Het Grote World Of Warcraft Topic - Deel 142 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 10 Laatste
Acties:
  • 12.834 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header01.gif
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header02.gif

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_welkom.jpg
Welkom bij deel 142,

Welkom in het grote World of Warcraft topic op GoT!!!

Er staan waarschuwingen aan het einde van deze topicstart.
Een vriendelijk verzoek je te hieraan houden aub!

Veel plezier in dit topic. ;)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_inhoudsopgave.jpg




Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_patchnotes.jpg

Met regelmaat brengt Blizzard nieuwe patches uit om World of Warcraft te verbeteren. De patchmirrors voor een handmatige installatie vind je hier.

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 9 miljoen spelers wereldwijd verspreid over Noord-Amerika, Australië, Europa, China, Taiwan en Korea.

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Hieronder nog een tijdlijn van alle Warcraft games bekend:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/06fc39802e1e2e0ad05249adcffe5f7c/full.jpg


naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de eerste uitbreiding op WoW. The Burning Crusade is uitgebracht op 16 januari 2007. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• je een nieuw avontuur wilt starten als Blood Elf of Draenei
• je na lvl 60 nog verder wilt versterken naar lvl 70
• je mooie ringen, kettingen en juwelen wilt maken dmv Jewelcrafting

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

naar boven


Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_WotLK.jpg

In het begin van augustus 2007 heeft Blizzard officieel aangekondigd op Blizzcon dat er een nieuwe expansion gaat uitkomen voor World of Warcraft.

World of Warcraft: The Wrath of the Lich King is de naam van deze tweede expansion van WoW. Ook deze uitbreiding zal apart aangeschaft moeten worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel.

De nieuwe mogelijkheden die deze uitbreiding straks gaat bieden zijn:
• De nieuwe Hero class: Death Knight.
• Weer 10 levels verder omhoog. Van lvl 70 naar lvl 80.
• De splinternieuwe profession: Inscription
• Het bezoeken van het koude dode noorden oftewel het continent Northrend, de plek waar Lich King Arthas woont.
• Het verwoesten van gebouwen dmv de nieuwe belegeringswapens
• Een nieuw systeem om je character's uiterlijk aan te passen
• Veel nieuwe dungeons verspreid over de wereld van World of Warcraft
• En nog veel meer......

Een officiele releasedatum van de addon is nog niet bekend. Voorlopig worden we nog even lekkergemaakt door alle artwork, screenshots en filmpjes. Het is het wachten op Blizzard die een officiele datum geeft en natuurlijk het belangrijkste de expansion zelf.

Meer info: The Wrath of the Lich King website

Tevens heeft Blizzard een preview trailer uitgebracht van dit moois. Dit filmpje kun je hieronder bekijken.



naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer € 20,-.
De uitbreiding (TBC) kost € 35,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• € 13,- (betaling per maand)
• € 12,- (betaling per 2 maanden)
• € 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn 3 betalingsmethoden:
• Credit card
• Prepaid cards (kost: € 26,99 en geeft je 60 dagen extra speeltijd)
• Direct debt (automatische incasso)


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.


Downloaden
Ook is het mogelijk om World of Warcraft client + de uitbreiding The Burning Crusade te downloaden.
De locaties hiervoor zijn:LET OP: Voor deze links naar de europese client software dien je in te loggen met je EU-WoW account!!!

Tip: Er is een trucje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Let op: Om de content van Burning Crusade te kunnen gebruiken moet je jouw gebruikersaccount upgraden naar een Burning Crusade gevalideerd account. De key die je hiervoor nodig hebt, zit in de World of Warcraft - Burning Crusade Expansion Pack.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_rassen.jpg






Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_orc.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_undead.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_tauren.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_troll.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dreanei.gif...*Draenei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)


De battlegrounds
World of Warcraft kent 4 verschillende battlegrounds. Te weten Warsong Gulch, Arathi Basin, Alterac Valley en Eye of the Storm (Burning Crusade only). Straks met Wrath of the Lich King komt hier een 5e bij. Deze zal gebruik maken van de nieuwe Siege Weapons functionaliteit.

Klik op onderstaande afbeeldingen om meer te weten over de battleground.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_wsg.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_ab.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_av.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_eots.jpg


Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_10.jpg

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_endgame.jpg

Als je het spel net begint met spelen bestaat het vooral uit het doorlopen van de verhaallijn, het ontdekken van de wereld, experimenteren met professions. Op een gegeven moment zit je aan de level-cap (level 70 in TBC) en kun je dus niet meer "beter worden" door XP te verzamelen. Vanaf dat moment kun je alleen nog maar beter worden met gear. En eigenlijk begint daar een compleet nieuw gedeelte in het spel, genaamd "end-game content".

Als je net level 70 bent geworden zul je voornamelijk de 5-mans instances veel doen, omdat daar weinig coördinatie voor nodig is en je er hard op vooruit kan gaan. Maar op een gegeven moment zul je ook de beste gear hebben die daar beschikbaar is en dan komen we uit bij raiden.

Raiden is het clearen van hele moeilijke instances met grote groepen, tegen hele goede beloningen (epic gear). Voorheen (toen de level cap nog op level 60 lag) had je daar meestal een groep van 40 man voor nodig (de instances waren op level 60: Onyxia's lair, Molten Core, Blackwing Lair, Ahn'Qiraj en Naxxramas).

In The Burning Crusade is dit veranderd: de eerste raid-instance heeft 10 spelers nodig (Kharazan) en de overige instances - in volgorde van moeilijkheid: Gruul's lair, Magtheridons Lair, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Caverns of Time: Mount Hyjal - hebben 25 spelers nodig.

Voor succesvol raiden is veel coördinatie nodig, goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Meestal zijn er één of meerdere officers die hier enorm veel tijd in stoppen, goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.

In deze raid dungeons worden van elke baas gemiddeld 2 tot 3 epic-items. Natuurlijk wil iedereen deze epic-items hebben. Om dit soepel te laten verlopen hebben een aantal handige spelers hier een systeem voor ontwikkeld die door guild zelf in te richten valt. Met dit sublieme puntensysteem oftwel DKP-systeem kun je met DKP-punten bieden op deze zeldzame items. Hoe deze punten te verdienen zijn hangt meestal af van de guild zelf, maar de meeste guild delen deze punten uit aan de hand van aanwezigheid tijdens raids (meer meedoen in raid = meer DKP punten).

Meer info:
The Burning Crusade Instance vergelijking - Een handig overzicht om de instances van The Burning Crusade met elkaar te vergelijken op moeilijkheidsgraad.
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_05.jpg

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info
In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid
Druid wiki pagina

Rogue
World of Ming - Strategy Articles
Shadowpanther - Rogue AEP Charts, Articles & Strategies
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 1 - Starting Out
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 2 - Advanced

Hunter
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het Afbeeldingslocatie: http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.
Tka something - forum over hunter technieken.
Petopia - Petopia is een "database" vol met info over hunterpets. Welke goed zijn voor bepaalde doeleinden, en waar je ze kan tamen bijvoorbeeld.

Paladin
Paladin Tanking Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als paladin moet tanken en wat erbij komt kijken.

Shaman
Shammy @ wikispaces - Uitgebreide shaman wiki

Warrior
Warrior (tanking) Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als warrior door Azeroth en Outland kan baggeren. Compleet met talent builds en macro's.

Priest
Shadowpriest - Discussie forum voor shadowpriest.

Warlock
warlock guides op het WoW forum - Index van een aantal zeer interresante warlock guides op het forum van WoW.

Mage
Mage Guide - Uitgebreid topic op het WoW forum over alles van een mage. Talentbuilds, leveling guides, water elemental tips, AoEgrind tips, mage macro's en nog veel meer.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_03.jpg

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.


Algemene websites:
WoWhead - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

Thottbot - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel. Wel veel feedback van andere users.

WoW @ Allakhazam - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

Goblin Workshop - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

WoW Digger - De WoW database van World of War. Alles is erg eenvoudig op te vragen in tegenstelling tot de andere database sites.

10 Ton Hammer - Nog een algemene website waar veel informatie over WoW is te vinden. Tevens heeft de site vele guides welke erg uitgebreid en nuttig zijn. Een goed voorbeeld zijn deze leveling guides voor zowel Alliance als Horde.

Amp WoW - Net als WoWhead en Thottbot een uitgebreide database om items, quests, NPC's etc... op te zoeken.

WoW wiki - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.

WowJutsu - WoWJutsu is een site die bijhoud welke guild waar staat in worldranking, realmrank enz. De site is gebaseerd op WoWarmory profiles, zodra er loot van de boss in die guild aanwezig is wordt de bosskill geupdate. Ook is hier te zien welke loot er is gedropped voor welke guild.

World of Warcraft realm statistieken (wowrealms.com)
Voor EU, klik hier. Voor US, klik hier.


Overige ingame informatie websites:
Patch mirrors
Acroniemen of afkortingen van WoW voor de beginner.
World of Warcraft Europe Armory
World of Warcraft USA Armory

Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps - Gedetailleerde maps van alle instances
Bosskillers.com - Uitgebreide site over bosses
Fraps - Klein (maar fijn) programmaatje om screenshots/filmpjes mee te capturen tijdens het gamen. Zie FAQ op hun site voor meer informatie.
Elitist Jerks - Een informatief forum met talloze theorycrafters. Voor elke class zijn er de benodigde guides en endgame raiding adviezen. Specs, macro's en nog veel meer.
WoW Web Stats - Handige site/tool voor het bijhouden van combat log tijdens een raid.
World of Warcraft Chat Command List - Een lijst met de mogelijke chat commands te gebruiken in de chat van WoW.


Addons en Macro websites:
Addons:
WoW Ace - -Ace2- addons die bekend staan om hun lage eis in performance van je pc.
Curse - De grootste addon site bekend. Kan je een addon niet vinden? Hier hebben ze hem!
WoW Interface - Kleinere database als Curse, maar zeker geen slechte site. Sommige addons die hier staan, heeft Curse niet!
World of War addonsite - Naast Curse is dit ook een hele grote addon site. Tevens heeft deze site ook hulp bij macro's.

Macro's
Borkweb.com - Erg goede uitleg voor het maken van macro's voor WoW 2.x
Macro Guide by Zekrynn - Duidelijke macro guide over alle macro aspecten.


World of Warcraft fansites:
WoW-nl - Nederlandse WoW fansite met contests en WoW prijzen.


Andere gerelateerde topics op GoT:
World Of Warcraft Macro's -- Post en/of vraag hier - Hulp nodig bij het maken van een macro, hier kunnen ze je helpen.
Het Grote World of Warcraft MOD topic - In dit topic kun je al je vragen over addons kwijt. Voor zowel zelf ontwikkelen als het aanvragen van een bepaalde addon.

naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_vtopics.jpg


Vorige topics:
naar boven

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_04.jpg

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/dysR7X2PapZ0j3ZskpbuDo2B/full.gif

Waarschuwing #1!!

Sommige mensen vinden het schijnbaar een kick om als eerste een reply te zetten in een nieuw deel van deze hardlopende topicreeks.
Posts als "First post!!!11one1" etc.. worden NIET gewaardeerd en deze laat je dus voortaan achterwege.
Indien er in de eerste post het woord "first post" of een variant daarop voorkomt, zal een moderator hierop ingrijpen. Je bent gewaarschuwd bij deze.


Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/dysR7X2PapZ0j3ZskpbuDo2B/full.gif

Waarschuwing #2!!

Het lijkt bijna een wekelijks ritueel te zijn op woensdag dat er geklaagd wordt over offline servers, omdat Blizzard deze nog niet klaar heeft met het onderhoudsproces ervan.
Je hoeft ons voortaan niet meer te laten weten dat je leven zinloos is zonder WoW, omdat je vrije tijd naar de klote is door blizzard's extended maintenance.
In plaats daarvan kun je beter een psychiater opzoeken. Die zijn specialisten op dit soort gebied en weten precies wat ze met je aanmoeten. Maar je kan natuurlijk ook gewoon normaal posten. ;)


Voor wijzigingen en/of opmerkingen mbt deze topicstart kun je een DM ( Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif ) of een email sturen naar de topicstarter.

In dit topic zijn uiteraard de Spielerij Policy en de richtlijnen uit de GoT FAQ van toepassing.

