Via de ACE installer kan je je eigen logo opladen.
M.a.w. dat logo kan door iedereen die de ACE installer (via wifi of UTP) verbindt met de laadpaal opladen.
Wanneer er geen back office meer gekoppeld is verwerk je de gegeven lokaal.
Alfen heeft daar niets mee te maken.
Je laadpaal neemt nu elektriciteit af via je energieleverancier (net zoals alle AC verbruikers in en rond je woning).
De back office zorgt er alleen voor dat de elektriciteit die je laadpaal van jou net afneemt automatisch terug aan jou vergoed wordt via een overeengekomen bedrag per geladen kWh.
Daarom zit er een MID kWh teller in de Alfen en de back office zorgt er gewoon voor dat via UTP of 4G (wanneer er een SIM in de paal gepaatst wordt) die tellergegevens periodiek verstuurd worden en nadien in euro terug op jouw rekening komen.
Wil je nadat je geen overeenkomst meer hebt met je werkgever de laadpaal gewoon verder gebruiken voor eigen rekening dan heb je verder niets meer nodig (alleen de druppel, laadpas aan je paal koppelen of de paal als plug and play instellen).
Wil je dat derden nog automatisch op jouw paal verrekenen zal je uiteraard wel nog ergens een abo moetan aflsuiten voor die service.
In elk geval heb je de ACE installer en een Alfen account nodig om toegang tot de software van je paal te verkrijgen. Dat was tot op heden gratis.
[
Voor 144% gewijzigd door
IvoB2 op 24-07-2022 17:35
]