Het Grote World of Warcraft topic - Deel 123 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 6.717 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enira
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 15:59
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header01.gif
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header02.gif

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_welkom.jpg
Welkom bij deel 123,
Veel plezier. ;)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_patchnotes.jpg

Met regelmaat brengt Blizzard nieuwe patches uit om World of Warcraft te verbeteren. De patchmirrors voor een handmatige installatie vind je hier.

Patch 2.1.1
Sinds patch 2.1 is dan eindelijk ook de The Black Temple (waarvan hier een mooie wallpaper van te vinden is) aan het spel toegevoegd. Patch 2.1.1 verbeterd alleen nog maar meer van deze laatste patch.

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 8 miljoen speler wereldwijd, waaronder:
• 2 miljoen in Noord-Amerika en Australië
• 1,5 miljoen in Europa
• 3 miljoen in China
• 1,5 miljoen in Taiwan en Korea

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de (eerste) uitbreiding op WoW. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• je een nieuw avontuur wilt starten als Blood Elf of Draenei
• je na lvl 60 nog verder wilt versterken naar lvl 70
• je mooie ringen, kettingen en juwelen wilt maken dmv Jewelcrafting

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer € 20,-. De uitbreiding (TBC) kost € 35,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• € 13,- (betaling per maand)
• € 12,- (betaling per 2 maanden)
• € 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn 3 betalingsmethoden:
• Credit card
• Prepaid cards (kost: € 26,99 en geeft je 60 dagen extra speeltijd)
• Direct debt (automatische incasso)


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.

Tip: Er is een truckje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Let op: Om de content van Burning Crusade te kunnen gebruiken moet je jouw gebruikersaccount upgraden naar een Burning Crusade gevalideerd account. De key die je hiervoor nodig hebt, zit in de World of Warcraft - Burning Crusade Expansion Pack.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_08.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_rassen.jpg






Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_orc.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_undead.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_tauren.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_troll.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dreanei.gif...*Dreanei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)


De battlegrounds
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_wsg.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_ab.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_av.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_eots.jpg


Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_10.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_endgame.jpg

Als je het spel net begint met spelen bestaat het vooral uit het doorlopen van de verhaallijn, het ontdekken van de wereld, experimenteren met professions. Op een gegeven moment zit je aan de level-cap (level 70 in TBC) en kun je dus niet meer "beter worden" door XP te verzamelen. Vanaf dat moment kun je alleen nog maar beter worden met gear. En eigenlijk begint daar een compleet nieuw gedeelte in het spel, genaamd "end-game content".

Als je net level 70 bent geworden zul je voornamelijk de 5-mans instances veel doen, omdat daar weinig coördinatie voor nodig is en je er hard op vooruit kan gaan. Maar op een gegeven moment zul je ook de beste gear hebben die daar beschikbaar is en dan komen we uit bij raiden.

Raiden is het clearen van hele moeilijke instances met grote groepen, tegen hele goede beloningen (epic gear). Voorheen (toen de level cap nog op level 60 lag) had je daar meestal een groep van 40 man voor nodig (de instances waren op level 60: Onyxia's lair, Molten Core, Blackwing Lair, Ahn'Qiraj en Naxxramas).

In The Burning Crusade is dit veranderd: de eerste raid-instance heeft 10 spelers nodig (Kharazan) en de overige instances - in volgorde van moeilijkheid: Gruul's lair, Magtheridons Lair, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Caverns of Time: Mount Hyjal - hebben 25 spelers nodig.

Voor succesvol raiden is veel coördinatie nodig, goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Meestal zijn er één of meerdere officers die hier enorm veel tijd in stoppen, goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.

In die raid-instances droppen van elke baas 2 tot 3 epics. Om deze zo eerlijk mogelijk te verdelen - je bent tenslotte met 25 mensen - verdien je per bosskill een aantal DKP punten. Als er een item dropt dat voor jou interessant is kun je je gespaarde DKP punten bieden op dat item. Degene met de meeste DKP wint het item.

Meer info:
The Burning Crusade Instance vergelijking - Een handig overzicht om de instances van The Burning Crusade met elkaar te vergelijken op moeilijkheidsgraad.
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info
In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid

Rogue
World of Ming - Strategy Articles
Shadowpanther - Rogue AEP Charts, Articles & Strategies
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 1 - Starting Out
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 2 - Advanced

Hunter
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het Afbeeldingslocatie: http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.
Tka something - forum over hunter technieken.
Petopia - Petopia is een "database" vol met info over hunterpets. Welke goed zijn voor bepaalde doeleinden, en waar je ze kan tamen bijvoorbeeld.

Paladin
Paladin Tanking Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als paladin moet tanken en wat erbij komt kijken.

Shaman

Warrior
Warrior (tanking) Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als warrior door Azeroth en Outland kan baggeren. Compleet met talent builds en macro's.

Priest

Warlock

Mage
Mage Guide - Uitgebreid topic op het WoW forum over alles van een mage. Talentbuilds, leveling guides, water elemental tips, AoEgrind tips, mage macro's en nog veel meer.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_03.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.


Algemene websites:
WoWhead - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

Thottbot - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel. Wel veel feedback van andere users.

• [url="http://wow.allakhazam.com]wow.allakhazam.com"]WoW @ Allakhazam[/url] - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

Goblin Workshop - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

Amp WoW - Net als WoWhead en Thottbot een uitgebreide database om items, quests, NPC's etc... op te zoeken.

WoW wiki - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.

World of Warcraft realm statistieken (wowrealms.com)
Voor EU, klik hier. Voor US, klik hier.


Overige websites:
Patch mirrors
Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps
Fraps - Klein (maar fijn) programmaatje om screenshots/filmpjes mee te capturen tijdens het gamen. Zie FAQ op hun site voor meer informatie.
Reputation Calculator - Via deze website kun je zien hoeveel reputation je nog voor een bepaalde faction kan farmen en op wat voor manier.
Elitist Jerks - Elitist Jerks is een informatief forum met talloze theorycrafters. Voor elke class zijn er de benodigde guides en endgame raiding adviezen. Specs, macro's en nog veel meer.


Andere gerelateerde topics op GoT:
World Of Warcraft Macro's -- Post en/of vraag hier
Het Grote World of Warcraft MOD topic

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_vtopics.jpg


Vorige topics:
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_09.jpg

Voor wijzigingen en/of opmerkingen mbt deze topicstart kun je een DM ( Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif ) of een email sturen naar de topicstarter.

Veel plezier in WoW en dit topic.
Enneh, houd je wel een beetje aan de GoT regels, he :)


--------------
Topicstart skin door: Rakkerzero - Content door: Silk_dude - Hosting door: Kees

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bottom_bgrd.jpg

Twitch: Phyloni1
Path of Exile character info: Active character


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zjanzjak
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 22:28
Exitium schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 09:54:
[...]

Wat ik doe is windowed spelen, maar wel window grootte maximaal. Lijkt net fullscreen, maar alt-tabben gaat een stuk sneller.
Dit heb ik al meer voorbij zien komen, jij geeft me net dat laatste zetje om het ook eens te proberen, thanks. :)
Bokkie schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 09:57:
[...]
enige waar ik tegenop zie is de repgrind voor de insstances voor heroic keys, maarja wel nodig, heroics zjin wel grappig om te doen ook zjin ze generfed

gisteren op een gewone Sethekk halls run (need shoulders) de nether gewonnen :) dus dat was meteen een meevaller
Ik loop bijna alleen maar heroics, just to get richer en voor de eventuele items, alleen dropt de Sun Eater in heroic Mech maar niet voor mij. Aan de andere kant, de nethers zijn weer mooi meegenomen als je de roll wint. Ik zou zeggen, even vervelend om revered te worden maar het heeft zo zijn voordelen.

Ik blijf alleen ver weg van Shattered Halls heroic, ik vind 'em echt 'horrible'.

