Het Grote World of Warcraft topic - Deel 107 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 4.291 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/header01.gif
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/header02.gif

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_welkom.jpg
Welkom bij deel 107,
Nieuwe startpost is dan eindelijk (bijna) af. Hopelijk bevat nu genoeg informatie voor zowel de beginnende als de gevorderde gebruiker van dit fantastische spel gemaakt door onze vrienden van Blizzard.

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_patchnotes.jpg
Patch 2.0.10
De opvallendste dingen die deze patch met zich mee gaan brengen is dat druids generfed worden. Worden warriors nu weer eindelijk waar ze voor bedoeld zijn? Ook priests krijgen een nerf die helaas misschien lullig uitpakt voor hen.

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_01.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 8 miljoen speler wereldwijd, waaronder:
• 2 miljoen in Noord-Amerika en Australië
• 1,5 miljoen in Europa
• 3 miljoen in China
• 1,5 miljoen in Taiwan en Korea

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de (eerste) uitbreiding op WoW. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• Je vanaf het begin een Blood Elf of een Dreanei wil spelen
• Je character level 60 geworden is en je verder wil levelen richting level 70
• Je als profession Jewelcrafting wil

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer € 20,-. De uitbreiding (TBC) kost € 35,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• € 13,- (betaling per maand)
• € 12,- (betaling per 2 maanden)
• € 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn 3 betalingsmethoden:
• Credit card
• Prepaid cards (verkrijgbaar bij de meeste game-winkels)
• Direct debt (automatische incasso)


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.

Tip: er is een truckje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_08.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_rassen.jpg






Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_orc.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_undead.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_tauren.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_troll.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_dreanei.gif...*Dreanei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)


De battlegrounds
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_wsg.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_ab.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_av.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_eots.jpg


Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_07.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_endgame.jpg

Als je het spel net begint met spelen bestaat het vooral uit het doorlopen van de verhaallijn, het ontdekken van de wereld, experimenteren met professions. Op een gegeven moment zit je aan de level-cap (level 70 in TBC) en kun je dus niet meer "beter worden" door XP te verzamelen. Vanaf dat moment kun je alleen nog maar beter worden met gear. En eigenlijk begint daar een compleet nieuw gedeelte in het spel, genaamd "end-game content".

Als je net level 70 bent geworden zul je voornamelijk de 5-mans instances veel doen, omdat daar weinig coördinatie voor nodig is en je er hard op vooruit kan gaan. Maar op een gegeven moment zul je ook de beste gear hebben die daar beschikbaar is en dan komen we uit bij raiden.

Raiden is het clearen van hele moeilijke instances met grote groepen, tegen hele goede beloningen (epic gear). Voorheen (toen de level cap nog op level 60 lag) had je daar meestal een groep van 40 man voor nodig (de instances waren op level 60: Onyxia's lair, Molten Core, Blackwing Lair, Ahn'Qiraj en Naxxramas).

In The Burning Crusade is dit veranderd: de eerste raid-instance heeft 10 spelers nodig (Kharazan) en de overige instances - in volgorde van moeilijkheid: Gruul's lair, Magtheridons Lair, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Caverns of Time: Mount Hyjal - hebben 25 spelers nodig.

Voor succesvol raiden is veel coördinatie nodig, goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Meestal zijn er één of meerdere officers die hier enorm veel tijd in stoppen, goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.

In die raid-instances droppen van elke baas 2 tot 3 epics. Om deze zo eerlijk mogelijk te verdelen - je bent tenslotte met 25 mensen - verdien je per bosskill een aantal DKP punten. Als er een item dropt dat voor jou interessant is kun je je gespaarde DKP punten bieden op dat item. Degene met de meeste DKP wint het item.

Meer info:
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info
In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid

Rogue

Hunter
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het Afbeeldingslocatie: http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.

Paladin

Shaman

Warrior

Priest

Warlock

Mage

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_04.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.


Algemene websites:
www.wowhead.com - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

www.thotbott.com - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel.

wow.allakhazam.com - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

www.goblinworkshop.com - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

www.wowwiki.com - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.


Overige websites:
Patch mirrors
Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps


Andere gerelateerde topics op GoT:
World Of Warcraft Macro's -- Post en/of vraag hier
Het Grote World of Warcraft MOD topic

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_vtopics.jpg


Vorige topics:
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_09.jpg

Voor wijzigingen en/of opmerkingen mbt deze topicstart kun je een DM ( Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif ) of een email sturen naar de topicstarter.

Veel plezier in WoW en dit topic.
Enneh, houd je wel een beetje aan de GoT regels, he :)


--------------
Topicstart skin door: Rakkerzero - Content door: Silk_dude

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bottom_bgrd.jpg

[ Voor 218% gewijzigd door Zeror op 11-03-2007 11:56 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Laat dit de volgende keer achterwege, anders verdwijnt je hele post
nu mn fipo toch veilig is, ik krijg de laatste tijd maar weinig zin om mn paladin te lvlen.. hij heeft 140% rested xp, maar ik wil em asap naar 60 krijgen (54 atm) voor mn alchemy..

als ik eenmaal 58 ben, ga ik wel als een gek richting Outlands, das geen probleem.. maar voor die tijd.. pffff

welke spec kan je het beste doen voor solo-boel dps? ben nu 31 retri, de rest holy..

[ Voor 100% gewijzigd door Anoniem: 12316 op 04-03-2007 19:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 07-06 20:50

Osxy

Holy crap on a cracker

Patch 2.0.10

De opvallendste dingen die deze patch met zich mee gaan brengen is dat druids generfed worden. Worden warriors nu weer eindelijk waar ze voor bedoeld zijn?
Vergeet de nerf voor priests (shadow) niet want die is erg lullig, heb mezelf nu gespect naar zoals het na de patch zal zijn en ik heb nog nooit zoveel agro gepulled:(

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 104748

Weet iemand van julie op welke site ik heel nauwkeurig kan zien welk gebied met welke reputatie bepaalde gear verkoopt? Zoveel plekken om honored/revered/excalted te worden in outland, maar het zou toch eens hadig zijn als ik duidelijk kan zien, bij welke ik het beste me **** voor kan grinden. ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DWARQ
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 05-06 06:40
Anoniem: 104748 schreef op zondag 04 maart 2007 @ 12:33:
Weet iemand van julie op welke site ik heel nauwkeurig kan zien welk gebied met welke reputatie bepaalde gear verkoopt? Zoveel plekken om honored/revered/excalted te worden in outland, maar het zou toch eens hadig zijn als ik duidelijk kan zien, bij welke ik het beste me **** voor kan grinden. ;)
Dat is iets wat ik ook zoek. Ik ben momenteel Jewelcrafter met een lvl 60 alt van me en heb nu kennelijk rep nodig bij the Consortium. Ik heb werkelijk geen idee of het mogelijk is deze rep omhoog te krijgen zonder deze alt te hoeven lvlen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JeroenNietDoen
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 07-06 18:45
DWARQ schreef op zondag 04 maart 2007 @ 13:03:
[...]


Dat is iets wat ik ook zoek. Ik ben momenteel Jewelcrafter met een lvl 60 alt van me en heb nu kennelijk rep nodig bij the Consortium. Ik heb werkelijk geen idee of het mogelijk is deze rep omhoog te krijgen zonder deze alt te hoeven lvlen.
Nope, voor Consortium rep moet je manatombs runnen, en de quests in Netherstorm en Nagrand doen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Anoniem: 104748 schreef op zondag 04 maart 2007 @ 12:33:
Weet iemand van julie op welke site ik heel nauwkeurig kan zien welk gebied met welke reputatie bepaalde gear verkoopt? Zoveel plekken om honored/revered/excalted te worden in outland, maar het zou toch eens hadig zijn als ik duidelijk kan zien, bij welke ik het beste me **** voor kan grinden. ;)
http://www.ampwow.com/

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pasta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12-01 14:16

pasta

Ondertitel

BootVluchteling schreef op zondag 04 maart 2007 @ 10:10:
FIPO _/-\o_ _/-\o_ :+

/edit

nu mn fipo toch veilig is, ik krijg de laatste tijd maar weinig zin om mn paladin te lvlen.. hij heeft 140% rested xp, maar ik wil em asap naar 60 krijgen (54 atm) voor mn alchemy..

als ik eenmaal 58 ben, ga ik wel als een gek richting Outlands, das geen probleem.. maar voor die tijd.. pffff

welke spec kan je het beste doen voor solo-boel dps? ben nu 31 retri, de rest holy..
Retribution is dan inderdaad de manier om te gaan. Op lvl 54 zou zoiets kunnen. Deze build is voornamelijk bedoeld voor spelldmg dmv Seals en Judgements though. :)
edit:
Vervolgens door gaan naar lvl70, daar zou je de holy tree in kunnen gaan, zo bijvoorbeeld. :)

[ Voor 9% gewijzigd door pasta op 04-03-2007 14:12 ]

Signature


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
pasta schreef op zondag 04 maart 2007 @ 14:07:
[...]

