Dat is dus het probleem van de kleine lettertjes, als alles goed gaat en de energiemaatschappijen (eigenlijk gewoon hele slechte energie traders, zo blijkt) kunnen een leuke marge pakken en het verschil in eigen zak steken. Dan lijken ze het op het oog goed te doen en maken ze iedere week reclame voor "lage" vaste contracten. En nu blijken ze het gewoon niet te kunnen. Dat energie traden. Het zijn net mensen.Verwijderd schreef op vrijdag 22 oktober 2021 @ 09:25:
[...]
Laat ze lekker omvallen, afspraak is afspraak. Andersom naaien ze je gelijk een oor aan met extra kosten enz.enz.
Wat is je bestaansrecht als je dit al niet kunt hebben? Zouden ze wel eens gehoord hebben van bedrijfsreserves?
Laat maar omvallen, huilt niemand om.
Zo blijkt maar weer dat al die marktwerking en efficiënte markt theorie en het sneller kunnen anticiperen van marktpartijen gewoon een illusie. Het is helemaal niet beter, efficiënter of goedkoper. Zodra er iets gebeurd heeft men het niet zien aankomen. Terwijl het zien aankomen nu juist je core business is.
De consument heeft gemiddeld genomen helemaal geen tijd om al dat soort prijzen bij te houden en doet hooguit eens per jaar een vergelijking op een website. Maar de meesten weten niet eens of ze een vast of variabel contract hebben. Tot zover de gedroomde combinatie van zelfredzaamheid en de 'slimme' markt.
:strip_exif()/f/image/3dg4aUIkBrSHybJtq4SE7rjB.jpg?f=fotoalbum_large)