Ik begin nu eindelijk ook goed centen te verdienen aan epic crafts die nether(s) nodig hebben, ik grind en mine alle spullen zelf bij elkaar, altijd wel iemand te vinden die voor weinig een primal might voor je inelkaar draait, epic craftable flansen, naar alt sturen en op AH knallen. Ik stuur het naar een alt om (voorlopig) even whisps te voorkomen van mensen (non-guildies/non-friends) die alles willen aanleveren behalve de nethers, dat vind ik persoonlijk te weinig opleveren.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sallin
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Ik zit te twijfelen wat voor een enchant ik op de cloak van mijn warlock ga zetten; subtlety (-2% threat) of spell penetration (20 spell penetration). Ik wil gaan pve-en. Zelf neig ik naar subtlety, omdat je dan gewoon meer dps kan doen. Maar ja, ik kan me voorstellen dat penetration ook wel helpt bij bosses met wat resistance. Wat is jullie ervaring?

This too shall pass
Debian | VirtualBox (W7), Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05 17:19
Herbalism en mining is idd om het even, daarom ook de / gezet.
Skinning vindt ik voor levelen heel aardig omdat je er weinig voor hoeft te lopen (ok, niet voor warlocks met fear ;) ) en het dus makkelijkt leveld en er toch best wel wat aan te verdienen is.

Enchanting is zeker niet onaardig om te hebben tijdens het levelen, maar het scheelt je inkomen en is zeker niet voor niks om (goed en snel) te levelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63072

Sallin schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:06:
Ik zit te twijfelen wat voor een enchant ik op de cloak van mijn warlock ga zetten; subtlety (-2% threat) of spell penetration (20 spell penetration). Ik wil gaan pve-en. Zelf neig ik naar subtlety, omdat je dan gewoon meer dps kan doen. Maar ja, ik kan me voorstellen dat penetration ook wel helpt bij bosses met wat resistance. Wat is jullie ervaring?
Penetration helpt niets tegen bosses, is net als resilience een pvp stat. Lekker voor subtlety gaan als dat je keuze is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17:23

Bezulba

Formerly known as Eendje

Sallin schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:06:
Ik zit te twijfelen wat voor een enchant ik op de cloak van mijn warlock ga zetten; subtlety (-2% threat) of spell penetration (20 spell penetration). Ik wil gaan pve-en. Zelf neig ik naar subtlety, omdat je dan gewoon meer dps kan doen. Maar ja, ik kan me voorstellen dat penetration ook wel helpt bij bosses met wat resistance. Wat is jullie ervaring?
subtelty is een drop van een AQ40 boss geloof ik. Niet veel mensen hebben hem, iig op mijn server bijna niemand. Dus mischien heb je weinig keuze als niemand hem voor je kan doen :)

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Zjanzjak schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 12:59:
[...]

Dit heb ik al meer voorbij zien komen, jij geeft me net dat laatste zetje om het ook eens te proberen, thanks. :)


[...]

Ik loop bijna alleen maar heroics, just to get richer en voor de eventuele items, alleen dropt de Sun Eater in heroic Mech maar niet voor mij. Aan de andere kant, de nethers zijn weer mooi meegenomen als je de roll wint. Ik zou zeggen, even vervelend om revered te worden maar het heeft zo zijn voordelen.

Ik blijf alleen ver weg van Shattered Halls heroic, ik vind 'em echt 'horrible'.

Ik begin nu eindelijk ook goed centen te verdienen aan epic crafts die nether(s) nodig hebben, ik grind en mine alle spullen zelf bij elkaar, altijd wel iemand te vinden die voor weinig een primal might voor je inelkaar draait, epic craftable flansen, naar alt sturen en op AH knallen. Ik stuur het naar een alt om (voorlopig) even whisps te voorkomen van mensen (non-guildies/non-friends) die alles willen aanleveren behalve de nethers, dat vind ik persoonlijk te weinig opleveren.
toon volledige bericht
hc sh is zo pisseasy enige wat je nodig hebt is goede groep en doorbeuken, heerlijk vind ik het, mits met een bekende groep

geld verdien ik door daily quests en af en toe wat enchants/spellthread verkopen
probleem is dat me rogue alt dus gewoon lastig is om groepen te vinden :P guildruns doe ik dan wel het meest, maar zijn niet altijd voorradig, was gelukkig wel al een eind met rep voordat me lock 70 was en ik daarmee verder ging.

maar als het meezit 2 weekjes instancen en ik heb alle keys >_<

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • daaan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 12-04 21:14

daaan

Brandweer Zoutkamp

Hallo :w

Level 24 warrior meldt zich. Geen idee waar jullie het over hebben verder ;)

One's never alone with a rubber duck.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 142494

ging over deadmines oa in vorige topic? :P
dat moet je al gehad hebben als het goed is. :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86703

Anoniem: 63072 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:09:
[...]

Penetration helpt niets tegen bosses, is net als resilience een pvp stat. Lekker voor subtlety gaan als dat je keuze is.
Ook bosses, en zowat iedere mob btw, hebben resistances. Als je class al een reduced threat talent/ability heeft zou ik zelf voor penetration gaan.
daaan schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:30:
Hallo :w

Level 24 warrior meldt zich. Geen idee waar jullie het over hebben verder ;)
Stop!!!! Voor het te laat is. :+

[ Voor 46% gewijzigd door Anoniem: 86703 op 29-06-2007 13:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wognummer
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 20:51
wij hebben het hierover NSFW (geen pron ofzo)


maar idd zoals het topic al aangeeft het gaat over WOW ;)


welkom trouwens

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 142494

Btw, weet niet of de start post nog te veranderen is? :P

Maar dit is een hele goede site voor druids
http://druid.wikispaces.com/

Macro's, Guides, Game mechanics, Gear lijsten (met punten uitgedeeld per stats zodat een top10 lijst onstaat) en nog veel meer. Allemaal verzameld van stickies op drood realm forums.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Anoniem: 86703 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:35:
[...]

Ook bosses, en zowat iedere mob btw, hebben resistances. Als je class al een reduced threat talent/ability heeft zou ik zelf voor penetration gaan.
Elke aggro reductie voor dps-ers is handig. Voor resistances heb je CoE/CoS.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Carnagy
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 24-03 10:36
Kan een van jullie me vertellen hoe ik die action bar die ik via het interface advanced menu toevoeg kan veranderen dat hij een ander nummer laat zien?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
ImdaMned schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:02:
[...]
Elke aggro reductie voor dps-ers is handig. Voor resistances heb je CoE/CoS.
- 2% threat: alleen nuttig met raiden, effect minimaal
20 spell penetration: nuttig bij solo'en, nuttig bij PvP'en, effect minimaal

Wat je wilt hangt dus van je speelstijl en voorkeur af, er is geen goede en slechte keuze.

Ikzelf vind de 2% threat reductie dermate miniscuul dat ik liever voor de solo PvE/PvP enchant ga, omdat ik dat ook nog aardig vaak doe.

[ Voor 14% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 14:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
Die subtlety enchant (-2%) is nauwelijk nog nuttig, want doordat threat reductie multiplicatief wordt berekend, is het eigenlijk maar 1% minder threat...... dan kan je beter 20 Spell penetration pakken, werkt ook solo en in pvp, hoewel ook slechts beperkt....

WTB + Spelldmg on cloak :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:09:
[...]


- 2% threat: alleen nuttig met raiden, effect minimaal
20 spell penetration: nuttig bij solo'en, nuttig bij PvP'en, effect minimaal

Wat je wilt hangt dus van je speelstijl en voorkeur af, er is geen goede en slechte keuze.