Retribution is dan inderdaad de manier om te gaan. Op lvl 54 zou zoiets kunnen. Deze build is voornamelijk bedoeld voor spelldmg dmv Seals en Judgements though. :)
edit:
Vervolgens door gaan naar lvl70, daar zou je de holy tree in kunnen gaan, zo bijvoorbeeld. :)
huidige spec is http://wow.allakhazam.com/profile.html?1506256

maar ik heb imp BoM.. jij die andere. welke is beter?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pasta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12-01 14:16

pasta

Ondertitel

Dat ligt eraan wat je wilt, imp. BoM is voornamelijk bedoeld voor melee, Benediction is voornamelijk met andere talents bedoeld om zo efficiënt mogelijk om te gaan met je mana dmv seals en judgements. :)

Signature


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
pasta schreef op zondag 04 maart 2007 @ 14:46:
Dat ligt eraan wat je wilt, imp. BoM is voornamelijk bedoeld voor melee, Benediction is voornamelijk met andere talents bedoeld om zo efficiënt mogelijk om te gaan met je mana dmv seals en judgements. :)
ik zuig mana-wise. heb 2.5K mana. paladin is niet echt mijn class.. wat ik momenteel doe, is SoC, consecration, dan melee tot onder 20%, dan HoW..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ilya
  • Registratie: December 2004
  • Niet online
Repost ik mn vraag maar:

Ik ben hunter en ik wil MM speccen voor PVP en raids (ben nu BM om te levelen), maar op welk level is het slim te respeccen, 70, 60 of misschien eerder al?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
BootVluchteling schreef op zondag 04 maart 2007 @ 15:07:
[...]


ik zuig mana-wise. heb 2.5K mana. paladin is niet echt mijn class.. wat ik momenteel doe, is SoC, consecration, dan melee tot onder 20%, dan HoW..
Benediction > iBoM, zelfs als retridin liep ik altijd met BoW rond, je blijft altijd afhankelijk van mana voor je special moves.

Consecration gebruikt veel te veel mana. Met genoeg spelldmg kun je rank 1 spammen maar dat is ook pas echt effectief met 500ish spelldmg ofzo. Persoonlijk zou ik voor deze spec gaan op lvl 54 en dan als volgt uitbouwen.

55 - Divine Strength (5/5)
56-60 - Spiritual Focus (5/5)
61-65 - Divine Intellect (5/5)
66-67 - Improved Blessing of Wisdom (2/2)
68-69 - Sanctified Judgement (3/3)
70 - Aura Mastery (1/1)

Blijf een mana addict dus vandaar dat ik iBoW heb. Spiritual Focus is een must have, merk dat ik 't op m'n Shaman niet heb en daar veel sneller dood ga. Aura Mastery is discutabel, neem ik omdat je als retridin veel in melee zal staan en dan is het toch wel lekker als je healer die 40 yrd verderop staat ook je aura krijgt als je eens géén Sanctity Aura op hebt staan.


Aanvallen zou als retridin ongeveer als volgt gaan: JotC, SoC, Crusader Strike, JoC, SoC, Crusader Strike, etc. Eventueel bij meerdere mobs rank 1 consecration (enige low rank spell die op m'n action bar te vinden is) en onder 20% natuurlijk hammeren. Moet zeggen dat ik als Holyadin toch wat meer afwisseling heb. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Mijn lvl 60 paladin (jeej bijna 61 :+) is en blijft holy. Het schiet niet op qua solo-en maar in instances ben je een heldt. Dat is dan wel weer grappig :)
(en ik zoek de hele tijd naar mijn life-tap bij mijn paladin en wil de hele tijd mijn felguard op een mob afsturen. Irritant een lvl 70 lock hebben! :P)

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DWARQ
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 05-06 06:40
Ilya schreef op zondag 04 maart 2007 @ 15:51:
Repost ik mn vraag maar:

Ik ben hunter en ik wil MM speccen voor PVP en raids (ben nu BM om te levelen), maar op welk level is het slim te respeccen, 70, 60 of misschien eerder al?
Waarschijnlijk zul je niet voor lvl 70 gaan raiden dus zou ik BM houden tot dan. BM is ideaal tijdens het lvlen zelf en indien je goed met je pet omgaat tijdens het raiden ook helemaal niet verkeerd eigenlijk! Voor PVP zou ik inderdaad wel een andere build kiezen omdat oa de silence shot ed dan handiger zijn, maar naar mijn mening weer slecht in de raid bruikbaar zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Japser
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 06-06 15:12

Japser

Jeej!

Mijn char

Leuk, die Armoury! Dit is mijn char op dit moment. In dps mode om te questen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

armory en die van mij :P in m'n nubtanking gear :)

[ Voor 7% gewijzigd door Bezulba op 04-03-2007 20:06 ]

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Japser
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 06-06 15:12

Japser

Jeej!

Je linkje klopt niet helemaal :)

Trouwens, mensen vinden dat ik er maar een rare build op na houd. Ach ja, ik voel me er prima bij, ik kan makkelijk een group levend houden daar waar nodig en ik kan ook nog es lekker in mn uppie grinden. Kortom ik hou wel van mn char :)

[ Voor 79% gewijzigd door Japser op 04-03-2007 18:11 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

klopt prima alleen kan got em niet goed parsen :P

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
/edit eendje, ik ben zo vriendelijk geweest, om em clickable te maken :Y)

[ Voor 12% gewijzigd door BootVluchteling op 04-03-2007 19:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Japser schreef op zondag 04 maart 2007 @ 18:08:
Je linkje klopt niet helemaal :)
Dat ligt aan de armoury.

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Hydra schreef op zondag 04 maart 2007 @ 19:14:
[...]


Dat ligt aan de armoury.
offtopic: GoT kan de link niet goed parsen.
Als eendje de link binnen [url] ... [/url] gezet had, werkt het wel :)

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

nee dan werkt het nog steeds niet :P moet je eerst in amorie iets opzoeken en dan back en dan werkt het wel ;) maar ik pas het wel ff aan

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ilya
  • Registratie: December 2004
  • Niet online
DWARQ schreef op zondag 04 maart 2007 @ 16:08:
[...]


Waarschijnlijk zul je niet voor lvl 70 gaan raiden dus zou ik BM houden tot dan. BM is ideaal tijdens het lvlen zelf en indien je goed met je pet omgaat tijdens het raiden ook helemaal niet verkeerd eigenlijk! Voor PVP zou ik inderdaad wel een andere build kiezen omdat oa de silence shot ed dan handiger zijn, maar naar mijn mening weer slecht in de raid bruikbaar zijn.
Ok, dan weet ik dat zeker. MM is denk ik wel het beste, ook voor raids hoor. Bedankt.
Hier mijn char. Skill lopen achter, maar ik focus op lvlen. Vind het best netjes voor de eerste char die ik zelf level (pvpde eerst op vriends shaman)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • motormuus
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 13-06-2022
Voor dat ik een hoop geflame krijg, ik vraag dit alleen uit nieuwschierigheid.
Waarom zie ik steeds minder en minder low lvl hunters?
Zelf dacht ik dat hunters een beetje eruit worden gedamaged door mages/locks/druids/rogue's, en dat daarom steeds meer mensen die klasses kiezen, ik vind zelf soms de hunter ook een beetje.. ehmm.. niks bijzonders, voegen niet echt wat bijzonders toe mbt group buff's etc.

Ik heb eigelijk nooit echt high end instances gespeeld heb laats al me chars gedelete (waaronder ook wat 60+'s, ik vind lvl'n leuker dan high end grinden), dus het kan wel zijn dat ik wat over het hoofd zie :)

Fokky's nemen de wereld over \^0^/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mojo
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 07-06 14:06

Mojo

The Power Within

Ik heb trouwens een filmpje gemaakt van onze Big Bad Wolf kill. Zitten wat kleine referenties in naar wat guildies :p

http://files.filefront.co.../;6845216;;/fileinfo.html

1280x1024 reso, XviD codec, 90MB

X-Life Lanparty Core i9 9900K @ 5Ghz, RTX3080, 16GB, Gigabyte Z390, Custom EK Waterloop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tntkiller
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 07-06 21:51
this is me :P

http://armory.wow-europe....xml?r=Nordrassil&n=Skullz

[ Voor 5% gewijzigd door tntkiller op 04-03-2007 22:49 ]

Iseci


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-06 11:54

RaseriaN

So much choices..

