M.b.t. NL Ziet - advertenties
Jerie schreef op vrijdag 20 december 2024 @ 15:29:
[...]
Heb het nog even nagevraad bij mijn moeder (al jaren trouwe klant (betaald maandelijks inmiddels jaarlijks)). RTL kan zij (met het goedkoopste maandabonnement het middelste abonnement) kijken zonder reclame wanneer ze uitgesteld of vooruit kijkt. Live niet, maar ze kijkt RTL eigenlijk nooit live. [...] Hoe dan ook, het werkt dus, behalve RTL live zonder reclame.
Ik heb hier NL Ziet na de proefperiode nog een extra maandje "moeten" geven.
(Niet snel genoeg afgezegd, dus komt er een maandje extra bij --> medium account).
Dus wat meer tijd om ermee te experimenteren. Maar klopt gewoon niet met wat er wordt beweerd.
Gewoon bij de commerciële zenders. Elke film die ik interessant vindt om "terug te kijken" (dus niet Live),
wordt ik gedwongen om de advertenties te bekijken. Van doorspoelen van die advertenties is geen sprake.
Maar dat niet alleen. Als ik dan geneigd ben om de film gewoon door te laten draaien,
zonder te kijken.
En bijna op het eind de film terug spoel tot aan het begin. Zodat je erna "wel" kunt doorspoelen.
Werkt dat alleen maar voor de laatste actieve film die ik op die wijze had doorlopen.
Ga je alsnog even uit het menu om een andere film te kiezen die je eerder ook op die wijze had terug gespoeld. Is die eerdere terug doorspoel actie vergeten, en kun je weer opnieuw beginnen om alles te doorlopen,
"inclusief" die advertenties. Zo bont heb ik het nog niet meegemaakt.
Bijv bij KPN kan ik een hele avond "door laten draaien", en een dag erna
elke film die het heeft doorlopen, terugkijken en de reclames doorspoelen / overslaan. Door een trucje te gebruiken bij de keuze van een film, om bij "terugkijken"
meteen de knop in te drukken om tot aan het begin terug te spoelen. (Want je zit op het eind van de film, en loopt anders door naar het begin van de volgende film). En vandaar de film te bekijken.
Dat je met NL Ziet bij niets zeggende "opvul" programma's waar die commerciële zenders, buiten die paar films, hun 24 uur TV content mee willen opvullen, die toch al niet interessant zijn om te bekijken, de reclames
wel kunt doorspoelen, of als "herhaal" programma, die advertenties er niet bijzitten, boeit niet.
Want die programma's kijk ik toch al niet.
Hoe meer ik dat NL Ziet probeer, hoe vervelender ik dat TV pakket vind worden.
Heb het dan ook maar meteen stop gezet, zodat het na die maand "extra" niet meer verder doorloopt.
Kun je beter dat abonnementsgeld besteden aan iets als Netflix e.d.
Jerie schreef op vrijdag 20 december 2024 @ 15:29:
[...]
Die miljoen advertenties zijn miljoen verbindingen. Daar zit ook tracking bij, en het is echt niet zo dat jij anders een dikke 2700 advertenties per dag zou zien. Dat is gewoon marketing-statistiek.
Nee, marketing is het geenszins. Zonder die filters komt al die rommel gewoon voorbij.
Van de ene na de andere advertentie, of wat "verborgen" / misleidend als betaalde "advertentie" content doorgaat. Dat zijn bijv. ook al die duur betaalde diensten waar mensen vaak per ongeluk op klikken die bovenaan als "hit" van Google zoek-acties worden getoond. (Van al die rommel ben ik van verschoond).
Kan het in de logging ook gewoon nalopen. Advertenties en tracking zijn verschillende dingen.
En als het al 2700 advertenties "met" tracking per dag zouden zijn. Is dat 99% per dag
teveel rotzooi.
Overigens Odido abonnement aangevraagd. Heb de spullen al in huis. Moet nog worden aangesloten.
Kan al wel op mijn PC of via de "gewone" Android (smartphone) - met de Odido app TV programma's bekijken.
De app op mijn smartphone werkt vlot en "snappy". Geen problemen. (Hoewel nog nauwelijks gebruikt).
De app is in ieder geval vlotter als de KPN app, en intuïtief (gebruiksgemak) beter ontworpen dan die van KPN.
-
[
Voor 4% gewijzigd door
Babylonier op 02-01-2025 07:03
]