Veel plezier in WoW en dit topic!!!
naar boven


--------------
Topicstart skin door: Rakkerzero
Content door: Silk_dude + Rakkerzero
Hosting door: Kees (server van T.net)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bottom_bgrd.jpg

[ Voor 200% gewijzigd door Zeror op 09-12-2007 01:45 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 232504

*Zucht* verveel me nog steeds :|

Maar goed als ik thuis kom ff een ZA raid opstarten en hopen dat we hem kunnen clearen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 30-04 16:27
ik ga vanavond naar een SSC farmrun. hopelijk niet teveel nutteloze wipes door onoplettendheid..

baal ervan.. wil mn kael vial voor MH/BT..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 20:54
Vanavond weer niks te doen.... MH & BT zoals gewoonlijk weer in 2 dagen gedaan en dan hebben we 5 dagen om gewoon een beetje te gaan PvPen of wat ZA raids (boring)...

*Meh*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • B-BRAIN
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 10-04 20:09
pff hebben we een tank compleet gegeart gaat die transferren met het bericht dat die met bekenden wil gamen. zo beroert is dat. word dan niet 1 van de tanks van de guild

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
B-BRAIN schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:17:
pff hebben we een tank compleet gegeart gaat die transferren met het bericht dat die met bekenden wil gamen. zo beroert is dat. word dan niet 1 van de tanks van de guild
Tsja, dat is het risico dat je hebt in WoW. Je kunt hem niet op andere manier tegenhouden dan overtuigen om te blijven helaas. Je guild zal naar nieuwe tank opzoek moeten ;)

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 26-04 16:12
B-BRAIN schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:17:
pff hebben we een tank compleet gegeart gaat die transferren met het bericht dat die met bekenden wil gamen. zo beroert is dat. word dan niet 1 van de tanks van de guild
Zie je zo veel. Vind het ook ronduit asociaal.

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 237398

Rakkerzero schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:27:
[...]

Tsja, dat is het risico dat je hebt in WoW. Je kunt hem niet op andere manier tegenhouden dan overtuigen om te blijven helaas. Je guild zal naar nieuwe tank opzoek moeten ;)
Sommige posten het dan ook pas als ze al getransferred zijn, dan werkt het niet echt meer :P
Naja het is gewoon lekker irritant als je dat vaker gebeurt

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chromeeh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-05 12:21

chromeeh

the Gnome

Anoniem: 232504 schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 18:51:
*Zucht* verveel me nog steeds :|

Maar goed als ik thuis kom ff een ZA raid opstarten en hopen dat we hem kunnen clearen :)
2x Kara vanaaf...
1x de group van gister (Elo)
en een 2e group :D

"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-05 12:25

junglebeast

hier staat iets

Argh heb ik weer. Kom ik thuis, zet de PC aan en start WoW op. Boom. PC restart..en plots is me HDD verdwenen. Ik nog op de forums kijken of het iets met de client te maken heeft. Maar blijkbaar heb ik het zelfde euvel met andere games. Dus ff geen wow..balen nu.

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Duroth
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 27-04-2016

Duroth

No rest for the tweaked

Na tijden spelen level 53 bereikt, maar meer zit er de komende tijd niet in voor mij. Grinden is dood- en doodsaai, zeker als autoshot/petattack/wacht hunter, en quests heb ik er maar weinig, en verspreid over heel Azeroth. Level 60 zal dus komende tijd niet gaan lukken, laat staan 70.

Ter afwisseling heb ik besloten eens een 'twink' te maken, voor zover dat mogelijk is zonder een paar duizend gold weg te gooien. Cobalt Crusher + Icy voor WSG, Corpsemaker + Crusader voor AB, Shining Silver Breastplate, Dreamsinger, de meeste blues heb ik nu toch wel samen. Een enkele green waar nog een (BoE) blue moet komen. En misschien haal ik nog wat enchants, mocht ik een goeie deal vinden.

Op zich best leuk, ware het niet dat ik WSG 19 van de 20 keer verlies (en een enkele keer win dankzij een twink guild die met een volle party mee doet, wie, in tegenstelling tot de meeste spelers, wel weten hoe het moet). Jammer, want ook niet echt een goede motivatie om door te gaan. Maar nu zit ik toch met mijn hunter in mijn maag; level 53 stelt ook niks voor. Ik wil een epic mount, wat epic PvP gear, misschien een enkele instap-raid doen...

Hoe kan ik mijn hunter het best wat leveltjes omhoog tillen? Questen lijkt me het meest logisch, maar war dan? Om voor elke quest 20 minuten te moeten reizen, sja, dat schiet natuurlijk niet echt op. Heeft er iemand wat tips om het levelen wat aangenamer te maken? Waar zijn de quests te vinden? Wat doen jullie om de verveling tegen te gaan?

Of zijn er wellicht hulpvaardige tweakers aan Horde-zijde op Burning Blade te vinden die mijn oh zo zielige huntertje graag door een paar leuke instances loodsen? 8)7

Verder nog een vraagje wat betreft enchants; Momenteel heb ik, zoals gezegd, Cobalt Crusher met Icy, en Corpsemaker met Crusader. Over die laatste ben ik niet echt te spreken; de proc is zeldzaam, dat wist ik, maar er vallen tijdens een 1 on 1 battle zo weinig klappen gedurende de 15 seconden dat Crusader actief is. Mages en hunters die je kiten, en rogues en warriors die constant rondrennen, wat natuurlijk mijn DPS als een paladin flink gimped... Logisch, omdat rogues en warriors hun damage uit instants halen, en de white damage voor hen weinig bonus oplevert... Maar als pally haal ik mijn DPS uit procs, en die krijg ik alleen als ik ook daadwerkelijk white damage doe.

Daarom zat ik er aan te denken mijn Crusader enchant te vervangen door Fiery, en eventueel een 2e CC te kopen voor Crusader. Wat zijn jullie meningen hierover?


Corpsemaker
Binds when picked up
Two-Hand Axe
88 - 132 Damage Speed 3.80
(28.9 damage per second)
+15 Strength
+8 Stamina
Durability 100 / 100
Requires Level 29

Cobalt Crusher
Binds when equipped
Two-Hand Mace
74 - 111 Damage Speed 3.20
+ 5 - 5 Frost Damage
(30.5 damage per second)
Durability 100 / 100
Requires Level 29
Chance on hit: Blasts a target for 110 to 120 Frost damage.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • memento__mori
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 17-01 09:14
Ik heb de laatste tijd weer zin in WoW, maar het is nu al een jaar geleden dat ik gespeeld heb.
Ik sta dus enorm achter =) Wel wil ik opnieuw beginnen, dus is m'n vraag. Welke classes worden tegenwoordig weinig gespeeld en zijn dus vaak welkom in Party's?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HolyCorn
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online
memento__mori schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 21:48:
Ik heb de laatste tijd weer zin in WoW, maar het is nu al een jaar geleden dat ik gespeeld heb.
Ik sta dus enorm achter =) Wel wil ik opnieuw beginnen, dus is m'n vraag. Welke classes worden tegenwoordig weinig gespeeld en zijn dus vaak welkom in Party's?
LF2M tank + healer to "insert random instance"

Dit is nog steeds de meest geziene oproep in lfg channel (in ieder geval op Trollbane :p )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 228034

HolyCorn schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 22:03:
[...]

LF2M tank + healer to "insert random instance"

Dit is nog steeds de meest geziene oproep in lfg channel (in ieder geval op Trollbane :p )
Hetzelfde op mijn realm(Mazrigos)
Healer en tanks zijn altijd het meest gezocht en leveren je bijna 100% een party op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 117852

Duroth schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 21:48:
Na tijden spelen level 53 bereikt, maar meer zit er de komende tijd niet in voor mij. Grinden is dood- en doodsaai, zeker als autoshot/petattack/wacht hunter, en quests heb ik er maar weinig, en verspreid over heel Azeroth. Level 60 zal dus komende tijd niet gaan lukken, laat staan 70.

Hoe kan ik mijn hunter het best wat leveltjes omhoog tillen? Questen lijkt me het meest logisch, maar war dan? Om voor elke quest 20 minuten te moeten reizen, sja, dat schiet natuurlijk niet echt op. Heeft er iemand wat tips om het levelen wat aangenamer te maken? Waar zijn de quests te vinden? Wat doen jullie om de verveling tegen te gaan?
Lvl53, hmm.. Al begonnen/bezig in Un'goro, Felwood, Western Plaguelands? Zitten daar echt best veel quest iirc en die zijn solo, helemaal als BM hunter, heel goed te doen. Questen is idd de beste manier (probeer vooral quests te stacken, niet voor elke completed quest teruglopen maar meerdere quests achter elkaar doen in n zone en "loops" runnen in gebieden tot je 4-5 quests van 1 questhub completed hebt) maar soms is n paar uurtjes voluit grinden ook goed te doen als je n lekkere plek gevonden hebt qua mobs en andere spelers. Muziekje op en knallen. ;) Na die eerder genoemde zones ns gaan kijken in Silithus, Winterspring en Eastern Plaguelands en je zit zo op de 58-60. Dan Outlands in en je hebt quests zoals je nog nooit gezien hebt. :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SpeeDRaZoR3
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 02-05 01:04
HolyCorn schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 22:03:
[...]

LF2M tank + healer to "insert random instance"

Dit is nog steeds de meest geziene oproep in lfg channel (in ieder geval op Trollbane :p )
Op skull is het zon beetje altidj LF tank. Dus zou voor druid of pala gaan. Kan je altijd nog 1 van de 2 kanten op.

PSN: speedrazor3


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 01-05 11:38
Jup,, op Aerie Peak ook.
Daarom ga ik nu ook prot respeccen, en dan veel instancen, word elk uur wel een paar keer ge-whispert om te tanken ofzo :P

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
Ik heb net een mooie screenshot gemaakt :D

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/es5ZskY8qOdkJCvF1Dem3dQE/full.jpg

O-)

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HStyles
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 23-04 12:44
Weet iemand mischien wanneer de AV map verandert wordt?
Het begint mij een beetje de keel uit te hangen.
Iedereen die dadelijk gaat zeggen dat de map eerlijk is verdient een BAN en 2 maanden in een kooi.

Alle horde spelers hier zullen wel weten waar ik het over heb.:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • addictive
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 04-02 22:54
HStyles schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 23:13:
Weet iemand mischien wanneer de AV map verandert wordt?
Het begint mij een beetje de keel uit te hangen.
Iedereen die dadelijk gaat zeggen dat de map eerlijk is verdient een BAN en 2 maanden in een kooi.

Alle horde spelers hier zullen wel weten waar ik het over heb.:)
Ik speel horde, maar ik heb geen idee waar je het over hebt :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Security
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 06-10-2023

Security

it's just me

Gadver heb vanavond een baalavond.
Addons verkloote hele UI..
Dus ik dacht prima gooi repair en tegenaan.. Blijkt er geen enkele addon meer te werken !?
Moet nu opnieuw installeren sugt... :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 01-05 12:25

junglebeast

hier staat iets

Security schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 00:22:
Gadver heb vanavond een baalavond.
Addons verkloote hele UI..
Dus ik dacht prima gooi repair en tegenaan.. Blijkt er geen enkele addon meer te werken !?
Moet nu opnieuw installeren sugt... :'(
Welkom bij de club.. download op het moment de patch weer zodat ik ff op me ouwe pc wat kan spelen. Mijn druidje is nu bijna 50 en gaat lekker met de crits enzo. Het is ook wat drukker in de pre-tbc instances dus hopelijk een beetje tank ervaring op te gaan doen in ZF, ST en Strat etc...

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • heuveltje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 02:00

heuveltje

KoelkastFilosoof

addictive schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 23:55:
[...]

Ik speel horde, maar ik heb geen idee waar je het over hebt :?
Tijdens AV weekend tijdje geleden had guildie ruim 60 AV's gespeeld. was ongeveer 60/40 voor horde, maar horde op aszune is altijd meer pvp gericht geweest. Dus denk dat het toch redelijk neutraal is :)

Is daar trouwens nergens een overzicht van ? net zoiets als warcraft realms maar dan voor BG resultaten :)

Heuveltjes CPU geschiedenis door de jaren heen : AMD 486dx4 100, Cyrix PR166+, Intel P233MMX, Intel Celeron 366Mhz, AMD K6-450, AMD duron 600, AMD Thunderbird 1200mhz, AMD Athlon 64 x2 5600, AMD Phenom X3 720, Intel i5 4460, AMD Ryzen 5 3600 5800x3d


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 240109

Duroth schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 21:48:
Na tijden spelen level 53 bereikt, maar meer zit er de komende tijd niet in voor mij. Grinden is dood- en doodsaai, zeker als autoshot/petattack/wacht hunter, en quests heb ik er maar weinig, en verspreid over heel Azeroth. Level 60 zal dus komende tijd niet gaan lukken, laat staan 70.

