KIA EV3 GT-Line LR iPhone 17 Pro MacBook Air M4 iMac M4 iPad mini 6 Watch Series 10 TV 4K HDR AirPods Pro 2 & Max
Gezien de missende onderbouwing bij zo ongeveer ALLE maatregelen (en versoepelingen) afgelopen maanden ga ik er niet van uit dat die komt, maar ik laat me verrassen. Je hebt gelijk, niet op de feiten vooruit lopen.xzaz schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:20:
[...]
De onderbouwing hebben we ook nog niet gehoord dus wacht eerst even rustig vanavond af.
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels
Nee hoor, ik geef mijn mening. Net als iedereen hier. En als ik een feit post, dan onderbouw ik dat met bronnen.wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:20:
[...]
Het is geen persoonlijjke aanval. Je presenteert je als specialist. Het is maatschappelijk van belang dat er zoveel mogelijk deskundigen betrokken worden bij het opstellen van het beleid, zodat het zo goed mogelijk wordt uitgevoerd.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Ben ik niet mee eens dat je het "nooit goed" doet. Als je wilt dat mensen luisteren en de regels opvolgen moet je voorspelbaar zijn (net zoals dat ouders in de opvoeding voorspelbaar moeten zijn naar hun kinderen, je mag best boos worden bijv. , maar kondig het aan. Als je dit nog 1x doet, wordt mama boos bijv.).Plenkske schreef op maandag 14 december 2020 @ 13:48:
[...]
Tja, je doet het nooit goed... voorbeeldje:
Als ze aankondigen dat winkels moeten sluiten en er zit daarna 24 uur tussen dan wordt het te druk bij die winkels (niet goed).
Dit hebben we bv. gezien in de horeca in oktober. "laatste rondje" , nou precies 7-10 dagen later de piek in besmettingen (tot nu toe).
Onvoorspelbaarheid creëert een onveilige omgeving en daarmee angst. Nu hals overkop op het laatste moment alles dichtdoen is dus een grove fout. Mensen zijn gewend aan persconferentie op dinsdag, nu komt het opeens uit de lucht vallen en zijn de maatregelen zoals basisscholen 1,5 dag eerder dicht onbegrijpbaar. Als ze de scholen dicht hadden willen hebben deze week, hadden ze dat vorige week dinsdag moeten aankondigen. De manier waarop het nu gaat werk je juist in de hand dat mensen zich gaan afzetten tegen de maatregelen en je #ikdoenietmeermee krijgt. En ondertussen "het volk" de schuld geven.
En om terug te komen op je argument, ik stond net bij school en iedereen heeft vanmiddag vrij genomen om op het laatste moment inkopen te gaan doen. Alle kerstvieringen worden halsoverkop verplaatst naar morgen, want dan kan het nog. Je zult straks zien op het journaal dat het vanmiddag overal druk was. Hiermee bereiken ze dus precies het tegenovergestelde van wat ze willen. Smeer het uit over een week en je bereikt veel meer.
Is dat niet juist de kern van net zwakke beleid? Teveel betrokkenen, en dus teveel gepolder?wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:20:
[...]
Het is geen persoonlijjke aanval. Je presenteert je als specialist. Het is maatschappelijk van belang dat er zoveel mogelijk deskundigen betrokken worden bij het opstellen van het beleid, zodat het zo goed mogelijk wordt uitgevoerd.
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
De doden in de afgelopen tijd hadden hoogstwaarschijnlijk kunnen worden voorkomen door een volledige lockdown. Kan je de politiek daarop verantwoordelijk stellen? Mua 7 maanden lockdown is financieel niet eens haalbaar dus dat lijkt mij niet terecht.prijk schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:19:
[...]
Dit is een onheuse insinuatie. Immers, als we half maart in een volledige lockdown waren gegaan zonder intermenselijke contacten, was het virus uitgeroeid. Betekent dit nu dat Rutte en de Jonge 10.000 coronadoden op hun geweten hebben? Bullshit!
Schiet tussen de palen en je scoort!
Allereerst... Zijn wij België? Neen, zijn wij Duitsland? Neen.Drardollan schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:18:
[...]
Daar denken landen als België en Duitsland anders over, dus dat zal hier ook wel zo zijn. Een telefoon is belangrijk voor communicatie en in geval van nood, dus essentieel.
Maar in België kon je ook vuurwerk afhalen als je wilde, als we het dan over essentieel hebben.
Een telefoon is GEEN essentieel onderdeel voor communicatie. Dat was 30 jaar geleden ook niet, eten was wel essentieel.
Wil je een telefoon kopen? Bestel je een pre-paid ding online of bestel je een el-cheapo los toestel. In geval van nood is het noodnummer gratis. Hoef je niet eens een abonnement voor af te sluiten.
Wij maken het essentieel in ons hoofd maar het is niet essentieel.
R7 5800X3D // Dark Rock rock 4 // MSI B450 Tomahawk Max // 32Gb Corsair Vengeance // BeQuiet Pure Base 500FX // MSI RTX3080 Suprim X
Serieus: hoop echt niet dat mensen weer als n domme tokkie gaan lopen hamsteren, wil gewoon mn babyvoeding kunnen kopen en mn biefstukje voor kerst.. Die houdbare pasta en pleerollen kunnen me gestolen worden.
Je kan overigens mijn onderbouwing waarom ik dat vind hier vinden: Drardollan in "Het Coronavirus in Nederland en België - deel 3"wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:18:
[...]
Ik neem aan dat je dit advies ook hebt overgebracht aan de deskundigen? Wat was hierop hun reactie? Want van de zijlijn roepen is en blijft makkelijk, maar bied je overduidelijk expertise dan ook aan aan degenen die er ook daadwerkelijk iets mee kunnen.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Laten we reeel zijn, als ze er komen, zijn meerdere posters hier het er toch niet mee eens.St@m schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:22:
[...]
Gezien de missende onderbouwing bij zo ongeveer ALLE maatregelen (en versoepelingen) afgelopen maanden ga ik er niet van uit dat die komt, maar ik laat me verrassen. Je hebt gelijk, niet op de feiten vooruit lopen.
[ Voor 3% gewijzigd door ijdod op 14-12-2020 14:24 ]
Root don't mean a thing, if you ain't got that ping...
Er is duidelijk een ommekeer te zien van een (te) lichte daling naar een afvlakking en nu naar een stijging. Dit terwijl we ron Jun op minder dan 1% zaten. Het ging als sinds Aug gewoon ronduit kut en daarna ging het iets minder kut. Nu gaat het hard richting nog meer kut. Alleen omdat een hoop kuttekoppen gewoon niet het kutfatsoen op kunnen brengen zich aan de regels te houden zodat we misschien eens een niet volkomen kutkerst gaan krijgen. En ja, ik vind het hele gebeuren kut ja.m00 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:20:
[...]
