Het Grote World Of Warcraft Topic - Deel 136 Vorige deel Overzicht Volgende deel Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1
Acties:
  • 13.885 views sinds 30-01-2008

  • Bulligan
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 10:23
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header01.gif
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/header02.gif

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_welkom.jpg
Welkom bij deel 136,

Welkom in het grote World of Warcraft topic op GoT!!!

Er staat een waarschuwing aan het einde van deze topicstart. Graag je hieraan houden aub!


In het begin van augustus heeft Blizzard officieel aangekondigd op Blizzcon dat er een nieuwe expansion gaat uitkomen voor World of Warcraft. Dit gaat de tweede expansion worden voor WoW en gaat de naam "Wrath of the Lich King" dragen. In deze expansion zul je de befaamde dode lich king Arthas zelf kunnen bevechten in zijn eigen continent Northrend. Hier staat meer informatie over deze expansion.

Tevens heeft Blizzard een preview trailer uitgebracht van dit moois. Druk op de onderstaande afbeelding om dit filmpje te bekijken op Gametrailers.

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/5353fc568ad8ea5c87cc27f8783369df/full.jpg



Veel plezier. ;)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_patchnotes.jpg

Met regelmaat brengt Blizzard nieuwe patches uit om World of Warcraft te verbeteren. De patchmirrors voor een handmatige installatie vind je hier.

De complete patchnotes:
WorldofWarcraft.com (meest recente) | WoW-Europe.com (EU patchnotes)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_02.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_wow.jpg

World of Warcraft is de meest succesvolle MMORPG ooit. Het spel is in Europa uitgebracht op 11 februari 2005, enkele maanden na de launch in Noord-Amerika. Het spel, alsmede de Warcraft verhaallijn, is ontwikkeld en wordt onderhouden door Blizzard Entertainment, bekend van onder meer de Diablo, Warcraft en Starcraft spellen.

Het principe van het spel is dat jij een character bespeelt welke begint als jonge strijder. Door quests uit te voeren help je jouw faction (Horde of Alliance) waar mogelijk en verzamel je experience waardoor jouw character beter wordt. Tevens ontvang je als beloning voor deze quests verschillende items, zoals wapens en armor-stukken.

Op dit moment telt World of Warcraft 9 miljoen spelers wereldwijd verspreid over Noord-Amerika, Australië, Europa, China, Taiwan en Korea.

Meer info: WoW Europa | WoW algemeen | Blizzard Entertainment

Hieronder nog een tijdlijn van alle Warcraft games bekend:

Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/06fc39802e1e2e0ad05249adcffe5f7c/full.jpg


Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_tbc.jpg

World of Warcraft: The Burning Crusade is de eerste uitbreiding op WoW. The Burning Crusade is uitgebracht op 16 januari 2007. Deze uitbreiding moet apart aangeschaft worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel. Deze uitbreiding zul je voornamelijk willen als:

• je een nieuw avontuur wilt starten als Blood Elf of Draenei
• je na lvl 60 nog verder wilt versterken naar lvl 70
• je mooie ringen, kettingen en juwelen wilt maken dmv Jewelcrafting

Uiteindelijk zal het erop neer komen dat als je het spel leuk vind en het regelmatig speelt, je niet echt om de uitbreiding heen kan/wil.

Meer info: The Burning Crusade website

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_WotLK.jpg

World of Warcraft: The Wrath of the Lich King wordt de tweede uitbreiding op WoW. Ook deze uitbreiding zal apart aangeschaft moeten worden en biedt toegang tot nieuwe mogelijkheden in het spel.

De nieuwe mogelijkheden die deze uitbreiding straks gaat bieden zijn:
• De nieuwe Hero class: Death Knight.
• Weer 10 levels verder omhoog. Van lvl 70 naar lvl 80.
• De splinternieuwe profession: Inscription
• Het bezoeken van het koude dode noorden oftewel het continent Northrend, de plek waar Lich King Arthas woont.
• Het verwoesten van gebouwen dmv de nieuwe belegeringswapens
• Een nieuw systeem om je character's uiterlijk aan te passen
• Veel nieuwe dungeons verspreid over de wereld van World of Warcraft
• En nog veel meer......

Een officiele releasedatum van de addon is nog niet bekend. Voorlopig worden we nog even lekkergemaakt door alle artwork, screenshots en filmpjes. Het is het wachten op Blizzard die een officiele datum geeft en natuurlijk het belangrijkste de expansion zelf.

Meer info: The Wrath of the Lich King website

En om je nog even te laten kwijlen: Preview trailer van The Wrath of the Lich King

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_betaling.jpg

Prijzen
Het basis spel (WoW) kost op dit moment ongeveer € 20,-.
De uitbreiding (TBC) kost € 35,-.

