Het Playstation 3 ervaringen topic - Deel 11 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 20.070 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/headerimage.jpg

Welkom in alweer deel 11 van het Grote Playstation 3 Ervaringen Topic!

Omdat we gek zijn op cijfertjes, zouden we graag het volgende van je willen weten:

Poll: Hoe/wanneer kocht jij je Playstation 3?
Preorder/Launch 600,-
Starterspack 600,-
Starterspack 500,-
40gig versie 400,-
Via FullHD TV actie
Ik wacht nog even
Tussenstand:
Afbeeldingslocatie: http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=236211&layout=6&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier

Bedankt! Laten we nu beginnen met de Start Post! *O*

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/inhoudsopgave.gif
Deel I - De Hardware

De PS 3
De PS 3 Online
F.A.Q.
Links
Todo

Deel II - De Software

Binnenkort verkrijgbaar
Wat gamen we nu?
Interessante games in ontwikkeling
Tot slot


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/ps3.gif
HD Tijdperk
Op 23 maart 2007 was het eindelijk zover en kwam de PlayStation 3 (PS3) eindelijk naar ons kikkerlandje in een oplage van 50.000 stuks. Ondertussen zijn er al wereldwijd 6 miljoen PS3 consoles verkocht. De console is verkrijgbaar in 2 smaken: 1) als een 40GB 'Lite' model voor een prijs van € 399,- zonder spellen, en zolang de voorraad strekt 2) als een 60GB model voor een prijs van € 499,- en daar krijg je ook de spellen ,of Motostorm & Resistance Fall of Man bij, of de spellen F1 Championship edition en Heavenly Sword bij, en krijg je bij de 60GB pack een extra controller! Een opmerking moet geplaatst worden dat de 40GB versie het leven door moet gaan zonder backwards-compatibility van PS2 spellen. PS1 spellen worden nog wel afgespeeld. Sony's onderbouwing voor dit verlies is als volgt:
"So it was a big decision," he said of facility's removal, "and we know it is a very emotive subject as lots of people think that backwards compatibility is high on the agenda and yet few really use it." (bron: http://www.ps3focus.nl/v3/bekijk.php?id=6932)
Het is onduidelijk of het 80GB model nog in Europe komt die nog wel backwards-compatibility bezit. Wij hierop Tweakers vinden de bovenstaande 60GB model voor 499,- op dit moment de beste bang voor de bucks! Dus die halen zolang deze nog aanwezig is. Vanaf 14 november komt het 40GB model ook in combinatie met de voetbal game PES 2008.

Met de komst van de PS3 is de High Definition (HD) Tijdperk voor Playstation begonnen. HD is een beeldtechniek waarbij het mogelijk is om beelden met een resolutie tot 1920x1080 op het scherm te projecteren. Uiteraard moet je TV wel HD-Ready zijn om dit soort beelden te ontvangen. De PS3 kan ook HD beelden naar de TV versturen en stelt gameontwikkelaars zelfs in staat om games te maken die werken op de hoogst haalbare HD resolutie van 1920x1080 bij 60 beelden per seconden. De meeste games maken echter gebruik van de 1280x720p resolutie wat voor de meeste van ons genoeg kwijl plezier geeft.

• Wil je het verschil zien tussen DVD (720x480) en HD (1280x720)? Klik dan hier.
• Wil je meer weten over deze HD resolutie en vraag je je af of dit een zinvolle resulutie is? Klik dan hier.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack02_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack03_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack04_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack05_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/ps3%20unpack/unpack06_small.jpg
Dit zit o.a. in een

PS3 doos.

De PS3 Functies
De meeste mensen kopen de PS3 om er natuurlijk games op te spelen, maar de PS3 kan meer dan alleen maar gamen.

Films bekijken (in HD kwaliteit)
Het is met de PS3 mogelijk om Blu-ray films (films in HD kwaliteit) te kijken. Dit komt omdat de PS3 de enige console is die een Blu-ray drive bezit die dit mogelijk maakt. Blu-Ray is een opslagtechniek die het mogelijk maakt om 50 GB aan data op een optische schijf te zetten. Films in HD kwaliteit vereisen veel meer opslagcapaciteit dan gewone films op DVD. Niet alleen de films maken gebruik van de Blu-ray opslagtechniek, ook de steeds groter wordende games maken hier nu al gebruik van. Het voordeel van het gebruik van opslagtechniek is dat alles aan een game in HD
kwaliteit getoond kan worden, en dat een game ontwikkelaars geen zorgen hoeven te maken over de maximale omvang van een spel die bij de andere consoles gelimiteerd is op 9 GB.
Voor de PlayStation3 wordt gebruik gemaakt van Xross Media Bar (XMB) welke 8 categorieen kent en stijlvol is vormgegeven. Deze zijn Users, Settings, Photo, Music, Video, Game, Network en Friends. De PS3 biedt de mogelijkheid om een profiel aan te maken voor elke gebruiker voor het doorzoeken van foto's, muziek en films.

Muziek afspelen

Foto's bekijken

DLNA client

Internet Browsen

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GUI/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GUI/image02_small.jpg


Extra PS3 Accessories
De PS3 maakt gebruik van de industrie geaccepteerde standaarden waardoor het mogelijk is om accessories draadloos of via een van de vier USB aansluitingen aan de PS3 aan te sluiten.

Draadloze Accessories
Zo'n beetje alle draadloze accessories die werken met het Bluetooth 2.0 protocol kunnen worden verbonden aan de PS3. Hierdoor hoef je dus niet speciaal voor de PS3 ontwikkelde accessories te kopen, maar kun je direct je reeds gekochte Bluetooth apparatuur aansluiten. Bluetooth accessories die compatible met de PS3 zijn: headset, remote Control, extra controller, muis en toetsenbord. Maximaal kunnen er 7 apparaten tegelijk via bluetooth met de PS3 verbonden zijn.

USB Accessories
Omdat de PS3 beschikt over 4 USB aansluitingen kan ook veel USB accessories direct aan de PS3 worden aangesloten. Denk hierbij aan een externe hardschijf om je muziek,films of foto's te bekijken, muis en toetsenbord, je MP3 speler (zoals je Ipod), een fotoprinter (alleen van epson).
Overige Connectivity
Verder is een harde schijf van 60GB aanwezig en zijn er flash memory sloten voor de Memory Stick, CompactFlash en SD/MMC kaarten waarvan ook de foto's, muziek en films gelezen kunnen worden. Tot slot voor de communicatie is er de Gigabit Ethernet aansluiting en Wi-Fi aanwezig.


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/de-ps3-online.gif
Playstation Network (PSN)
De PS3 is helemaal 'connected' wat betekend dat je hem aan het internet kunt aansluiten zodat je met andere gamers online kunt spelen. Het is de gameontwikkelaar die beslist of een game online mode heeft en wordt niet door Sony opgelegd. Vaak betekend dit dat games waarvan je zou verwachten dat ze een online mode hebben, ook daadwerkelijk 1 hebben.
Met PSN biedt Sony ook een online netwerk om content mee te distribueren zoals, demo's, trailers, updates etc. Ook biedt de store PS1 games en PSN games waar wel voor betaald moet worden. Met PSN games biedt Sony de mogelijkheid voor developers games goedkoop te distribueren naar ons. De PSN games die tot nu toe gedistribueerd zijn, zijn van erg goede kwaliteit en doen niet onder van grote games qua fun-factor. PSN Games voelen aan als old-school games in een nieuw arcade jasje! Zie bijvoorbeeld Calling All Cars en de Amiga remake Super Startdust HD!

Playstation Store
Om deze content te bemachtigen biedt Sony ons de Playstation Store aan, een minder gebruikersvriendelijke online store die wel doet wat je verwacht, alleen op een niet slimme manier. Dat komt omdat de besturing van de Playstation Store vanuit gaat alsof de controller een muis is. Overigens heeft Susan Nourai, de manager van de PlayStation Network ondertussen al gemeld dat er een nieuwe Store komt met een wat vriendelijke gebruikers interface. Vraag voor ons tweakertjes is natuurlijk wanneer.
Desalnietemin biedt de Playstation Store vaak wel nieuwe content aan, en kan de content veilig betaald worden. De prijzen voor de content zijn voor de kwaliteit die je ervoor terug krijgt dik in orde!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Store/image01_small.jpg


Home
A massive world built into the PlayStation Network, Home is Sony Computer Entertainment's virtual world for PlayStation gamers. With an avatar uniquely customized according to each user's
preference, users can explore the 3D community that is Home -- a sleek, modern environment featuring spacious common areas, custom spaces dedicated to specific games, and personal apartments.
Everything can be customized to your liking with items you collect or purchase.
Not only is Home your home online with PlayStation 3, Home is also a vast network of communication for PlayStation users. Browse the Hall of Fame for trophies players have collected in various
videogames, or just hang out in a virtual outdoor lobby to talk with text and voice. Other features in Home include a theater where the Home world also users can watch videos from one users'
collection together, a series of mini-games that players can play, and much more as Home evolves.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Home/image04_small.jpg


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/faq.gif

:? Hoe sluit ik mijn PS3 aan de TV?
Als je een HD-Ready TV hebt kun je het best de PS3 aansluiten via een HDMI kabel. Beeld en geluid worden via deze kabel zonder verlies naar de TV verstuurd in HD kwaliteit. Heb je nog een gewone TV sluit hem dan aan via de bijgeleverde RGB-Scart kabel.

:? Zit er nou een HDMI kabel bij de PS3?
Neen. Het beste kun je even rond kijken, maar onthoud: zo'n kabel mag niet meer kosten dan e20,- voor 2 meter. Bij de MM zijn deze kabels e50,- (op accessories wordt altijd de winst gemaakt). Dus een bezoek aan je lokale elektro shop is helemaal nog niet zo'n gek idee. :Y

:? Ik zie alleen maar een digitale uitgang voor geluid, maar kan ik ook gewoon nog stereo-out (RCA) krijgen?
Jazeker! Stereo geluid is te krijgen door de AV-OUT kabel te gebruiken, die heeft naast composiet (de gele tulip) uitgang, ook stereo uitgang, de een rode en een witte tulip stekkers. De composiet uitgang moet je niet gebruiken, maar de stereo uitgang kun je aan je versterken aansluiten. Je benot nog niet klaar. Met de PS3 is het niet mogelijk om geluid zowel via de HDMI, Optische uitgang, of stereo uitgang af te spelen. Je moet namelijk expliciet de optie stereo uitgang kiezen in de XMB menu (Instellingen -> Geluids Instellingen).

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/links.gif


Voorgaande delen: [10], [09], [08], [07], [06], [05], [04], [03], [02] en [01]!

[PS3] Folding@Home Laat je PS3 eiwitten vouwen voor de strijd tegen ziekten. De CELL processor in de PS3 is uitermate geschikt voor het berekenen van eiwitten waardoor zeer snel resultaat beschikbaar is voor het onderzoek.

Playstation 3 als mediacenter. Installeer Linux op je PS3 om zo MythTV mediacenter software te installeren.

[PS3] Linux programmeren Voor de echte die-hards!

http://www.playstation.nl, de officiele Playstation website voor Nederland.

http://blog.us.playstation.com, de officiele Sony Playstation blog, blog met interresante achtergrond informatie.

http://www.threespeech.com/, de semi-officiele Sony Playstation blog, blog met kritische interresante achtergrond informatie.

http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?locale=nl_NL , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door gebruikers voor gebruikers.

http://faq.eu.playstation...vJW1xfhfNpbGcQ!1531875105 , de PS3 Backwards Compatibility Database gemaakt door Sony.

