Over advieskosten kan ik je niet adviseren (pun intended), maar ORV/AOV is ook relevant voor mij. Heb hier al eens een topic over geopend: De zin en onzin van (extra) levens- en AO verzekeringenSpikeee schreef op woensdag 18 oktober 2023 @ 09:51:
We hadden weer een woning bezocht en er een bod op uitgebracht.
Dit keer maar 5000 onder de vraagprijs. Woning was al 2 maanden eerder verkocht maar de kopende partij kreeg de financiering niet rond. Fototje meegestuurd + leuk kort verhaaltje meegestuurd.
Een paar dagen later kregen we feedback dat ze meerdere biedingen binnen hadden maar het graag aan ons wouden verkopen als we de vraagprijs zouden bieden. Ik gok zo dat we niet de hoogste bieder zijn, maar de verkopende partij wilt gewoon zekerheid (en wil er ook vanaf). Hierin meegegaan mits we de woning eerder opgeleverd zouden krijgen + taxatie alvorens het tekenen van het koopcontract. Men is akkoord.
***members only***
Vorige week heb ik de stap gezet en rechtstreeks via Allianz een aanvraag gedaan voor een ORV, en dat scheelt zoals je zegt heel veel jaren premie i.v.m. afsluiten via een adviseur
When life throws you a curve, lean into it and have faith!