Zoals bij meerdere MMORPG's het geval is, is Blizzard continu bezig het spel verder te ontwikkelen en te verbeteren. Dit is de reden dat je als speler een zgn. monthly fee betaald. De kosten hiervoor zijn:
• € 13,- (betaling per maand)
• € 12,- (betaling per 2 maanden)
• € 11,- (betaling per 6 maanden)

Er zijn 3 betalingsmethoden:
• Credit card
• Prepaid cards (kost: € 26,99 en geeft je 60 dagen extra speeltijd)
• Direct debt (automatische incasso)


Aanmelden
Bij aanschaf van WoW ontvang je een authentication key. Deze heb je nodig om je account aan te maken (wat je op de Account Creation pagina kunt doen). Let op! Bij het aanmaken van je account moet je meteen een betalingsmethode kiezen. Het feit dat je een "free month of play" ontvangt bij de aanschaf verandert daar dus niets aan! Denk er dus aan om, als je met prepaid cards wil gaan werken, dat je bij aanschaf van het spel meteen een prepaid card moet invoeren.


Downloaden
Ook is het mogelijk om World of Warcraft client + de uitbreiding The Burning Crusade te downloaden.
De locaties hiervoor zijn:LET OP: Voor deze links naar de europese client software dien je in te loggen met je EU-WoW account!!!

Tip: Er is een trucje om je "free month of play" te verlengen met 10 dagen. Als je je account aanmaakt op deze pagina, heb je een 10 dagen trial-account (soort demo versie). Als je dan meteen na het aanmaken van je trial-account je gekochte key gebruikt om je trial-account te upgraden naar een volledig account, dan kun je 40 dagen gratis spelen.

Let op: Om de content van Burning Crusade te kunnen gebruiken moet je jouw gebruikersaccount upgraden naar een Burning Crusade gevalideerd account. De key die je hiervoor nodig hebt, zit in de World of Warcraft - Burning Crusade Expansion Pack.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_06.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_rassen.jpg






Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_human.gif...Humans
..Warrior Paladin Rogue
..Priest Mage Warlock
Orcs..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_orc.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_nightelf.gif...Night Elves
..Warrior Hunter Rogue
..Druid Priest
Undead..
Warrior Rogue Priest..
Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_undead.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dwarf.gif...Dwarves
..Warrior Paladin Hunter
..Rogue Priest
Tauren..
Warrior Hunter Druid..
Shaman..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_tauren.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_gnome.gif...Gnomes
..Warrior Rogue Mage
..Warlock
Trolls..
Warrior Hunter Rogue..
Shaman Priest Mage..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_troll.gif.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_a_dreanei.gif...*Draenei
..Warrior Paladin Hunter
..Priest Mage Shaman
*Blood elves..
Blood Knight (Paladin) Rogue Hunter..
Priest Mage Warlock..
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/race_h_bloodelf.gif.
* = Alleen beschikbaar in World of Warcraft - The Burning Crusade expansion

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_pvp.jpg

PvP
PvP staat voor de strijd tegen andere spelers. Hiermee kun je honor points verdienen, waarmee je weer verschillende items kunt kopen. Naast honor points heb je hiervoor tokens nodig, die je kan krijgen door het winnen van de verschillende battlegrounds (Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm).

PvP is er in verschillende vormen: outdoor PvP, instanced PvP en in de Arena.


Meer info:
Honor systeem en beloningen
Overleven in PvP
Battlegrounds intro (1)
Battlegrounds intro (2)


De battlegrounds
World of Warcraft kent 4 verschillende battlegrounds. Te weten Warsong Gulch, Arathi Basin, Alterac Valley en Eye of the Storm (Burning Crusade only). Straks met Wrath of the Lich King komt hier een 5e bij. Deze zal gebruik maken van de nieuwe Siege Weapons functionaliteit.

Klik op onderstaande afbeeldingen om meer te weten over de battleground.
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_wsg.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_ab.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_av.jpg
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bg_eots.jpg


Arena systeem
In TBC is er een nieuwe optie voor PvP, genaamd Arena's. Dit zijn mini-battlegrounds, waarin teams van 2, 3 of 5 spelers het tegen elkaar op kunnen nemen. Deze arena's kan je voor de fun spelen, wat geen rewards oplevert, of je kan hierin deelnemen als Arena Team. Dit team moet je op dezelfde manier oprichten/registreren als een guild. Als je dan met je team de Arena's joined, kom je terecht in een ranking systeem. Dit systeem houdt vooral rekenening met onderlinge resultaten in de eerste 10 matches tegen elk ander team. Aan het einde van elke week ontvang je Arena points, op basis van je positie in het ranking systeem. Met deze punten kun je bij de Arena-vendor verschillende epic items kopen. Als je heel goed bent zul je aan het einde van een Arena Season - enkele maanden - zelfs zeer unieke items krijgen waar niemand anders toegang tot heeft.