[PS3] Warhawk , Het Warhawk topic van GoT!

http://boardsus.playstati...ps3media&message.id=48202 , Een tutorial om verschillende soorten media, zoals XVid, DivX, naar je PS3 toe te streamen.

https://www.wirecard.com/wirecard/Home.html , Geen creditcard maar toch de mogelijkheid hebben om Warhawk te downloaded? Neem dan een prepaid creditcard.

Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/todo.gif
Natuurlijk is niets perfect en daarom kan ik graag jou hulp gebruiken. Heb te tips, suggesties, anything wat te maken heeft met de start post -> DM mij! (direct message, ga naar MyReact en dan direct message).

[ Voor 107% gewijzigd door Arx op 18-10-2007 18:18 ]

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/binnekortegames.gif
Voor het einde van dit jaar (en dit jaar duurt nog maar 3 maanden) krijgen we de volgende toppertjes: *O*

Gran Turismo 5 Prologue
Spelers: 1-16 | Release: December 2007 | Video Trailer
Polyphony Digital Gran Turismo 5 promises to possibly be the most exacting and detailed racing videogame ever created. The Gran Turismo 5 Prologue gives you an online-enabled sampler of the GT5 experience.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/GT5%20Prologue/image04_small.jpg

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
Spelers: 1 | Release: 23 Oktober 2007 | Video Interview
Get ready for a galactic adventure filled with explosive mayhem as the Ratchet & Clank series makes its PS3 debut. Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction marks the beginning of a brand-new series of next-generation games for our gadget-building hero, Ratchet, and his brainy robotic sidekick, Clank.
After saving countless planets from dreadful doom and earning intergalactic mega-celebrity status in the process, Ratchet and Clank have taken some well-deserved R&R -- again. Yet, Ratchet remains restless. An orphan of the universe, he has never known anything of his past, his family, or his Lombax origins. And no one, not even Clank, can fill that void. Unfortunately for Ratchet, someone else is equally interested in Ratchet's origins: Emperor Percival Tachyon. In his thirst for revenge, the vile tyrant of an ancient race of foul insect-like monsters called Cragmites has festered an age-old grudge and is bent on wiping the last-known Lombax off the universe!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ratchet%20and%20Clank/image04_small.jpg

Uncharted: Drake's Fortune
Spelers: 1 | Release: November 2007 | Video Gameplay 1 Video Gameplay 2 Video Trailer
A 400-year-old clue in the coffin of Sir Francis Drake sets a modern-day fortune hunter on a exploration for the fabled treasure of El Dorado, leading to the discovery of a forgotten island in the middle of the Pacific Ocean.
The search turns deadly when Nathan Drake becomes stranded on the island and hunted by mercenaries. Outnumbered and outgunned, Drake and his companions must fight to survive as they begin to unravel the terrible secrets hidden on the Island.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Uncharted%20Drakes%20Fortune/image04_small.jpg

Rock Band
Spelers: 1-4 | Release: November 2007 | Video Trailer
Rock Band allows gamers to perform music from the world’s biggest rock artists with their friends as a virtual band using drum, bass/lead guitar and microphone peripherals, in addition to offering deep online connectivity. Built on deals with the world’s biggest record labels and music publishers, the music featured in Rock Band spans all genres of rock and include many of the master recordings from the biggest songs and artists of all time.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image04_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Rockband/image04_small.jpg

Call of Duty IV: Modern Warfare
Spelers: 1-?? | Release: November 2007 | Video Demo Video Trailer
War rages on in the fourth edition of Activision's acclaimed war game. For the first time in the series, Call of Duty moves away from WWII to the modern battlefield.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Call%20of%20Duty%20IV/image04_small.jpg

Unreal Tournament 3
Spelers: 1-?? | Release: Q1 2008 | Video
The Necris invasion has begun, and your clan was one of the first to be slaughtered. Head to the front lines and join this Epic battle to defend humanity while taking your revenge. Unreal Tournament 3 marks the return of the premiere tournament-style first-person shooter. Unreal Tournament 3 unleashes the full power of Unreal Engine 3, taking graphics, gameplay, and challenge to a whole new level. Players engage in intense and hyper-real battles with other human players online or against incredibly realistic Unreal artificial intelligence. Over two dozen weapons and vehicles have been upgraded and enhanced for maximum killing potential. Take on all comers in a variety of game modes including Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, an all-new Warfare mode and more.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Unreal%203/image04_small.jpg

Singstar
Spelers: 1-4 | Release: Oktober 2007 | Video
Take centre stage and wow the crowd with your performance as SingStar arrives on PlayStation 3. For the first time ever SingStar lets you personalise your playlists by downloading the songs of your choice -- so you can sing along to what you want, when you want it. Customise your SingStar experience by downloading the latest tracks and menu skins from the SingStore (an in-game shop accessible directly in-game, with the entire SingStar back catalogue of songs as well as new tracks.) Set the world alight by uploading your best performances to the online SingStar community and go wild with superstar moves with the exclusive new silver microphones. Share your performances as you instantly upload photos and videos captured via the EyeToy camera, taking the best bits on the go on your PSP -- so you can be a star wherever you are.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Singstar/image04_small.jpg

Eye of Judgment
Spelers: 1-4 | Release: Oktober 2007 | Video
The Eye of Judgment is a unique combination of strategy card game and battle, played out with real cards and the use of the next-gen EyeToy camera. presents a new style of gameplay where the player. Through use of a 3' x 3' board and trading cards -- each encrypted with "cybercode" -- players conquer the field by selecting a card and placing the "cybercode" in front of the EyeToy camera for their respective character to come to life and battle. Each character has various skillsets, which will determine the outcome of the battle. Players take turns to place cards as they jostle for control of the board; the winner is the first player to capture five of the nine squares. The Eye of Judgment presents the player with more than 30 cards, as well as unique online and offline gameplay.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Eye%20of%20Judgment/image04_small.jpg

Assassin's Creed
Spelers: 1 | Release: November 2007 | Video Trailer Video Gameplay
From the team that brought the world Prince of Persia and Tom Clancy's Splinter Cell comes a sophisticated new franchise utilizing the power of next-gen technology for its complex action.
The setting is 1191 AD. The Third Crusade is tearing the Holy Land apart. You, Altair, intend to stop the hostilities by suppressing both sides of the conflict. You are an Assassin, a warrior shrouded in secrecy and feared for your ruthlessness. Your actions can throw your immediate environment into chaos, and your existence will shape events during this pivotal moment in history.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Assassins%20Creed/image04_small.jpg

Daarnaast komen o.a. deze games ook nog eens:
LittleBigPlanet BETA, Q3 2007
Snakeball
Half Life Episode 2, september 2007
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Stranglehold, september 2007
Folklore, 10 oktober 2007
Lair, 24 oktober 2007
Haze, 19 novement 2007
En nog veel meeeer!!



Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/gamesvannu.gif
Wees gerust! Ook nu zijn er leuke games op de PS3 te krijgen, waaronder de volgende games: :P

Ninja Gaiden Sigma
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
As Ryu Hayabusa you are out to seek revenge after your clan is massacred by the Vigor Empire. Realistic battle actions and acrobatic ninja moves are at your finger-tips. You play with only your wits, your ninja skills, and your deadly sword. Slice down opponents in the Vigor Empire as you attempt to beat the Holy Emperor and reclaim the magic sword "Ryuken".
Bringing the classic to the PlayStation 3, Ninja Gaiden Sigma is a more "complete version" of the Xbox Team Ninja title, with new moves, actions, and weapons for Hayabusa. Also added is a new playable character -- Racheal, one of the series' heroines, will be playabl e, and when using her, you'll get to experience the storyline from her perspective (with new cutscenes, attack moves and more.)
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ninja%20Gaiden%20Sigma/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ninja%20Gaiden%20Sigma/image02_small.jpg

Calling All Cars!
Spelers: 1-4 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Calling All Cars is a high-octane, cops n' robbers multiplayer, action/party game for the PlayStation 3 system. Gamers will take the role of a bounty hunter careening around a stylish cartoon world on the hunt for criminals on the loose. With a combination of demolition derby gameplay, crazy weapon pickups, humor and a healthy throwback to classic arcade and sports games, Calling All Cars is sure to be a crazy online party experience for the PS3.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Calling%20All%20Cars/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Calling%20All%20Cars/image02_small.jpg

Formula One Championship Edition
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
All the official drivers, cars, circuits, rules, and teams of Scuderia Toro Rosso, Super Aguri F1 Team, and Midland F1 Racing speed onto PS3 with Studio Liverpool's Formula One 06. High definition visuals, full surround sound, extensive circuit details and lighting effects, and progressive dirt and car damage lend themselves towards an attempt at the game's true realism. Interconnectivity with the PlayStation Portable system has also been included.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Formule%20One%20Championship/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Formule%20One%20Championship/image02_small.jpg

MotorStorm
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Developed by Evolution Studios, MotorStorm delivers visceral off-road racing, plunging players into a frenzied environment awash with grit, mud and petrol, in a game that leaves the standard rules of racing in the dust. Gone are the limits of power restrictions, limited classes, and qualifying rounds. Players simply choose their vehicle from a massive range – including dirt bikes, ATVs, sand rails, rally cars, monster trucks, and everything in between – then hit the track in a no-holds-barred sprint to the finish line. Carving a swathe of destruction through the ever-changing wilderness, players must compete in a gasoline-fuelled, horsepower spectacle where the only rule is to try and stay alive.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MotoStorm/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MotoStorm/image02_small.jpg

Super Stardust HD
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
A next-gen remake of the classic shooter, Super Stardust HD brings the intense shooting action to the PlayStation Network. Hovering above the planet you are defending, you must destroy all of the incoming asteroids and aliens before they can impact on the world!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Super%20Stardust%20HD/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Super%20Stardust%20HD/image02_small.jpg

Resistance: Fall of Man
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Set in a frightening, alternate 20th century reality, Resistance: Fall Of Man delivers a unique blend of harrowing military action and unnerving horror. In mere decades, the Chimera -- a species of unknown origin propagating a virus that converts other life forms into more Chimera -- has overrun Russia and all of Europe. Humanity's hope for survival is slim, and the tide of the battle rests on the shoulders of U.S. Army Ranger, Sgt. Nathan Hale. Taking advantage of the PlayStation 3's processing power, Resistance has you experiencing a wide variety of horrifying creatures, physics-based weaponry, playable vehicles, smart enemies, and highly detailed and diverse environments. Players are challenged online and offline as Resistance: Fall of Man in a single player campaign, a co-operative mode and a full online onslaught.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Resistance%20Fall%20of%20Man/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Resistance%20Fall%20of%20Man/image02_small.jpg

Riiiiiidge Raceeeeer 7
Spelers: 1 | Release: Nu verkrijgbaar! | Video
Ridge Racer 7 once again whips the racing series in a frenzy, with movie-quality visuals and a stronger online component from that of the Xbox 360 game, Ridge Racer 6. Director Masaya Kobayashi, assistant producer Hideo Teramoto, and sound director Hiroshi Okubo all worked on the successful PSP and Xbox 360 Ridge Racers, and are aiming to use RR for PS3 as a showcase of the system's power and capabilities. Expect 5.1 sound, blistering speed and graphics, 20 courses to racer on, online play for as many as 14 racers, implementation of cool Nitro system showcased in the last two versions, car customization options for at least 200,000 car variations per vehicle, and significant improvements in online play (including cooperative team play.) Best of all, Reiko Nagase returns in Ridge Racer 7, bringing back the racing queen of your dreams!
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ridge%20Racer%207/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Ridge%20Racer%207/image02_small.jpg

Daarnaast zijn o.a. deze games nu uit:
Sega Rally
WarHawk, 19 september 2007
Heavenly Sword, 19 september 2007
DiRT, september 2007


Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/images/interessantegames.gif
Dat is nog niet alles want qua software wordt de PS3 alleen maar beter en beter! Dit is namelijk wat wij begin 2008 verwachten: *O*

