Kodess schreef op vrijdag 29 april 2022 @ 11:11:
[...]
Stoel op zijn laagst stuur op zijn hoogst en nog kon ik het dashboard altijd zien. En zo lang ben ik niet.
Afijn, ik vind dat de stellantis groep (citroen, opel, peugeot) idd erg karige EV's aflevert.
Nou dat dus. Ik ben ook niet de langste maar kon er prima overheen kijken. Al kijk ik in mijn Honda er sowieso overheen voor de snelheid want die heeft een apart paneel boven het instrumentarium.
Verwarmde stoelen en pack city 2 zijn zelfs opties bij de GT pack zie ik online. Ik geef niks om dode hoek sensoren, bordenherkenning, hill assist en andere zut. Maar stoelverwarming en op zijn minst parkeersensoren zijn best wel fijn om te hebben.
En het zal vast komen omdat ze graag adverteren met een prijs <30k als de benzine versie begint bij 20k. Bovendien wat is er zo lastig aan een simpel tabelletje op de Peugeot site. Active komt met deze standaard uitrusting, Allure met die, GT met die. Ook iets wat andere merken makkelijker tonen. Nog los dat Aziaten gewoon standard / premium hanteren. Instap en alles erop en eraan. Of je nu Hyundai, Kia of MG pakt.
Ga ik ook doen. Onderhuids gewoon dezelfde EV qua tech, maar met Opel sausje. De Peugeot vind ik het leukste in kanariegeel, knal blauw en rood. De Opel dan weer in knal blauw of oranje

Maakt het kiezen daar makkelijker. Kleurtje naar keuze in de premium uitvoering en klaar.
Omdat ik een aankoop wel overwoog (Peugeot had 12k op de teller staan zonder nog op naam gezet te zijn dus geen zakelijke lease bak of particulier gereden) nog een ruilvoorstel ingeschoten. Wist de dealer mij precies te vertellen wat ik voor mijn Honda had betaald twee jaar terug. Ik had dat niet gedropt want was benieuwd naar de inruilwaarde. Wisselen autobedrijven onderling via een systeem uit bij inruil wat de in te ruilen auto de consument heeft gekost?
Ik had aan een half uur genoeg overigens. Parallel weg langs de snelweg gepakt voor 0 naar 60 sprintje. Snelweg terug om te zien hoe rap je op de 100 zit + snel inhalen testen. Dealer vond ik dat ik snel terug was. Mag je dan rustig een uur lang gaan rondtoeren of wat?