Percentage is laatstgenoemd 11,6%. Dat is niet significant toegenomen. Geen enkele reden om een compleet land op slot te doen.
https://niels.nu
het gaat niet alleen om doden 'door' een basisschool. Het gaat om het aantal infecties omlaag te krijgen. Niet alleen bv. kinderen is dan een ding: als een school opereert zijn er heel veel volwassenen.St@m schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:12:
[...]
Welke doden? Kom maar met de cijfers? Hoeveel mensen zijn er doodgegaan omdat de basisscholen open zijn gebleven? Waarom zijn de scholen niet eerder dicht gegaan dan? Hoeveel doden verwachten we te besparen met het eerder sluiten?
Ik krijg echt heel erg de kriebels van hoe onzinnig en gechargeerd de meningen zijn.
https://youtu.be/RmGiDUczhqQ
Niet corona, maar een iets meer real life voorstelling van hoe besmettingen in zijn werk gaan. Dat onderstreept meteen waarom je, als je niet kunt vaccineren/onvoldoende kunt vaccineren op een gegeven moment zoveel mogelijk mensen van straat wil hebben.
Nunc purus risus, volutpat sagittis, lobortis at, dignissim sed, sapien
De onderbouwingen zijn uitvoerig in de kamer besproken en er is bijna elke week een debat.St@m schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:22:
[...]
Gezien de missende onderbouwing bij zo ongeveer ALLE maatregelen (en versoepelingen) afgelopen maanden ga ik er niet van uit dat die komt, maar ik laat me verrassen. Je hebt gelijk, niet op de feiten vooruit lopen.
Schiet tussen de palen en je scoort!
Oftewel je mag straks nog steeds een kerstboom kopen....THE_BASE schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:14:
[...]
Ik denk eerder dat men het lijstje van Duitsland overnemen, wat vanmorgen gepost is.
Over genoeg winkels kun je je afvragen of het essentieel is. Zelfs over de bakker en slager wordt momenteel gediscussieerd. In mijn optiek wél essentieel en erg naar als je vijf weken lang je klanten naar de supermarkt ziet lopen. Waar het drukker is dan bij de bakker.
Heb je liever vooraf, of achteraf, dat ik zeg dat ik geen flauw idee heb wat ik doe?
Alle cijfers lopen op ipv dat ze dalen. De tijd van het jaar is de slechtste omdat er weinig zon is. Er is dus geen enkele reden om te denken dat de cijfers vanzelf weer gaan dalen. Ze zullen eerder steeds sneller weer gaan stijgen. Mensen houden zich aan geen enkele regel (zie de winkelstraten, verkeer op de weg etc.) en dus moet die regels afgedwongen worden. Aangezien het virus exponentieel verspreidt zal er nu iets moet gebeuren. We hebben al 2 keer eerder gezien wat er gebeurt als je wacht en nog denken mensen dat het wel vanzelf omlaag zal gaan ???m00 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:20:
[...]
Percentage is laatstgenoemd 11,6%. Dat is niet significant toegenomen. Geen enkele reden om een compleet land op slot te doen.
[removed]
Bensimpel
Positieve meneer
* Bensimpel gaat even last minute naar de EftelingTHE_BASE schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:21:
https://nos.nl/artikel/23...er-dicht-en-wat-niet.html
Vanaf middernacht gaan deze maatregelen in:
Niet essentiële winkels gaan dicht. Denk aan warenhuizen, tuincentra, kledingwinkels. Essentiële winkels als supermarkten en andere levensmiddelenwinkels, banken en apotheken blijven gewoon open.
Ook contactberoepen moeten pas op de plaats maken. Daaronder vallen bijvoorbeeld sekswerkers, kappers, tatoeëerders en schoonheidsspecialisten. (Para)medische contactberoepen zoals fysiotherapeuten en tandartsen blijven wel aan het werk.
Zogenoemde doorstroomlocaties, zoals musea, dierentuinen, theaters en pretparken sluiten de deuren.
Sportscholen, zwembaden en sauna's gaan dicht.
Het maximale aantal bezoekers thuis (binnen en buiten) gaat van drie naar twee per dag. Voor de Kerstdagen wordt een uitzonderingetje gemaakt, dan mag er tijdelijk eentje extra komen (drie dus in totaal).
Echt vaag dat de kerk dan weer geen probleem is.
😆 - Denk ook eens om ;)
Al die mensen die buiten staan te wachten, lang niet allemaal 1.5m aanhouden, gezellig met elkaar staan te kletsen etc. etc. Onnodige risico's. En dat allemaal voor kerstkaarten, parfum en dat soort dingen. Sorry, maar die mensen snappen het gewoon niet. En roepen 'het is conform de regels' is een teken dat men het ook niet echt begrijpt. Het gaat niet om de regels, het gaat om zelf even nadenken wat je doet.
[ Voor 12% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:34 ]
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Totdat het uit de klauwen loopt en dan weer gaan klagen dat het hele land op slot zit door alle doden/zieken en dat de regering eerder iets had moeten doen.....ijdod schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:23:
[...]
Laten we reeel zijn, als ze er komen, zijn meerdere posters hier het er toch niet mee eens.
[removed]
Daar mag je niets van zeggen, die zijn heilig.Bensimpel schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:25:
[...]
Echt vaag dat de kerk dan weer geen probleem is.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Niks vaags aan. Vrijheid van godsdienst is een grondrecht, evenals de invulling daaraan. Als de overheid 't kon verbieden deden ze 't wel.Bensimpel schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:25:
Echt vaag dat de kerk dan weer geen probleem is.
https://niels.nu
Dan gaan ze dicht, weer gezeur...
Having said that:
#COVID19NL statistieken t.o.v. gisteren:
— Marino van Zelst - Ipenburg (@mzelst) 14 december 2020
Positief getest: 8496
Totaal: 621944 (+8457 ivm -39 corr.)
Opgenomen*: 184
Huidig*: 1369 (+99)
Opgenomen op IC*: 36
Huidig*: 503 (+6)
* LCPS cijfers - https://t.co/7ScIqmUuJ5
Overleden: 35
Totaal: 10082 pic.twitter.com/SfDEOaRwdD
Gaat nu al de goede kant op zeg!
of toch niet?
Voor alle tweeps en kranten die nu met 'het is lager dan gisteren' reacties komen: dit is het op een na hoogste aantal gemelde besmettingen op een maandag sinds maart. Daarnaast: 8500 besmettingen is heel veel.
— Marino van Zelst - Ipenburg (@mzelst) 14 december 2020
Einde duiding, nu weer aan het werk. #blijfthuis https://t.co/yOEY27bUOV
[ Voor 56% gewijzigd door MikeyMan op 14-12-2020 14:29 ]
Bensimpel
Positieve meneer
Geloven kun je prima online, juist de kerken zorgen voor verspreiding van het virus.Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:26:
[...]
Niks vaags aan. Vrijheid van godsdienst is een grondrecht, evenals de invulling daaraan. Als de overheid 't kon verbieden deden ze 't wel.
😆 - Denk ook eens om ;)
Er zullen echt wel mogelijkheden liggen, ik vermoed dat dit politiek wisselgeld is voor de CU.Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:26:
[...]