LittleBigPlanet
Spelers: 1 | Release: Q1 2008 | Video Trailer Video Playstation Home + Interview Video Gameplay 1 Video Gameplay 2 Video Gameplay 3
Media Molecule, the makers of the wildly addictive Rag Doll Kung Fu, now brings its talents to PlayStation 3. Given the cheeky working title The Next Big Thing™, LittleBigPlanet is a game that is also a game making studio.
The LittleBigPlanet experience starts with players learning about their character's powers to interact physically with the environment. There are obstacles to explore, bits and pieces to collect and puzzles to solve – requiring a combination of brains and collaborative teamwork. As players begin to explore, their creative skills will grow and they will be ready to start creating and modifying their surroundings – the first step to sharing them with the whole community. Creativity is part of the gameplay experience and playing is part of the creative experience. Players can make their world as open or as secretive to explore as they like. When it's ready, they can invite anyone within the LittleBigPlanet community to come and explore their patch -- or can go and explore everybody else's.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/LittleBigPlanet/image04_small.jpg

Killzone 2
Spelers: 1 | Release: Q2 2008 | Video Trailer
Two years after the Helghast assault on Vekta, the ISA is bringing the fight to the enemy’s home world of Helghan. Taking the role of Sev, the battle-hardened veteran of the special forces unit known as the Legion, players will embark upon a mission to the planet Helghan to capture the Helghast leader, Emperor Visari, and bring the enemy’s war machine to a halt. For Sev and his squad, the invasion of Helghan is just the beginning. Tasked with securing Pyrrhus, the Capital City, the team quickly discovers that the Helghast are a formidable enemy on their home planet. Not only have they adjusted to the planet’s hostile conditions, they have also harnessed a source of power from the environment that can be used against the ISA. Sev and his team soon discover the fight is greater than simply addressing the enemy forces; the Legion must also learn how to handle the effects of the fierce enemy planet.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/Killzone%202/image04_small.jpg

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Spelers: 1 | Release: Q1 2008 | Video Trailer Video Gameplay
With the world in a state of crisis, Old Snake must infiltrate a variety of locations across the globe, including the Middle East and South America. MGS 4 features a variety of returning characters from previous Metal Gear Solid games, including Meryl Silverburgh and Raiden, as well as the return of iconic Metal Gear Solid 2 boss character - Vamp.
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image01_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image02_small.jpg
Afbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image03_small.jpgAfbeeldingslocatie: http://members.lycos.co.uk/gotps3/MGS4/image04_small.jpg

Tot Slot
Deze bovenstaande gamelijst is tot standgekomen door per post in de voorgaande threads grondig te analyseren, ook is er jing/jang gebruikt maar vooral veel Maggi en een beetje van mezelf (de topic starter). Naast deze lijst komen er nog veel meer games waarvan we nog niet eens wisten dat ze bestonden (Turrican HD schijnt ook in ontwikkeling voor de PS3 te zijn ;)). Heb je een game gezien die we zeker met ons allen _moeten_ zien, post dan lekker wat screenschots in dit topic. Tegenwoordig hebben we allemaal breedband internet, dus we kunnen heust wel verwerken! *O* Maar mochten de screenshots buiten propertioneel groot zijn, optimaliseer hem dan even met je favoriete image editor. Wat je ook kunt doen is gebruik maken van http://imageshack.us/ of www.photobucket.com/ die niet alleen gratis screenshots hosten, maar ook nog eens de screenshots optimaliseren. Rest mij alleen nog het volgende: Happy Posting in Het Grote PS3 Ervaringen Topic! :)


[ Voor 99% gewijzigd door Arx op 15-10-2007 19:45 ]

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arx
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 16-11-2023
|edereen bedankt voor de input voor het vorige deel! *O* Voor de mensen die het nog niet doen: opmerkingen in de thread zorg ervoor dat je het sleutelwoord SP gebruikt, of stuur anders een bericht via DM! :)

Wat gaat dit topic tegenwoordig hard! Deel 10 hebben in 8 (!) dagen vol geblaad!

Q: Overigens, weet iemand nog een snelle server om de plaatjes van dit forum op te hosten? :)

Q: Voor de mensen die mijn DM'den: ik heb jullie niet genegeerd, ik moet de SP gewoon nog updaten. :)

[ Voor 91% gewijzigd door Arx op 15-10-2007 19:48 ]

Copywight 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007 Arx. All wights wesewved. | PS Network tag -> Arx_nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

Alweer een nieuwe 0_o

@ymmv: Ik stel mn vraagjes hier nog maar even. Hoeveel heb je in totaal precies betaald voor die game van renchi.com, en welke game was 't? Is het volledig betrouwbaar? En ik neem aan dat je iig met credit card kan betalen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 219216

Zijn er verschillen in de PS3 40gb en 60gb, behalve de USB porten en GB's?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grozno
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 12:35

Grozno

acts without consequence!

Ga je schamen :|

Does Backwards Compatibility ring a bell?

Advocatus ineptias | Free Speech Online


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Voor wie van lijstjes houdt: hier vind je een met screenshots gelardeerde lijst van de titels waaraan alle Sony-studio's aan hebben gewerkt of nog werken. Als je die lijst bekijkt valt het op dat er van heel wat interne Sony-studio's nog niets vernomen is. Geheime PS3-projecten dus :-)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Anoniem: 219216 schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:04:
Zijn er verschillen in de PS3 40gb en 60gb, behalve de USB porten en GB's?
Backwards compatibility met PS2 games en de huidige 60gb komt met een extra controller en twee spellen.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 235851

Net nieuw hierzo, maar ik zit hier vast in het goeie topic voor deze vragen: :P

1. Ik hoorde dat je een toetsenbord + muis op de PS3 kan aansluiten.. :/ zo ja, dan heeft dat wel z'n nadelen.. ik bedoel een ervaren pc gamer schiet volgens mij veel beter met een muis en toetsenbord dan een ervaren PS2/3-er met een controller kan presteren :O

2. en hoe zit het met de WIFI.. zit dat ingebouwd of moet je daar nog iets voor aanschaffen?

3. Heb zelf heel lang Socom 1 & 2 gespeeld op PS2 online.. hoe zit het met lag en cheaters op de PS3? dat heeft namelijk bovengenoemde spellen totaal vern**kt |:(

4. Ik ga zelf binnekort een PS3 kopen, dat 500 euro 60gb pakket, alleen de twijfel: dat pak met dat formula 1 en nog iets of dat pak met R: FOM en nog een of ander motorspel??

Greetz

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
-RazieL- schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 19:59:
Alweer een nieuwe 0_o

@ymmv: Ik stel mn vraagjes hier nog maar even. Hoeveel heb je in totaal precies betaald voor die game van renchi.com, en welke game was 't? Is het volledig betrouwbaar? En ik neem aan dat je iig met credit card kan betalen?
Het was de PSP-game Every Extend Extra. Prijs was $14.90 plus $5.92 verzendkosten. 20 september besteld, 21 september verstuurd, een week later in huis. Met cc betaald natuurlijk. Het voelde toch wat vreemd om tijdens de bestelling een cc-processing bericht met Chinese karakters te zien (vanwege de Hong Kong-lokatie), maar Play-Asia.com en CDWOW.com zitten daar ook en dat zijn betrouwbare zaken waar ik al het nodige besteld heb, dus waarom Renchi ook niet.

Andere mogelijkheid voor goedkopere PS3-games is eBay. Heb ik 2 keer gedaan maar de winst valt vaak tegen door de hoge verzendkosten die er vaak gerekend worden. Andere mogelijkheid is Play-Asia.com. Die verzenden normaliter niet naar Nederland maar wel naar de Nederlandse Antillen. Ik heb 1 game besteld door als adres Amsterdam, Nederlandse Antillen op te geven en dan komt het (met een kleine vertraging) ook aan... 7(8)7

Tot nu toe ben ik het meest tevreden over renchi.com en videogamesplus.ca.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Anoniem: 235851 schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:16:
Net nieuw hierzo, maar ik zit hier vast in het goeie topic voor deze vragen: :P

1. Ik hoorde dat je een toetsenbord + muis op de PS3 kan aansluiten.. :/ zo ja, dan heeft dat wel z'n nadelen.. ik bedoel een ervaren pc gamer schiet volgens mij veel beter met een muis en toetsenbord dan een ervaren PS2/3-er met een controller kan presteren :O
Muis en toetsenbord worden niet tijdens games onderseund. Iedereen moet het dus doen met de controller.
2. en hoe zit het met de WIFI.. zit dat ingebouwd of moet je daar nog iets voor aanschaffen?
Ingebouwd.
3. Heb zelf heel lang Socom 1 & 2 gespeeld op PS2 online.. hoe zit het met lag en cheaters op de PS3? dat heeft namelijk bovengenoemde spellen totaal vern**kt |:(
De PS3 is niet gehackt. Daarom is cheaten niet mogelijk (tot nu toe).
4. Ik ga zelf binnekort een PS3 kopen, dat 500 euro 60gb pakket, alleen de twijfel: dat pak met dat formula 1 en nog iets of dat pak met R: FOM en nog een of ander motorspel??
Dat moet jezelf bepalen. Ik zou alleen niet lang wachten want de 60GB pakketten zijn nu al zeer, zeer beperkt leverbaar. Als je er een ziet, kun je hem beter meteen meenemen... Ze worden niet meer gemaakt en zijn al op veel plekken uitverkocht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • scorpie
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 19:28

scorpie

Supra Addict

Wat een machine zeg, 2 dagen in bezit en dat ding is echt top!
Alleen wel balen dat de spellen per console weer duurder worden, maar natuurlijk wel begrijpelijk omdat de ontwikkeling weer langer is.

edit: ow nu ik er over nadenk.... Voordat de ps3 in Nederland uitkwam, kon je al een PSN naam aanmaken, omdat het anders niet eerlijk zou zijn daar andere landen eerder toegang hadden tot PSN en voor ons geen normale nicknames meer te kiezen waren. Nu heb ik dat ook gedaan, maar ik kan nergens meer vinden op welke site dat was. Want die PSN nick werd pas geactiveerd als je je ps3 daaraan zou verbinden. Ik kwam er ineens op omdat ik me met m'n primary emailadres niet meer kon aanmelden voor PSN, en toen ging er een belletje rinkelen. Dus weet iemand die site nog te vinden zodat ik m'n eerste PSN nick nog kan claimen?

