Laadpoort kun je gewoon op drukken. Heb je geen knop voor nodig. Kabel ontgrendelen kan handig zijn en die knop dan op de laadpaal. Heeft een andere auto ook niet denk ik. Verder kopen velen het puur ivm de nag die je daarmee kunt skippen en aanzetten van AP zonder verplichte wiper en grootlicht. Verder krijg je toegang tot veel data zoals VCDS en kun je extra zaken doen zoals kickdown en deuren openen vanzelf als je aan komt lopen. Net als VCDS. (Gas response en andere niet standaard zaken.) En natuurlijk, als je ze toch koopt plak je er ook één op het dashboardkastje. Maar dat is niet waarom ze zo hard gaan.GeeMoney schreef op dinsdag 22 augustus 2023 @ 15:35:
[...]
Als ik de forums doorlees dan zijn de sexy buttons voornamelijk ingezet om:
Laadpoort te openen
Cruise/tacc wat dan ook in/uit te schakelen
Ruitenwissers in/uit/sneller te schakelen
Dashboard kastje te openen
Climate control achter te bedienen
Dat mensen dit instellen betekend dus dat ze wat missen.
Alle andere merken hebben daarvoor dus een pookje of knopjes of hendels voor.
VCDS moet je meer zien om functies die je al hebt te enrichen als het ware wat in andere landen gebruikelijker/mogelijk is.
Knipper van 3 naar 5 keer bijvoorbeeld of piep uit zetten bij op slot doen van de auto. Al die zaken werken zonder VCDS je voegt dus geen knoppen of functies toe die je mist.
Maar goed, ik wil verder ook niemand overtuigen.
En met VCDS voeg je dus ook zaken toe, of in ieder geval je past iets aan wat standaard niet kan omdat er geen knop voor is. Zoals de aanpassing van de gas response, aantal knippers en bv achterlichten altijd aan. Daar zit standaard geen knop voor in de auto.
[ Voor 7% gewijzigd door Inspired op 22-08-2023 15:47 ]
Tesla Model 3 | LR AWD | 2019 - Tesla Model Y | Performance | 2023