Afgelopen zaterdag was het mijn eerste echt lange tocht en ook nog mijn eerste georganiseerde tocht (Limburgs Mooiste Noord 200km). Vrijdagavond op tijd gaan slapen en om 04.00 een x wakker geworden en gehoord dat het met bakken uit de hemel viel...dus wat had ik er zin in!
Zaterdag ochtend zouden we om 07.15 verzamelen om rond 07.30 naar Arcen te fietsen (het is ongeveer 15km van ons uit naar Arcen). Iedereen was er alleen een jongen die van iets verder moest komen was zijn schoenen vergeten

top dan maar wachten...want dat doe je als aardige vriendengroep + het is wel goed tijdsverdrijf om hem de volle 200km belachelijk te maken.
Om 08.45 eindelijk aangekomen in Arcen, startnummer opgehaald en om 09.00 snel gestart. het tempo zat er heel goed in en eigenlijk vanaf kilometer 1 had ik wel het gevoel goede benen te hebben wat hoop geeft voor de rest van de tocht. tot de eerste stop ging het heerlijk, mijn hartslag bleef lekker laag ondanks dat ik genoeg kopwerk aan het doen was en het tempo lag rond de 32-33 gemiddeld...ongeveer 10 km na de eerste stop begon de ellende nadat we eerst al flink wat mensen tegenkwamen die lek hadden gereden was het bij ons ook raak, band wisselen ging soepel hop verder...3 km later weer raak en zo ging het tot 6x toe (helaas is dit niet overdreven).
gelukkig kwamen alle lekke banden wel kort achter elkaar en vanaf kilometer 90 konden we goed doorfietsen maar na een kilometer of 140 waren 2 man van ons groepje helemaal leeg en hebben we er goed op ingepraat om toch nog door te fietsen want in mijn ogen is zoeen tocht gewoon samen uit samen thuis en zijn we daarna lekker rustig doorgefietst helaas kwamen toen net de "bergen"

.
toen we eenmaal aangekomen waren in Arcen snel 3 biertjes naar binnen geharkt en nog de laatste kilometers naar huis gefietst. voor mij smaakte dit wel naar meer ik vond het een heerlijke tocht alles was super geregeld en ook onderweg veel andere fietsers tegenkomen geeft wel wat gezelligs.
wel moet ik voor mezelf echt even zorgen dat ik de volgende keer beter en warmer aan ben...ik ben kapot gegaan van de kou!

tijdens het fietsen ging het wel maar we hebben ook vrij veel stil gestaan
voor de liefhebbers:
https://www.strava.com/activities/4115498752
[
Voor 3% gewijzigd door
Nutterd op 28-09-2020 08:52
]