Ikzelf vind de 2% threat reductie dermate miniscuul dat ik liever voor de solo PvE/PvP enchant ga, omdat ik dat ook nog aardig vaak doe.
Zucht...
Sallin schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:06:
Ik zit te twijfelen wat voor een enchant ik op de cloak van mijn warlock ga zetten; subtlety (-2% threat) of spell penetration (20 spell penetration). Ik wil gaan pve-en. Zelf neig ik naar subtlety, omdat je dan gewoon meer dps kan doen. Maar ja, ik kan me voorstellen dat penetration ook wel helpt bij bosses met wat resistance. Wat is jullie ervaring?
Wat komt ook maar iets in de buurt van solo / pvp ? Niets, nada, nul, nop, zilch

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:30
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:09:
[...]


- 2% threat: alleen nuttig met raiden, effect minimaal
20 spell penetration: nuttig bij solo'en, nuttig bij PvP'en, effect minimaal

Wat je wilt hangt dus van je speelstijl en voorkeur af, er is geen goede en slechte keuze.

Ikzelf vind de 2% threat reductie dermate miniscuul dat ik liever voor de solo PvE/PvP enchant ga, omdat ik dat ook nog aardig vaak doe.
Als je bijna alleen PvE bent is die -2% echt godly, het lijkt weinig maar je kunt gewoon langer doornuken. Voor zover ik weet stackt het ook nog steeds met bijv. BoS.

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
BOS = -30%
Talents = -10% (fire/frost)
evt. Shaman totem = -20%
Subtelty enchant = -2%

0.7 * 0.9 * 0.8 = 0.504 threat zonder Subtelty
0.7 * 0.9 * 0.8 * 0.98 = 0.49392 threat met Subtelty

0.504-0.49392 = 0.01008 Dus effectief is 2% slechts 1% threat reductie.... dit is zo minimaal dat je net zo goed spell penetration kan aanschaffen aangezien dit zowel nuttig is tijdens raids als solo als pvp.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OMX2000
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:33

OMX2000

By any means necessary...

Ik speel nu een noob lvl 48 Hunter. Vanochtend werd ik uitgedaagd door een lvl 70 Mage... Ontzettende prutser, zelfs toen hij mijn pet gesheeped had, had ie moeite om me af te maken. Ik overleed net toen hij nog maar 5% hp had...

Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
porn* schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:29:
[...]


Als je bijna alleen PvE bent is die -2% echt godly, het lijkt weinig maar je kunt gewoon langer doornuken. Voor zover ik weet stackt het ook nog steeds met bijv. BoS.
Zelfs al was het echt 2% (het is minder in praktijk) dan betekent het dat je na 50 shadowbolts bijvoorbeeld er 1 extra kan doen zonder threat. Woei.. zo godly is dat niet in mijn perceptie. Op bosses gebruik ik al mijn -50% threat ability en kom ik niet eens in de buurt van de tank met full nukage. Waar gaat die 2% me dan precies helpen?

[ Voor 13% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 14:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
OMX2000 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:39:
Ik speel nu een noob lvl 48 Hunter. Vanochtend werd ik uitgedaagd door een lvl 70 Mage... Ontzettende prutser, zelfs toen hij mijn pet gesheeped had, had ie moeite om me af te maken. Ik overleed net toen hij nog maar 5% hp had...
Mages hebben het best moeilijk tegen hunters tegenwoordig.... scattershot, trap, aimed shot, silencing shot en dan zijn we al bijna dood.... of hunter is BM specced, dan is die pet best irri....

Maar level 48?!?!?!?! dan moet het echt een n00b mage zijn, want ik zou je gewoon 1 shotten :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
OMX2000 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:39:
Ik speel nu een noob lvl 48 Hunter. Vanochtend werd ik uitgedaagd door een lvl 70 Mage... Ontzettende prutser, zelfs toen hij mijn pet gesheeped had, had ie moeite om me af te maken. Ik overleed net toen hij nog maar 5% hp had...
Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:41:
[...]


Zelfs al was het echt 2% (het is minder in praktijk) dan betekent het dat je na 50 shadowbolts bijvoorbeeld er 1 extra kan doen zonder threat. Woei.. zo godly is dat niet in mijn perceptie. Op bosses gebruik ik al mijn -50% threat ability en kom ik niet eens in de buurt van de tank met full nukage. Waar gaat die 2% me dan precies helpen?
Het kan er ook aan liggen dat je te weinig dps doet en daarom de tank niet kan bijhouden :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bras
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 06-05 12:44
Takaya82 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:33:
BOS = -30%
Talents = -10% (fire/frost)
evt. Shaman totem = -20%
Subtelty enchant = -2%

0.7 * 0.9 * 0.8 = 0.504 threat zonder Subtelty
0.7 * 0.9 * 0.8 * 0.98 = 0.49392 threat met Subtelty

0.504-0.49392 = 0.01008 Dus effectief is 2% slechts 1% threat reductie.... dit is zo minimaal dat je net zo goed spell penetration kan aanschaffen aangezien dit zowel nuttig is tijdens raids als solo als pvp.
Is er voor spell penetration dan ook een berekening te geven die aangeeft dat het nuttig is, van 2% threat wordt dat namelijk veelvuldig als tegen-argument gebruikt.

"When you find yourself in the company of a halfling and an ill-tempered Dragon, remember, you do not have to outrun the Dragon...you just have to outrun the halfling."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63072

Zucht...
Using spell penetration:
PVP-- 40 penetration is sufficient to counter Mark of the Wild, which is usually all the resistance a player will have to a school of magic.
PVE-- Curse of Shadows/Elements is usually sufficient to negate any base resistance on your target. Without the curses, a small amount of penetration might be useful to minimize partial resists, but few mobs have base resistance that can be overcome with gear.
Waarom zou je dan bij group-PVE voor penetration gaan.

En 2% is nog altijd 2% minder dan je in vergelijkbare omstandigheden had zonder de enchant :P .49392 is .504 - 2% * .504 ;) En zonder Shaman is het al extra 1.26% reductie ten opzichte van je ongereduceerde threath.

Het is net als statistiek, je kan het laten zien zoals je wilt. Blijft het feit dat als een een CoE op zit je penetration echt niets meer doet en je subtlety enchant wel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rudi
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 06-04 17:40
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]
Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
Altijd al? "Only works on Beasts, Humanoids and Critters."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
Takaya82 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]

Het kan er ook aan liggen dat je te weinig dps doet en daarom de tank niet kan bijhouden :P
Dat kan, maar aangezien ik altijd eerste of tweede sta op de damagemeters zal dat wel meevallen :P

Ik ben een warlock en dus wel een slow starter. Begin met CoS en UA/Corruption DoT's. Voordat mn eerste damage begint te tikken zijn we een paar seconde verder. Op trash kan ik dan voluit nuken en is de mob dood voor ik aggro kan trekken. Op bosses gebruik ik Soul shatter voordat ik de tank zou passeren en heb ik over het algemeen de rest van het gevecht geen threatproblemen meer.

[ Voor 38% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 14:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
*removed* was reeds gezegd :)

[ Voor 115% gewijzigd door Takaya82 op 29-06-2007 14:50 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OMX2000
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:33

OMX2000

By any means necessary...

Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]


Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
Tja is me toch echt overkomen... Is toch echt het eerste wat je zou moeten doen als Mage.

Dè developers podcast in je moerstaal : CodeKlets Podcast


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Perox
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 24-11-2024

Perox

Meestal niet

Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]


Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
Excuse me?

"Transforms the enemy into a sheep, forcing it to wander around for up to 50 sec. While wandering, the sheep cannot attack or cast spells but will regenerate very quickly. Any damage will transform the target back into its normal form. Only one target can be polymorphed at a time. Only works on Beasts, Humanoids and Critters."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Evil_Kroki
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 25-02-2024
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]


Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
Dit kon altijd al
edit:
woei! spuit 307 8)7

[ Voor 8% gewijzigd door Evil_Kroki op 29-06-2007 14:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
Takaya82 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:48:
[...]