[ Voor 61% gewijzigd door scorpie op 15-10-2007 20:29 ]

wil een Toyota Supra mkIV!!!!! | wil een Yamaha YZF-R{1,6} | wil stiekem ook een Ducati
"Security is just a state of mind"
PSN: scorpie | Diablo 3: scorpie#2470


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 235851

ahaa thanks :) dan alleen nog de lag..? worden mensen met een slechte verbinding eigenlijk geweigerd?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 155935

Modbreak:Reageer dan gewoon niet als je niks zinnigs te melden hebt :{

[ Voor 80% gewijzigd door Crash op 15-10-2007 21:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 18-04 21:58
Pleur anders ff die poll in de startpost, hier de code:

code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[b]Poll: Hoe/wanneer kocht jij je Playstation 3?[/b]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=1]Preorder/Launch 600,-[/url]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=2]Starterspack 600,-[/url]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=3]Starterspack 500,-[/url]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=4]40gig versie 400,-[/url]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=5]Via FullHD TV actie[/url]
[*][url=http://poll.dezeserver.nl/vote.cgi?pid=236211&aid=6]Ik wacht nog even[/url]
[sup]Tussenstand:[/sup]
[img]http://poll.dezeserver.nl/results.cgi?pid=236211&layout=6&sort=prc[/img]
[sup]Ook een poll maken? Klik [url=http://poll.dezeserver.nl/index.cgi]hier[/url][/sup]


MediaMarkt in Arnhem had ook alle starterspacks verkocht :z

[ Voor 3% gewijzigd door Gman op 15-10-2007 21:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

ymmv schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:18:Andere mogelijkheid is Play-Asia.com. Die verzenden normaliter niet naar Nederland maar wel naar de Nederlandse Antillen. Ik heb 1 game besteld door als adres Amsterdam, Nederlandse Antillen op te geven en dan komt het (met een kleine vertraging) ook aan... 7(8)7

Tot nu toe ben ik het meest tevreden over renchi.com en videogamesplus.ca.
Lol, hoe verzin je t :P

Ik heb even bij videogamesplus.ca gekeken, maar die is iets duurder en langzamer. Ik denk dat ik CoD4 maar bij Renchi ga bestellen, dan speel ik tijdens het wachten R&C

Ik neem aan dat het voor het online-gebeuren niet uit maakt of je een game importeert?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
BTW Amazon.com heeft een Blu-Ray-actie: twee Disney/Touchstone-films voor de prijs van een. Een aantal titels (gelukkig wel de belangrijkste zoals Pirates of the Caribbean en Apocalypto) zijn regio-vrij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
-RazieL- schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 21:11:
[...]

Ik neem aan dat het voor het online-gebeuren niet uit maakt of je een game importeert?
Hangt ervan af. Er bestaat het gevaar dat je met een Aziatische game alleen op Aziatische servers kunt spelen. Dat gold een tijd lang voor de Japanse versie van R:FoM waarme je tot een half jaar geleden alleen met andere Japanners kon gamen. Het kan ook gebeuren dat patches later uitkomen vergeleken met de Amerikaanse/Europese release (Motorstorm).

Je kunt er van te voren weinig over zeggen. Ik heb de indruk dat dit kinderziektes zijn geweest en dat het voor toekomstige titels niet zo relevant meer is, maar er blijft een risico aan zitten. Als je importeert kun je het beste de US-versie nemen of anders de Aziatische omdat die het vaakst support voor Engels hebben. Ik zou verre blijven van Japanse games.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alfisti
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11:58

Alfisti

So macht Reisen Spaß

Heeft hier iemand zijn PS3 via de Sony full-hd actie al binnen gehad eigenlijk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maxow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 11:02

Maxow

Hidden Sound System

Gman schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 16:49:
[...]

Hmm waarschijnlijk koppelt ie idd aan een ps3, ik vroeg me al af wat er ging gebeuren als je meerdere ps3's bij elkaar hebt en iemand zet z'n controller aan, ik wilde het nog testen dit weekend maar Hakker (vriend) had niet zo'n zin om z'n eigen monitor op te geven.
Ik denk niet zo veel, gezien je allereerst je controllers moet 'koppelen' aan je ps3 door middel van de USB-kabel. Vermoedelijk dat in dit proces een hardware-ID van je controller wordt vastgelegd in je PS3, zodat je door jou omschreven conflicten kunt voorkomen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

Ik zie idd dat er bij renchi 3 versies zijn bij renchi.com: (AS), (JP) en zonder een landcode erachter.

Ratchet&Clank komt daar al 23oktober uit. Dus als ik m bestel heb ik 'm nog voor de release ook, mss doe ik dat wel.

[ Voor 3% gewijzigd door Reemster op 15-10-2007 22:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Maxow schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 21:54:
[...]

Ik denk niet zo veel, gezien je allereerst je controllers moet 'koppelen' aan je ps3 door middel van de USB-kabel. Vermoedelijk dat in dit proces een hardware-ID van je controller wordt vastgelegd in je PS3, zodat je door jou omschreven conflicten kunt voorkomen :)
Elke controller heeft ook een serial die NIET een product serial is. Een slim idee want ja op een console party met vrienden moet je geen last hebben van wat bij muizen helaas vaak genoeg gebeurt dat jouw logitech muis bij een ander persoon's pc opgepakt wordt!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Als ik aan het gamen sla gaat de fan al snel in de hogere stand draaien hij staat voledig vrij. Klopt dit?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rfrancois
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 04-03 16:09
scorpie schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:25:
Wat een machine zeg, 2 dagen in bezit en dat ding is echt top!
Alleen wel balen dat de spellen per console weer duurder worden, maar natuurlijk wel begrijpelijk omdat de ontwikkeling weer langer is.

edit: ow nu ik er over nadenk.... Voordat de ps3 in Nederland uitkwam, kon je al een PSN naam aanmaken, omdat het anders niet eerlijk zou zijn daar andere landen eerder toegang hadden tot PSN en voor ons geen normale nicknames meer te kiezen waren. Nu heb ik dat ook gedaan, maar ik kan nergens meer vinden op welke site dat was. Want die PSN nick werd pas geactiveerd als je je ps3 daaraan zou verbinden. Ik kwam er ineens op omdat ik me met m'n primary emailadres niet meer kon aanmelden voor PSN, en toen ging er een belletje rinkelen. Dus weet iemand die site nog te vinden zodat ik m'n eerste PSN nick nog kan claimen?
De site kan ik ook niet meer vinden , maar ik kon wel mijn nick gebruiken die ik toen had aangemaakt.
Ik moest alleen ff graven naar mijn password.
Ps3 ook 2 dagen in mijn bezit Super Vet ding

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • scorpie
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 19:28

scorpie

Supra Addict

Hmm nu heb ik ff gezocht, en heb ik idd m'n nickname geclaimed, morgen maar even proberen aan te melden daarmee (ipv nieuwe account aanmaken dus ;p )

wil een Toyota Supra mkIV!!!!! | wil een Yamaha YZF-R{1,6} | wil stiekem ook een Ducati
"Security is just a state of mind"
PSN: scorpie | Diablo 3: scorpie#2470


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Sony heeft een langzame start gemaakt met de PS3, wat je nu hebt is een console die veel te bieden heeft en alleen maar beter kan worden. Als je 23 maart eentje kocht had je zelfs nog geeneens upsampling en waren er maar iets van 5 hele games..wow!

Maar kijk naar volgend jaar..damn, er zit spul in de pijp dat is gewoon ongelovelijk! Deze winter maanden zullen goed zijn, een mooi jaar voor de PS3 zogezegt maar nog niet het moment dat de PS3 de kroon over neemt!

Te veel top titels zijn nog multi console en te veel exclusieve spellen zijn verplaats naar 2008. Maar kijk goed op de game markt en de PS3 zal in 2008 zeker het goed gaan hebben.

De games, de content, en vooral het feit dat we aan het begin van de console zitten. Ik denk dat we nog veel goeds te zien krijgen! De PS3 kwam laat uit maar is wel een console met een sterke toekomst en kijkend naar de concurrentie..de concurrentie zal zeer snel mee moeten innoveren!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Michael Knight
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 22-04 22:19

Michael Knight

Moderator Consumentenelektronica

KITT, I need you buddy!

Zo, het gaat volgens mij een stuk harder nu met de PS3 topics! :) Gelukkig maar, want met de PS2 is het helaas nooit echt wat geworden in SGD.

(Zeldzame) retrogames en meer --> Aangeboden op V&A


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 174340

ymmv schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 21:11:
BTW Amazon.com heeft een Blu-Ray-actie: twee Disney/Touchstone-films voor de prijs van een. Een aantal titels (gelukkig wel de belangrijkste zoals Pirates of the Caribbean en Apocalypto) zijn regio-vrij.
Misschien een stomme vraag, maar zitten er ook NL subs op deze blu-rays? Zie geen info op Amazon.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SToRM666
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11-09-2024
Dat vroeg ik me ook al af ja :)
Op zich is het wel een interessante actie.

[ Voor 41% gewijzigd door SToRM666 op 15-10-2007 23:08 ]

PSN id: NL_SToRM


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • scorpie
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22-04 19:28

scorpie

Supra Addict

Moet je even kijken bij product details, soms staat er zoiets als dit bij:
DVD Features:

* Available Subtitles: English

wil een Toyota Supra mkIV!!!!! | wil een Yamaha YZF-R{1,6} | wil stiekem ook een Ducati
"Security is just a state of mind"
PSN: scorpie | Diablo 3: scorpie#2470


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PWM
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

PWM

swampy schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 22:52:de concurrentie zal zeer snel mee moeten innoveren!
Wat is de innovatie dan :?

De PS3 is niets meer, en niets minder dan een opvolger van de PS2. Als je het over innovatie hebt, kan je misschien de Blu-Ray speler meenemen, maar meer ook niet.

Er is er maar 1 die innovatie biedt, en dat is de Wii. Helaas gaat dat gepaard met slechte/matige gfx en dito spellen (en ja, ik heb er 1... ergens... onder het stof moet ie ergens liggen).

De 360 en PS3 zijn gewoon evoluties van de vorige generatie. Dat is niet een slecht ding, integendeel zelfs, maar innovatief is de PS3 (en 360) niet.

Gewoon vetter, mooier en beter dan de vorige generatie, en da's mooi zat.

Innovatie is een Marketing term geworden die door geen van beide power consoles waar gemaakt kan worden.

En dat maakt 90% van de gamers helemaal niks uit :) Die willen gamen, mooi gamen, online gamen, gewoon zaken, die niet meer innovatief zijn, maar o zo leuk.

[ Voor 22% gewijzigd door PWM op 15-10-2007 23:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nioz
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 07-04 13:59
Michael Knight schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 22:58:
Zo, het gaat volgens mij een stuk harder nu met de PS3 topics! :) Gelukkig maar, want met de PS2 is het helaas nooit echt wat geworden in SGD.
Valt mij inderdaad ook wel op dat dit topic veel beter loopt dan de oude PS2 topics. Ik weet niet precies wat daar de reden van is, maar als ik naar mijn eigen situatie kijk dan merk ik dat ik nu toch wel een stuk serieuzer en meer op mijn console game dan vroeger, toen ik liever achter mijn PC zat.
Mijn Dreamcast, Gamecube en PS2 had ik gewoon voor af en toe of als er vrienden langskamen, want ik speelde verder toch liever op de PC met zijn hogere resoluties etc. Voor mijn gevoel kunnen consoles (X360 en PS3) zich deze generatie voor het eerst echt goed met PC's meten (op online en graphics vlak), misschien zien andere tweakers dat ook zo. (tweakers zijn over het algemeen toch pc gebruikers)

@Innovatie:
Echt innovatief vind ik de PS3 ook niet als apparaat, wat betreft software komt er hopelijk nog veel leuks.
Wat ik leuk vond aan de PS2 was dat (vanwege de grotere userbase = grotere kans op redelijke verkopen?) er ook wel wat leuke niche-games uitkwamen. Nu hoop ik dat dit ook met de PS3 weer zal gebeuren, heeft opzich weinig met het apparaat zelf te maken, maar wellicht wel met de ondersteuning van Sony. Zo vind ik the Eye of Judgement een leuk idee. Als ik dan ook games als bijv. Locoroco en Echochrome zie, dan vind ik het toch wel leuk dat sony nieuwe concepten op de markt wil brengen.
Ik heb zelf ook ergens een wii staan, maar ik vind het toch jammer dat een bedrijf dat zichzelf zo innovatief vind, op software gebied naar mijn mening niet veel interessants voort weet te brengen behalve dan (toegegeven: wel goede) kleine veranderingen in bestaande games/intel. properties.

[ Voor 31% gewijzigd door nioz op 15-10-2007 23:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dutchzilla
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 02-04 17:52
PWM schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 23:30:
[...]


Wat is de innovatie dan :?

De PS3 is niets meer, en niets minder dan een opvolger van de PS2. Als je het over innovatie hebt, kan je misschien de Blu-Ray speler meenemen, maar meer ook niet.

