Het Grote World of Warcraft topic - Deel 106 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 2 ... 11 Laatste
Acties:
  • 5.538 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/header01.gif
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/header02.gif


Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_welkom.jpg

Welkom bij deel 106,

Nieuwe startpost is dan eindelijk af. Hopelijk bevat nu genoeg informatie voor zowel de beginnende als de gevorderde gebruiker van dit fantastische spel gemaakt door onze vrienden van Blizzard.


Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_patchnotes.jpg

Patch 2.0.10

De opvallendste dingen die deze patch met zich mee gaan brengen is dat druids generfed worden. Worden warriors nu weer eindelijk waar ze voor bedoeld zijn?

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_01.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 8 miljoen speler wereldwijd, waaronder:
• 2 miljoen in Noord-Amerika en Australië
• 1,5 miljoen in Europa
• 3 miljoen in China
• 1,5 miljoen in Taiwan en Korea

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de (eerste) uitbreiding op WoW. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• Je vanaf het begin een Blood Elf of een Dreanei wil spelen
• Je character level 60 geworden is en je verder wil levelen richting level 70
• Je als profession Jewelcrafting wil

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer € 20,-. De uitbreiding (TBC) kost € 35,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• € 13,- (betaling per maand)
• € 12,- (betaling per 2 maanden)
• € 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn 3 betalingsmethoden:
• Credit card
• Prepaid cards (verkrijgbaar bij de meeste game-winkels)
• Direct debt (automatische incasso)


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.

Tip: er is een truckje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_08.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_rassen.jpg
Rassen





Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_orc.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_undead.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_tauren.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_troll.gif.
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_a_dreanei.gif...*Dreanei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion


Classes
Een eenvoudig classes overzicht:

Hunter
• Night Elves
• Dwarves
• Orcs
• Tauren
• Trolls
• Blood Elves
• Draenei

Mage
• Humans
• Gnomes
• Undead
• Trolls
• Blood Elves
• Draenei

Paladin
• Humans
• Dwarves
• Blood Elves
• Draenei

Priest
• Humans
• Dwarves
• Night Elves
• Undead
• Trolls
• Blood Elves
• Draenei

Rogue
• Gnomes
• Humans
• Dwarves
• Night Elves
• Blood Elves
• Orcs
• Undead
• Trolls

Druid
• Night Elves
• Tauren

Shaman
• Orcs
• Tauren
• Trolls
• Draenei

Warlock
• Gnomes
• Humans
• Orcs
• Undead
• Blood Elves

Warrior
• Alle races behalve Blood Elves



Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)

De battlegrounds

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_wsg.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_ab.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_av.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bg_eots.jpg

Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_07.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_endgame.jpg

Als je het spel net begint met spelen bestaat het vooral uit het doorlopen van de verhaallijn, het ontdekken van de wereld, experimenteren met professions. Op een gegeven moment zit je aan de level-cap (level 70 in TBC) en kun je dus niet meer "beter worden" door XP te verzamelen. Vanaf dat moment kun je alleen nog maar beter worden met gear. En eigenlijk begint daar een compleet nieuw gedeelte in het spel, genaamd "end-game content".

Als je net level 70 bent geworden zul je voornamelijk de 5-mans instances veel doen, omdat daar weinig coördinatie voor nodig is en je er hard op vooruit kan gaan. Maar op een gegeven moment zul je ook de beste gear hebben die daar beschikbaar is en dan komen we uit bij raiden.

Raiden is het clearen van hele moeilijke instances met grote groepen, tegen hele goede beloningen (epic gear). Voorheen (toen de level cap nog op level 60 lag) had je daar meestal een groep van 40 man voor nodig (de instances waren op level 60: Onyxia's lair, Molten Core, Blackwing Lair, Ahn'Qiraj en Naxxramas).

In The Burning Crusade is dit veranderd: de eerste raid-instance heeft 10 spelers nodig (Kharazan) en de overige instances - in volgorde van moeilijkheid: Gruul's lair, Magtheridons Lair, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Caverns of Time: Mount Hyjal - hebben 25 spelers nodig.

Voor succesvol raiden is veel coördinatie nodig, goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Meestal zijn er één of meerdere officers die hier enorm veel tijd in stoppen, goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.

In die raid-instances droppen van elke baas 2 tot 3 epics. Om deze zo eerlijk mogelijk te verdelen - je bent tenslotte met 25 mensen - verdien je per bosskill een aantal DKP punten. Als er een item dropt dat voor jou interessant is kun je je gespaarde DKP punten bieden op dat item. Degene met de meeste DKP wint het item.

Meer info:
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info

In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid

Rogue

Hunter
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het Afbeeldingslocatie: http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.

Paladin

Shaman

Warrior

Priest

Warlock

Mage


Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.

www.wowhead.com - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

www.thotbott.com - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel.

wow.allakhazam.com - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

www.goblinworkshop.com - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

www.wowwiki.com - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.

Overige websites
Patch mirrors
Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps

Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/image_04.jpg


Afbeeldingslocatie: http://www.rakkerzero.net/forum/got/wow/bottom_bgrd.jpg

Topicstart skin door: Rakkerzero - Content door: Silk_dude

[ Voor 63% gewijzigd door Zeror op 26-02-2007 12:48 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
Vandaag/dit weekend ga ik echt eens die startpost verder afmaken, want het staat alweer een tijdje stil nu. Excuses hiervoor. :/

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GG85
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 07-05 17:17

GG85

.......

ik mis nog een stuk topicstart....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 28168

GG85 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 12:58:
ik mis nog een stuk topicstart....
Dat is al wel af, maar moet nog even in de goeie layout gegoten worden. Nog een paar dagen geduld hiervoor :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The End
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 08:54

The End

!Beginning

Anoniem: 127642 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 12:28:
http://forums.worldofwarc...ml?topicId=56116239&sid=1

ga dat maar lekker lezen als je er zin in hebt :P

kan er nog 20 threads bijzetten ook van nvidia forums etc...maar ben eigenlijk wel klaar met deze discussie ;) heeft toch geen zin om te discussieren met iemand die blijkbaar toch alles beter weet...

dus je hebt helemaal gelijk en de rest heeft er geen verstand van!

nu weer genoeg offtopic...
Hij heeft gewoon gelijk hoor. Een spel kan je video kaart niet kapot maken. Het enige wat kan gebeuren is dat hij kapot gaat omdat hij te warm wordt. Dat hij te warm wordt ligt uiteraard aan slechte koeling, hoge omgevingstemperatuur of overclocking.

Al hebben er 1000 mensen een kapotte video kaart na het spelen van WOW, dan is dat nog niets als je kijkt hoeveel mensen WOW spelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 09:42
Kapot maken kan iig niet zomaar, maar software kan door veranderde werkwijze en algoritmes duidelijk andere belasting leggen op een computer/videokaart en hierdoor zaken die eerst nog (net) niet speelden aan het licht brengen. En blijkbaar zit er bij sommige kaarten een ernstige bottleneck die als deze misbruikt wordt en specifiek bijv. dat stuk silicium te heet laat worden, de zaak laat springen.

Ik heb gelezen in een blue-post van wow dat er overgegaan is van uncompressed-textures naar compressed-textures, videokaarten zullen met het uitpakken hiervan (of de grootte??) dus blijkbaar meer moeite hebben en meer gaan flippen.

Voor mij persoonlijk geeft mijn werkstation met ATI 9600 xx geen problemen, maar mijn laptop (DELL D600 low settings) is sinds de 2.0 update en vooral in outland wat minder blij, moet nu altijd zelf mijn fans op high zetten en zorgen dat de uitblaasopening extra goed vrij is. Anders loopt ie warm en gaat ie op power-saving stand (600mhz) en krijg ik dus 0.5-2fps in WOW.

[ Voor 12% gewijzigd door cannibal op 23-02-2007 13:40 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 07-05 15:51
wat is verschil tussen hit en penetration? (spells wel te verstaan..)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • remcio
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 01-05 10:16
Ik ben nu 2x in gruul's lair geweest, maar hoe zit dat met een mage tanken. we de pull nu wel goed. maar voor de 9 try's die we hebben gehad ging er iedere keer iemand wardoor alles wipte wat moet de mage precies doen? voor het geval dat ze mij is een als mage tank inzetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 22:04

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cyberia404
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Exitium schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 12:37:
Tijdje terug ook een Slave Pens heroic gedaan en dat viel nog wel enigszins mee. Hele stuk gesolohealed (wel een paar wipes moet ik zeggen :P) op de laatste boss na, dat is met die poison DoT gewoon niet te doen voor een pala zonder AoE heal.
Gewoon spell reflect en *alle* attacks gaan terug. Krijg al niet eens healing meer tijdens "Hump the tank" :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Helox-in-a-box
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 07:52
remcio schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:44:
Ik ben nu 2x in gruul's lair geweest, maar hoe zit dat met een mage tanken. we de pull nu wel goed. maar voor de 9 try's die we hebben gehad ging er iedere keer iemand wardoor alles wipte wat moet de mage precies doen? voor het geval dat ze mij is een als mage tank inzetten.
aggro houden op de mage-add zodattie niet op de healers springt en spell stealen op zn buff zodat je maar 300 dmg krijgt ipv 3k fireballs. FR gear schijnt ook erg goed te helpen. Hou wel rekening dat je 10K hp en 10K mana wel nodig zal hebben aangezien spellsteal mana intensief is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kees
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 09:31

Kees

Serveradmin / BOFH / DoC
Helox-in-a-box schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:54:
[...]

aggro houden op de mage-add zodattie niet op de healers springt en spell stealen op zn buff zodat je maar 300 dmg krijgt ipv 3k fireballs. FR gear schijnt ook erg goed te helpen. Hou wel rekening dat je 10K hp en 10K mana wel nodig zal hebben aangezien spellsteal mana intensief is.
het is 2000 damage met shield, en 8000 damage zonder shield, anders zou je geen 10k hp nodig hebben. FR gear helpt geen ene moer, je kan zijn fireball niet resisten, niet partieel, niet geheel, hij hit gewoon 100% van de tijd.
Mana zal echt een rotzorg zijn, de damage die jij doet overtreft de healing bij mijlen, alleen je hp moet wel minimaal 8k+2k zijn zodat je een beetje buffer hebt, verder is het gewoon slim spellstealen

"Een serveradmin, voluit een serveradministrator, is dan weer een slavenbeheerder oftewel een slavendrijver" - Rataplan


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 127642

The End schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:15:
[...]


Hij heeft gewoon gelijk hoor. Een spel kan je video kaart niet kapot maken. Het enige wat kan gebeuren is dat hij kapot gaat omdat hij te warm wordt. Dat hij te warm wordt ligt uiteraard aan slechte koeling, hoge omgevingstemperatuur of overclocking.