Daar heb ik zo snel even geen berekening van maar als je op wowwiki kijkt:

[...]
Als warlock wil je minimaal 70 penetration tegen (shadow) priest buff.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Takaya82
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 23-04 16:30
Anoniem: 63072 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:45:
Zucht...

[...]

Waarom zou je dan bij group-PVE voor penetration gaan.

En 2% is nog altijd 2% minder dan je in vergelijkbare omstandigheden had zonder de enchant :P .49392 is .504 - 2% * .504 ;) En zonder Shaman is het al extra 1.26% reductie ten opzichte van je ongereduceerde threath.

Het is net als statistiek, je kan het laten zien zoals je wilt. Blijft het feit dat als een een CoE op zit je penetration echt niets meer doet en je subtlety enchant wel.
Dan ga je er wel vanuit dat er altijd locks meegaan :) Ik heb zat kara runs gehad zonder locks.... Maar goed in 25 man instances is je argument wel terecht ja..../bow

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
Evil_Kroki schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:51:
[...]

Dit kon altijd al
edit:
woei! spuit 307 8)7
Blijkbaar, ik zie mages altijd alleen maar humanoids sheepen :P

Magoed, blijft een sterk verhaal. Een 70 mage one-shot een level 48. Dus mage zal wel een beetje hebben zitten geinen met die 48 hunter.

[ Voor 9% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 14:55 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Puc van S.
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 18:04
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]


Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
Sinds dag 1.

overigens over het -20 res vs -2% threat zou ik ook gaan voor de threat. Maar de ideale oplossing is natuurlijk gewoon 2 cloaks met beide een enchant ;)

[ Voor 29% gewijzigd door Puc van S. op 29-06-2007 15:02 ]

[http://www.okbreijnen.nl] [Overwatch] [Cennahysh]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
ImdaMned schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:26:
[...]


Zucht...


[...]


Wat komt ook maar iets in de buurt van solo / pvp ? Niets, nada, nul, nop, zilch
Wat je wilt hangt dus van je speelstijl en voorkeur af, er is geen goede en slechte keuze.
Zo moeilijk is het toch niet? Ik laat de keuze aan hem, ipv van zoals jij doet je mening opdringen..

[ Voor 8% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 15:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaTr1x
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 16:30
barfieldmv schreef op donderdag 28 juni 2007 @ 14:49:
Er was laatst een player met de naam Devil en hij deed elke keer 666 damage yeah!
Lol ja dat is een geintje van Blizz, behalve dat we allemaal wel eens een 666 hit/crit hebben, hebben we af en toe ook een 1337 hit/crit :)
Zjanzjak schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 09:40:
/signed
Nog steeds last na wat ge'ALT-TAB't te hebben.

Erg vervelend, maar goed, dan maar even uitloggen, pc opnieuw starten en weer inloggen, het zij zo.
Yup ik zag in de laatste patch notes iets staan over het gefixed zijn van problemen na alt-tab. Helaas heb ik die bug dus ook nog af en toe dat je na alt-tabben opeens op 7 fps zit. Maar ik heb een tijd geleden zelf uitgevonden hoe je dit kunt oplossen zonder opnieuw te hoeven loggen:

Ga naar video options en als je V-Sync daar aan hebt staan, zet het dan uit en klik op OK, of als je het uit hebt staan, zet het dan juist aan en klik op OK. Nadat je op OK hebt geklikt is die bug weg. Je kunt hierna je V-Sync weer juist aan of uit zetten zoals die ervoor stond!!
dorkie schreef op donderdag 28 juni 2007 @ 15:07:
iemand problemen met connecten naar WOW?
ik krijg continu unable to connect
ik zit via Tele2 en zit op Thunderhorn.
Gelukkig zelf geen problemen hier mee, maar een vriend uit Zweden had het eergisteren ook, ook op Thunderhorn, en het verdween ook weer spontaan. Ik speel daar zelf dus ook btw, hoe heet jouw char daar?
/me Repelsteel waves at you.

π MW finishers


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:43:
[...]


Sinds wanneer kun je beasts sheepen? Mooi verhaal.
WTF....

Polymorph;
Transforms the enemy into a sheep, forcing it to wander around for up to 40 sec. While wandering, the sheep cannot attack or cast spells but will regenerate very quickly. Any damage will transform the target back into its normal form. Only one target can be polymorphed at a time. Only works on Beasts, Humanoids and Critters.

-edit- Note to self; refresh before I post 8)7

[ Voor 4% gewijzigd door Bulligan op 29-06-2007 15:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
Hooli-gan schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:15:
[...]


WTF....

Polymorph;
Transforms the enemy into a sheep, forcing it to wander around for up to 40 sec. While wandering, the sheep cannot attack or cast spells but will regenerate very quickly. Any damage will transform the target back into its normal form. Only one target can be polymorphed at a time. Only works on Beasts, Humanoids and Critters.
Jaja nou weten we het wel ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17:23

Bezulba

Formerly known as Eendje

mages kunnen ook beasts sheepen!

:P

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
Volgens mij werkt polymorph ook op beasts. 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Perox
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 24-11-2024

Perox

Meestal niet

Hier, op wow forums, staat een dingetje dat misschien interessant is for de alt-tabbers. Ik heb die aanpassing in elk geval ook gedaan, en toen was (na de patch) mijn probleem weg.

Wie weet helpt het ook voor jullie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04
Toch wel leuk hoe er op een "domme" opmerking gereageerd wordt, terwijl als er een "domme" vraag wordt gesteld er geantwoord wordt als "zoek het zelf op" en "RTFM" :+

Volgende keer dus gewoon een "domme" opmerking plaatsen en je krijgt vanzelf het juiste antwoord voor je neus ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cyberia404
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Ander zou je nooit een sheep kunnen re-sheepen :+

[ Voor 5% gewijzigd door Cyberia404 op 29-06-2007 15:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arto
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 22:06
Hooli-gan schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:23:
Toch wel leuk hoe er op een "domme" opmerking gereageerd wordt, terwijl als er een "domme" vraag wordt gesteld er geantwoord wordt als "zoek het zelf op" en "RTFM" :+

Volgende keer dus gewoon een "domme" opmerking plaatsen en je krijgt vanzelf het juiste antwoord voor je neus ;)
domme vragen bestaan niet
domme mensen wel 8)7

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
Arto schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:29:
[...]


domme vragen bestaan niet
domme mensen wel 8)7
Dank je :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Perox
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 24-11-2024

Perox

Meestal niet

Cyberia404 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:24:
Ander zou je nooit een sheep kunnen re-sheepen :+
Toch nog iets dat Blizzard er wel op tijd heeft uitgetest ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Evil_Kroki
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 25-02-2024
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:53:
[...]


Blijkbaar, ik zie mages altijd alleen maar humanoids sheepen :P

Magoed, blijft een sterk verhaal. Een 70 mage one-shot een level 48. Dus mage zal wel een beetje hebben zitten geinen met die 48 hunter.
mja ik had laatst ook iets dom voor met m'n 44lock:
Er komt een lvl35 hunter aangerend die hoogstwaarschijnlijk dacht "OH NOES HORDE! offence is the best defence!" en begint zijn pet op mij af te sturen. ik dacht "leuk... dotje hier, dotje daar, feartje hier" alles op m'n dooiste gemak... blijkbaar een slecht plan :'(

Ik durf wel eens last hebben van overconfidence en ik denk dat dit net zo was :p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sallin
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
Bedankt voor de uitgebreide uitleg :). Er lopen bij ons wel lui rond die subtelty kunnen doen. Ik denk dat ik er maar eens een ga opzoeken. Pvp speel ik niet (met mijn lock), en voor soloen ben ik nog nooit echt in de problemen gekomen met resistance.