Vind het Armory maar een raar stuk software.
De ene keer dan update hij direct na het uitloggen en de andere keer kun je een hele dag wachten op een update :/

Maargoed, het idee is leuk... zet meteen ctprofiles en wowreader buitenspel ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Brazza
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 06-06 02:35

Brazza

Byte me!

Anoniem: 104748 schreef op zondag 04 maart 2007 @ 12:33:
Weet iemand van julie op welke site ik heel nauwkeurig kan zien welk gebied met welke reputatie bepaalde gear verkoopt? Zoveel plekken om honored/revered/excalted te worden in outland, maar het zou toch eens hadig zijn als ik duidelijk kan zien, bij welke ik het beste me **** voor kan grinden. ;)
Wellicht een idee om Atlas loot enchanced te installeren. Kan je in-game kijken welke gear/items je krijgt bij welke faction.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
motormuus schreef op zondag 04 maart 2007 @ 21:40:
Voor dat ik een hoop geflame krijg, ik vraag dit alleen uit nieuwschierigheid.
Waarom zie ik steeds minder en minder low lvl hunters?
Zelf dacht ik dat hunters een beetje eruit worden gedamaged door mages/locks/druids/rogue's, en dat daarom steeds meer mensen die klasses kiezen, ik vind zelf soms de hunter ook een beetje.. ehmm.. niks bijzonders, voegen niet echt wat bijzonders toe mbt group buff's etc.

Ik heb eigelijk nooit echt high end instances gespeeld heb laats al me chars gedelete (waaronder ook wat 60+'s, ik vind lvl'n leuker dan high end grinden), dus het kan wel zijn dat ik wat over het hoofd zie :)
als je een 5 man party moet kiezen..

heb je dus

tank
healer
dan mage om te sheepen/int buff/vendor machine
liefst een paladin/shaman voor de buffs
dan een rogue/warlock/hunter om de laatste plek te vullen. gezien (sommige!!) hunters niet weten wat "pet controll" betekend, valt voor sommige de keuze af. rogue brengt puur dps, en een warlock heeft een anti-wipe stone (SS) en een stamina buff van 1000 hp... maak jij de keuze dan maar eens..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ilya
  • Registratie: December 2004
  • Niet online
BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 07:33:
[...]


als je een 5 man party moet kiezen..

heb je dus

tank
healer
dan mage om te sheepen/int buff/vendor machine
liefst een paladin/shaman voor de buffs
dan een rogue/warlock/hunter om de laatste plek te vullen. gezien (sommige!!) hunters niet weten wat "pet controll" betekend, valt voor sommige de keuze af. rogue brengt puur dps, en een warlock heeft een anti-wipe stone (SS) en een stamina buff van 1000 hp... maak jij de keuze dan maar eens..
Klopt, maar een hunter die weet wat hij doet kan je beter gebruiken dan een warlock. Traps, wingclip etc. om te controllen zie ik bijna geen andere hunters doen.. Ja soms een freezing trap bij een boss, maar wat daar nou het nut van is? Je moet hem toch aanvallen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Ilya schreef op maandag 05 maart 2007 @ 07:39:
[...]


Klopt, maar een hunter die weet wat hij doet kan je beter gebruiken dan een warlock. Traps, wingclip etc. om te controllen zie ik bijna geen andere hunters doen.. Ja soms een freezing trap bij een boss, maar wat daar nou het nut van is? Je moet hem toch aanvallen.
een goede hunter is best relax om te hebben. ikzelf als warlock zijnde weet niet wat ik ervan moet vinden.. we vechten samen om 1 specifiek plekje in de group.. hunters zijn beetje support, maar een goeie paladin kan dat ook zijn.. als je een paladin als tank heb, kan je beide meenemen.. dan heb je best of both worlds

paladin (tank)
healer
mage
warlock
hunter/shaman

met een shaman heb je denk ik helemaal imbaness..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 127608

De SS van een warlock vind ik ook niet mis anders, bovendien heeft deze ook zelf nog een (soort) pet wat toch weer wat extra DPS oplevert, en die lovely DoTs natuurlijk. O+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Anoniem: 127608 schreef op maandag 05 maart 2007 @ 07:48:
De SS van een warlock vind ik ook niet mis anders, bovendien heeft deze ook zelf nog een (soort) pet wat toch weer wat extra DPS oplevert, en die lovely DoTs natuurlijk. O+
ligt eraan welke pet.. mijn imp staat lekker passive.. de dps output van dat ding is om te janken. het is voor mij een mana-pot met voetjes ;)

ff voor de feral druids onder ons.. kunnen jullie mijn build even beoordelen. zoals je in mn sig ziet, ben ik pas 22, maar hier wil ik naartoe werken.. maak ik ergens een domme fout of wat? feel free to post your own build..

Build van Bruistablet

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
vorige week 1e keer heroic slavepens gedaan met me rogue, speel niet zoveel meer op me rogue, meer lock levellen, soms tussendoor ff uurtje aldor rep, maar heroic was wel leuk

meteen Midnight Legguards gewonnen :9~

ook maar meteen 2x16 ap in gestopt en 4crit/6stam aangezien het voorlopig beste is wat ie zal krijgen :/

zijn wat core members verloren, dus voorlopig geen karazhan meer voor ons :/ naja dan maar 5 mans en heroics doen, kara komt over paar weken (maanden :/ ) wel weer snif ;(

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sabriel
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 13-01-2021
Kaap schreef op zondag 04 maart 2007 @ 13:39:
[...]
Nope, voor Consortium rep moet je manatombs runnen, en de quests in Netherstorm en Nagrand doen.
Weet je zeker dat het manatombs is ??
Ik weet wel dat ik voor levelen voor lower city shadow-lab runs moet doen, alle mobs geven my rep.
Maar ik dacht dat ik voor mana-tombs niets meer kreeg boven exalted. Maar als je gelijkt hebt, ben ik je wel dankbaar, ik was al op zoek naar een repeatable questgiver.
RaseriaN schreef op zondag 04 maart 2007 @ 23:47:
Maargoed, het idee is leuk... zet meteen ctprofiles en wowreader buitenspel ;)
Zover is het nog niet.
Volgens mij kan je nog niet zien welke soorten resistance-gear je allemaal hebt.
In ctprofiles heb je 5 verschillende setups, in armoury het is de gear die je draagt

[ Voor 27% gewijzigd door sabriel op 05-03-2007 08:47 ]

WoW Argent Dawn alliance :lvl60 Sabriell (Innovation)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dommerick
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 29-05 19:55

dommerick

is domm

BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 07:56:
[...]


ligt eraan welke pet.. mijn imp staat lekker passive.. de dps output van dat ding is om te janken. het is voor mij een mana-pot met voetjes ;)

ff voor de feral druids onder ons.. kunnen jullie mijn build even beoordelen. zoals je in mn sig ziet, ben ik pas 22, maar hier wil ik naartoe werken.. maak ik ergens een domme fout of wat? feel free to post your own build..

Build van Bruistablet
Ik zou zoiezo voor shredding attacks en brutal impact gaan. Dat maakt het grinden een stuk makkelijker. Je begint dan met prowl>pounce>faerie fire>shred>shred>rake>rip. Daarna gewoon auto attack zodat ik voor de volgende mob weer 100 energy heb. Dit word mijn build op lvl 70. Dat gaat dus nog wel even duren :+

Heeft geen signature.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
dommerick schreef op maandag 05 maart 2007 @ 08:48:
[...]