Niks vaags aan. Vrijheid van godsdienst is een grondrecht, evenals de invulling daaraan. Als de overheid 't kon verbieden deden ze 't wel.
There's no such thing as a mistake, just happy accidents - Bob Ross
Relaxte muziek: altijd okee!
- Soulseek rulez -
Nogmaals; de daling is overgegaan in een stijging. En virussen verspreiden zich exponentieel, niet lineair.m00 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:27:
[...]
Nogmaals, er is geen noemenswaardige stijging van het percentage.
Hoe duidelijk wil je het hebben:
/f/image/KRkSwbUOKGGj9v9KRmjmlafO.png?f=fotoalbum_large)
Bron
[ Voor 6% gewijzigd door Hydra op 14-12-2020 14:30 ]
https://niels.nu
Zijn conclusie kan niet kloppen JUIST doordat hij de grafiek verschuift. Hij maakt hier toch echt wel een blunder hoor.m00 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:11:
[...]
offtopic:
Die "manipulatie", verschuiven van data, legt Maurice zelf ook uit in zijn artikel. Nou nou, wat een ontmaskering zeg. Wat hij schrijft is vooralsnog een stuk logischer dan deze overhaaste verscherping van de maatregelen. Als je meer gaat testen krijg je ook meer positieven. Het percentage is vrijwel ongewijzigd. Aantal opgenomen patiënten ligt lager dan een maand geleden, voor de IC zo ongeveer 150 minder. Elke vorm van ratio voorbij dit.
De stijging van de blauwe lijn (ziekenhuisopnames) kun je nog niet zien, omdat simpelweg er een tijd zit tussen positieve test en ziekenhuis opname. Hij zegt het zelf nog nota bene in zijn verhaal.
Hij hangt er alleen een conclusie aan vast die je op dit moment simpelweg niet kunt trekken, aangezien de data over toekomstige ziekenhuisopnames er simepelweg niet is.
[ Voor 0% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:33 ]
Computer says no
Het is fijn dat fysiotherapeuten en tandartsen gewoon open kunnen blijven.THE_BASE schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:21:
https://nos.nl/artikel/23...er-dicht-en-wat-niet.html
Vanaf middernacht gaan deze maatregelen in:
Niet essentiële winkels gaan dicht. Denk aan warenhuizen, tuincentra, kledingwinkels. Essentiële winkels als supermarkten en andere levensmiddelenwinkels, banken en apotheken blijven gewoon open.
Ook contactberoepen moeten pas op de plaats maken. Daaronder vallen bijvoorbeeld sekswerkers, kappers, tatoeëerders en schoonheidsspecialisten. (Para)medische contactberoepen zoals fysiotherapeuten en tandartsen blijven wel aan het werk.
Zogenoemde doorstroomlocaties, zoals musea, dierentuinen, theaters en pretparken sluiten de deuren.
Sportscholen, zwembaden en sauna's gaan dicht.
Het maximale aantal bezoekers thuis (binnen en buiten) gaat van drie naar twee per dag. Voor de Kerstdagen wordt een uitzonderingetje gemaakt, dan mag er tijdelijk eentje extra komen (drie dus in totaal).
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Die mythe zorgt er onder andere voor dat iedereen nu pik aan kont in de winkelstraten staat.
Met dank aan Maurice de hond met z'n sprookjes...
[ Voor 10% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:37 ]
Dat cijfer is van vorige week dinsdag. Helaas weten we het van afgelopen dagen nog niet, maar de enorme stijging in positieve testen doet vermoeden dat hij flink is gestegen. En de stijging van 11.1 naar 11.6 was wel significant aangezien het de weken daarvoor telkens bleef dalen. Prompt zijn afgelopen week de ziekenhuisopnames ook weer gestegen.
Er is dus wel degelijk genoeg reden...
[ Voor 12% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:37 ]
Ik zie een aantal covid-deniers hier in het topic. En jullie geven steeds twee bedriegelijke half-waarheden:
- Het % positief blijft constant, dus er is geen reële toename van het aantal besmettingen
- Het aantal testen neemt toe, maar dat komt door de uitgebreide testcapaciteit
[ Voor 5% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:38 ]
IF IF = THEN THEN THEN = ELSE ELSE ELSE = IF;
Wat ik altijd lastig vind te begrijpen is dat er gestuurd wordt op aantal besmettingen. Is het niet zo dat het aantal besmettingen niet relevant is? Of is dat het wel?
Ik bedoel, is er een duidelijke correlatie tussen besmettingen en de druk op de IC?
Schiet tussen de palen en je scoort!
Een bepaald percentage moet opgenomen worden, dus ja. Alleen opnames lopen altijd wat achter. Dus als je daar op stuurt, ben je ongeveer een week te laat.xzaz schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:31:
Ik bedoel, is er een duidelijke correlatie tussen besmettingen en de druk op de IC?
https://niels.nu
Dat vind ik te kortzichtig? Zijn hier getallen van? Ik bedoel als ouderen zich niet meer testen en alleen jongeren geldt dat niet meer. Of blijven deze getallen ongeveer gelijk?Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:32:
[...]
Een bepaald percentage moet opgenomen worden, dus ja. Alleen opnames lopen altijd wat achter. Dus als je daar op stuurt, ben je ongeveer een week te laat.
Schiet tussen de palen en je scoort!
Het is waar dat je binnen een groter risico loopt op besmetting. Maar in de buitenlucht is er nog steeds een substantieel risico! Dat is ook de reden dat je zowel binnen als buiten 1.5m afstand moet houden!
Reageer niet op trolls, maar maak een topic report aan...
[ Voor 15% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:40 ]
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Yup, datzelfde minuscule hakkeltje dat al 2 keer eerder voor een grote piek heeft gezorgd. Misschien moet je eens beginnen met lezen wat exponentieel inhoudt. Zeker omdat er nog heel veel actieve besmettingen zijn, zit je binnen een paar weken weer aan een net zo hoge piek als waar we vandaan kwamen.
[ Voor 10% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:41 ]
[removed]
Tuurlijk, maar het kan dus niet verboden worden. Net zoals dat verhaal onlangs van dat een school op basis van godsdienst 'homofilie' af mag laten zweren. En het is wel duidelijk dat een appel doen op mensen hun gezond verstand niet werkt.Bensimpel schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:28:
Geloven kun je prima online
https://niels.nu
OMG! Kunnen gemeenten winkeliers niet dwingen om juist eerder te sluiten? Desnoods per direct?
Ik leef overigens enorm mee met de winkeliers en andere ondernemingen die hard getroffen worden... Maar op deze manier schiet het niet op!
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Lijkt me hypothetische vraag. Op dit moment is de groei testen week-op-week 40+%. Dat zou betekenen dat het aantal testen van 320k naar 448k testen zou zijn gestegen. Gaat niet gebeuren.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:36:
Oke, maar oprechte vraag: als morgen blijkt dat het percentage positieve tests amper verschuift (die is nu 11,6 procent, van een procent meer of minder lig ik niet wakker), vinden we dan een lockdown nog steeds terecht?
