when you kill one, it's a tragedy.CarJunkyXL schreef op maandag 25 april 2022 @ 11:11:
[...]
Zelf snap ik dit soort berichten niet in de media. Hiermee wordt geimpliceerd dat het ene mensen leven meer waard is dan een ander. Zelfde als ze zeggen: X aantal gewonden. waaronder zoveel kinderen.
when you kill 10 million, it's a statistic.
Kinderen zijn 'heilig' in veel samenlevingen.
Als mannen elkaar kapot willen schieten op het slagveld, prima, maar bescherm kinderen.
En soms moet je even met beide voeten op aarde, om een gezicht erbij te krijgen ipv koude dode letters in nieuwsberichten 'x doden'.
Het zijn wel mensen namelijk, met een leven.
Waarom waren die raketten nodig? Waarom moet er zo nodig vanuit de Kaspische Zee helemaal naar Odessa geschoten worden met raketten die dus blijkbaar helemaal niet zo accuraat zijn en dus van het ene op het andere moment dit kind wegrukken uit het leven.
Erg belangrijk om in elk geval te kunnen zien wat er soms aan de andere kant van zo'n raketinslag zit. Niet dat het de Russen boeit, maar toch.
En uiteraard hebben die 20k dode Russen ook een moeder en een vriendin.
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 25-04-2022 11:17 ]