Dat begrijp ik. Een verzekeringsmaatschappij heeft een paar simpele parameters nodig om de hoogte van de premie te bepalen. Waar ik naar op zoek ben is een onderbouwing, een test, waarmee ik naar mijn eigen sleutel kan kijken en kan zeggen: voor mijn specifieke sleutel is het niet zo belangrijk om hem in een stalen kist te leggen. Of: mijn sleutel is van buiten wel heel gemakkelijk uit te lezen, ik stop hem in een kistje.Suicyder schreef op donderdag 14 oktober 2021 @ 09:01:
Het is ook iets waar vanuit de verzekeringswereld op ingegrepen is. Sinds 2021 hebben auto's met keyless entry zich aan strengere voorwaarden te voldoen om gecertificeerd te zijn (dat zal die bewegingssensor zijn vermoed ik).
Ik hou niet zo van "het is een keyless entry systeem, DUS is het gevoelig voor diefstal". Ik wil daar dan graag wat meer van weten, want zo simpel is het namelijk nooit.