Het Playstation 3 ervaringen topic - Deel 9 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 12.076 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/headerimage.jpg

Welkom in alweer deel 9 van het Grote Playstation 3 Ervaringen Topic!

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/inhoudsopgave.gif
Deel I - De Hardware

De PS 3
De PS 3 Online
F.A.Q.
Links
Todo

Deel II - De Software

Binnenkort verkrijgbaar
Wat gamen we nu?
Interessante games in ontwikkeling
Tot slot


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps3.gif
HD Tijdperk
Op 23 maart 2007 was het eindelijk zover en kwam de PlayStation 3 (PS3) eindelijk naar ons kikkerlandje in een oplage van 50.000 stuks. Ondertussen zijn er al wereldwijd 6 miljoen PS3 consoles verkocht. De console zal vooralsnog alleen maar leverbaar zijn in een 60GB model voor een prijs van € 599,-. Daar krijg je nu wel de spellen Motostorm & Resistance Fall of Man bij, en een extra controller!
Met de komst van de PS3 is de High Definition (HD) Tijdperk voor Playstation begonnen. HD is een beeldtechniek waarbij het mogelijk is om beelden met een resolutie tot 1920x1080 op het scherm te projecteren. Uiteraard moet je TV wel HD-Ready zijn om dit soort beelden te ontvangen. De PS3 kan ook HD beelden naar de TV versturen en stelt gameontwikkelaars zelfs in staat om games te maken die werken op de hoogst haalbare HD resolutie van 1920x1080 bij 60 beelden per seconden. De meeste games maken echter gebruik van de 1280x720p resolutie wat voor de meeste van ons genoeg kwijl plezier geeft. De PS3 zal tevens compatibel zijn met de games die uitgebracht zijn voor zijn voorgangers.

• Wil je het verschil zien tussen DVD (720x480) en HD (1280x720)? Klik dan hier.
• Wil je meer weten over deze HD resolutie en vraag je je af of dit een zinvolle resulutie is? Klik dan hier.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack02_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack03_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack04_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack05_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack06_small.jpg
Dit zit o.a. in een

PS3 doos.

De PS3 Functies
De meeste mensen kopen de PS3 om er natuurlijk games op te spelen, maar de PS3 kan meer dan alleen maar gamen.

Films bekijken (in HD kwaliteit)
Het is met de PS3 mogelijk om Blu-ray films (films in HD kwaliteit) te kijken. Dit komt omdat de PS3 de enige console is die een Blu-ray drive bezit die dit mogelijk maakt. Blu-Ray is een opslagtechniek die het mogelijk maakt om 50 GB aan data op een optische schijf te zetten. Films in HD kwaliteit vereisen veel meer opslagcapaciteit dan gewone films op DVD. Niet alleen de films maken gebruik van de Blu-ray opslagtechniek, ook de steeds groter wordende games maken hier nu al gebruik van. Het voordeel van het gebruik van opslagtechniek is dat alles aan een game in HD
kwaliteit getoond kan worden, en dat een game ontwikkelaars geen zorgen hoeven te maken over de maximale omvang van een spel die bij de andere consoles gelimiteerd is op 9 GB.
Voor de PlayStation3 wordt gebruik gemaakt van Xross Media Bar (XMB) welke 8 categorieen kent en stijlvol is vormgegeven. Deze zijn Users, Settings, Photo, Music, Video, Game, Network en Friends. De PS3 biedt de mogelijkheid om een profiel aan te maken voor elke gebruiker voor het doorzoeken van foto's, muziek en films.

Muziek afspelen

Foto's bekijken

DLNA client

Internet Browsen

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GUI/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GUI/image02_small.jpg


Extra PS3 Accessories
De PS3 maakt gebruik van de industrie geaccepteerde standaarden waardoor het mogelijk is om accessories draadloos of via een van de vier USB aansluitingen aan de PS3 aan te sluiten.

Draadloze Accessories
Zo'n beetje alle draadloze accessories die werken met het Bluetooth 2.0 protocol kunnen worden verbonden aan de PS3. Hierdoor hoef je dus niet speciaal voor de PS3 ontwikkelde accessories te kopen, maar kun je direct je reeds gekochte Bluetooth apparatuur aansluiten. Bluetooth accessories die compatible met de PS3 zijn: headset, remote Control, extra controller, muis en toetsenbord. Maximaal kunnen er 7 apparaten tegelijk via bluetooth met de PS3 verbonden zijn.

USB Accessories
Omdat de PS3 beschikt over 4 USB aansluitingen kan ook veel USB accessories direct aan de PS3 worden aangesloten. Denk hierbij aan een externe hardschijf om je muziek,films of foto's te bekijken, muis en toetsenbord, je MP3 speler (zoals je Ipod), een fotoprinter (alleen van epson).
Overige Connectivity
Verder is een harde schijf van 60GB aanwezig en zijn er flash memory sloten voor de Memory Stick, CompactFlash en SD/MMC kaarten waarvan ook de foto's, muziek en films gelezen kunnen worden. Tot slot voor de communicatie is er de Gigabit Ethernet aansluiting en Wi-Fi aanwezig.


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/de-ps3-online.gif
Playstation Network (PSN)
De PS3 is helemaal 'connected' wat betekend dat je hem aan het internet kunt aansluiten zodat je met andere gamers online kunt spelen. Het is de gameontwikkelaar die beslist of een game online mode heeft en wordt niet door Sony opgelegd. Vaak betekend dit dat games waarvan je zou verwachten dat ze een online mode hebben, ook daadwerkelijk 1 hebben.
Met PSN biedt Sony ook een online netwerk om content mee te distribueren zoals, demo's, trailers, updates etc. Ook biedt de store PS1 games en PSN games waar wel voor betaald moet worden. Met PSN games biedt Sony de mogelijkheid voor developers games goedkoop te distribueren naar ons. De PSN games die tot nu toe gedistribueerd zijn, zijn van erg goede kwaliteit en doen niet onder van grote games qua fun-factor. PSN Games voelen aan als old-school games in een nieuw arcade jasje! Zie bijvoorbeeld Calling All Cars en de Amiga remake Super Startdust HD!

Playstation Store
Om deze content te bemachtigen biedt Sony ons de Playstation Store aan, een minder gebruikersvriendelijke online store die wel doet wat je verwacht, alleen op een niet slimme manier. Dat komt omdat de besturing van de Playstation Store vanuit gaat alsof de controller een muis is. Overigens heeft Susan Nourai, de manager van de PlayStation Network ondertussen al gemeld dat er een nieuwe Store komt met een wat vriendelijke gebruikers interface. Vraag voor ons tweakertjes is natuurlijk wanneer.
Desalnietemin biedt de Playstation Store vaak wel nieuwe content aan, en kan de content veilig betaald worden. De prijzen voor de content zijn voor de kwaliteit die je ervoor terug krijgt dik in orde!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image01_small.jpg


Home
A massive world built into the PlayStation Network, Home is Sony Computer Entertainment's virtual world for PlayStation gamers. With an avatar uniquely customized according to each user's
preference, users can explore the 3D community that is Home -- a sleek, modern environment featuring spacious common areas, custom spaces dedicated to specific games, and personal apartments.
Everything can be customized to your liking with items you collect or purchase.
Not only is Home your home online with PlayStation 3, Home is also a vast network of communication for PlayStation users. Browse the Hall of Fame for trophies players have collected in various
videogames, or just hang out in a virtual outdoor lobby to talk with text and voice. Other features in Home include a theater where the Home world also users can watch videos from one users'
collection together, a series of mini-games that players can play, and much more as Home evolves.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image04_small.jpg


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/faq.gif

:? Hoe sluit ik mijn PS3 aan de TV?
Als je een HD-Ready TV hebt kun je het best de PS3 aansluiten via een HDMI kabel. Beeld en geluid worden via deze kabel zonder verlies naar de TV verstuurd in HD kwaliteit. Heb je nog een gewone TV sluit hem dan aan via de bijgeleverde RGB-Scart kabel.

:? Zit er nou een HDMI kabel bij de PS3?
Neen. Het beste kun je even rond kijken, maar onthoud: zo'n kabel mag niet meer kosten dan e20,- voor 2 meter. Bij de MM zijn deze kabels e50,- (op accessories wordt altijd de winst gemaakt). Dus een bezoek aan je lokale elektro shop is helemaal nog niet zo'n gek idee. :Y


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/links.gif


Voorgaande delen: [08], [07], [06], [05], [04], [03], [02] en [01]!

[PS3] Folding@Home Laat je PS3 eiwitten vouwen voor de strijd tegen ziekten. De CELL processor in de PS3 is uitermate geschikt voor het berekenen van eiwitten waardoor zeer snel resultaat beschikbaar is voor het onderzoek.

Playstation 3 als mediacenter. Installeer Linux op je PS3 om zo MythTV mediacenter software te installeren.

[PS3] Linux programmeren Voor de echte die-hards!

http://www.playstation.nl, de officiele Playstation website voor Nederland.

http://blog.us.playstation.com, de officiele Sony Playstation blog, blog met interresante achtergrond informatie.

http://www.threespeech.com/, de semi-officiele Sony Playstation blog, blog met kritische interresante achtergrond informatie.

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?locale=nl_NL , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door gebruikers voor gebruikers.

http://faq.eu.playstation...vJW1xfhfNpbGcQ!1531875105 , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door Sony.

[PS3] Warhawk , Het Warhawk topic van GoT!

http://boardsus.playstati...ps3media&message.id=48202 , Een tutorial om verschillende soorten media, zoals XVid, DivX, naar je PS3 toe te streamen.

https://www.wirecard.com/wirecard/Home.html , Geen creditcard maar toch de mogelijkheid hebben om Warhawk te downloaded? Neem dan een prepaid creditcard.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/todo.gif
Natuurlijk is niets perfect en daarom kan ik graag jou hulp gebruiken. Heb te tips, suggesties, anything wat te maken heeft met de start post -> DM mij! (direct message, ga naar MyReact en dan direct message).