Ter afwisseling heb ik besloten eens een 'twink' te maken, voor zover dat mogelijk is zonder een paar duizend gold weg te gooien. Cobalt Crusher + Icy voor WSG, Corpsemaker + Crusader voor AB, Shining Silver Breastplate, Dreamsinger, de meeste blues heb ik nu toch wel samen. Een enkele green waar nog een (BoE) blue moet komen. En misschien haal ik nog wat enchants, mocht ik een goeie deal vinden.

Op zich best leuk, ware het niet dat ik WSG 19 van de 20 keer verlies (en een enkele keer win dankzij een twink guild die met een volle party mee doet, wie, in tegenstelling tot de meeste spelers, wel weten hoe het moet). Jammer, want ook niet echt een goede motivatie om door te gaan. Maar nu zit ik toch met mijn hunter in mijn maag; level 53 stelt ook niks voor. Ik wil een epic mount, wat epic PvP gear, misschien een enkele instap-raid doen...

Hoe kan ik mijn hunter het best wat leveltjes omhoog tillen? Questen lijkt me het meest logisch, maar war dan? Om voor elke quest 20 minuten te moeten reizen, sja, dat schiet natuurlijk niet echt op. Heeft er iemand wat tips om het levelen wat aangenamer te maken? Waar zijn de quests te vinden? Wat doen jullie om de verveling tegen te gaan?

Of zijn er wellicht hulpvaardige tweakers aan Horde-zijde op Burning Blade te vinden die mijn oh zo zielige huntertje graag door een paar leuke instances loodsen? 8)7

Verder nog een vraagje wat betreft enchants; Momenteel heb ik, zoals gezegd, Cobalt Crusher met Icy, en Corpsemaker met Crusader. Over die laatste ben ik niet echt te spreken; de proc is zeldzaam, dat wist ik, maar er vallen tijdens een 1 on 1 battle zo weinig klappen gedurende de 15 seconden dat Crusader actief is. Mages en hunters die je kiten, en rogues en warriors die constant rondrennen, wat natuurlijk mijn DPS als een paladin flink gimped... Logisch, omdat rogues en warriors hun damage uit instants halen, en de white damage voor hen weinig bonus oplevert... Maar als pally haal ik mijn DPS uit procs, en die krijg ik alleen als ik ook daadwerkelijk white damage doe.

Daarom zat ik er aan te denken mijn Crusader enchant te vervangen door Fiery, en eventueel een 2e CC te kopen voor Crusader. Wat zijn jullie meningen hierover?


Corpsemaker
Binds when picked up
Two-Hand Axe
88 - 132 Damage Speed 3.80
(28.9 damage per second)
+15 Strength
+8 Stamina
Durability 100 / 100
Requires Level 29

Cobalt Crusher
Binds when equipped
Two-Hand Mace
74 - 111 Damage Speed 3.20
+ 5 - 5 Frost Damage
(30.5 damage per second)
Durability 100 / 100
Requires Level 29
Chance on hit: Blasts a target for 110 to 120 Frost damage.
sorry voor de lange quote, is gewoon een lange post ;)

maar ik heb compleet hetzelfde probleem.. ben lvl 54. Ook geen echte q gebieden meer, winterspring eastern en western, felwood etc. overal al geweest.. waarschijnlijk gewoon niet alles goed gedaan en mis ook veel van die follow op q's... ik ben van plan om 4/5 lvl's te grinden.. ik snak naar outland.. maar dat grinden duurt gewoon best lang :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chromeeh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-05 12:21

chromeeh

the Gnome

Quests > grinden
Zeer zeker tussen lvl 30 -- 60, enja je moet wel de chain quests doen die leveren sloten xp op :)

"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 232504

Rakkerzero schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 23:13:
Ik heb net een mooie screenshot gemaakt :D

[afbeelding]

O-)
Lol erg mooi..welke bergen zijn dat? is dat in STV? :P _O-


mount everest is er niks bij ;)

[ Voor 7% gewijzigd door Anoniem: 232504 op 08-12-2007 10:33 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 02-05 12:43

Bezulba

Formerly known as Eendje

B-BRAIN schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:17:
pff hebben we een tank compleet gegeart gaat die transferren met het bericht dat die met bekenden wil gamen. zo beroert is dat. word dan niet 1 van de tanks van de guild
tjah had je maar niet je tank voor alles moeten gaan gearen.. wij hebben ook die idiote regel en ik zie het echt nog wel gebeuren dat een nieuwe prot tank in vol t4 en 3 t5 gewoon lekker quit (terwijl ik dan lekker nog op mijn tier5 mag wachten want het is zo tof verdeelt... warrior druid priest.. had blizzard niet kunnen bedenken dat 60% van de raid op die tokens wacht? :|

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 130680

Duroth schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 21:48:
Na tijden spelen level 53 bereikt, maar meer zit er de komende tijd niet in voor mij. Grinden is dood- en doodsaai, zeker als autoshot/petattack/wacht hunter, en quests heb ik er maar weinig, en verspreid over heel Azeroth. Level 60 zal dus komende tijd niet gaan lukken, laat staan 70.


Hoe kan ik mijn hunter het best wat leveltjes omhoog tillen? Questen lijkt me het meest logisch, maar war dan? Om voor elke quest 20 minuten te moeten reizen, sja, dat schiet natuurlijk niet echt op. Heeft er iemand wat tips om het levelen wat aangenamer te maken? Waar zijn de quests te vinden? Wat doen jullie om de verveling tegen te gaan?
Tja,meestal ging ik eerst alle quest's doen in Felwood, voorzover ik die kan doen dan solo, meestal zijn er ook nog wel wat quest's in Ashara die je dan kan doen. En een beginnetje maken in de plaguelands. En je hebt ook nog wel wat quest's in Un'Goro. Tis wel veel reizen, maar het is even niet anders. Komt ook omdat Blizzard die quest gebieden niet echt logisch heeft in gedeeld. Dat is in Outland toch wat beter verzorgt. Tja en de oude WoW instances zoals BRD,LBRS, UBRS, Sunken Tempel die wil volgens mij geen hond meer doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
Anoniem: 232504 schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 10:32:
[...]


Lol erg mooi..welke bergen zijn dat? is dat in STV? :P _O-


mount everest is er niks bij ;)
STV @ spirit healer in het noorden om precies te zijn. Ik was net gewtfpwnd door King Bangalash en zijn 10 panther volgelingen.
Toen zag ik deze mage afk staan en heb een mooie screenshot kunnen nemen 8)

[ Voor 11% gewijzigd door Zeror op 08-12-2007 11:48 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeroenNietDoen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:28
B-BRAIN schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:17:
pff hebben we een tank compleet gegeart gaat die transferren met het bericht dat die met bekenden wil gamen. zo beroert is dat. word dan niet 1 van de tanks van de guild
Ja stel je voor zeg, dat iemand bepaalt hoe/wat/waar hij speelt voor zijn 13,- per maand. Belachelijk dat iemand uberhaupt denkt om ergens anders te gaan spelen. Zulke accounts dienen direct gebanned te worden.
eendje schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 11:10:
[...]
tjah had je maar niet je tank voor alles moeten gaan gearen..
Hydra schreef op vrijdag 07 december 2007 @ 19:27:
[...]
Zie je zo veel. Vind het ook ronduit asociaal.
Dat een guild class x voorrang wil geven betekent niet dat diegene die toevallig class x speelt een levenslang contract met de guild moet afsluiten. Tanks voorrang geven heeft voordelen, en, zoals je ziet, ook nadelen.

Maar ik vind het pas asociaal dat mensen verwachten dat iemand bij een guild blijft en niet zijn eigen keuzes mag maken binnen een game omdat we hem een paar paarse pixels hebben gegeven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 13:19:
[...]

Ja stel je voor zeg, dat iemand bepaalt hoe/wat/waar hij speelt voor zijn 13,- per maand. Belachelijk dat iemand uberhaupt denkt om ergens anders te gaan spelen. Zulke accounts dienen direct gebanned te worden.

[...]


[...]

Dat een guild class x voorrang wil geven betekent niet dat diegene die toevallig class x speelt een levenslang contract met de guild moet afsluiten. Tanks voorrang geven heeft voordelen, en, zoals je ziet, ook nadelen.

Maar ik vind het pas asociaal dat mensen verwachten dat iemand bij een guild blijft en niet zijn eigen keuzes mag maken binnen een game omdat we hem een paar paarse pixels hebben gegeven.
Mja, wij hebben pas geleden ook zoiets gehad.

Tank helemaal gepimped in 2 weken ofzo (in kara en allerlei heroics) en toen ging ie er vandoor... ik kan me voorstellen dat je niet tot in de eeuwigheid blijft, maar iets langer mag ook wel :( :{

Dat vind ik gewoon misbruik maken van mensen in je guild... Je speelt misschien wel voor jezelf, maar een beetje rekening houden met anderen zou fijn zijn, blijft toch een mmorpg ;) :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 22:12
Viggen schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 13:30:
[...]

Mja, wij hebben pas geleden ook zoiets gehad.

Tank helemaal gepimped in 2 weken ofzo (in kara en allerlei heroics) en toen ging ie er vandoor... ik kan me voorstellen dat je niet tot in de eeuwigheid blijft, maar iets langer mag ook wel :( :{

Dat vind ik gewoon misbruik maken van mensen in je guild... Je speelt misschien wel voor jezelf, maar een beetje rekening houden met anderen zou fijn zijn, blijft toch een mmorpg ;) :P
In zulke situaties zou ik een tank alleen gearen/prio geven wanneer het een officer/GM is oid. een "random" gearen heeft altijd veel risico.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Dennism schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 13:40:
[...]


In zulke situaties zou ik een tank alleen gearen/prio geven wanneer het een officer/GM is oid. een "random" gearen heeft altijd veel risico.
mja, was een ingame-vriend van de raidleader... met de nadruk op was... :{ :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rynji
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 01-05 11:38
Net weer ramparts getankt,, Shadowrend Longblade Dropte voor mij.
Is dat een goed zwaard om samen met een schild te dragen, en dan wat tanken?

[ Voor 26% gewijzigd door Rynji op 08-12-2007 14:18 ]

5800X3D - RTX3080 - 1440p 240Hz OLED Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashilh
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 07-04 22:24
Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 13:19:
[...]

Ja stel je voor zeg, dat iemand bepaalt hoe/wat/waar hij speelt voor zijn 13,- per maand. Belachelijk dat iemand uberhaupt denkt om ergens anders te gaan spelen. Zulke accounts dienen direct gebanned te worden.

[...]


[...]

Dat een guild class x voorrang wil geven betekent niet dat diegene die toevallig class x speelt een levenslang contract met de guild moet afsluiten. Tanks voorrang geven heeft voordelen, en, zoals je ziet, ook nadelen.

Maar ik vind het pas asociaal dat mensen verwachten dat iemand bij een guild blijft en niet zijn eigen keuzes mag maken binnen een game omdat we hem een paar paarse pixels hebben gegeven.
Het is pas asociaal om ineens weg te gaan, dit doe je niet op een sport club of op je werk of bij je vrienden. Je kan het fatsoen opbrengen om mensen van te voren op de hoogte te stellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Nu online
T!m0n schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 14:17:
Net weer ramparts getankt,, Shadowrend Longblade Dropte voor mij.
Is dat een goed zwaard om samen met een schild te dragen, en dan wat tanken?
Nope, tank wapens zijn snel, dps wapens zijn langzaam

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 41820

T!m0n schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 14:17:
Net weer ramparts getankt,, Shadowrend Longblade Dropte voor mij.
Is dat een goed zwaard om samen met een schild te dragen, en dan wat tanken?
Das een dps zwaardje natuurlijk, maar als je niks beters hebt kan het wel :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pingkiller
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:35
Ik zat even in een dipje met mijn rogue@22 maar na een respec vind ik het weer leuk. Ik was eerst semi-swords, wat volgens vele de beste level-build is, maar ben geswitched naar daggers. Daggers is zoveel leuker/spannender. Lekker stealthen en dan gruwelijk critten met ambush, veel leuker dan die ene skill spammen met swords. Ik denk dat ik maar af ga stappen van het 'ultra effecient' proberen te zijn en maar over ga op het proberen zoveel mogelijk fun te hebben.
Trouwens, is geld verdienen op lage levels veel makkelijker geworden? Mijn rogue heeft nu 90g@level 22. Dit komt oa door skinning(90s per stack light leather) maar vooral door slim gebruik van de auctioneer+echantrix plugin.

CSS snippet om users te blokkeren: https://tweakers.net/instellingen/customcss/snippets/bekijk/2618/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeroenNietDoen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:28
Ashilh schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 14:44:
[...]
Het is pas asociaal om ineens weg te gaan, dit doe je niet op een sport club of op je werk of bij je vrienden. Je kan het fatsoen opbrengen om mensen van te voren op de hoogte te stellen.
Dit is je reactie? Voor sommigen is de grens tussen virtueel en real life echt heel erg troebel...