Er is er maar 1 die innovatie biedt, en dat is de Wii. Helaas gaat dat gepaard met slechte/matige gfx en dito spellen (en ja, ik heb er 1... ergens... onder het stof moet ie ergens liggen).
de wii bied geen innovatie.
de hele technologie is ontwikkeld door sega in het verleden
alleen op de dreamcast niet tot zijn recht gekomen.

nintendo heeft niks bedacht

You act like you've never seen a German U-boat in the jungle before


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

De meeste innovatie hoort ook van de software te komen. Wij zijn toch ook gamers en geen consolers :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CreX
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 22-04 08:58

CreX

Princess Leia: @(-_-)@

precies, goede hardware met crappy software is nog steeds een waardeloze console.

Maar ben erg blij met mijn PS3, al valt het spelaanbod nu nog erg tegen, het is wachten op GT5 en Battlefield :)

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it. —Cale Yarborough


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
Anoniem: 174340 schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 23:06:
[...]


Misschien een stomme vraag, maar zitten er ook NL subs op deze blu-rays? Zie geen info op Amazon.
Nee, het zijn Amerikaanse versies. Je krijgt meestal Engelse, Franse en Spaanse ondertitels maar geen Nederlandse natuurlijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ymmv
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16-04 23:40
CreX schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 00:19:
precies, goede hardware met crappy software is nog steeds een waardeloze console.

Maar ben erg blij met mijn PS3, al valt het spelaanbod nu nog erg tegen, het is wachten op GT5 en Battlefield :)
Ik vind het wel meevallen... dit jaar komen nog bijv Ratchet & Clank, Uncharted, Call of Duty 4, Unreal Tournament, Guitar Hero III, Rock Band, Assassin's Creed, Wipeout HD, Gran Turismo Prologue, Eye of Judgment, Haze, Kane & Lynch, Stranglehold, etc uit. Het begint nu te lopen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

nioz schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 23:41:
@Innovatie:
Echt innovatief vind ik de PS3 ook niet als apparaat, wat betreft software komt er hopelijk nog veel leuks.
Wat ik leuk vond aan de PS2 was dat (vanwege de grotere userbase = grotere kans op redelijke verkopen?) er ook wel wat leuke niche-games uitkwamen. Nu hoop ik dat dit ook met de PS3 weer zal gebeuren, heeft opzich weinig met het apparaat zelf te maken, maar wellicht wel met de ondersteuning van Sony. Zo vind ik the Eye of Judgement een leuk idee. Als ik dan ook games als bijv. Locoroco en Echochrome zie, dan vind ik het toch wel leuk dat sony nieuwe concepten op de markt wil brengen.
Ik heb zelf ook ergens een wii staan, maar ik vind het toch jammer dat een bedrijf dat zichzelf zo innovatief vind, op software gebied naar mijn mening niet veel interessants voort weet te brengen behalve dan (toegegeven: wel goede) kleine veranderingen in bestaande games/intel. properties.
Folkore is aardig "niche", het is verre van mainstream en zal misschien helaas daardoor niet zo'n succes worden. Jericho..nu dat is interrestan, ben geen shooter fan maar de verschillende personages en hun krachten. Er zit zeker iets in de game!

Eye of Judgement wel! Wizards of the Coast he, magic kaarten etc...een goede combinatie dat zeker! Sony heeft altijd wel de vaak "wacky" titels gehad en dat is toch mooi!

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

"wacky titels" ftw ;)

@ymvv: Rock Band komt in europa pas Q1 2008. Ik weet hoe dol je bent op importeren, maar zo'n enorme doos is niet veilig voor de douane :P Samen met GTA4, MGS4 en LBP de 4 grote titels van Q1 2008 waar ik op wacht. Verder is je lijstje van 2007 wel aardig compleet :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jpjedi
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 01-04 11:52
Ik woon in India en bestel via play-asia.com Ideaal en goedkoop.

Nog geen slechte ervaring gehad.

COD4 wordt mijn volgende bestelling daar. :9

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12:30
Sony heeft een langzame start gemaakt met de PS3, wat je nu hebt is een console die veel te bieden heeft en alleen maar beter kan worden. Als je 23 maart eentje kocht had je zelfs nog geeneens upsampling en waren er maar iets van 5 hele games..wow!
De start van de PS3 is anders niet slechter dan die van de PS2, en dat is ook aardig goed gekomen. Vergelijk de verkoopaantallen van verschillende consoles hier:

http://vgchartz.com/hwcom...ons3=Wii&reg3=All&align=1

PS3 doet het vooralsnog niet significant slechter dan de PS2 en de 360.

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Chocovla
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-04 16:43
Dr. Strangelove schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 07:33:
[...]


De start van de PS3 is anders niet slechter dan die van de PS2, en dat is ook aardig goed gekomen. Vergelijk de verkoopaantallen van verschillende consoles hier:

http://vgchartz.com/hwcom...ons3=Wii&reg3=All&align=1

PS3 doet het vooralsnog niet significant slechter dan de PS2 en de 360.
Heb zelf het idee dat het ook een beetje in de hoofden van gamers zit dat de PS3 slecht sloopt. Zoals bijvoorbeeld ook met de oude Xbox die bij zijn release ook volledig werd verguisd en uiteindelijk toch aardig begon te lopen.

"Better ask questions before you shoot"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • technoaddict
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 11:35
Als de goeie spellen allemaal rond de 65 euro liggen dan koop ik dit jaar nog 1 spel :) En das denk ik COD.. mja misschien ook UT, omdat UT'99 op de PC het enige spel in me leven was waar ik echt verslaafd aan was en jaren heb gespeeld. Tis heel anders natuurlijk :) Maja.. Alleen de naam UT al maakt veel indruk op mij, elke keer weer :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 232651

Ik heb de afgelopen tijd een paar berichten gelezen dat de backward compatability niet meer op het 40GB PS3 worden aangeboden maar nog wel op de 60GB.
Mijn vraag is of het 60GB model nog een tijd in productie blijft. Ik heb expres geen nieuw PS2 gekocht met de veronderstelling dat ik met een PS3 de spellen ook zou kunnen spelen. Ik ben nu niet in de mogelijkheid om een PS3 te kunnen kopen.

Het liefst zou ik nog even wachten tot ze met de rumble controllers pakket komt ipv de sixaxis die backwardscompatible is met PS2 spellen. Zit er zoiets in het vooruitzicht?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 155935

technoaddict schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 08:01:
Als de goeie spellen allemaal rond de 65 euro liggen dan koop ik dit jaar nog 1 spel :) En das denk ik COD.. mja misschien ook UT, omdat UT'99 op de PC het enige spel in me leven was waar ik echt verslaafd aan was en jaren heb gespeeld. Tis heel anders natuurlijk :) Maja.. Alleen de naam UT al maakt veel indruk op mij, elke keer weer :p
Klopt het trouwens dat de nieuwe Unreal Tournament iets meer storyline georienteerd is dan voorgaande delen? Die indruk kreeg ik van wat ik erover gelezen heb...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Anoniem: 232651 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 08:27:
Mijn vraag is of het 60GB model nog een tijd in productie blijft. Ik ben nu niet in de mogelijkheid om een PS3 te kunnen kopen.
De PS3 60GB kit zit in een op=op fase. Er komt voor zover bekend geen opvolger die backward compatible is. Tenzij de 80 GB variant uit het verre oosten naar hier afzakt. Maar ook daarover geen bevestiging.

[ Voor 32% gewijzigd door iworx op 16-10-2007 09:17 ]

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ekfad
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 22-04 08:39
dot.K schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 13:42:
[...]
Mijn setup is dezelfde en ik moet zeggen dat ik er ook nog niet helemaal aan uit ben.
[...]
Heb je al eens een poging ondernomen om het geluid over de optische kabel door te sturen?
Sorry dat ik nu pas reageer (tgaat idd rap) maar ik heb idd geprobeerd via de optische kabel en dat was al even erbarmelijk. Ik vraag mij echt af waarom ze het zo moeilijk hebben gemaakt. Momenteel moet ik dus nog steeds de geluidsinput selecteren voor ik speel / films kijk of er komt niks door. Dit moet toch bijna een softwarematige bug zijn? (en het ligt niet aan mijn versterker want al de rest via hdmi doet het wel prima ...)

[ Voor 4% gewijzigd door Ekfad op 16-10-2007 09:18 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P.E.No.1
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 31-10-2023
Ik heb dus Warhawk en een bluetooth headset. Maar.. je voelt hem al, ik krijg de headset niet aan de praat. Moet ik iets speciaals doen? ( behalve registreren dan met mn PS3 ) ik hoor niemand en ik kan ook niet spreken door dat ding.
Kan ik trouwens ook die headset gebruiken voor mn Nokia N73 ( misschien verkeerde topic maar weet iemand dat toevallig uit ervaring...?

PSN id: PENo1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Dr. Strangelove schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 07:33:
[...]
PS3 doet het vooralsnog niet significant slechter dan de PS2 en de 360.
Als je die grafieken mag geloven zit de PS3 op identiek hetzelfde traject als de Xbox360.

Gezien de "populariteitsverhoging" de laatste week zie ik de curve nog wat sneller stijgen dan die van de xbox over eenzelfde periode.

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

P.E.No.1 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:20:
Ik heb dus Warhawk en een bluetooth headset. Maar.. je voelt hem al, ik krijg de headset niet aan de praat. Moet ik iets speciaals doen? ( behalve registreren dan met mn PS3 ) ik hoor niemand en ik kan ook niet spreken door dat ding.
Kan ik trouwens ook die headset gebruiken voor mn Nokia N73 ( misschien verkeerde topic maar weet iemand dat toevallig uit ervaring...?
Je moet L3 ingedrukt houden om te kunnen praten, dat is de linkerstick, die moet je dus indrukken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EfBe
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
ymmv schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:07:
Voor wie van lijstjes houdt: hier vind je een met screenshots gelardeerde lijst van de titels waaraan alle Sony-studio's aan hebben gewerkt of nog werken. Als je die lijst bekijkt valt het op dat er van heel wat interne Sony-studio's nog niets vernomen is. Geheime PS3-projecten dus :-)
Dom lijstje. Incognito is niet dood, Santa monica, werkte die niet mee aan HS?

Creator of: LLBLGen Pro | Camera mods for games
Photography portfolio: https://fransbouma.com


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Ekfad schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:17:
[...]
Sorry dat ik nu pas reageer (tgaat idd rap) maar ik heb idd geprobeerd via de optische kabel en dat was al even erbarmelijk. Ik vraag mij echt af waarom ze het zo moeilijk hebben gemaakt. Momenteel moet ik dus nog steeds de geluidsinput selecteren voor ik speel / films kijk of er komt niks door. Dit moet toch bijna een softwarematige bug zijn? (en het ligt niet aan mijn versterker want al de rest via hdmi doet het wel prima ...)
Ik heb zelf een Pioneer VSX-2016AV-S en ik heb helemaal geen last van voorgenoemde problemen via HDMI. Ik krijg het via de optische kabel gewoon niet aan het werk.

Ik heb wel nog geen enkele keer Dolby Digital of DTS zien verschijnen op mijn display, enkel PCM.

Zou het niet ergens een incompatibiliteit in HDMI standaard zijn?

-update-

Bitstream vs. LPCM

LPCM stuurt 7.1 kanalen uncompressed door naar de amp -- 6,41 MB/s (humph) in losless audio formaat. De decoding gebeurt in dat geval op de PS3.

Bitstream stuurt de kanalen door naar de amp om daar te decoderen.

Daar misschien eens mee spelen @ PS3 level.

[ Voor 16% gewijzigd door iworx op 16-10-2007 09:37 ]

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

dot.K schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:23:
[...]