[ Voor 4% gewijzigd door Arx op 25-09-2007 21:41 ]

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/binnekortegames.gif
Voor het einde van dit jaar (en dit jaar duurt nog maar 4.5 maanden) krijgen we de volgende toppertjes: *O*

Gran Turismo 5 Prologue
Spelers: 1-16 | Release: December 2007 | Video Trailer
Polyphony Digital Gran Turismo 5 promises to possibly be the most exacting and detailed racing videogame ever created. The Gran Turismo 5 Prologue gives you an online-enabled sampler of the GT5 experience.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image04_small.jpg

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Spelers: 1 | Release: 23 Oktober 2007 | Video Interview
Get ready for a galactic adventure filled with explosive mayhem as the Ratchet & Clank series makes its PS3 debut. Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction marks the beginning of a brand-new series of next-generation games for our gadget-building hero, Ratchet, and his brainy robotic sidekick, Clank.
After saving countless planets from dreadful doom and earning intergalactic mega-celebrity status in the process, Ratchet and Clank have taken some well-deserved R&R -- again. Yet, Ratchet remains restless. An orphan of the universe, he has never known anything of his past, his family, or his Lombax origins. And no one, not even Clank, can fill that void. Unfortunately for Ratchet, someone else is equally interested in Ratchet's origins: Emperor Percival Tachyon. In his thirst for revenge, the vile tyrant of an ancient race of foul insect-like monsters called Cragmites has festered an age-old grudge and is bent on wiping the last-known Lombax off the universe!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image04_small.jpg

Uncharted: Drake's Fortune
Spelers: 1 | Release: November 2007 | Video Gameplay 1 Video Gameplay 2 Video Trailer
A 400-year-old clue in the coffin of Sir Francis Drake sets a modern-day fortune hunter on a exploration for the fabled treasure of El Dorado, leading to the discovery of a forgotten island in the middle of the Pacific Ocean.
The search turns deadly when Nathan Drake becomes stranded on the island and hunted by mercenaries. Outnumbered and outgunned, Drake and his companions must fight to survive as they begin to unravel the terrible secrets hidden on the Island.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image04_small.jpg

Rock Band
Spelers: 1-4 | Release: November 2007 | Video Trailer
Rock Band allows gamers to perform music from the world’s biggest rock artists with their friends as a virtual band using drum, bass/lead guitar and microphone peripherals, in addition to offering deep online connectivity. Built on deals with the world’s biggest record labels and music publishers, the music featured in Rock Band spans all genres of rock and include many of the master recordings from the biggest songs and artists of all time.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image04_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image04_small.jpg

Call of Duty IV: Modern Warfare
Spelers: 1-?? | Release: November 2007 | Video Demo Video Trailer
War rages on in the fourth edition of Activision's acclaimed war game. For the first time in the series, Call of Duty moves away from WWII to the modern battlefield.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image04_small.jpg

Unreal Tournament 3
Spelers: 1-?? | Release: November 2007 | Video
The Necris invasion has begun, and your clan was one of the first to be slaughtered. Head to the front lines and join this Epic battle to defend humanity while taking your revenge. Unreal Tournament 3 marks the return of the premiere tournament-style first-person shooter. Unreal Tournament 3 unleashes the full power of Unreal Engine 3, taking graphics, gameplay, and challenge to a whole new level. Players engage in intense and hyper-real battles with other human players online or against incredibly realistic Unreal artificial intelligence. Over two dozen weapons and vehicles have been upgraded and enhanced for maximum killing potential. Take on all comers in a variety of game modes including Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, an all-new Warfare mode and more.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image04_small.jpg

Singstar
Spelers: 1-4 | Release: Oktober 2007 | Video
Take centre stage and wow the crowd with your performance as SingStar arrives on PlayStation 3. For the first time ever SingStar lets you personalise your playlists by downloading the songs of your choice -- so you can sing along to what you want, when you want it. Customise your SingStar experience by downloading the latest tracks and menu skins from the SingStore (an in-game shop accessible directly in-game, with the entire SingStar back catalogue of songs as well as new tracks.) Set the world alight by uploading your best performances to the online SingStar community and go wild with superstar moves with the exclusive new silver microphones. Share your performances as you instantly upload photos and videos captured via the EyeToy camera, taking the best bits on the go on your PSP -- so you can be a star wherever you are.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image04_small.jpg

Eye of Judgment
Spelers: 1-4 | Release: Oktober 2007 | Video
The Eye of Judgment is a unique combination of strategy card game and battle, played out with real cards and the use of the next-gen EyeToy camera. presents a new style of gameplay where the player. Through use of a 3' x 3' board and trading cards -- each encrypted with "cybercode" -- players conquer the field by selecting a card and placing the "cybercode" in front of the EyeToy camera for their respective character to come to life and battle. Each character has various skillsets, which will determine the outcome of the battle. Players take turns to place cards as they jostle for control of the board; the winner is the first player to capture five of the nine squares. The Eye of Judgment presents the player with more than 30 cards, as well as unique online and offline gameplay.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image04_small.jpg

Assassin's Creed
Spelers: 1 | Release: November 2007 | Video Trailer Video Gameplay
From the team that brought the world Prince of Persia and Tom Clancy's Splinter Cell comes a sophisticated new franchise utilizing the power of next-gen technology for its complex action.
The setting is 1191 AD. The Third Crusade is tearing the Holy Land apart. You, Altair, intend to stop the hostilities by suppressing both sides of the conflict. You are an Assassin, a warrior shrouded in secrecy and feared for your ruthlessness. Your actions can throw your immediate environment into chaos, and your existence will shape events during this pivotal moment in history.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image04_small.jpg

Daarnaast komen o.a. deze games ook nog eens:
LittleBigPlanet BETA, Q3 2007
Sega Rally
WarHawk, 19 september 2007
Snakeball
Half Life Episode 2, september 2007
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Stranglehold, september 2007
DiRT, september 2007
Folklore, 10 oktober 2007
Heavenly Sword, 19 september 2007
Lair, 24 oktober 2007
En nog veel meeeer!!



Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/gamesvannu.gif
Wees gerust! Ook nu zijn er leuke games op de PS3 te krijgen, waaronder de volgende games: :P

Ninja Gaiden Sigma
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
As Ryu Hayabusa you are out to seek revenge after your clan is massacred by the Vigor Empire. Realistic battle actions and acrobatic ninja moves are at your finger-tips. You play with only your wits, your ninja skills, and your deadly sword. Slice down opponents in the Vigor Empire as you attempt to beat the Holy Emperor and reclaim the magic sword "Ryuken".
Bringing the classic to the PlayStation 3, Ninja Gaiden Sigma is a more "complete version" of the Xbox Team Ninja title, with new moves, actions, and weapons for Hayabusa. Also added is a new playable character -- Racheal, one of the series' heroines, will be playabl e, and when using her, you'll get to experience the storyline from her perspective (with new cutscenes, attack moves and more.)
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ninja%20Gaiden%20Sigma/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ninja%20Gaiden%20Sigma/image02_small.jpg

Calling All Cars!
Spelers: 1-4 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Calling All Cars is a high-octane, cops n' robbers multiplayer, action/party game for the PlayStation 3 system. Gamers will take the role of a bounty hunter careening around a stylish cartoon world on the hunt for criminals on the loose. With a combination of demolition derby gameplay, crazy weapon pickups, humor and a healthy throwback to classic arcade and sports games, Calling All Cars is sure to be a crazy online party experience for the PS3.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Calling%20All%20Cars/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Calling%20All%20Cars/image02_small.jpg

Formula One Championship Edition
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
All the official drivers, cars, circuits, rules, and teams of Scuderia Toro Rosso, Super Aguri F1 Team, and Midland F1 Racing speed onto PS3 with Studio Liverpool's Formula One 06. High definition visuals, full surround sound, extensive circuit details and lighting effects, and progressive dirt and car damage lend themselves towards an attempt at the game's true realism. Interconnectivity with the PlayStation Portable system has also been included.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Formule%20One%20Championship/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Formule%20One%20Championship/image02_small.jpg

MotorStorm
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Developed by Evolution Studios, MotorStorm delivers visceral off-road racing, plunging players into a frenzied environment awash with grit, mud and petrol, in a game that leaves the standard rules of racing in the dust. Gone are the limits of power restrictions, limited classes, and qualifying rounds. Players simply choose their vehicle from a massive range – including dirt bikes, ATVs, sand rails, rally cars, monster trucks, and everything in between – then hit the track in a no-holds-barred sprint to the finish line. Carving a swathe of destruction through the ever-changing wilderness, players must compete in a gasoline-fuelled, horsepower spectacle where the only rule is to try and stay alive.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MotoStorm/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MotoStorm/image02_small.jpg

Super Stardust HD
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
A next-gen remake of the classic shooter, Super Stardust HD brings the intense shooting action to the PlayStation Network. Hovering above the planet you are defending, you must destroy all of the incoming asteroids and aliens before they can impact on the world!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Super%20Stardust%20HD/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Super%20Stardust%20HD/image02_small.jpg

Resistance: Fall of Man
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Set in a frightening, alternate 20th century reality, Resistance: Fall Of Man delivers a unique blend of harrowing military action and unnerving horror. In mere decades, the Chimera -- a species of unknown origin propagating a virus that converts other life forms into more Chimera -- has overrun Russia and all of Europe. Humanity's hope for survival is slim, and the tide of the battle rests on the shoulders of U.S. Army Ranger, Sgt. Nathan Hale. Taking advantage of the PlayStation 3's processing power, Resistance has you experiencing a wide variety of horrifying creatures, physics-based weaponry, playable vehicles, smart enemies, and highly detailed and diverse environments. Players are challenged online and offline as Resistance: Fall of Man in a single player campaign, a co-operative mode and a full online onslaught.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Resistance%20Fall%20of%20Man/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Resistance%20Fall%20of%20Man/image02_small.jpg