Ik zou zoiezo voor shredding attacks en brutal impact gaan. Dat maakt het grinden een stuk makkelijker. Je begint dan met prowl>pounce>faerie fire>shred>shred>rake>rip. Daarna gewoon auto attack zodat ik voor de volgende mob weer 100 energy heb. Dit word mijn build op lvl 70. Dat gaat dus nog wel even duren :+
is thick hide niet nuttig dan..? en het feit dat je melee ben als fury, snap ik niet dat je die talent heb, dat je een kans op een mob-root krijgt bij ontvangen attack.. alsof het veel zal helpen. hitten zal hij jou wel, omdat jij toch in melee moet staan... en 43 puntjes vind ik beetje téveel. liefst maar 41 puntjes, en dan snel een andere tree..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dommerick
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 29-05 19:55

dommerick

is domm

BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 08:53:
[...]


is thick hide niet nuttig dan..? en het feit dat je melee ben als fury, snap ik niet dat je die talent heb, dat je een kans op een mob-root krijgt bij ontvangen attack.. alsof het veel zal helpen. hitten zal hij jou wel, omdat jij toch in melee moet staan... en 43 puntjes vind ik beetje téveel. liefst maar 41 puntjes, en dan snel een andere tree..
Ik zelf vind thick hide niet zo nuttig. Puur omdat ik toch veel solo en dus veel in mijn cat form rondloop (heerlijk die 30% speedincrease met catform). Met thick hide gebruik ik dan 3 punten om 80 armor te krijgen in cat form. In dire bear form weet ik niet hoeveel ik krijg. Die nature grasp is enkel als je gaat pvpen. Voor de rest kan je er altijd 2 van predatory instincts halen. Dan kan je er nog een paar in een andere tak doen, maar daar is in principe niet zo heel veel meer te halen vind ik persoonlijk. Daarom de 43 punten in feral.

Heeft geen signature.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

waarom trouwens furor? hoe vaak switch jij naar cat als je aan het lvlen ben? ik alleen maar om tussen mobs door ff te healen. kan je het beter in imp mark of the wild doen

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Paladin
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 04-06 22:02

Paladin

Play Ball!

Whoehoe gister eindelijk reverd met Caverns of time geworden, Na BM met een PuG gedaan te hebben en ook direct uitgespeeld zonder wipe alles in een keer. Nog nooit meegemaakt dat een PuG zo goed samen werkte heerlijk gewoon.

Heb nu wel mijn Continuum Blade en er meteen maar even +40 spell dmg opgegooid.

Ben nu eindelijk met Fel Armor de +700 spell dmg gepasseerd

|Yesterday is History, Today is a gift, Tomorrow a Mystery | M3 - LRAWD - Referral-link:https://ts.la/p66085


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jurjens
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 15-05 16:27
eendje schreef op maandag 05 maart 2007 @ 09:12:
waarom trouwens furor? hoe vaak switch jij naar cat als je aan het lvlen ben? ik alleen maar om tussen mobs door ff te healen. kan je het beter in imp mark of the wild doen
Voor puur grinden heb je er idd weinig aan, maar ik vind het toch wel fijn om te switchen en dan direct te kunnen toeslaan met bv feral charge of iets dergelijks, ik kan in iedergeval niet meer zonder.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
DIt weekend heerlijk ge-pvp met mijn warrior -> http://armory.wow-europe....et.xml?r=Karazhan&n=Daorc

Ik kan je vertellen dat warrior gewoon het mannetje is in de bg, vooral als je zoals ik een 70 shaman achter je hebt staan die je af en toe wat heals tegemoet gooit. Ik ben meestal #1 dmg dealers, Sweeping + ww + victory rush ftw :)

Ik merk alleen dat ik echt bizar veel rage krijg, een crit levert me ongeveer 25-30 rage op en aangezien ik altijd beserker rage aanzet bouw ik nog altijd veel meer rage op dan ik kwijt kan met ms en ww. Om deze reden ga ik me buildt herzien en ivp improved hamstring improved slam nemen, die skill kan echt een killer zijn.

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121555

RaseriaN schreef op zondag 04 maart 2007 @ 23:47:
Vind het Armory maar een raar stuk software.
De ene keer dan update hij direct na het uitloggen en de andere keer kun je een hele dag wachten op een update :/

Maargoed, het idee is leuk... zet meteen ctprofiles en wowreader buitenspel ;)
Zolang mijn dorf priest er nog steeds niet op staat, blijf ik wowreader nog even gebruiken. ;)

[ Voor 13% gewijzigd door Anoniem: 121555 op 05-03-2007 09:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-06 11:54

RaseriaN

So much choices..

Ben op dit moment LvL65 op mn Warrior maar heb toch wel even een build vraagje ;)
Nu ben ik Fury specced aangezien dit toch een goede PvE keuze is.

Mijn doel is om dit te halen (Klopt, heb maar tot LvL69 ingevuld en de laatste TP wordt gewoon een random pick ;))

Ik moet nog 1 punt in Imp. Herioc Strike proppen zodat ik daarna Improved Charge kan nemen.
Daarna Imp. Herioc Strike afmaken en dan waarschijnlijk het laatste punt in Bloodrage zetten.

Iemand wat tips of eventueel andere opmerkingen erover ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 09:51:
Ben op dit moment LvL65 op mn Warrior maar heb toch wel even een build vraagje ;)
Nu ben ik Fury specced aangezien dit toch een goede PvE keuze is.

Mijn doel is om dit te halen (Klopt, heb maar tot LvL69 ingevuld en de laatste TP wordt gewoon een random pick ;))

Ik moet nog 1 punt in Imp. Herioc Strike proppen zodat ik daarna Improved Charge kan nemen.
Daarna Imp. Herioc Strike afmaken en dan waarschijnlijk het laatste punt in Bloodrage zetten.

Iemand wat tips of eventueel andere opmerkingen erover ?
Als tank had ik persoonlijk altijd een hekel aan heroic strike spammende fury warriors :(
Heroic strike = extra agro in instances.

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-06 11:54

RaseriaN

So much choices..

evilpin0 schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:00:
Als tank had ik persoonlijk altijd een hekel aan heroic strike spammende fury warriors :(
Heroic strike = extra agro in instances.
Ik gebruik Herioc Strike niet zo super veel, alleen als ik echt los kan gaan (evt. boss).
Gebruik HS wel als aggrodump als ik zelf tank, maar dan nog .. welke tank heeft nu Rage teveel en moet zn Rage dumpen? ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:03:
[...]

Ik gebruik Herioc Strike niet zo super veel, alleen als ik echt los kan gaan (evt. boss).
Gebruik HS wel als aggrodump als ik zelf tank, maar dan nog .. welke tank heeft nu Rage teveel en moet zn Rage dumpen? ;)
Elke tank heeft wel rage peaks als die zware klappen krijgt en de globale cd je weerhoudt genoeg rage te dumpen door devasate/shieldslam/shieldblock spams. Dan is Heroic wel lekker dat die op je wep swing cd zit.

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MantaMania
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-05-2024

MantaMania

Pray Hard

RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 09:51:
Ben op dit moment LvL65 op mn Warrior maar heb toch wel even een build vraagje ;)
Nu ben ik Fury specced aangezien dit toch een goede PvE keuze is.

Mijn doel is om dit te halen (Klopt, heb maar tot LvL69 ingevuld en de laatste TP wordt gewoon een random pick ;))

Ik moet nog 1 punt in Imp. Herioc Strike proppen zodat ik daarna Improved Charge kan nemen.
Daarna Imp. Herioc Strike afmaken en dan waarschijnlijk het laatste punt in Bloodrage zetten.

Iemand wat tips of eventueel andere opmerkingen erover ?
Vind hem netjes alleen waarom booming voice ipv unbridled wrath? Zeker aangezien je dual wield gaat vind ik wrath een lekkere talent.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63072

Wat een weekend. Terug van vakantie, snel keyfragments 2 en 3 gehaald en black morass gedaan. Zelfde avond nog naar Kara en meteen Attumen plat gelegd. Volgende avond verder gegaan en Moroes en Maiden of Virtue liggen ook plat. Lekker hoor voor het eerst met de guild in Kara en drie bosses plat.

En dat terwijl de meesten net 70 zijn en nog niet super in de gear zaten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-06 11:54

RaseriaN

So much choices..

MantaMania schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:14:
Vind hem netjes alleen waarom booming voice ipv unbridled wrath? Zeker aangezien je dual wield gaat vind ik wrath een lekkere talent.
Vind Booming Voice heerlijk omdat dan mijn Battleshout langer duurt en ik dus minder vaak Rage moet spenderen aan een Buff die ik echt nodig heb voor mn Damage ;)

Unbridled Wrath, heb het vroeger ooit eens gehad maar vond het destijds iets te weinig proccen.
Is toch 8 Rage per Proc dat je dan krijgt? An sich heb je dan met 2 procs tijdens een gevecht je Battleshout al terug..