Bensimpel
Positieve meneer
We lopen sowieso 2 weken achter, dus kun je lastig morgen zeggen of het dan nog terecht is. Daarvoor zullen we het echt af moeten wachten.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:36:
Oke, maar oprechte vraag: als morgen blijkt dat het percentage positieve tests amper verschuift (die is nu 11,6 procent, van een procent meer of minder lig ik niet wakker), vinden we dan een lockdown nog steeds terecht?
😆 - Denk ook eens om ;)
Buiten loop je zeker wel een risico om besmet te worden al is die kans kleiner. Zolang je buiten de anderhalve meter maatregel aan hou dan is de kans om besmet te worden best wel klein. Daarnaast ben ik wel van mening dat een mondkapje buiten geen zin heeft zolang je de anderhalve meter maatregel an hou. Moet je natuurlijk niet gaan niezen in iemands gezicht, dat slaat nergens op.beany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:34:
[...]
Het is waar dat je binnen een groter risico loopt op besmetting. Maar in de buitenlucht is er nog steeds een substantieel risico! Dat is ook de reden dat je zowel binnen als buiten 1.5m afstand moet houden!
Ik noemde het zojuist "Ondoordacht" en werd daarom afgebrandbeany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:37:
https://nos.nl/artikel/23...-winkels-langer-open.html
OMG! Kunnen gemeenten winkeliers niet dwingen om juist eerder te sluiten? Desnoods per direct?
Ik leef overigens enorm mee met de winkeliers en andere ondernemingen die hard getroffen worden... Maar op deze manier schiet het niet op!
Ik ben bang dat het niet kan, maar die ene hobbel vanmiddag en vanavond zal het verschil ook niet meer maken.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Heb je enig idee hoeveel ellende geen lockdown gaat opleveren ?
[ Voor 34% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:48 ]
Panasonic 12J T-CAP | Atlantic Explorer 270L | 4 x MHI SRK24ZS-WF + SRF35ZS-W | 12.000 Wp Enphase | Home Assistant, Heishamon, Mhi-ctrl | Alfa Romeo Giulia Veloce
Heb je enig idee hoeveel ellende het vrijelijk rond laten gaan van het virus gaat opleveren? Hint: bekijk de ziekenhuisopnames en sterfgevallen sinds afgelopen maart eens, in zowel binnenland als buitenland.
[ Voor 22% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:47 ]
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Het is heel complex. Het probleem is hier dat godsdienstorganisaties de staat voor de rechter kunnen dagen en er voor het weet jurisprudentie ontstaat die die organisaties in het gelijk stelt. Dan heb je voor 't weet allerhande groepen die zichzelf ook als 'godsdienst' gaan betitelen om zich niet aan de regels te hoeven houden. Het is complex en kan enorm backfiren.Tsjipmanz schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:29:
Er zullen echt wel mogelijkheden liggen, ik vermoed dat dit politiek wisselgeld is voor de CU.
https://niels.nu
Lijkt ook wel of mensen gewoon niet kunnen realiseren / inschatten. Pleintje bij mijn super markt wordt ook voller en voller. Alsof mensen nu niet realiseren : Goh waarschijnlijk gaat iedereen nu...beany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:37:
https://nos.nl/artikel/23...-winkels-langer-open.html
OMG! Kunnen gemeenten winkeliers niet dwingen om juist eerder te sluiten? Desnoods per direct?
Ik leef overigens enorm mee met de winkeliers en andere ondernemingen die hard getroffen worden... Maar op deze manier schiet het niet op!
En dan vervolgens toch gaan
On Tuesday nights, we get fucked up and throw apples at joggers.
Ik heb de hoop dat de basisscholen toch op 4 januari zullen openen als blijkt dat we stevig gedaald zijn. Maar dat is het dan ook wel denk ik, meer zal er echt niet inzitten tot 19 januari.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:36:
Oke, maar oprechte vraag: als morgen blijkt dat het percentage positieve tests amper verschuift (die is nu 11,6 procent, van een procent meer of minder lig ik niet wakker), vinden we dan een lockdown nog steeds terecht?
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Dan zal ik eerst even rustig afwachten wat het kabinet vanavond te zeggen heeftSt@m schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:37:
Als iemand dan toch zo nodig voor mij moet beslissen wil ik alleen graag weten op welke gronden er wordt beslist. Dat is alles wat ik vraag, dan kan ik me er een mening over vormen.
Schiet tussen de palen en je scoort!
Bensimpel
Positieve meneer
Gemeente waar ik voor werk, weet het momenteel ook niet meer. Ja gemeenten kunnen dit doen, maar wachten liever op de overheid zelf. Misschien zijn ze bang voor meer onrust?beany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:37:
https://nos.nl/artikel/23...-winkels-langer-open.html
OMG! Kunnen gemeenten winkeliers niet dwingen om juist eerder te sluiten? Desnoods per direct?
Ik leef overigens enorm mee met de winkeliers en andere ondernemingen die hard getroffen worden... Maar op deze manier schiet het niet op!
😆 - Denk ook eens om ;)
Voor hetzelfde geld hebben ze weer wat proefballonnetjes opgelaten en blijkt er vanavond enkel een waarschuwende vinger te zijnxzaz schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:40:
[...]
Dan zal ik eerst even rustig afwachten wat het kabinet vanavond te zeggen heeft
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Je hoeft buiten ook geen mondkapje op. Dus ligt in lijn met elkaar.Emryte schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:38:
[...]
Buiten loop je zeker wel een risico om besmet te worden al is die kans kleiner. Zolang je buiten de anderhalve meter maatregel aan hou dan is de kans om besmet te worden best wel klein. Daarnaast ben ik wel van mening dat een mondkapje buiten geen zin heeft zolang je de anderhalve meter maatregel an hou. Moet je natuurlijk niet gaan niezen in iemands gezicht, dat slaat nergens op.
Maar... de kans is kleiner. Waarom zou iemand dan toch het risico nemen? Stel je loopt het toch op. Je gaat naar huis, je besmet je partner... kinderen... Kids gaan naar school, die besmetten weer anderen etc etc etc. We moeten niet naar de regels kijken, maar zelf beter gaan nadenken!
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Nou ja, we hebben toch spullen nodig. Mijn vrouw kwam net nog naar mij toe om te vragen als ze nog even naar de winkel kan omdat ze nog wat truitjes nodig heeft voor de kleine omdat deze uit haar kleding groeit.Agent47 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:39:
[...]
Lijkt ook wel of mensen gewoon niet kunnen realiseren / inschatten. Pleintje bij mijn super markt wordt ook voller en voller. Alsof mensen nu niet realiseren : Goh waarschijnlijk gaat iedereen nu...
En dan vervolgens toch gaan
Schiet tussen de palen en je scoort!
Ja, laten we vooral niks doen. Dan komt het vanzelf gewoon goed, en is er voor niemand ellende.