Riiiiiidge Raceeeeer 7
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Ridge Racer 7 once again whips the racing series in a frenzy, with movie-quality visuals and a stronger online component from that of the Xbox 360 game, Ridge Racer 6. Director Masaya Kobayashi, assistant producer Hideo Teramoto, and sound director Hiroshi Okubo all worked on the successful PSP and Xbox 360 Ridge Racers, and are aiming to use RR for PS3 as a showcase of the system's power and capabilities. Expect 5.1 sound, blistering speed and graphics, 20 courses to racer on, online play for as many as 14 racers, implementation of cool Nitro system showcased in the last two versions, car customization options for at least 200,000 car variations per vehicle, and significant improvements in online play (including cooperative team play.) Best of all, Reiko Nagase returns in Ridge Racer 7, bringing back the racing queen of your dreams!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ridge%20Racer%207/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ridge%20Racer%207/image02_small.jpg



Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/interessantegames.gif
Dat is nog niet alles want qua software wordt de PS3 alleen maar beter en beter! Dit is namelijk wat wij begin 2008 verwachten: *O*

LittleBigPlanet
Spelers: 1 | Release: Q1 2008 | Video Trailer Video Playstation Home + Interview Video Gameplay 1 Video Gameplay 2 Video Gameplay 3
Media Molecule, the makers of the wildly addictive Rag Doll Kung Fu, now brings its talents to PlayStation 3. Given the cheeky working title The Next Big Thing™, LittleBigPlanet is a game that is also a game making studio.
The LittleBigPlanet experience starts with players learning about their character's powers to interact physically with the environment. There are obstacles to explore, bits and pieces to collect and puzzles to solve – requiring a combination of brains and collaborative teamwork. As players begin to explore, their creative skills will grow and they will be ready to start creating and modifying their surroundings – the first step to sharing them with the whole community. Creativity is part of the gameplay experience and playing is part of the creative experience. Players can make their world as open or as secretive to explore as they like. When it's ready, they can invite anyone within the LittleBigPlanet community to come and explore their patch -- or can go and explore everybody else's.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image04_small.jpg

Killzone 2
Spelers: 1 | Release: Q2 2008 | Video Trailer
Two years after the Helghast assault on Vekta, the ISA is bringing the fight to the enemy’s home world of Helghan. Taking the role of Sev, the battle-hardened veteran of the special forces unit known as the Legion, players will embark upon a mission to the planet Helghan to capture the Helghast leader, Emperor Visari, and bring the enemy’s war machine to a halt. For Sev and his squad, the invasion of Helghan is just the beginning. Tasked with securing Pyrrhus, the Capital City, the team quickly discovers that the Helghast are a formidable enemy on their home planet. Not only have they adjusted to the planet’s hostile conditions, they have also harnessed a source of power from the environment that can be used against the ISA. Sev and his team soon discover the fight is greater than simply addressing the enemy forces; the Legion must also learn how to handle the effects of the fierce enemy planet.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image04_small.jpg

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Spelers: 1 | Release: Q1 2008 | Video Trailer Video Gameplay
With the world in a state of crisis, Old Snake must infiltrate a variety of locations across the globe, including the Middle East and South America. MGS 4 features a variety of returning characters from previous Metal Gear Solid games, including Meryl Silverburgh and Raiden, as well as the return of iconic Metal Gear Solid 2 boss character - Vamp.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image04_small.jpg

Tot Slot
Deze bovenstaande gamelijst is tot standgekomen door per post in de voorgaande threads grondig te analyseren, ook is er jing/jang gebruikt maar vooral veel Maggi en een beetje van mezelf (de topic starter). Naast deze lijst komen er nog veel meer games waarvan we nog niet eens wisten dat ze bestonden (Turrican HD schijnt ook in ontwikkeling voor de PS3 te zijn ;)). Heb je een game gezien die we zeker met ons allen _moeten_ zien, post dan lekker wat screenschots in dit topic. Tegenwoordig hebben we allemaal breedband internet, dus we kunnen heust wel verwerken! *O* Maar mochten de screenshots buiten propertioneel groot zijn, optimaliseer hem dan even met je favoriete image editor. Wat je ook kunt doen is gebruik maken van http://imageshack.us/ of www.photobucket.com/ die niet alleen gratis screenshots hosten, maar ook nog eens de screenshots optimaliseren. Rest mij alleen nog het volgende: Happy Posting in Het Grote PS3 Ervaringen Topic! :)


Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Zo, net terug van mijn zuur verdiende vakantie in de Cote de Sur, dus gun me nog even de tijd om het een en ander te updaten! :Y)

[ Voor 96% gewijzigd door Arx op 16-09-2007 21:25 ]

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sandyman538
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 09:58

Sandyman538

SandstorM [148839]

De OP ziet er in ieder geval nog steeds erg netjes uit!

Hattrick: playing IV.50
PSN: Sandyman


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CSB
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 10:19

CSB

:D

Ik wil dat Warhawk ook wel spelen, heb alleen geen creditcard. Wel Paypal en Click2Buy. Kan je daar ook mee betalen? (als hier een antwoord / oplossing voor is mag die best in de OP denk ik, aangezien ik waarschijnlijk niet de enige ben :+ )

Met zo'n administrator heb je geen users meer nodig...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zerokill
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 09:56
CSB schreef op zondag 16 september 2007 @ 22:16:
Ik wil dat Warhawk ook wel spelen, heb alleen geen creditcard. Wel Paypal en Click2Buy. Kan je daar ook mee betalen? (als hier een antwoord / oplossing voor is mag die best in de OP denk ik, aangezien ik waarschijnlijk niet de enige ben :+ )
je kan daarvoor beter een in het warhawk topic een vraag stellen

ieg credit card only at the moment. Er zijn wel aantal methodes om "virtueele" internet creditcard te gebruiken ofzo

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 22-04 22:00
De ps3 ziet er zo gaaf uit en de games worden ook steeds beter , helemaal het over internet spreekt me aan ben bang ik ook moet gaan toegeven aan de Ps3 en de xbox360 stof moet laten happen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Mektheb schreef op zondag 16 september 2007 @ 22:36:
De ps3 ziet er zo gaaf uit en de games worden ook steeds beter , helemaal het over internet spreekt me aan ben bang ik ook moet gaan toegeven aan de Ps3 en de xbox360 stof moet laten happen :)
Warhawk is goed, wacht tot hij uit is in de winkel ( en ik die bluetooth set erbij krijg ). We zitten 1 jaar in de PS3's bestaan en het is op zich geen slecht eerste jaar. Het duurt vaak 2 jaar voordat echte goede toppers uitzijn bij een console. Hell voor Gears of War wat had de xbox360 te bieden kwa "super toppers"

Om een eerlijk beeld te geven:
Launch van de xbox360: October 2005
Gears of War is uit: ongeveer begin 2007

Dus ja het duur iets meer dan een jaar voordat een console een "topper" heeft!

[ Voor 13% gewijzigd door swampy op 16-09-2007 23:12 ]

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

Niet helemaal eerlijk. Releasedate gears of war: November 17, 2006 ;)

Warhawk vind ik trouwens fijner als download (ben ik achter gekomen). Voor een snel potje tussendoor hoef ik dan niet elke keer van discs te wisselen. Dat is toch wel fijn voor een instant fun MP-game. En die headset kan je persoonlijk ook niets boeien :)

[ Voor 65% gewijzigd door Reemster op 17-09-2007 00:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
@hermedico (vorig deel): Ik denk niet dat je iets toegestuurd krijgt als je registreerd, in het begin nog een film op BlueRay disc maar dat was een startersactie.
Maar ik heb de PS3 zelf nog niet zo heel lang :)

Gister zalig The Darkness gespeelt, echt goed spel imo op gfx na, maar als je er ver genoeg vanaf zit valt het allemaal wel mee met die gfx :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

-RazieL- schreef op maandag 17 september 2007 @ 00:46:
Warhawk vind ik trouwens fijner als download (ben ik achter gekomen). Voor een snel potje tussendoor hoef ik dan niet elke keer van discs te wisselen. Dat is toch wel fijn voor een instant fun MP-game. En die headset kan je persoonlijk ook niets boeien :)
Inderdaad, grote plus. En een bluetooth headset kun je vast wel ergens voor 2 tientjes versieren (heb ik gedaan) als je er alsnog een wilt hebben, ben je nog steeds goedkoper uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AvanCade
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 09-04 15:29
Nadeel is natuurlijk dat hij maar op 1 account speelbaar is. Dan wissel ik liever discs.

ps. De threadstart vind ik prachtig _/-\o_

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Creepy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 22:13

Creepy

Tactical Espionage Splatterer

Als je een HD-Ready TV hebt kun je het best de PS3 aansluiten via een HDMI kabel. Beeld en geluid worden via deze kabel zonder verlies naar de TV verstuurd in HD kwaliteit. Heb je nog een gewone TV sluit hem dan aan via de bijgeleverde RGB-Scart kabel.
Er is geen bijgeleverde RGB-Scart kabel. Wel een kabel met 3 tulp aansluitingen waarvan 2 audio en 1 composite video. Die kan je dan weer op de meegeleverde Scart stekker prikken.

Een echte RGB-Scart kabel geeft een scherper beeld dan het scart blokje waar je die drie tulpjes in steekt aangezien bij een RGB-Scart kabel het video signaal over meerdere pinnen wordt verdeeld.