Al hebben er 1000 mensen een kapotte video kaart na het spelen van WOW, dan is dat nog niets als je kijkt hoeveel mensen WOW spelen.
nee...dat lees ik overal en dat is prima.

Maar een spel kan wel drivers overstuur maken blijkbaar. Waardoor BSOD's ontstaan..waardoor de pc hangt (geluid hangt, pc reboot). Vervolgens na een aantal keer onstonden er artifacts, horizontale lijen over het hele scherm heen.

Ik onderzoek altijd alles eerst zelf. Ik ben dus ook actief de WOW en nvidia support forums gaan lezen waarin mensen (met ook een 7950) exact maar dan ook exact hetzelfde probleem beschreven...ook met horizontale lijnen etc.

Misschien dat er iets in de combinatie kaart + drivers + moederbord + weet ik veel wel iets veroorzaakt...of bestaat die mogelijkheid totaal niet volgens jullie? :>

Ik zelf houd meestal alles open...

Maar nogmaals mn 8800 draait prima en die 7950 werd niet meer gemaakt door asus dus misschien heeft dat zn redenen wel. Vond het alleen frapant dat er meer mensen met deze opstelling exact dezelfde problemen hadden (met een kaart RMA als gevolg).

Verder reageerde ik in eerste instantie op iemand die issue's had met zn gfx kaart zonder een heel welles nietes spel te willen creeren :/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MrVegeta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 25-04 09:38

MrVegeta

! Dolf is rechtvaardig !

Anoniem: 28168 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:11:
[...]

Dat is al wel af, maar moet nog even in de goeie layout gegoten worden. Nog een paar dagen geduld hiervoor :)
Even wat minder slacken jij!

//edit. Ik heb net mijn nieuwe mobo er in gezet, ik kan nu eindelijk al mijn 4 mem sticks gebruiken, hopelijk ben ik nu ook van de WoW crashes af :(

[ Voor 22% gewijzigd door MrVegeta op 23-02-2007 14:06 ]

Geeft steekhoudelijke argumenten terwijl hij niet weet waar het over gaat. BlizzBoys, HD casts van StarCraft II gemaakt door Tweakers! Het begint, Zombiepocalyps


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:30
cannibal schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:38:
Kapot maken kan iig niet zomaar, maar software kan door veranderde werkwijze en algoritmes duidelijk andere belasting leggen op een computer/videokaart en hierdoor zaken die eerst nog (net) niet speelden aan het licht brengen. En blijkbaar zit er bij sommige kaarten een ernstige bottleneck die als deze misbruikt wordt en specifiek bijv. dat stuk silicium te heet laat worden, de zaak laat springen.
Hoe weet jij dat in bijv. het geval van programmeerbare shaders er nooit iets fout gaat? Je mag er bijv. vanuit gaan dat de GPU-fabrikant zoveel mogelijk afgevangen heeft, maar in alle software zitten fouten. Software stuurt, in geval van drivers, hardware aan. Dus waarom zou software hardware niet kapot kunnen maken wanneer het verkeerd aangestuurd wordt?

Ben wel met je eens dat ik het nauwelijks nog heb gezien dat hardware door software kapot gaat, maar je mag het zeker niet uitsluiten.

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 09:42
Dacht dat ik nog wel wat open liet met mijn niet zomaar, en nog wat uitleg over het heet worden.
Maar je hebt (ook) gelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • porn*
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 23:30
cannibal schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 14:10:
Dacht dat ik nog wel wat open liet met mijn niet zomaar, en nog wat uitleg over het heet worden.
Maar je hebt (ook) gelijk.
Klopt doe je ook wel, kwam alleen op mij over als dat het heel ondenkbaar is, en dat is het m.i. (voor de laatste tijd) zeker niet. Overigens heb ik met mijn C2D, 7900GTO, HD's ook in raid zoals ergens genoemd werd, totaal geen problemen. Zelfde op mij 6800GT. Raar is het wel :)

Bnet pindle#2913


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cannibal
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 09:42
Baal er iig met mijn laptop wel klein beetje van, staat zo stom met een rolletje plakband onder de hoek om een beetje lucht te geven aan je laptop voor een spelletje. (Ondanks dat het ook totaal niet als game laptop gekocht is, maar ATI 9000 :'( )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • n0isH
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 07-04 21:59
Nu mijn pally lvl 70 is ben ik maar eens een mage begonnen. Ik heb alleen geen idee wat voor spec ik moet nemen. Ik ben geneigd om arcane te maken (gewoon omdat dat het vetste klinkt ^^). Iemand tips?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaDKiLL
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 26-03-2023

RaDKiLL

Revived

Ice voor mobcontroll en survivalibility. :)

"Ik huiver de fluister, daarom schreeuw ik!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 108648

Anoniem: 27963 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 11:00:
[...]


Het was aannemende dat Growl aanstaat, zoals degene aangaf waarop ik reageerde. Zelfs als de pet taunt dannog krijgt ie geen aggro als er een knappe tank bezig is.

En dat kon wel iets minder sarcastisch, ik lees wel hoor, voor jou misschien ook een goed plan?
of growl doet iets anders dan taunt, of we begrijpen elkaar verkeerd, of je snapt het niet:

al heeft tank shitload aan aggro na een half uur aggro spammen, 1 taunt/ growl = paar seconden aggro overnemen, ik heb het niet over aggro vast blijven houden

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ozzy
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 07-05 13:09

Ozzy

omnia mutantur, nihil interit

Anoniem: 108648 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 15:04:
[...]


of growl doet iets anders dan taunt, of we begrijpen elkaar verkeerd, of je snapt het niet:

al heeft tank shitload aan aggro na een half uur aggro spammen, 1 taunt/ growl = paar seconden aggro overnemen, ik heb het niet over aggro vast blijven houden
Dat is met de taunt/growl van een warrior/druid zo. Maar de growl van een pet verhoogt volgens mij alleen de kans dat een mob op die pet gaat hakken. Een threat increase dus, maar als die niet boven de threat van de tank uit komt, gebeurt er dus niets.

omnia mutantur, nihil interit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 147917

BootVluchteling schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:39:
wat is verschil tussen hit en penetration? (spells wel te verstaan..)
Bosmonster schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 14:11:
[...]


+hit verhoogt je hit kans, +spell penetration verlaagt de tegenstander z'n resistances (en verlaagt dus ook de kans op partial resists)
;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 07-05 15:51
begrijp ik het dan goed dat een spell ook sneller hit met meer spell penetration? of is dat tóch anders?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaDKiLL
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 26-03-2023

RaDKiLL

Revived

Hit net zo snel, doet alleen meer damage. (d8 ik)

"Ik huiver de fluister, daarom schreeuw ik!"


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OkkE
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 06-02 08:32

OkkE

CSS influencer :+

Als ik het goed begrijp is het zo; de +hit betekend dat een tegenstander minder vaak resist, dus dat je vaker raakt. De +spellpenetration zorgt er alleen voor, dat wanneer je raakt, je tegenstander vaker voor de volledige dmg gehit wordt. :)

“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hydra
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 06-05 16:42
cannibal schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:38:
Kapot maken kan iig niet zomaar, maar software kan door veranderde werkwijze en algoritmes duidelijk andere belasting leggen op een computer/videokaart en hierdoor zaken die eerst nog (net) niet speelden aan het licht brengen. En blijkbaar zit er bij sommige kaarten een ernstige bottleneck die als deze misbruikt wordt en specifiek bijv. dat stuk silicium te heet laat worden, de zaak laat springen.
Tuurlijk. Een tijdje terug hadden wij een productiesysteem waarbij een wijziging in onze software aan het licht bracht dat een netwerkkaart verkeerd ingesteld stond (half-duplex). Verklaarde ook meteen waarom ze hickups hadden in hun netwerkverkeer.

Is het dan onze software die 'fout' is?
porn* schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 14:06:
Hoe weet jij dat in bijv. het geval van programmeerbare shaders er nooit iets fout gaat? Je mag er bijv. vanuit gaan dat de GPU-fabrikant zoveel mogelijk afgevangen heeft, maar in alle software zitten fouten. Software stuurt, in geval van drivers, hardware aan. Dus waarom zou software hardware niet kapot kunnen maken wanneer het verkeerd aangestuurd wordt?
Als een kapotte driver, of verkeerd geprogrammeerdde shaders, je kaart FYSIEK kapot maken, is het ontwerp van de kaart gewoon fout. Dan is het nog altijd de kaart die kapot is.
Anoniem: 108648 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 15:04:
of growl doet iets anders dan taunt, of we begrijpen elkaar verkeerd, of je snapt het niet:
Als je het over Hunter pets hebt; de growl van een Hunter pet werkt anders dan warrior taunt. Growl voegt gewoon threath toe, een vaste hoeveelheid, die helaas niet erg geweldig schaalt kwa de damage die een MM Hunter doet.
RaDKiLL schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 15:21:
Hit net zo snel, doet alleen meer damage. (d8 ik)
Je hebt minder kans op (partial) resists. Als een mob 20 arcane resists heeft, en jij hebt 10 spellpenetration, en je cast dan een arcane spell op 'em, neemt het spel 20-10 = 10 resist tegen arcane mee in de berekeningen (iets simpeler voorgesteld dan de werkelijk, maar gaat om het idee). Het is een counter tegen resistancies, en is niet zo 'nuttig' als +hit.De meeste mobs hebben toch geen / wenig resistancies.

[ Voor 53% gewijzigd door Hydra op 23-02-2007 15:49 ]

https://niels.nu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Cyberia404
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Ozzy schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 15:10:
[...]

Dat is met de taunt/growl van een warrior/druid zo. Maar de growl van een pet verhoogt volgens mij alleen de kans dat een mob op die pet gaat hakken. Een threat increase dus, maar als die niet boven de threat van de tank uit komt, gebeurt er dus niets.
Inderdaad. Kan soms lastig zijn aan het begin (pet op auto Growl, ik geen incoming damage dus geen rage etc)
Maar na 3 sec komt ie al echt niet meer over mijn threat heen hoor.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kapoen
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 08:50
Spenderen jullie veel geld aan het enchanten en aanvullen met gems van blauwe items?

Nu BC al een maandje live is heb ik redelijk wat quest rewards en drops verzameld uiteraard :)
Nu vroeg ik mij af hoe ver ik daar in zou moeten gaan om het spul nog wat te buffen?

Ik vind het idee om nu veel geld te betalen voor een bepaalde enchant/gem op een item
dat vrij snel zal vervangen worden eng. Vooral ook omdat ik de blauwe items nog steeds aan
het vervangen ben door andere blauwe items.