Gewoon de vingers in de oren stoppen en met zijn allen 'lalalala' zingen en een dansje rond het kampvuur maken, dan is er niks aan de hand.
Wegkijken van problemen heeft nog nooit een probleem opgelost, sterker nog, het wordt er meestal erger van. Iets met "zachte heelmeesters maken stinkende wonden" enzo?
[ Voor 18% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:45 ]
Virussen? Scan ze hier!
Dan hebben mogelijk andere maatregelen waartegen ook zoveel weerstand kwam geholpen, maar dat lijkt me onwaarschijnlijk tenzij er in de afgelopen 10 dagen is substantieel veranderd is aan de maatregelen. Met mijn beperkte kennis lijkt het vreemd als het virus ineens afremt zonder dat men hun gedrag veranderd heeft. Toch?Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:36:
Oke, maar oprechte vraag: als morgen blijkt dat het percentage positieve tests amper verschuift (die is nu 11,6 procent, van een procent meer of minder lig ik niet wakker), vinden we dan een lockdown nog steeds terecht?
Ow ik geloof ik wel dat er een hele grote groep mensen is die zich veel drukker maken dan jij. Het was dan ook meer een reactie naar iedereen.St@m schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:37:
[...]
Mijn leven is niet moeilijk hoor. Ik doe mijn ding, verbouwing bijna klaar. Net te horen gekregen dat ze gewoon doorwerken deze week, dus mijn vloer komt er netjes in. Vrouw heeft een essentieel beroep, dus de kinderen gaan gewoon naar school na de kerstvakantie.
Als iemand dan toch zo nodig voor mij moet beslissen wil ik alleen graag weten op welke gronden er wordt beslist. Dat is alles wat ik vraag, dan kan ik me er een mening over vormen.
Er worden dagelijks beslissingen genomen over jou, direct of indirect, zonder dat je daar weet van hebt. Of je daar nu op tegen bent of niet, ik zeg dat het alleen maar makkelijker is om je erbij neer te leggen. Je weet zelf dus ook dat je waarschijnlijk geen beargumentatie krijgt, laat het daar dan bij.
Laten we de deltawerken afbreken, het water staat een stuk lager dan in 1953!m00 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:41:
Dat roep ik nou juist. Leg die eens tegenover de huidige cijfers! Die zijn momenteel een stuk lager dan in maart.
<knip>
Maak een topic report aan als je dit ziet, en reageer er dan niet op...
[ Voor 12% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:21 ]
https://niels.nu
n3z schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:42:
[...]
Online bestellen? Voor veel dingen hoef je echt niet de deur uit hoor.
Hebben we gedaan maar die vielen heel klein uit. Baby 6 maanden struggles.
[ Voor 23% gewijzigd door xzaz op 14-12-2020 14:43 ]
Schiet tussen de palen en je scoort!
(Want de mensen nu bij de niet-essentiële zaken zijn gaan morgen ook weer naar de essentiële zaken waar ze ook in aanraking komen met de niet-bezoekers van niet-essentiële zaken).
En is er geen piek(je) dan weten we dat ook weer voor de statistiek.
Het is eerder dat er een cultuurverandering moet komen in Nederland van extreme individualisme (ikke, ikke, ikke) naar meer cllectivisme. Het om elkaar denken moet belangrijker worden en hier hoort zelf beter nadenken bij.beany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:41:
[...]
Je hoeft buiten ook geen mondkapje op. Dus ligt in lijn met elkaar.
Maar... de kans is kleiner. Waarom zou iemand dan toch het risico nemen? Stel je loopt het toch op. Je gaat naar huis, je besmet je partner... kinderen... Kids gaan naar school, die besmetten weer anderen etc etc etc. We moeten niet naar de regels kijken, maar zelf beter gaan nadenken!
Bovendien buiten die paar grote kerken in de Bible belt houden nagenoeg alle andere kerken zich prima aan de regels. Bij ons is er bijv. al heel lang slechts 30 man per dienst aanwezig (incl supporting staff). Dit is voor een kwart techniek volk om de dienst online goed voor elkaar te krijgen.Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:39:
[...]
Het is heel complex. Het probleem is hier dat godsdienstorganisaties de staat voor de rechter kunnen dagen en er voor het weet jurisprudentie ontstaat die die organisaties in het gelijk stelt. Dan heb je voor 't weet allerhande groepen die zichzelf ook als 'godsdienst' gaan betitelen om zich niet aan de regels te hoeven houden. Het is complex en kan enorm backfiren.
Wij lopen met opzet achter bij alle nieuwe versoepelingen van de maatregelen. Waarom? Wij willen niet het beeld uitstralen dat wij boven de rest van het volk staan, ook wij nemen onze verantwoordelijkheid. Kan wel niet leuk zijn, maar het hoort er even bij.
Computer says no
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Dus nu zeg je dat we de komende 67 jaar mondkapjes moeten dragen en afstand moeten houden in een lockdown, want, hey, we vergelijken het met de deltawerken die al 67 jaar bestaan.Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:43:
[...]
Laten we de deltawerken afbreken, het water staat een stuk lager dan in 1953!
Wat een debiele redenatie
Met water. Waarvan ze aannemen dat dit hoogstwaarschijnlijk eerder gaat stijgen dan zakken.
Godsdienst hoeven ze ook niet te verbieden, alleen de kerken dicht. Zoals eerder geopperd, prima te volgen via radio / tv (zelfs in ons klein dorpje).Hydra schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:26:
[...]
Niks vaags aan. Vrijheid van godsdienst is een grondrecht, evenals de invulling daaraan. Als de overheid 't kon verbieden deden ze 't wel.
Als de komende 67 jaar er geen vaccin zou zijn: jahorizon1978 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:45:
[...]
Dus nu zeg je dat we de komende 67 jaar mondkapjes moeten dragen en afstand moeten houden in een lockdown, want, hey, we vergelijken het met de deltawerken die al 67 jaar bestaan.
Met water. Waarvan ze aannemen dat dit hoogstwaarschijnlijk eerder gaat stijgen dan zakken.
Dagelijkse stats bronnen: https://x.com/GeneralStaffUA en https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
We konden ook beginnen met eerst scholen online laten gaan. Getuige dat de grootste besmettingsgroepen de mensen van 10 tot 19 (middelbare scholieren) en 50 tot 59-jarigen (hun ouders) zijn, dan lijkt me dit niet heel onlogisch. Nee, we gaan gelijk de ondernemers mee de val innemen.wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:41:
[...]
Ja, laten we vooral niks doen. Dan komt het vanzelf gewoon goed, en is er voor niemand ellende.
Gewoon de vingers in de oren stoppen en met zijn allen 'lalalala' zingen en een dansje rond het kampvuur maken, dan is er niks aan de hand.
Wegkijken van problemen heeft nog nooit een probleem opgelost, sterker nog, het wordt er meestal erger van. Iets met "zachte heelmeesters maken stinkende wonden" enzo?