"I had a problem, I solved it with regular expressions. Now I have two problems". That's shows a lack of appreciation for regular expressions: "I know have _star_ problems" --Kevlin Henney


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • T-mo-T
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 22-04 22:05
Ik ben nog steeds aan het twijfelen om een ps3 aan te schaffen. Is het eigenlijk wel de moeite waard om een ps3 aan te schaffen als je er geen FPS games op speelt? Daarvoor wil ik namelijk nogsteeds gewoon bij de PC blijven en dus de PS3 voor alle andere games. Is dat wel de moeite (lees geld) waard?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • stp_4
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 21-04 09:15
T-mo-T schreef op maandag 17 september 2007 @ 11:32:
Ik ben nog steeds aan het twijfelen om een ps3 aan te schaffen. Is het eigenlijk wel de moeite waard om een ps3 aan te schaffen als je er geen FPS games op speelt? Daarvoor wil ik namelijk nogsteeds gewoon bij de PC blijven en dus de PS3 voor alle andere games. Is dat wel de moeite (lees geld) waard?
Tsja, het is maar net wat je er zelf voor over hebt. Je zegt zelf al dat je de PS3 wilt gebruiken voor niet-FPS games. Daarin is het aanbod wel redelijk. Tis maar net waar je hem nog meer voor wil gebruiken. Daarom is het een beetje een lastige vraag die alleen jij kan beantwoorden.

stp - PSN ID: stp_4


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dxue
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 10-04 22:42

Dxue

PSN:EvilDrunk

nice threadstart, je mist alleen nog deel 8 bij de verwijzingen naar vorige delen (iets te snel overheen gelezen ;))
T-mo-T schreef op maandag 17 september 2007 @ 11:32:
Ik ben nog steeds aan het twijfelen om een ps3 aan te schaffen. Is het eigenlijk wel de moeite waard om een ps3 aan te schaffen als je er geen FPS games op speelt? Daarvoor wil ik namelijk nogsteeds gewoon bij de PC blijven en dus de PS3 voor alle andere games. Is dat wel de moeite (lees geld) waard?
zoals stp_4 al zei, dat ligt aan jou. maar er komen toch zeer veel games uit die niet FPS zijn. en als het ook maar een beetje richting ps2 gaat, zullen er een heleboel games zijn die niet FPS zijn. Ook zullen er fps games zijn die exclusief voor de ps3 worden gemaakt (warhawk als voorbeeld, niet een puur FPS, maar toch wel een).

heb al tijden een ps3, maar deze topic niet eerder tegengekomen, tijd voor een bookmark :)

Het geheim van het handhaven van een succes berust vaak op het succes van het handhaven van een geheim.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Warhawk FPS? 8)7
Third person lijkt me een betere typering. :)

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennis_sla
  • Registratie: November 2006
  • Nu online
Ik ben van plan om straks een Sharp 42XD1 FullHD tv aan te gaan schaffen, alleen ondersteunt deze tv volgens mij geen 24P, in het menu van de PS3 staat er ergens dat de PS3 dit signaal kan forceren en dat je tv het wel moet doorgeven, is er hier misschien iemand die dit kan bevestigen ?

D810 | 24-70 f/2.8 | 70-200 f/2.8 | SB900 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
T-mo-T schreef op maandag 17 september 2007 @ 11:32:
Ik ben nog steeds aan het twijfelen om een ps3 aan te schaffen. Is het eigenlijk wel de moeite waard om een ps3 aan te schaffen als je er geen FPS games op speelt? Daarvoor wil ik namelijk nogsteeds gewoon bij de PC blijven en dus de PS3 voor alle andere games. Is dat wel de moeite (lees geld) waard?
Ik ben ook fervent pc fps'er maar vind de fps'en op de PS³ (of beter gezegd console want x360 heeft ook wel een paar dikke shooters) ook goed.

Racen vind ik altijd goed op de console, beter dan pc, veel preciezer vanwege de gevoelige controller (denk aan gedoseerd gas), ik ben zelf niet zo'n fan van die racestuurtjes voor de pc.
En dan nog de hak-een-eind-in-de-rondte games, Heavenly Sword etc, ook gewoon goed.

Ik heb de PS3 naast de pc staan maar PS3 krijgt op het moment bijna alle aandacht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Maar als je tv het niet ondersteund kan de PS3 nog zo zijn best doen. Hij doet het echt niet.
Net als benzine in een diesel. Je kunt het lief vragen, maar hij het er niet door doen :)

Voor de geinteresseerden hier nog een stukje ontwikkeling voor de PS3: http://www.ps3focus.nl/v3/bekijk.php?id=6721
Een link naar een PDF die beschrijft hoe de Cell bepaalde shading kan overnemen van de RSX.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 148415

De geruchten gaan dat Sony op de Tokyo Game Show de nieuwe Dual Shock 3 controller gaat presenteren...

http://kotaku.com/gaming/...firmed-for-tgs-300393.php

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

Heb van het weekeind een heel stuk heavenly sword gespeeld.
1 opmerking:

GRU-WE-LIJK!


:D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
Anoniem: 148415 schreef op maandag 17 september 2007 @ 13:03:
De geruchten gaan dat Sony op de Tokyo Game Show de nieuwe Dual Shock 3 controller gaat presenteren...

http://kotaku.com/gaming/...firmed-for-tgs-300393.php
Lijkt wel een gametitel:
The return of rumble

Geef Rumble! ik mis Rumble!
Dan maar kortere accu en zwaardere controller...Desnoods Sixaxis eruit slopen 8)

[ Voor 3% gewijzigd door Gman op 17-09-2007 13:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

Anoniem: 213565 schreef op maandag 17 september 2007 @ 13:06:
Heb van het weekeind een heel stuk heavenly sword gespeeld.
1 opmerking:

GRU-WE-LIJK!


:D
Ik wil daar nog twee woorden aan toevoegen. GRU-WE-LIJK KORT! ;)
Het is echt een hemels spel, zowel in grafisch als verhalend opzicht, en wat zou ik graag gewild hebben dat het wat langer duurde.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwembroek
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 14-03 18:03
Dennis_sla schreef op maandag 17 september 2007 @ 12:35:
Ik ben van plan om straks een Sharp 42XD1 FullHD tv aan te gaan schaffen, alleen ondersteunt deze tv volgens mij geen 24P, in het menu van de PS3 staat er ergens dat de PS3 dit signaal kan forceren en dat je tv het wel moet doorgeven, is er hier misschien iemand die dit kan bevestigen ?
Net als Shiver hierboven al aangeeft, gaat dat helaas niet lukken.
Omdat je tv het signaal niet ondersteunt, kan hij het ook niet weergeven.
Dus als je een 24Hz signaal forceert, dan zal je LCD het niet herkennen en sneeuw gaan weergeven.
De LE40M86/87 van Samsung ondersteunt wel 24Hz. Is dit niets voor jou?

“bet your technical analysis didn’t see this sh*t coming”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

Anoniem: 86399 schreef op maandag 17 september 2007 @ 13:49:
[...]


Ik wil daar nog twee woorden aan toevoegen. GRU-WE-LIJK KORT! ;)
Het is echt een hemels spel, zowel in grafisch als verhalend opzicht, en wat zou ik graag gewild hebben dat het wat langer duurde.
Ik weet het :) maar toch vind ik het geld het wel waard.
Daarbij heb ik chapter 1 al 3x uitgespeeld terwijl ik met chapter 2 nog bezig was omdat het gewoon tof is 20 man tegelijk op verschillende manieren te slachten.. het blijft leuk vind ik.

Toch hoor ik van heel veel mensen dat er geen replay value is enzo. En dat het 1x leuk is.
Gelukkig hoor ik niet in dat rijtje.

Toch ook weer een verassing dat hij al uit is, op de releaselijst staat 21 september.
Wat ze toch doen daarmee? ik bedoel ze hebben nu al van verschillende spellen de releases helemaal verkeerd gezet. Ook geen rectificatie of whatever.
Er zijn denk ik best gasten die nog wachten op warhawk of heavenly sword bijvoorbeeld terwijl die al uit is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

Anoniem: 213565 schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:15:
[...]


Ik weet het :) maar toch vind ik het geld het wel waard.
Daarbij heb ik chapter 1 al 3x uitgespeeld terwijl ik met chapter 2 nog bezig was omdat het gewoon tof is 20 man tegelijk op verschillende manieren te slachten.. het blijft leuk vind ik.

Toch hoor ik van heel veel mensen dat er geen replay value is enzo. En dat het 1x leuk is.
Gelukkig hoor ik niet in dat rijtje.

Toch ook weer een verassing dat hij al uit is, op de releaselijst staat 21 september.
Wat ze toch doen daarmee? ik bedoel ze hebben nu al van verschillende spellen de releases helemaal verkeerd gezet. Ook geen rectificatie of whatever.
Er zijn denk ik best gasten die nog wachten op warhawk of heavenly sword bijvoorbeeld terwijl die al uit is.
Ik vind het ook absoluut het geld waard hoor, ik ga hem zeker nog wel een paar keer doorspelen om de combo's onder de knie te krijgen (en andere te unlocken) en te genieten van de grafische pracht.

Ik heb vorig week gewoon even de wikipedia pagina gechecked, die data zijn bijna altijd wel juist. Zag dat 'ie in Europa op 14 sept. uitkwam dus gewoon elke shop langsgeweest om te zien wie hem had. Er was d'r nog maar een die hem al in de rekken had liggen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

Anoniem: 86399 schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:23:
[...]


Ik vind het ook absoluut het geld waard hoor, ik ga hem zeker nog wel een paar keer doorspelen om de combo's onder de knie te krijgen (en andere te unlocken) en te genieten van de grafische pracht.

Ik heb vorig week gewoon even de wikipedia pagina gechecked, die data zijn bijna altijd wel juist. Zag dat 'ie in Europa op 14 sept. uitkwam dus gewoon elke shop langsgeweest om te zien wie hem had. Er was d'r nog maar een die hem al in de rekken had liggen.
Zag ze net bij FRS liggen, 5 stuks.
Vorige week vrijdag middag lagen er 3 stuks warhawk met headset.
1 uur later alles weg :)

Als ik naar datums kijk via dimplus.nl bijv. kloppen die niet, via andere shops ook vaak niet.
Zal wikipedia eens vaker raadplegen.

Heb trouwens ook Tekken 5 gekocht, maar ik vind dat wel een heel slecht spel qua AI van de computer.
Is erg simpel allemaal maar als je bij die ranking games komt moet je echt 8x overnieuw.
Kan ook aan mij liggen overigens maar die balans is niet goed gedaan.

Calling all cars kan ik overigens iedereen aanraden, voor 8 eu heb je er echt heel veel plezier aan.
Speel het heel veel met vrienden maar ook online wel eens. Blijft verslavend, zie ik trouwens heel vaak. Simpele spellen die zwaar verslavend zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

Anoniem: 213565 schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:38:
[...]
Calling all cars kan ik overigens iedereen aanraden, voor 8 eu heb je er echt heel veel plezier aan.
Speel het heel veel met vrienden maar ook online wel eens. Blijft verslavend, zie ik trouwens heel vaak. Simpele spellen die zwaar verslavend zijn.
Stardust anyone? >:) Echt te erg, zit je makkelijk uren te doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 116657

Stardust is de beste game uit de PS Store die er is (op Warhawk na dan).