World of Warcraft valt nog altijd onder de categorie games. Het is vermaak c.q. tijdsverdrijf. Je betaalt voor jouw vermaak. Het is je goed recht om te gaan en staan waar je wilt binnen de virtuele wereld, mits gestelde regels van de leverancier in acht gehouden worden.

Sterker nog, gezien je reactie, als je sportclub of je werk niet bevalt mag ik hopen dat je juist wel weggaat. Ik zou niet bij een baas blijven werken tegen mijn zin in ieder geval.

Lees mijn reactie nog een keer. Ik praat niet goed dat iemand leeched en dan pleitte gaat, maar ik keur de gedachte "Wij gearen je, je bent verplicht te blijven" niet goed. Wie haalt het in zijn gedachte om van iemand in een spelletje te kunnen verwachten dat hij/zij niet meer weggaan omdat er een virtueel item gegeven is? Van de zotte.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 228034

Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 16:22:
[...]

Dit is je reactie? Voor sommigen is de grens tussen virtueel en real life echt heel erg troebel...

World of Warcraft valt nog altijd onder de categorie games. Het is vermaak c.q. tijdsverdrijf. Je betaalt voor jouw vermaak. Het is je goed recht om te gaan en staan waar je wilt binnen de virtuele wereld, mits gestelde regels van de leverancier in acht gehouden worden.

Sterker nog, gezien je reactie, als je sportclub of je werk niet bevalt mag ik hopen dat je juist wel weggaat. Ik zou niet bij een baas blijven werken tegen mijn zin in ieder geval.

Lees mijn reactie nog een keer. Ik praat niet goed dat iemand leeched en dan pleitte gaat, maar ik keur de gedachte "Wij gearen je, je bent verplicht te blijven" niet goed. Wie haalt het in zijn gedachte om van iemand in een spelletje te kunnen verwachten dat hij/zij niet meer weggaan omdat er een virtueel item gegeven is? Van de zotte.
Hoezo is er alleen maar een virtueel item gegeven, die mensen met wie je raid stoppen ook tijd in het raiden om juist die persoon goede gear te kunnen bezorgen, uiteraard met de gedachte dat hij/zij blijft om daarmee uiteindelijk de rest van de groep mee te helpen. Als je dan zomaar besluit om weg te gaan vind ik behoorlijk A-sociaal en dan moet je ook niet een guild joinen. Dat doe je juist om samen te spelen, dit soort acties getuigen daar niet van.

Natuurlijk kun je verder niet mensen dwingen om te blijven, het is hun keuze. Maarja, als je zulk soort keuzes maakt moet je maar pvp gear verzamelen, dan stel je een grote groep mensen in ieder geval niet teleur.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pingkiller
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:35
Kent iemand trouwens nog een uptodate weaponswapper? Er zijn mods die je wapens veranderen als je in/uit stealth gaat,alleen zijn die mods allemaal outdated.

CSS snippet om users te blokkeren: https://tweakers.net/instellingen/customcss/snippets/bekijk/2618/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
IK vind het btw erg leuk om af en toe in die fan art album van Blizzard te kijken. Iedere keer weer weet deze plaat weer lach op mn gezicht te brengen :P

Afbeeldingslocatie: http://www.blizzard.com/inblizz/fanart/images/screens/ss449-thumb.jpg
< klik voor groot >

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mektheb
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 27-04 15:40
Anoniem: 228034 schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 16:39:
[...]


Hoezo is er alleen maar een virtueel item gegeven, die mensen met wie je raid stoppen ook tijd in het raiden om juist die persoon goede gear te kunnen bezorgen, uiteraard met de gedachte dat hij/zij blijft om daarmee uiteindelijk de rest van de groep mee te helpen. Als je dan zomaar besluit om weg te gaan vind ik behoorlijk A-sociaal en dan moet je ook niet een guild joinen. Dat doe je juist om samen te spelen, dit soort acties getuigen daar niet van.

Natuurlijk kun je verder niet mensen dwingen om te blijven, het is hun keuze. Maarja, als je zulk soort keuzes maakt moet je maar pvp gear verzamelen, dan stel je een grote groep mensen in ieder geval niet teleur.
Idd zulke berichten heb k al zovaak gehad , tanks / healers / locks what ever die joinen helemaal up geare en naar andere " snellere progress guild " voor meer epic's enz gaan

Ik zeg altijd niet getreurd , komt wel een nieuwe en die gearen we wel weer up :) tis misschien even kut ja dat wel , maar alsnog ik ben voor mensen helpen
wij helpen hem gear the krijgen hij is niet verplicht te blijven mocht hij weg willen , kijk nooit zullen we hem meer aan nemen stel hij komt terug

Vindt altijd Gezellige Guild > Progresss

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 228034

Mektheb schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 20:16:
[...]


Idd zulke berichten heb k al zovaak gehad , tanks / healers / locks what ever die joinen helemaal up geare en naar andere " snellere progress guild " voor meer epic's enz gaan

Ik zeg altijd niet getreurd , komt wel een nieuwe en die gearen we wel weer up :) tis misschien even kut ja dat wel , maar alsnog ik ben voor mensen helpen
wij helpen hem gear the krijgen hij is niet verplicht te blijven mocht hij weg willen , kijk nooit zullen we hem meer aan nemen stel hij komt terug

Vindt altijd Gezellige Guild > Progresss
Wit ik kon opmaken uit dat bericht was dat het hoogst waarschijnlijk hun maintank was, die dan dus voorrang kreeg bij drops etc. Vooral dan vind ik het gewoon geen doen om jezelf op te stellen als main tank, vervolgens voorrang krijgen bij drops en daarna gewoon weggaan..

Kijk, als iemand gewoon meedoet, zijn DKP spaart, vervolgens het uitgeeft etz. en op die manier gear verzamelt en vervolgens besluit om te transferren of weg te gaan uit de guild, dan is er in mijn ogen ook niks aan de hand. Je hebt gewoon deelgenomen aan raids etc. Maar om nou je positie als bijv. main tank zo te misbruiken vind ik gewoon A-sociaal tegen over je guild.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 130680

@Crumble

Het is vervelend voor de guild in kwestie en het valt ook niet goed te praten IMHO, maar dat soort dingen gebeuren nu eenmaal. Je kan je er kwaad over maken, maar wat schiet je er inhoudelijk mee op. Niets, nada, noppes.

Als ik nu weer bij een guild zou zitten en die zet mij helemaal weer up-to-date gear, ik zou ze dankbaar zijn en blijven ondersteunen om meer progress te maken. Maar aan de andere kant die chars die ik speel zijn niet echt van levensbelang voor een guild. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ashilh
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 07-04 22:24
Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 16:22:
[...]

Dit is je reactie? Voor sommigen is de grens tussen virtueel en real life echt heel erg troebel...

World of Warcraft valt nog altijd onder de categorie games. Het is vermaak c.q. tijdsverdrijf. Je betaalt voor jouw vermaak. Het is je goed recht om te gaan en staan waar je wilt binnen de virtuele wereld, mits gestelde regels van de leverancier in acht gehouden worden.

Sterker nog, gezien je reactie, als je sportclub of je werk niet bevalt mag ik hopen dat je juist wel weggaat. Ik zou niet bij een baas blijven werken tegen mijn zin in ieder geval.

Lees mijn reactie nog een keer. Ik praat niet goed dat iemand leeched en dan pleitte gaat, maar ik keur de gedachte "Wij gearen je, je bent verplicht te blijven" niet goed. Wie haalt het in zijn gedachte om van iemand in een spelletje te kunnen verwachten dat hij/zij niet meer weggaan omdat er een virtueel item gegeven is? Van de zotte.
Ik heb je reactie gelezen en ik vind je enorm kortzichtig, het eerste wat je zegt is dat hij/zij zelf wel kan bepalen waar hij zijn 13E aan besteed in reactie op iemand die eerst getransfered is daarna zijn guild het heeft gemeld.

Het gaat niet om de items. Zoals je zei dat zijn pixels.Het gaat om de mensen, dus zelfs als is het de een spelletje het blijft mensen hun hobby waar ze tijd in steken.
Als het je ergens niet bevalt ga je weg. Dus als je ergens zit bevalt het je, nadat een man of 24 veelal een aantal weken avonden werk steken in je kan je je dat eerder bedenken.
Gewoon de ballen hebben om te zeggen sorry jongens ik zie het niet meer zitten ik ga weg met een week/2, ik weet niet hoe jij het ziet maar ik praat toch elke dag een paar uur met mensen uit mn guild en ga 1 keer in de maand met een stel wat drinken.

Maar goed volgens jou kan je in een spel je als een enorme hork gedragen omdat je de mensen niet daadwerkelijk van zien/voelen. Want heej het medium is een spelletje dat is een vrijbode om alle fatsoens regels overboord te gooien.
Ik walg van ditsoort opmerkingen, je hele betoog geeft aan dat je geen enkele keer aan de mensen denkt slechts aan de items, je mist geheel het waarom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63072

Doe eens nuttig.

[ Voor 97% gewijzigd door TheZeroorez op 09-12-2007 09:54 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 26-04 16:12
Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 13:19:
Dat een guild class x voorrang wil geven betekent niet dat diegene die toevallig class x speelt een levenslang contract met de guild moet afsluiten. Tanks voorrang geven heeft voordelen, en, zoals je ziet, ook nadelen.

Maar ik vind het pas asociaal dat mensen verwachten dat iemand bij een guild blijft en niet zijn eigen keuzes mag maken binnen een game omdat we hem een paar paarse pixels hebben gegeven.
Er is een verschil tussen je 'leven' lang bij een guild blijven, en weggaan zogauw ze jou als tank volledig in de beste tankgear uitgerust hebben. Sorry, maar als je niet van plan blijft voorlopig te blijven moet je niet accepteren dat ze jou voorrang geven op gear.
Kaap schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 16:22:
Dit is je reactie? Voor sommigen is de grens tussen virtueel en real life echt heel erg troebel...

World of Warcraft valt nog altijd onder de categorie games. Het is vermaak c.q. tijdsverdrijf. Je betaalt voor jouw vermaak. Het is je goed recht om te gaan en staan waar je wilt binnen de virtuele wereld, mits gestelde regels van de leverancier in acht gehouden worden.
Het is een sociaal spel, sociaal vermaak netzoals teamsporten dat zijn. Door op die manier weg te gaan beinvloed je het spel van een hoop anderen negatief. Dat jij dat normaal vindt zegt meer over jou dan over ons vrees ik.
Ashilh schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 22:57:
Maar goed volgens jou kan je in een spel je als een enorme hork gedragen omdat je de mensen niet daadwerkelijk van zien/voelen. Want heej het medium is een spelletje dat is een vrijbode om alle fatsoens regels overboord te gooien.
Ik walg van ditsoort opmerkingen, je hele betoog geeft aan dat je geen enkele keer aan de mensen denkt slechts aan de items, je mist geheel het waarom.
Pcies :)

On a more positive note: net 54 gedingend met m'n druid. Levellen gaat echt retesnel nu, je doet maar iets van 2 uurtjes over een level tussen 50-60 ofzo!

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

Probleem 1 opgelost. Nu wil ik weten, wat in WoW of in je PC load alles wat je op je scherm ziet als je WoW speelt. Ik word bijna gek van het heletijd stilhangen en het trage laden van alles op me scherm. Als ik weet hoe en wat het geload word kan ik er misschien wat aan doen.

[ Voor 69% gewijzigd door Anoniem: 158967 op 09-12-2007 10:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 240109

On a more positive note: net 54 gedingend met m'n druid. Levellen gaat echt retesnel nu, je doet maar iets van 2 uurtjes over een level tussen 50-60 ofzo!
hm en hoe doe je dat? heb net 4 uur gedaan over 54 - 55 .. nog wel sneller dan eerst natuurlijk.. nog nooit in outland geweest maar daar gaat het lvl-en even snel als voor 2.3 toch?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeroenNietDoen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21:28
Hydra schreef op zondag 09 december 2007 @ 04:54:
[...]
Er is een verschil tussen je 'leven' lang bij een guild blijven, en weggaan zogauw ze jou als tank volledig in de beste tankgear uitgerust hebben. Sorry, maar als je niet van plan blijft voorlopig te blijven moet je niet accepteren dat ze jou voorrang geven op gear.
[...]
Het is een sociaal spel, sociaal vermaak netzoals teamsporten dat zijn. Door op die manier weg te gaan beinvloed je het spel van een hoop anderen negatief. Dat jij dat normaal vindt zegt meer over jou dan over ons vrees ik.
Je snapt me niet lieve Hydra. Wat die jongen doet is niet netjes, men steekt tijd in hem om hem te gearen, geeft items waar andere guildies ook blij mee zouden zijn. Dus nee, ik vind het ook niet normaal, had die MT veel beter kunnen aanpakken, dus:
Hydra schreef op zondag 09 december 2007 @ 04:54:
Dat jij dat normaal vindt zegt meer over jou dan over ons vrees ik.
Gaat al helemaal niet op en vind ik nogal een stoot onder de gordel van je maar ik begrijp dat goed lezen en snappen waar ik nou echt op doel voor meerderen moeilijk bleek te zijn.