Nuja dat zal wel klasse afhankelijk zijn voor een deel ook. Een warrior tank heeft sowieso baat
bij een extra buff aan stamina om te raiden bijvoorbeeld, terwijl ik met mijn mage toch hier en daar wat kan 'slacken' ;)

Clowns to the left of me, Jokers to the right


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dommerick
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 25-03 13:09

dommerick

is domm

Kapoen schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 16:19:
Spenderen jullie veel geld aan het enchanten en aanvullen met gems van blauwe items?

Nu BC al een maandje live is heb ik redelijk wat quest rewards en drops verzameld uiteraard :)
Nu vroeg ik mij af hoe ver ik daar in zou moeten gaan om het spul nog wat te buffen?

Ik vind het idee om nu veel geld te betalen voor een bepaalde enchant/gem op een item
dat vrij snel zal vervangen worden eng. Vooral ook omdat ik de blauwe items nog steeds aan
het vervangen ben door andere blauwe items.

Nuja dat zal wel klasse afhankelijk zijn voor een deel ook. Een warrior tank heeft sowieso baat
bij een extra buff aan stamina om te raiden bijvoorbeeld, terwijl ik met mijn mage toch hier en daar wat kan 'slacken' ;)
Neplinkjes :(

Vandaag heb ik de 44 gehaald. Het lvlen met mijn druid staat op een laag pitje, maar dat komt nog wel goed ik hoop echt een keer de 70 te gaan halen en dan lekker te kunnen pvpen. Zijn hier trouwens nog balance specced druids? Het schijnt namelijk wel leuk te zijn, mits goede +dmg gear, die ik op dit lvl nog niet heb. Dus voorlopig nog even feral, maar balance ziet er wel leuk uit, met crits van bijna 3k :D

Heeft geen signature.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 210042

Kapoen schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 16:19:
Nuja dat zal wel klasse afhankelijk zijn voor een deel ook. Een warrior tank heeft sowieso baat
bij een extra buff aan stamina om te raiden bijvoorbeeld, terwijl ik met mijn mage toch hier en daar wat kan 'slacken' ;)
Zelf ook maar even een account geregistreerd om hier toch even op te reageren ;).

Heb zelf ook een level 70 mage waarmee ik atm Karazhan raid. Sommige encounters zijn echt een gearcheck, wij hebben deze week in The Opera 'Romeo en Juliet', hier moet je dus echt wel alle enchants hebben head/shoulders/legs en daarnaast de andere enchants. Zonder dit scheelt het gewoon dps/healing/tanks.

Ligt er natuurlijk aan wat je wilt doen in WoW nu, maar wil je echt progress maken in Karazhan dan zijn (dure) enchants echt wel nodig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • OkkE
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 06-02 08:32

OkkE

CSS influencer :+

dommerick schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 16:22:
[...]


Neplinkjes :(

Vandaag heb ik de 44 gehaald. Het lvlen met mijn druid staat op een laag pitje, maar dat komt nog wel goed ik hoop echt een keer de 70 te gaan halen en dan lekker te kunnen pvpen. Zijn hier trouwens nog balance specced druids? Het schijnt namelijk wel leuk te zijn, mits goede +dmg gear, die ik op dit lvl nog niet heb. Dus voorlopig nog even feral, maar balance ziet er wel leuk uit, met crits van bijna 3k :D
Ik heb ook een tijdje zitten denken om Balance te speccen... ook hier eens gevraagd naar ervaringen, maar ik kon weinig enthousiaste mensen ontdekken. Hangt denk ik toch ook veel van je speelstijl af. Sinds ik Feral ben gegaan, wil ik eigenlijk niet meer terug.

Zeker nu niet meer. Ik ben bijna 54, heb een full Feral build en dat bevalt wel. Ik kan elites van mijn eigen level solo'en, stealth langs vijanden waar ik geen zin in heb, ga in Bear als ik teveel beesten op me heb, attack op Rogue like manier alles redelijk snel in Cat en heal als 't nodig is.

Balance is een beetje zoals Mage, en ik ben juist een Druid begonnen omdat mijn Mage (lvl 30) me niet meer zo aansprak. :)

“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 26351

dommerick schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 16:22:
[...]


Neplinkjes :(

Vandaag heb ik de 44 gehaald. Het lvlen met mijn druid staat op een laag pitje, maar dat komt nog wel goed ik hoop echt een keer de 70 te gaan halen en dan lekker te kunnen pvpen. Zijn hier trouwens nog balance specced druids? Het schijnt namelijk wel leuk te zijn, mits goede +dmg gear, die ik op dit lvl nog niet heb. Dus voorlopig nog even feral, maar balance ziet er wel leuk uit, met crits van bijna 3k :D
M'n vriendin is balance specced, lvl68 atm. En starfire crit bij haar voor iets meer dan 3k :>. Met leuke gear krijg je als moonkin best wel leuke dmg, nadeel is alleen dat goede moonkin gear pas vanaf lvl58 te krijgen is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 17-04 12:41
Kapoen schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 16:19:
Ik vind het idee om nu veel geld te betalen voor een bepaalde enchant/gem op een item
dat vrij snel zal vervangen worden eng. Vooral ook omdat ik de blauwe items nog steeds aan
het vervangen ben door andere blauwe items.
Op blauw niet, op epics gaan wel de beste gems zodra ik me die kan veroorloven. Op blauw gaan groene gems. Er gaan wel altijd gems in, maar een verschil van 7 healing / 1 mp5 (groene gem die ik voor 2g heb ofzo) tegen 9 healing / 2 mp5 (Royal Nightseye voor 50g of meer) is te klein voor blauwe gear.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bosmonster
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-04 11:20
cannibal schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 14:25:
Baal er iig met mijn laptop wel klein beetje van, staat zo stom met een rolletje plakband onder de hoek om een beetje lucht te geven aan je laptop voor een spelletje. (Ondanks dat het ook totaal niet als game laptop gekocht is, maar ATI 9000 :'( )
nieuws: Thermaltake iXoft: placemat voor een koelere laptop

Wat voor jou? ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cWaVe1
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19-07-2024
Al weer een tijdje oud maar dit is door een oud guildy gemaakt :)

Iron Edge Do IPod

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=6204

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
TS is geupdate met nieuwe informatie

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

Ik zoek een addon, zodat ik een action kan binden op 2 knoppen, bijvoorbeeld Shift + 1. Dit kan nu nog niet in het Key Bindings menu. Ik moet die addon :) Weet iemand een en of het wel bestaat?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blistimo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 28-05-2021

Blistimo

Pestcontrol

Anoniem: 158967 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 18:09:
Ik zoek een addon, zodat ik een action kan binden op 2 knoppen, bijvoorbeeld Shift + 1. Dit kan nu nog niet in het Key Bindings menu. Ik moet die addon :) Weet iemand een en of het wel bestaat?
Nou kan ik me sterk vergissen, maar dat kan gewoon met de standaard keybinds hoor :)

D3 char(s)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

Blistimo schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 18:48:
[...]

Nou kan ik me sterk vergissen, maar dat kan gewoon met de standaard keybinds hoor :)
Hmm volgens mij vergis je je niet. Maar het was zeker eerst anders. Maar dat kan wel een half jaar geleden zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
Anoniem: 158967 schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 19:06:
[...]


Hmm volgens mij vergis je je niet. Maar het was zeker eerst anders. Maar dat kan wel een half jaar geleden zijn :)
SHIFT en CTRL combinaties kun je wel instellen. Maar ALT combinaties volgens mij niet meer.

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
Is er een macro die met 1 sneltoets automatisch Unstable Affliction en Corruption (en evt. ook nog CoE/CoS) op de geselecteerde target zet?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
met CoE bedoel ik CoA natuurlijk ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
En met Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/edit.gif bedoeld GoT dat je jouw bericht kan wijzigen ;)

Nog iets:
IK vind het altijd zo heel erg leuk ( :/ Niet dus!) dat er van die creatieve spelers zijn, van de andere faction natuurlijk, die het leuk vinden om notabene in group als high level zijnde in low lvl contested area's gaan lopen ganken. En het woord stoppen kennen ze niet.
Ga iemand van je eigen level zoeken ofzo :z

[ Voor 35% gewijzigd door Zeror op 24-02-2007 01:20 ]

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
Rakkerzero schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 01:03:
[...]

En met [afbeelding] bedoeld GoT dat je jouw bericht kan wijzigen ;)

Nog iets:
IK vind het altijd zo heel erg leuk ( :/ Niet dus!) dat er van die creatieve spelers zijn, van de andere faction natuurlijk, die het leuk vinden om notabene in group als high level zijnde in low lvl contested area's gaan lopen ganken. En het woord stoppen kennen ze niet.
Ga iemand van je eigen level zoeken ofzo :z
Doe ik ook, vooral in stranglethorn vale. Reden: wraakzucht. Ik beperk me meestal trouwens alleen tot rogues en shamans, de eerste omdat ze mij altijd aanvielen (toen ik low-lvl was) als ik 20% van mijn HP had, shamans omdat ze overpowered zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • junglebeast
  • Registratie: Augustus 2005
  • Laatst online: 06-05 11:29

junglebeast

hier staat iets

Rakkerzero schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 22:43:
[...]

SHIFT en CTRL combinaties kun je wel instellen. Maar ALT combinaties volgens mij niet meer.
Probeer CTmod2. Kun je nog meer leuke dingen mee doen.

B.NET: Junglebeast#2495 | Stormscale Horde


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kapoen
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 08:50
De test realm 2.0.10 patch notes zijn verschenen, ik zal ze niet posten om de layout van dit forum niet te verknoeien, dus gewoon een linkje: klikkerdeklik

Clowns to the left of me, Jokers to the right


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kevz
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 00:51
Kapoen schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 06:08:
De test realm 2.0.10 patch notes zijn verschenen, ik zal ze niet posten om de layout van dit forum niet te verknoeien, dus gewoon een linkje: klikkerdeklik
cry, druids worden generfed :<

Mijn YouTube


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 09:29

Osxy

Holy crap on a cracker

Kapoen schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 06:08:
De test realm 2.0.10 patch notes zijn verschenen, ik zal ze niet posten om de layout van dit forum niet te verknoeien, dus gewoon een linkje: klikkerdeklik
Bah en shadow priests krijgen echt een mega nerf :(

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86561

kevz schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 06:52:
[...]


cry, druids worden generfed :<
En dat zagen we ook allemaal niet aankomen :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Predje
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 03-03 11:55
Kapoen schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 06:08:
De test realm 2.0.10 patch notes zijn verschenen, ik zal ze niet posten om de layout van dit forum niet te verknoeien, dus gewoon een linkje: klikkerdeklik
Lightening overload geeft nu treath reduction!!! Dat is echt een mega buff!
Zal de raiding-elemental shamans goed doen.. Procced ie eigelijk vaak? (5% is niet veel :P)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
Anoniem: 86561 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 09:36:
[...]