Echt super verslavend idd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Gamespot uk is over het algemeen vrij accuraat, maar zat er met Warhawk ook naast.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 116657

Nee hoor wat de officiële release dat van Warhawk ís 21 september maar een aantal winkels hebben em al in de verkoop, wat eigenlijk niet mag.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCFreak
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 31-12-2022

DCFreak

If it aint broke, dont fix it.

Anoniem: 86399 schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:47:
[...]


Stardust anyone? >:) Echt te erg, zit je makkelijk uren te doen.
Yup.. nu alleen nog jou score overtreffen :P

Maar het speelt idd heerlijk weg, alleen mijn rechterduim heeft er af en toe problemen mee...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

DCFreak schreef op maandag 17 september 2007 @ 15:11:
[...]

Yup.. nu alleen nog jou score overtreffen :P

Maar het speelt idd heerlijk weg, alleen mijn rechterduim heeft er af en toe problemen mee...
Hoe weet je m'n score dan? Of heb je zitten scrollen tot je mijn naam tegenkwam? ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

die heb ik nog niet gehaald.
Zal dat ook eens gaan doen als heavenly sword uitgespeeld is.

Waar kan ik eigenlijk een lijst tevoorschijn toveren waar de PSN namen van de mensen hier staan?
Anders zal ik eens wat toevoegen (als dat mag).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

In de OP van het Warhawk topic staat een lijst. Mijn ID is 'gewoon' hetzelfde als mijn naam hier.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCFreak
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 31-12-2022

DCFreak

If it aint broke, dont fix it.

Anoniem: 86399 schreef op maandag 17 september 2007 @ 15:13:
[...]


Hoe weet je m'n score dan? Of heb je zitten scrollen tot je mijn naam tegenkwam? ;)
Euhh nee, je staat toch in mijn vriendenlijst? Met pijltje omhoog (in stardust scorelijst) krijg je de scores van iedereen in je lijst te zien.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

DCFreak schreef op maandag 17 september 2007 @ 15:20:
[...]

Euhh nee, je staat toch in mijn vriendenlijst? Met pijltje omhoog (in stardust scorelijst) krijg je de scores van iedereen in je lijst te zien.
Oeh, dat moet ik eens checken. :9
Anoniem: 207748 schreef op maandag 17 september 2007 @ 16:15:
Zeg wat is die score dan :) Waar jullie het over hebben :)?

Zelf zit ik tegen de 70 miljoen aan.
50 nog wat. :>

De nummer 1 heeft trouwens meer dan 1 miljard... jemig, hoelang moet je dan wel niet spelen. :o

[ Voor 35% gewijzigd door Anoniem: 86399 op 17-09-2007 16:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

Shiver23 schreef op maandag 17 september 2007 @ 15:17:
In de OP van het Warhawk topic staat een lijst. Mijn ID is 'gewoon' hetzelfde als mijn naam hier.
thx :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 207748

Zeg wat is die score dan :) Waar jullie het over hebben :)?

Zelf zit ik tegen de 70 miljoen aan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCFreak
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 31-12-2022

DCFreak

If it aint broke, dont fix it.

Anoniem: 207748 schreef op maandag 17 september 2007 @ 16:15:
Zeg wat is die score dan :) Waar jullie het over hebben :)?

Zelf zit ik tegen de 70 miljoen aan.
Ik zeg maar niks dan :'( (maar ik doe wel m'n best)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

T-mo-T schreef op maandag 17 september 2007 @ 11:32:
Ik ben nog steeds aan het twijfelen om een ps3 aan te schaffen. Is het eigenlijk wel de moeite waard om een ps3 aan te schaffen als je er geen FPS games op speelt? Daarvoor wil ik namelijk nogsteeds gewoon bij de PC blijven en dus de PS3 voor alle andere games. Is dat wel de moeite (lees geld) waard?
Als je het over de 360 had dan zou je idd kunnen twijfelen. De ps3 is veel minder gericht op fps-games, dus dat zit wel goed. Ik zie wel dat er veel multiplatform fps-games op de ps3 gaan uitkomen, maar dat is ook wel zo verstandig om de concurrentie niet uit het oog te verliezen. Anders krijg je van die taferelen zoals bij de n64 en de gamecube.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

-RazieL- schreef op maandag 17 september 2007 @ 19:26:
[...]


Als je het over de 360 had dan zou je idd kunnen twijfelen. De ps3 is veel minder gericht op fps-games, dus dat zit wel goed.
In de Review Top-50 van de 360 zitten welgeteld 5 FPS games.

Het FPS aandeel is zwaar overdreven op de 360. De Xbox 1 had er relatief idd wel heel erg veel, de 360 loopt gewoon netjes in pas. De aankomende FPS games zijn vaak idd Multi-platform, en zowel de 360 (Halo 3), als de PS3 (Haze) krijgen een aantal exlusives. Ik denk dat als je vanaf nu kijkt, er op de PS3 evenveel FPS games komen als op de 360.

Dat even los van de keuze welke console hij moet nemen, dat moet ie helemaal zelf weten. Het niet kiezen van een 360 omdat daar zo verschrikkelijk veel FPS games op zijn is echter totale onzin.

[ Voor 14% gewijzigd door PWM op 17-09-2007 19:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
PWM schreef op maandag 17 september 2007 @ 19:49:


Dat even los van de keuze welke console hij moet nemen, dat moet ie helemaal zelf weten. Het niet kiezen van een 360 omdat daar zo verschrikkelijk veel FPS games op zijn is echter totale onzin.
hmm ik heb ook nog nooit gehoord van redenen om geen console te kopen omdat er veel spellen van 1 genre op te spelen is.

Op het gebied van variatie aan games doet de 360 het al beter dan de oude xbox. Maar nog steeds richt de 360 zicht erg op actie games en de jongere mannen die zich daartoe aangetrokken voelen.

De PS3 zet eigenlijk het PS2 verhaal door door veel verschillende games te releasen + nog eens een hoop actie titels die voorheen gewoon meer xbox minded waren. (bijvoorbeeld UT3 en HAZE)

Een goede reden om niet voor de 360 te kiezen is de kwaliteit / betrouwbaarheid van de hardware. Mijn 360 heb ik nu 3 weken en de fan draait echt als een dolle om nog nieteens over de drive te spreken. De games zijn wel vet en ik ben lekker bezig met GeOW en Lost Planet. De mensen die veel te zeiken hebben op het PSN omdat Live zo goed zou zijn hebben duidelijk nog niet met het PSN geklooit want eigenlijk werkt het hetzelfde alleen is het gratis en heb je geen marketplace "blade" maar gewoon een link naar de store, die net als de marketplace gewoon moet inladen om plaatjes, tekst ed te laten zien.

begrijp me niet verkeerd, ik ben blij met beide consoles en speel op beide maar als straks de 40 gig PS3 voor 399,- in de winkel komt te liggen biedt de PS3 zo ontzettende veel meer aan hardwaremogelijkheden dan de 360. De 599,- incl twee spellen en twee controllers vind ik al een "koopje" ookal is de 599 nog steeds een psychologische barriere.

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

@PWM: het aanbod is idd niet meer zo eenzijdig als bij de PWM. En dat er niet zoveel fps-games in die top50 staan komt omdat 3rd person shooters op de consoles tegenwoordig helemaal in zijn (gears of war, lost planet). De 360 focust dus vooral op shooters in het algemeen. Verder zijn er veel titels op zowel de 360 als op de pc. De ps3+pc vind ik persoonlijk wel een goede combi die veel variatie biedt. Zelf heb ik ook jarenlagn playstation+pc gedaan alleen ondertussen is mn pc niet echt up-to-date meer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

mmm mijn mening over FPS, well ja de PS3 heeft wel een aantal van dat soor games maar ook platformers, dance revolution games, Singstar, netwerk games die het CounterStrike gevoel hebben zoals Warhawk. Etc...

Playstation heeft ook veel RPG's van goede kwaliteit en vergeet spellen als Gran Tourismo niet..
Hell ik zou zeggen als je een PS3 koopt en het is je eerste playstation... koop Gran Tourismo, koop GTA: Vice City ( een van de beste en meest open ), koop ratchet and crank etc... koop de toppers!

Er zijn gigantisch veel games uit voor de playstation 1+2+3... En er zijn juweeltjes die echt de moeite waard zijn. En wat dan van God of War 2? Het is nieuw en een AAA+ titel!

Kijk verder dan de PS3 titels.. en er is een schatkist aan topgames!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennis_sla
  • Registratie: November 2006
  • Nu online
zwembroek schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:07:
[...]


Net als Shiver hierboven al aangeeft, gaat dat helaas niet lukken.
Omdat je tv het signaal niet ondersteunt, kan hij het ook niet weergeven.
Dus als je een 24Hz signaal forceert, dan zal je LCD het niet herkennen en sneeuw gaan weergeven.
De LE40M86/87 van Samsung ondersteunt wel 24Hz. Is dit niets voor jou?
Ik heb nu ipv van de 42XD1 E een 42XD1 EA gekocht, dat is een verbeterde uitvoering en daarvan wordt op verschillende forums dus beweerd dat deze de functie wel ondersteund, maar helaas na proberen blijkt dit dus niet het geval te zijn.
Maar ondanks dat blu ray films nu in 1080P@60Hz worden afgespeeld kan ik tot op heden niets herkennen van judder of blurry.