To my point: het blijft oh zo fout dat iemand nog maar het lef heeft om te kunnen bepalen hoe/wat/waar iemand anders in een spel het spelletje speelt. Daar gaat het me om.

Dat die MT het anders aan had moeten pakken mag duidelijk zijn. Hij zat gewoon fout en het is zeker een lul. Maar je bent net zon grote lul als je nog maar denkt dat je iemand wat kunt verplichten omdat je hem een dienst bewezen hebt. Dat is gewoon niet zo.
Hydra schreef op zondag 09 december 2007 @ 04:54:
Het is een sociaal spel, sociaal vermaak netzoals teamsporten dat zijn. Door op die manier weg te gaan beinvloed je het spel van een hoop anderen negatief.
Dit is World of Warcraft, the new age MMO, het zit vol met kinderen, epichongerige guilds en allerlei andere klootzakken. Het sociale aspect van WoW is zeer en zeer laag. Ik durf absoluut niet te stellen dat WoW in dezelfde categorie hoort zoals andere MMO's. Ik hoef je dan ook absoluut niks te vertellen over het sociale niveau in Dark Age of Camelot, je begrijpt wat ik bedoel Hydra?
Ashilh schreef op zaterdag 08 december 2007 @ 22:57:
[...]


Ik heb je reactie gelezen en ik vind je enorm kortzichtig, het eerste wat je zegt is dat hij/zij zelf wel kan bepalen waar hij zijn 13E aan besteed in reactie op iemand die eerst getransfered is daarna zijn guild het heeft gemeld.

Het gaat niet om de items. Zoals je zei dat zijn pixels.Het gaat om de mensen, dus zelfs als is het de een spelletje het blijft mensen hun hobby waar ze tijd in steken.
Als het je ergens niet bevalt ga je weg. Dus als je ergens zit bevalt het je, nadat een man of 24 veelal een aantal weken avonden werk steken in je kan je je dat eerder bedenken.
Gewoon de ballen hebben om te zeggen sorry jongens ik zie het niet meer zitten ik ga weg met een week/2, ik weet niet hoe jij het ziet maar ik praat toch elke dag een paar uur met mensen uit mn guild en ga 1 keer in de maand met een stel wat drinken.

Maar goed volgens jou kan je in een spel je als een enorme hork gedragen omdat je de mensen niet daadwerkelijk van zien/voelen. Want heej het medium is een spelletje dat is een vrijbode om alle fatsoens regels overboord te gooien.
Ik walg van ditsoort opmerkingen, je hele betoog geeft aan dat je geen enkele keer aan de mensen denkt slechts aan de items, je mist geheel het waarom.
Zie reactie op Hydra, je leest over mijn punt heen. Ik keur het gedrag van die MT niet goed, ik keur de gedachte van "Wij doen iets voor jou, nu moet je blijven" slechts af.

En ik vind jou heel erg kortzichtig dat je vervolgens stelt dat ik zelf zon type ben. Ik ben juist extreem loyaal aan de guilds die ik join. Sterker nog, ik join er van 1 t/m 60/65 geen enkele en doe er zeer lang over om die ene guild te vinden die bij mij past. Daarvoor praat ik met members voordat ik join. Zo heb ik dat in al mijn MMO's nog gedaan.

Tuurlijk ben ik in het verleden wel eens vertrokken bij een guild, dat betrof dan drama gevallen of een keer geleaved 2 dagen nadat ik gejoined was omdat ik het met 1 van de GM's niet kon vinden. Toevallig dat beide gevallen ook alleen op Trollbane waren :>

[ Voor 7% gewijzigd door JeroenNietDoen op 09-12-2007 11:45 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kees
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 21:27

Kees

Serveradmin / BOFH / DoC
Kaap schreef op zondag 09 december 2007 @ 11:39:
Tuurlijk ben ik in het verleden wel eens vertrokken bij een guild, dat betrof dan drama gevallen of een keer geleaved 2 dagen nadat ik gejoined was omdat ik het met 1 van de GM's niet kon vinden. Toevallig dat beide gevallen ook alleen op Trollbane waren :>
Afgezien van naamsveranderingen / samenvoeginen van de guild, heb ik tot 2 maand terug, vanaf lvl 60 in dezelfde guild gezeten. De harde core migrate naar outland, waar we een prut guild joinden, die ik na een week al weer verruilde voor Sinsters - en daar ben ik niet van plan weg te gaan. Dus 2 guilds in 3 jaar tijd voor mij.

Maar anyway; het is niet noodzakelijk je MT op te gearen tegenwoordig, als hij een beetje normaal gegeared is dan is dat genoeg. Het enige wat je zou kunnen doen is hem boosten door ssc/tk en wat drops aan hem geven, maar dat is niet nodig als hij gewoon in die progressie zit.

"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 84969

Ik heb nu m'n (Paladin) talents anders ingericht, zodat ik Seal of Command heb (zie armory pagina zodra die geupdate is). Maar nu ik Seal of Command heb, wat is de aanbevolen cast sequence?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DrClaw
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 12-04 14:37
akooi22:

WoW is geheugenintensief. vraag aan de kerstman meer geheugen. 1.5gb tot 2gb is een mooi streven.

alle plugins die je hebt geladen kosten geheugen en rendertijd. sommige zijn niet helemaal optimaal geprogrammeerd. schakel wat ongebruikte plugins uit.

draai geen extra browsers, muziekplayers en dergelijke op de achtergrond. kost geheugen, en zal je dus frustreren.

defragmenteer je harde schijf. regelmatig. ik raad jkdefrag aan (plus de gui).

koop desnoods snellere harde schijven. ook hier wil de kerstman misschien een steentje in bijdragen. de snelheid van schijven wordt uitgedrukt in toeren per minuut (RPM) en ze komen in de smaken 5400 RPM tot 10000 voor standaard desktopschijfjes.
Access time speelt ook een rol, vooral bij veel kleine bestandjes. Gelukkig heeft WoW zelf alles in 1 groot bestand gedumpt, om dit probleem te minimaliseren. Maar ja, als die file gefragmenteerd is zit je nog met de gebakken peertjes. Kan ik overigens aanraden als toetje voor het kerstdiner, met rode wijn, beetje suiker, kaneel..

grafische kaart is eigenlijk niet zo'n groot probleem. alleen als je het volledige grafische geweld wilt zien zul je een recente grafische kaart nodig hebben. Kies eens low texture quality in WoW, en kijk eens of dat je spelplezier (qua snelheid dan) verbetert.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

DrClaw schreef op zondag 09 december 2007 @ 12:08:
akooi22:

WoW is geheugenintensief. vraag aan de kerstman meer geheugen. 1.5gb tot 2gb is een mooi streven.

alle plugins die je hebt geladen kosten geheugen en rendertijd. sommige zijn niet helemaal optimaal geprogrammeerd. schakel wat ongebruikte plugins uit.

draai geen extra browsers, muziekplayers en dergelijke op de achtergrond. kost geheugen, en zal je dus frustreren.

defragmenteer je harde schijf. regelmatig. ik raad jkdefrag aan (plus de gui).

koop desnoods snellere harde schijven. ook hier wil de kerstman misschien een steentje in bijdragen. de snelheid van schijven wordt uitgedrukt in toeren per minuut (RPM) en ze komen in de smaken 5400 RPM tot 10000 voor standaard desktopschijfjes.
Access time speelt ook een rol, vooral bij veel kleine bestandjes. Gelukkig heeft WoW zelf alles in 1 groot bestand gedumpt, om dit probleem te minimaliseren. Maar ja, als die file gefragmenteerd is zit je nog met de gebakken peertjes. Kan ik overigens aanraden als toetje voor het kerstdiner, met rode wijn, beetje suiker, kaneel..

grafische kaart is eigenlijk niet zo'n groot probleem. alleen als je het volledige grafische geweld wilt zien zul je een recente grafische kaart nodig hebben. Kies eens low texture quality in WoW, en kijk eens of dat je spelplezier (qua snelheid dan) verbetert.
Nais tips, maar rare vind ik dat ik voor patch 2.3 zero problemen had. :( Will see tho.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Danfoss
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 02:16

Danfoss

Deze ruimte is te koop..

Anoniem: 158967 schreef op zondag 09 december 2007 @ 13:04:
[...]


Nais tips, maar rare vind ik dat ik voor patch 2.3 zero problemen had. :( Will see tho.
Als het ingame laden langzaam is (als in duurt veel langer met zonen, duurt lang voor characters op je schem komen etc) en je hebt XP start dan windows media player voor dat je WoW start.

Klinkt raar, maar bij mij hielp dat enorm.
Zie hier

Sys Specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Danfoss schreef op zondag 09 december 2007 @ 13:13:
[...]


Als het ingame laden langzaam is (als in duurt veel langer met zonen, duurt lang voor characters op je schem komen etc) en je hebt XP start dan windows media player voor dat je WoW start.

Klinkt raar, maar bij mij hielp dat enorm.
Zie hier
Je bent mijn held! _/-\o_ :P

Had sinds 2.3 ineens wazige problemen met inloggen (wat veel te lang duurde ineens... ik start WMP op en daarna WoW en 't gaat weer lekker snel :) )

Blijft natuurlijk een beetje vreemde oplossing maar 't werkt... hopelijk dat ze vanuit Blizz hier iets mee kunnen zodat we deze omweg niet meer hoeven te gebruiken :P

[ Voor 11% gewijzigd door Viggen op 09-12-2007 15:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 26-04 16:12
Anoniem: 240109 schreef op zondag 09 december 2007 @ 09:40:
hm en hoe doe je dat? heb net 4 uur gedaan over 54 - 55 .. nog wel sneller dan eerst natuurlijk.. nog nooit in outland geweest maar daar gaat het lvl-en even snel als voor 2.3 toch?
Efficien questen. Ik ken sowieso eigenlijk alle horde side quests wel zo'n beetje. Ik ga naar een area, pak daar alle quests op, en ga ze gewoon allemaal doen. Ben je 2 uur bezig ofzo met alle quests. Loop je terug, ding :) Ik had 2.5 uur /played op level 54, gister ook nog ff 55 gedinged, ga vandaag tenminste voor de 56 :)
Kaap schreef op zondag 09 december 2007 @ 11:39:
Je snapt me niet lieve Hydra. Wat die jongen doet is niet netjes, men steekt tijd in hem om hem te gearen, geeft items waar andere guildies ook blij mee zouden zijn. Dus nee, ik vind het ook niet normaal, had die MT veel beter kunnen aanpakken, dus:
En daar ging het dus om, om die MT. Epics whoren en dan aftaaien is gewoon ronduit asociaal. Je dupeert hier een hoop andere mensen mee. Die epics hadden naar een andere tank kunnen gaan die het wel leuk vindt in een beginnende guild te zitten.
To my point: het blijft oh zo fout dat iemand nog maar het lef heeft om te kunnen bepalen hoe/wat/waar iemand anders in een spel het spelletje speelt. Daar gaat het me om.

Dat die MT het anders aan had moeten pakken mag duidelijk zijn. Hij zat gewoon fout en het is zeker een lul. Maar je bent net zon grote lul als je nog maar denkt dat je iemand wat kunt verplichten omdat je hem een dienst bewezen hebt. Dat is gewoon niet zo.
Niemand bepaalt hoe je een het spel speelt. Niemand vertelt je welke class je rollt, of je PvE speelt of PvP, welke spec je neemt, etc. Maar als je een team vormt met anderen ga je weldegelijk een commitment aan.
Dit is World of Warcraft, the new age MMO, het zit vol met kinderen, epichongerige guilds en allerlei andere klootzakken. Het sociale aspect van WoW is zeer en zeer laag. Ik durf absoluut niet te stellen dat WoW in dezelfde categorie hoort zoals andere MMO's. Ik hoef je dan ook absoluut niks te vertellen over het sociale niveau in Dark Age of Camelot, je begrijpt wat ik bedoel Hydra?
Wat een onzin. In DAoC had je net zo goed enorme eikels. Je hebt meer kids in WoW omdat het toegankelijker is, maar het verschil is niet zo groot dat het opeens "ieder voor zichzelf" is. Argent Dawn Horde side is een vrij sterke community. Veel mensen kennen mekaar of in ieder geval de reputatie van je guild, en men weet ook precies welke guilds een dergelijke lul aan zouden nemen. De meeste guilds die voorbij Kara zijn gearen hun eigen tanks wel, die hoeven niet bij andere guilds te leechen.

