Euhm je zult ongetwijfeld veel nuttige antwoorden krijgen hier, maar je hebt dus met een makelaar gesproken en dat was het? Wellicht handig om eens een rondje hypotheekverstrekkers/tussenpersonen te doen?poehee schreef op dinsdag 27 september 2016 @ 13:49:
Oke, here we go.
Mijn zus komt terug uit Zwitserland. Ze krijgt ongetwijfeld een baan (ze is een hoog gekwalificeerde verpleegster), maar wel gewoon 2 of 3 maanden proeftijd en jaarcontract.
Ze heeft genoeg geld om een modaal huis (ongeveer 200k) cash te betalen, maar dan is haar cash op. En dat is ongewenst, want er moet meer gekocht worden (auto, meubel, klusjesmannen etc).
Volgens de makelaar is dit wat betreft het afsluiten van een hypotheek een kansloze situatie. Niet zijn schuld als het waar is, maar is het waar? Klinkt alsof hier iets niet klopt (kwa rechtvaardigheid)
Zijn er hypotheekverstrekkers die in dit soort situaties wel een hypotheek verstrekken?
- als ze kan aantonen dat haar vermogen overeenkomt met de woningwaarde?
- als ze de helft zelf contant bijlegt?
- als ze voorschiet, en wanneer ze wel voldoet aan de voorwaarden voor een hypotheek deze alsnog afsluit?
- als ze...?
Zijn er andere opties ?
Weer je meteen wat de opties zijn.