doos:SCART ComposietSCART ComposietSCART Composiet
PS2 Compatible:NeeJaNee
PS1 Compatible:JaJaJa



en dan kan je nog discussiëren over het feit of de 60GB versie überhaupt nog genoemd moet worden.

Hier stond een lijstje met oude meuk... (toen was het nieuw en spannend).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jumpman
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:04
Weet iemand hoe je kan zien of je een PS3 met een 65nm Cell processor hebt, zonder het apparaat te openen? Ik verdenk mijn exemplaar ervan een 60GB te zijn met een 40GB HDD, dus geen 40GB met 65nm Cell Processor.

Waarschijnlijk moet ik mijn PS3 40GB RMA sturen omdat deze absurd fan geluid geeft met het kijken van een DVD (upscaled naar 1080p). De PS3 staat helemaal vrij en na 10 minuten gaat het boven het geluid van de fim uit. Een Blu-Ray is iets minder, maar ook goed hoorbaar.

Heeft iemand ervaring met de RMA van Sony m.b.t. wat voor PS3 je terug krijgt? Ik begrijp dat je een gerefurbisde terug krijgt, maar is deze dan wel krasvrij? Of ligt dat eraan wie de vorige eigenaar is geweest?

[ Voor 164% gewijzigd door Jumpman op 22-08-2008 23:56 ]

Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Anoniem: 225504 schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:04:
[...]


Voor ik deze footage zag was ik nog niet heel erg geïnteresseerd in Killzone, maar wow...dat ziet er toch wel heel spectaculair uit.
Het is echt fantastisch, er zitten ZOVEEL sublieme details in dat het de moeite loont om hem een paar keer te kijken. Bijvoorbeeld als hij in het begin bij die mitraileurpost op de helghast aan de overkant gaat schieten de kogels aan de zijkant random omhoog springen, wanneer hij geraakt er bloedspatters in het beeld te zien als je zelf geraakt wordt en hoe dat gebouw aan het eind in elkaar stort. Fantastisch hoe het herladen van een wapen uniek geanimeerd is, vooral bij revolvers en mortieren. Die scene toen de speler een kamer binnenstormde en een Helghast door zijn hoofd schoot en de helm daarbij eraf schoot. De scene met de tank, dat inzoomen en schieten op die wegrennende soldaten...

Afbeeldingslocatie: http://i37.tinypic.com/10xuhkn.gif

Die rookwolken, de belichting... De scene dat een bevriende soldaar je waarschuwt en hij je met zijn handen gebaart voorzichtig dichterbij te komen, je gaat de hoek om en je ziet hoe een andere soldaat liggend op zijn rug te grazen wordt genomen door een Helghast..

Continu van dat soort setpieces, elke keer iets nieuws en dat was maar 7 (!) minuten van het spel. Imposant. Het is met afstand de PS3-game waar ik het meest op wacht. Feb 2009.... zucht....nog een half jaar...

Afbeeldingslocatie: http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/900/900613/killzone-2-20080820100343943.jpg

[ Voor 7% gewijzigd door ymmv op 22-08-2008 23:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chaoss
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22-04 18:34

Chaoss

Moderator Spielerij

Professioneel boekemantsje

Vanavond even de DEmo van Star wars binnen gehaald, zo opt eerste gezicht wel een brute game... lekker met je lightsaber tekeer gaan en wat vijandjes heen en weer smijten! maar op een gegeven moment kom je in de demo bij zo'n 2 benig mech geval... hoe versla je die? op een bepaalde momenten komt er in beeld dat je op het vierkante moet drukken. als ik dat doe ren ik naar een been van dat geval en staat er een rood kruis onderin beeld, maar als op kruisje druk gebeurt er niets?

PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sentry23
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-02 09:35
Jumpman schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:23:
Weet iemand hoe je kan zien of je een PS3 met een 65nm Cell processor hebt, zonder het apparaat te openen? Ik verdenk mijn exemplaar ervan een 60GB te zijn met een 40GB HDD, dus geen 40GB met 65nm Cell Processor.
De enige manier zou zijn om onder Linux een app te schrijven die de CPU ID uitleest. Maar het lijkt me aannemelijk dat je 40 GB gewoon niet helemaal lekker is. Een normale 60 GB (die hier 40 cm naast me staat) hoor ik ook niet boven de laptop uit waar ik op schrijf.

Gotsent: single click MKV to PS3 compatible MP4 conversion:http://sentry23.googlepages.com . PSN Sentry-23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jumpman
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:04
Sentry23 schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 00:51:
[...]

De enige manier zou zijn om onder Linux een app te schrijven die de CPU ID uitleest. Maar het lijkt me aannemelijk dat je 40 GB gewoon niet helemaal lekker is. Een normale 60 GB (die hier 40 cm naast me staat) hoor ik ook niet boven de laptop uit waar ik op schrijf.
En als je een DVD op 1080p laat weergeven 120 minuten lang? Zelfs bij omgezette MKV's naar MP4 (1080p) wordt fan goed hoorbaar, wel minder als bij DVD's upscalen.

Ik heb een 40GB, Type: CECHG04, Made in China.

Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Jumpman schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:23:
Weet iemand hoe je kan zien of je een PS3 met een 65nm Cell processor hebt, zonder het apparaat te openen? Ik verdenk mijn exemplaar ervan een 60GB te zijn met een 40GB HDD, dus geen 40GB met 65nm Cell Processor.
De 60GBs hebben vier USB-poorten en een kaartlezer aan de voorkant, da's toch makkelijk te herkennen.

Afbeeldingslocatie: http://www.games-onasia.com/bbs/attachments/forumid_6/DSC03340_o9hcLlCENESE.jpg

Het lijkt me daarom bijzonder sterk dat jij idd een 60GB-model met een 40GB HD hebt. Je hebt gewoon pech met een PS3-fan die (misschien) beter zijn best doet dan andere modellen. Het kan ook zijn dat je je gewoon zo ergert aan dat het ding meer lawaai maakt dan werkelijk het geval is.

[ Voor 30% gewijzigd door ymmv op 23-08-2008 01:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 225504

Chaoss schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 00:35:
Vanavond even de DEmo van Star wars binnen gehaald, zo opt eerste gezicht wel een brute game... lekker met je lightsaber tekeer gaan en wat vijandjes heen en weer smijten! maar op een gegeven moment kom je in de demo bij zo'n 2 benig mech geval... hoe versla je die? op een bepaalde momenten komt er in beeld dat je op het vierkante moet drukken. als ik dat doe ren ik naar een been van dat geval en staat er een rood kruis onderin beeld, maar als op kruisje druk gebeurt er niets?
Dat is een quicktime event, je drukt dan waarschijnlijk te snel op een ander knopje. Ik had dat ook een aantal keer voordat ik doorhad wat er gebeurde. Zodra je op het vierkantje hebt gedrukt moet je nergens meer op klikken, behalve op het x knopje. Jij loopt waarschijnlijk het vierkantje te smashen (deed ik ook) en zodra die quicktime event dan in beeld komt, druk je dus het verkeerde knopje in en krijg je een rode X.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kimo
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 08:38
geluidsterkte ervaart iedereen anders. Het ligt er maar net aan of je in een drukke straat woont of je mischien jaren discotheek bezoeker bent geweest.