En dat zagen we ook allemaal niet aankomen :P
En een aanpassing van rage normalisation, meer rage voor warriors/druids

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ebayzo
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17-10-2022

Ebayzo

hij/hem

Toch hier maar eens posten.

Situatie:
Op dit moment (eigenlijk al twee weken lang) constant last van hoge pings op Trollbane (300+). Terwijl dit normaal ruim onder de 100 zit/zat. Van alles geprobeerd met mijn router / modem maar helpt allemaal niet. Wireless / niet wireless maakt ook geen verschil. Probleem zit hem niet specifiek in de server omdat ik hier op het werk of bij vrienden geen last heb. Ook ligt het niet aan de laptop, omdat ik deze uiteraard meeneem naar vrienden en deze het dan wel gewoon netjes doet. Wat ik wel heb gezien is dat ik op een andere server geen last heb (Nieuwe testchar aangemaakt).

Ik heb al een vraag/klacht ingediend bij de Tech. support maar nog geen antwoord ontvangen.

Ik heb thuis kabelinternet van Casema.

Iemand een idee wat ik nog zou kunnen proberen? Begint toch een klein beetje irritant te worden :+

Default blanke hetero


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 106700

Kapoen schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 06:08:
De test realm 2.0.10 patch notes zijn verschenen, ik zal ze niet posten om de layout van dit forum niet te verknoeien, dus gewoon een linkje: klikkerdeklik
Had ze al gezien, maar... Warrior, en buffs? Ehr.. ? Niet één, maar DRIE rootbreakers op verschillende cooldowns? Rage gebuffed? Thunderclap bruikbaar in def stance, en met extra aggro erop? Woah :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 22:34
Anoniem: 106700 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 10:44:
[...]

Had ze al gezien, maar... Warrior, en buffs? Ehr.. ? Niet één, maar DRIE rootbreakers op verschillende cooldowns? Rage gebuffed? Thunderclap bruikbaar in def stance, en met extra aggro erop? Woah :)
Ik zie het als 2 en een halve root breaker aangezien charge bij mijn weten nog steeds niet in combat bruikbaar is, vrijwel alleen nuttig dus om bestaande effecten na een combat te verwijderen. Intercept krijgt op deze mannier echter wel een lekkere buff, en de andere warrior buffs zijn ook niet mis. Krijg bijna weer zin om mijn warrior onder het stof vandaan te halen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ph4nt0m
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 09:31
Rakkerzero schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 01:03:
[...]

En met [afbeelding] bedoeld GoT dat je jouw bericht kan wijzigen ;)

Nog iets:
IK vind het altijd zo heel erg leuk ( :/ Niet dus!) dat er van die creatieve spelers zijn, van de andere faction natuurlijk, die het leuk vinden om notabene in group als high level zijnde in low lvl contested area's gaan lopen ganken. En het woord stoppen kennen ze niet.
Ga iemand van je eigen level zoeken ofzo :z
rakker je weet me te vinden op mijn char bij je op de server :P
ik gank ze wel terug waneer dan ook nodig :)
tbh
sloop ik iedere alliance die ik tegenkom aangezien t idd allemaal wraak is op ze :) voor t lastig zijn xD

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zeror
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 00:07
ph4nt0m schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 11:38:
[...]


rakker je weet me te vinden op mijn char bij je op de server :P
ik gank ze wel terug waneer dan ook nodig :)
tbh
sloop ik iedere alliance die ik tegenkom aangezien t idd allemaal wraak is op ze :) voor t lastig zijn xD
Ik wilde je gister wel vragen, maar je was al offline O-)

Trans-life! :::: Nintendo ID: Zeror_rk / SW-6670-3316-6323 :::: BattleTag: Zeror#2996 :: Twitch: Z3ROR


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bokkie
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
MysticSnake schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 00:34:
Is er een macro die met 1 sneltoets automatisch Unstable Affliction en Corruption (en evt. ook nog CoE/CoS) op de geselecteerde target zet?
nee die is er NIET
je kan in een macro niet met 1 sneltoets meerdere acties uitvoeren die de global cooldown triggeren

je kan wel een macro maken met castsequence zoals

/castsequence reset=Target/Combat Corruption, Siphon Life, Curse of Agony, Unstabble Affliction

dus voor elke spell moet je gewoon dezelfde buttonbashen
bij veranderen van target begint hij weer van voor af aan, of als combat eindigd

| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 106700

Dennism schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 11:12:
[...]


Ik zie het als 2 en een halve root breaker aangezien charge bij mijn weten nog steeds niet in combat bruikbaar is, vrijwel alleen nuttig dus om bestaande effecten na een combat te verwijderen. Intercept krijgt op deze mannier echter wel een lekkere buff, en de andere warrior buffs zijn ook niet mis. Krijg bijna weer zin om mijn warrior onder het stof vandaan te halen.
Moah, charge heeft wel nut, als een mage bijv. lekker traag is en probeert weg te kruipen om range te krijgen, 5 seconden nadat je FN'd bent drop je out of combat, charge en breek de nova. Helemaal leuk is het als de mage meent dat je zojuist geintercept hebt en blinked.

De Thunderclap change is tevens ook zeer leuk, nu hopen dat ze imp. TC niet naar Prot verkassen ;p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Bezulba

Formerly known as Eendje

Anoniem: 86561 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 09:36:
[...]


En dat zagen we ook allemaal niet aankomen :P
ik begrijp echt werkelijk niet waarom mensen druids imba vinden.. tis echt de meeste belachelijke class kwa dps.... met steentjes gooien doet nog meer dmg
The bonus to "Swipe" from the "Idol of Brutality" has been reduced from 50 to 10.
kan die ook gelijk de prullenbak in... weer een idol die werkelijk geen enkel effect heeft joepie!

[ Voor 23% gewijzigd door Bezulba op 24-02-2007 13:03 ]

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • evilpin0
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-05-2024
Anoniem: 106700 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 10:44:
[...]

Had ze al gezien, maar... Warrior, en buffs? Ehr.. ? Niet één, maar DRIE rootbreakers op verschillende cooldowns? Rage gebuffed? Thunderclap bruikbaar in def stance, en met extra aggro erop? Woah :)
waar zie jij rootbreaker staan dan?

http://www.twitch.tv/jannustitannus


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kapoen
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 08:50
eendje schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 13:01:
kan die ook gelijk de prullenbak in... weer een idol die werkelijk geen enkel effect heeft joepie!
Dit past waarschijnlijk in het kader van een wijziging van een groot aantal items.

Onlangs nog linkte iemand in guild chat een blauw relic met betere stats dan de epic
versie er van 8)7 BC zit (zat?) vol met dit soort 'fouten'.

Veel warrior gear zal ook wijzigen, bv. Junior Technician 3rd Grade Bracers zal gewijzigd worden naar 24 stamina ipv de huidige 42.
evilpin0 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 13:14:
[...]


waar zie jij rootbreaker staan dan?
Die 'rootbreaker' komt niet in deze patch, dat is al gezegd door een blue post. En het zal geen rootbreaker zijn maar een anti snare functie. Het verschil is belangrijk want bv. Frost Nova is een root en Piercing Howl is een snare. Dus mages zullen nog steeds warriors op een veilige afstand kunnen houden.

[ Voor 27% gewijzigd door Kapoen op 24-02-2007 13:22 ]

Clowns to the left of me, Jokers to the right


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
Bokkie schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 12:22:
[...]


nee die is er NIET
je kan in een macro niet met 1 sneltoets meerdere acties uitvoeren die de global cooldown triggeren

je kan wel een macro maken met castsequence zoals

/castsequence reset=Target/Combat Corruption, Siphon Life, Curse of Agony, Unstabble Affliction

dus voor elke spell moet je gewoon dezelfde buttonbashen
bij veranderen van target begint hij weer van voor af aan, of als combat eindigd
Dank je, maar die kende ik al :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 106700

Kapoen schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 13:19:
[...]

Die 'rootbreaker' komt niet in deze patch, dat is al gezegd door een blue post. En het zal geen rootbreaker zijn maar een anti snare functie. Het verschil is belangrijk want bv. Frost Nova is een root en Piercing Howl is een snare. Dus mages zullen nog steeds warriors op een veilige afstand kunnen houden.
Doh, moet leren lezen... had even de begrippen door elkaar gehaald, najah, goed genoeg ;p

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 20789

Ebayzo schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 10:30:
Toch hier maar eens posten.

Situatie:
Op dit moment (eigenlijk al twee weken lang) constant last van hoge pings op Trollbane (300+). ...
De lag komt niet door jou of een router, firewall ofzo. Het komt door een nieuwe route van internet verkeer (alleen casema en caiway zover ik weet)

Wat ik zelf heb gedaan is een paar trace routes, zie hier bloodscalp:
Target Name: host-21.wow-europe.com
IP: 80.239.179.21
Date/Time: 21-2-2007 15:05:01

1 19 ms 39 ms 20 ms [62.45.224.1]
2 12 ms 18 ms 31 ms cn-nawij-is-cs03-vlan460.kabelfoon.nl [62.45.44.209]
3 21 ms 13 ms 14 ms cn-asd-kbw-cr01-gb00.kabelfoon.nl [62.45.63.180]
4 15 ms 17 ms 125 ms g9-5.mpd01.ams03.atlas.cogentco.com [149.6.83.193]
5 89 ms 92 ms 102 ms t2-0-0.core01.ams03.atlas.cogentco.com [130.117.0.33]
6 113 ms 96 ms 112 ms p1-0.core01.lon01.atlas.cogentco.com [130.117.1.225]
7 20 ms 25 ms 19 ms t1-4.mpd02.lon01.atlas.cogentco.com [130.117.1.74]
8 92 ms 95 ms 96 ms t8-1.mpd03.jfk02.atlas.cogentco.com [66.28.4.41]
9 96 ms 103 ms 118 ms t9-4.mpd01.dca01.atlas.cogentco.com [154.54.6.138]
10 292 ms 110 ms 104 ms t7-3.mpd01.dca02.atlas.cogentco.com [154.54.6.26]
11 112 ms 108 ms 108 ms t2-2.mpd01.iad01.atlas.cogentco.com [154.54.1.78]
12 * 105 ms 109 ms ash-bb1-geth7-3-3-0.telia.net [213.248.88.41]
13 107 ms N/A 108 ms nyk-bb2-link.telia.net [80.91.250.18]
14 109 ms 110 ms N/A ldn-bb2-pos6-0-0.telia.net [213.248.65.209]
15 * * 110 ms prs-bb2-pos6-0-0.telia.net [213.248.65.114]
16 104 ms 107 ms 110 ms prs-b2-pos15-0.telia.net [213.248.65.222]
17 106 ms 109 ms 119 ms prs-tc-i2-link-telia.net [80.91.250.34]

amsterdam-->londen-->new york-->washington
En hier Twiligt's Hammer:
Target Name: host-31.wow-europe.com
IP: 80.239.179.31
Date/Time: 21-2-2007 16:16:00

