PdeBie schreef op dinsdag 3 mei 2022 @ 22:19:
Vandaag geverifieerd dat Spotify via hotspot gewoon werkt zonder het Premium abonnement. Mooi! Hoef ik het abonnement ook niet af te sluiten
Heel ander vraagje:
Ik zie op de Tesla site nergens iets van lakstiften. Er heeft iets of iemand een krasje op de zijkant van de auto veroorzaakt en ik irriteer mij er mateloos aan. Heeft Tesla wel lak stiften?
Ja. Ik had mijn m3 24 uur en kwam er toen achter dat mijn vorige auto heel wat smaller was en veel makkelijker door mijn poort heen paste. Gevolg: witte streep op de zijkant. En ik die niet blij was.
Ik heb toen bij 123autolakken een pakketje besteld. Daar hadden ze de exacte Tesla kleuren. En ik moet zeggen exact, zelfs de metalic deeltjes van de blauwe lak zag er perfect uit. Ik had ook gevraagd bij een schadehersteller wat het zou kosten... Dat was minimaal 1500 euro áls ze het al konden doen want Tesla. Dat lakstiftensetje kostte me geloof ik 18 euro.
Wel enorm belangrijk is dat je het
goed doet. Ik heb eerst met heel fijne korrel gescheurd, toen
3 minuten schudden met dat flesje daarna de witte lak opgevuld met de kleurlak met een tandenstoker. Zodat ik lagen kon maken. Dat laten drogen, daarna weer. Dat heb ik een keer of 3 gedaan, steeds dun. Daarna met 't kwastje alles afgekwast. Als magie was toen alles weg en het zag eruit alsof er nooit iets gebeurd was.
Tot de volgende ochtend. Toen was alles uitgehard en dan wordt het dof. Dus daarna moet je het polijsten. Heb dat eerst met een fijne microvezeldoek geprobeerd met wat water erop. Daarna met commandant (heeeeeeel weinig) en uitgewreven. Maar mijn streep was best lang, dus ik was er vrij snel klaar mee. Een polijstkop op mijn accuboor op de laagste stand werkte prima. Heb dat een paar keer gedaan en nu zie je die hele kras niet meer. En na anderhalf jaar zie je hem nog steeds niet. Heb zelfs van Tesla complimenten gekregen want zij konden 'm ook niet meer vinden
Dit was wel de tweede poging, want ik weet nu waarom je dus 3 minuten moet schudden met dat flesje. Doe je dat niet, dan valt de lak er gewoon af met polijsten. Ik kon wel janken!
Gelukkig ging het daarna wel goed.
VWFS rijders die PC willen, bel even met de berijdersdesk, ze zetten die functie in de app dan aan en dan kun je het zelf kopen
[
Voor 3% gewijzigd door
zwahiel op 04-05-2022 11:19
]
Laten we weer 's bierbrouwen of gewoon gekke dingen bouwen en knutselen. YEAH!
RIP Lada 2105 "Igor" 31-12-1992 - † 21-02-2014. De nieuwe Igor: Tesla model 3 SR+ 21-08-2020