Hmmm.. you made me thinking :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaTr1x
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 28-05 14:10
Predje schreef op zaterdag 03 maart 2007 @ 09:49:
even paar mod vragen:

- hoe heet die mod voor je chatlog (heb al SCT en prat) maar dat je netjes in colouring te zien krijgt:
[you] hit [player] for x.
SimpleCombatLog
- Ik gebruik het geweldige BARTENDER3, nu heb je daar een mod voor genaamt CIRCLED om ronde knoppen te maken (lelijk :P). Maar soms zie ik screenshots waarbij mensen hun knoppen met rounded corners hebben en gloss erover (gebruik nu dreamlayout voor alles)
CyCircled bevat een aantal verschillende skins, oa eentje met zo'n gloss erover, die kun je gewoon selecteren als je op dat CyCircled icoontje klikt op je mini-map.

Trouwens voor iedereen die ACE2 mods gebruikt, download dan ook DeuceCommander, hiermee kun je alle ACE2 mods instellen ook als ze zelf geen mini-map icoontje hebben.
Grindtegel schreef op zaterdag 03 maart 2007 @ 20:31:
Waarschijnlijk een oerstome vraag maar ik kan het nergens vinden: is er vanuit orgrimmar (of ander city) een portal naar hellfire peninsula? Als ik nu vanuit orgri naar outland wil ben ik een uur bezig om er te komen.
Auto-unstuck ftw ^^

π MW finishers


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Godverdekut*PIEP*zooi. Gaan ze frostnova nerfen. *ZUCHT*

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 121555

Vooruit, mijn ui. In raid verdwijnen de unitframes van m'n party en popt Grid tevoorschijn. :)
Hydra schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:36:
Godverdekut*PIEP*zooi. Gaan ze frostnova nerfen. *ZUCHT*
Wil je een knuffel? :P

[ Voor 40% gewijzigd door Anoniem: 121555 op 05-03-2007 10:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Hydra schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:36:
Godverdekut*PIEP*zooi. Gaan ze frostnova nerfen. *ZUCHT*
Waar staat dat??

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
Frostnova gaat breken op *elke* crit

dus als ik als rogue met me offhand een critje sla van 200 op jouw frostnova is ie weg :X
best zuur

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Ergens ook wel logisch eigenlijk.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Gast, check de US of EU mage forums...

http://forums.worldofwarc...ml?topicId=80430464&sid=1
Rakkerzero schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:51:
Ergens ook wel logisch eigenlijk.
Hoezo? Omdat je, als je extreem veel geluk hebt, misschien 3 icelance crits krijgt op 1 FN? FN breekt afhankelijk van de hoeveelheid damage die je doet. Hoe meer +dmg gear je hebt, hoe minder kans dat 'ie na 1 icelance niet breekt. Tot nu toe kon je met een FN + FB + IL als je erg veel geluk had voor 4k damage critten, dat gaat nu niet meer gebeuren. Dus als een mage dat doet mag 't niet, maar een Hunter die je met aimed-shot, multi, silencing en arcane te grazen neemt is prima? Vind het maar vaag.

Wat je nu gaat zien is dat een hoop PvP mages naar de AP-Pom-Pyro build gaan speccen.

[ Voor 60% gewijzigd door Hydra op 05-03-2007 10:55 ]

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 27963

Karazhan cleared, maar onze MT is naar een meer hardcore guild gegaan. Vooralsnog niet een groot punt, Aran ging gister gewoon daun. De prins deze week waarschijnlijk iig ook wel.

Ik raid weer eens niet, scriptie-einde (verdedigen etc) en mijn beste vriend trouwt deze week =)

Zelf vind ik de heroics ook eigenlijk leuker dan raiden op het moment, bovendien krijg ik daar primal nethers van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaTr1x
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 28-05 14:10
dommerick schreef op maandag 05 maart 2007 @ 08:48:
Ik zou zoiezo voor shredding attacks en brutal impact gaan. Dat maakt het grinden een stuk makkelijker. Je begint dan met prowl>pounce>faerie fire>shred>shred>rake>rip. Daarna gewoon auto attack zodat ik voor de volgende mob weer 100 energy heb. Dit word mijn build op lvl 70. Dat gaat dus nog wel even duren :+
Ja dat ben ik met je eens w.b. shredding attacks en brutal impact, zeker i.c.m. met Sharpened Claws en Primal Fury, zeker lekker voor grinden. W.b. Thick Hide, ik heb dat eigenlijk nooit gebruikt, maar vanwege de aankomende nerf maar alvast gerespecced en dat nu wel genomen.

Ik zie jullie tevens Natural Shapeshifter nemen, ik heb dat ook eigenlijk altijd gehad en zoals ik zei nu dus gerespecced en het nu niet genomen en heb het totaal niet gemist. Van het weekend Old Hillsbrad, Shadow Labyrint, Black Morass en Arcatraz getanked en heb het totaal niet gemist. Tijdens het levellen komt het uiteraard wel van pas, aangezien je dan veel vaker shapeshift.

Dit is trouwens de built die ik nu gebruik: Klik
Heb nu ook drie punten in Primal Tenacity gedaan en dat is wel handig tijdens het tanken, ik zie nu dat veel party members in instances worden gefeared terwijl ik gewoon door kan blijven tanken :)

π MW finishers


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 04-06 16:46
BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 07:46:
[...]


een goede hunter is best relax om te hebben. ikzelf als warlock zijnde weet niet wat ik ervan moet vinden.. we vechten samen om 1 specifiek plekje in de group.. hunters zijn beetje support, maar een goeie paladin kan dat ook zijn.. als je een paladin als tank heb, kan je beide meenemen.. dan heb je best of both worlds

paladin (tank)
healer
mage
warlock
hunter/shaman

met een shaman heb je denk ik helemaal imbaness..
Mijn ideale party denk ik:

Prot warrior - tank
Palladin - healer
Shadow Priest - support heal/VE/DPS/fort buff/MC
Warlock - goed in combo met Shadow Priest/SS/HS/imp buff/banish

En als laatste opvulling:
Mage/Shaman/Druid als support tank/heal/dps

of een Rogue als het echt niet anders kan :P (die kan nu eenmaal niks anders dan DPS en misschien een sapje hier en daar)

[ Voor 6% gewijzigd door Bosmonster op 05-03-2007 10:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rj-
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 03-12-2024

Rj-

Geachten GOT'ers

Ik zit met een probleem!
Als ik naar me vertrouwde server connect krijg ik iedereen als unknow te zien en d/c ik naar een halve minuut.
Ik heb me windows opnieuw geinstalleerd met wow natuurlijk maar het probleem blijft aanhouden.
Router poorten staan ook gewoon open

help!! :'(

Afbeeldingslocatie: http://i1.tinypic.com/43qew48.jpg

[ Voor 8% gewijzigd door Rj- op 05-03-2007 11:01 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

een sapje is anders extreem fijn hoor.. zeker aangezien een rouge gewoon melee dps doet en bij sommige bosses een party met alleen maar casters erg vervelend kan zijn.

Paladins heb ik weinig ervaring mee (horde) en een shammie vond ik nou niet altijd even geweldig (kan ook aan de speler/specs liggen)

mijn ideale party

Prot warrior or Feral Druid als Tank
Warlock
Mage
Priest of Resto druid
Rogue

dan heb je gewoon 3 vormen crowdcontrol, melee dps en met een feral tank zelfs nog een mogelijkheid voor combat res

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

Rj- schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:57:
Geachten GOT'ers

Ik zit met een probleem!
Als ik naar me vertrouwde server connect krijg ik iedereen als unknow te zien en d/c ik naar een halve minuut.
Ik heb me windows opnieuw geinstalleerd met wow natuurlijk maar het probleem blijft aanhouden.
Router poorten staan ook gewoon open

help!! :'(
Andere server al geprobeert? op de server page gekeken of je server mischien niet down is? had je dit al eerder of is dit nieuw? down/upload je flink? kortom wat meer info is wel welkom

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 26351

eendje schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:00:
een sapje is anders extreem fijn hoor.. zeker aangezien een rouge gewoon melee dps doet en bij sommige bosses een party met alleen maar casters erg vervelend kan zijn.

Paladins heb ik weinig ervaring mee (horde) en een shammie vond ik nou niet altijd even geweldig (kan ook aan de speler/specs liggen)

mijn ideale party

Prot warrior or Feral Druid als Tank
Warlock
Mage
Priest of Resto druid
Rogue

dan heb je gewoon 3 vormen crowdcontrol, melee dps en met een feral tank zelfs nog een mogelijkheid voor combat res
Een nadeel van een druid als main healer en geen priest/pala/shaman, is dat wipen nogal wat tijd kost omdat je geen resser bij je hebt. Ik zou dan ook de lock vervangen voor een pala/shaman.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Rj- schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:57:
Geachten GOT'ers

Ik zit met een probleem!
Als ik naar me vertrouwde server connect krijg ik iedereen als unknow te zien en d/c ik naar een halve minuut.
Ik heb me windows opnieuw geinstalleerd met wow natuurlijk maar het probleem blijft aanhouden.
Router poorten staan ook gewoon open

help!! :'(

[afbeelding]
Heb je ook lag enzo?
Gebruik je addons? zo ja, zet ze eens uit.
Wat heb verder allemaal al gedaan?
Al contact gehad met een blizzard medewerker?