1 21 ms [62.45.224.1]
2 14 ms cn-nawij-is-cs03-vlan460.kabelfoon.nl [62.45.44.209]
3 26 ms cn-asd-kl-cr07-vln60.kabelfoon.nl [62.45.63.185]
4 19 ms asd-s4-rou-1001.NL.eurorings.net [134.222.129.89]
5 35 ms obl-rou-1021.NL.eurorings.net [134.222.230.221]
6 30 ms ldn-s2-rou-1021.UK.eurorings.net [134.222.231.174]
7 27 ms ldn-s2-rou-1003.UK.eurorings.net [134.222.231.226]
8 36 ms ldn-b1-link.telia.net [213.248.104.37]
9 35 ms ldn-bb1-pos0-3-0.telia.net [213.248.74.5]
10 57 ms prs-bb1-pos6-0-0.telia.net [213.248.64.9]
11 26 ms prs-b2-pos15-0.telia.net [213.248.65.222]
12 29 ms prs-tc-i2-link-telia.net [80.91.250.34]
Dit scheeld nogal wat ms :P En dan met de druk van gamen er tussen krijg je dus 2000ms.. :/ of 800, wat je wil, maar niet speelbaar instances enzo.

De lag die jij dus heb komt door casema, omdat casema ook sinds kort (2a3 weken) een deal met cogentco.com heeft gemaakt. Goedkoper verkeer, meer lag voor bepaalde realms en mensen met casema, caiway.

Dit topic vind je nog iets meer info over dit probleem: http://forums.wow-europe....l?topicId=142054233&sid=1
Moet je maar even kijken bij de allerlaatste post daar.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ebayzo
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 17-10-2022

Ebayzo

hij/hem

Anoniem: 20789 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 13:47:
[...]

De lag komt niet door jou of een router, firewall ofzo. Het komt door een nieuwe route van internet verkeer (alleen casema en caiway zover ik weet)

Wat ik zelf heb gedaan is een paar trace routes, zie hier bloodscalp:


[...]

En hier Twiligt's Hammer:

[...]

Dit scheeld nogal wat ms :P En dan met de druk van gamen er tussen krijg je dus 2000ms.. :/ of 800, wat je wil, maar niet speelbaar instances enzo.

De lag die jij dus heb komt door casema, omdat casema ook sinds kort (2a3 weken) een deal met cogentco.com heeft gemaakt. Goedkoper verkeer, meer lag voor bepaalde realms en mensen met casema, caiway.

Dit topic vind je nog iets meer info over dit probleem: http://forums.wow-europe....l?topicId=142054233&sid=1
Moet je maar even kijken bij de allerlaatste post daar.
Oh great! Klinkt goed dan... :(

Eerst Casema maar eens een mailtje sturen dan...

Bedankt voor je info! Iedergeval duidelijkheid nu :>

Default blanke hetero


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
Ik zit nu te denken aan deze build aangezien ik inderdaad 1 tree volledig wil hebben.
Het is een Affliction build puur gefocussed op raid-dps en PvE.
42/0/19

Geen Lifetap: Ik vind dat een beetje overkill als je ook nog Darkpact hebt, niet echt nodig dus.
Geen Imp. CoA: In raids gebruik ik toch vaker CoS en CoE (daarom Malediction) en bij trash-mobs heeft het geen zin aangezien ze te snel doodgaan.
Geen talents in Demonology: Ik zou alleen gaan voor Demonic Embrace of Imp. Imp, maar ik heb zonder deze talents toch al 9K health en dat vind ik genoeg, ik ben geen tank en ik heb imp drain life, soul siphon en siphon life om mijn health op peil te houden.
Devastate: DoTs critten niet, maar vergeet niet Imp. Shadow bolt, als ik dus crit met shadowbolt, dan tikken mijn DoTs voor meer damage.
Intensitiy: Vooral voor solo-grinding.
Eén talentpoint in Destructive reach, ik had er eentje over en altijd handiger om een beetje minder aggro te krijgen. Daarom ook één talentpoint in Grim reach, zodat ik van dezelfde positie can DoT-ten en Casten.

Ik denk dat dit de beste mana-efficiënte dps build is voor raids/PvE-instances. Gespecialiceerd in lange gevechten (bosses), multitarget-dps en aggro control.
Echter heb je minder survivability (dus je bent meer afhankelijk van je healer) en je doet niet veel direct-damage/nuke damage, maar goed, ik ben een Warlock en geen Mage :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 22:34
MysticSnake schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 14:34:
Ik zit nu te denken aan deze build aangezien ik inderdaad 1 tree volledig wil hebben.
Het is een Affliction build puur gefocussed op raid-dps en PvE.
42/0/19
Deze build lijkt heel erg op mijn build 41/0/20
Ik ben zeer tevreden over deze build in raids en solo pve, pvp doe ik niet al te veel, dus niet veel ervaring mee. Echter ik verwacht dat deze build het redelijk zal doen in pvp, het zal echter niet de beste beste build zijn.
Geen Lifetap: Ik vind dat een beetje overkill als je ook nog Darkpact hebt, niet echt nodig dus.
Geen Imp. CoA: In raids gebruik ik toch vaker CoS en CoE (daarom Malediction) en bij trash-mobs heeft het geen zin aangezien ze te snel doodgaan.
Geen talents in Demonology: Ik zou alleen gaan voor Demonic Embrace of Imp. Imp, maar ik heb zonder deze talents toch al 9K health en dat vind ik genoeg, ik ben geen tank en ik heb imp drain life, soul siphon en siphon life om mijn health op peil te houden.
Devastate: DoTs critten niet, maar vergeet niet Imp. Shadow bolt, als ik dus crit met shadowbolt, dan tikken mijn DoTs voor meer damage.
Intensitiy: Vooral voor solo-grinding.
Eén talentpoint in Destructive reach, ik had er eentje over en altijd handiger om een beetje minder aggro te krijgen. Daarom ook één talentpoint in Grim reach, zodat ik van dezelfde positie can DoT-ten en Casten.
Ik heb dus wel imp lifetap aangezien ik deze nog steeds vaak gebruik, darkpact helpt zeker. Echter in lange gevechten zul je nog steeds moeten lifetappen om niet oom te gaan. Met de hoeveel +dmg die ik nu heb trek ik namelijk mijn imp met 2x darkpact leeg.

Ook heb ik juist imp CoA ipv Malediction aangezien bijv in karazhan CoA betere dps brengt voor de raid dan CoE/CoS daar er meestal maar 1 lock en 1 mage in een raid zitten. 2 talent points voor +10% op CoA is nog steeds veel echter 3 talent points voor 3% op CoE/CoS vind ik het ook niet echt waard. Ook heb ik in mijn keuze meegewogen dat 2 andere locks in mijn guild wel malediction hebben voor de 25 man's raids.

Verder heb ik grim reach en destructive reach maxed out vanwege de 10% minder threat ipv 5% wat in mijn ervaring echt helpt want locks blijven aggromagneten. Ieder beetje threat reduction helpt waardoor je ook weer meer dps kan doen. Ook kan de extra range op beiden net iets meer helpen tijdens gevechten waar je flink moet uitspreiden of waar je bijvoorbeeld boss AoE moet vermijden. Grim reach op 2 punten, aangezien ik ook wil kunnen dotten en nuken vanaf dezelfde range.
Ik denk dat dit de beste mana-efficiënte dps build is voor raids/PvE-instances. Gespecialiceerd in lange gevechten (bosses), multitarget-dps en aggro control.
Echter heb je minder survivability (dus je bent meer afhankelijk van je healer) en je doet niet veel direct-damage/nuke damage, maar goed, ik ben een Warlock en geen Mage :P
Dit is zeker voor locks een van de meest mana efficiente builds die je kan hebben. Trash in 5 mans kan vervelend zijn aangezien je dots niet volledig zullen ticken. dus daar zul je inderdaad wat dps verliezen. Wat ik daar doe is alleen de instant dots erop en dan shadowbolt nuken. Echter vanaf karazhan en hoger zullen de dots wel volledig ticken waardoor dit een zeer goede DPS build is die het ook lang volhoud. Survivability in 5 mans blijft goed genoeg aangezien je daar nog kan draintanken. En voor heroics/raids maakt het eigenlijk helemaal niet zoveel uit want zodra je daar aggro pakt en soulshatter op cd staat ben je toch zo goed als dood. Het enige dat daar belangrijk is is dat je random damage kan overleven en dat moet met tussen de 9 en 11k hp buffed goed lukken. Onderschat echter je Shadowbolt damage niet, deze blijft goed voor zeker 50% van je totale DPS in mijn ervaring. Sinds ik deze build gebruik top ik regelmatig de damage meters na een avondje karazhan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 208852

The End schreef op vrijdag 23 februari 2007 @ 13:15:
[...]


Hij heeft gewoon gelijk hoor. Een spel kan je video kaart niet kapot maken. Het enige wat kan gebeuren is dat hij kapot gaat omdat hij te warm wordt. Dat hij te warm wordt ligt uiteraard aan slechte koeling, hoge omgevingstemperatuur of overclocking.

Al hebben er 1000 mensen een kapotte video kaart na het spelen van WOW, dan is dat nog niets als je kijkt hoeveel mensen WOW spelen.
Onzin, Voor counterstrike heb je een cheat die heet speedhack. En daardoor help je dan je videokaart gedeeltelijk mee naar de klote! Overigens als je video kaart net niet goed genoeg is voor WoW kan je het daarmee ook verknallen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dommerick
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 25-03 13:09

dommerick

is domm

Anoniem: 208852 schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 18:39:
[...]