Meer info:
Arena Systeem

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_10.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_endgame.jpg

Als je het spel net begint met spelen bestaat het vooral uit het doorlopen van de verhaallijn, het ontdekken van de wereld, experimenteren met professions. Op een gegeven moment zit je aan de level-cap (level 70 in TBC) en kun je dus niet meer "beter worden" door XP te verzamelen. Vanaf dat moment kun je alleen nog maar beter worden met gear. En eigenlijk begint daar een compleet nieuw gedeelte in het spel, genaamd "end-game content".

Als je net level 70 bent geworden zul je voornamelijk de 5-mans instances veel doen, omdat daar weinig coördinatie voor nodig is en je er hard op vooruit kan gaan. Maar op een gegeven moment zul je ook de beste gear hebben die daar beschikbaar is en dan komen we uit bij raiden.

Raiden is het clearen van hele moeilijke instances met grote groepen, tegen hele goede beloningen (epic gear). Voorheen (toen de level cap nog op level 60 lag) had je daar meestal een groep van 40 man voor nodig (de instances waren op level 60: Onyxia's lair, Molten Core, Blackwing Lair, Ahn'Qiraj en Naxxramas).

In The Burning Crusade is dit veranderd: de eerste raid-instance heeft 10 spelers nodig (Kharazan) en de overige instances - in volgorde van moeilijkheid: Gruul's lair, Magtheridons Lair, Serpentshrine Cavern, Tempest Keep, Caverns of Time: Mount Hyjal - hebben 25 spelers nodig.

Voor succesvol raiden is veel coördinatie nodig, goede voorbereidingen van ieder raidlid - denk aan: potions verzamelen, tactieken lezen - en duidelijke afspraken. Meestal zijn er één of meerdere officers die hier enorm veel tijd in stoppen, goede leiding is echt een must om zoveel mensen goed te kunnen laten samenwerken in één team.

In deze raid dungeons worden van elke baas gemiddeld 2 tot 3 epic-items. Natuurlijk wil iedereen deze epic-items hebben. Om dit soepel te laten verlopen hebben een aantal handige spelers hier een systeem voor ontwikkeld die door guild zelf in te richten valt. Met dit sublieme puntensysteem oftwel DKP-systeem kun je met DKP-punten bieden op deze zeldzame items. Hoe deze punten te verdienen zijn hangt meestal af van de guild zelf, maar de meeste guild delen deze punten uit aan de hand van aanwezigheid tijdens raids (meer meedoen in raid = meer DKP punten).

Meer info:
The Burning Crusade Instance vergelijking - Een handig overzicht om de instances van The Burning Crusade met elkaar te vergelijken op moeilijkheidsgraad.
WoWWiki over DKP
EQDKP - Het systeem dat de meeste guilds gebruiken voor hun DKP administratie
World of Raids - Site met het laatste nieuws over end-game content in WoW

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_indepthinfo.jpg

In-depth info
In deze rubriek willen we (links naar) in-depth info gaan geven over WoW mechanics, zowel in het algemeen als per class, zodat de startpost ook interessante dingen gaat bevatten voor ervaren WoWers. Om dit item van content te voorzien gaan we hulp nodig hebben: als jij een interessante link of een zelf geschreven stukje info hebt voor jouw class (of een andere class) stuur dan een Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif naar de topicstarter.

Algemeen
Combat rating conversions op level 70

Druid
Druid wiki pagina

Rogue
World of Ming - Strategy Articles
Shadowpanther - Rogue AEP Charts, Articles & Strategies
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 1 - Starting Out
WoW Europe Forum - Ultimate Rogue Guide - Part 2 - Advanced

Hunter
HunterCraft - Uitgebreide post van Lactose over hunter mechanics
Er komen nieuwe pet abilities in de volgende patch (klik ook op het Afbeeldingslocatie: http://forums.worldofwarcraft.com/images/icons/blizz-post.gif icon voor meer info).
Flying mounts + pets wordt volgende patch gefixed.
Tka something - forum over hunter technieken.
Petopia - Petopia is een "database" vol met info over hunterpets. Welke goed zijn voor bepaalde doeleinden, en waar je ze kan tamen bijvoorbeeld.

Paladin
Paladin Tanking Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als paladin moet tanken en wat erbij komt kijken.

