Omdat de
natuur goed voor haar gezorgd heeft, is ze bekend. En dan bedoel ik niet de natuur in de achtertuin. (Natuur en waarschijnlijk ook een collega van
Robert Schoemacher)
[...]
Mjah, heb wel eens gezien dat sommige mensen echt heel snel benaderd worden hoor. Als ze bij wijze van 1.000km gefietst hebben, 3-4 leuke foto's op Instagram gezet en een keer een verhaaltje gepost hebben over een paar nieuwe schoenen, en dan al de vraag krijgen of ze er niet meer mee willen doen. Vrijwel niemand zegt nee (zou ik ook niet doen,
Als ik morgen een auto aangeboden krijg met paar stickers van de plaatselijke dealer en verder gratis mag rijden zeg ik waarschijnlijk ook geen nee. Maar het is natuurlijk een beetje wat je ervoor terug moet doen, en vaak wordt het dan onnatuurlijk.
Bij
Sanne Hit vind ik de evt sponsoring niet overheersend. Zeker niet ten opzichte van de kwaliteit van de rest. Maar als je advocaat bent, hoef je er ook je brood niet mee te verdienen.
maar heb helaas geen Instagram
Moet lukken met jouw ICT skills

Louislouislouis schreef op donderdag 18 februari 2021 @ 09:18:
[...]
Moet eerlijk zeggen dat het namelijk altijd een bewuste keuze is als ik alleen fiets. Zeker na een drukke dag/week vind ik het heerlijk om gewoon even lekker nergens aan te denken en de stad uit te zijn.
Mensen die dan in je wiel gaan hangen en/of tegen je gaan praten (hoewel ik vind dat je wel even wat moet zeggen als je in iemands wiel gaat zitten) beschouw ik altijd als een beetje irritant. Als ik vermoed dat iemand die ik passeer in mijn wiel gaat zitten geef ik bij het inhalen daarom altijd even gas.
En als ze dan toch blijven kleven hou ik in of neem ik een afslag. Daarom rij ik alleen ook niet vaak een rondje ringvaart of hoep.
Je hebt 2 varianten.
Het ongevraagd er achter hangen, dat is sowieso irritant. Maar die ben je zo kwijt, of ik geef gas of ik knijp in me rem.
Je hebt ook het (lastiger voor wieler
autisten):
Hoi (en dan heb je diverse smaken).
- vind je het goed dat ik even met je mee fiets.
- mooie fiets, bevalt tie?
- kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer.
- etc.
Ik heb nog nooit mee gemaakt dat er niet enthousiast op gereageerd werd. (Als iemand het irritant vind, merk je dat snel genoeg en dan knijp je in je rem en later

).
Het is niet dat ik dat altijd doe, maar het gebeurt mij ook. Als ik op een lange weg fiets en je kruipt langzaam naar iemand toe, ga ik er niet in het rood overheen (dat is voor de ongevraagd aanklamp types). Dus heb ik de keuze of op gepaste afstand er achter of even aanmelden.
(Ja het is nu Corona, dus is het allemaal even anders dan vroeger

).
[
Voor 44% gewijzigd door
mhr-zip op 18-02-2021 09:42
]