[ Voor 3% gewijzigd door Zeror op 05-03-2007 11:04 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rj-
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 03-12-2024

Rj-

geen addons, ja andere servers geprobeerd

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Anoniem: 26351 schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:03:
Een nadeel van een druid als main healer en geen priest/pala/shaman, is dat wipen nogal wat tijd kost omdat je geen resser bij je hebt. Ik zou dan ook de lock vervangen voor een pala/shaman.
Of gewoon niet wipen.

Sowieso, als je resser terug moet wandelen naar de instance kun je net zo goed gewoon allemaal teruglopen.

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MantaMania
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 01-05-2024

MantaMania

Pray Hard

RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:24:
[...]

Vind Booming Voice heerlijk omdat dan mijn Battleshout langer duurt en ik dus minder vaak Rage moet spenderen aan een Buff die ik echt nodig heb voor mn Damage ;)

Unbridled Wrath, heb het vroeger ooit eens gehad maar vond het destijds iets te weinig proccen.
Is toch 8 Rage per Proc dat je dan krijgt? An sich heb je dan met 2 procs tijdens een gevecht je Battleshout al terug..

Hmmm.. you made me thinking :Y)
Unbridled Wrath is 40% kans om 1 rage te gainen per melee hit. Als jij lekker door staat te rammen met dual wield gaat dat best hard. Maar je kan erover twijfelen idd.
Hydra schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:08:
[...]


Of gewoon niet wipen.

Sowieso, als je resser terug moet wandelen naar de instance kun je net zo goed gewoon allemaal teruglopen.
als er maar 1 dood gaat moet je wel iedere keer wachten natuurlijk wat best tijd rovend is.

[ Voor 19% gewijzigd door MantaMania op 05-03-2007 11:09 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snuffel
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 07-06 20:15

Snuffel

Vroem!

Vraagje:

Ik gebruik Cosmos als addon, en ik had gisten in de BG's een kleine map van de BG rechts onderin met daarop de posities van ieder raidlid.
Nu heb ik per ongeluk de handel weggeklikt, want ineens is mijn map weg :'(

Weet iemand per ongeluk toevaalig met welk commando dit is terug te halen? Danwel weet iemand welke addon dit is?

wil mijn map zo graag terug... :)

You have to be careful if you don't know where you are going because you might not get there...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

Rj- schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:05:
geen addons, ja andere servers geprobeerd
en heb je dan hetzelfde probleem? daar ging het natuurlijk om.. als je hetzelfde probleem blijft houden is het iets met jouw computer, als het probleem weg is is de server gewoon gaar

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

MantaMania schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:08:
[...]


Unbridled Wrath is 40% kans om 1 rage te gainen per melee hit. Als jij lekker door staat te rammen met dual wield gaat dat best hard. Maar je kan erover twijfelen idd.


[...]


als er maar 1 dood gaat moet je wel iedere keer wachten natuurlijk wat best tijd rovend is.
gewoon 1x per 30 minuten dood gaan.. combat res ftw :P

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Snuffel schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:10:
Vraagje:

Ik gebruik Cosmos als addon, en ik had gisten in de BG's een kleine map van de BG rechts onderin met daarop de posities van ieder raidlid.
Nu heb ik per ongeluk de handel weggeklikt, want ineens is mijn map weg :'(

Weet iemand per ongeluk toevaalig met welk commando dit is terug te halen? Danwel weet iemand welke addon dit is?

wil mijn map zo graag terug... :)
Die kleine map in BG's is een standaard optie van WoW.
Je kunt hem terughalen door op het BG-bolletje bij de minimap rechtsklikken en dan de map weer inschakelen.

[ Voor 60% gewijzigd door Zeror op 05-03-2007 11:12 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaTr1x
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 28-05 14:10
Nog tips voor een dagger rogue? Heb nu mijn lvl49 alt rogue weer ff uit de koelkast gehaald en die heeft een pure dagger build met Imp backstab enzo, had een lvl60 rogue toen voor me gelinkt (voordat BC uit was).

Ik heb als MH wel de epic Shadowblade met 15agi erop dus die doet wel wat dmg en een blue OH dagger met Fiery maar toch vind ik dat het tergend lang duurt voordat ik een mob down heb, en in BG schoot het helemaal niet op gisteren. Voordat ik dagger ging speelde ik een combat sword built en dat ging stukker sneller. Hier iemand die een dagger build speelt, tips?

Trouwens vannacht nog wel ff me epic bracers opgehaald in Ashenvale: Forest Stalker's Bracers.
En met me main voor me rogue het pattern Stormshroud Armor gefarmed en had m binnen 30 minuten te pakken, al met al een hoop gedaan van het weekend ^^

Edit:
Snuffel schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:10:
Vraagje:
knip
Nu heb ik per ongeluk de handel weggeklikt, want ineens is mijn map weg :'(
knip
wil mijn map zo graag terug... :)
Shift-M

[ Voor 13% gewijzigd door MaTr1x op 05-03-2007 11:16 ]

π MW finishers


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 27963

Niemand wil meer hunters meehebben hier? :'(

En ik hoek iedereen eruit in 5-man instances qua damage (locks, mages, whatever (andere hunters ook trouwens)), en pull&trap de halve instance. Zelf ook niet echt problemen om parties te vinden. Meeste warrs zijn ok fury/arm, dus dan is een hunter met misdirect erg handig.

Grote probleem is dat niemand dus ziet waarom de tank zo goed aggro houdt, misdirect is eigenlijk alleen zichtbaar voor de tank en hunter. Blijf erbij dat dat nog steeds geld voor de meeste hunter-abilities. Je kunt erg goed zijn, maar de helft van je goede acties is nauwelijks zichtbaar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cleetje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 07-08-2024

Cleetje

Psycho Slave ++

Bokkie schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:50:
[...]


Frostnova gaat breken op *elke* crit

dus als ik als rogue met me offhand een critje sla van 200 op jouw frostnova is ie weg :X
best zuur
Als ik even de quote van Tseric erbij haal, zie ik juist iets veel gevaarlijkers:
The change affects Frost Nova. Frozen targets were never intended to be frozen after a critical. However, the usage of Ice Lance made it very noticeable that being frozen was persisting through being crit, whereas normal damage had a chance to break the state. By insuring that a crit will break the frozen state, back to back crits from Ice Lance won't be occurring and such spikes in damage disappear.
Als ik dat zo lees, zou het me niks verbazen als ook frostbite breekt op elke crit. Ik bereid me maar voor op het ergste. Ik doe maar net alsof het nooit anders is geweest, dat scheelt me nog meer frustratie (heb net mijn paladin op pauze gezet door recente uitspraken/acties van blizzard).

Wat me echter verbaast is dat bijna elke class links en rechts generfed wordt de laatste patches. Ik begrijp dat het erg lastig is alle wijzigingen goed te kunnen testen, maar als ik kritisch kijk naar de lijst, zie ik toch een hoop zaken die toch echt tijdens een fatsoenlijke testperiode aan het licht moeten zijn gekomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Snuffel schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:10:
Vraagje:

Ik gebruik Cosmos als addon, en ik had gisten in de BG's een kleine map van de BG rechts onderin met daarop de posities van ieder raidlid.
Nu heb ik per ongeluk de handel weggeklikt, want ineens is mijn map weg :'(

Weet iemand per ongeluk toevaalig met welk commando dit is terug te halen? Danwel weet iemand welke addon dit is?

wil mijn map zo graag terug... :)
rechtermuisknop op je BG icoontje, en dan show map geloof ik..

betreft ideale party

feral druid
fury warrior
priest
warlock
mage

dat is ook érg lekkere dps. die warrior crit als een gek en gaat redelijk makkelijk #1 dps worden.. maar tis erg afhankelijk van de spec.. en 2 ressers is ook wel lekker (paladin/priest/shaman)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Cleetje schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:15:
[...]


Als ik even de quote van Tseric erbij haal, zie ik juist iets veel gevaarlijkers:


[...]