Trouwens wat een mats voor een Soulfrost (54 damage to frost and shadow spells) zeg:
6x Void Crystal
10x Large Prismatic Shard
8 Greater Planar Essence
10 Primal Water
10 Primal Shadow

[ Voor 4% gewijzigd door Sallin op 29-06-2007 15:43 ]

This too shall pass
Debian | VirtualBox (W7), Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04
Arto schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:29:
[...]


domme vragen bestaan niet
domme mensen wel 8)7
Waarom denk je dat ik het tussen aanhalingstekens had staan. Kan moeilijk zeggen; "Elke keer als domme mensen hier vragen/zeggen". Hehehehehe :P :*)

Nu weer on-topic. Let's talk mage build for a change.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Puc van S.
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 18:04
10/48/3 . ;) (fire spec dus)

Waarom? fire is pew pew, en na 60 levels (heel pre tbc) fros wil je eens wat anders :P

[ Voor 63% gewijzigd door Puc van S. op 29-06-2007 15:53 ]

[http://www.okbreijnen.nl] [Overwatch] [Cennahysh]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05 17:19
Was laatst met een build bezig voor AOE (lvl35).
Maar de praktijk blijkt toch nog wat moeilijker dan de theorie.

Iemand daar dan nog wat 'praktische' tips voor :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04
cannibal schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:51:
Was laatst met een build bezig voor AOE (lvl35).
Maar de praktijk blijkt toch nog wat moeilijker dan de theorie.

Iemand daar dan nog wat 'praktische' tips voor :)
Ja, Bangy's AoE guide. Works like a charm. Zelf ook gebruikt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05 17:19
Deze heb ik gebruikt als basis ja.
Maar ik zal nog wel in stuk zitten van:
- It’s hard, and you’ll often die, especially in the beginning. You’ll look like an idiot, rounding 10 mobs and then just dying >.<
Volgens mij ook op het AOE'en gekomen doordat het hier in een van de vorige topics langs kwam inc. link.

Maar ik ga dus momenteel nog regelmatig dood. Soms lukt ie, maar dat is dan ook nog maar met lvl29-30 mobs en ik op lvl35.
Heb alleen dus nog geen ice block (dat 2e ice block in de talenttree)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zjanzjak
  • Registratie: April 2007
  • Laatst online: 22:28
Bokkie schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 13:12:
[...]
hc sh is zo pisseasy enige wat je nodig hebt is goede groep en doorbeuken, heerlijk vind ik het, mits met een bekende groep
GIEF TIPS PLX!
Wat is jouw (perfecte?) setup voor heroic SH? Misschien wil ik me er dan nog wel aan wagen. :P

Ik vind heroic Mech nog altijd het fijnst badges verdienen trouwens, 'kakke zonder douwe', alleen de fire adds kunnen wel eens wat lastig zijn.


Edit:

MaTr1x, bedankt voor de tip, zo meteen ook even uitproberen.

[ Voor 6% gewijzigd door Zjanzjak op 29-06-2007 16:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ebborazor
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-09-2022
Sinds lange tijd heb ik echt weer plezier in het spelen van WoW. Ik ben zoals ik eerder al gezegd weer gaan spelen op mijn eerste char, een druid. Die is inmiddels L59 (http://armory.wow-europe....=Orangejuice&r=Bloodscalp)
en heeft nu bijna alleen maar outland greens. AB en WSG zijn nu weer echt leuk. Mangle crits van 1000+ op L59 clothies :X (Including warlocks!).

Blijf voorlopig nog even pvpen denk ik, al weet ik dat je at L70 een stuk meer honor verdiend dan dat ik nu doe.


Ik ben wel nog steeds op zoek naar een leuke server waar het overgrote gedeelte van de spelers redelijk engels kan. Ik zit nu nog op bloodscalp en daar zitten toch wel een hele hoop oost europeanen (volgens mij vooral hongaren). Dus, nogmaals, weet iemand nog een redelijk nieuwe server (waar bijvoorbeeld zat groepen te vinden zijn voor de eerste paar instances van the outland). Een plus zou een gebrek aan tanks op die server zijn, ik wil voorlopig namelijk nog wel even feral blijven. Thanks!

[ Voor 3% gewijzigd door ebborazor op 29-06-2007 16:21 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 15:05:
[...]

Zo moeilijk is het toch niet? Ik laat de keuze aan hem, ipv van zoals jij doet je mening opdringen..
Ik dring niemand een mening op, ik geef antwoord op de vraag: wat is het beste voor non pve / pvp. Precies wat hij vraagt
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:52:
[...]

Als warlock wil je minimaal 70 penetration tegen (shadow) priest buff.
LEES DE FUCKING VRAAG EENS!!!

vraag || betonblok || |:( bosmonsters hoofd


vraag: Tjah, wat zal ik op cloak zetten
antwoord: Ik zou een koophuis nemen, is veel nuttiger in de toekomst.

Dit antwoord heeft ongeveer evenveel nut als jouw antwoord, helemaal niets.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ebborazor
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-09-2022
ImdaMned schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:18:
[...]


Ik dring niemand een mening op, ik geef antwoord op de vraag: wat is het beste voor non pve / pvp. Precies wat hij vraagt


[...]


LEES DE FUCKING VRAAG EENS!!!

vraag || betonblok || |:( bosmonsters hoofd


vraag: Tjah, wat zal ik op cloak zetten
antwoord: Ik zou een koophuis nemen, is veel nuttiger in de toekomst.

Dit antwoord heeft ongeveer evenveel nut als jouw antwoord, helemaal niets.
toon volledige bericht
Kom kom, het is bijna weekend! (en voor sommigen (incl me :9~) vakantie!)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
ImdaMned schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:18:
[...]


Ik dring niemand een mening op, ik geef antwoord op de vraag: wat is het beste voor non pve / pvp. Precies wat hij vraagt


[...]


LEES DE FUCKING VRAAG EENS!!!

vraag || betonblok || |:( bosmonsters hoofd


vraag: Tjah, wat zal ik op cloak zetten
antwoord: Ik zou een koophuis nemen, is veel nuttiger in de toekomst.

Dit antwoord heeft ongeveer evenveel nut als jouw antwoord, helemaal niets.
toon volledige bericht
Denk aan je hart.

De discussie was gewoon Subtlety vs Spell Penetration, ging wel iets verder dan alleen die user zijn vraag. Ik geef aan wat de voordelen zijn in welke situatie, zodat iedereen voor zichzelf kan kiezen.

Die andere quote is een antwoord op een hele andere vraag, namelijk over een quote over een wiki quote.. Zo kan ik ook alles verdraaien..

user: Dit is ongeveer mijn situatie, wat moet ik doen?
ik: In deze situatie kun je dit doen, in die situatie kun je dat doen.
ImdaMned: BETONBLOK VOOR JE HOOFD!! LEES DE FUCKING VRAAG!!11 DIE ANDERE SITUATIE IS HELEMAAL NIET OP HEM VAN TOEPASSSING!!!! OMGGG!!!!! HEART ATTACK!!!11

rofl :D

[ Voor 13% gewijzigd door Bosmonster op 29-06-2007 16:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:39:
[...]


Denk aan je hart.

De discussie was gewoon Subtlety vs Spell Penetration, ging wel iets verder dan alleen die user zijn vraag. Ik geef aan wat de voordelen zijn in welke situatie, zodat iedereen voor zichzelf kan kiezen.

Die andere quote is een antwoord op een hele andere vraag, namelijk over een quote over een wiki quote.. Zo kan ik ook alles verdraaien..

user: Dit is ongeveer mijn situatie, wat moet ik doen?
ik: In deze situatie kun je dit doen, in die situatie kun je dat doen.
ImdaMned: BETONBLOK VOOR JE HOOFD!! LEES DE FUCKING VRAAG!!11 DIE ANDERE SITUATIE IS HELEMAAL NIET OP HEM VAN TOEPASSSING!!!! OMGGG!!!!! HEART ATTACK!!!11

rofl :D
toon volledige bericht
:D
Bosmonster schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 14:09:
[...]


