Ik ga zeker niets afdoen van zijn talent of prestaties, maar zou hij zijn debuut gemaakt hebben toentertijd mocht zijn vader niet de weg kennen bij teams en sponsors? Allebei zijn ouders zitten of zaten in de motorsport. Dat zal ook wel een beetje geholpen hebben.Richard117 schreef op vrijdag 1 juli 2022 @ 10:28:
Ik zie het een beetje als de verontwaardiging die wij in Nederland jarenlang hebben gehad wanneer een Nederlandse coureur niet doorbrak. Het lag altijd aan van alles: we waren een te klein land, we hebben geen auto(sport) cultuur, we hebben te weinig circuits, het Nederlandse bedrijfsleven stak er geen geld in en de media had niet genoeg aandacht voor de autosport etc. Maar Max heeft de harde waarheid bloot gelegd: ze waren allemaal gewoon niet goed genoeg. Als je goed genoeg bent, zien teams dat ook en krijg je je kans. Bovendien, de destijds genoemde argumenten zijn bijna allemaal dankzij Max opgelost.
En zo zie ik het met vrouwen precies hetzelfde, er worden 1001 argumenten bedacht waarom ze het niet redden. Maar ze zijn tot nu toe gewoon niet goed genoeg. Zodra er een vrouw in beeld komt die wel goed genoeg is, krijgt zij zeker haar kans. Alleen wil niemand dat nu nog toegeven, zoals wij dat met onze Nederlandse talenten ook achteraf pas zijn gaan inzien.
Maar zoals gezegd, wil zeker niets afdoen van zijn talent en zo. Hij ging er (waarschijnlijk) ook wel geraakt zijn. Maar het ging zeker een tijd langer geduurd hebben was zijn vader bouwvakker geweest en zijn moeder verpleegster (of omgekeerd) of zo.
Het moet allemaal een beetje meezitten natuurlijk. Er zijn meer piloten die wel het talent hebben maar er gewoonweg niet geraakten dan omgekeerd.
2x Marstek Venus E 5.12 v153 - CT003 V117 - BMS 213 en 215