Shaman

Warrior
Warrior (tanking) Guide - Uitgebreide post op het WoW forum over hoe je als warrior door Azeroth en Outland kan baggeren. Compleet met talent builds en macro's.

Priest

Warlock
warlock guides op het WoW forum - Index van een aantal zeer interresante warlock guides op het forum van WoW.

Mage
Mage Guide - Uitgebreid topic op het WoW forum over alles van een mage. Talentbuilds, leveling guides, water elemental tips, AoEgrind tips, mage macro's en nog veel meer.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_03.jpg

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_links.jpg

Er zijn vele websites die background info over World of warcraft aanbieden. Hier vind je een overzicht, waarbij de belangrijkste even worden toegelicht.


Algemene websites:
WoWhead - De meest complete en duidelijke WoW database voor items, quests, NPC-locaties, professions en meer.

Thottbot - Een vrijwel net zo complete WoW database als Wowhead, alleen vaak wat minder snel. Wel veel feedback van andere users.

WoW @ Allakhazam - Eén van de meest gebruikte item databases, onder meer vanwege itemlink op allerlei WoW websites. Biedt tevens handige indicaties voor Auction House prijzen.

Goblin Workshop - Eén van de weinige sites die de NPC spawnlocaties weergeeft op hun kaarten, en daardoor de beste site om een locatie van een NPC op te zoeken.

10 Ton Hammer - Nog een algemene website waar veel informatie over WoW is te vinden. Tevens heeft de site vele guides welke erg uitgebreid en nuttig zijn. Een goed voorbeeld zijn deze leveling guides voor zowel Alliance als Horde.

Amp WoW - Net als WoWhead en Thottbot een uitgebreide database om items, quests, NPC's etc... op te zoeken.

WoW wiki - De wikipedia.org voor WoW. Over werkelijk elk aspect van WoW kun je hier wel wat vinden. En zo niet kun je er over schrijven. ;) Ook erg geliefd vanwege de uitgebreide documentatie van boss abilities en mogelijke tactics.

WowJutsu - WoWJutsu is een site die bijhoud welke guild waar staat in worldranking, realmrank enz. De site is gebaseerd op WoWarmory profiles, zodra er loot van de boss in die guild aanwezig is wordt de bosskill geupdate. Ook is hier te zien welke loot er is gedropped voor welke guild.

World of Warcraft realm statistieken (wowrealms.com)
Voor EU, klik hier. Voor US, klik hier.


Overige websites:
Patch mirrors
Acroniemen of afkortingen van WoW voor de beginner.
World of Warcraft Europe Armory
World of Warcraft USA Armory

Worldmap - WoW wereldkaart met de engine van Google Maps
Instance maps - Gedetailleerde maps van alle instances
Bosskillers.com - Uitgebreide site over bosses
Fraps - Klein (maar fijn) programmaatje om screenshots/filmpjes mee te capturen tijdens het gamen. Zie FAQ op hun site voor meer informatie.
Reputation Calculator - Via deze website kun je zien hoeveel reputation je nog voor een bepaalde faction op Outlands kan farmen en op wat voor manier.
Elitist Jerks - Een informatief forum met talloze theorycrafters. Voor elke class zijn er de benodigde guides en endgame raiding adviezen. Specs, macro's en nog veel meer.
WoW Web Stats - Handige site/tool voor het bijhouden van combat log tijdens een raid.


Andere gerelateerde topics op GoT:
World Of Warcraft Macro's -- Post en/of vraag hier - Hulp nodig bij het maken van een macro, hier kunnen ze je helpen.
Het Grote World of Warcraft MOD topic - In dit topic kun je al je vragen over addons kwijt. Voor zowel zelf ontwikkelen als het aanvragen van een bepaalde addon.

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/p_vtopics.jpg


Vorige topics:
Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/image_04.jpg


Waarschuwing:
Sommige mensen vinden het schijnbaar een kick om als eerste een reply te zetten in een nieuw deel van deze hardlopende topicreeks.
Posts als "First post!!!11one1" etc.. worden NIET gewaardeerd en deze laat je dus voortaan achterwege.
Indien je dit toch doet, zal een moderator hierbij ingrijpen.




Voor wijzigingen en/of opmerkingen mbt deze topicstart kun je een DM ( Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/dm.gif ) of een email sturen naar de topicstarter.

In dit topic zijn uiteraard de Spielerij Policy en de richtlijnen uit de GoT FAQ van toepassing.

Veel plezier in WoW en dit topic!!!


