Inspired schreef op vrijdag 27 mei 2022 @ 12:07:
Gisteren weer eens een lekker lang ritje buiten gemaakt. Nu probeer ik altijd mijn best te doen op de racefiets maar tegenwoordig lijkt iedereen meteen opgefokt te reageren. Blijf ik bellen is het niet goed, stop ik met bellen als ik denk dat men me gehoord heeft is het niet goed. Meteen een grote bek. Als men drie breed op het fietspad fiets nog even extra lang blijven fietsen totdat ik helemaal af heb moeten remmen. Ligt het aan mij of wordt dit steeds erger? Nogmaals, ik doe echt mijn best maar het lijkt gewoon onmogelijk tegenwoordig.
Ja, het wordt inderdaad steeds erger, ik noem enkele redenen die niet in de sfeer van de psychologie liggen:
land wordt geleidelijk, maar steady steeds voller, waardoor mensen elkaar steeds meer in de weg zitten, dit spreekt voor zich.
-De opkomst van de Ebike, waardoor er gewoon veel meer fietspadgebruikers zijn, wat je verder ook van deze luie varkens mag vinden. (ik vind 80% slappe hap)
-De gebruikelijke fietspaden worden te smal voor de zwellende stroom van gebruikers, die ook nog verschillende wensen hebben qua vooral snelheid
Over de psychologie van deze gebruikers laat ik me dan nog niet uit.
Gisteren onderweg in de Schoorlse duinen waar me tussen Schoorl aan Zee en Schoorl een stoet van karretje, trapautootjes en degelijke tegemoet kwam, moet kunnen, iedereen heeft rechten om daar te riijden en van de fraaie natuur te genieten.
Net voor ik het laatste vehikel passeerde kwam daarachter nog een dubbelbrede fiets die de rest kennelijk wou inhalen en 0,5 meter voor mijn voorwiel tot stilstand kwam.
! van 2 berijders trok meteen de scheur open , waarom ik niet gezien had dat hij zijn trein aan het inhalen was en waarom ik dat verstjeerde, ik had van hem de berm in gemoeten.
Tja, er was geen enkel signaal dat er iets van tegenliggers werd verwacht.
Desgevraagd had ik best even in de berm willen wachten, maar zo lang er ruimte naast tegenliggers is, rij ik door....
Op dezelfde rit ook diverse lokaties en kruispunten geblokkeerd door mensen die met hun schermpjes in de weer waren, of gewoon in discussie zonder oog voor de medemens
Maakt mij verder niet uit, maar ga dan niet in de weg staan, men gedraagt zich als alleen op de wereld, terwijl juist dat steeds zeldzamer wordt in NL.
[
Voor 3% gewijzigd door
Keezx op 27-05-2022 14:14
]