Iets wat de klassieke Romeinen al beseften: geef het volk brood (supermarkten) en spelen (voetbal) om ze rustig te houden en af te leiden van alle politieke ellende.beany schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:45:
Wat is er eigenlijk zo belangrijk aan het voetbal in de eredivisie dat die wel mag blijven doorgaan? (tenminste, dat is wat men nu weet en aangeeft op nos.nl)
het percentage positieve testen is niet zaligmakend.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:36:
Oke, maar oprechte vraag: als morgen blijkt dat het percentage positieve tests amper verschuift (die is nu 11,6 procent, van een procent meer of minder lig ik niet wakker), vinden we dan een lockdown nog steeds terecht?
Als ik 1000 tests afneem en 11,6 procent is positief, dan heb ik 116 besmette mensen. Als ik 1 000 000 tests afneem op dezelfde periode en 11,6 procent is positief, dan heb ik 116 000 besmette mensen, een factor 1000 meer. Met 116 besmette mensen in Nederland, duw ik al die 116 mensen wel weg in een ziekenhuis waarvan ik de ramen dichtspijker (spreekwoordelijk dan
Dat is in alle informatie, met name in talkshows, ook het issue: simpele percentages neergooien en verklaringen eisen, alsof al die cijfers los van elkaar staan, er zijn geen simpele cijfers hiermee, hoe makkelijk of mooi dat ook zou zijn.
Nunc purus risus, volutpat sagittis, lobortis at, dignissim sed, sapien
Dus ik vind het goed dat ze nu eindelijk ballen tonen en shit op slot gooien zodat we eind januari weer zo goed als alles kunnen openen en vaccineren tegelijk.
Vergeet ook niet hoe ontzettend moe het zorgpersoneel is. We kunnen wel zeggen dat het meevalt, maar zij zitten al bijna een jaar keihard te werken en zodra er een deel van het zorgpersoneel met een burnout thuis komt te zitten dan zijn de rapen echt gaar.
[ Voor 26% gewijzigd door n3z op 14-12-2020 14:49 ]
Ik denk ook dat ze hebben gedacht dat ze maar echt moesten ingrijpen omdat er gewoon niet geluisterd wordt.n3z schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:47:
Ik denk dat ze het dit keer voor willen zijn. Ja de cijfers zijn qua reproductie en IC opnames zijn nu niet zo erg als de vorige keer, maar dat gaan ze vanzelf worden als we zo blijven doorgaan.
Dus ik vind het goed dat ze nu eindelijk ballen tonen en shit op slot gooien zodat we eind januari weer zo goed als alles kunnen openen en vaccineren tegelijk.
5-6-7 januari wordt het ergste denk ik qua besmettingen.
On Tuesday nights, we get fucked up and throw apples at joggers.
Dat gaat niet gebeuren. Vanaf 14 maart hadden we ook 2,5 maanden de tijd nodig tot het 1 juni was. Ik zie niet in waarom dat nu opeens een maand zou zijn, vooral met kerst in het achterhoofd.n3z schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:47:
Ik denk dat ze het dit keer voor willen zijn. Ja de cijfers zijn qua reproductie en IC opnames zijn nu niet zo erg als de vorige keer, maar dat gaan ze vanzelf worden als we zo blijven doorgaan.
Dus ik vind het goed dat ze nu eindelijk ballen tonen en shit op slot gooien zodat we eind januari weer zo goed als alles kunnen openen en vaccineren tegelijk.
[ Voor 7% gewijzigd door Soccer98 op 14-12-2020 14:49 ]
Mensen kunnen maar niet accepteren dat we in oorlog zijn met een onzichtbare vijand.
Morgen zullen er wel weer demonstraties komen tegen de lockdown, van dezelfde figuren die het veroorzaakt hebben.
Ik snap ook niet dat dat zo lastig te begrijpen is voor sommige mensen. Volgens mij allemaal van die Maurice-napraters. Als je te vroeg ingrijpt heb je commentaar, als je te laat ingrijpt heb je commentaar, en het is sowieso nooit "precies op tijd" want niemand hier heeft een glazen bol.n3z schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:47:
Ik denk dat ze het dit keer voor willen zijn.
https://niels.nu
Ze moesten ingrijpen omdat Frau Merkel Duitsland in een harde lockdown gooit en ze (terecht) bang zijn dat alle (grensstreek) Duitsers komen kerstshoppen in Nederland.Agent47 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:48:
[...]
Ik denk ook dat ze hebben gedacht dat ze maar echt moesten ingrijpen omdat er gewoon niet geluisterd wordt.
5-6-7 januari wordt het ergste denk ik qua besmettingen.
En daardoor is de piek van de besmettingen nu de dagen voor en met kerst.
We gaan het zien. Feit is wel dat dit onze eigen schuld is. Ik was toevallig gisteren weer eens in de stad en het leek wel alsof er nooit corona is geweest. Drukke winkelstraten, mensen koffie leuten voor een bar buiten wat zogenaamd meeneem moet zijn.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:48:
[...]
Dat gaat niet gebeuren. Vanaf 14 maart hadden we ook 2,5 maanden de tijd nodig tot het 1 juni was. Ik zie niet in waarom dat nu opeens een maand zou zijn, vooral met kerst in het achterhoofd.
Vrij drukke wegen voor een pandemie waar de regering heeft aangegeven werk zoveel mogelijk thuis.
Er is in dit topic door de specialisten al vaker aangegevne dat de scholen sluiten geen optie zou zijn, en niet zou helpen.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:46:
[...]
We konden ook beginnen met eerst scholen online laten gaan. Getuige dat de grootste besmettingsgroepen de mensen van 10 tot 19 (middelbare scholieren) en 50 tot 59-jarigen (hun ouders) zijn, dan lijkt me dit niet heel onlogisch. Nee, we gaan gelijk de ondernemers mee de val innemen.
Dus dat zou niet echt helpen. Kunnen we volgende week alsnog een lockdown invoeren. Dat schiet dus niet op.
Virussen? Scan ze hier!
Dat gebeurt vannacht dus, dat de scholen sluiten. Definite van het woord lockdown lijken we anders te zien.wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:51:
[...]
Er is in dit topic door de specialisten al vaker aangegevne dat de scholen sluiten geen optie zou zijn, en niet zou helpen.
Dus dat zou niet echt helpen. Kunnen we volgende week alsnog een lockdown invoeren. Dat schiet dus niet op.
En voor de economie is een lockdown ook beter dan doorkwakkelen:wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:51:
[...]
Er is in dit topic door de specialisten al vaker aangegevne dat de scholen sluiten geen optie zou zijn, en niet zou helpen.
Dus dat zou niet echt helpen. Kunnen we volgende week alsnog een lockdown invoeren. Dat schiet dus niet op.
https://nos.nl/artikel/23...raks-sneller-groeien.html
De kinderen waren er wel klaar mee na de vorige keer.
Ik vind het allemaal wel best worden, ik ga ze ook niet meer dwingen dit keer.
Kansloos geneuzel...
