Volle uur weer gespeeld. 85 punten gesprokkeld dus best goed bezig geweest

.
Dat curven werkt dus wel maar alleen op lange afstand, en heb nu alleen als Min Min gespeeld met draak en boemerang, bij die twee is het min of meer nutteloos. Grabben kan wel.
Die controls moet je echt door krijgen zeg. Ben eigenlijk gewoon een beetje aan het button mashen maar dan zonder buttons. Ik wil gewoon meer dan die controls aan kunnen en haal bewegingen door de war. In de lobby oefen ik altijd wat, en merk dat als ik daar rustiger aan doe het 'beter' gaat voor mijn gevoel; probeer dan moves te maken als naar rechts/links springen, maar in de lucht de andere kant op te dashen en dan een klap te geven. Is me ook wel gelukt in games zelf, maar merk dat ik dan vaak echt te 'druk' ben en gelijk al sla voordat m'n move 'af' is. Ik spring als ik wil dashen en omgekeerd, en sla in plaats van naar voor gaan omdat ik het te snel doe. Zal een kwestie van wennen zijn maar het is wel een dingetje.
Verder block ik ook amper wat eigenlijk wat meer zou kunnen; je kunt net zo goed blocken als dodgen in veel gevallen; misschien zelfs een betere keuze omdat je dan zeker weet dat je maar 5 damage krijgt i.p.v. risico op een hit.
TL;DR: Denk dat je het echt door moet krijgen voordat je échte skills hebt, probeer te vaak te veel tegelijk en te snel te doen waardoor ik en de controls door de war raken.
E: Oh, en kopen doe ik wel. Als het me uiteindelijk echt niet bevalt gaat 'ie wel weg, maar wil het in huis hebben om zonder tijdslimiet te kunnen spelen. Hoop dat ik de motion controls wat beter onder controle krijg.
[
Voor 7% gewijzigd door
Thomas op 27-05-2017 21:24
]