Dat was het volgens mij erst ook. In elk geval op 17 januari stond dat op de website van rijksoverheid. Toen was het vanaf 14 januari niet meer in quarantaine , mits geboosterd, etc. Toen stond er ook bij dat je vanaf 21 januari niet meer in quarantaine hoeft als je wel bent gevaccineerd, maar geen booster hebt gehad en een cruciaal beroep hebt.Wolly schreef op zaterdag 22 januari 2022 @ 09:10:
[...]
Schijnbaar, ik verkeerde in de veronderstelling dat het alleen voor cruciale beroepen zou gaan gelden.
Feitelijk zullen er dus miv vandaag veel minder mensen in quarantaine hoeven en kan een groot gedeelte de quarantaine per direct stoppen.
Immers, geboosterd (50%) of in de afgelopen 8 weken besmet (100.000 per week in december, nu zitten we op iets van 250.000 per week).
En dat zonder (zelf)test zolang je geen klachten hebt
Helaas is die tekst later weer aangepast in: Binnenkort …..
Ze zijn dus iets te snel geweest met de regels online te zetten.
[ Voor 3% gewijzigd door Nicap op 22-01-2022 10:41 ]