--------------
Topicstart skin door: Rakkerzero
Content door: Silk_dude + Rakkerzero
Hosting door: Kees (server van T.net)

Afbeeldingslocatie: http://faq.tweakers.net/sp/wow/bottom_bgrd.jpg

  • cWaVe1
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 19-07-2024
Lief dagboek,

Afbeeldingslocatie: http://hem.bredband.net/perwin84/IE-Illidan.jpg

\o/ game over :)

[ Voor 17% gewijzigd door cWaVe1 op 30-10-2007 10:32 ]


Verwijderd

Ik had weer wat vreemds verleden nacht. Was met mijn vriendin waarmee ik in Engeland samenwoon Arena aan het doen op een van mijn alts - zodat haar main arena puntjes kan scoren. (Ik speel samen met een goede kameraad wat serieuzer, hoewel ik het samen met mijn vriendin prima doe met de spriest/warlock combo)

Goed - leuke match tegen een team van onze eigen realm, dus we zeiden al tegen elkaar dat dit wel weer een gezellige babbel zou worden na de match. Speelde tegen een SL/SL Lock en een BM Hunter, die gast ging dus meteen in de "becomeredandcheat" mode. We smeten beiden een stapel DoTs op die hunter en probeerde met LoS een beetje achter de lock aan te gaan. Zijn Felguard gebanished - CoT op beiden. Mijn vriendin zoals altijd te druk bezig haar enorme dps te spammen en valt ineens dood. Gelukkig was die hunter dik genoeg ge-dot, dus die viel met een nightfall proc ook meteen neer. (Beetje mazzel maar anders waren er zoiezo genoeg DoTs al op hem).

Ik ben affliction dus ik zag ons alweer verliezen tegen die andere lock.. alleen die knuppel begint me te LoSSen terwijl hij al mijn DoTs op zich heeft en ik alleen zijn felguard. Rustig banishen, spell lock gebruiken, in LoS rennen en met Deathcoil-Shadowburn afmaken. Mooie win, maar krap want ik was wel aardig in de richting van dood.

We komen uit de arena in Shattrath, naast die andere gasten. Mijn vriendin zei meteen "good game guys :)" en ik geef de hunter een knuffel omdat die toch wel pech had. (En kon de lock zo snel niet vinden.) Blijkt die gast niet zo'n sterke verliezer:

Afbeeldingslocatie: http://nnm-guild.com/gallery2.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=366

Rare mensen laten ze in WoW tegenwoordig.

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 11-05 10:37
Van WoWWiki.

Afbeeldingslocatie: http://flavaguild.com/images/karasafe.jpg

Verwijderd

Mijn UI besloot om een beetje raar te gaan doen :(
Het meeste heb ik ondertussen weer redelijk normaal, maar die zwarte balken aan de zijkant krijg ik niet weg :'( iemand enig idee wat dit kan veroorzaken?
Screenie:
Afbeeldingslocatie: http://xs221.xs.to/xs221/07445/WoWScrnShot_110207_113142.jpg.xs.jpg

  • BootVluchteling
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 22-05 12:48
hij geeft aan "lightheaded waypoints are not support this version of cartographer_waypoints"..

vandaar mijn vraag.

daarnaast staan er dubbele coördinaten als ik op mn worldmap kijk, waardoor ze onleesbaar zijn..

Afbeeldingslocatie: http://xs221.xs.to/xs221/07445/addonlijst.JPG.xs.jpg

hierboven mijn addonlijst.. als mensen verbeteringen hebben qua addons, let me know. ik sta open voor suggesties

[ Voor 22% gewijzigd door BootVluchteling op 02-11-2007 13:03 ]


Verwijderd

Hey er is mij iets aparts opgevallen. Moet je zien.

Afbeeldingslocatie: http://www.mmo-champion.com/images/news/2007/october/s3/shanker.jpg

en

Afbeeldingslocatie: http://www.mmo-champion.com/images/news/2007/october/s3/shiv.jpg

Beetje raar dat die mh geen rating vereist :?

Of zal het een foutje zijn

  • Exitium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 11-05 10:37
Iemand enig idee welke addon er gebruikt wordt om je questlog zelf over twee pagina's te verdelen, zoals hieronder?

Afbeeldingslocatie: http://www.wowinterface.com/downloads/full8280.jpg

  • Osxy
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 13:44

Osxy

Holy crap on a cracker

Nieuwe main = nieuwe UI :)

Out of Combat
Afbeeldingslocatie: http://www.osxy.nl/~andre/uploadimages/ooc-klein.jpg

In combat
Afbeeldingslocatie: http://www.osxy.nl/~andre/uploadimages/combat-klein.jpg

"Divine Shields and Hearthstones do not make a hero heroic."

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.