Ik had altijd begrepen dat ze met significant bewijs moeten komen dat niet beschikbaar was aan de stewards toen ze de beslissing namen. Ik kan oprecht niet bedenken wat dat zou kunnen zijn. De stewards hebben alle camerahoeken, alle telemetrie, alle team radio conversaties... Wat gaat McLaren daar nu nog aan toevoegen?Chocoball schreef op vrijdag 25 oktober 2024 @ 07:57:
@Fauna Staat in diverse media dat McLaren een right to review heeft aangevraagd over de tijdstraf van Norris in Austin. Hier is hun verklaring, het zal om 14.30 plaatsvinden in Mexico wat 22.30 onze tijd is.
[Afbeelding]
Zoals hierboven al gezegd is: het kan hooguit een andere interpretatie zijn, maar dat is dan een andere interpretatie van wat al bekend was en daarmee zal het worden afgewezen. Sowieso denk ik dat de FIA heel terughoudend zal zijn om bij een protest na de race de uitslag een week later alsnog aan te passen. Dat opent zo'n enorme doos van Pandora, dat wil niemand (ook de fans uiteindelijk niet). De uitslag moet op enig moment de uitslag zijn en ik vond het al heel vervelend dat het podium soms na de race nog werd gewijzigd. Dan heeft 1 coureur daar onterecht staan feestvieren en een ander is een podiumceremonie afgenomen, wat dan vervangen wordt door een ongemakkelijke "hier heb je je beker" momentje met degene die van het podium is gehaald
Imitation is the sincerest form of flattery
Stressed is desserts spelled backwards