Maar mijn 40gb is goed hoorbaar. niet echt luid. tijdens stille scenes in films/games hoor je hem blazen. En als het 29 a 30 graden in huis is gaat mijn ps3 erg veel geluid maken zoals de 360 ongeveer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grannd
  • Registratie: September 2006
  • Nu online

Grannd

da Granndest

Jumpman schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:23:Heeft iemand ervaring met de RMA van Sony m.b.t. wat voor PS3 je terug krijgt? Ik begrijp dat je een gerefurbisde terug krijgt, maar is deze dan wel krasvrij? Of ligt dat eraan wie de vorige eigenaar is geweest?
De 60GB die ik na 5(!) weken terug kreeg was krasloos en volledig nieuw, het frontje voor de blurayspeler zat ook nog een plasticje overheen.
Maar er zijn ook verhalen van mensen die een PS3 terugkregen met savegames en PSN accounts er nog op, ik denk als je met een 40GB zit de kans groter is dat je gewoon een oude terugkrijgt. In hoeverre die zijn beschadigd weet ik niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jumpman
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:04
ymmv schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 01:07:
[...]


De 60GBs hebben vier USB-poorten en een kaartlezer aan de voorkant, da's toch makkelijk te herkennen.

[afbeelding]

Het lijkt me daarom bijzonder sterk dat jij idd een 60GB-model met een 40GB HD hebt. Je hebt gewoon pech met een PS3-fan die (misschien) beter zijn best doet dan andere modellen. Het kan ook zijn dat je je gewoon zo ergert aan dat het ding meer lawaai maakt dan werkelijk het geval is.
De 'early' PS3's zijn niet altijd 65nm.

Dit is eerder in verschillende bronnen naar voren gekomen:

De 40GB versie zal met een geupgrade versie van de 90nm chip komen. Dit betekent dat in plaats van de 180 tot 200 Watt die de 60GB versie verbruikt, dat in het geval van de 40GB versie dit slechts 120 tot 140 Watt zal zijn.

Sony heeft verklaard dat ze wel van plan om in de nabije toekomst over te stappen naar 65nm chips, maar voorlopig zullen we het nog steeds met de 90nm versies moeten doen.

(Bron: Engadget, november 2007)

Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Crawl NL
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 11:03
ymmv schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:38:
[...]


Het is echt fantastisch, er zitten ZOVEEL sublieme details in dat het de moeite loont om hem een paar keer te kijken. Bijvoorbeeld als hij in het begin bij die mitraileurpost op de helghast aan de overkant gaat schieten de kogels aan de zijkant random omhoog springen, wanneer hij geraakt er bloedspatters in het beeld te zien als je zelf geraakt wordt en hoe dat gebouw aan het eind in elkaar stort. Fantastisch hoe het herladen van een wapen uniek geanimeerd is, vooral bij revolvers en mortieren. Die scene toen de speler een kamer binnenstormde en een Helghast door zijn hoofd schoot en de helm daarbij eraf schoot. De scene met de tank, dat inzoomen en schieten op die wegrennende soldaten...

Die rookwolken, de belichting... De scene dat een bevriende soldaar je waarschuwt en hij je met zijn handen gebaart voorzichtig dichterbij te komen, je gaat de hoek om en je ziet hoe een andere soldaat liggend op zijn rug te grazen wordt genomen door een Helghast..

Continu van dat soort setpieces, elke keer iets nieuws en dat was maar 7 (!) minuten van het spel. Imposant. Het is met afstand de PS3-game waar ik het meest op wacht. Feb 2009.... zucht....nog een half jaar...
En dan staat er ook nog doodleuk pre-beta code in beeld....:-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • technoaddict
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 11:35
Weet iemand of het vervolg van Ratchet and Clank goed te spelen is als je het 1e deel nooit gespeeld hebt? Lijkt mij wel leuk om het vervolg voor een klein prijsje binnen te halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paxlie
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23-11-2024

Paxlie

chaos en inslag

Crawl NL schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 09:08:
[...]


En dan staat er ook nog doodleuk pre-beta code in beeld....:-)
Dus het wordt nog veel en veel toffer :+

Wie werd waar wanneer geboren en waarom werd hij door wie hoe genoemd?
braque© zijn is een keuze


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
technoaddict schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 09:43:
Weet iemand of het vervolg van Ratchet and Clank goed te spelen is als je het 1e deel nooit gespeeld hebt? Lijkt mij wel leuk om het vervolg voor een klein prijsje binnen te halen.
Ratchet & Clank: Tools of Destruction kost maar 21 euro bij play.com (en maar 17.50 als je er nog een game uit deze selectie bij bestelt) Quest for Booty bevat maar 1/3 tot 1/4 van de content van R&C:ToD en kost 15 euro.

Ik zou echt eerst het origineel bestellen en spelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aight!
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 22-04 22:11

Aight!

'A toy robot...'

Chaoss schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 00:35:
Vanavond even de DEmo van Star wars binnen gehaald, zo opt eerste gezicht wel een brute game... lekker met je lightsaber tekeer gaan en wat vijandjes heen en weer smijten! maar op een gegeven moment kom je in de demo bij zo'n 2 benig mech geval... hoe versla je die? op een bepaalde momenten komt er in beeld dat je op het vierkante moet drukken. als ik dat doe ren ik naar een been van dat geval en staat er een rood kruis onderin beeld, maar als op kruisje druk gebeurt er niets?
Ik vond het wel een vette demo, beetje met force push kutten.
Ik had gewoon bij die Meg, mega veel liggen hakken en toen moest ik vierkantje indrukken, daarna kruisje, en bolletje of zoiets.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Gisteravond is voor het eerst mijn PS3 vastgelopen. Tijdens het spelen van Uncharted stopte het spel ineens ik kon gelukkig een soft-reset uitvoeren.
Is dit een vaker gezien probleem?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
EgoPro schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 11:29:
Gisteravond is voor het eerst mijn PS3 vastgelopen. Tijdens het spelen van Uncharted stopte het spel ineens ik kon gelukkig een soft-reset uitvoeren.
Is dit een vaker gezien probleem?
Uncharted is bij mij 1 of 2 keer vast gelopen. Er zitten blijkbaar nog een paar nare bugs in het spel. Ik heb overigens er verder geen last van gehad. Door de auto-save kon ik netjes verder spelen waar ik gebleven ben en ik heb het spel uitgespeeld.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ace
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-04 17:20

Ace

Happy Happy Joy Joy

Vandaag dan ook maar een PS3 80gb wezen halen, eindelijk de Dualshock in de doos.

Ratchet, Uncharted, GT5P en MGS4 erbij, pizzatoko op de speed dial, vriendin weg tot zondagavond

*O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WizzieJP
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-04 17:17

WizzieJP

AnYtHiNg iS gOoD . . .

Net toch ook maar de 80gb PS3 gekocht - wilde nog wachten tot de 160gb de 31e oktober te koop zal zijn maar €90 (-/- 10% airmiles korting bij Dixons) meer betalen voor 80gb meer hd space is niet mijn ding ;) . Ik kan er altijd nog een 320gb bij zetten. Wel benieuwd naar de warmte/geluids productie van deze 80gb, ik heb vanaf de release altijd een 60gb gehad.. alleen jammer dat er op deze aardbol mensen rondlopen die zonder te vragen je spullen uit huis weg halen >:).

Cheers mates!