D810 | 24-70 f/2.8 | 70-200 f/2.8 | SB900 |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nudie
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02-02 17:53
Ik kan God of War 2 niet vinden op de compatibility list (maar God of War 1 schijnt grote problemen met emotion chip emulation)

Werkt God of War 2 goed? Zo ja dan ga ik hem ZEKER oppikken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

@swampy: geinig dat je het cs-gevoel noemt bij warhawk. Dat had ik ook :P Ik ben zelf niet zo'n online gamer en cs is 1 van de weinige games die ik echt veel online heb gespeeld en wat betreft online games ben ik dan ook op zoek naar games met een cs-gevoel ^^

@nudie: ik heb gow2 volledig uitgespeeld op de ps3. Dus koop 'm maar :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

-RazieL- schreef op maandag 17 september 2007 @ 22:07:
@swampy: geinig dat je het cs-gevoel noemt bij warhawk. Dat had ik ook :P Ik ben zelf niet zo'n online gamer en cs is 1 van de weinige games die ik echt veel online heb gespeeld en wat betreft online games ben ik dan ook op zoek naar games met een cs-gevoel ^^

@nudie: ik heb gow2 volledig uitgespeeld op de ps3. Dus koop 'm maar :)
Geef me OF een diep meeslepend verhaal OF gooi me in de game met "rood tegen blauw!" dat geneuzel ertussen kan me weinig schelen! In CS was er geen achtergrond verhaal gewoon terrorist versus counterterrorist!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
Zo, eindelijk een NAT2 verbinding op de PS³, moest wat poorten forwarden en klaar was ik.
UPNP pakte die niet vreemdgenoeg.

Misschien even voor de FAQ?
TCP: 80, 443, 5223 en UDP: 3478, 3479, 3658

Is er een lijst met PS2 spellen die het op de PS3 doen? zitten nog gouwe ouwe tussen en die kosten nu weinig :)

En iemand nog een tip voor The Darkness? zit ff vast :X

spoiler: kerkknaller
Ik ben nu in de kerk met de politiechef maar wordt genadeloos afgeslacht, kan me niet echt verbergen, de 1e wave trek ik nog maar die 2e komt van achteren enzo

[ Voor 25% gewijzigd door Gman op 17-09-2007 23:18 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DCFreak
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 31-12-2022

DCFreak

If it aint broke, dont fix it.

Gman schreef op maandag 17 september 2007 @ 23:14:
Is er een lijst met PS2 spellen die het op de PS3 doen? zitten nog gouwe ouwe tussen en die kosten nu weinig :)
Hier is de link naar de BC pagina van Sony:

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?locale=nl_NL

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seraphus-Y
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 30-12-2024

Seraphus-Y

Scientific progress goes Boink

Zelf gebruik ik liever deze pagina, die wordt door users gewoon up-to-date gehouden en gelijk met een overzicht van de verschillende firmwares.

http://www.ps3comp.com/

Hier stond een lijstje met oude meuk... (toen was het nieuw en spannend).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gekkenhuis
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

Gekkenhuis

Whatever it takes

nudie schreef op maandag 17 september 2007 @ 21:40:
Ik kan God of War 2 niet vinden op de compatibility list (maar God of War 1 schijnt grote problemen met emotion chip emulation)

Werkt God of War 2 goed? Zo ja dan ga ik hem ZEKER oppikken.
GOW gaf bij mij helemaal geen problemen! ik zal er morgen eens GOW2 in proppen en laten weten hoe het speelt.

rMBP M3 16"  rMBP M1 13"  iPhone 14 Pro  Watch S7  AirPods Pro


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EfBe
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
GOW2 is bij mij 2 keer blijven hangen ergens. Maar ach, dan start je het even opnieuw op. Verder geen problemen gehad.

Creator of: LLBLGen Pro | Camera mods for games
Photography portfolio: https://fransbouma.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
nudie schreef op maandag 17 september 2007 @ 21:40:
Werkt God of War 2 goed? Zo ja dan ga ik hem ZEKER oppikken.
draait als een zonnetje op mijn ps3

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SToRM666
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11-09-2024
Ik heb GoW2 volledig uitgespeeld op mijn PS3 zonder problemen :)

PSN id: NL_SToRM


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch_Baseline
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 11-12-2024
zwembroek schreef op maandag 17 september 2007 @ 14:07:
[...]


Net als Shiver hierboven al aangeeft, gaat dat helaas niet lukken.
Omdat je tv het signaal niet ondersteunt, kan hij het ook niet weergeven.
Dus als je een 24Hz signaal forceert, dan zal je LCD het niet herkennen en sneeuw gaan weergeven.
De LE40M86/87 van Samsung ondersteunt wel 24Hz. Is dit niets voor jou?
Ik ben zelf in het bezit van de Sharp LC-37XD1E. Echt een heel vet beeld in combo met de PS3, niet normaal meer...

Maarre... Dat van die 24Hz heb ik nooit echt begrepen:

1: Heeft mijn tv dit?
2: Wat is hier nou het voordeel van??? Bij je PS3 kan je bij BR instellingen inderdaad iets kiezen wat met die Hz te maken heeft. Maar ik begrijp dus niet echt wat je daar aan hebt??? Gaat het allemaal wat vloeiender ofzo???

ASUS A8N-E SLI, AMD Athlon 4200+ X2 (Manchester), XFX 7900GT, 2048 DC, X-FI Fatal1ty, Samsung Syncmaster 226, Playstation 3, PS3 UN (EU account): basvandiggele, PS3 UN (VS account): dutch_baseline


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwembroek
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 14-03 18:03
Dennis_sla schreef op maandag 17 september 2007 @ 21:39:
[...]

Ik heb nu ipv van de 42XD1 E een 42XD1 EA gekocht, dat is een verbeterde uitvoering en daarvan wordt op verschillende forums dus beweerd dat deze de functie wel ondersteund, maar helaas na proberen blijkt dit dus niet het geval te zijn.
Maar ondanks dat blu ray films nu in 1080P@60Hz worden afgespeeld kan ik tot op heden niets herkennen van judder of blurry.
Het is ook niet zo'n heel groot probleem als men graag doet geloven. Judder is een probleem wat
kan optreden bij het omzetten van het 24Hz signaal naar 60Hz. Maar dit is lang niet altijd te zien.
Vooral bij zogenaamde panningshots is het schokkerige beeld merkbaar. Meestal is dit per film anders.

“bet your technical analysis didn’t see this sh*t coming”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HoefMeistert
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 11:12
Dutch_Baseline schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 09:58:
[...]

Ik ben zelf in het bezit van de Sharp LC-37XD1E. Echt een heel vet beeld in combo met de PS3, niet normaal meer...

Maarre... Dat van die 24Hz heb ik nooit echt begrepen:

1: Heeft mijn tv dit?
2: Wat is hier nou het voordeel van??? Bij je PS3 kan je bij BR instellingen inderdaad iets kiezen wat met die Hz te maken heeft. Maar ik begrijp dus niet echt wat je daar aan hebt??? Gaat het allemaal wat vloeiender ofzo???
Veel Blu-Rays hebben een framerate van 24Hz (1080p/24), als je TV dit ondersteund kan het materiaal "gewoon" worden afgespeeld. Dus zonder eventuele judder oid.

PSNID : HoefMeistert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutch_Baseline
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 11-12-2024
HoefMeistert schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 10:16:
[...]

Veel Blu-Rays hebben een framerate van 24Hz (1080p/24), als je TV dit ondersteund kan het materiaal "gewoon" worden afgespeeld. Dus zonder eventuele judder oid.
Aaaah, ok... Dus bij BR film die is opgenomen in 24 Hz zou ik dus mijn tv moeten laten schakelen naar deze instelling? In mijn PS3 staat ie op autmatic. Daar hoef ik dus niets aan te doen??

ASUS A8N-E SLI, AMD Athlon 4200+ X2 (Manchester), XFX 7900GT, 2048 DC, X-FI Fatal1ty, Samsung Syncmaster 226, Playstation 3, PS3 UN (EU account): basvandiggele, PS3 UN (VS account): dutch_baseline


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HoefMeistert
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 11:12
Dutch_Baseline schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 13:09:
[...]

Aaaah, ok... Dus bij BR film die is opgenomen in 24 Hz zou ik dus mijn tv moeten laten schakelen naar deze instelling? In mijn PS3 staat ie op autmatic. Daar hoef ik dus niets aan te doen??
Als je PS3 op Automatic staat gaat ie kijken of je TV het aankan, is dit het geval toont ie het op 24Hz anders converteerd ie het naar 60Hz.

Meer info : http://www.dvdforum.nl/fo...1c3114764fe0ee9ab3198e262 Hier staat ook een lijstje met ondersteunende toestellen de XD1 staat er tussen. Check dus ff wat je PS3/TV doet tijdens afspelen van een BluRay anders wellicht in de Ps3 de 1080p/24 optie op FORCE setten

[ Voor 20% gewijzigd door HoefMeistert op 18-09-2007 13:23 ]

PSNID : HoefMeistert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Nee.
De meeste Blu-Rays staan in 24hz(fps) op de schijf. Dit wordt door je PS3 of andere speler omgezet naar 60hz (fps) om de film af te spelen op een scherm dat geen 24hz optie ondersteunt.
Automatisch wil zeggen dat de PS3 zelf detecteert of je TV dit ondersteunt of niet.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HoefMeistert
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 11:12
Goed nieuws voor de MGS fans http://www.ps3only.nl/nieuwsitem.php?nid=6833 betekend dit binnenkort een demo in de store ????

PSNID : HoefMeistert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 148415

HoefMeistert schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 13:31:
Goed nieuws voor de MGS fans http://www.ps3only.nl/nieuwsitem.php?nid=6833 betekend dit binnenkort een demo in de store ????
Don't get your hopes up, waarschijnlijk niet.

Volgens mij is het nooit voorgekomen dat er direct na een E3, GC, GDC, TGS of welke show dan ook demo's op PSN zijn verschenen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HoefMeistert
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 11:12
Anoniem: 148415 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 13:35:
[...]

Don't get your hopes up, waarschijnlijk niet.

Volgens mij is het nooit voorgekomen dat er direct na een E3, GC, GDC, TGS of welke show dan ook demo's op PSN zijn verschenen.
Agree, echter als men nu 50 pods neerzet met een spelbare demo lijkt het mij een kleine actie hem over te zetten op PSN. Maar ja, nog een paar maandjes tot de release :(....