Ik heb zelf een Pioneer VSX-2016AV-S en ik heb helemaal geen last van voorgenoemde problemen via HDMI. Ik krijg het via de optische kabel gewoon niet aan het werk.

Ik heb wel nog geen enkele keer Dolby Digital of DTS zien verschijnen op mijn display, enkel PCM.

Zou het niet ergens een incompatibiliteit in HDMI standaard zijn?
Heb je je geluid op bitstream staan ipv PCM?

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wokschotel
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 12:07

Wokschotel

Op 6 wielen

Kan ik het beeld via een HDMI kabel naar de TV sturen en het geluid via een optische kabel naar m'n receiver?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Wokschotel schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:37:
Kan ik het beeld via een HDMI kabel naar de TV sturen en het geluid via een optische kabel naar m'n receiver?
Yup. Maar dan moet ie dus op Bitstream staan ipv. Linear PCM ivm. de bandbreedte op de optische kabel.

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwembroek
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 14-03 18:03
scorpie schreef op maandag 15 oktober 2007 @ 20:25:
Wat een machine zeg, 2 dagen in bezit en dat ding is echt top!
Alleen wel balen dat de spellen per console weer duurder worden, maar natuurlijk wel begrijpelijk omdat de ontwikkeling weer langer is.
Hoe kom je daar bij? De spellen zijn nog steeds hetzelfde geprijst?
Ik haal ze altijd voor een schappelijke prijs bij Dim plus.

“bet your technical analysis didn’t see this sh*t coming”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Shiver23 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:36:
[...]
Heb je je geluid op bitstream staan ipv PCM?
Hehe - ben er inderdaad net ook achter gekomen. Hij stond op PCM en dan schijnt de bandbreedte niet hoog genoeg te zijn.

Misschien wat info voor de startpost aangezien niet iedereen een AudioCodec / Bandbreedte expert is ;)

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

We zijn onderhadn alweer drie pagina's verder en het valt me altijd op dat de eerste pagina's mensen niet echt lezen, dus bij deze stel ik mijn vraag gewoon nogmaals:

Als ik op mijn PS3 ga gamen duurt het niet lang en dan gaat de fan in de "hogere versnelling" dus meer lawaai, gebeurd dit bij iedereen of ben ik weer eens de enige?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Falcon Heavy
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 12:34
EgoPro schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:55:
We zijn onderhadn alweer drie pagina's verder en het valt me altijd op dat de eerste pagina's mensen niet echt lezen, dus bij deze stel ik mijn vraag gewoon nogmaals:

Als ik op mijn PS3 ga gamen duurt het niet lang en dan gaat de fan in de "hogere versnelling" dus meer lawaai, gebeurd dit bij iedereen of ben ik weer eens de enige?
Dat is bij iedereen, game = cell+graphics = stroom = vermogen = warmte = koelen = fan draaien
En dat niemand reageerd is denk ik omdat het beetje logisch is toch?

ben trouwens terug van mijn weekendje brabant :) meteen een nieuw topic gaat snel ! Vandaag nieuwe baan contract tekenen O-)


Ik kijk trouwens heel erg uit naar de Simpsons !

[ Voor 4% gewijzigd door Falcon Heavy op 16-10-2007 09:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwembroek
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 14-03 18:03
EgoPro schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:55:
We zijn onderhadn alweer drie pagina's verder en het valt me altijd op dat de eerste pagina's mensen niet echt lezen, dus bij deze stel ik mijn vraag gewoon nogmaals:

Als ik op mijn PS3 ga gamen duurt het niet lang en dan gaat de fan in de "hogere versnelling" dus meer lawaai, gebeurd dit bij iedereen of ben ik weer eens de enige?
Dit is normaal......wanneer je je PS3 laat zweten heeft ie meer koeling nodig. ;)

En toen was Frank me voor. :+

[ Voor 3% gewijzigd door zwembroek op 16-10-2007 10:02 ]

“bet your technical analysis didn’t see this sh*t coming”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Halfkakkende
  • Registratie: Juni 2000
  • Nu online

Halfkakkende

Vandring

Frank J. schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:58:
[...]

Ik kijk trouwens heel erg uit naar de Simpsons !
Dit vind ik raar. Ik heb die demo geïnstalleerd, maar behalve de graphics en spraak van de characters snap ik absoluut niet wat het doel van het spel is. Ik zit maar wat rond te rennen en Krusties te mollen :p. Mis ik nou iets? :P

Is het trouwens mogelijk van mijn pc naar de ps3 schijf te browsen of vice versa? Op deze manier zou ik makkelijk muziek naar de machine kunnen kopieren en kunnen luisteren.
Zijn er wel games die keyboard en muis ondersteunen? (ik hoorde iets van UT, maar het lijkt me ook bijzonder prettig in Jericho)

Ik vind overigens de demo download mogelijkheid echt top! Sommige demo's zijn wat summier, maar bij anderen ben ik al overtuigd dat het leuke games zijn (F1, Heavenly Sword, DiRT, R&C, Jericho, Virtua Tennis)...Daar gaat mijn loon :(. Wel mis ik overigens een probeer versie van Loco Roco.
Ik kijk overigens ontzettend uit naar de GT 5 Prologue demo; GT HD is zo nice.

Ik kijrg trouwens het transcoden van TVersity ook absoluut niet aan de praat, mijn ps3 blijft maar roepen dat het formaat niet wordt ondersteund :(.

[ Voor 6% gewijzigd door Halfkakkende op 16-10-2007 10:12 ]

MUZIEK!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P.E.No.1
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 31-10-2023
@ Minnema

Oh okay, hmm misschien het boekje maar eens lezen dan..thanx! 8)7

[ Voor 12% gewijzigd door P.E.No.1 op 16-10-2007 10:13 ]

PSN id: PENo1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Falcon Heavy
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 12:34
Halfkakkende schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:11:
[...]

Dit vind ik raar. Ik heb die demo geïnstalleerd, maar behalve de graphics en spraak van de characters snap ik absoluut niet wat het doel van het spel is. Ik zit maar wat rond te rennen en Krusties te mollen :p. Mis ik nou iets? :P
Juist de graphics (al hoewel er het een en ander nog aan schort) en de stemmen + muziek vind ik toppie !
Ik denk dat dit echt een level is gemaakt als demo, die clowns blijven komen en je het is een beetje beperkt. Maar als ik de andere filmpjes zie op internet is er nog een hoop te doen. Vaak zijn de games erg gemaakt op graphics of verhaallijn en niet echt op humor, in de Simpsons kun je volgens mij lekker relax gamen met een smile op je gezicht !

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Kewl koeling-zorgen opgelost, ik vindt het ook wel apart dat je aan het wachten bent op the Simpsons vondt de demo wel grappig als Simpson Fan, beetje knokken met Lard lad.

F1: Ben groot fan van de tv-serie :) maar the game is het otch niet helemaal
Heavenly Sword: ziet er gaaf uit!!
R&C wordt een musthave

Een Locoroco probeer versie? man hij kost 3dollar! ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P.E.No.1
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 31-10-2023
[quote]Halfkakkende schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:11:
[...]

Dit vind ik raar. Ik heb die demo geïnstalleerd, maar behalve de graphics en spraak van de characters snap ik absoluut niet wat het doel van het spel is. Ik zit maar wat rond te rennen en Krusties te mollen :p. Mis ik nou iets? :P

"knip"

Ik ben er achter gekomen dat je met Bart zn katapult een knop op die reus op zijn rug moet raken en dan gaat er een kleppie open. En dan kan je daar wat doen...voor de rest is het denk ik inderdaad wat rondrennen en exploren.. wel grappig allemaal ik ben benieuwd naar de full version.

PSN id: PENo1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Reemster
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 30-12-2023

Reemster

Soul Reaver

Halfkakkende schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:11:
[...]

Dit vind ik raar. Ik heb die demo geïnstalleerd, maar behalve de graphics en spraak van de characters snap ik absoluut niet wat het doel van het spel is. Ik zit maar wat rond te rennen en Krusties te mollen :p. Mis ik nou iets? :P

Is het trouwens mogelijk van mijn pc naar de ps3 schijf te browsen of vice versa? Op deze manier zou ik makkelijk muziek naar de machine kunnen kopieren en kunnen luisteren.
Zijn er wel games die keyboard en muis ondersteunen? (ik hoorde iets van UT, maar het lijkt me ook bijzonder prettig in Jericho)

Ik vind overigens de demo download mogelijkheid echt top! Sommige demo's zijn wat summier, maar bij anderen ben ik al overtuigd dat het leuke games zijn (F1, Heavenly Sword, DiRT, R&C, Jericho, Virtua Tennis)...Daar gaat mijn loon :(. Wel mis ik overigens een probeer versie van Loco Roco.
Ik kijk overigens ontzettend uit naar de GT 5 Prologue demo; GT HD is zo nice.
-Je moet idd een klepje open schieten, dan erop springen en m slaan. En dit 3x (3verschillende klepjes). Het is wat lastig, mede vanwege de besturing, maar het is te doen. Er zijn nog wel wat dingen te verbeteren (besturing, camera, framerate), maar eigenlijk is het best een geinig spel met die stemmen en de parodien (bartman, medal of homer etc.).

-Nope, zou ik ook wel willen maar TVersity is de enige mogelijkheid. Of je doet het via een usb-stick oid, alleen via het netwerk kan (nog) niet :(

Loco Roco is 3euro, koop 'm gewoon gierige nederlander (ik ben er ook 1 hoor) :P kijk desnoods nog een trailer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Het hele level draait om de drie kleppen achter op llard lad, de eerste is gewoon vanaf de grond te bereiken die andere twee daarvoor moet je van een gebouw springen of bijvoorbeeld een kapotte "fire hydrant" gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 175012

Ik ben nou ook een trots bezitter van een PS3 en ik moet zeggen wat een mooi ding :P

Ik was eigenlijk niet van plan een te kopen nu maar met het feit dat het BC weg gaat moest ik eentje nu hebben voordat de kan was dat ze weg waren. BC is voor mij belangrijk er zijn gewoon 3 spellen ik moest hebben van de PS2 GT4, Burnout 3 en FF10 maar ik ben zeer verassed dat er geen optie voor 50/60Hz in het settings menu zit ??? Ik had altijd vroeger import versies van deze games omdat PAL 50Hz gewoon sux, in mijn 360 spellen mijn PAL xbox1 games gewoon automatisch op 60Hz heerlijk :P maar niet met de PS3 gewoon op die traag 50Hz en omdat ik een HDCRT heb ik lekker veel geflakker :(

Weet iemand een manier om dit op 60HZ te krijgen ??

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yngwie-
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 02-04 11:31

Yngwie-

Murphy was an optimist

TVP en meteen een vraag,

Heb het starters pakket. Heb Motorstorm en Resistance nog niet uitgespeeld, dus hoef niet per se een andere game op dit moment, maar ben aan het kijken naar Heavenly Sword. Heb de demo binnengetrokken en gespeeld. Eerste indruk is prima, klein beetje GoW gevoel. Maar, in in hoeverre bestaat de game uit stukje lopen, dan op 1 plek 20 of 30 vijanden in de pan hakken, dan weer stukje lopen, weer een grote groep in elkaar hakken, net als in de demo. Want eerlijk gezegd, de gevechten in de demo begonnen me te vervelen :') Heb dan ook mijn twijfels of ik 'm aan moeten schaffen. GoW gaf me dat gevoel absoluut niet, waren dan ook geen grote groepen vijanden, maar wel met enige regelmaat een flink uitdaging (op een fatsoenlijke moeilijkheidsgraad) :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nipje
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 04-04 14:35
Iemand hier die warhawk toevallig heeft ? ik ben van plan hem te kopen maar is het ook wat ?