Onzin, Voor counterstrike heb je een cheat die heet speedhack. En daardoor help je dan je videokaart gedeeltelijk mee naar de klote! Overigens als je video kaart net niet goed genoeg is voor WoW kan je het daarmee ook verknallen.
8)7 :?

klinkt niet geheel logisch. Heb tijden gespeeld op een geforce 2mx. Niks geen problemen mee :+

Heeft geen signature.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • barfieldmv
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 11-04 21:15
dommerick schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 19:15:
[...]
8)7 :?
klinkt niet geheel logisch. Heb tijden gespeeld op een geforce 2mx. Niks geen problemen mee :+
Mijn systeem ging steeds meer artifacts vertonen bij Wow, ben dus uiteindelijk een andere grafische kaart gaan gebruiken met meer performance :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fiddle
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online
Heb ik net dus TBC ge-installed. wil ik lekker gaan gamen... moet ie 220MB aan fucking updates gaan installen, hij geeft aan dat het 3 uur gaat duren :@

Maar ik kan niet zien "welke" patches hij download want der staat "Downloading patches..."

Nu is mijn vraag waar vind ik mirrors voor deze TBC patches, welke dit ook mogen zijn?

want voor wow gewoon heb ik al tot tot 2.08nogwattes, de laatste dus en ik kan geen apart TBC patches vinden... ook niet op WOWWIKI

[ Voor 2% gewijzigd door Fiddle op 24-02-2007 20:57 . Reden: lame typing-skillzzz... ]

Asus ROG Strix X570-E Gaming, AMD Ryzen 7 5800X, NZXT Kraken X63, Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Trinity OC, G.Skill Trident Z RGB, 2x Samsung 980 Pro 1TB, Fractal Design Define R6 USB-C, be quiet! Straight Power 11 750W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kazu
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 29-04 13:21
Er zijn geen specifieke TBC patches, je kan gewoon die je ook voor WoW download installeren. Dus gewoon van 2.0.2 naar 2.0.8 downloaden oid.

PS5 PSN: UnrealKazu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MysticSnake
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 24-06-2023
Dennism schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 16:54:
[...]


Deze build lijkt heel erg op mijn build 41/0/20
Ik ben zeer tevreden over deze build in raids en solo pve, pvp doe ik niet al te veel, dus niet veel ervaring mee. Echter ik verwacht dat deze build het redelijk zal doen in pvp, het zal echter niet de beste beste build zijn.


[...]


Ik heb dus wel imp lifetap aangezien ik deze nog steeds vaak gebruik, darkpact helpt zeker. Echter in lange gevechten zul je nog steeds moeten lifetappen om niet oom te gaan. Met de hoeveel +dmg die ik nu heb trek ik namelijk mijn imp met 2x darkpact leeg.

Ook heb ik juist imp CoA ipv Malediction aangezien bijv in karazhan CoA betere dps brengt voor de raid dan CoE/CoS daar er meestal maar 1 lock en 1 mage in een raid zitten. 2 talent points voor +10% op CoA is nog steeds veel echter 3 talent points voor 3% op CoE/CoS vind ik het ook niet echt waard. Ook heb ik in mijn keuze meegewogen dat 2 andere locks in mijn guild wel malediction hebben voor de 25 man's raids.

Verder heb ik grim reach en destructive reach maxed out vanwege de 10% minder threat ipv 5% wat in mijn ervaring echt helpt want locks blijven aggromagneten. Ieder beetje threat reduction helpt waardoor je ook weer meer dps kan doen. Ook kan de extra range op beiden net iets meer helpen tijdens gevechten waar je flink moet uitspreiden of waar je bijvoorbeeld boss AoE moet vermijden. Grim reach op 2 punten, aangezien ik ook wil kunnen dotten en nuken vanaf dezelfde range.


[...]


Dit is zeker voor locks een van de meest mana efficiente builds die je kan hebben. Trash in 5 mans kan vervelend zijn aangezien je dots niet volledig zullen ticken. dus daar zul je inderdaad wat dps verliezen. Wat ik daar doe is alleen de instant dots erop en dan shadowbolt nuken. Echter vanaf karazhan en hoger zullen de dots wel volledig ticken waardoor dit een zeer goede DPS build is die het ook lang volhoud. Survivability in 5 mans blijft goed genoeg aangezien je daar nog kan draintanken. En voor heroics/raids maakt het eigenlijk helemaal niet zoveel uit want zodra je daar aggro pakt en soulshatter op cd staat ben je toch zo goed als dood. Het enige dat daar belangrijk is is dat je random damage kan overleven en dat moet met tussen de 9 en 11k hp buffed goed lukken. Onderschat echter je Shadowbolt damage niet, deze blijft goed voor zeker 50% van je totale DPS in mijn ervaring. Sinds ik deze build gebruik top ik regelmatig de damage meters na een avondje karazhan.
Imp. Howl of terror is een supertalent, die wil ik echt niet opgeven. Verder vind ik 2 punten in Suppresion wel wat weinig.
Het klopt inderdaad dat ik ook nog Lifetap, maar ik vind het overbodig om er ook nog talents in te hebben. Lifetap zonder talents werkt prima.
Over dat Grim Reach / Destructive Reach, ik heb totaal geen problemen meer met aggro sinds ik soulshatter heb. Maar de laatste keren heb ik die niet eens hoeven te gebruiken, als je goede tanks hebt houden die wel de aggro. De extra range is eigenlijk onnodig natuurlijk, een aantal warlocks in mijn guild zijn Demonology specced en hebben geen van beide talents en hebben nergens last van.

Ik zit trouwens ook te denken aan het belang van 5 talentpoints in Fel Concentration, het is super als je sologrind (zonder pet ofzo) maar in een instance of raid heb je er eigenlijk niets aan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 158967

Waarom worden druids in godsnaam generfed? Ik snap dit niet. Het is een van de moeilijkste classes in PVP imo. Dat de armor in bear wat minde wordt, vooruit, maar dan ook de mangle weer lagere damage? Iedereen zegt al dat druid geen damage doen, en dan nog de damage nerfen ook.

GG blizz :S

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 22:34
MysticSnake schreef op zaterdag 24 februari 2007 @ 23:34:
[...]


Imp. Howl of terror is een supertalent, die wil ik echt niet opgeven. Verder vind ik 2 punten in Suppresion wel wat weinig.
Het klopt inderdaad dat ik ook nog Lifetap, maar ik vind het overbodig om er ook nog talents in te hebben. Lifetap zonder talents werkt prima.
Over dat Grim Reach / Destructive Reach, ik heb totaal geen problemen meer met aggro sinds ik soulshatter heb. Maar de laatste keren heb ik die niet eens hoeven te gebruiken, als je goede tanks hebt houden die wel de aggro. De extra range is eigenlijk onnodig natuurlijk, een aantal warlocks in mijn guild zijn Demonology specced en hebben geen van beide talents en hebben nergens last van.

Ik zit trouwens ook te denken aan het belang van 5 talentpoints in Fel Concentration, het is super als je sologrind (zonder pet ofzo) maar in een instance of raid heb je er eigenlijk niets aan.
Imp HoT heb ik ook overwogen ja, echter in raids en in mindere mate de 5 mans instances is het gewoon een nutteloze talent. Het enige waar het nut kan hebben in 5 mans is wanneer je eem mob moet chainfearen en er gaat iets mis, bijvoorbeeld een fear resist. Voor solo grinden heeft het soms meer nut, maar ik vond het niet waard om daar 2 punten in de stoppen die ik dan bij talents weg moest halen die me meer dps opleveren. Het blijft echten tijdens solo play soms wel een lifesaver. Daar mijn spec vooral voor het raiden is en in veel mindere mate voor solo play heb ik er dus voor gekozen imp HoT te laten vallen.

Fel concentration blijft een lastige keuze, ik vind namelijk dat je er of 5 punten in moet stoppen, of geen. Daar ik altijd solo met mijn imp in phase shift heb ik er dus wel voor gekozen. Maar mocht het straks zo zijn dat ik eigenlijk alleen nog maar raid en zeer weinig meer solo dan ga ik zeker overwegen die 5 punten ergens anders in te stoppen. Het is echter jammer dat enkele van deze punten dan vrijwel verplicht in supression moeten terwijl ik met de +hit gear die ik verzameld heb al best goed in de +hit zit. De 2 punten in supression zijn ook precies genoeg om +hit te maxen op 99% tegen een lvl 70 mob. Ik zit nu op iets van 92% +hit chance met affliction spells op een bossmob, voor destruction spells is dit ongeveer 88%. Dat laatste zal nog iets verhoogd moeten worden door met +hit gear. Mijn crit chance met destruction spells is met ong 14.5% ook nog iets aan de lage kant.

Mijn prioriteiten lijstje qua stats is op dit moment +dmg, +hit, +crit zonder al teveel sta te verliezen. Dit laatste is gelukkig niet al te moeilijk aangezien de meeste items goed in de +sta zitten op het moment.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Anoniem: 158967 schreef op zondag 25 februari 2007 @ 00:11:
Waarom worden druids in godsnaam generfed? Ik snap dit niet. Het is een van de moeilijkste classes in PVP imo. Dat de armor in bear wat minde wordt, vooruit, maar dan ook de mangle weer lagere damage? Iedereen zegt al dat druid geen damage doen, en dan nog de damage nerfen ook.

GG blizz :S
mja, had opzich wel een druid nerf verwacht, zeker na alle nerf-whines... al had ik niet verwacht dat 't zo erg zou worden :P ze hebben nu bear dps behoorlijk generfed en daarmee threat, dus warriors: gogo respec protection en ga lekker tanken want druids mogen 't blijkbaar niet :{ :P

ik blijf 't vreemd vinden dat ze bearform zo nerfen terwijl ik eerder catform nerf had verwacht (kan erg imba dps zijn namelijk)... Probleem is ook dat omdat er PvP-wise gewhined werd over druids er nu PvE-wise een enorme threat-nerf komt, maar dat is al vaker gebeurd bij WoW (PvP-whine -> PvE-nerf)... had 't opzich niet erg gevonden om dps in te leveren zolang de threat iig redelijk gelijk bleef... naast 't feit dat nu Mange(Bear) eigenlijk nix voorstelt en da's een beetje jammer voor een 41point talent ;( :P

Wil ik als laatste nog ff zeggen dat ik niet snap waarom Lacerate (sunder voor druids) een bleed effect is zodat de helft van de mobs immune ervoor is :{

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Bezulba

Formerly known as Eendje

echt... die 3rde boss in shadow labyrinth is onmogelijk ofzo... nu zo'n 20 keer geprobeert en nog geen 1x neer... blijkbaar doe ik wat fout ofzo :/ 1x op 5% gekregen en dat was de beste try by far... we proberen de kite tactiek.. werkt niet want zodra we terug teleporten staan er 20 voidwalkers hem op te wachten... de proberen de tank-en-kill-voidwalkers tactiek.. werkt niet want je krijgt ze niet snel genoeg neer.. we proberen de nuketactiek.. werkt niet want ik raak oom...

