Ik ben wel benieuwd naar je bevindingen.. ik heb zelf ook een MY20 en begin dit jaar bij de dealer een nieuw type trekhaak besteld, dus die een trekgewicht van 300 kilo heeft. De dealer zei daar destijds niets over dat dat niet kon op de MY20.... maar uiteindelijk hebben ze in de werkplaats gewoon de RMC trekhaak van Brink erop gezet...Raoul413 schreef op donderdag 13 mei 2021 @ 10:18:
Bedankt voor jullie reacties! Ik kreeg na doorvragen nu de volgende reactie van de dealer voor een afneembare trekhaak mét trekgewicht.
Art. nr: Q4281ADE50
Trekhaak met afneembare kogel is ontwikkeld voor de e-Niro met een 64 kWh accu. De e-Niro met 64kWh accu beschikt over een kogeldruk van 100 kg voor een eventuele kleine aanhangwagen (maximaal trekgewicht 300 kg). Let op: voor een fietsendrager geldt er een kogeldruk van maximaal 75 kg. Het daadwerkelijke rijbereik van de e-Niro wordt mede bepaald door het gebruik en de configuratie. Indien de e-Niro wordt uitgerust met o.a. een trekhaak voor het vervoeren van (elektrische) fietsen of een aanhanger zal het rijbereik van de e-Niro kunnen afnemen. Deze trekhaak wordt zonder 13 polige kabelset geleverd deze is te bestellen onder nr J2621ADE00PC.
Trekhaak kabelset 13 polig
https://webshop.kia.nl/_transfer/images/accessoire/3269.jpg
Art. nr: J2621ADE00PC
Trekhaak kabelset 13 polig (alleen te monteren met een 64 kWh accu)
De totale prijs van de trekhaak, 13-polige kabelset, montage en btw. komt op € 979,=
Ik ben ook benieuwd of je met die Brink RMC trekhaak alsnog een lichte aanhanger kan trekken van max 300 kilo.. wat je veel hoort is dat mensen die pinnetjes eraf slijpen, maar kan je dan zonder risico op defecten een lichte (!) aanhanger trekken?
[ Voor 4% gewijzigd door vansnoll op 18-05-2021 12:16 ]