- 2% threat: alleen nuttig met raiden, effect minimaal
20 spell penetration: nuttig bij solo'en, nuttig bij PvP'en, effect minimaal

Wat je wilt hangt dus van je speelstijl en voorkeur af, er is geen goede en slechte keuze.

Ikzelf vind de 2% threat reductie dermate miniscuul dat ik liever voor de solo PvE/PvP enchant ga, omdat ik dat ook nog aardig vaak doe.
Maar waarom de vraag verbreden als hij alleen maar een simpele vraag over raiden stelt? Tot bovenstaande was er zelfs geen discussie. Daarentegen is het natuurlijk wel zo dat als je alleen simpel antwoord geeft op de vraag er voor de rest weinig zal gebeuren op dit forum. En dit was toch weer 2 1/2 pagine leuk leesvoer : P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04
cannibal schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 16:00:
Deze heb ik gebruikt als basis ja.
Maar ik zal nog wel in stuk zitten van:


[...]


Volgens mij ook op het AOE'en gekomen doordat het hier in een van de vorige topics langs kwam inc. link.

Maar ik ga dus momenteel nog regelmatig dood. Soms lukt ie, maar dat is dan ook nog maar met lvl29-30 mobs en ik op lvl35.
Heb alleen dus nog geen ice block (dat 2e ice block in de talenttree)
Ik ging de eerste paar keer ook dood. Probeer niet al te grote groepen in het begin, eerst moet je het even onderde knie krijgen. Wat bij mij misschien scheelde is dat ik een G7 muis gebruik met 8 knoppen en bijna onder elke knop wel een spell gebind is. Hierdoor doe ik ik het meeste met mijn muis en hoef ik niet in mijn action bar te klikken.
Verzamel "of the eagle" gear. +Sta en +Int zijn je beste vrienden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 06-05 17:19
Heb mijn eigen volledig vol gehangen met eagle gear.
Scheelde wel een stuk. Wil nu vooral even een bevriende guildie vragen om me vol te hangen met (lowlvl) sta enchants.

Kan helaas niet van de ene alt naar de andere enchanting en had het spul al aan toen ik er aan dacht om het op te sturen per mail ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:51
*ding* 70! *O* *O*

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 213406

He mensen een vraagje he. Ik heb als proffession alchemy genomen.
Nu kan ik 2 healing potion maken die ik kan gebruiken maar wat is het verschil tussen deze 2?

Het gaat om:
Major Healing potion (lvl 45 - 1050--1070)
Violate Healing potion (lvl 55 - 1050--1070)

Maar wat is nou het verschil tussen deze potion's ?
De cooldown ofzow ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 19:42

Osxy

Holy crap on a cracker

Anoniem: 213406 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 23:11:
He mensen een vraagje he. Ik heb als proffession alchemy genomen.
Nu kan ik 2 healing potion maken die ik kan gebruiken maar wat is het verschil tussen deze 2?

Het gaat om:
Major Healing potion (lvl 45 - 1050--1070)
Violate Healing potion (lvl 55 - 1050--1070)

Maar wat is nou het verschil tussen deze potion's ?
De cooldown ofzow ?
Mats, en alchemy level maar meer niet.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hmzaniac
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 05-08-2023

Hmzaniac

Evil Admin

Anoniem: 213406 schreef op vrijdag 29 juni 2007 @ 23:11:
He mensen een vraagje he. Ik heb als proffession alchemy genomen.
Nu kan ik 2 healing potion maken die ik kan gebruiken maar wat is het verschil tussen deze 2?

Het gaat om:
Major Healing potion (lvl 45 - 1050--1070)
Violate Healing potion (lvl 55 - 1050--1070)

Maar wat is nou het verschil tussen deze potion's ?
De cooldown ofzow ?
De mats voor de volatile zijn in outland te vinden zodat je niet iedere keer terug moet naar winterspring/epl/silithus als je mats wil voor je healing pots. Het is dus feitelijk om je alchemy makkelijker te maken, vooral als je een nieuw char hebt die gelijk naar outland doorgaat ipv eerst een jaar op lvl60 door te brengen.

Ik heb een WOS-post!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 200262

Ik vind het aoe maar nieks .

Ik ga liever voor frost solo met quest .

Wat is leuker dan :
3x frost bolt , frost nova ,frost bolt criti , dood mob

Monsters raken jou maar 1 x :P


Ik ben momenteel level 56 op mijn rogue :
Maar heb van veel mensen gehoord grind je way tot 60 en laat al die quests liegen :P

Hebben jullie advies of ik dat zal doen of niet.
Zo ja :
Hebben jullie een paar mooie grinding spots

[ Voor 39% gewijzigd door Anoniem: 200262 op 30-06-2007 19:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 220945

ik heb vanmiddag wow gehaald voor 10E

maar ik zie nu dat als je via prepay wilt spelen je ook gelijk zo''n kaart erbij moet halen?
om die code in te voeren of hoeft dat niet?

ik ga het nu nog niet spelen pas na mijn PW week, maar zodat ik het alvast weet ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Dud3
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 03-05 18:18
Anoniem: 220945 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 19:44:
ik heb vanmiddag wow gehaald voor 10E

maar ik zie nu dat als je via prepay wilt spelen je ook gelijk zo''n kaart erbij moet halen?
om die code in te voeren of hoeft dat niet?

ik ga het nu nog niet spelen pas na mijn PW week, maar zodat ik het alvast weet ;)
Normaal zit er een maand gratis bij wow.
Dan zou je dus pas na dat op is moeten betalen.
Daarna moet je wel betalen via CC elke maand, of prepaid kaarten kopen en aan je account toevoegen.

The opinions stated in the above post are purely those of the author,
and do not represent intelligent life of any form.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 143011

Anoniem: 200262 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 19:15:
Ik vind het aoe maar nieks .

Ik ga liever voor frost solo met quest .

Wat is leuker dan :
3x frost bolt , frost nova ,frost bolt criti , dood mob

Monsters raken jou maar 1 x :P


Ik ben momenteel level 56 op mijn rogue :
Maar heb van veel mensen gehoord grind je way tot 60 en laat al die quests liegen :P

Hebben jullie advies of ik dat zal doen of niet.
Zo ja :
Hebben jullie een paar mooie grinding spots
toon volledige bericht
Nee man, die quests zijn hartstikke leuk en levert je misschien qua xp per uur iets minder op maar is zeker veel leuker dan mindless grinden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ye-roon
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 01-05 18:23

ye-roon

knaak

Anoniem: 200262 schreef op zaterdag 30 juni 2007 @ 19:15:
Ik vind het aoe maar nieks .

Ik ga liever voor frost solo met quest .

Wat is leuker dan :
3x frost bolt , frost nova ,frost bolt criti , dood mob

Monsters raken jou maar 1 x :P


Ik ben momenteel level 56 op mijn rogue :
Maar heb van veel mensen gehoord grind je way tot 60 en laat al die quests liegen :P

Hebben jullie advies of ik dat zal doen of niet.
Zo ja :
Hebben jullie een paar mooie grinding spots
toon volledige bericht
Gewoon beetje questen in azeroth tot je geen "easy quests" meer hebt, dan ben je prolly wel 58 of 59 en dan gewoon in outland naar 60 grinden en dan pas met de quests beginnen daar. Dan heb je meeste kans om zo veel mogelijk quests over te houden voor veel cash op lvl 70 :)

Harder, Better, Faster, Stronger | Battletag: yeroon#2383


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Als je alle quests doet dan kan je gewoon op lvl 58 beginnen met questen in outland. Heb ik ook gedaan, ben inmiddels door alle quests in hellfire peninsula / zangramarsh / terrokar forest heen en het grootste gedeelte in nagrand. Ben nu 68 1/3.