PSNID : HoefMeistert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Dat zit iets anders in elkaar. Demo moet ook door de kwaliteitscontrole heen. Dat betekent dat je de demo erg extensief moet testen en waarschijnlijk nog de nodige bugs er uit gehaald moeten worden. Op zo'n beurs is dat niet het geval.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HoefMeistert
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 11:12
Shiver23 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 14:25:
Dat zit iets anders in elkaar. Demo moet ook door de kwaliteitscontrole heen. Dat betekent dat je de demo erg extensief moet testen en waarschijnlijk nog de nodige bugs er uit gehaald moeten worden. Op zo'n beurs is dat niet het geval.
Aan de andere kant moet de demo op de beurs wel van een kwalitatief hoog niveau zijn. Anders krijg je dezelfde problemen als tijdens de demo van Assassin's Creed (en die werd nog gegeven door mensen van UBI). Mocht de demo van MGS vast lopen/bugs bevatten oid zijn er genoeg mensen die de game compleet gaan afbranden. Dat er voor de store iets moet gebeuren is helder... Wellicht is het wishfull thinking :P

PSNID : HoefMeistert


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PeterMCSE
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 30-03 18:56
Na lang rommelen met Media delen op de PS3 is het uiteindelijk me gelukt met Nero MediaHome.

En het werkt redelijk, jammer genoeg ondersteunt de PS3 de gerenomeerde formaten zoals DIVX en Xvid niet. Maargoed hopelijk in de toekomst.

Maar goed het is een goed begin. _/-\o_

Altijd blijven lachen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swopdark
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 15-06-2024
Gman schreef op maandag 17 september 2007 @ 23:14:

Is er een lijst met PS2 spellen die het op de PS3 doen? zitten nog gouwe ouwe tussen en die kosten nu weinig :)
Als je daadwerkelijk Ps2 games gaat kopen voor je PS3 kan ik je vertellen dat je enorm goed bezig bent! Ik kan je GOW 1 en 2 aanraden, Resident Evil 4, Okami, Bully, Shadow of the Colossus, Metal Gear 3: Snake Eater, en nog veel meer. echt de Ps2 heeft zo'n enorm vette bibliotheek waar je tot Ratchet and Clank, Killzone 2, COD4, FF13, MGS4, Heavenly Sword, Devil May Cry 4, en vele andere aankomende sjit nog wel ff zoet mee bent.

Playstation 3 - PSN ID: Sw0pDiller | XBOX360 Premium - Gamertag: ZakkeWasser | DELL New Studio 17 laptop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Nu online

FeaR

In GoT we trust

Gman schreef op maandag 17 september 2007 @ 23:14:
En iemand nog een tip voor The Darkness? zit ff vast :X

spoiler: kerkknaller
Ik ben nu in de kerk met de politiechef maar wordt genadeloos afgeslacht, kan me niet echt verbergen, de 1e wave trek ik nog maar die 2e komt van achteren enzo
spoiler: kerkknaller
Gewoon in de schaduw blijven en dekking zoeken achter de pilaren. Verder kan je nogal veel minions oproepen en doe dat dus ook. Ik weet niet precies waar je bent en hoever je al in die battle zit, maar dekking zoeken is het beste. Op een gegeven moment gaan er ook zoeklichten aan en dan is er nog minder schaduw, maar er zijn wel wat plekjes. Volgens mij heb ik eigenlijk zelf maar 50% van de mannetjes afgeschoten, de rest heb ik laten doen door mijn minions. Succes ermee en geniet zodra je door de battle bent!

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

FeaR1986 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 15:56:
[...]


spoiler: kerkknaller
Gewoon in de schaduw blijven en dekking zoeken achter de pilaren. Verder kan je nogal veel minions oproepen en doe dat dus ook. Ik weet niet precies waar je bent en hoever je al in die battle zit, maar dekking zoeken is het beste. Op een gegeven moment gaan er ook zoeklichten aan en dan is er nog minder schaduw, maar er zijn wel wat plekjes. Volgens mij heb ik eigenlijk zelf maar 50% van de mannetjes afgeschoten, de rest heb ik laten doen door mijn minions. Succes ermee en geniet zodra je door de battle bent!
spoiler:
Gewoon gruwelijk goed wat er volgt..zeker het stukje erna..ah ik zeg niets!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Nu online

FeaR

In GoT we trust

swampy schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 16:00:
[...]


spoiler:
Gewoon gruwelijk goed wat er volgt..zeker het stukje erna..ah ik zeg niets!
Ik weet wat je bedoeld en wilde het eigenlijk ook al zeggen, maar dat wil ik niet op mijn geweten hebben. :P

Edit: al blijf ik het een korte game vinden

[ Voor 6% gewijzigd door FeaR op 18-09-2007 16:03 ]

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bjk
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 22-04 12:17

Bjk

Heeft iemand een oude GTA variant die hij of zij speelt op de playstation 3?
Ben benieuwd hoe het eruit ziet en of het een beetje speelt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Bjk schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 16:32:
Heeft iemand een oude GTA variant die hij of zij speelt op de playstation 3?
Ben benieuwd hoe het eruit ziet en of het een beetje speelt.
Speelt zoals het moet eigenlijk niet veel verschil met het spelen op de PS2. Let wel op dat je een virtuele memorykaart moet gebruiken!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seraphus-Y
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 30-12-2024

Seraphus-Y

Scientific progress goes Boink

Een tijdje terug heb ik GTA:SA nog geprobeerd, maar dat gaat niet geheel foutloos.
Sommige auto's komen heel hard uit het niets aangereden (ze zweven eigenlijk...). Voor de rest eigenlijk nauwelijks problemen gezien met andere PS2 games.
God of War 2 mist schaduwen, maar dat moet je net weten... ;)

Hier stond een lijstje met oude meuk... (toen was het nieuw en spannend).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Nu online

FeaR

In GoT we trust

Maar erger je je niet gigantisch aan de graphics als je PS2-games aan het spelen bent op je PS3. Want je weet wat de PS3 in huis hebt en opeens zie je PS2-graphics op je scherm.
Of is die upscaling van PS2-spellen zodaning goed dat het niet noemenswaardig is?

Want ik had laatst Wipe Out gedownload en meteen weer verwijderd, kon er gewoon niet naar kijken zo bagger zag het er gewoon uit. Dit was natuurlijk wel een PS1 spel, maar gaat om het idee...

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seraphus-Y
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 30-12-2024

Seraphus-Y

Scientific progress goes Boink

Ik vind het wel meevallen. Je hebt de scale functie en de soft functie. Een beetje uitproberen en naar mijn idee ook gewoon een kwestie van "je er over heen kunnen zetten". Hoe langer je er achter zit, hoe minder het opvalt.

Hier stond een lijstje met oude meuk... (toen was het nieuw en spannend).


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rival24
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22-04 23:21

Rival24

I'll Be Back

FeaR1986 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 17:20:
Maar erger je je niet gigantisch aan de graphics als je PS2-games aan het spelen bent op je PS3. Want je weet wat de PS3 in huis hebt en opeens zie je PS2-graphics op je scherm.
Of is die upscaling van PS2-spellen zodaning goed dat het niet noemenswaardig is?

Want ik had laatst Wipe Out gedownload en meteen weer verwijderd, kon er gewoon niet naar kijken zo bagger zag het er gewoon uit. Dit was natuurlijk wel een PS1 spel, maar gaat om het idee...
Puur uit nostalgisch oogpunt is het wel leuk om af en toe een PS2 game te spelen die je 'vroeger' ook speelde, maar ik moet er ook niet aan denken om zoiets als een PS2 versie van NFS: Carbon te moeten spelen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sentry23
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-02 09:35
FeaR1986 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 17:20:
Maar erger je je niet gigantisch aan de graphics als je PS2-games aan het spelen bent op je PS3. Want je weet wat de PS3 in huis hebt en opeens zie je PS2-graphics op je scherm.
Of is die upscaling van PS2-spellen zodaning goed dat het niet noemenswaardig is?
Dat hangt er vanaf. Vooral met games die progressive scan ondersteunen werkt de upscaling wel fijn.
Het probleem blijft dat zolang de grafische chip niet geemuleerd wordt de interne render resolutie laag blijft, zodat alle upscaling op basis van van een 'screengrab' plaats vindt. Dat kan dus nog wel verbeteren.
Maar een spel zoals Shadow of the Colossus in progressive scan ziet er op de PS3 heel erg strak uit.

Gotsent: single click MKV to PS3 compatible MP4 conversion:http://sentry23.googlepages.com . PSN Sentry-23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SD5k
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 22-04 16:16

SD5k

>4&X

Sentry23 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 19:13:
Maar een spel zoals Shadow of the Colossus in progressive scan ziet er op de PS3 heel erg strak uit.
En heeft het spel dan ook minder last van framedrops? Of dat dan weer niet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mutatie
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 22-04 21:31
FeaR1986 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 17:20:
Maar erger je je niet gigantisch aan de graphics als je PS2-games aan het spelen bent op je PS3. Want je weet wat de PS3 in huis hebt en opeens zie je PS2-graphics op je scherm.
Of is die upscaling van PS2-spellen zodaning goed dat het niet noemenswaardig is?

Want ik had laatst Wipe Out gedownload en meteen weer verwijderd, kon er gewoon niet naar kijken zo bagger zag het er gewoon uit. Dit was natuurlijk wel een PS1 spel, maar gaat om het idee...
MietjuH!!!
Af en toe speel ik nog steeds FFVII, FFT, MGS of Zelda, Mana, FFVI enz. terwijl er ook een 360 naast staat.
Tjah, gameplay over gfx is the way to game. :*)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
K bedankt voor The Darkness tips, maar ik was er zelf al uitgekomen, toen kwam ik er ook achter dat je meerdere minions tegelijk kan spawnen idd :)

http://www.gameparty.net/nieuws/item/38196/
Home ziet er grappig uit, tijd om rond de GoT tekentafel te gaan zitten voor een GoT huiskamer :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Mutatie schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 21:01:
[...]