I aMaZe MySeLf SoMeTiMeS, I'm AlWaYs tHiNkiNg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeepXJ89
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-03-2020
Ik heb sinds donderdag een 80gb pack in huis en er zijn een aantal zaken die me opvallen.
-De harddisk zit totaal anders gesitueerd dan bij de 60gb die ik eerst had.
-De ruimte waar de cardreader hoort te zitten is nu functieloos en eigelijk onzinnig.
-Waar de 60gb mooie chroom details heeft de 80gb een wannabee alulook plastic details. Veel mooier en moderner was geweest om dit in geborsteld RVS te doen.
-Qua geluid scheelt het erg weinig, echter de 60gb ging in tijdsprongen harder koelen terwijl de 80gb de fans aanstuurt op temperatuur.
-De 2 USB poorten zijn niet handig, standaard zit de oplaadkabel erin en houd je dus nog maar 1 over voor USB apparaten als de GH3 gitaar of geheugenstick.
-Sony heeft de (goede) UTP netwerkkabel uit de doos gehaald..logisch veel mensen gamen via Wlan. Waarom in plaats daarvan dan geen HDMI kabeltje toevoegen?
-De dualshock is erg fijn maar als je de superlichte sixaxis gewend bent is hij wel zwaar in de hand.

[ Voor 5% gewijzigd door JeepXJ89 op 23-08-2008 15:09 ]

PS3 80gb met 320gb, PSN tag: Papegaaienflats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lampuhkap
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 11:50
Ik zie nog nergens de Star Wars demo :( Wie kan me helpen met een downloadje :( dan pleur ik m wel via Tyversity ofzo over op mn PS3....IK WIL DIE DEMO!!!:D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WizzieJP
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-04 17:17

WizzieJP

AnYtHiNg iS gOoD . . .

JeepXJ89 schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:08:
Ik heb sinds donderdag een 80gb pack in huis en er zijn een aantal zaken die me opvallen.
-De harddisk zit totaal anders gesitueerd dan bij de 60gb die ik eerst had.
-De ruimte waar de cardreader hoort te zitten is nu functieloos en eigelijk onzinnig.
-Waar de 60gb mooie chroom details heeft de 80gb een wannabee alulook plastic details. Veel mooier en moderner was geweest om dit in geborsteld RVS te doen.
-Qua geluid scheelt het erg weinig, echter de 60gb ging in tijdsprongen harder koelen terwijl de 80gb de fans aanstuurt op temperatuur.
-De 2 USB poorten zijn niet handig, standaard zit de oplaadkabel erin en houd je dus nog maar 1 over voor USB apparaten als de GH3 gitaar of geheugenstick.
-Sony heeft de (goede) UTP netwerkkabel uit de doos gehaald..logisch veel mensen gamen via Wlan. Waarom in plaats daarvan dan geen HDMI kabeltje toevoegen?
-De dualshock is erg fijn maar als je de superlichte sixaxis gewend bent is hij wel zwaar in de hand.
Maar desondanks toch nog wel blij dat je een PS3 hebt? :+ .... mss had jij wel een keuze - in mijn geval was ik wel verplicht een nieuwe PS3 te kopen (anders was ik nog steeds tevreden geweest over mijn good-old-60gb-version :) ).

Cheers

I aMaZe MySeLf SoMeTiMeS, I'm AlWaYs tHiNkiNg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WizzieJP
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-04 17:17

WizzieJP

AnYtHiNg iS gOoD . . .

Speedlink schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:13:
Ik zie nog nergens de Star Wars demo :( Wie kan me helpen met een downloadje :( dan pleur ik m wel via Tyversity ofzo over op mn PS3....IK WIL DIE DEMO!!!:D
Mss dat een iets minder luidruchtig verzoek ook kan :) .. we hebben niks te willen hè ;) . Maar check de US store en download daar je demo mate!

Good luck!

I aMaZe MySeLf SoMeTiMeS, I'm AlWaYs tHiNkiNg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
EgoPro schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 11:29:
Gisteravond is voor het eerst mijn PS3 vastgelopen. Tijdens het spelen van Uncharted stopte het spel ineens ik kon gelukkig een soft-reset uitvoeren.
Is dit een vaker gezien probleem?
haha toevallig.. die van mij gisteren ook bij het spelen van Uncharted... Ik moest alleen wel hard resetten. Geen probleem gelukkig want de game saved je progres lekker vaak waardoor je nooit ver terug wordt gesmeten.

Ik vind die trophies dus echt geweldig, het gaat bij Uncharted ook lekker snel en iedere keer krijg je weer een klein kickje ervan.... thx Microsoft! hihi 8)

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
WizzieJP schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:16:

mss had jij wel een keuze - in mijn geval was ik wel verplicht een nieuwe PS3 te kopen (anders was ik nog steeds tevreden geweest over mijn good-old-60gb-version :) ).
Was ie kapot gegaan buiten je garantie?

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lampuhkap
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 11:50
WizzieJP schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:18:
[...]


Mss dat een iets minder luidruchtig verzoek ook kan :) .. we hebben niks te willen hè ;) . Maar check de US store en download daar je demo mate!

Good luck!
;) sorry mate, heb t geduld van een goudvis af en toe :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
JeepXJ89 schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:08:
Ik heb sinds donderdag een 80gb pack in huis en er zijn een aantal zaken die me opvallen.
-De ruimte waar de cardreader hoort te zitten is nu functieloos en eigelijk onzinnig.
Ik dacht dat de 40 gig versie gewoon geen klepje had op de plek van de cardreader.
-Waar de 60gb mooie chroom details heeft de 80gb een wannabee alulook plastic details. Veel mooier en moderner was geweest om dit in geborsteld RVS te doen.
bah... idd ik dacht dat de 40 gig versie ook echt geborsteld rvs had.
-Qua geluid scheelt het erg weinig, echter de 60gb ging in tijdsprongen harder koelen terwijl de 80gb de fans aanstuurt op temperatuur.
Mijn (launch) 60 versie koelt zichzelf wel gewoon adhv temperatuur. Na zwaar gebruik zakt hij vanzelf weer naar lagere toeren.
-De 2 USB poorten zijn niet handig, standaard zit de oplaadkabel erin en houd je dus nog maar 1 over voor USB apparaten als de GH3 gitaar of geheugenstick.
Als je van 4 naar 2 gaan is dat altijd een minpunt. eentje die je wel had kunnen weten overigens. je kunt er gewoon een splitter aan hangen ofzo.
-Sony heeft de (goede) UTP netwerkkabel uit de doos gehaald..logisch veel mensen gamen via Wlan. Waarom in plaats daarvan dan geen HDMI kabeltje toevoegen?
Kosten? En daarnaast denk ik dat de keuze voor het niet aanbrengen van een HDMI kabel een keuze is geweest op basis van marktonderzoek. Misschien ligt Nederland redelijk voor maar lang niet iedereen heeft een HD tv thuis staan en als ie er wel staat misschien niet eens eentje met HDMI. Jammer genoeg zullen veel mensen dus ook nooit de beeldkwaliteit van de PS3 kunnen zien.
-De dualshock is erg fijn maar als je de superlichte sixaxis gewend bent is hij wel zwaar in de hand.
De DS3 is een fantastische controller waar bijna niks meer aan hoeft te worden gewijzigd... De bouwkwaliteit van de DS3 is ook beter dan die van de Sixaxis want die kraakt bij mij vaak. Het lijkt of de Sixaxis van dunner kunststof is gemaakt want je kan hem bijna een beetje buigen.

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeepXJ89
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-03-2020
swopdark schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:25:
Was ie kapot gegaan buiten je garantie?
WizzieJP schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 14:53:
ik heb vanaf de release altijd een 60gb gehad.. alleen jammer dat er op deze aardbol mensen rondlopen die zonder te vragen je spullen uit huis weg halen >:).
Jaja lezen is een kunst.. :+
WizzieJP schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:16:
[...]

Maar desondanks toch nog wel blij dat je een PS3 hebt? :+ .... mss had jij wel een keuze - in mijn geval was ik wel verplicht een nieuwe PS3 te kopen (anders was ik nog steeds tevreden geweest over mijn good-old-60gb-version :) ).

