Misschien dat ik deze wel bestel en in de tussentijd gewoon 105 gebruik. Ik heb net het artikel van Mantel gelezen en de schrijver van dat artikel is toevallig ook lid van mijn wielrenvereniging. Hij gaf aan dat het één en ander ook afhankelijk is van voorkeur. TIME zou beter af te stellen zijn. Ook zou TIME meer bewegingsruimte toe staan. Dus twijfel nu ook over TIME.mhr-zip schreef op zaterdag 13 maart 2021 @ 14:35:
[...]
[Afbeelding]
Als hij zegt dat je een cent te weinig hebt, stuur je gewoon een appje naar de klantenservice. Regelen ze het alsnog voor je.
Ik hoop dat de bikefitter mij kan helpen of ik die extra afstelling nodig heb. Het liefst heb ik namelijk gewoon Shimano vanwege de slijtvastheid. Ik denk dat de bewegingsvrijheid ook prettig is, maar je hebt natuurlijk ook speciale plaatjes voor Shimano die meer beweging toelaten. Wat het nog wat moeilijker maakt is dat de TIME pedalen beschikbaar zijn in verschillende prijscategorieën. Heeft iemand toevallig een beetje verstand van de line-up van TIME? Op internet is totaal niks te vinden. Voor Shimano is het makkelijk. Ik heb me laten vertellen dat 105 beter is dan de tiers daaronder.