Kinderen tot 12 jaar moeten binnenblijven en met kerst komt iedereen weer lekker samen
Ik voel mijn voor een volgende zomervakantie ook veel minder bezwaard om de kinderen iets eerder thuis te houden als het mij beter uitkomt!
Pffff
De scholen sluiten toch pas woensdag? Al weet ik niet of er woensdag nou nog wel of niet op school lesgegeven wordt.Soccer98 schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:52:
[...]
Dat gebeurt vannacht dus, dat de scholen sluiten. Definite van het woord lockdown lijken we anders te zien.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Ja euh, niet dus.BlakHawk schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:53:
Kinderen tot 12 jaar moeten binnenblijven en met kerst komt iedereen weer lekker samen
https://niels.nu
Precies. Nu even door de zure appel, en het zoet komt daarna vanzelf weer.Adlermann schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:52:
[...]
En voor de economie is een lockdown ook beter dan doorkwakkelen:
https://nos.nl/artikel/23...raks-sneller-groeien.html
Echt, ik snap de hele massa-hysterie allemaal niet zo. Het is niet alsof de wereld vannacht om 00:00 ophoudt te bestaan ofzo, of dat dit nog een eeuw gaat duren.
Beter dan pappen en nathouden, want dat is de methode die we al maanden hanteren, en waarvan nu wel duidelijk is dat die niet werkt, gezien de almaar oplopende cijfers.
Virussen? Scan ze hier!
[ Voor 91% gewijzigd door Ramzzz op 14-12-2020 15:57 ]
"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan
Jij hebt geen kinderen zeker? Ik moet mijn dochter van 3 al driekwart jaar vertellen wat ze allemaal niet mag vanwege het coronavirus. De 8 weken zonder kinderdagverblijf en peuterschool hakken er echt wel in kan ik je vertellen en daar gaan we er straks dus gewoon weer 4 weken bij optellen. Als volwassene is het al moeilijk positief te blijven met al die maatregelen maar voor een kind die praktisch wordt opgesloten in huis is het gewoon een ramp.wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:54:
[...]
Precies. Nu even door de zure appel, en het zoet komt daarna vanzelf weer.
Echt, ik snap de hele massa-hysterie allemaal niet zo. Het is niet alsof de wereld vannacht om 00:00 ophoudt te bestaan ofzo, of dat dit nog een eeuw gaat duren.
Beter dan pappen en nathouden, want dat is de methode die we al maanden hanteren, en waarvan nu wel duidelijk is dat die niet werkt, gezien de almaar oplopende cijfers.
Volgens mij mag ze prima nog naar buiten...en lijkt me verder een 1ste wereld probleem als je jullie een kind van 3 niet kunnen vermaken. Enige wat mist is het sociale contact met andere kinderen, maar ook dat wordt niet verboden in de lockdown.3raser schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:01:
[...]
Jij hebt geen kinderen zeker? Ik moet mijn dochter van 3 al driekwart jaar vertellen wat ze allemaal niet mag vanwege het coronavirus. De 8 weken zonder kinderdagverblijf en peuterschool hakken er echt wel in kan ik je vertellen en daar gaan we er straks dus gewoon weer 4 weken bij optellen. Als volwassene is het al moeilijk positief te blijven met al die maatregelen maar voor een kind die praktisch wordt opgesloten in huis is het gewoon een ramp.
En ja ik heb wel kinderen 2 stuks van 6 en 8 die alles snappen en waar we het beste van maken...
[ Voor 5% gewijzigd door bvbal79 op 14-12-2020 16:05 ]
Het wordt nog gekker, ze vliegen nu zelfs personeel van over het hele land in bij de kappers: Topdrukte bij kappers na uitlekken maatregelen: 'We hebben zelfs personeel uit Utrecht ingevlogen'MikeyMan schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:02:
Ah, naast de stadscentra die vollopen, stroomt mijn mailbox ook vol met aankondigingen van extra koopavonden tot 20:00 vanavond.
Die blijven zelfs tot middernacht (!) open hiervoor. Volgens mij heb je het dan écht allemaal nog niet begrepen waar het om gaat
Virussen? Scan ze hier!
Mooi al die "ondernemers" die het juiste doen... Laten we ze nog maar wat extra miljarden toestoppen.MikeyMan schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:02:
Ah, naast de stadscentra die vollopen, stroomt mijn mailbox ook vol met aankondigingen van extra koopavonden tot 20:00 vanavond.
Op mijn Facebook zojuist:MikeyMan schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:02:
Ah, naast de stadscentra die vollopen, stroomt mijn mailbox ook vol met aankondigingen van extra koopavonden tot 20:00 vanavond.
:fill(white):strip_exif()/f/image/4KKy3Ul1VKan0q46Eorqg8sG.png?f=user_large)
Ik snap het wel hoor, maar het steekt toch.
Automatisch crypto handelen via een NL platform? Check BitBotsi !
Maar wel de maatregelen supporten:wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:03:
[...]
Het wordt nog gekker, ze vliegen nu zelfs personeel van over het hele land in bij de kappers: Topdrukte bij kappers na uitlekken maatregelen: 'We hebben zelfs personeel uit Utrecht ingevlogen'
Die blijven zelfs tot middernacht (!) open hiervoor. Volgens mij heb je het dan écht allemaal nog niet begrepen waar het om gaat
https://www.omroepbrabant...-het-eens-met-de-lockdown
Aan de andere kant, zaten mijn kinderen van 11 en 14 vurig te hopen op 3 weken vakantie.3raser schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:01:
[...]
Jij hebt geen kinderen zeker? Ik moet mijn dochter van 3 al driekwart jaar vertellen wat ze allemaal niet mag vanwege het coronavirus. De 8 weken zonder kinderdagverblijf en peuterschool hakken er echt wel in kan ik je vertellen en daar gaan we er straks dus gewoon weer 4 weken bij optellen. Als volwassene is het al moeilijk positief te blijven met al die maatregelen maar voor een kind die praktisch wordt opgesloten in huis is het gewoon een ramp.
En verder kan ik me ook niet inbeelden dat er geen "playdates" afgesproken kunnen worden. Beetje rouleren en je kan gewoon de hele dag (thuis) werken.
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don’t.
Een van de betere kanten van de coronacrisis is dat iedere maillijst waar ik ooit op heb gestaan zichzelf kenbaar heeft gemaakt de afgelopen maanden (vooral rondom black friday). Dus ik heb me eindelijk overal kunnen uitschrijven.MikeyMan schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:02:
Ah, naast de stadscentra die vollopen, stroomt mijn mailbox ook vol met aankondigingen van extra koopavonden tot 20:00 vanavond.
IF IF = THEN THEN THEN = ELSE ELSE ELSE = IF;
Ik vind het wel een hele negatieve mindset. Er is nog zoveel mogelijk, maar je moet zelf er wat positiever naar kijken. Het is wel gezellig dat ze thuis zijn en je kunt inderdaad minder dan van de zomer, maar zo erg is t allemaal niet3raser schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:01:
[...]