Als ik dat zo lees, zou het me niks verbazen als ook frostbite breekt op elke crit. Ik bereid me maar voor op het ergste. Ik doe maar net alsof het nooit anders is geweest, dat scheelt me nog meer frustratie (heb net mijn paladin op pauze gezet door recente uitspraken/acties van blizzard).

Wat me echter verbaast is dat bijna elke class links en rechts generfed wordt de laatste patches. Ik begrijp dat het erg lastig is alle wijzigingen goed te kunnen testen, maar als ik kritisch kijk naar de lijst, zie ik toch een hoop zaken die toch echt tijdens een fatsoenlijke testperiode aan het licht moeten zijn gekomen.
uhm, logisch dat FN dan generfed wordt.. ik had dwarf priest gerolled omdat fear ward gewoon continu werkte (binnen de 10 minuten) werd later terug gedraaid, omdat het niet "working as intended" was :+

dusja. sux to be true

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Snuffel
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 07-06 20:15

Snuffel

Vroem!

HELD!!! :D

Zo, dat ga ik vanavond gelijk proberen :D
Onontbeerlijk die map!

You have to be careful if you don't know where you are going because you might not get there...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ImdaMned
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 06-06 13:49
Snuffel schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:10:
Vraagje:

Ik gebruik Cosmos als addon, en ik had gisten in de BG's een kleine map van de BG rechts onderin met daarop de posities van ieder raidlid.
Nu heb ik per ongeluk de handel weggeklikt, want ineens is mijn map weg :'(

Weet iemand per ongeluk toevaalig met welk commando dit is terug te halen? Danwel weet iemand welke addon dit is?

wil mijn map zo graag terug... :)
Shift + M ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 23:21
Rj- schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:05:
geen addons, ja andere servers geprobeerd
En heb je dan nog dezelfde problemen?

En als je nu eens een WoW + TBc van internet afhaald en die installeerd, heb je dan nog steeds het probleem?

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OkkE
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 06-02 08:32

OkkE

CSS influencer :+

MantaMania schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:08:
als er maar 1 dood gaat moet je wel iedere keer wachten natuurlijk wat best tijd rovend is.
Ik geef gelijk toe dat het handig is om iemand bij te hebben die echt kan ressen, maar ik kan als Druid elke 30 min één persoon ressen. :) Plus dat ik het In Combat kan doen.

“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 04-06 16:46
BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:15:
[...]


rechtermuisknop op je BG icoontje, en dan show map geloof ik..

betreft ideale party

feral druid
fury warrior
priest
warlock
mage

dat is ook érg lekkere dps. die warrior crit als een gek en gaat redelijk makkelijk #1 dps worden.. maar tis erg afhankelijk van de spec.. en 2 ressers is ook wel lekker (paladin/priest/shaman)
Ik miss een backup healer. Imho is een party met shadow priest altijd erg lekker door gewoon het continue geheal met VE. Hierdoor kan de main healer zich veel meer op de tank richten en dat scheelt enorm.

Shadow priests zijn master, zeker in combinatie met een warlock (samen functioneren ze beiden ook nog eens 20% beter ofzo). Dan heb ik liever een pally als healer ipv een priest (die healen sowieso beter en dragen ook plate, wat natuurlijk wel bevorderlijk is voor de survivability van de main healer :))

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kevinp
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 03-06 15:21
gister na karazhan(3 bosses down), en moroes met 1 priest en een pally, steamvault heroic in gegaan. we hadden 1 priest, shaman(dps) onze top dps mage, lock, prot warrior(ikke).

die shaman deed meer dps dan onze mage + warlock echt ziek.

d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • enira
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 07-06 14:45
Die FN nerf, tja...
Best wel klote inderdaad.. Het standaard FN -> icelanced weglopen zit er niet meer in...

Aan de ene kant kan ik het verwachten, maar aan de andere kant haal je wel 40+ % dmg weg van ons, in pvp/duel. Ik doe als firemage dan toch wel redelijk wat, die 2 tot 3k is echt wel handig die er dan extra af gaat.
PoM pyro zie je wel weer veel terug komen inderdaad, dat zal wel de volgende nerf worden. :+

Twitch: Phyloni1
Path of Exile character info: Active character


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 04-06 16:46
Kevinp schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:25:
gister na karazhan(3 bosses down), en moroes met 1 priest en een pally, steamvault heroic in gegaan. we hadden 1 priest, shaman(dps) onze top dps mage, lock, prot warrior(ikke).

die shaman deed meer dps dan onze mage + warlock echt ziek.
DPS shammies zijn vrij bruut ja :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Cleetje schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:15:
Als ik dat zo lees, zou het me niks verbazen als ook frostbite breekt op elke crit.
Inderdaad. En dat zuigt gewoon enorm.
Ik bereid me maar voor op het ergste. Ik doe maar net alsof het nooit anders is geweest, dat scheelt me nog meer frustratie (heb net mijn paladin op pauze gezet door recente uitspraken/acties van blizzard).

Wat me echter verbaast is dat bijna elke class links en rechts generfed wordt de laatste patches. Ik begrijp dat het erg lastig is alle wijzigingen goed te kunnen testen, maar als ik kritisch kijk naar de lijst, zie ik toch een hoop zaken die toch echt tijdens een fatsoenlijke testperiode aan het licht moeten zijn gekomen.
Precies. Ik snap echt absoluut niet dat een spell die al meer dan 2 jaar werkt zoals 'ie nu werkt opeens generfed moet worden. Waarom?! FN heeft sowieso al ongeveer een damage ceiling, 2 icelance crits achter mekaar laten je FN sowieso wel breken, 3 in een row gaat je gewoon niet gebeuren.

Anyway, ik heb een belf priest gerolled vorige week. Ik ga 'em van de week ff naar 20 levellen, kijken hoe dat gaat. Dikke kans dat ik liever met m'n shadowpriest verder ga dan met m'n warlock. Weet niet wat het is, maar ik heb 't toch niet zo met pet classes. Zou het geweldig vinden als ik m'n nelf priest om kon zetten naar een belf priest, maarja, gaat niet gebeuren helaas :(
jarnotjuh schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:26:
Aan de ene kant kan ik het verwachten, maar aan de andere kant haal je wel 40+ % dmg weg van ons, in pvp/duel. Ik doe als firemage dan toch wel redelijk wat, die 2 tot 3k is echt wel handig die er dan extra af gaat.
Mja, juist voor frost mages zuigt het enorm omdat we sowieso niet de burst damage van fire mages hebben. Dikke kans dat ik fire ga respeccen. En ik was dit weekend juist zo blij met m'n 624 spelldamage :(

[ Voor 15% gewijzigd door Hydra op 05-03-2007 11:30 ]

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 04-06 16:46
Hydra schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:29:
[...]


Precies. Ik snap echt absoluut niet dat een spell die al meer dan 2 jaar werkt zoals 'ie nu werkt opeens generfed moet worden. Waarom?! FN heeft sowieso al ongeveer een damage ceiling, 2 icelance crits achter mekaar laten je FN sowieso wel breken, 3 in een row gaat je gewoon niet gebeuren.
Ice Lance bestaat al meer dan 2 jaar :?

Je snapt wel dat de nerf komt door de interoperabiliteit met Ice Lance toch :P

Free damage (waar de ander niks terug kan doen) is over het algemeen vrij unbalanced. Vergelijk het met een warlock seduce.. dat die niet zou breken bij het casten van spells ;) Dan zou iedereen ook moord en brand schreeuwen.

[ Voor 17% gewijzigd door Bosmonster op 05-03-2007 11:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 201553

Rj- schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:57:
Geachten GOT'ers

Ik zit met een probleem!
Als ik naar me vertrouwde server connect krijg ik iedereen als unknow te zien en d/c ik naar een halve minuut.
Ik heb me windows opnieuw geinstalleerd met wow natuurlijk maar het probleem blijft aanhouden.
Router poorten staan ook gewoon open
help!! :'(
Dit probleem heb ik ook gehad op een andere pc van mij. Dit heeft te maken met de instellingen van je netwerkkaart.

Ik zit nou op stage maar je moet eens kijken bij de tech forums van wow-europe of us daar staat ergens wat je moet veranderen. Iets met je hardware settings ervan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
Bosmonster schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:31:
Ice Lance bestaat al meer dan 2 jaar :?