Cheers
Ik had zeker wel een 'keus' ik kreeg na 4 weken RMA eindelijk een 60gb terug, toen ik hem aansloot werd ik zo gek van het geluid tijdens games en films dat ik besloten heb een 40/80gb te nemen.
Nu blijkt achteraf dat de 80gb ook niet fluisterstil is maar in elk geval stukken stiller dan de 60gb die ik teruggekregen had. Bovendien kon ik mijn good-old-60gb gewoon voor nieuwprijs verkopen op MP.

PS3 80gb met 320gb, PSN tag: Papegaaienflats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SICK
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-04 10:26
Jumpman schreef op vrijdag 22 augustus 2008 @ 23:23:
Waarschijnlijk moet ik mijn PS3 40GB RMA sturen omdat deze absurd fan geluid geeft met het kijken van een DVD (upscaled naar 1080p). De PS3 staat helemaal vrij en na 10 minuten gaat het boven het geluid van de fim uit. Een Blu-Ray is iets minder, maar ook goed hoorbaar.

Heeft iemand ervaring met de RMA van Sony m.b.t. wat voor PS3 je terug krijgt? Ik begrijp dat je een gerefurbisde terug krijgt, maar is deze dan wel krasvrij? Of ligt dat eraan wie de vorige eigenaar is geweest?
Ik heb toevallig gister een nieuwe PS3 van de RMA van sony gekregen, na 5 weken wachten! Mijn oude ps3 gaf geen beeld meer. Het grappige is dat ik met mijn nieuwe PS3 hetzelfde probleem als jou heb. Na 10 min gamen begint de fan te keihard te draaien. Het geluid is veel harder dan mijn crappy luidruchtige fulltower pc met een paar casefans. Het fangeluid stopt ook pas weer als ik de PS3 opnieuw opstart.
Jumpman schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 01:03:
[...]
Ik heb een 40GB, Type: CECHG04, Made in China.
Zelfde type hier.

Ik ga straks maar eens contact met Sony opnemen. Ik heb alleen geen zin om hem weer 5 weken kwijt te zijn. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
Niet normaal meer... wat een details, wat een lichteffecten en wat een physics hoe die gevel van de gebouw in mekaar dondert... _/-\o_

Zo te horen ook eindelijk goed stemmen ipv die nep troep die ze in de eerste killzone voorschotelde

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WizzieJP
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 15-04 17:17

WizzieJP

AnYtHiNg iS gOoD . . .

Thanks voor de reactie en bevestiging dat lezen een kunst is :*)
Ik had zeker wel een 'keus' ik kreeg na 4 weken RMA eindelijk een 60gb terug, toen ik hem aansloot werd ik zo gek van het geluid tijdens games en films dat ik besloten heb een 40/80gb te nemen.
Nu blijkt achteraf dat de 80gb ook niet fluisterstil is maar in elk geval stukken stiller dan de 60gb die ik teruggekregen had. Bovendien kon ik mijn good-old-60gb gewoon voor nieuwprijs verkopen op MP.
En inderdaad op MP is de 60gb een hot item.. goede deal voor jou! Dat de 80gb stiller is dan een 60gb moet ook wel (gezien de 65nm cpu en nog wat van dat soort "energie besparende" hardware tweaks).

I aMaZe MySeLf SoMeTiMeS, I'm AlWaYs tHiNkiNg


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jefjef
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 22:55

jefjef

learning by doing

[quote]SICK schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:52:
[...]


Ik heb toevallig gister een nieuwe PS3 van de RMA van sony gekregen, na 5 weken wachten! Mijn oude ps3 gaf geen beeld meer. Het grappige is dat ik met mijn nieuwe PS3 hetzelfde probleem als jou heb. Na 10 min gamen begint de fan te keihard te draaien. Het geluid is veel harder dan mijn crappy luidruchtige fulltower pc met een paar casefans. Het fangeluid stopt ook pas weer als ik de PS3 opnieuw opstart.


[...]


Zelfde type hier.

Mijn 40Gb ps3 heeft hetzelfde geluid euvel die zich alleen openbaard bij het kijken naar film disc (BD of DVD, verder is tie muisstil. Ook als ik films kijk via streaming.

Zijn er al werkende mods betrefende het geluid...?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • harlekein
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 04-04 20:16

harlekein

Creator Owner

Ik vond de demo van Force Unleashedzwaar tegenvallen. De besturing is allesbehalve lekker. De game is nu al heel veel van hetzelfde en ik heb niet echt het idee dat het nog uitmaakt wat je doet. Dode startroopers verdwijnen ook nog eens heel snel. Gewoon transparant en weg. De graphics zijn absoluut niet indrukwekkend wat ik na het zien van gameplay movies wel verwacht had.

Wat helemaal grappig is is dat The Apprentice in Soul Calibur er beter uitziet en zijn animaties mooier als in Force Unleashed. Ik vond het ronduit telereurstellend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeepXJ89
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 01-03-2020
Ik heb eindelijk via Ebay voordelig PSN cards kunnen bemachtigen, en whoaaaw wat zijn die PSN games tof. Ik weet ook al wat ik zo fijn vind aan die games, je kan ze snel even spelen voor een kwartier of een half uurtje. Bij games als GTA4 of MGS4 etc. moet je bijna verplicht langer de tijd nemen om het verhaal te blijven vatten.

De PSN store heeft wel drastisch een paar interface/menu experts nodig om een game te zoeken ben je toch al gauw een paar minuten kwijt. Ook staan games, demo's, DLC en trailers door elkaar op sommige pagina's...erg overzichtelijk :X

Echochrome, PJ Eden, Fl0wer, Elefunk, Siren, HV Bowling, Pain, en RC quest for booty komen echt zeer binnenkort allemaal op mijn PS3 80gb=320gb=more games :9

Er komen ook nog zat goede games bij waarschijnlijk, Sony is met dit op de goede weg.

PS3 80gb met 320gb, PSN tag: Papegaaienflats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19-04 07:07
Ace schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 14:25:
Vandaag dan ook maar een PS3 80gb wezen halen, eindelijk de Dualshock in de doos.

Ratchet, Uncharted, GT5P en MGS4 erbij, pizzatoko op de speed dial, vriendin weg tot zondagavond

*O*
Dat is echt gaaf. _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_

Ik heb em ook gehaald, alleen ik wacht nog op de games die van play.com nog binnen moeten komen, maar heb gelukkig ook een 360 met een shitload aan games

Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Manie Riets
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 08-09-2024
Heb je met de 80gb versie nu de meest recente versie van de ps3 hardware? Zuinigst/koelst etc?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • djerror
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 11:41
Net even the last guy demo gespeeld..super verslavend spelletje zeker even aanschaffen in de us store volgende week

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SeamusXanthus
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 08-09-2024
Wat vinden jullie van Heavy Rain? Ondank de enorme hype krijg ik toch het idee dat deze game als game heel erg tegen MOET gaan vallen helaas. Wat men beweert te gaan doen is volgens mij namelijk simpelweg onmogelijk en ik denk dat men veel te ambitieus is.

Men beweert dat elk actie die je doet het verhaal beinvloed. Dus als je een gevecht aan gaat met een bad guy kan je bijvoorbeeld
a) hem doden
b) hem overmeersteren
c) zelf dood gaan
Afhankelijk van het resultaat gaat het verhaal een andere kant op. Op het eerste gezicht klinkt dit fantastisch maar als je daar over na gaat denken gaat het volgens mij nooit werken.