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
eendje schreef op zondag 25 februari 2007 @ 01:34:
echt... die 3rde boss in shadow labyrinth is onmogelijk ofzo... nu zo'n 20 keer geprobeert en nog geen 1x neer... blijkbaar doe ik wat fout ofzo :/ 1x op 5% gekregen en dat was de beste try by far... we proberen de kite tactiek.. werkt niet want zodra we terug teleporten staan er 20 voidwalkers hem op te wachten... de proberen de tank-en-kill-voidwalkers tactiek.. werkt niet want je krijgt ze niet snel genoeg neer.. we proberen de nuketactiek.. werkt niet want ik raak oom...
hmmm... wij doen gewoon tank en kill-vw... totaal geen probleem ofzo... vond 't wel een easy boss eigenlijk :P (ik bear-tank; rogue, lock en hunter dps + killen voidwalkers)

is een kwestie van genoeg dps om em zo snel mogelijk neer te krijgen want de voidwalkers spawnen steeds sneller volgens mij

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tntkiller
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 03-05 17:02
Afbeeldingslocatie: http://fizzwidget.com/misc/BCRaids.png

mooi gemaakt en zeer handig :)

[peon_voice] more work!!!!

Iseci


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tntkiller
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 03-05 17:02
eendje schreef op zondag 25 februari 2007 @ 01:34:
echt... die 3rde boss in shadow labyrinth is onmogelijk ofzo... nu zo'n 20 keer geprobeert en nog geen 1x neer... blijkbaar doe ik wat fout ofzo :/ 1x op 5% gekregen en dat was de beste try by far... we proberen de kite tactiek.. werkt niet want zodra we terug teleporten staan er 20 voidwalkers hem op te wachten... de proberen de tank-en-kill-voidwalkers tactiek.. werkt niet want je krijgt ze niet snel genoeg neer.. we proberen de nuketactiek.. werkt niet want ik raak oom...
deze is juist zeer makkelijk

tank gaat er op af tank hem gewoon waar hij staat na 1-2 sunder gaat iedereen dps en ook echt all out

1 gaat zich een beetje bezig houden met de adds liefst een hunter (als er geen add in de buurt is ook hem op de boss laten dps'en ook al is het een dot)

blijf dpsen op hem tot ie die rain of fire doet dan heel ff weglopen en zodra het over is dps dps dps

meestal is hij bij ons al dood voor hij een 2de rain of fire doet

[ Voor 4% gewijzigd door tntkiller op 25-02-2007 02:23 ]

Iseci


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 22:34
eendje schreef op zondag 25 februari 2007 @ 01:34:
echt... die 3rde boss in shadow labyrinth is onmogelijk ofzo... nu zo'n 20 keer geprobeert en nog geen 1x neer... blijkbaar doe ik wat fout ofzo :/ 1x op 5% gekregen en dat was de beste try by far... we proberen de kite tactiek.. werkt niet want zodra we terug teleporten staan er 20 voidwalkers hem op te wachten... de proberen de tank-en-kill-voidwalkers tactiek.. werkt niet want je krijgt ze niet snel genoeg neer.. we proberen de nuketactiek.. werkt niet want ik raak oom...
Zorg dat je iig een mage of lock in je groep hebt. wat ik doe als lock daar is VW killen met SoC. dots op boss, rest van de party op de boss. Mochten er teveel spawnen even 1 dps van de boss af en even helpen met voids en hij zal nooit tot bijna nooit (afhankelijk van de teleport +hellfire) healen. tijdens hellfire van het platfrom af springen en vol dps op de boss. Neem waar mogelijk alleen ranged DPS classes mee naar deze instance, zal je een hoop ergernis besparen.

Ik heb SL 1x gedaan met 2 melee dps en dat was echt een kleine ramp, wel gehaald maar lang niet zo makkelijk als 1 healer, 1 tank en 3 ranged dps. Vooral tijdens de 3de en 4de boss zuigt melee dps hard, de gevechten duren dan altijd langer dan met 2 locks 1 mage ofwel 2 mages en 1 lock. bij de 3de boss kan ranged dps lekker zijn ding doen terwijl de tank kite zodat de voids niet healen, terwijl melee altijd dps verliest tijdens het lopen. Bij murmur zal ranged dps bijna geen damage pakken tenzij de tank doodgaat terwijl melee dps vaak damage pakt bij murmur's explosion op bepaalde percentages oid.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 86561

eendje schreef op zondag 25 februari 2007 @ 01:34:
echt... die 3rde boss in shadow labyrinth is onmogelijk ofzo... nu zo'n 20 keer geprobeert en nog geen 1x neer... blijkbaar doe ik wat fout ofzo :/ 1x op 5% gekregen en dat was de beste try by far... we proberen de kite tactiek.. werkt niet want zodra we terug teleporten staan er 20 voidwalkers hem op te wachten... de proberen de tank-en-kill-voidwalkers tactiek.. werkt niet want je krijgt ze niet snel genoeg neer.. we proberen de nuketactiek.. werkt niet want ik raak oom...
Solo healed als retrinoob, hijs echt de meest makkelijke in de hele instance

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tellurion
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 30-11-2024
tntkiller schreef op zondag 25 februari 2007 @ 02:12:


mooi gemaakt en zeer handig :)

[peon_voice] more work!!!!
Hier is de meest up-to-date ;)

Afbeeldingslocatie: http://worldofraids.free.fr/bc/BCRaids.png

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kevinp
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-05 11:37
Anoniem: 158967 schreef op zondag 25 februari 2007 @ 00:11:
Waarom worden druids in godsnaam generfed? Ik snap dit niet. Het is een van de moeilijkste classes in PVP imo. Dat de armor in bear wat minde wordt, vooruit, maar dan ook de mangle weer lagere damage? Iedereen zegt al dat druid geen damage doen, en dan nog de damage nerfen ook.

GG blizz :S
bear= tank
cat = dps

logische verandering. twouwens die hp in bear nerf is minstens net zo groot

d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 117852

Anoniem: 86561 schreef op zondag 25 februari 2007 @ 09:24:
[...]


Solo healed als retrinoob, hijs echt de meest makkelijke in de hele instance
Same, solo gehealed dan wel als holy pala maar gewoon nuken for the motherland. Geloof dat we m bij de 1e teleport op 30% hadden, daarna de andere kant opgekite (gingen eerst de zuid gang, toen dus noord) en redelijk simpel afgemaakt. Als je n enkele VW tegenkomt als je noord gaat die natuurlijk wel afmaken maar verder CC ftw. :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Viggen
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Kevinp schreef op zondag 25 februari 2007 @ 12:06:
[...]

bear= tank
cat = dps

logische verandering. twouwens die hp in bear nerf is minstens net zo groot
probleem is ook een beetje dat bear-dps een groot gedeelte is van de threat die je genereert... zeker met zo'n skill als lacerate die bij een hoop mobs niet werkt :{ :P

threat is tijd geleden in een patch al flink generfed (flat modifier op attacks ipv een multiplier) en nu wordt dps ook nog generfed... dus ben benieuwd wat erover blijft qua aggro kunnen houden tegenover vol nukende warlocks etc.

wat mij 't meest logisch had geleken was dat ze dps van bear nerfen maar de threat wat buffen zodat je in PvP minder dmg doet maar in PvE nog een beetje kunt tanken :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kevinp
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-05 11:37
Viggen schreef op zondag 25 februari 2007 @ 12:19:
[...]

probleem is ook een beetje dat bear-dps een groot gedeelte is van de threat die je genereert... zeker met zo'n skill als lacerate die bij een hoop mobs niet werkt :{ :P

threat is tijd geleden in een patch al flink generfed (flat modifier op attacks ipv een multiplier) en nu wordt dps ook nog generfed... dus ben benieuwd wat erover blijft qua aggro kunnen houden tegenover vol nukende warlocks etc.

wat mij 't meest logisch had geleken was dat ze dps van bear nerfen maar de threat wat buffen zodat je in PvP minder dmg doet maar in PvE nog een beetje kunt tanken :P
Dat zou het beste zijn idd.

Wat ik wel leuk vind is (nou ja eigenlijk onvoorstelbaar) een druids rage is NOOIT generfed, en die van warriors wel, nu krijgen druids nog meer rage(die bar was toch altijd al vol) wat gewoon stom is omdat die rage nerf nooit is toegepast.

d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maximize
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
In de armor en hp nerf kan ik me nog wel een beetje vinden, de maul/mangle nerf is geloof ik meer door gewhine van mensen dat druids in pvp te sterk waren. En dat was ook wel zo, bearform + catgear is in pvp, ik had rustig 1600+ maul/mangles, en dan toch nog 11k hp.

Het probleem is dat Blizzard dat ook wel ziet, maar het dan zo nerfed dat het pve-wise ook een stuk lastiger wordt om aggro te houden. Aan de andere kant zou ik ook niet zo snel weten hoe ze dat anders hadden kunnen aanpakken.

Wat ik echt niet begrijp is het veranderen van predatory instincts van 15% naar 10%. Het is verdomme een tier 8 5-pointer talent. Goed, dan laat ik de AoE effects resist even buiten beschouwing, maar dat is op zich net zo lachwekkend als primal tenacity, pve-wise helemaal.

Maar goed, we krijgen wel meer rage .. .. -_-, dus maar even zien. Ik hoop in ieder geval dat het niet zo erg is dat ik mijn tankgear voor niks heb verzameld.

[ Voor 9% gewijzigd door Maximize op 25-02-2007 13:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 106700

Gisteraaf nog ff een twee guildies geholpen in Underbog, hadden een Druid ge-PuG'd als healer en een andere Warrior als DPS. Alles loopt goed, todat het gedeelte waar een mob van de groep wegrent om de Druid even gedag te komen zeggen, intercept, taunt, terug in de AoE, no harm done.

Begint die Druid oppeens te zeiken, ongeloofelijk, hoe had ik die mob kunnen laten lopen, en in berzerker stance staan om te tanken! En waarom gebruikte ik niet gelijk Thunderclap voor aggro, en hoe moeilijk het wel niet was voor hem om ons gehealed te houden omdat hij constant gestunned werd, en dat niemand luisterde naar hem (Hij had zichzelf als leider aangewezen), en waarom we geen raidmarks gebruikte, op 3 trashmobs, met hunters mark en een sheep..
In /g waren we hem ondertussen al belachelijk aan't maken, wat laterna overliep in /p. Druid bleef bezig todat de opmerking, "Must be his time of the month" - "Or he just read the patchnotes XD" viel.

Toen werd het hillarisch, vloedgolf van scheldwoorden, voornamelijk gericht op mij en de hunter, hoe ik een baggertank was die alleen taunt kon spammen en geen idee had hoe agro werkte, stopt met healen, /farewell en begint te HS'en, woosh.
Wij wipen, lachen er eens om, inviten een level 62 Druid en drie kwartier later hoppelt de Druid fijn weg met zijn nieuwe cloak.