Als je nu zelf even 5min naar een review had gezocht en die had doorgelezen dan had je je antwoord gehad. Nu vervuil je het topic alleen maar met vragen die door eigen inspanning te beantwoorden zijn.

[ Voor 53% gewijzigd door Crash op 17-10-2007 15:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 138251

Is de ps3 nou regiovrij?
Zou ik dus spellen uit amerika kunnen kopen en dan op mijn EU ps3 afspelen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rickhansen
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 14-04 18:01
Anoniem: 138251 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:21:
Is de ps3 nou regiovrij?
Zou ik dus spellen uit amerika kunnen kopen en dan op mijn EU ps3 afspelen?
ja.

Films niet geloof ik.

[ Voor 5% gewijzigd door rickhansen op 16-10-2007 11:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Nipje schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:18:
Iemand hier die warhawk toevallig heeft ? ik ben van plan hem te kopen maar is het ook wat ?
Anoniem: 138251 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:21:
Is de ps3 nou regiovrij?
Zou ik dus spellen uit amerika kunnen kopen en dan op mijn EU ps3 afspelen?
Dit zijn wel hele basic vragen hoor. Er is een speciaal Warhawk topic en ja het is wat.
En ja de PS3 spellen zijn allemaal regiovrij dus je kunt ze importeren. Begrijpelijk dat je niet alle topics door gaat struinen, maar dit is echt al talloze keren gemeld.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rival24
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 22-04 23:21

Rival24

I'll Be Back

Yngwie- schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 10:57:
TVP en meteen een vraag,

Heb het starters pakket. Heb Motorstorm en Resistance nog niet uitgespeeld, dus hoef niet per se een andere game op dit moment, maar ben aan het kijken naar Heavenly Sword. Heb de demo binnengetrokken en gespeeld. Eerste indruk is prima, klein beetje GoW gevoel. Maar, in in hoeverre bestaat de game uit stukje lopen, dan op 1 plek 20 of 30 vijanden in de pan hakken, dan weer stukje lopen, weer een grote groep in elkaar hakken, net als in de demo. Want eerlijk gezegd, de gevechten in de demo begonnen me te vervelen :') Heb dan ook mijn twijfels of ik 'm aan moeten schaffen. GoW gaf me dat gevoel absoluut niet, waren dan ook geen grote groepen vijanden, maar wel met enige regelmaat een flink uitdaging (op een fatsoenlijke moeilijkheidsgraad) :)
Heavenly Sword is op zich wel leuk maar het kan inderdaad gaan vervelen. De graphics en vooral de cutscenes zijn leuk om naar te kijken (voor zo lang het duurt). Ik heb nu ook een tijdje Conan gespeeld en ik moet zeggen dat ik dat eigenlijk een veel leuker spel vind qua combat. Als je die nog niet geprobeerd heb moet je dat zeker maar eens doen, er staat een demo in de PSN Store.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwembroek
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 14-03 18:03
Shiver23 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:24:
[...]


[...]

Dit zijn wel hele basic vragen hoor. Er is een speciaal Warhawk topic en ja het is wat.
En ja de PS3 spellen zijn allemaal regiovrij dus je kunt ze importeren. Begrijpelijk dat je niet alle topics door gaat struinen, maar dit is echt al talloze keren gemeld.
Ik ben het met Shiver23 eens. Een Tip aan de nieuwe mensen om eerst even verder te kijken dan de neus lang is. Dit kan heel gemakkelijk via de "search functie". Dan hoef je ook niet alles door te lezen. Google is voor dit soort vragen ook erg handig. ;)

“bet your technical analysis didn’t see this sh*t coming”


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Ik zag dat er als laatste op de XMB 1 of andere "messenger" functionaliteit zat, hoe werkt dit? Ik heb nl. geen PS3-vrienden en kan het dus niet testen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

EgoPro schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:43:
Ik zag dat er als laatste op de XMB 1 of andere "messenger" functionaliteit zat, hoe werkt dit? Ik heb nl. geen PS3-vrienden en kan het dus niet testen.
Ik denk dat je doelt op de berichtjes die je naar andere PSN gebruikers kunt sturen, veel meer houdt het ook niet in, een soort e-mail dus.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CSB
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 10:19

CSB

:D

Is er trouwens al iets bekend over die HD tuner die eraan komt/kwam? Anders koop ik geen samsung tuner ding voor mijn komende HD abonnement.

Met zo'n administrator heb je geen users meer nodig...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86399

CSB schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:56:
Is er trouwens al iets bekend over die HD tuner die eraan komt/kwam? Anders koop ik geen samsung tuner ding voor mijn komende HD abonnement.
Tsja, er komt ergens in 2008 een twin-tuner voor de PS3 genaamd PlayTV, maar die hoeft volgens mij niet persé HD te zijn. Dat is zowiezo (nog) niet echt haalbaar via DVB-T, waar PlayTV gebruik van gaat maken. Er is verder nog niet veel over bekend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LordLynx
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 22-04 14:53
Na lang twijfelen ga ik hem deze week toch ook maar halen (60 gig versie), weet iemand nog of er ergens nog een leukere deal te krijgen is, bijvoorbeeld spellen zelf uitzoeken? Resistance lijkt mij wel leuk, maar Motorstorm totaal niet namelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • amsterdammertje
  • Registratie: Oktober 2000
  • Nu online
LordLynx schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 12:13:
Na lang twijfelen ga ik hem deze week toch ook maar halen (60 gig versie), weet iemand nog of er ergens nog een leukere deal te krijgen is, bijvoorbeeld spellen zelf uitzoeken? Resistance lijkt mij wel leuk, maar Motorstorm totaal niet namelijk.
lees topic 10 ff door. Er staat genoeg info over wat3 er voor verschillende aanbiedingen zijn. bij frs krijg je geloof ik ghostrider er bij. verder heeft makro mogelijk de mogelijkheid om zelf games te kiezen maar dat is niet bevestigd.

"waar je natuurlijk altijd voor moet zorgen is dat die twee verschillende elementen als een Chinees puzzeltje in elkaar steken; dus dat je d'r niet om heen gaat lopen fucken!''


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SToRM666
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11-09-2024
Anoniem: 138251 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:21:
Is de ps3 nou regiovrij?
Zou ik dus spellen uit amerika kunnen kopen en dan op mijn EU ps3 afspelen?
Het werkt, maar het enige nadeel dat je kan hebben is dat je dan bij MP games enkel op Amerikaanse servers kan spelen. Maar tegenwoordig zijn er al redelijk veel spellen die gewoon worldwide servers hebben, dus dan maakt dat ook al nietmeer uit :)

[ Voor 6% gewijzigd door SToRM666 op 16-10-2007 12:47 ]

PSN id: NL_SToRM


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nudie
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02-02 17:53
Deel 4 uit de Tweakers Game Nieuws Drama nieuwsgeving.

Uit de categorie "een interview verneuken"

nieuws: 'Metal Gear Solid 4 wordt eerste PS3-game met rumble'

Tuurlijk kunnen Japanners meteen hun spellen met rumble spelen.. zit allemaal al ingebakken in de meeste spellen. Terwijl sommige een update nodig hebben. Moeilijk heh Tweakers?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

nudie schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:00:
Deel 4 uit de Tweakers Game Nieuws Drama nieuwsgeving.

Uit de categorie "een interview verneuken"

nieuws: 'Metal Gear Solid 4 wordt eerste PS3-game met rumble'

Tuurlijk kunnen Japanners meteen hun spellen met rumble spelen.. zit allemaal al ingebakken in de meeste spellen. Terwijl sommige een update nodig hebben. Moeilijk heh Tweakers?
Tweakers moet zich gewoon niet bezig willen houden met dit soort nieuws, als ze echt geen idee hebben waar het over gaat. En als je al niet weet waar het over gaat, neem dan in ieder geval de moeite om het interview goed te vertalen en zoek wat achtergrondinformatie.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ekfad
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 22-04 08:39
dot.K schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 09:23:
[...]


Ik heb zelf een Pioneer VSX-2016AV-S en ik heb helemaal geen last van voorgenoemde problemen via HDMI. Ik krijg het via de optische kabel gewoon niet aan het werk.

Ik heb wel nog geen enkele keer Dolby Digital of DTS zien verschijnen op mijn display, enkel PCM.

Zou het niet ergens een incompatibiliteit in HDMI standaard zijn?

-update-

Bitstream vs. LPCM

LPCM stuurt 7.1 kanalen uncompressed door naar de amp -- 6,41 MB/s (humph) in losless audio formaat. De decoding gebeurt in dat geval op de PS3.

Bitstream stuurt de kanalen door naar de amp om daar te decoderen.

Daar misschien eens mee spelen @ PS3 level.
Ahzo, je update verklaart veel. Ik kreeg enkel een digital input aanduiding (dit is niet op decoder level) binnen maar mijn versterker wou hem niet aanvaarden als PCM signaal (tenzij ik mijn versterker dwing). Zou dit aan de hdmi kabel kunnen liggen? (lijkt mij onlogisch)
Dolby digital of dts verscheen dus ook niet op mijn versterker.

Via optische kabel was mij ook nog niet gelukt maar bovenstaande raad die reeds gepost is zal ik eens uitproberen.

Ik ben wel van mening dat mijn versterker veel beter decodeerd dan de PS3, geluid klinkt gewoon voller en detailrijker.

Edit

Softwareprobleem blijft trouwens bestaan. Zijn er nog mensen die hier problemen mee hebben?

Mijn versterker http://www.panasonic.be/s...enu/1240752_l6/index.html

dot. K mooie versterker heb je trouwens.

[ Voor 7% gewijzigd door Ekfad op 16-10-2007 13:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 125123

nudie schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:00:
Deel 4 uit de Tweakers Game Nieuws Drama nieuwsgeving.

Uit de categorie "een interview verneuken"

nieuws: 'Metal Gear Solid 4 wordt eerste PS3-game met rumble'

Tuurlijk kunnen Japanners meteen hun spellen met rumble spelen.. zit allemaal al ingebakken in de meeste spellen. Terwijl sommige een update nodig hebben. Moeilijk heh Tweakers?
Dit zie ik dus overal gebeuren. De playstation word gewoon 'bijna altijd' afgekraakt.
Het nieuws, op tv en op internet.

Gerucht: Nieuwe PS3 met 40GB en geen BC
Iederereen roept gelijk van wat moet je met een PS3 zonder BC dat kan toch niet.
- Koop het dan niet, niemand verplicht jou iets.

Gerucht:'Metal Gear Solid 4 wordt eerste PS3-game met rumble'
You're right
- Test het, je kan een Dualshock 2 aansluiten op de PS3.
- Heeft een andere Console wel dualshock ?

Er is echt niks met het apparaat. Ik heb er zelf geen een maar staat op de planning. Ik heb laatst bij een vriend gespeeld met een 720P scherm van 40" en het beeld ziet er super uit. Laat staan bij een 1080P scherm.

De xbox360 verkoopt wel beter, maar wat maakt het uit. De playstation 3 is gewoon beter (op papier).
Natuurlijk kan je best een Wii of x360 beter vinden dan de PS3. Maar dat is nou niet zo.

Playstation 3 heeft meer in huis.
De xbox360 heeft meer spellen.
De wii is voor andere soort spellen.

Geen een is slecht. Maar het mooiste beeld krijg je bij een PS3.
Op de Wii is het vast gezellig met je vrienden.


Het is echt niet leuk om overal te zien dat een bepaalde console 'niet goed' is.
Iedereen eigen smaak 8)
Ik hou het bij de PS3, jij liever X360 of Wii ?
Nou boeie, ik kom je niet tegen tijdens het online spelen _/-\o_

Edit:
Het nieuwsbericht is weg...

