Ik heb vorige week de wielen van de MY van m'n meisje 'gerouleerd': voor naar achter v.v. Normaal deed ik dat bij zomer/winterwielen-wissel, maar met prutwinters ben ik niet zo overtuigd meer van het nut van winterbanden. En ik HAAT kou, dus wintersporten heb ik lang geleden al afgezworen (hoewel het wintersporten tegenwoordig een stuk warmer is, hoor ik...).
Volgens de handleiding moet rouleren bij elke 10.000 kilometer, maar ik was wat te laat: er stond al 18K op. Geen idee wat de implicaties daarvan zijn.
Een paar opmerkingen:
Volgens de handleiding moet rouleren bij elke 10.000 kilometer, maar ik was wat te laat: er stond al 18K op. Geen idee wat de implicaties daarvan zijn.
Een paar opmerkingen:
- Op het oog geen zichtbaar groot verschil in profieldiepte tussen voor en achter (meisje rijdt rustig, en op 'Chill')
- Achter de wieldeksels nog nooit zo'n mooie schone situatie tegengekomen: remstof is minimaal (zoals te verwachten, er wordt fanatiek ge-one-pedal-drived in deze auto)
- Ik heb op YT filmpjes gezien van mensen die met één garagekrik beide wielen van de grond tilden, maar ik heb het toch maar even met twee krikken gedaan.
- Ik heb een nieuwe momentsleutel nodig, die tot 150Nm voldoet niet (meer)...