Je snapt wel dat de nerf komt door de interoperabiliteit met Ice Lance toch :P
Icelance doet bij lange na niet de damage doe frostbolt doet, en ik heb ook wel eens 2 frostbolt crits gehad. het is nu zo ernstig dat je beter geen shatter in je build kunt hebben omdat je dan meer damage doet.
Free damage (waar de ander niks terug kan doen) is over het algemeen vrij unbalanced. Vergelijk het met een warlock seduce.. dat die niet zou breken bij het casten van spells ;) Dan zou iedereen ook moord en brand schreeuwen.
Zoiets als fear zegmaar?

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cleetje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 07-08-2024

Cleetje

Psycho Slave ++

BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:17:
[...]


uhm, logisch dat FN dan generfed wordt.. ik had dwarf priest gerolled omdat fear ward gewoon continu werkte (binnen de 10 minuten) werd later terug gedraaid, omdat het niet "working as intended" was :+

dusja. sux to be true
Punt is echter wel dat Frost Nova dus pas generfed wordt na dik 2 jaar (de “bug” bestaat dus al zolang mages FN hebben). En als reden geven ze aan dat ze er pas achter komen vanwege Ice Lance, een zeer recente spell.

Bovendien, Frost Nova heeft al geruime tijd een kans gehad om vroegtijdig te breken, afhankelijk van de gedane dmg. En niet geheel ontoevallig doen crits meer dmg, ergo de kans was altijd al aanwezig dat crits FN eerder zouden breken ;)

Het ruikt dan al met al ook meer als een slap excuus om nu te zeggen “nee, crits hadden altijd al FN moeten breken”. Zo moeilijk was het niet om te concluderen in de afgelopen 2 jaar dat FN kon blijven na een crit.

Kortom: het gaat er mij meer om dat ze een slap excuus aanvoeren. Ik kan me vinden in het effect van de nerf, maar het excuus is me te makkelijk en slap. Als ze consequent zijn, zouden ze ook fear nerfen zodat die altijd breekt na een crit. Momenteel is CC gewoon te aso, dus daar mogen ze van mij wel wat aan doen, maar dan graag voor alle CC en niet enkel en alleen 1 class.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 02-06 11:54

RaseriaN

So much choices..

Cleetje schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:34:
Momenteel is CC gewoon te aso, dus daar mogen ze van mij wel wat aan doen, maar dan graag voor alle CC en niet enkel en alleen 1 class.
Sap, alleen als je niet in combat bent en kan niet gerecast worden, fix plx!
Diminishing Returns op Stuns, fix plx!

Zeur niet, door Icelance en FN kon je iemand gewoon platnuken zonder dat hij iets kon doen.
En zover ik weet is er toen moord en brand geschreeuwd dat dat niet mocht, en zo zijn de Rogue's toen generfed ;)

Neemt niet weg dat ze de Fear van Warlocks een keer mogen nerfen, slaat soms werkelijk nergens op :/

[ Voor 9% gewijzigd door RaseriaN op 05-03-2007 11:38 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 08:41

Bezulba

Formerly known as Eendje

gewoon minder +crit gear en meer +dmg gear.. sim-pel!

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MaTr1x
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 28-05 14:10
Anoniem: 201553 schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:32:
Dit probleem heb ik ook gehad op een andere pc van mij. Dit heeft te maken met de instellingen van je netwerkkaart.

Ik zit nou op stage maar je moet eens kijken bij de tech forums van wow-europe of us daar staat ergens wat je moet veranderen. Iets met je hardware settings ervan.
Ik denk dat je deze bedoeld:
http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=028

π MW finishers


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 06-06 12:00
Hydra schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:34:
[...]


Icelance doet bij lange na niet de damage doe frostbolt doet, en ik heb ook wel eens 2 frostbolt crits gehad. het is nu zo ernstig dat je beter geen shatter in je build kunt hebben omdat je dan meer damage doet.


[...]


zoiets als fear zegmaar?
is al gedaan.. breekt eerder dan eerst.. nog steeds beetje imba, maar ik zeg nix :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cleetje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 07-08-2024

Cleetje

Psycho Slave ++

RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:37:
[...]

Sap, alleen als je niet in combat bent en kan niet gerecast worden, fix plx!
Diminishing Returns op Stuns, fix plx!

Zeur niet, door Icelance en FN kon je iemand gewoon platnuken zonder dat hij iets kon doen.
En zover ik weet is er toen moord en brand geschreeuwd dat dat niet mocht, en zo zijn de Rogue's toen generfed ;)
Dat jij nu ineens sap erbij haalt snap ik niet, want die breekt na elke damage. Dan kun je net zo goed seduce erbij halen, want dat werkt in essentie hetzelfde (=uitgeschakeld totdat je dmg krijgt).

Ik heb het hier over alle CC die iemand volkomen uitschakeld, zelfs als die persoon vollop genuked wordt. Als je het mij vraagt zou CC veel fijner werken als het kan breken afhankelijk van de gedane damage, zoals fear en frozen dus.

Overigens is het een beetje slap om nu stuns erbij te halen, want die zijn nog erger dan frozen state: als je frozen bent kun je nog gewoon spells casten of schieten/slaan. Je staat alleen op een vaste plek. Bovendien staan alle CC effects al lang op diminishing returns, maar stun is de enige vorm die een tegenstander 100% uitschakeld terwijl hij volop genuked kan worden.

P.S. Als je echt wilt voelen hoe zwaar klote CC effects zijn, speel als warrior in een BG. Je krijgt een koekje voor elke keer dat je na een charge nog bij een caster in de buurt komt of een rogue weet te raken die je stunned. En dan heb ik het niet over 1vs1 situaties ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06 14:21
BootVluchteling schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:45:
is al gedaan.. breekt eerder dan eerst.. nog steeds beetje imba, maar ik zeg nix :+
Fear moet gewoon een damage cap krijgen van 1k damage ofzo, kijken wie er dan moord en brand schreeuwt ;)
RaseriaN schreef op maandag 05 maart 2007 @ 11:37:
Zeur niet, door Icelance en FN kon je iemand gewoon platnuken zonder dat hij iets kon doen.
En zover ik weet is er toen moord en brand geschreeuwd dat dat niet mocht, en zo zijn de Rogue's toen generfed ;)
FN heeft een cooldown, jeweets.

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 208852

MaTr1x schreef op maandag 05 maart 2007 @ 10:53:
[...]


Ja dat ben ik met je eens w.b. shredding attacks en brutal impact, zeker i.c.m. met Sharpened Claws en Primal Fury, zeker lekker voor grinden. W.b. Thick Hide, ik heb dat eigenlijk nooit gebruikt, maar vanwege de aankomende nerf maar alvast gerespecced en dat nu wel genomen.

Ik zie jullie tevens Natural Shapeshifter nemen, ik heb dat ook eigenlijk altijd gehad en zoals ik zei nu dus gerespecced en het nu niet genomen en heb het totaal niet gemist. Van het weekend Old Hillsbrad, Shadow Labyrint, Black Morass en Arcatraz getanked en heb het totaal niet gemist. Tijdens het levellen komt het uiteraard wel van pas, aangezien je dan veel vaker shapeshift.

Dit is trouwens de built die ik nu gebruik: Klik
Heb nu ook drie punten in Primal Tenacity gedaan en dat is wel handig tijdens het tanken, ik zie nu dat veel party members in instances worden gefeared terwijl ik gewoon door kan blijven tanken :)
Ik moet zeggen, erg lekkere build imo.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dampie
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 19-12-2022

Dampie

Generalist ohne ende

Maar fear brengt je niet altijd waar je zijn moet, zeker met mobs is het niet zo heel erg prettig als ze gefeared de volgende groep binnen rennen en deze dan met zich mee nemen. Dan is het echt wel handiger als je een mob op dezelfde plaats kan houden zonder het risico op nog meer mobs. Ik geef toe de fear van een lock is redelijk imba, maar stiekum toch ook weer niet.

Zoals die weekend, was in Zangermarsh (oid) bezig in de grot met ogres. Helemaal op het eind staat een 64 elite. Dus ik moest eerst alles wat in de tunnel liep om zeep helpen om te voorkomen dat ik meerdere mobs tegelijkertijd zou kunnen pullen. Gedaan en ging in gevecht met die elite. Ik fear, want anders red ik het ook niet, maar wat doet die mob, die rent half een muur in en was niet meer te raken. Kon niets anders doen dat te wachten totdat fear over was om weer verder damage te doen. Bij tweede fear flikte ie hetzelfde.
Maar moet wel fearen want met 3 klappen ben ik het hoekje om, dus op die manier redelijk lang bezig geweest om deze om te leggen. Wel gelukt uiteindelijk.

Time spend gaming is time spend well

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Slow-chat, one-liners, offtopic posts, en flames horen niet in dit topic thuis!