De PS3 verkoop van de afgelopen week in de UK is gestegen met 178%
BRON

[ Voor 4% gewijzigd door Anoniem: 125123 op 16-10-2007 13:20 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

Ik kan die bron hier niet bekijken maar, 178%... jeetje, dat is heel goed :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • EgoPro
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 22-04 12:49

EgoPro

Time is an illusion.

Anoniem: 213565 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:26:
Ik kan die bron hier niet bekijken maar, 178%... jeetje, dat is heel goed :)
Yupz dat klinkt positief! Zal wss wel t.o.v. de week ervoor zijn, toen zijn de verkopen natuurlijk dramatishc gekelderd omdat iedereen aan het wachten was.
M'goed, hoe meer er verkocht worden hoe beter!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • iworx
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04 10:48
Ekfad schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:06:
[...]
Softwareprobleem blijft trouwens bestaan. Zijn er nog mensen die hier problemen mee hebben?
Anders moet je eens alles op bitstream zetten, in het BD/DVD menu ook.
En dan de toslink kabel als uitvoer device en enkel DTS/DD aanvinken.

Dus, back to basic en vanaf daar dingetjes proberen toe te voegen.

De merde is dat je HDMI/Toslink/... niet kunt "debuggen".
Ekfad schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:06:
dot. K mooie versterker heb je trouwens.
Thanks, klinkt ook lekker ;)

This space intentionally left blank.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 02-03 22:01

swampy

Coconut + Swallow = ?

Nipje schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 11:18:
Iemand hier die warhawk toevallig heeft ? ik ben van plan hem te kopen maar is het ook wat ?
Er is een hele Warhawk topic..ja het is een zeer succesvolle game!
[PS3] Warhawk

Ik denk dat het wel zo groot is als Halo kwa shooter populairiteit en clan support!

@BC Compabiliteit

Hoewel het jammer is dat de goedkope SKU zonder BC compabiliteit eindigt zal het door de lagere prijs meer verkocht worden en dat betekent meer games. Verkopen die de sony goed zullen doen het heeft een langzaam begin gehad, maar nu zijn er top titels en er komen nog meer aan.

[ Voor 27% gewijzigd door swampy op 16-10-2007 13:49 ]

There is no place like ::1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 125123

swampy schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:41:
[...]


Er is een hele Warhawk topic..ja het is een zeer succesvolle game!
[PS3] Warhawk

Ik denk dat het wel zo groot is als Halo kwa shooter populairiteit en clan support!

@BC Compabiliteit

Hoewel het jammer is dat de goedkope SKU zonder BC compabiliteit eindigt zal het door de lagere prijs meer verkocht worden en dat betekent meer games. Verkopen die de sony goed zullen doen het heeft een langzaam begin gehad, maar nu zijn er top titels en er komen nog meer aan.
Games worden goedkoper. In november komen meer games uit. (COD4, NFS Pro)
Ik denk dat dan COD3 en NFS Carbon goedkoper worden. Je hebt nu ook al spellen voor €30-40. Straks word dat veel meer hoop ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SToRM666
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 11-09-2024
swampy schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:41:
Ik denk dat het wel zo groot is als Halo kwa shooter populairiteit en clan support!
Zover is het nog niet hoor. Ik geloof dat Halo3 in de eerste week al door meer dan 1,5 miljoen mensen gespeeld was en daar komt Warhawk gewoon nog niet bij in de buurt. Ze kunnen kwa gameplay best wel even goed zijn, maar de Halo franchise bestaat al jaren en heeft al een grote fanbase opgebouwd door de jaren heen. Warhawk is daarentegen nog maar net uit en moet deze vaste fanbase nog opbouwen.
Ik hoop dat ze blijven komen met nieuwe Warhawk delen, want het is een erg goeie game. Maar ik lees her en der wel dat er interne problemen zijn bij Incognito, doordat er het laatste jaar enorm veel medewerkers opgestapt zijn..

[ Voor 11% gewijzigd door SToRM666 op 16-10-2007 13:59 ]

PSN id: NL_SToRM


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ekfad
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 22-04 08:39
dot.K schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:32:
[...]


Anders moet je eens alles op bitstream zetten, in het BD/DVD menu ook.
En dan de toslink kabel als uitvoer device en enkel DTS/DD aanvinken.

Dus, back to basic en vanaf daar dingetjes proberen toe te voegen.

De merde is dat je HDMI/Toslink/... niet kunt "debuggen".


[...]


Thanks, klinkt ook lekker ;)
Kan je dan in het geluidsmenu de output ook veranderen in bitstream? Ik dacht dit dit enkel mogelijk was in het BD/DVD menu. Het vreemde is dat ik het ?software?probleem pas heb sinds ik alles in dat menu eens op bitstream heb geplaatst en het geluidsmenu heb ingesteld voor de digitale kabel (wat trouwens geen geluid opleverde).

Ben anders redelijk tevreden met het toestel, alleen dit irritant dingetje stoort me ontzettend. (want meestal zit ik al in een spel als ik merk dat de bug weer voorkomt en aangezien ik van daaruit niet in het menu kom .... grrrr :) )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • henkyyyyyyy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 24-03 22:18
Hoi allen,

ik ben een echte console gamer en elke generatie heb ik altijd alle console's gehad.

Op dit moment bezit ik van de deze generatie de Xbox360 en de WII.
De Xbox360 wordt intensief gebruikt en de Wii haal ik alleen onder het stof vandaan als er meerdere mensen(meestal non-gamers) willen spelen. Misschien dat het in de toekomst veranderd als er echte toppers uitkomen.

Nu is het zo dat ik binnenkort aan de PS3 kan komen inclusief 15% korting een mooi moment om hem dus in huis te halen, alleen is het deze keer meer een dilemma om zoveel geld uit te geven aan weer een console.
De PS3 heeft nog maar weinig exclusieve titels over van wat ze vroeger(PS2) hadden.
Er zijn misschien 4 titels die mij aanspreken voor volgend jaar en de hoofdreden zou zijn dat ik PES lekkerder vind spelen op de PS.

Kunnen jullie mij aanraden wat te doen.
Het komt vooral ook door de 15% korting, veel goedkoper zal ik hem dus in het volgend jaar waarschijnlijk niet krijgen.
Blu-Ray interesseert me btw niet.

Ik hoor het wel! ;)

I am nobody ! Why ??? Cause nobody is perfect !! :)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 216382

Anoniem: 125123 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 13:12:
[...]

Dit zie ik dus overal gebeuren. De playstation word gewoon 'bijna altijd' afgekraakt.
Het nieuws, op tv en op internet.

Gerucht: Nieuwe PS3 met 40GB en geen BC
Iederereen roept gelijk van wat moet je met een PS3 zonder BC dat kan toch niet.
- Koop het dan niet, niemand verplicht jou iets.
Jawel, de 60gb versie wordt uitgefaseerd. Over een tijdje ben je dus wel verplicht om een Ps3 zonder BC te kopen. Ik wil uiteindelijk nog wel een Ps3, maar had er fucking graag 1 met BC gewild. Belachelijk dat ze de slechte verkoopcijfers zo willen omhoog halen. Door een goedkopere versie te launchen zonder BC, ipv de 60gb versie blijven goedkoper te maken, en ook beschikbaar te houden voor mensen die hier interesse in hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213565

henkyyyyyyy schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:43:
Hoi allen,

ik ben een echte console gamer en elke generatie heb ik altijd alle console's gehad.

Op dit moment bezit ik van de deze generatie de Xbox360 en de WII.
De Xbox360 wordt intensief gebruikt en de Wii haal ik alleen onder het stof vandaan als er meerdere mensen(meestal non-gamers) willen spelen. Misschien dat het in de toekomst veranderd als er echte toppers uitkomen.

Nu is het zo dat ik binnenkort aan de PS3 kan komen inclusief 15% korting een mooi moment om hem dus in huis te halen, alleen is het deze keer meer een dilemma om zoveel geld uit te geven aan weer een console.
De PS3 heeft nog maar weinig exclusieve titels over van wat ze vroeger(PS2) hadden.
Er zijn misschien 4 titels die mij aanspreken voor volgend jaar en de hoofdreden zou zijn dat ik PES lekkerder vind spelen op de PS.

Kunnen jullie mij aanraden wat te doen.
Het komt vooral ook door de 15% korting, veel goedkoper zal ik hem dus in het volgend jaar waarschijnlijk niet krijgen.
Blu-Ray interesseert me btw niet.

Ik hoor het wel! ;)
Ik denk dat je in dit topic het meerendeel antwoorden krijgt als:'
"weg doen die xdoos"
en "Playstation is veel beter dan de 360".

Maar je meot kijken naar wat jezelf wilt.
Ik zou ook mijn 360 verkopen en toch voor safe gaan op langere termijn en mijn inziens is dat de PS3 en niet de 360.

Eerlijk is eerlijk, de 360 is zeker nu nog de dominante console.
Hier komt alleen erg snel verandering, en op dit moment met Warhawk heb ik alles in huis wat ik nodig heb. <---- allemaal mijn mening en dus niet zozeer op de waarheid berust.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • basset
  • Registratie: Februari 2000
  • Nu online
Een argument kan zijn, dat zodra xbox met een nieuwe console (720?) komt er meteen geen nieuwe games meer gemaakt worden voor de voorganger. Voor de PS2 komen nog steeds games uit. De xbox1 is op sterven na dood en de games waren al heel snel uit de grotere winkels verdwenen.

Maar er zijn meer voors en tegens. Games en de layout van de controller is imho de enige tegen tov de xbox360.

Hop,hop,hop!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12:30
T.net heeft het artikel over rumble in MGS4 gepulled. Vreemd. Waarom geen update erbij met 'Sorry, deze informatie was incorrect.'?

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Shiver23
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Shiver23

Wat sta je nou te kijken!

Anoniem: 216382 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:47:
[...]


Jawel, de 60gb versie wordt uitgefaseerd. Over een tijdje ben je dus wel verplicht om een Ps3 zonder BC te kopen. Ik wil uiteindelijk nog wel een Ps3, maar had er fucking graag 1 met BC gewild. Belachelijk dat ze de slechte verkoopcijfers zo willen omhoog halen. Door een goedkopere versie te launchen zonder BC, ipv de 60gb versie blijven goedkoper te maken, en ook beschikbaar te houden voor mensen die hier interesse in hebben.
Reken er maar op dat de 60GB of anders de 80GB in de winkel te kopen zijn/blijven. Alleen heeft sony nu goed het gevoel van op=op gecreeerd.

PSN: Shiver23


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • henkyyyyyyy
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 24-03 22:18
Anoniem: 213565 schreef op dinsdag 16 oktober 2007 @ 14:49:
[...]


Ik denk dat je in dit topic het meerendeel antwoorden krijgt als:'
"weg doen die xdoos"
en "Playstation is veel beter dan de 360".

Maar je meot kijken naar wat jezelf wilt.
Ik zou ook mijn 360 verkopen en toch voor safe gaan op langere termijn en mijn inziens is dat de PS3 en niet de 360.

Eerlijk is eerlijk, de 360 is zeker nu nog de dominante console.
Hier komt alleen erg snel verandering, en op dit moment met Warhawk heb ik alles in huis wat ik nodig heb. <---- allemaal mijn mening en dus niet zozeer op de waarheid berust.
Nou het is niet zozeer dat ik er 1 wil verkopen, daar vind ik de Xbox360 te goed voor ook het live gedeelte speelt hier in mee, de vraag is eigenlijk ofdat ik er een PS3 bij zal kopen.

I am nobody ! Why ??? Cause nobody is perfect !! :)

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Discussies en/of ervaringen over specifieke games horen thuis in hun eigen topic(reeks).