Die laatste 2 lvls naar 60 toe grinden duurt veel te lang, kan je beter questen. Heb je ook gelijk een hoop gear upgrades. En gold op lvl 70... Daar heb je dan nether storm / shadow moon / de nieuwe lvl 70 quests en de daily quests voor.

[ Voor 13% gewijzigd door ImdaMned op 01-07-2007 10:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 117852

Sweet, donderdag first kill Lurker Below en gisteren Hydross voor t eerst plat na vrijdag al 7% en 1% wipes te hebben gehad. :+

Daarna door na Fathomlord en hmm als de pull n beetje werkt en we wat healing beter sorted hebben lijkt t best te doen eigenlijk. Shaman en dan hunter, priest en boss of toch n andere volgorde? Probeerden eerst 2-3 keer hunter eerst maar dmg op Shaman tank is best serieus dus die ben ik t liefste zo snel mogelijk kwijt, Fathomlord krijgt dan wel totem maar met de healing die vrijkomt als Shaman plat is moet dat zeker te doen zijn. Maandag en dinsdag weer terug, geloof erg weinig trash dus veel tries ftw. 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kees
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 14:24

Kees

Serveradmin / BOFH / DoC
Anoniem: 117852 schreef op zondag 01 juli 2007 @ 12:13:
Sweet, donderdag first kill Lurker Below en gisteren Hydross voor t eerst plat na vrijdag al 7% en 1% wipes te hebben gehad. :+

Daarna door na Fathomlord en hmm als de pull n beetje werkt en we wat healing beter sorted hebben lijkt t best te doen eigenlijk. Shaman en dan hunter, priest en boss of toch n andere volgorde? Probeerden eerst 2-3 keer hunter eerst maar dmg op Shaman tank is best serieus dus die ben ik t liefste zo snel mogelijk kwijt, Fathomlord krijgt dan wel totem maar met de healing die vrijkomt als Shaman plat is moet dat zeker te doen zijn. Maandag en dinsdag weer terug, geloof erg weinig trash dus veel tries ftw. 8)
shaman laten we een druid tanken want die heeft meer armor, meestal hebben we daar 3-4 healers op de druid en de raid, als die dood is gaan 2 healers naar de boss om de healers van de tank te healen (voor de totem). de andere 1-2 healers gaan raidhealen.
hunter wordt door een warrior of druid getanked die ook de pet neemt. Meestal wordt hij gehealed door een paladin die in een groep met een shadowpriest zit
priest wordt getanked door een andere warrior, ook weer met dezelfde shadowpriest in de groep
boss getanked door een warrior, gehealed door twee paladins, die later heals krijgen van de shaman healers.
dan nuke je eerst de shaman neer, dan de hunter, vervolgens de priest en de boss als laatste.

"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RuudBurger
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 07-04 19:11
Lief dagboek (want dat is blijkbaar in hierzo)

Gister even 2 uurtjes in Silithus gequest van 57-58. Toen meteen naar Outland gegegaan en na een kleine 6 uur 60 gedinged.. ging echt rete snel :+
Eindelijk quest gear waar ik wat aan heb, hebben ze mooi gedaan. Liep namelijk nog rond in dingen van lvl 40.. Was nu van 110 white dps naar 190 gegaan. en meteen een nieuwe pet gehaald. ^^

De quest in Outland zijn tot nu echt mega vet, vooral die bommen gooi quest is leuk om te doen.

Vanavond een group zoeken om een dungeon in te gaan! Nieuwe dingen ondekken geeft weer net het gevoel als toen ik 2 jaar geleden begon! Heel leuk in ieder geval!

PS. Of ik zit op een relaxte server of het is veranderd met de intro van BC, maar ik heb meteen mijn epic mount kunnen halen op 60 ding, en nog 700g overgehouden. Kan me niet herinneren dat ik zoveel geld had met mijn eerste char.

[ Voor 15% gewijzigd door RuudBurger op 01-07-2007 15:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
Kees schreef op zondag 01 juli 2007 @ 12:26:
[...]

shaman laten we een druid tanken want die heeft meer armor, meestal hebben we daar 3-4 healers op de druid en de raid, als die dood is gaan 2 healers naar de boss om de healers van de tank te healen (voor de totem). de andere 1-2 healers gaan raidhealen.
hunter wordt door een warrior of druid getanked die ook de pet neemt. Meestal wordt hij gehealed door een paladin die in een groep met een shadowpriest zit
priest wordt getanked door een andere warrior, ook weer met dezelfde shadowpriest in de groep
boss getanked door een warrior, gehealed door twee paladins, die later heals krijgen van de shaman healers.
dan nuke je eerst de shaman neer, dan de hunter, vervolgens de priest en de boss als laatste.
Wij zetten een pala op Karathress tank, pala/priest combo op priest tank, pala op hunter tank, 3/4 healers op shaman tank en een healer op raidhealing. Pet wordt apart getanked door een druid. Karathress tanken waar 'ie start, priest beneden bij de pillars en hunter + shaman op het platform tegenover Karathress. We nuken eerst de hunter, en door de hunter en shaman op elkaar te tanken kunnen we snel naar totems switchen. Na hunter (healer gaat naar Karathress tank) nuken we shaman, dan de pet. Twee shaman healers gaan op raidhealing, rest naar Karathress tank. Dan priest nuken en tenslotte Karathress zelf.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
Sillymidget schreef op zondag 01 juli 2007 @ 15:27:
Lief dagboek (want dat is blijkbaar in hierzo)

Gister even 2 uurtjes in Silithus gequest van 57-58. Toen meteen naar Outland gegegaan en na een kleine 6 uur 60 gedinged.. ging echt rete snel :+
Eindelijk quest gear waar ik wat aan heb, hebben ze mooi gedaan. Liep namelijk nog rond in dingen van lvl 40.. Was nu van 110 white dps naar 190 gegaan. en meteen een nieuwe pet gehaald. ^^

De quest in Outland zijn tot nu echt mega vet, vooral die bommen gooi quest is leuk om te doen.

Vanavond een group zoeken om een dungeon in te gaan! Nieuwe dingen ondekken geeft weer net het gevoel als toen ik 2 jaar geleden begon! Heel leuk in ieder geval!

PS. Of ik zit op een relaxte server of het is veranderd met de intro van BC, maar ik heb meteen mijn epic mount kunnen halen op 60 ding, en nog 700g overgehouden. Kan me niet herinneren dat ik zoveel geld had met mijn eerste char.
Ik geloof dat ze aan alle quests een money reward hebben gedaan en dat die er eerst niet bij zat. Verder weet je nu vast beter wat veel waard is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
Vaak zie ik veel UI's met een zwart vlak onderin waar altijd de textwindows/grid in staan en soms ook nog de minimap... Dat vlak heeft ook vaak een gradient achtergrond waardoor het er nog mooier uitziet... Weet iemand hoe zo'n addon heet? Beetje vaag uitgelegd maar ik hoop dat jullie begrijpen wat ik bedoel :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 200262

cls schreef op zondag 01 juli 2007 @ 18:33:
Vaak zie ik veel UI's met een zwart vlak onderin waar altijd de textwindows/grid in staan en soms ook nog de minimap... Dat vlak heeft ook vaak een gradient achtergrond waardoor het er nog mooier uitziet... Weet iemand hoe zo'n addon heet? Beetje vaag uitgelegd maar ik hoop dat jullie begrijpen wat ik bedoel :)
Zon addon zoek ik ook
Dus als iemand jou erbij mee kan helpen dan help die mij gelijk ook :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
Anoniem: 200262 schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:02:
[...]


Zon addon zoek ik ook
Dus als iemand jou erbij mee kan helpen dan help die mij gelijk ook :D
Volgens mij is het Prat maar ik heb ermee lopen prutsen maar ik kom er maar niet uit :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NiteFly
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21:50
EEpanels

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
Nu heb ik die geinstalleerd maar mijn standaard UI zie ik nog steeds..

