JohanB schreef op dinsdag 27 februari 2024 @ 13:12:
[...]
Mooi dat er weer een heel ander punt bij gehaald wordt, wat drogredenen en andere zaken.
1. Het slaat niet op mij: er zijn mensen die aangeven dat ze sommige informatie niet kunnen vinden, daar ben ik het wel mee eens, niet alles si even makkelijk te vinden en dat heb ik aangegeven
2. WLTP zal hetzelfde blijven met een resistive/PTC zoals eerder uitgelegd; want niet gebruikt in WLTP condities. Maar WEL veel impact in de winter, dus dat zou je een worst kunnen interesseren
3. Ik denk ook niet dat het gaat gebeuren, maar heeft wederom niks met de discussie te maken.
Wel, jij blijft maar op die nagel kloppen.
Als mensen die dingen met 100% zekerheid willen, dan moet jouw advies zijn: koop iets anders.
Ik heb de MY laten bestellen met parkeersensoren, en was niet bijzonder happy dat die er uit gingen. De eerste maanden was vision kak, maar inmiddels vind ik het prima.
Dat is de manier waarop Tesla werkt.
Ik kan me niet voorstellen dat ze er mee weg komen om één van hun belangrijkste troeven ineens af te schaffen. Het is deel van de autobeleving.
En voor een individuele klant zal Tesla dat gedrag echt niet veranderen.
Maar bij elk merk staat er in het contract of offerte: wijzigingen voorbehouden.
Ook andere merken voeren wijzigingen door en vertellen je het niet eens altijd. Als dat belangrijke wijzigingen zijn, dan kan je mogelijk de verkoop terugdraaien, maar dat kan rechtbankwerk worden.
[
Voor 3% gewijzigd door
Tommie12 op 27-02-2024 13:20
]