"om de cashback alvast in mijn maandbedrag te verwerken."-Edwin- schreef op woensdag 24 november 2021 @ 09:41:
[...]
Interessant. Ik ga gewoon lekker een jaartje bij Budget Energie blijven. Goede tip van @PJW9779 om de cashback alvast in mijn maandbedrag te verwerken. Dan zit ik al gelijk aan het maandbedrag van Vatenfall. Gaan ze dan niet failliet, krijg ik ook nog een mooi bedrag voor mijn 1000 kWh extra opgewekte energie vanwege de hoge terugleververgoedingen bij Budget Energie.
Voelt contra-intuïtief om niet voor de goedkoopste gasprijs te gaan in mijn geval. Maar bovenstaande maakt het toch echt de goedkoopste optie
Voordat iemand het verkeerd begrijpt.
De cashback wordt al in je maandelijks voorschot verwerkt. Je spaart dus je eigen cashback bij elkaar. En die krijg je pas terug bij je jaarafrekening. En die ben je kwijt als je je contract tussentijds beëindigt.
Dus een lekker renteloos krediet voor de energieboer.
Bedoeling is dus dat je je maandelijks voorschot vermindert met 1/12e van de beloofde cashback.
Je spaart dus niet voor je cashback, maar bent hem ook niet kwijt bij tussentijds opzeggen.
En de energieboer heeft geen gratis krediet.
Maar jij hebt geen buffertje bij de energieboer om bij te betalen op je jaarnota. Dus wél verstandig om de maandelijks cashback-premie op je bankrekening te reserveren.