@
hardware-lover @
dennisdennis12 @
jongetje @
MdO82 @
hjs Ik heb vanmiddag flink gesleuteld aan mijn oude trouwe Netgear WNDR3700v3, bijna bejaard, maar deed het altijd nog goed tot een paar maand geleden. Ik ben begonnen met een alterantieve firmware erop te zetten, vervolgens had ik geen internet meer en was het een uur prullen, daarna werkte alles en waren mijn downloads (op mijn 400Mbit Ziggo verbinding) van 10Mb/sec gegaan naar 14Mbit/sec. Dat vond ik nog niet genoeg, dus ik dacht: ik zet wel een oudere firmware van Netgear zelf erop, maar dat ging mis en ik had mijn router redelijk om zeep geholpen.
Met behulp van een ftp client heb ik toch weer een firmware erop gekregen, daarna een update gedaan naar de meest recente originele firmware en nog even flink opgeschoond in de instellingen en ik doe nu een test en ik download nu met 30Mbit/sec en ondertussen zit mijn zoon zonder problemen youtube te kijken en ik kan dit bericht typen zonder dat er iets niet werkt.
Kortom: ik verklaar mijn modem als gerepareerd en ik ga de Netgear 3700 die ik voor 135 euro vanmiddag gekocht had online terugsturen zonder te openen. Kan ik mooi wat anders met dat geld doen, zolang het immers werkt. Ik hoop ook dat ik de wifi problemen met de printer nu opgelost heb, maar dat zal dan ook wel weer werken.
Bedankt voor alle tips
En ik kan vast nog sneller downloaden met mijn 400Mbit, maar meer dan 32Mb/sec kan mijn oldschool hdd van ook al jaren oud niet aan en ik werk toch voornamelijk op mijn laptop, maar zolang mijn oude bakbeest hier op het bureau nog werkt vind ik het best, upgraden doe ik wel als er iets echt kapot is. Toch een mooi succes weer, al jaren uit de ICT, maar de modem ronkt weer lekker.
Edit: na wat prullen heb ik naast newsleecher ook sabnzb eens op de pc gezet, met wat finetunen haal ik daar nu 42Mb/sec mee, bizarre snelheid voor mijn 7+ jaar oude download pc. Dat had ik niet verwacht vanochtend, het was even balen toen ik de router bijna gebricked had, maar kennelijk heeft dat wel opgelost wat ergens klem zat en nu ben ik helemaal tevreden, van 10Mb/sec naar 42 en dat zonder extra kosten van Ziggo. Nu hopen dat ik ook nog het juiste abonnement krijg, dat duurt nog wat werkdagen, maar ik heb alle chatlogs met afspraken goed bewaard, dus dat zal vast wel goedkomen binnenkort.
[
Voor 14% gewijzigd door
Anoniem: 738905 op 25-11-2018 21:33
]