Jij hebt geen kinderen zeker? Ik moet mijn dochter van 3 al driekwart jaar vertellen wat ze allemaal niet mag vanwege het coronavirus. De 8 weken zonder kinderdagverblijf en peuterschool hakken er echt wel in kan ik je vertellen en daar gaan we er straks dus gewoon weer 4 weken bij optellen. Als volwassene is het al moeilijk positief te blijven met al die maatregelen maar voor een kind die praktisch wordt opgesloten in huis is het gewoon een ramp.
Komt dat niet door het abrupte besluit weer van Rutte? waarom geeft hij geen deadline. Vanaf zaterdag oid. Die ad-hoc lockdown besluiten hebben ze blijkbaar nog niet van geleerd, afgelopen keer was het met coffeeshops e.d ook hetzelfde verhaal.Drardollan schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:04:
[...]
Op mijn Facebook zojuist:
[Afbeelding]
Ik snap het wel hoor, maar het steekt toch.
Ik hoorde ook dat Duitsland ook 3 dagen de tijd kregen om nog een en ander te halen.
Wat mag ze niet dan? Mijn zoontje van 3 mag volgens mij nagenoeg alles wat hij normaal ook doet.3raser schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:01:
[...]
Jij hebt geen kinderen zeker? Ik moet mijn dochter van 3 al driekwart jaar vertellen wat ze allemaal niet mag vanwege het coronavirus. De 8 weken zonder kinderdagverblijf en peuterschool hakken er echt wel in kan ik je vertellen en daar gaan we er straks dus gewoon weer 4 weken bij optellen. Als volwassene is het al moeilijk positief te blijven met al die maatregelen maar voor een kind die praktisch wordt opgesloten in huis is het gewoon een ramp.
Die weken gemis aan KDV hakken er meer in bij m’n ex en mij dan bij hem.
Verwijderd
Eens, ze vragen er gewoon om op deze manier.Minaaj schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:07:
[...]
Komt dat niet door het abrupte besluit weer van Rutte? waarom geeft hij geen deadline. Vanaf zaterdag oid. Die ad-hoc lockdown besluiten hebben ze blijkbaar nog niet van geleerd, afgelopen keer was het met coffeeshops e.d ook hetzelfde verhaal.
Ik hoorde ook dat Duitsland ook 3 dagen de tijd kregen om nog een en ander te halen.
Ingevlogen ?wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:03:
[...]
Het wordt nog gekker, ze vliegen nu zelfs personeel van over het hele land in bij de kappers: Topdrukte bij kappers na uitlekken maatregelen: 'We hebben zelfs personeel uit Utrecht ingevlogen'
Die blijven zelfs tot middernacht (!) open hiervoor. Volgens mij heb je het dan écht allemaal nog niet begrepen waar het om gaat
Stelletje dwazen.
Die dead-line is er: om 00:00 vanavond.Minaaj schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:07:
[...]
Komt dat niet door het abrupte besluit weer van Rutte? waarom geeft hij geen deadline.
Mag niet als een verassing komen, want iedereen die de laatste 3 dagen het nieuws gevolgd heeft wist dat dit eraan zat te komen.
Virussen? Scan ze hier!
Nee, het komt door het uitlekken. Bij kleine veranderingen snap ik wel dat er dingen lekker, dan kan je alvast even "in masseren". Maar snap niet dat ze hier geen embargo op hebben gegooid.Minaaj schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:07:
[...]
Komt dat niet door het abrupte besluit weer van Rutte? waarom geeft hij geen deadline. Vanaf zaterdag oid. Die ad-hoc lockdown besluiten hebben ze blijkbaar nog niet van geleerd, afgelopen keer was het met coffeeshops e.d ook hetzelfde verhaal.
Ik hoorde ook dat Duitsland ook 3 dagen de tijd kregen om nog een en ander te halen.
The ships hung in the sky in much the same way that bricks don’t.
Nu nog snel even winkelen, ook al sta je met 100 man in de rij!
Dit zijn waarschijnlijk dezelfde mensen die direct na het eindigen van de lockdown weer vol gas door gaan, alsof er nooit corona heeft plaatsgevonden.
Wat me nu een goed idee lijkt (wel lastig ivm privacy en praktische haalbaarheid natuurlijk), zet iedereen die juist nu aan het winkelen is op een voorrangslijst om gevaccineerd te worden!
Want deze groep is (hoogstwaarschijnlijk) verantwoordelijk voor de verspreiding van het virus.
Hoe meer mensen erbij betrokken zijn, hoe groter de kans op lekken is. Groot nieuws houden ze niet lang onder de pet op die manier.Standeman schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:09:
Maar snap niet dat ze hier geen embargo op hebben gegooid.
Geen kinderen op de basisschool en/of werk neem ik aan?wildhagen schreef op maandag 14 december 2020 @ 14:54:
[...]
Precies. Nu even door de zure appel, en het zoet komt daarna vanzelf weer.
Echt, ik snap de hele massa-hysterie allemaal niet zo. Het is niet alsof de wereld vannacht om 00:00 ophoudt te bestaan ofzo, of dat dit nog een eeuw gaat duren.
Beter dan pappen en nathouden, want dat is de methode die we al maanden hanteren, en waarvan nu wel duidelijk is dat die niet werkt, gezien de almaar oplopende cijfers.
Nou, ik zou ze liever op een andere lijst zetten. Maar dit zal ik maar niet online zettengustaveau schreef op maandag 14 december 2020 @ 16:10:
Helaas zie je aan het gedrag van de mensen dat ze niet begrijpen waar het om gaat....
Nu nog snel even winkelen, ook al sta je met 100 man in de rij!
Dit zijn waarschijnlijk dezelfde mensen die direct na het eindigen van de lockdown weer vol gas door gaan, alsof er nooit corona heeft plaatsgevonden.
Wat me nu een goed idee lijkt (wel lastig ivm privacy en praktische haalbaarheid natuurlijk), zet iedereen die juist nu aan het winkelen is op een voorrangslijst om gevaccineerd te worden!
Want deze groep is (hoogstwaarschijnlijk) verantwoordelijk voor de verspreiding van het virus.
Dit topic is gesloten.
![]()
Dit topic is bedoeld voor het bespreken van de ontwikkelingen rond het Coronavirus in Nederland en België in het algemeen, dus nieuws over besmettingen, (nieuwe) maatregelen en de invloed daarvan, met een serieuze insteek, dus geen slowchat.
Ook persoonlijke anekdotes over mensen die zich niet aan maatregelen houden hoeven niet in dit topic.
Let op: GoT is niet de plek voor medische adviezen.
Wil je informatie over corona raadpleeg dan de officiële overheid informatie op: Ik maak me zorgen over mijn gezondheid. Wat moet ik doen?
Overige topics:
• Ontwikkelingen rond het Coronavirus wereldwijd
• Wetenschappelijke ontwikkelingen rond het Coronavirus
• Coronavirus Slowchat #2
• Het nut en de noodzaak van mondkapjes
• Kennis- en ervaringstopic mondneusmaskers (mondkapjes)
• De Coronavaccins