Stel je heb slechts 10 momenten in deze game waar je het verhaal daadwerkelijk verandert en steeds kan het daarna 2 richtingen op gaan. Toch wel het minimum wat je kan verwachten na de uitspraken die gedaan zijn. Dan heb je 2 tot de macht 10(!) verschillende branches (ik weet, vele combinaties kunnen samen komen waardoor het er minder zijn, maar het blijven er veel!).
Dit MOET ten koste gaan van het verhaal, want je moet meerdere verhaallijnen verzinnen.
Het zal de speelduur aanzienlijk verminderen aangezien je het grootste deel van de scenes dus nooit gaan zien.

Kennen jullie die fantasy boekjes die je vroeger had? Daar had je ook zo'n systeem. Je leest iets, je maakt een beslissing en dan moet je naar een bepaald pagina nummer springen afhankelijk van welke keuze. Daar ging het verhaal verder en moest je weer keuzes maken. Dit systeem had precies hetzelfde probleem waardoor het nooit echt leuk werd:
- De verhalen waren slecht want het had geen focus
- Het verhaal was kort

Er is een goede reden dat games altijd zo lineair zijn wat betreft verhaallijn, en ik hoop dat ze met Heavy Rain weten wat ze aan het beloven zijn aan het publiek.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
SeamusXanthus schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 23:40:
Wat vinden jullie van Heavy Rain? Ondank de enorme hype krijg ik toch het idee dat deze game als game heel erg tegen MOET gaan vallen helaas. Wat men beweert te gaan doen is volgens mij namelijk simpelweg onmogelijk en ik denk dat men veel te ambitieus is.

Men beweert dat elk actie die je doet het verhaal beinvloed.
Kennen jullie die fantasy boekjes die je vroeger had? Daar had je ook zo'n systeem. Je leest iets, je maakt een beslissing en dan moet je naar een bepaald pagina nummer springen afhankelijk van welke keuze. Daar ging het verhaal verder en moest je weer keuzes maken. Dit systeem had precies hetzelfde probleem waardoor het nooit echt leuk werd:
- De verhalen waren slecht want het had geen focus
- Het verhaal was kort

Er is een goede reden dat games altijd zo lineair zijn wat betreft verhaallijn, en ik hoop dat ze met Heavy Rain weten wat ze aan het beloven zijn aan het publiek.
Hmmm... ooit gehoord van de game Fahrenheit (oftewel Indigo Prophecy in de US)? Van dezelfde makers en gebaseerd op hetzelfde principe nl dat alles wat je doet de uitkomst van het spel beinvloedt. Het spel kreeg uitstekende kritieken en heeft een Metacritic-score van 84.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grannd
  • Registratie: September 2006
  • Nu online

Grannd

da Granndest

Je moet ook niet denken dat élke verandering ervoor zorgt dat er 2 andere plottwists aankomen.
Kunnen kleine en grote dingen in het verhaal zijn die anders zijn, andere volgordes...

En de korte speelduur wordt natuurlijk opgevangen door het feit dat geen speelbeurt volledig hetzelfde zal zijn.

[ Voor 24% gewijzigd door Grannd op 24-08-2008 00:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nico111
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 14-03 22:11
Ik had een paar dagen geleden 6 vastlopers met Uncharted. Ik balen en gaf de Trophies update al de schuld. Ik was het goed zat en haalde de game er uit.

En toen zag ik dat er een paar hele vette vingers op zatten :$

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 233180

Vandaag eens begonnen aan de Carrière mode van Top Spin 3, man man man, heb ik mezelf daarin zwaar overrated zeg.

De eerste matches gingen altijd vlot, en toen de keuze kwam tussen een Easy en een Hard toernooi, dacht deze jongen maar voor de Hard te gaan. Meteen in de eerste ronde eruit 8)7
Voortaan wat kalmpjes aan doen nu met die toernooien. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19-04 07:07
Manie Riets schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 21:44:
Heb je met de 80gb versie nu de meest recente versie van de ps3 hardware? Zuinigst/koelst etc?
Yep en met Dual shock 3 controler

Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SeamusXanthus
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 08-09-2024
Fahrenheit nooit gespeeld nee. Na het lezen van de gamespot review ben ik wel meer gerustgesteld.
- Bijna alle veranderingen waren cosmetisch
- slechts 3 verschillende endings

Klinkt al een stuk realistischer, hopelijk slaan ze niet door bij Heavy Rain.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 140372

SeamusXanthus schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 09:19:
Fahrenheit nooit gespeeld nee. Na het lezen van de gamespot review ben ik wel meer gerustgesteld.
- Bijna alle veranderingen waren cosmetisch
- slechts 3 verschillende endings

Klinkt al een stuk realistischer, hopelijk slaan ze niet door bij Heavy Rain.
De makers hebben gezegd dat Heavy Rain via de rubberband methode werkt. Dat betekent dat je met een elastiekje rondom het verhaal blijft hangen en alle kanten op kan springen, maar rondom het eigenlijke verhaal blijft.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wakuwakuhullie
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 31-10-2024
Gisteren ook gebruik gemaakt van de airmiles actie bij Dixons en ik had nog een irischeque liggen die al bijna vergaan was. Ik heb daar een PS3 80GB incl 2 games meegenomen voor 402 euro, ook een leuke prijs dacht ik.

Ik heb misschien een domme vraag maar stel hem toch. Overal waar ik een PS3 zag, in winkels en bij kennissen, zag ik een aantal demo's erop staan oa GT HD. Staan deze niet meer stnadaard op de 80GB, ik kan ze niet vinden maar toch ben ik heel wat schijfruimte kwijt, ik heb het vermoeden dat er toch wat opstaat.

Ik vind trouwens dat het vrij hard gaat met de diskspace, ik heb GT Prologue erop gezet en 1 demo, heb nu nog 55GB over, dat zou betekenen dat ik al 25 GB kwijt ben, is dit normaal?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chaoss
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22-04 18:34

Chaoss

Moderator Spielerij

Professioneel boekemantsje

swopdark schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 15:38:
[...]

Ik dacht dat de 40 gig versie gewoon geen klepje had op de plek van de cardreader.

[...]

bah... idd ik dacht dat de 40 gig versie ook echt geborsteld rvs had.
Vindt je het echt zo boeiend hoe hij eruit ziet?

Imho is een PS3 toch al lelijk, hij ziet er vrij lomp uit... ok rechtopstaand gaat het nog wel, maar daar heb ik helaasch geen ruimte voor.. Dus hij ligt plat. Wat mij betreft hadden ze hem wel gewoon helemaal vierkant mogen maken...Zodat het een hi-fi component lijkt.

PSN: Wanderer200 | Switch: Wanderer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tankbuster
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 17-04 06:10
Chaoss schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 10:56:
[...]


Vindt je het echt zo boeiend hoe hij eruit ziet?

Imho is een PS3 toch al lelijk, hij ziet er vrij lomp uit... ok rechtopstaand gaat het nog wel, maar daar heb ik helaasch geen ruimte voor.. Dus hij ligt plat. Wat mij betreft hadden ze hem wel gewoon helemaal vierkant mogen maken...Zodat het een hi-fi component lijkt.
Ik vind de PS3 wel wat elegante uitstraling hebben. Het is idd wel wat lomp maar dat vind ik nie erg. Ik vind zo'n lomp ding mooier dan zo'n Wii geval.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SToRM666
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11-09-2024
JeepXJ89 schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 20:36:
Ik heb eindelijk via Ebay voordelig PSN cards kunnen bemachtigen, en whoaaaw wat zijn die PSN games tof. Ik weet ook al wat ik zo fijn vind aan die games, je kan ze snel even spelen voor een kwartier of een half uurtje. Bij games als GTA4 of MGS4 etc. moet je bijna verplicht langer de tijd nemen om het verhaal te blijven vatten.
Kun je eventueel een goeie verkoper geven? Ik wil namelijk ook wel een US PSN Card kopen.