Kijk, dat je als MT weggaat omdat je gefrustreerd raakt door mensen die niet performen, prima, maar dat zie je eerder aankomen, en dan wacht je niet met weggaan tot je vol in de tankgear zit.

[ Voor 65% gewijzigd door Hydra op 09-12-2007 15:20 ]

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
Danfoss schreef op zondag 09 december 2007 @ 13:13:
[...]


Als het ingame laden langzaam is (als in duurt veel langer met zonen, duurt lang voor characters op je schem komen etc) en je hebt XP start dan windows media player voor dat je WoW start.

Klinkt raar, maar bij mij hielp dat enorm.
Zie hier
Zou het ook met Winamp werken? :)

Mijn WoW draait bijzonder goed eigenlijk en heb eigenlijk altijd Winamp openstaan.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

Danfoss schreef op zondag 09 december 2007 @ 13:13:
[...]


Als het ingame laden langzaam is (als in duurt veel langer met zonen, duurt lang voor characters op je schem komen etc) en je hebt XP start dan windows media player voor dat je WoW start.

Klinkt raar, maar bij mij hielp dat enorm.
Zie hier
Wahaha!! Het werkt nog ook. Ach, het zal het dataverkeer wel vloeiend houden oid.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Racemol
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 00:56
Vandaag weer begonnen met WoW.. Na een tijdje gestopt te zijn heb ik besloten mijn account weer te activeren. Lvl 4 paladin :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
Anoniem: 158967 schreef op zondag 09 december 2007 @ 16:05:
[...]


Wahaha!! Het werkt nog ook. Ach, het zal het dataverkeer wel vloeiend houden oid.
Windows Media Player (WMP) versneld de manier waarop windows werkt en versneld dus ook wow. (WMP zorgt ervoor de de thread switch frequentie verhoogt zodat de muziek vloeiend verloopt)
Tis eigenlijk meer een windows dan wow probleem.
-> Blizzard zou dat ook in Wow moeten stoppen

[ Voor 11% gewijzigd door barfieldmv op 09-12-2007 19:31 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Racemol
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 00:56
barfieldmv schreef op zondag 09 december 2007 @ 19:21:
[...]

Windows Media Player (WMP) versneld de manier waarop windows werkt en versneld dus ook wow. (WMP zorgt ervoor de de thread switch frequentie verhoogt zodat de muziek vloeiend verloopt)
Tis eigenlijk meer een windows dan wow probleem.
-> Blizzard zou dat ook in Wow moeten stoppen
Je zegt dus eigenlijk dat Windows sneller wordt als je WMP opstart? Dat zou betekenen dat het bij elk spel zou moeten werken (als het betreffende spel die functie niet heeft ingebakken).

Heb je hier ook een bron voor of denk je dat allen? Ben wel nieuwschierig namelijk.

Ik ben overigens wel blij dat ik het stukje over WMP heb gelezen, want het is gewoon echt waar. Ik was al bang dat wow zo zwaar was geworden, en mijn pc is niet eens low budget hardware. Draait nu weer als een zonnetje (1680x1050 60+ FPS met alles full detail - zonder WMP is dat 35 FPS)

[ Voor 17% gewijzigd door Racemol op 09-12-2007 20:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pedr0
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 02-05 13:35
Ik hoop dat iemand me kan helpen....zojuist gebeurde er iets. Misschien een verkeerde button ofzo maar....opeens ziet mijn beeld er crappie uit. Kan niet meer ver kijken enzo.

*DELETED*

Iemand??

[ Voor 29% gewijzigd door Pedr0 op 10-12-2007 08:57 ]

Build from the Cloud up! | Battletag: NightFly#2112


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rikrik
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 22:06
Dat komt volgens mij gewoon omdat het regent..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 20:54
Terrain distance bij je video settings? :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 148405

Zo, heb na een tijdje na te denken toch mn Resto Druid achtergelaten en een warrior gemaakt! Heb wat guids opgezocht en vond dat DW Fury het snelsts is? Ben nu lv22 en erg tevreden met de damage die hij maakt. Tanken in RFC/WC beviel me ook en kreeg zelfs complimentjes die ik ook kreeg op me druid toen hij nog niet lvl70 was, dus feral en toen ik was aan het tanken.

Ben begonnen op Ravencrest, deze heeft ook al 5 guilds BT/MT op farm, had nog nooit iemand in tier6 in WoW gezien tot nu.. ziet er echt bruut uit. Ik ga waarschijnlijk met WoTLK een nieuwe guild starten, snel levelen naar lv80, gear farmen en als het lukt en genoeg mensen heb, aan de eerste raids beginnen met als doel zoveel mogelijk progress.. helaas is het me nog nooit gelukt een succesvolle guild op te starten dus zal waarschijnlijk guildzaken aan iemand anders overlaten en raidzaken aan mij.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pedr0
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 02-05 13:35
cls schreef op zondag 09 december 2007 @ 20:49:
Terrain distance bij je video settings? :)
Die staat helemaal open.....het lijkt ook allemaal witter/helderder :S

Ik heb het in Tanaris b.v. ook....

[ Voor 7% gewijzigd door Pedr0 op 09-12-2007 21:33 ]

Build from the Cloud up! | Battletag: NightFly#2112


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 01:30
En wat als je die weather shader uitzet?

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
Racemol schreef op zondag 09 december 2007 @ 20:27:
[...]


Je zegt dus eigenlijk dat Windows sneller wordt als je WMP opstart? Dat zou betekenen dat het bij elk spel zou moeten werken (als het betreffende spel die functie niet heeft ingebakken).

Heb je hier ook een bron voor of denk je dat allen? Ben wel nieuwschierig namelijk.

Ik ben overigens wel blij dat ik het stukje over WMP heb gelezen, want het is gewoon echt waar. Ik was al bang dat wow zo zwaar was geworden, en mijn pc is niet eens low budget hardware. Draait nu weer als een zonnetje (1680x1050 60+ FPS met alles full detail - zonder WMP is dat 35 FPS)
Geen directe bron, ik heb het ergens gelezen bij een onderwerp over Vista stuttering music (dan staat het dus niet aan).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Racemol
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 00:56
barfieldmv schreef op zondag 09 december 2007 @ 21:57:
[...]

Geen directe bron, ik heb het ergens gelezen bij een onderwerp over Vista stuttering music (dan staat het dus niet aan).
In de laatste post op het blizzard forum staat het volgende:
The origin of this "performance boost" is quite simple. Almost all of the applications are using system timers in some of the ways. This is a natural way of telling the system "Hey! I wanna draw this thing in 5 milliseconds. Now I'm going to sleep, wake me up in 5ms!". Windows has a thing called multimedia timers. These are the only timers with a high precision and predictability (up to 1ms resolution). By default these timers run with a precision like 10ms. So if the application want to wait for something using a 3ms interval it will actually have to wait for 3-10 seconds. Windows Media Player is using documented Windows functions (timeBeginRange, timeEndRange) which allow the system to boost the timers precision up to 1ms. You may ask why Microsoft didn't set this by default for you, well... Increasing timers resolution will cause your CPU to handle more interrupts and it will cause greatly increased power consumption (especially in sleep modes). Usually most of the applications don't really need such precision. So it is recommended for the software developers to only use this function when they're have a lot of heavy multimedia processing in their code.
Klinkt aannemelijk. Echter de oorzaak van het probleem is nogsteeds onduidelijk. Er zou in de 2.3 patch dus iets veranderd moeten zijn waardoor WoW meer vraagt van je pc, en de WMP oplossing is dan slechts een workaround.

[ Voor 6% gewijzigd door Racemol op 09-12-2007 22:28 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DizzyWeb
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23:34

DizzyWeb

Ondertiteld

barfieldmv schreef op zondag 09 december 2007 @ 21:57:
[...]

Geen directe bron, ik heb het ergens gelezen bij een onderwerp over Vista stuttering music (dan staat het dus niet aan).
Ik had juist begrepen dat het dus niet voor Vista geld?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
DizzyWeb schreef op zondag 09 december 2007 @ 22:31:
[...]

Ik had juist begrepen dat het dus niet voor Vista geld?
Maar het gaat over dezelfde timer functies maw daar zal de performance boost wel vandaan komen onder XP.

Het verhaal over die timers van blizzard is maar de halve waarheid. Ze zijn druk bezig om multicore support in te bouwen en daar zal wel iets mis mee zijn gegaan wat door de WMP truc weer ongedaan word gemaakt.


So it is recommended for the software developers to only use this function when they're have a lot of heavy multimedia processing in their code.

En dan zetten ze het voor WoW niet aan ! 8)7
Dat tenslotte geen multimedia applicatie |:( die high performance vraagt :+

[ Voor 22% gewijzigd door barfieldmv op 09-12-2007 22:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
barfieldmv schreef op zondag 09 december 2007 @ 22:40:
[...]

Maar het gaat over dezelfde timer functies maw daar zal de performance boost wel vandaan komen onder XP.

Het verhaal over die timers van blizzard is maar de halve waarheid. Ze zijn druk bezig om multicore support in te bouwen en daar zal wel iets mis mee zijn gegaan wat door de WMP truc weer ongedaan word gemaakt.


So it is recommended for the software developers to only use this function when they're have a lot of heavy multimedia processing in their code.

En dan zetten ze het voor WoW niet aan ! 8)7
Dat tenslotte geen multimedia applicatie |:( die high performance vraagt :+
mja, ik heb nog steeds een singlecore en heb er ook last van

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chromeeh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-05 12:21

chromeeh

the Gnome

Zojuist Tidewalker gedowned... :)
En gisteren Kara gecleared :Y)

Ergens begint Kara makkelijk te worden :/

Wel handig dat ze een FP hebben gemaakt bij ZA, scheelt echt een verschrikkelijk eind rijden als Ally zijnde. Kreeg een 'moeilijke' dat ik me moest melden bij ZA.
Heb iig nu het nieuwe FP :D

"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 26-04 16:12
Ding 58 op m'n Druid! FF uurtje aan 't questen geweest in HP, en meteen op 60% van level 58, flink wat attack power erbij en m'n HP is bijna verdubbeld :D

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CartmanMMA
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 01-05 13:10

CartmanMMA

Fallus Giganticus

Goedemorgen lief dagboek en GoT'ers

Dit weekend is een zeer productief weekend geweest. Samen met Nawin hebben we wat pvp gedaan en dat ging erg goed. Paar matches EOS verloren, maar dat kwam omdat de hornde geen tactiek gebruikte en niet communiceerde en alliance maakte hier dankbaar gebruik van.
Maar de meeste games wonnen wij toch met een behoorlijk verschil. Ik was op dat moment mutilate gespecced om honor te grinden en wat pakte ik die clothies toch lekker snel ermee. Ik had een paar keer met m'n mainhand een crit van 2533 en met de offhand een crit van 1756 mutialte ... dat is gewoon 4k dmg op een clothie met 1 move ftw!!
Zondag heb ik m'n S1 zwaarden kunnen kopen waar ik erg blij mee was en direct hemorrage gespecced. Heb nog geen pvp gedaan ermee, maar merk wel in pve dat ik lekkere dmg doe wat niet echt achterblijft dan mijn combat daggers build die ik voorheen gebruikte.
Vooral in het begin is het dumpen van je energy erg lekker om binnen 2 tellen 5 cb's te hebben, rupture erop en dan weer cb's opsparen en slice n dice gebruiken.

Ben nu op zoek naar een enchanter voor Executioner op mijn mainhand en Mongoose op mijn offhand te doen.

Vanmiddag ga ik naar Karazhan toe en hoop dat ik daar romulo's poison vial kan looten ( die ik tot op heden nog nooit heb zien droppen )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • thewizard2006
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 11-12-2024
Zijn druids nu zo ontzettend sterk?

was gister met een maatje bezig in de bone wastes. Hij een l65 fury warrior, ik een enh shaman. Komt er een l66 Druid die mij eerst compleet dood stunned in catform en daarna de warrior ook compleet kapot maakt in bear form en af en toe een healtje en weer terug of snel catform. En we weten best wel wat we ongeveer kunnen met onze chars maar die druid had vaker pvp gedaan gok ik.
Daarvoor hadden we een aantal 3 mans quest met zijn tweeen easy gedaan, Teribus, Big Bone Worm, Vengeful Harbringer (push over) en als laatste die grote spin Tarantanogwat.

