Op een langer traject laat Tesla niet alle snelladers zien op de route, enkel de eerste stukjes. En dan kan hij je dus al een route hebben voorgesteld die helemaal niet efficiënt zou zijn als je de SuC buiten beschouwing zou hebben kunnen laten.
Anders, op een rustig stuk aan 100 met weinig verkeer lukt dat ook prima als de AP aan staat, of in de file is het ook nogal simpel.
Kijken naar het scherm kan al een nuil opleveren van de AP, is dus helemaal niet veilig volgens Tesla. De auto zou dit gewoon standaard moeten voorstellen. Zeker nu alles is opengesteld voor non-Tesla's gaan SuC straks gewoon sneller vol zijn. En dan? Dan stuurt Tesla je op een andere route met een SuC. Gewoon vreselijk onhandig.
Wat ook kan is gewoon de voorverwarming laten gaan goor de Suc, maar dan een snellader langs het traject aan rijden.
Vreselijk onhandig, want dan heeft Tesla je dus al op een route gegooid waar een SuC op zit, terwijl dat wellicht helemaal niet de meest efficiënte route hoeft te zijn - zeker als je in een gebied moet zijn waar weinig SuCs zijn of ze zijn vol. Je hoort gewoon een optie te hebben om niet enkel op SuCs te laten sturen maar op alle snelladers in het bepalen van de route. Het is 2024.
Ik zie meer oplossingen dan problemen.
Dat zijn workarounds, geen oplossingen voor het hoofdprobleem: je hoort gewoon een optie te hebben om niet enkel op SuCs te laten sturen maar op alle snelladers op je route. En volledig automatisch want het is 2024. Dit doet een Dacia zelfs.
Ik wil helemaal niet meer op SuC rijden want wat je steeds meer ziet is een SuC station dat nog 8 plekken vrij lijkt te hebben maar toch bezet is omdat er andere EVs op geparkeerd staan die twee plekken nodig hebben (wat hun goed recht is).
[
Voor 6% gewijzigd door
Giga op 12-04-2024 09:22
]