Duidelijk maar het lijkt mij niet zo relevant of een modem/router wel of geen bridge mode ondersteund als je PPPoE passthrough wil gebruiken.akatar schreef op zondag 9 juli 2017 @ 13:03:
[...]
Copy/paste uit de mail van Draytek support:
Om beide VLANs door te zetten heb je inderdaad een full-bridge oplossing nodig die zoals ook telefonisch toegelicht in ieder geval nu niet beschikbaar is.
Of de Vigor 2862B-A full bridge mode gaat ondersteunen in de toekomst is helaas nog niet zeker. Hierover loopt nog communicatie met de fabrikant.
Met vriendelijke groet,
DrayTek Support
Omdat de Vigor 2862B meerdere LAN poorten heeft kun je het internet VLAN en het IPTV vlan op apparte poorten uit laten komen Die kun je dan weer je router in laten lopen waar je via PPPoE middels passthrough een internet verbinding op kunt zetten op de ene LAN poort. Je kunt dat proberen om middels een tweede LAN poort je IPTV setup aan de gang te krijgen.