We've got simultaneous epidemics of obesity and starvation


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bitpixl
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
Ik heb ook een leuk weekend achter de rug wat WoW betreft :)

Dit weekend van mijn oude guild naar BoD gegaan en direct even met een aantal mensen kunnen runnen :) De eerste run was een PuG SL waarbij een alt druid van BoD mij hielp en dat ging lekker. helaas geen Sonic Spear gedropped, mar ach weer wat rep erbij zullen we maar zeggen :P

De 2e run was heroic SV met een volledige BoD group. Dit was de eerste keer dat ik SV deed op heroic (had alleen nog maar heroic SP en Mech gedaan) en dit was toch wel een stuk lastiger, vooral de eerste boss). Gelukkig hebben ze veel geduld (deed aardig wat stomme dingen :|) en hebben we de volledige run kunnen afmaken. Helaas geen drops, maar wel weer 5 badges/rep erbij en heb wat meer mensen van BoD leren kennen :)

Tot nu toe ben ik blij dat ik ben overgestapt naar BoD _/-\o_

[ Voor 191% gewijzigd door bitpixl op 10-12-2007 08:39 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CartmanMMA
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 01-05 13:10

CartmanMMA

Fallus Giganticus

thewizard2006 schreef op maandag 10 december 2007 @ 08:23:
Zijn druids nu zo ontzettend sterk?

was gister met een maatje bezig in de bone wastes. Hij een l65 fury warrior, ik een enh shaman. Komt er een l66 Druid die mij eerst compleet dood stunned in catform en daarna de warrior ook compleet kapot maakt in bear form en af en toe een healtje en weer terug of snel catform. En we weten best wel wat we ongeveer kunnen met onze chars maar die druid had vaker pvp gedaan gok ik.
Daarvoor hadden we een aantal 3 mans quest met zijn tweeen easy gedaan, Teribus, Big Bone Worm, Vengeful Harbringer (push over) en als laatste die grote spin Tarantanogwat.
Als een speler weet hoe hij de abililties correct moet gebruiken is een druid zeer sterk. De kwaliteit van de gear is natuurlijk ook van belang.

Als rogue heb ik geen problemen met het doden van catform druids of bearform druids. Maar de ene druid crit mij voor 800, de andere voor 1800 en dan moet ik toch even wat cooldowns gebruiken om te winnen.

Mocht je een tauren zijn, probeer dan warstomp te gebruiken om z'n heal te interupten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sabriel
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-01-2021
thewizard2006 schreef op maandag 10 december 2007 @ 08:23:
Zijn druids nu zo ontzettend sterk?

was gister met een maatje bezig in de bone wastes. Hij een l65 fury warrior, ik een enh shaman. Komt er een l66 Druid die mij eerst compleet dood stunned in catform en daarna de warrior ook compleet kapot maakt in bear form en af en toe een healtje en weer terug of snel catform. En we weten best wel wat we ongeveer kunnen met onze chars maar die druid had vaker pvp gedaan gok ik.
Daarvoor hadden we een aantal 3 mans quest met zijn tweeen easy gedaan, Teribus, Big Bone Worm, Vengeful Harbringer (push over) en als laatste die grote spin Tarantanogwat.
ALs de druid een PvP-build heeft en jullie hebben een PvE-spec dan verbaasd het mij niets.
Een green/blue geared PvE-warrior (Prot) kan wel wat klappen hebben maar doet ook geen damage. De druid doet gewoon iets wat het basisprincipe is in WoW, Pak de healer en het gevecht is over.

Echter een vraag aan de PvP-ers, als ik wordt aangevallen door een druid in cat of een rogue, dan zie ik ze op mijn scherm van links naar rechts vliegen. Zijn dit ADHD-kinderen die WoW ervaren als een FPS en links en rechts strafen, of is het gewoon de manier zoals WoW het weergeeft en staat de persoon in kwestie gewoon voor mijn neus ?

WoW Argent Dawn alliance :lvl60 Sabriell (Innovation)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
ADHD kindjes. :P

Van 't weekend weinig WoW gespeeld (ben weer bezig met Jagged Alliance 2, game van een jaar of acht oud :o), maar nog wel raid gehad gisteren. Lijkt erop dat het onder de knie krijgen van Archimonde toch iets lastiger is dan we dachten. Teveel mensen hebben nog moeite met het ontlopen van doomfire, en soms duurt het decursen te lang waardoor mensen met curse gefeared worden en doodgaan. Misschien vanavond weer die kant op, alhoewel Gorefiend ook nog leeft.


Offtopic trouwens, ben ik de enige bij wie nieuwe topics plots onderaan staan? And if not, iemand enig idee hoe ik het kan fixen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CartmanMMA
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 01-05 13:10

CartmanMMA

Fallus Giganticus

ALs de druid een PvP-build heeft en jullie hebben een PvE-spec dan verbaasd het mij niets.
Een green/blue geared PvE-warrior (Prot) kan wel wat klappen hebben maar doet ook geen damage. De druid doet gewoon iets wat het basisprincipe is in WoW, Pak de healer en het gevecht is over.

Echter een vraag aan de PvP-ers, als ik wordt aangevallen door een druid in cat of een rogue, dan zie ik ze op mijn scherm van links naar rechts vliegen. Zijn dit ADHD-kinderen die WoW ervaren als een FPS en links en rechts strafen, of is het gewoon de manier zoals WoW het weergeeft en staat de persoon in kwestie gewoon voor mijn neus ?
[/quote]

Zoals je weet speel ik een rogue. Een dagger rogue moet achter je staan om damage te doen. Dat is de reden dat ze continu bewegen om achter je te komen, echter kan je dit goed bereiken door je stuns te timen. Maar wanneer je kidney shot en gouge op cooldown zijn en je wacht op je kidney shot dan blijf je zoveel mogelijk bewegen om toch een backstab uit te kunnen voeren. Soms lukt dat door zo te bewegen dat je toch een backstab kan doen zonder dat je daadwerkelijk achter de target staat, maar eerder schuinachter/naast de target.
Een fist, sword, mace rogue zal niet zo rondspringen en rennen omdat hij niet achter je hoeft te staan om damage te doen.

Maar er zijn ook rogues die het overdrijven door zelfs wanneer je gestunned bent heen en weer te rennen achter je alsof ze ADHD hebben, dat is onnodig.
Exitium schreef op maandag 10 december 2007 @ 08:57:


Offtopic trouwens, ben ik de enige bij wie nieuwe topics plots onderaan staan? And if not, iemand enig idee hoe ik het kan fixen?
Same here

[ Voor 14% gewijzigd door CartmanMMA op 10-12-2007 09:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Fratti schreef op maandag 10 december 2007 @ 08:58:

Maar er zijn ook rogues die het overdrijven door zelfs wanneer je gestunned bent heen en weer te rennen achter je alsof ze ADHD hebben, dat is onnodig.
Hoe meer je beweegt hoe beter :P
om jouw te raken moet je tegenstander met zijn gezicht naar jouw staan, zelfde met casters, ook al zijn het instants.

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CartmanMMA
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 01-05 13:10

CartmanMMA

Fallus Giganticus

Bokkie schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:15:
[...]


Hoe meer je beweegt hoe beter :P
om jouw te raken moet je tegenstander met zijn gezicht naar jouw staan, zelfde met casters, ook al zijn het instants.
Klopt, maar is het ook nodig wanneer je een 5 cb kidney shot geplaatst heb en je target is dus voor 6 seconden gestunned, moet je dan ook als een idioot rondspringen en rennen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Fratti schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:17:
[...]

Klopt, maar is het ook nodig wanneer je een 5 cb kidney shot geplaatst heb en je target is dus voor 6 seconden gestunned, moet je dan ook als een idioot rondspringen en rennen?
Ja :)
als jij op dezelfde plek staat zodra je uit stun komt is minder voorspelbaar,
bovendien als je aan het bewegen bent kan je beter gewoon ook tijdens de stun doorgaan

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • UTwizard
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 00:15
Afgelopen zaterdag naar de Midwinterfair geweest en gisteren Sinterklaas gehad dus weinig WoW kunnen spelen dit weekend. Toch heb ik een tweetal vraagjes:

Op m'n Hunter heb ik nog steeds de Cloak of the Inciter (2e boss SL), nu vraag ik mij alleen af wat de beste upgrade zou zijn:
- Vengeance Wrap
- de 75 Heroic Badge cloak (Dory's Embrace komt in me op maar dat is hem niet geloof ik)

En zou de Blood Knight War Cloak een goede 'tussentijdse' upgrade zijn of zal ik gewoon doorsparen voor een van de bovenste?

Ik heb gisteren ook een Paladin aangemaakt op de Horde kant (9e karakter nu) en ik vroeg me af of er ook in het begin al te levelen is dmv AoE Prot grinden? Op m'n Draenei Paladin ben ik sinds level 10 niet anders gewend maar daar heb ik ook m'n vriendin als Frost Mage er bij. De Horde kant ga ik solo doen dus ik vroeg me af of het op de BE ook mogelijk is om vanaf 10 al Prot te gaan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Security
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 06-10-2023

Security

it's just me

Mogge mede wow-ers.

Afgelopen weekeinde gedingt naar lvl 45.
Heb in SM eindelijk die ravager kunnen looten ( na 10 runs )
Verder nog steeds druk aan het questen inmiddels staat tanaris en moonglade op de planning ( STV bijna afgerond )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CartmanMMA
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 01-05 13:10

CartmanMMA

Fallus Giganticus

UTwizard schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:23:
Afgelopen zaterdag naar de Midwinterfair geweest en gisteren Sinterklaas gehad dus weinig WoW kunnen spelen dit weekend. Toch heb ik een tweetal vraagjes:

Op m'n Hunter heb ik nog steeds de Cloak of the Inciter (2e boss SL), nu vraag ik mij alleen af wat de beste upgrade zou zijn:
- Vengeance Wrap
- de 75 Heroic Badge cloak (Dory's Embrace komt in me op maar dat is hem niet geloof ik)

En zou de Blood Knight War Cloak een goede 'tussentijdse' upgrade zijn of zal ik gewoon doorsparen voor een van de bovenste?

Ik heb gisteren ook een Paladin aangemaakt op de Horde kant (9e karakter nu) en ik vroeg me af of er ook in het begin al te levelen is dmv AoE Prot grinden? Op m'n Draenei Paladin ben ik sinds level 10 niet anders gewend maar daar heb ik ook m'n vriendin als Frost Mage er bij. De Horde kant ga ik solo doen dus ik vroeg me af of het op de BE ook mogelijk is om vanaf 10 al Prot te gaan?
Ik zou voor de Vengeance Wrap gaan. Veel AP en een prima huntercloak.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 211378

Bokkie schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:15:
[...]
Hoe meer je beweegt hoe beter :P
om jouw te raken moet je tegenstander met zijn gezicht naar jouw staan, zelfde met casters, ook al zijn het instants.
Blijf nou gewoon stil staan, dan maak ik als holy priest ook nog een kans :+

"You must be in front of youre target" wat haat ik die message in PvP, het enige wat ik kan doen is 1 dot en vervolgens mezelf healen en hopen dat een andere alliance die gasten van me af haalt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chromeeh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-05 12:21

chromeeh

the Gnome

De instance server was in ieder geval lekker bezig gister...
Mensen met constante d/c's |:(
Blizzard says: "Working as intended" 8)7

"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sabriel
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-01-2021
Anoniem: 211378 schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:35:
[...]
Blijf nou gewoon stil staan, dan maak ik als holy priest ook nog een kans :+

"You must be in front of youre target" wat haat ik die message in PvP, het enige wat ik kan doen is 1 dot en vervolgens mezelf healen en hopen dat een andere alliance die gasten van me af haalt.
Inderdaad de reden dat ik het vroeg, ze maken mij als priest inderdaad helemaal gek.

WoW Argent Dawn alliance :lvl60 Sabriell (Innovation)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
chromeeh schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:36:
De instance server was in ieder geval lekker bezig gister...
Mensen met constante d/c's |:(
Blizzard says: "Working as intended" 8)7
Kreeg gisteren na de derde trashwave in Hyjal een DC. Log weer in, ben ik geport naar Shattrath met HS op cooldown. Teruggevlogen, bij ingang gaan zitten omdat ze inmiddels met Azgalor bezig waren waar ze een 5% wipe op hadden. Wil net weer naar binnen lopen, weer een DC. Ingelogd, weer naar binnen, waves gestart, plots drie DC's tegelijkertijd. Ging erg lekker inderdaad. :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Vorige week ziek en dus maar een Draenei hunter gemaakt en oh my god! wat is dat easy levellen :P
Had nooit gedacht dat ik weer lol zou beleven aan een alt levellen, maar nu bijna 2 days played en hunter is lvl 30.