Tsjah, je kan overdrijven, als een warrior zat ik ook niet op de rage en aggro nerf te wachten, maar de meeste hebben er wel mee leren spelen, tot op een punt waar tanken gewoon leuk was omdat je nu nog meer moest opletten met wat je deed, en dat de GCD je grootste vijand was.

Druid zullen altijd nog goede tanks zijn, maar zitten met het probleem dat er gewoon niet genoeg healers zijn te vinden, en meestal wel een tank.
Mensen die nu al beginnen te zeuren dat ze nu geen goede tanks meer zijn omdat ze generfed zijn waren nooit goede tanks om te beginnen, elke half fatsoenlijke druid tank zal waarschijnlijk nog aggro kunnen houden, net zoals elke degelijke Warrior zich door de nerfs heen heeft getanked, het koren word enkel van het kaf gescheden, en alle FoTM gastjes mogen weer fijn terug naar hun mains.

Althans, dat is mijn menig :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kazu
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 29-04 13:21
Gisternacht met een halve PuG Molten Core gedaan :P
Het was min of meer een verzameling van 4 guilds, waar iedereen wel zin had om eens voor de fun te kijken met hoeveel man MC nou te doen was. We waren met 18 man, waarvan een stuk of 12/13 level 70. Het ging allemaal relatief makkelijk, het was mijn eerste keer, dus ik vond het allemaal machtig prachtig :P

Uiteindelijk gingen we neer op Garr, die adds van hem waren erg moeilijk danwel te kiten of te tanken, want met 18 man hadden we niet genoeg mensen daarvoor :+

Toch ook wel erg leuk om te zien dat er epic fist weapons droppen, niemand ze nodig heeft en er dan geraidrolled wordt om de nexus crystallen die bij ons op de server nog maar 10g per stuk zijn :D

PS5 PSN: UnrealKazu


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Bezulba

Formerly known as Eendje

tntkiller schreef op zondag 25 februari 2007 @ 02:16:
[...]


deze is juist zeer makkelijk

tank gaat er op af tank hem gewoon waar hij staat na 1-2 sunder gaat iedereen dps en ook echt all out

1 gaat zich een beetje bezig houden met de adds liefst een hunter (als er geen add in de buurt is ook hem op de boss laten dps'en ook al is het een dot)

blijf dpsen op hem tot ie die rain of fire doet dan heel ff weglopen en zodra het over is dps dps dps

meestal is hij bij ons al dood voor hij een 2de rain of fire doet
als er elke 2s een nieuwe voidwalker spawned.. wat na een tijdje elke seconde word.. moet je hunter dus 2000 dps doen om ze neer te krijgen.. ik begrijp echt niet hoe jullie het dan voor elkaar krijgen.. mischien bugged ie bij ons ofzo maar we hebben altijd teveel voidwalkers die allemaal hem opwachten als ie fijn weer eens teleport

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cWaVe1
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19-07-2024
Al dat gejank van druids die niet snappen waarom ze ff een tikje terug worden gezet of niet inzagen dat je in bearform niet evenveel dps hoort te doen als een rogue-->
Van mn guild website van onze feraldr00d

Druids

* When the duration of "Cyclone" ends, area buffs such as "Leader of the Pack", "Tree of Life", and "Moonkin" will now be correctly resumed.
* "Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health.
* "Dire Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health. In addition, the armor bonus has been reduced from 450% to 400%.
* The multiplier on base weapon damage for "Mangle (Bear)" ability has been changed from 130% to 100%. In addition, the bonus damage has been reduced by the same ratio.
* "Savage Fury" no longer affects "Mangle (Bear)".
* "Savage Fury" no longer applies to "Maul" or "Swipe".
* The critical damage bonus on "Predatory Instincts" reduced from 3/6/9/12/15% to 2/4/6/8/10%.
* "Improved Leader of the Pack" can no longer get critical heals.
* The armor bonus from "Moonkin Form" has been increased from 360% to 400% (to match Dire Bear Form).
* The rage normalization equation has been adjusted to grant more rage.

Let me analyse all these changes for you, one by one:


* When the duration of "Cyclone" ends, area buffs such as "Leader of the Pack", "Tree of Life", and "Moonkin" will now be correctly resumed.
1. Cyclone, just a bugfix, doesn't matter.


* "Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health.
* "Dire Bear Form" now grants 25% increased stamina instead of 25% increased health.

2. 25% stamina over 25% health. This has some effect for us, but it is not as bad as it would seem right now, because:

- Of course stamina equals health, and as such, the only thing this buff changes is that the bearform bonus does not stack with +health enchants or buffs, but it will still stack with buffs such as PW:F, Blood Pact and Blessing of Kings. The only thing this changes is that bearform doesn't scale with our HP without stamina (4012, which right now adds 1003 HP in bearform, this is all we lose). The 25% stamina will also stack with Heart of the Wild, resulting in stamina being boosted by 45% when we enter bearform. Overall, we take a rough 1000 HP nerf. No biggie.


In addition, the armor bonus has been reduced from 450% to 400%.
3. Armor down from 450% to 400%. OMG 50 % NERF TO ARMOR! THIS IS HUGE! Erm, no it's not. For PvE purposes, I'm going to assume 3/3 Thick hide, which brings multiplier from caster to bear down from 6,05 to 5,5 times the armor. A very quick example of how little this matters would be to look at my current armor in bear:
- Currently I have 26017 armor. To get the "new" armor in bear, we're gonna do something which isn't completely correct but so close that it won't matter for demonstation purposes. ( 26017 / 6,05 ) * 5,5, shows what we should have after the nerf, which is 23652 armor.
The mitigation from armor goes from 71,13%, to 69,14%. A 2% mitigation from armor nerf. At the same time, by dodge goes from providing 7,11% mitigation to 7,60% mitigation. Overall, I take a total of about 1,5% total mitigation nerf. Is this major? Nope.


* The multiplier on base weapon damage for "Mangle (Bear)" ability has been changed from 130% to 100%. In addition, the bonus damage has been reduced by the same ratio.
* "Savage Fury" no longer affects "Mangle (Bear)".

4/5. Mangle Bear takes a nerfbat to the face, that much is obvious. It loses some damage before talents, and no talents boosts it anymore. After patch, it should do something like 100% damage + 160ish. This would (for me at least) result in crits going from about 2,1k on cloth, to 1200ish on cloth. In total, it means that we will not have the DPS output of a MS warrior while tanking. In a way, this is also pretty fair, all things considered.


* "Savage Fury" no longer affects "Mangle (Bear)".
* "Savage Fury" no longer applies to "Maul" or "Swipe".

6. Maul no longer gets a 20% damage bonus, resulting in it doing 16,6% less damage. No big deal really, crits will go from around 1100 in tanking gear to 950ish. Hardly a reason to reroll. Swipe takes the same nerf, going from 600 crits to 500 crits.


* The critical damage bonus on "Predatory Instincts" reduced from 3/6/9/12/15% to 2/4/6/8/10%.
7. The Predatory Instincts nerf means our crit multiplier goes from 2,15 to 2,1. A "might" 2,3% reduction in all crit damage, downgrading total DPS something like 0,8%. A minor adjustment, meaning nothing in the big picture, and the talent is still incredibly great because of the 15% AoE resist.


* "Improved Leader of the Pack" can no longer get critical heals.
8. Improved Leader of the Pack nerf is a vanity change, since it hardly ever crits anyway. Nothing gamebreaking here.


* The armor bonus from "Moonkin Form" has been increased from 360% to 400% (to match Dire Bear Form).
9. Moonkin boost! Fair change, means nothing for Iron Edge since we have a grand total of ZERO Balance druids.


* The rage normalization equation has been adjusted to grant more rage.
10. More rage! I have no idea why we get this to be honest. Our DPS output in bear is lessened a bit, but normal hits are unchanged, meaning we still build more rage than warriors, BEFORE the patch. Now we will still be generating more rage than the warrior, and will have an even easier time getting "infinite rage". The effect of this is that we can use our abilities, aka Mangle/Maul/Lacerate/Swipe/Demoralising Roar even more often than before, making up for the damage nerfs threatwise.

Conclusion!
We go from being slightly overpowered to good. Our mitigation is going down 1,5%. Our catform DPS goes down about 1%. Bear damage output goes down a little bit, and we won't see such insane crits as previously. All in all, we're adjusted, but not broken.

So cheer up, okay?

In het kort.
*Edit: ./pat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bezulba
  • Registratie: November 2000
  • Nu online

Bezulba

Formerly known as Eendje

waarom l2p? bear is echt werkelijk de meest droevige dps'er ever.. een wandende holy priest doet meer dmg... en het gaat niet om de nerfs ansich.. tis niet superspannend ofzo, maar het feit dat blizzard vind dat druids overpowered zijn.. dat is gewoon absoluut niet zo

blup


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dommerick
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 25-03 13:09

dommerick

is domm

eendje schreef op zondag 25 februari 2007 @ 16:00:
waarom l2p? bear is echt werkelijk de meest droevige dps'er ever.. een wandende holy priest doet meer dmg... en het gaat niet om de nerfs ansich.. tis niet superspannend ofzo, maar het feit dat blizzard vind dat druids overpowered zijn.. dat is gewoon absoluut niet zo
zie jij nou niet dat die poster boven jou zo'n kenner is ;) Het is vooral leuk hoe hij zon stuk kopieert van zijn guildforum (waarschijnlijk speelt hij zelf dus geen druid) en er zelf leuk bijzet l2p en stfu... Leuke discussiewaarde.

Mijn druid gaat langzaam aan ook naar de 70 :D

Heeft geen signature.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cWaVe1
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19-07-2024
In plaats van wat gehuil en gezeur richting blizzard geef ik zowaar een stukje informatie met daarin de daadwerkelijke waardes van "de grootste nerf ever" zoals de druids zelf graag geloven op de wow forums :)

En idd l2p and stfu was onnoddig, excuus

Ik zal het editten in: ./pat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 102844

hahahah go blizzard een crap class als druid nog verder nerfen!!! :r

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RaseriaN
  • Registratie: Mei 2005
  • Laatst online: 29-04 10:39

RaseriaN

So much choices..

Die reacties over Druids, hahaha schitterend!
Blijf het komisch vinden dat mensen gewoon compleet het feit negeren dat ze eerst de hemel werden ingebuffed (dit ook braaf inzagen maargoed..) en daarna echt direct :r smileys plaatsen en Blizzard voor rotte vis uitmaken!
Pagina: 1 2 ... 11 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Slow-chat, one-liners, offtopic posts, en flames horen niet in dit topic thuis!