Het is in elk geval een team dat onder de vlag van een automerk rijdt. die merken delen onderling al veel techniek bij consumenten producten, dus eigenlijk kun je zeggen dat veel auto's in feite gerebrande white label producten zijn.hardware-lover schreef op vrijdag 31 januari 2020 @ 13:44:
[...]
Een "echte" Aston Martin aan de start zoals Mclaren en anderen dat nu zijn bedoel je dan? Er zijn in mijn beleving maar 3 "echte" teams wat dat betreft;
- Mercedes
- Ferrari
- Renault
Aston Martin als F1 bolide zal ook voornamelijk bestaan uit andere kleurtjes, stickers en badges, met daaronder Mercedes technologie en daar overheen grotendeels wat er nu ook al overheen zit. En datzelfde zal eveneens gelden voor de superdrank bolides.
En wat betreft de F1 teams, die staan overal toch wel behoorlijk los van de merken die ze vertegenwoordigen.
(We hebben ook nog een Alfa op de grid)
Maar ik begrijp je punt wel hoor. Ik verwacht ook niet direct dat er Aston Martin ingenieurs nu hard aan het werk gaan met dit nieuwe projectje. (AM is in mijn ogen toch al amper een automerk. Het is een design label dat de techniek elders betrekt)
alles kan off-topic