Dit was trouwens niet degene die ik bedoelde, deze heeft 3 losse chatboxen onderaan met een castbar box erboven.. Ik wil gewoon 1 solide vak hebben onderin met een gradient er doorheen, waar ik alles neerzet wil ik graag zelf uitmaken.

edit;
Dit zoek ik dus:
Afbeeldingslocatie: http://media6.curse-gaming.com/images/previews/21012/HannzoSS.jpg

[ Voor 10% gewijzigd door danslo op 01-07-2007 19:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 19:42

Osxy

Holy crap on a cracker

cls schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:20:
[...]

Nu heb ik die geinstalleerd maar mijn standaard UI zie ik nog steeds..

Dit was trouwens niet degene die ik bedoelde, deze heeft 3 losse chatboxen onderaan met een castbar box erboven.. Ik wil gewoon 1 solide vak hebben onderin met een gradient er doorheen, waar ik alles neerzet wil ik graag zelf uitmaken.

edit;
Dit zoek ik dus:
[afbeelding]
Kijk eens rond in de opties ;) Je kan zelf die panelen verplaatsen etc.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
osxy schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:22:
[...]


Kijk eens rond in de opties ;) Je kan zelf die panelen verplaatsen etc.
Dan doen ze nog niet wat ik wil, ik wil gewoon het bovenstaande :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aether|A
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 17-07-2007
cls schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:26:
[...]

Dan doen ze nog niet wat ik wil, ik wil gewoon het bovenstaande :P
Dat kan dus doormiddel van de opties. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aether|A
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 17-07-2007
is er trouwens ergens een lijst van wie speelt en welke server/faction?
Ben mijn huidige server spuugzat (Dunemaul), dus ben eigenlijk op zoek naar wie er Horde speelt en op welke server. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • M617573
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:57
Ik speel horde op Dunemaul, hoe heet je ingame dan ? Ik ben : Bhender, Aeran en Bonk ; -)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aether|A
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 17-07-2007
Qoriox schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:42:
Ik speel horde op Dunemaul, hoe heet je ingame dan ? Ik ben : Bhender, Aeran en Bonk ; -)
En ook nog in TBF.. :P daar heb ik ook nog een tijdje ingezeten tijdens de low levels.
Mijn naam was Pyurrot, belf hunter. (heb inmiddels account helemaal leeg gemaakt voor schone start)

Maargoed, misschien kom ik nog wel ff buurten dan op Dunemaul, waarschijnlijk roll ik een Tauren hunter dan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
Aether|A schreef op zondag 01 juli 2007 @ 19:28:
[...]

Dat kan dus doormiddel van de opties. :)
Mooi, ik heb nu alles gefixed... alleen zit die standaard bar van blizzard UI nog steeds in de weg.. En ik zie nergens in opties hoe ik die wegkrijg :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 19:42

Osxy

Holy crap on a cracker

Ff wat zoeken in de wow topics ;) bartender is een oplossing dan vervang je de bestaande balken.

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • danslo
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 21:17
osxy schreef op zondag 01 juli 2007 @ 20:32:
Ff wat zoeken in de wow topics ;) bartender is een oplossing dan vervang je de bestaande balken.
Ja, had het al met bongos gedaan :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
*bump ><

Gisteren nadat we void reaver hadden ge1shot Al'ar geprobeerd. Op de 2e Try 70% ofzo. Zag er niet zo heel erg moeilijk uit. Al'ar is wel heel mooi gemaakt. Leuk die meteor : )


Alleen jammer dat ik frost moet gaan speccen : /

[ Voor 12% gewijzigd door ImdaMned op 02-07-2007 09:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snuffel
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 12:57

Snuffel

Vroem!

Dagboek item:

Dit hele weekend weer lekker kunne spelen. Niemand thuis, dus tijd om te levellen, heerlijk!
Begonnen op lvl 65, gisteren 67.5 gehaald. Ideaal :)
Maatje van me naar lvl 70 helpen grinden in Nagrand, gelijk een paar 100G aan leer geskinned. Wat gaat dat lekker snel!

Met een random pugje Ring of Blood gedaan. Walgelijk snel er doorheen gesjeesd.
Das pas snel geld en XP verdienen, meer van dat soort quests!

Ga nu sparen voor mijn flying mount. Hoop ergens volgende week de 70 aan te tikken, en dan hup: flying mount erin.
En daarna? Ach, we zien wel. Eerst veel geld verdienen, en dan wat andere characters verder levellen.

You have to be careful if you don't know where you are going because you might not get there...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:51
lief dagboek

gisteren met mn lolladin eindelijk mn 1st keypart gefixt.

party:

2x affliction warlock
mage
druid tank
Holy paladin (hero ;) )

0 doden in de hele instance van Shadow Labyrinth. wel een kutinstance na de 1e boss.. packs van 6 mobs zijn erg irri. 1 sheep, 1 spellock en de rest tanken. uiteindelijk ging het wel goed, maar erg pittig.

2e boss is apart. full MC. mage ging maar ver van de party staan. was wel verstandig. de 2e MC ging ik de tank melee-en.. humor is dat, want ik sla geen deuk in een pakje boter :D

na de 2e MC ging hij geloof ik al neer. DPS was aardig lekker, en hij deed zelf niet al teveel dmg. kon het goed uithouden.

murmur (die laatste boss) was opzich ook goed te doen. we stonden verspreid en de dmg was goed bij te healen.

uiteindelijk heb ik een -30% aggro trinket ge-greed en gewonnen (Vendor trash) en bij de laatste boss een shaman broekje link en een priest set-item geneed voor healing en solo. die cloth chest had leuke stats Link

nu dus naar coilfang reservoir en Tempest Keep.

waarom kan ik btw CR niet vinden in mn LFG-pulldown menu?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 17:23

Bezulba

Formerly known as Eendje

omdat het steamvaults is waar je heen moet :)

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:51
eendje schreef op maandag 02 juli 2007 @ 09:36:
omdat het steamvaults is waar je heen moet :)
Obtain the Second Key Fragment from an Arcane Container inside Coilfang Reservoir and the Third Key Fragment from an Arcane Container inside Tempest Keep. Return to Khadgar in Shattrath City after you've completed this task.
Second Key Fragment: 0/1
Third Key Fragment: 0/1
I hid the second fragment at the bottom of Serpent Lake, long before it was called that. The giant drain installed there after the naga took over has likely pulled the container into the depths of Coilfang Reservoir.

The third fragment will prove the most trying, as I left it inside Tempest Keep back when it was controlled by the naaru. Kael'thas now rules it and the chamber where I left it has become a prison.

Bring me these remaining fragments, <name>. Much depends on your success.
--------------------------------------------------------------------------------

How goes your search for the key fragments, Riverwalker?
--------------------------------------------------------------------------------

You have the fragments. This is most impressive, <name>. You're certainly worthy of holding the key to Karazhan.

A small problem remains.
toon volledige bericht
waarom stat er dan CR in de questline? zie op thottbot idd SV staan. heb je voor Cr ook een key nodig oid..?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-05 02:45
Coilfang reservoir is het totaal aan instances wat daar zit
- slave pens
- underbog
- steam vault
- serpernt shrine cavern

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 15:51
ImdaMned schreef op maandag 02 juli 2007 @ 09:43:
Coilfang reservoir is het totaal aan instances wat daar zit
- slave pens
- underbog
- steam vault
- serpernt shrine cavern
dank u vriendelijk. ben blond :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cyberia404
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Zelfde met Tempest Keep, daaronder vallen Botanica, Mechanar Arcatraz en The Eye.
(dus waar o waar zijn die containers nou :P)

[ Voor 5% gewijzigd door Cyberia404 op 02-07-2007 09:53 ]

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.