Eerste alliance char ooit van mij die ook maar uit de starting area is gekomen, dus alles is echt nieuw enzo. Zijn een paar erg leuke questchains, wel beetje moeizaam met gold zo op een totaal andere server (PVE :+ ) maar begin nu eindelijk steeds wat gold over te houden na skills gekocht te hebben.

Eerst alch/herb genomen maar dat toch maar vervangen voor skinning/leaterhworking dus gisteren beetje in dwarf start gebied wat animals lopen 2 shotten en skinnen zodat het op niveau is en ik het voortaan kan bijhouden op level.

Wat is duskwood een geweldig questgebied trouwens, iets van 7 levels daar gehaald ^^
Had eerst op lvl 16 een Ghostpaw lynx gehaald uit ghostlands, koste me maar 4 deaths om van exodar naar ghostlands te komen :P maar toch maar overgeswitched naar een boar uit Dun Morogh voor de charge, die initiele threat die dat beest veroorzaakt is ziek wat dus makkelijker levellen is nu. al die moeite voor niets, haal op lvl 70 wel een Lynx uit de ecodome :P

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Neelon
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 27-04 17:40

Neelon

FOR PONY!!!

Skillz schreef op maandag 10 december 2007 @ 08:31:
Ik heb ook een leuk weekend achter de rug wat WoW betreft :)

Dit weekend van mijn oude guild naar BoD gegaan en direct even met een aantal mensen kunnen runnen :) De eerste run was een PuG SL waarbij een alt druid van BoD mij hielp en dat ging lekker. helaas geen Sonic Spear gedropped, mar ach weer wat rep erbij zullen we maar zeggen :P

De 2e run was heroic SV met een volledige BoD group. Dit was de eerste keer dat ik SV deed op heroic (had alleen nog maar heroic SP en Mech gedaan) en dit was toch wel een stuk lastiger, vooral de eerste boss). Gelukkig hebben ze veel geduld (deed aardig wat stomme dingen :|) en hebben we de volledige run kunnen afmaken. Helaas geen drops, maar wel weer 5 badges/rep erbij en heb wat meer mensen van BoD leren kennen :)

Tot nu toe ben ik blij dat ik ben overgestapt naar BoD _/-\o_
Valt op zich mee hoor, zo veel stomme dingen heb je nu ook weer niet gedaan (enige echte rare wat ik zag waren misdirect op tank ipv pet bij eerste boss en een vuur-spugende frost trap bij de 2e boss). Het probleem met die heroics is, als je trap op in mijn geval mn polymorph wordt geresist, en de mob komt op je af, dan is het met 1 of 2 klappen gedaan met je. Je hebt dus weinig tijd en kans om nog een poging te doen. En ja, Hydromancer Thespia (vooral op heroic) is zonder een rent-a-lock (warlock) heel erg tricky tot je de adds neerhebt. En met je damage is niks mis, had de grootste moeite om je bij te houden (is net niet gelukt uiteindelijk). Hou normaal gesproken de damage meters niet in beeld (zijn wel altijd actief), maar kijk zo nu en dan om te zien of er ergens rare verhoudingen zitten in de damage.

En weer een tripje Kara gehad. Opera (Wizard of Oz) en The Curator voor het eerst gezien met de guild, en beiden gewoon 1st try neer (guild firsts), en ik heb nieuwe schoenen (Ruby Slippers), en dus maar mn heartstone in mn bank gedonderd, 1 bag space meer vrij voor farm trips. Op het einde Shade of Aran geprobeerd, teveel mensen die fouten maakten bij de special attacks, dus in het begin al veel mensen dood, maar wel tot 50% gekregen, dus die moet ook wel neer kunnen gaan in de toekomst.

Ben alleen aan het twijfelen wat ik voor mn heroic badges moet gaan halen. Enige wat ik zie wat nuttig kan zijn is de 41 badge trinket, maar dan moet ik mn Scryers Gem (32 spell hit) afdoen, dus dan moet ik ergens anders 31 spell hit (heb nu 1 "teveel") vandaan gaan halen. Maar eens gaan rekenen of dat nut heeft ja of nee. Ben gisteren in totaal 24 damage "kwijtgeraakt" (met farm trinkets op precies 1000 frost damage nu, unbuffed), heb er wel weer 200 hp en 300 mana bij. Om die 24 damage maak ik me niet erg druk, als ik metzelf ga buffen met food en de rest, kan ik er 193 magic magic damage bijkrijgen, en met een Shammy totem (hij poot die totem alleen nooit neer...) zou er nog eens 101 bijkomen. Potentieel dus 1193 forst damage als ik mezelf maximaal buff, is meer dan voldoende voor ons clubje.

"We here at the Torgue Corporation sincerely think that this is F*CKING AWESOME!!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chromeeh
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 03-05 12:21

chromeeh

the Gnome

Exitium schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:44:
[...]

Kreeg gisteren na de derde trashwave in Hyjal een DC. Log weer in, ben ik geport naar Shattrath met HS op cooldown. Teruggevlogen, bij ingang gaan zitten omdat ze inmiddels met Azgalor bezig waren waar ze een 5% wipe op hadden. Wil net weer naar binnen lopen, weer een DC. Ingelogd, weer naar binnen, waves gestart, plots drie DC's tegelijkertijd. Ging erg lekker inderdaad. :/
Ik heb het met SSC, loop naar binnen D/C. Tijdens een trash fight D/C.
Het rare is dat m'n rogue hier geen last van heeft...
Vandaag maar eens op de tech forums kijken van Blizz.

"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 171114

Hey lief dagboek en lurkers die graag in mijn dagboek spieken :*

incoming wall of text warning

van het weekend nog even 57 gedinged.
dat had waarschijnlijk ook makkelijk 58 misschien 59 kunnen zijn .. maar

'even' maraudon gedaan met een 48 paladin, een 45 priest ik als 56 paladin en een 70 warlock die helaas halverwege disconnecte (had een temp ban gekregen nav een ruzietje bleek later. lol) . en een 68 paladin ^^.

ik wilde namelijk heel graag Thrash Blade , die werd hier laatst aangeraden en dat is inderdaad een heerlijke upgrade gebleken.

Maraudon is trouwens een erg mooie instance op sommige stukken, je kan wel zien dat ze daar werk van gemaakt hebben maar DAMN wat TIEFUSgroot :(

we waren klaar en ik heb me stopwatch aangezet en ben teruggelopen
na 10 minuten was ik op 2/3e !! van het teruglopen en toen kwam ik een groep trash tegen wat we geskipped hadden door ergens van een richel te springen op de heenweg dus toen was het *plof*

thrash blade is best lekker. al een keertje gezien toen ik aan het testen was:

you hit 150
shield block -> talent proc redoubt
you crit 300 through redoubt
thrash blade proc
you crit 300 through trash blade

750 damage met 1 swing .. niiice
verder niet echt meer getest omdat er in normaal combat zo veel nummertjes langsvliegen in me combat log :P

zondag werd ik wakker gebeld :( door een kameraad of ik alsjeblieft meewilde in zf omdat hij geen groep kon vinden .. nouja .. vooruit , maar zorg dan dat je eerst die stomme mallet of zul' farrak hebt zeg ik zo.. hij huh ?

goed .. beetje uitleggen hij iets later zo van ja maar degene waar ik al mee in de party zit zegt dat het heel lang gaat duren blabla ..

tja ok . moet je zelf weten , maar je hebt toch nog even voordat ik klaar ben met ontbijten enz.. *kan het proberen* .. maar toch uiteindelijk zijn we allemaal klaar en hebben ze nog geen mallet.

hele instance gecleared. op godzilla na natuurlijk.. en toen kwam de aap uit de mouw dat we die toch wel graag allemaal willen .. nouja met die maat , en ik en nog eentje uit de pug naar hinterlands. meteen maar alle questjes daar laten oppakken door de pugger - (maat en ik hadden alles al gedaan in hinterlands behalve die stomme mallet pakken *oeps*) ..

na het eten dus nog maar even daarin willen gaan , had al een andere erbij gezocht. maat kon niet visite. .. nouja .. dan maar met die andere en de pugger .. even in /1 en binnen no time een mooie groep.. trinket gefixed ^^ ... (joepie , 3 hele procenten snellere mount .. yay - dat gaan we merken.. *zucht* not really)

vervolgens nog maar even rondgekeken naar een paar enchants. had namelijk al gelezen dat het handig is om wat extra haste te pakken omdat je dan kans hebt dat thrash blade 3 keer procced tijdens dat de redoubt buff active is. (zonder die +haste zou die namelijk ongeveer 2.9x keer slaan en dus = 2 ..en met +10 haste 3 ^^ )

iemand die de enchant kon uit guilde was in Terokkar Forest .. en aangezien ik toch me HS op Shattrath heb staan dacht ik .. ok kom ik wel ff die kant uit. lijkt me leuk

zo gezegd zo ....

die kant uitgelopen .. als level 57 .. omgeven door lvl 62 - 64 creeps .. gezellig
ging allemaal nog goed. 1keertje aggro gekregen van een lvl 64 en toen was ze gelukkig al redelijk in de buurt en kreeg ik op tijd wat hulp, enchant gekregen .. zooitje skinnable corpses zien liggen. 10 knothide scraps . 3 knothide leather waarvan de enchantres er 2 nodig had voor tailoring .. nouja veel plezier ermee .. en nog een Crystal Infused Leather gevonden.. op de terugweg naar shattrath zag ik een lvl 62 basilisks ... denk .. mhwa .. 5 levels hoger ..effe proberen ^:)

duurde ongeveer 3 minuten .. maar wel dood gekregen

1100 xp :D , lol

ondertussen ook een ander shield gefixed en daar mithril spike op kunnen fixen .. en had ook meteen een paar extra enchants gefixed dus vanavond maar eens 58 worden in plaguelands of silithus en dan ff trainen ..

heb begrepen dat je vanaf 58 naar outland kan .. dan wil ik dat wel gewoon netjes via de poort doen ^^
is dat in het land onder swamp of sorrow ?

toen ik in terokkar rondliep achter de enchantrix aan kwamen we in zo'n mooi dorpje met een fp
die opgepakt en ik kan me herinneren dat ik die in shattrath gevonden had .. ooit ..

nou zag ik dat ik al 4 nodes in de lijst had staan die in dat dorpje in terokkar , shattrath en 2 in hellfire .. is dat normaal dat je die laatste 2 per definitie hebt ofzo ?

anyway .. wall of text critted 64374512
you die

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
Fratti schreef op maandag 10 december 2007 @ 09:17:
[...]


Klopt, maar is het ook nodig wanneer je een 5 cb kidney shot geplaatst heb en je target is dus voor 6 seconden gestunned, moet je dan ook als een idioot rondspringen en rennen?
Achter een tegenstander terecht komen is voor een rogue meestal heel moeilijk.

Veel rogues rennen en springen inderdaad als een gek heen en weer. Maar de meeste rogues doen dat vooral om ervoor te zorgen dat andere spelers hun niet kunnen raken.

Verder kan je door veel heen en weer te springen er nog wel eens voor zorgen dat je toch in range bent of toch een backstab kan doen die anders onmogelijk was geweest.


+hierboven yup onder land of sorrow

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DizzyWeb
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23:34

DizzyWeb

Ondertiteld

Uhm, nee, die hoor je niet standaard te hebben. Zijn er 3 in Hellfire Peninsula trouwens.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OkkE
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 06-02 08:32

OkkE

CSS influencer :+

Lief dagboek...

Begin van het weekend met mijn Warlock alt verder gegaan, die is nu level 16 dus binnenkort eens een DM party proberen te vinden. Volgens mij gaan daar nog dagelijks mensen heen, op mijn server, dus dat moet te doen zijn.

Gister stond er heroic Setthek Halls op het programma, voor de epic flightform van een guildie van me. Oh my! Dat viel echt niet mee, we zijn echt heel vaak gewiped. Maargoed, toch door gegaan en uiteindelijk wel gehaald. Maar vooral die guards zijn op heroic echt een ramp daar. Totaal was ik 37g aan repairs kwijt.. daar gaat alles wat ik in de week er voor gegrind had. Blergh.


Anyway, vanavond weer Kara. Alles tot Maiden is al down, dus we kunnen een hele avond op haar wipen. :) Hopelijk krijgen we d'r nu wel down, ben erg benieuwd. We hebben allemaal wel veel geleerd sinds de vorige try, dus ik denk dat we best een goede kans maken.

“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.

Pagina: 1 2 ... 10 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Post ontopic en blijft netjes tegen elkaar!
Servers down? --> Je hoeft het hier niet te komen melden!