MietjuH!!!
Af en toe speel ik nog steeds FFVII, FFT, MGS of Zelda, Mana, FFVI enz. terwijl er ook een 360 naast staat.
Tjah, gameplay over gfx is the way to game. :*)
Yeah, FFVII, grafisch best aardig ( he het is een PS1 game ) maar met een diepe, lange gameplay en verhaal! En soms zeer moeilijke battles!

En voor wat ik gehoort heb ( moet me schamen daar ) dat als je denkt de stad gedaan te hebben..er een hele wereld nog is!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Laryx
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 31-03 13:35
Op dit moment gonst het weer over de geruchten van een FF VII remake voor PS3 op internet.
Zijn er nog mensen die er in willen geloven?
Hoe dan ook na het weekend als de Tokyo Games Show voorbij is zullen we het weten.

*****Laryx runs aroound the room pretending to be a plane.<BR>VROOOM!!!!<BR>


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Laryx schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 23:09:
Op dit moment gonst het weer over de geruchten van een FF VII remake voor PS3 op internet.
Zijn er nog mensen die er in willen geloven?
Hoe dan ook na het weekend als de Tokyo Games Show voorbij is zullen we het weten.
toen de PS2 er net was gonste het van FF VII remake geruchten! Ik denk dat ze eerder komen met een grafische..aardige FF XIII en dan een "volgroeide" next-super-gen FF XIV

Een remake zou energie en geld wegnemen van dat project en hoewel fans het zouden kopen het is maar de vraag of het goed voor het team zelf is om een remake te maken!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Laryx
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 31-03 13:35
swampy schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 23:13:
[...]


toen de PS2 er net was gonste het van FF VII remake geruchten! Ik denk dat ze eerder komen met een grafische..aardige FF XIII en dan een "volgroeide" next-super-gen FF XIV

Een remake zou energie en geld wegnemen van dat project en hoewel fans het zouden kopen het is maar de vraag of het goed voor het team zelf is om een remake te maken!
Het zou wel de ultieme move van sony zijn om units te verkopen.
Maar FF XIII zal ook wel heel wat PS3s verkopen.

*****Laryx runs aroound the room pretending to be a plane.<BR>VROOOM!!!!<BR>


Anoniem: 189262

Vooralsnog zijn RFOM en Motorstorm mijn favorieten!

  • Vyo
  • Registratie: November 2003
  • Niet online

Vyo

Het zou wel gegarandeerd verkopen, something Sony could use right now.. Vervolgens nog een paar andere grote titels and they're back :D

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

@Swampy: Grafisch zijn de ff-games altijd van de hoogste kwaliteit. Dat zal met ff13 en versus 13 niet anders zijn.

En het lijkt erop dat die remake er (vooralsnog) niet komt, ondanks de tech-demo van ff7 die was gemaakt voor de ps3. Maja, wie weet. Ik ben er een voorstander van, als ze maar meer dan alleen de gfx aanpassen.

Anoniem: 148415

Zojuist is in Japan op de TGS Konami Press Conference de nieuwe MGS4 trailer vertoond!
De trailer bestaat volledig uit nieuw beeldmateriaal.

De trailer zal later op PSN verschijnen, alleen in welke regio(s) is niet bekend.

Voor een voorproefje hier alvast enkele nieuwe shots uit de trailer in Famitsu scans.
LET OP, de scans bevatten spoilers over enkele terugkerende 'dingen' alsook nieuwe personages, dus voor de zekerheid de urls maar in een spoilertag gezet:

[ Voor 35% gewijzigd door Anoniem: 148415 op 19-09-2007 10:01 ]


  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

FeaR1986 schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 17:20:
Maar erger je je niet gigantisch aan de graphics als je PS2-games aan het spelen bent op je PS3. Want je weet wat de PS3 in huis hebt en opeens zie je PS2-graphics op je scherm.
Of is die upscaling van PS2-spellen zodaning goed dat het niet noemenswaardig is?

Want ik had laatst Wipe Out gedownload en meteen weer verwijderd, kon er gewoon niet naar kijken zo bagger zag het er gewoon uit. Dit was natuurlijk wel een PS1 spel, maar gaat om het idee...
Tja het is natuurlijk Last-Gen en zal je TrueHD 1080p televisie niet veel laten doen maar als het gaat om gameplay Zijn er nog wat oude titels de moeite waard. Je moet gewoon door de "lelijkheid" kijken zogezegt!

En dan kun je genieten van de beste games die uitgekomen zijn. Je kan niet altijd wachten totdat je geliefde franchise uit is op PS3 formaat!

There is no place like ::1


  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Nu online

FeaR

In GoT we trust

Mutatie schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 21:01:
[...]


MietjuH!!!
Af en toe speel ik nog steeds FFVII, FFT, MGS of Zelda, Mana, FFVI enz. terwijl er ook een 360 naast staat.
Tjah, gameplay over gfx is the way to game. :*)
Ik zeg niet dat ik geen ps2-gams speel op mijn PS3. Zo heb ik God of War 2 hier ook liggen, maar daarvan werd zowiezo al gezegd dat het een van de beter uitziende PS2-games was.

Maar Killzone draaide op mijn Ps3 minder lekker dan op mijn PS2 en net zoals dat ik Wipe Out had gedownload en dat zag er niet uit en dan kan de gameplay nog zo goed zijn, maar als ik graphics op mijn scherm krijg al la Wipe Out houd het voor mij heel snel op...mijn GameBoy gaf nog betere graphics...ik houd het wel op The Darkness...goede gameplay en graphics :)

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


  • jap85
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 09:08
Even een vraagje over het upscalen van Dvd's, je kunt een paar standen kiezen, Double Scale, Normal en nog eentje. Welke moet ik kiezen om het meest optimale beeld op mijn 720p scherm te krijgen? Uit de beschrijving die erbij stond werd ik niet echt wijs eerlijk gezegd. Opzich lijkt Double Scale wel logisch, maar het zou ook kunnen zijn dat de ps3 het 'normal' vind dat Dvd's automatisch naar het best mogelijk beeld worden opgeschaald ofzo :P.

En weet iemand hoe je savegames naar MSDuo kopieert? Ik had er eentje in zitten, maar ik kon niet de savegames kopieren via driehoekje -> copy.. Ik vind het het toch wel lekker om af en toe e.e.a. te backuppen, mocht de ps3 hdd crashen of wat dan ook.

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

FeaR1986 schreef op woensdag 19 september 2007 @ 11:55:
[...]


Ik zeg niet dat ik geen ps2-gams speel op mijn PS3. Zo heb ik God of War 2 hier ook liggen, maar daarvan werd zowiezo al gezegd dat het een van de beter uitziende PS2-games was.

Maar Killzone draaide op mijn Ps3 minder lekker dan op mijn PS2 en net zoals dat ik Wipe Out had gedownload en dat zag er niet uit en dan kan de gameplay nog zo goed zijn, maar als ik graphics op mijn scherm krijg al la Wipe Out houd het voor mij heel snel op...mijn GameBoy gaf nog betere graphics...ik houd het wel op The Darkness...goede gameplay en graphics :)
PSX game als wipe-out is wel even anders dan een PS2 game. Het verschil tussen bijvoorbeeld de laatste Fifa op de PS2 en Fifa 08 op de PS3 is niet heel groot. In replays en close-ups misschien, maar verder valt het verschil erg mee (of tegen).

PSN: Shiver23


  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

jap85 schreef op woensdag 19 september 2007 @ 11:57:
Even een vraagje over het upscalen van Dvd's, je kunt een paar standen kiezen, Double Scale, Normal en nog eentje. Welke moet ik kiezen om het meest optimale beeld op mijn 720p scherm te krijgen? Uit de beschrijving die erbij stond werd ik niet echt wijs eerlijk gezegd. Opzich lijkt Double Scale wel logisch, maar het zou ook kunnen zijn dat de ps3 het 'normal' vind dat Dvd's automatisch naar het best mogelijk beeld worden opgeschaald ofzo :P.

En weet iemand hoe je savegames naar MSDuo kopieert? Ik had er eentje in zitten, maar ik kon niet de savegames kopieren via driehoekje -> copy.. Ik vind het het toch wel lekker om af en toe e.e.a. te backuppen, mocht de ps3 hdd crashen of wat dan ook.
Je moet je PSP in de PS3 steken dan op de PS3 "registreren" ( oftewel gewoon activeren voor lokaal gebruik ) en dan kan je het kopieren via de PSP naar de MSDuo!

Dat is hoe ik het doe...

[ Voor 5% gewijzigd door swampy op 19-09-2007 16:15 ]

There is no place like ::1


  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
Hey Shiver23, even offtopic maar waar komt je Avatar ook alweer vandaan? ik weet dat het ruben van der meer is, maar welke serie ook alweer?

http://nl.wikipedia.org/wiki/Ruben_van_der_Meer

  • jap85
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 09:08
swampy schreef op woensdag 19 september 2007 @ 16:14:
[...]
Je moet je PSP in de PS3 steken dan op de PS3 "registreren" ( oftewel gewoon activeren voor lokaal gebruik ) en dan kan je het kopieren via de PSP naar de MSDuo!

Dat is hoe ik het doe...
Thnx dan ga ik dat even proberen!

  • Sentry23
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 20-02 09:35
-Sander schreef op dinsdag 18 september 2007 @ 19:37:
[...]

En heeft het spel dan ook minder last van framedrops? Of dat dan weer niet?
Qua framerate voelt het ongeveer hetzelfde aan, misschien zelfs iets beter na de 1.9 update, maar dat kan 'gevoel' zijn.
De enige issue is dat in sommige cut-scenes het geluid ietsje achter loopt op het beeld.

Gotsent: single click MKV to PS3 compatible MP4 conversion:http://sentry23.googlepages.com . PSN Sentry-23


  • majoh
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11:57

majoh

ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

Ik heb net een PS3 gekocht (joepie :)) Aangesloten op netwerk, werkt allemaal goed, ik 'type' dit er nu ook mee... Maar kan mezelf niet aanmelden bij PSnetwork. Cannot connect to Server, of zoiets, iemand een id?
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.