Even een waarschuwing. De site PSNetcards.co.uk is niet te vertrouwen, aangezien ik al van 2 mensen gehoord heb dat ze hun code niet correct of helemaal niet ontvangen hebben...

PSN id: NL_SToRM


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Voor de Killzone 2-fans ... Op http://tv.multiplayer.it/...11-videoanteprima-gc-2008 vind je een nog langere playthrough van een demo-level.

Bruut spel hoor ...

Afbeeldingslocatie: http://i33.tinypic.com/16hkf2w.gif

Afbeeldingslocatie: http://i33.tinypic.com/9urls7.gif

Grappig trouwens dat die Hellghast nog een paar schoten blijft afvuren nadat hij al geraakt is (en een paar meter door de impact van de revolver naar achteren wordt geworpen). Je ziet zelfs nog de reactie van de kogels die hij afvuurt.

Volgens mij zit er nu ook een systeem voor levensechte (fysics) animatie van de personages in, net zoals bij GTA4. Kijk maar hoe die Hellghast reageren op de schoten en hoe ze vallen.

[ Voor 44% gewijzigd door ymmv op 24-08-2008 12:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • metalant
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 27-12-2024
Mijn PS3 is sinds gisteren voorzien van een mooie nieuwe accessoire: een Panasonic TX-37LZD800F Full-HD televisie. :+ Aangesloten via HDMI, wat een schitterend beeld! 576i op een 63cm ouderwetse dikbuik of 720p/1080p op een 94cm breedbeeld is een behoorlijk verschil. Het geluid van die Panasonic is ook mooi, dankzij SRS TruSurround en de ingebouwde subwoofer.

Bij Assassin's Creed (op 720P) zie je veel meer details. Ook de teksten bij de uitleg van controllerknoppen is veel beter leesbaar. Ik heb nog geen andere games geprobeerd, maar ik verwacht daar dezelfde verbeteringen te zien.

De trailer van Wall-e en Ice Age 2 zagen er ook superscherp uit, je kan de haren op de staart van Scrat tellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
metalant schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 12:01:
Mijn PS3 is sinds gisteren voorzien van een mooie nieuwe accessoire: een Panasonic TX-37LZD800F Full-HD televisie. :+ Aangesloten via HDMI, wat een schitterend beeld! 576i op een 63cm ouderwetse dikbuik of 720p/1080p op een 94cm breedbeeld is een behoorlijk verschil. Het geluid van die Panasonic is ook mooi, dankzij SRS TruSurround en de ingebouwde subwoofer.

Bij Assassin's Creed (op 720P) zie je veel meer details. Ook de teksten bij de uitleg van controllerknoppen is veel beter leesbaar. Ik heb nog geen andere games geprobeerd, maar ik verwacht daar dezelfde verbeteringen te zien.

De trailer van Wall-e en Ice Age 2 zagen er ook superscherp uit, je kan de haren op de staart van Scrat tellen.
Gefeleciflapstaart. Ik zou maar wat Blu-Rays inslaan. Cars en Ratatouille zien er werkelijk verbluffend uit in Full HD.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • metalant
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 27-12-2024
ymmv schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 12:04:
[...]


Gefeleciflapstaart. Ik zou maar wat Blu-Rays inslaan. Cars en Ratatouille zien er werkelijk verbluffend uit in Full HD.
Haha, dat zal mijn neefje geweldig vinden. Die is helemaal weg van Cars.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • metalant
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 27-12-2024
JeepXJ89 schreef op zaterdag 23 augustus 2008 @ 20:36:
Echochrome, PJ Eden, Fl0wer, Elefunk, Siren, HV Bowling, Pain, en RC quest for booty komen echt zeer binnenkort allemaal op mijn PS3 80gb=320gb=more games :9
Ik kan Super Rub-a-Dub en Tekken 5 ook aanbevelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 233180

De trailer van Kungfu Panda moet je ook eens halen uit de shop, ik was echt verbluft toen ik dit voor de eerste keer in HD zag :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nudie
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02-02 17:53
ymmv schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 11:57:
Voor de Killzone 2-fans ... Op http://tv.multiplayer.it/...11-videoanteprima-gc-2008 vind je een nog langere playthrough van een demo-level.

Bruut spel hoor ...

[afbeelding]

[afbeelding]

Grappig trouwens dat die Hellghast nog een paar schoten blijft afvuren nadat hij al geraakt is (en een paar meter door de impact van de revolver naar achteren wordt geworpen). Je ziet zelfs nog de reactie van de kogels die hij afvuurt.

Volgens mij zit er nu ook een systeem voor levensechte (fysics) animatie van de personages in, net zoals bij GTA4. Kijk maar hoe die Hellghast reageren op de schoten en hoe ze vallen.
Killzone heeft zeer geavanceerde physics. Maar die vind je tegenwoordig in veel top games. Het is echter goed uitgewerkt, ik zie geen armen die omhoog blijven hangen enzo. Wat wel uniek is is de bullet impact. De lichamen voelen echt elke kogel en daardoor wordt hij naar achter geduwd, wat ook gebeurt als je met een dikke magnum recht in iemand zn borst schiet. Erg vetjes iig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grannd
  • Registratie: September 2006
  • Nu online

Grannd

da Granndest

nudie schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 14:59:
[...]


Killzone heeft zeer geavanceerde physics. Maar die vind je tegenwoordig in veel top games. Het is echter goed uitgewerkt, ik zie geen armen die omhoog blijven hangen enzo. Wat wel uniek is is de bullet impact. De lichamen voelen echt elke kogel en daardoor wordt hij naar achter geduwd, wat ook gebeurt als je met een dikke magnum recht in iemand zn borst schiet. Erg vetjes iig.
Ja, en het is niet zo over de top zoals bijvoorbeeld als je in Uncharted iemand met een shotgun overhoop schiet vliegt die meteen 3 meter achteruit wat er leuk uit ziet maar niet realistisch is. Het ziet er iniedergeval heel goed uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
ymmv schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 11:57:
Voor de Killzone 2-fans ... Op http://tv.multiplayer.it/...11-videoanteprima-gc-2008 vind je een nog langere playthrough van een demo-level.
Ik hoop echt zo dat dit spel de waardering krijgt wat ie verdiend... als straks de gameplay tegenvalt (wat ik me bijna niet voor kan stellen) dan heeft er echt iemand geblunderd... De PS3 heeft een game nodig die met kop en schouders uitsteekt boven alles wat er op dat moment verkrijgbaar is. Net zoals Uncharted deed vorig jaar.. helaas bleef deze game niet erg lang hangen bij het grote publiek.

Wat mij bijvoorbeeld opvalt als je op youtube kijkt is dat een filmpje van Gears of War 2 met meer dan 800.000 tot 1,6 miljoen mensen bekeken is terwijl een laatste (niet de E3 2005 trailer) killzone 2 filmpje slechts door 80.000 mensen bekeken is. Dit betekend dat het spel dus nog niet bekend genoeg is bij gamers. En de interesse niet niet genoeg aangewakkerd is. Dit is vreemd want kijk naar het filmpje en je ziet beelden die je nog nergens zo vol van detail, animaties en lichteffecten bent tegengekomen. Voor een generatie die vooral draait om graphics kan en mag dit niet genegeerd worden.

