quote:
Niesje schreef op dinsdag 31 januari 2006 @ 23:43:
[...]
Om met het laatste te beginnen. Het
recht om topics te sluiten vloeit voort uit het feit dat pasta moderator is. De
reden om een topic te sluiten ligt als het goed is besloten in het niet voldoen aan de policy die op GoT gehanteerd wordt.
o.k. dat wist ik niet, maar dan hoeft het nog niet zo bot te gaan.
quote:
In tegenstelling tot wat je suggereert is die policy niet opgezet om hier een elitair clubje op te zetten. Uiteindelijk ligt het veel simpeler: de inzet van de moderators is om het forum plezierig en interessant te houden voor een bepaalde doelgroep, namelijk de groep mensen die het leuk vindt om computer gerelateerde zaken uit te puzzelen en uit te knobbelen. (Te) veel vragen die makkelijk zelf te vinden of uit te zoeken zijn vermindert het plezier wat anderen in het forum hebben. Dus is de voorwaarde die aan een topicstart gesteld wordt dat duidelijk is dat je e.e.a. geprobeerd en uitgedacht hebt voordat je een topic opent. De andere kant van de medaille is ook dat je op GoT niet bang hoeft te zijn dat je door medegebruikers terechtgewezen of in de hoek gezet wordt: ook daar wordt tegen opgetreden.
Ik ben zelf juist een enorme computer fanaat en ben uren/dagen bezig om zaken uit te zoeken en te proberen. Ik stel eigenlijk (bijna) nooit een vraag omdat ik het (meestal) zelf wel kan oplossen. Op Google had ik ook al gezocht, maar niet gevonden wat ik wilde hebben. Stel ik een vraag en dan krijg ik dit allemaal over me heen; ik voelde me inderdaad in een hoek gezet als een dom mens.
En ik heb al heel veel zelf geleerd, uitgedokterd en gemaakt op mijn p.c. Dus dat viel éventjes verkeerd.
quote:
Al met al heeft het niets met 'je boven anderen verheven voelen' van doen. Overigens lees ik in de sluitmessage niets van een oordeel over jouw persoon. Anderzijds zie ik je wel de conclusie trekken dat de moderators hier hooghartige mensen zijn met teveel eigendunk, en val je medegebruikers aan op een spelfout. In plaats van de bal speel je op de man en dat is in het algemeen geen superbe discussietechniek.
Idd was dat niet fair van mij en ik wil hierbij dan ook mijn excuus daarvoor aanbieden

Lustucru wijzigde dit bericht 01-02-2006 11:21 (2%)
Reden: [/q][q]