Je blijft dit hard herhalen, maar ik heb heel vaak uitgelegd waarom ik vind van niet. Ergens best jammer dat je die argumenten niet wil erkennen, maar goed.
[...]
Hoe kom jij tot de conclusie dat je in een apart hoekje wordt gezet met de verwijzing naar een topic waar je precies jouw punt wel inhoudelijk kunt bespreken?
Ik heb dat nu toch al een paar keer uitgelegd ook? En het kan aan mij liggen, maar ik lees hier: "Hoe kom je tot de conclusie dat je in een apart hoekje wordt gezet? Ik verwijs je toch telkens naar een hoekje waar je prima heen kan?"
Daarnaast wil ik het helemaal niet hebben over welke auto je nog kan kopen, want ik heb dat pas gedaan. Ik wil het hebben over laadpalen/netwerken en redenen om daar wel of niet te gaan laden. Waarbij zaken als gemak, locatie, prijs, maar ook zeker het bedrijf wat je steunt, gewoon een (zwaarwegende, bespreekbare) factor (zouden moeten (kunnen)) zijn.
[...]
Draai het om: als die post blijft staan, komt er een reactie op over Elon. En ontstaat er een complete discussie over Tesla/Elon die prima ergens anders op Tweakers gevoerd kan en mag worden, zonder dat het het inhoudelijke topic over EV laadpalen laat veranderen in een politieke discussie.
Dat die reactie komt, naam jij aan. Dat schat jij in, maar na een dag was dat nog niet gebeurd. Dus ik weet niet hoe zeker je ervan kan zijn. Goed, jullie zijn de moderators, en dat inschatten is wat jullie doen. Soms doe je dat goed, soms misschien minder. Allemaal prima, niks dan respect. Zoals ik al vaker gezegd heb: Ook de vorm zorgde voor een andere indruk dan wat ik ermee probeerde te bereiken. Geen enkel probleem dat dat verwijderd werd. Ik neem aan dat jullie ook liever zouden zien dat alles volwassen besproken kon worden, en dat je niet een soort kleuterschool aan het managen bent. Wat dat betreft snap ik het heus wel. Ik dacht dat het vooral de vorm was, en probeerde dat dus goed te draaien met mijn tweede post. En daar ging het mis, denk ik. Want nu blijkt de inhoud het probleem, en is het grootste probleem dat het "off topic" was. En niet dat het door een mod als flamebait of smakeloos werd gezien. Dit geeft te denken en ik heb jammergenoeg geen nog geen duidelijke verklaring gezien.
Was mijn post "off topic" of is het hele topic tesla gewoon "off limits", omdat we niet met de ongemakkelijke dingen geconfronteerd willen worden in onze tesla-bubbel-topics? Ik hoop het toch heel hard van niet...Maar, de eerlijkheid gebied me te zeggen dat dit soort dingen niet helpen de indruk weg te nemen
Maar goed. Dus.Om het welles-nietes spelletje te vermijden...
Ik wil hier graag hier iets uithalen, en een gerelateerde vraag stellen die het gesprek hopelijk wat constructiever maakt: Waar leggen we dan de grens? Is het de vorm, of was het de inhoud? Mag een reactie zoals @
True hem beschrijft wel? Wat als ik mijn grap achterwege had gelaten, iemand had gequote en gezegd: "Tesla is inderdaad niet altijd het aller handigst tijdens lange ritten, omdat ze vaak niet langs de snelweg zitten. Aan de andere kant zitten ze wel vaak bij restaurants, hotels of winkelcentra, wat ook weer een voordeel kan zijn. Maar momenteel maakt het mij niet uit waar ze zitten, mij zien ze voorlopig om duidelijke andere redenen niet meer terug". Was dat ok geweest?
Of...wordt het gewoon niet gewaardeerd dat je iets negatiefs zegt over de huidige staat van Tesla en in het bijzonder hun CEO, in topics die daar niet
specifiek over gaan... En dat kan je zover doortrekken, dat ik dus in geen enkel ander topic meer iets negatiefs mag zeggen over geen enkel bedrijf of ceo? Mag iemand in het elektrische auto's topic dus niet meer vragen welke auto die moet kopen, en als iemand een XPeng aanraadt, mag 'ie niet zeggen "Ik wil geen chinese auto, bedankt voor de tip verder", want dan zit je in het verkeerde topic? Of mag diegene zeggen "ik heb het politiek beladen topic doorgelezen en ik wil geen tesla, geen chinees, raadt mij een auto aan"? Op zo'n manier wordt het hele forum wel ontzettend op eieren lopen. Niet te doen.
(veeel) Eerder in datzelfde laadpalen-topic, en dan praat ik voglens mij wel echt over jaren terug, ging het ook over Shell. Shell was destijds vrij goedkoop en een aantal, waaronder ik, vermeden die stations toch liever (ik nog steeds trouwens), want Shell is ook niet per se het lekkerste bedrijf. Dat kon gewoon uitgesproken worden. Is dat nu ook verboden? Kan ik in dat topic zeggen dat ik het bedrijf Shell niet wil steunen, of moet ik daar een apart topic voor openen? Of is dit echt specifiek tesla/musk, omdat dat extra gevoelig ligt? Enfin, je ziet ook wel wat hier gebeurt. Dit is niet houdbaar. Voor de bezoekers niet, maar ook voor jullie als mods toch gewoon niet?
Kortom: Ik ben oprecht benieuwd: Waar ligt nu de grens? Kan ik dingen benoemen als ik het maar netjes houd? Kan ik alles en iedereen benoemen, maar Musk niet? En waarom niet? Waar vind ik deze richtlijnen, of zijn die er niet en is dit gewoon hoe de pet en de mening van de dienstdoende mod staat? En wat doen jullie eraan om eventuele willekeur/persoonlijke voorkeur, of de indruk daarvan, te voorkomen?
[
Voor 6% gewijzigd door
Prullenbak84 op 21-04-2025 10:36
]