Ik denk echt dat de PS3 bezig is me een enorme come-back. Van te late en te dure underdog console met enkel toekomstige beloftes is hij uitgegroeit tot een full featured, Full HD console met ondersteuning voor het toekomstige Blu Ray formaat. Gratis goed werkende online modus, grote harde schijf, full DIVX certificaat, Dual Shock controller en stabiele en sexy hardware.

Als je nu een PS3 hebt wordt je niet meer uitgelachen door mensen onder het mom van: "waarom koop je een PS3? te duur, online werkt kut en op de 360 komen veel coolere games!" Nu koop je een PS3 en mensen zeggen: "wauw wat een mooi ding, hij kan ook Blu Ray afspelen toch? welke games heb je erbij?"

kortom: underdog en geheid 3e is de PS3 al een tijdje niet meer.

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MuSeLive
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
swopdark schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:45:
[...]
Als je nu een PS3 hebt wordt je niet meer uitgelachen door mensen onder het mom van: "waarom koop je een PS3? te duur, online werkt kut en op de 360 komen veel coolere games!" Nu koop je een PS3 en mensen zeggen: "wauw wat een mooi ding, hij kan ook Blu Ray afspelen toch? welke games heb je erbij?"

kortom: underdog en geheid 3e is de PS3 al een tijdje niet meer.
Maar duur t.o.v van een 360 is hij nog steeds. ps3: 399 + Dual Shock, xbox 360 299 + 2 controllers + afstandsbediening + headset + 2 games. Ik wil heel graag een ps3 kopen door games zoals GT5 en LBP, maar het prijsverschil kan ik maar niet voor mijzelf rechtvaardigen. Ook Blueray niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FireBladeX
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 12:04
Als ik de PS3 vergelijk, doe ik dat met de elite. En de prijsverschil tussen elite // ps3 is niet zoveel. ( 369,- / 399 ).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 131051

MuSeLive schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:53:
[...]

Maar duur t.o.v van een 360 is hij nog steeds. ps3: 399 + Dual Shock, xbox 360 299 + 2 controllers + afstandsbediening + headset + 2 games. Ik wil heel graag een ps3 kopen door games zoals GT5 en LBP, maar het prijsverschil kan ik maar niet voor mijzelf rechtvaardigen. Ook Blueray niet.
Ik heb zelf nog geen console, dus op het moment dat ik er één haal en moet kiezen, zal die 100 euro voor mij echt niet doorslaggevend zijn. Boehoe, 20 euro per jaar levensduur van de console. :)

Daarbij, veel mensen een hdtv beginnen toch stilletjesaan warm te lopen voor HD content (ik hoorde mensen daar over bezig die ik totaal in dat domein niet verwacht had). Ik wil dus sowieso ook een HD speler voor een HD tv, tel dan bij de 299 voor de xbox ook maar 300 euro bij voor een blu ray speler. Volledig ander plaatje, niet? Voor een miezerige 100 euro (prijs van 2 games) heb je er een HD speler bij voor de tv. Weer een kastje en apparaat dat je minder moet kopen en ergens wegzetten.

Aangezien ik de ps3 games meer vind aansluiten bij mijn gamersprofiel, headset voor mij totaal onbelangrijk is (en los ook niets kost) en de ps3 controller beter vind is de keuze snel gemaakt. Voeg daarbij dat de hardware gewoon beter en stiller is (en ongeveer evenveel verbruikt, misschien zelfs minder)... Daarnaast moet je de xbox ook maar eens de kosten voor Live optellen. Het is niet omdat je het gespreid betaalt dat het daarom minder duur is he. Het gebruikelijke truukje van de consument in termijnen te laten betalen, zo heb je tenminste een constante stroom inkomsten, ipv slechts één keer bij verhoop van het apparaat. Bij de ps3 moet je misschien één keer doorbijten (alhoewel, ook relatief natuurlijk) maar éénmaal het onder de tv staat ben je ook klaar. Online gamen out of the box.

Xbox 300 euro+5*50 om te gamen is al 550 euro. En dan heb je nog geen HD speler.

Als je ziet dat er mensen zijn die zonder blikken of blozen een gsm kopen van 400 euro, vind ik 400 euro voor een prachtapparaat als de ps3 toch wel verdedigbaar. Tevens omdat ik zelf nooit die 400 euro voor bvb een gsm zou betalen... Het hangt een beetje af van waar je je geld liever aan spendeert en meer plezier van denkt te hebben.

[ Voor 7% gewijzigd door Anoniem: 131051 op 24-08-2008 18:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 197857

MuSeLive schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:53:
[...]

Maar duur t.o.v van een 360 is hij nog steeds. ps3: 399 + Dual Shock, xbox 360 299 + 2 controllers + afstandsbediening + headset + 2 games. Ik wil heel graag een ps3 kopen door games zoals GT5 en LBP, maar het prijsverschil kan ik maar niet voor mijzelf rechtvaardigen. Ook Blueray niet.
Reken nu ook eens online erbij voor een paar jaar en de PS3 is goedkoper.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
MuSeLive schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:53:
[...]

Maar duur t.o.v van een 360 is hij nog steeds. ps3: 399 + Dual Shock, xbox 360 299 + 2 controllers + afstandsbediening + headset + 2 games. Ik wil heel graag een ps3 kopen door games zoals GT5 en LBP, maar het prijsverschil kan ik maar niet voor mijzelf rechtvaardigen. Ook Blueray niet.
Als je een HDTV thuis hebt staan, lijkt me de 100 euro meerprijs tov de Xbox 360 meer dan te rechtvaardigen. Vergeet ook de verborgen kosten van een 360 niet, zoals het jaarlijkse abonnement op Xbox Live of een WiFi-adapter (70 euro!) niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 170005

Heb een probleempje met m'n PS3 en dat is dat beide controllers niet meer willen opladen via de USB.
Nog wel via de pc dus ligt niet aan de kabel of zo.

Is er een instelling die ik over het hoofd heb gezien? Of zijn beide USB stations stuk(nog niet getest met iets anders).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grannd
  • Registratie: September 2006
  • Nu online

Grannd

da Granndest

Uiteindelijk kan je toch het best de keus maken op welke hardware je meer ligt kwa games en mogelijkheden (bluray of niet) en niet op prijs. Alleen maar zonde van je geld als je iets koopt wat je niet vaak gaat gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 233180

Anoniem: 170005 schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 18:58:
Heb een probleempje met m'n PS3 en dat is dat beide controllers niet meer willen opladen via de USB.
Nog wel via de pc dus ligt niet aan de kabel of zo.

Is er een instelling die ik over het hoofd heb gezien? Of zijn beide USB stations stuk(nog niet getest met iets anders).
Als hij het wel doet via de pc, dan moet(en) je usb poort(en) waarschijnlijk het probleem veroorzaken. Probeer eens een externe hdd of usb-stick eraan te hangen en te zien of de PS3 die herkent?

Let wel, in FAT32 hé :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jdm8
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-03-2024

jdm8

PSN-id: JDM8, origineel he?

swopdark schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:45:
[...]


Ik hoop echt zo dat dit spel de waardering krijgt wat ie verdiend... als straks de gameplay tegenvalt (wat ik me bijna niet voor kan stellen) dan heeft er echt iemand geblunderd... De PS3 heeft een game nodig die met kop en schouders uitsteekt boven alles wat er op dat moment verkrijgbaar is. Net zoals Uncharted deed vorig jaar.. helaas bleef deze game niet erg lang hangen bij het grote publiek.

Wat mij bijvoorbeeld opvalt als je op youtube kijkt is dat een filmpje van Gears of War 2 met meer dan 800.000 tot 1,6 miljoen mensen bekeken is terwijl een laatste (niet de E3 2005 trailer) killzone 2 filmpje slechts door 80.000 mensen bekeken is. Dit betekend dat het spel dus nog niet bekend genoeg is bij gamers. En de interesse niet niet genoeg aangewakkerd is. Dit is vreemd want kijk naar het filmpje en je ziet beelden die je nog nergens zo vol van detail, animaties en lichteffecten bent tegengekomen. Voor een generatie die vooral draait om graphics kan en mag dit niet genegeerd worden.

Ik denk echt dat de PS3 bezig is me een enorme come-back. Van te late en te dure underdog console met enkel toekomstige beloftes is hij uitgegroeit tot een full featured, Full HD console met ondersteuning voor het toekomstige Blu Ray formaat. Gratis goed werkende online modus, grote harde schijf, full DIVX certificaat, Dual Shock controller en stabiele en sexy hardware.

Als je nu een PS3 hebt wordt je niet meer uitgelachen door mensen onder het mom van: "waarom koop je een PS3? te duur, online werkt kut en op de 360 komen veel coolere games!" Nu koop je een PS3 en mensen zeggen: "wauw wat een mooi ding, hij kan ook Blu Ray afspelen toch? welke games heb je erbij?"

kortom: underdog en geheid 3e is de PS3 al een tijdje niet meer.
Gears of war zie je wel eens reclame ed. van. KZ2 tot nu toe nog niet. Ook is gears of war veel recenter dan KZ, dus ligt gears nog verser in het geheugen. Ik durf er echter om te wedden dat de reclames je om de oren gaan vliegen als de release van KZ in de buurt komt. Als er iets is waar sony goed in is ;)

Die vette physics van doodgaande poppetjes komt doordat er motion capturing gebruikt is in combinatie met ragdoll physics. Het doodgaan is dus geen standaard animatie meer. Daardoor zul je ook niet zo snel twee keer een helgast op dezelfde manier zien doodgaan. Overigens is het totaal niet realistisch, de minieme massa van een kogel werpt een lichaam niet naar achteren. Maar daar gaat het niet om :D

Het duurt even, maar die hollanders kunnen wel wat ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
MuSeLive schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 17:53:

Maar duur t.o.v van een 360 is hij nog steeds. ps3: 399 + Dual Shock, xbox 360 299 + 2 controllers + afstandsbediening + headset + 2 games.
Valt geen spelt tussen te krijgen. De 360 koop je voor een heel laag instap bedrag. Wil je niet online (LIVE: de hoeksteen van de 360) en zet je geen muziek of films op je console, hecht je geen waarde aan standaard WIFI, en batterijloze controllers dan is de 360 een goede deal. Ik heb hem zelf ook staan.

De PS3 heeft bij mij wel een voornamer plekje naast de TV verworven, juist door het gratis online gamen, de grote harde schijf die bij mij vol staat met MP3's en divx films, de Blu-Ray speler en het standaard WIFI. is mijn PS3 tevens het middelpunt geworden van mijn Home theatre. Oja je kan er ook nog eens vette games op spelen.

Mijn 360 heeft alleen die laatste zin als functie en zelfs dat steeds minder omdat ik alleen voor de echte hardhitters als HALO en Gears ga. Koop je je console enkel voor het gamen dan is de 360 een goed ding. Gebruik je daarnaast andere functie dan zal je merken dat de PS3 een completer pakket bied voor uiteindelijk minder geld.

Ik heb zelf 599,- betaald voor mijn PS3 60 bij launch en met de spellen en extra controller erbij liep ik bijna 750,- euro lichter de deur uit, en heb er tot op de dag van vandaag geen spijt van gehad.

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
jdm8 schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 19:14:
Overigens is het totaal niet realistisch, de minieme massa van een kogel werpt een lichaam niet naar achteren. Maar daar gaat het niet om :D
hahaha mythbusters... ;)

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NinTeNdO_FrEaK
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 10-07-2024
Ik zat te twijfelen om er een xbox360 bij te kopen, maar het is zo dom van MS om er geen wifi standaard in te stoppen (en de wifi adapter voor een belachelijke prijs te verkopen). Ik ben blij dat bij sony alles er op en er aan zit.

Ps4/switch gamer


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snippertje
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 22-04 21:51

Snippertje

Light up your life

Dat was voor mij ook de reden om een PS3 te kopen. Is gewoon all in. Het enige minpunt vind ik dat de backwards compatibiliteit weg is... :(

Discord kanaal: https://discord.gg/X3CqdTKd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • t mac
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 11:28
play 'n charge kit bij de 360 is ook waardeloos. koop je een console met wireless controllers moet je of batterijen vervangen of een play n charge kit kopen... :roll:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jdm8
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 11-03-2024

jdm8

PSN-id: JDM8, origineel he?

NinTeNdO_FrEaK schreef op zondag 24 augustus 2008 @ 19:42:
Ik zat te twijfelen om er een xbox360 bij te kopen, maar het is zo dom van MS om er geen wifi standaard in te stoppen (en de wifi adapter voor een belachelijke prijs te verkopen). Ik ben blij dat bij sony alles er op en er aan zit.
Vanuit microsofts standpunt is dat juist slim. De aanschafpijs is lager, waardoor consumenten eerder een xbox kopen. Daarna gaan ze vette winst maken met exclusieve en overpriced accesoires ;)

@swopdark, ook voor die aflevering was ik er vanuit natuurkundig perspectief al heilig van overtuigd :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kimo
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 08:38
Ik dacht even dat ik het xbox360 topic aan het lezen was :(

Maar wat een games komen er aan killzone, heavy rain, little big planet, socom, wipout, fat princess teveel om op te noemen!!

Ben bang dat mirrors edge wel gaat tegenvallen deze game is een beetje overhyped denk ik.

Killzone :9~
Afbeeldingslocatie: http://i35.tinypic.com/2q3xkk7.gif

[ Voor 10% gewijzigd door Kimo op 24-08-2008 20:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MuSeLive
  • Registratie: Oktober 2002
  • Niet online
Ik begrijp jullie punt dat de ps3 iets meer een media-apparaat is dan de 360 door blueray en de streaming mogelijkheden. Ikzelf hecht daar echter geen waarde aan, aangezien ik geen bluerays afspeel én omdat ik al een xbmc heb staan voor mijn media (wat sowieso veel beter werkt dan een ps3).
Voor mij is het een puur een gameconsole en dan vind ik het verschil behoorlijk groot. Het feit dat je moet betalen voor live, rekende ik niet echt mee omdat live veel beter werkte dan het gratis online-gebeuren van de PS3. Alhoewel ik wel gehoord heb dat dat een stuk verbeterd is en nu beter kan concurreren tegen live?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jumpman
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07:04
Is er een manier om je PS3 volledig te resetten? Dus dan bedoel ik dat je hem weer hebt zoals nieuw uit de doos (volledig geformatteerd en zonder één enkele account)?

Ik kan hem natuurlijk volledig resetten, dan volledig formatteren en de accounts wissen, maar één hoofdaccount blijft altijd staan (ook tijdens de volledige format).

Dit wil ik doen als ik mijn PS3 terugkrijg (van Sony RMA of van vrienden).

Dit kon ik vinden:

http://www.tech-recipes.c...how_to_factory_hard_reset

Volgens mij reset je hier niet je instelling, HDD en accounts als nieuw mee.

Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.

Pagina: 1 2 ... 12 Laatste

Dit topic is gesloten.