Ok, hier dan vast een preview:
De Waterdrip mug, fijne maat, met deksel er op was mijn koffie na 50 minuten (de thuiszorg kwam langs, vandaar de lange tijd, de bedoeling was 30 minuten, maar goed..) nog steeds goed heet,.
Heet, jawel, niet warm maar echt fix op temperatuur! Helemaal top.
Tip 1, spoel de beker met borstel, heet water en een vaatwasmiddel goed uit, of beter, gooi hem eerst door een ronde vaatwasser heen. Dit voorkomt de metalige smaak die ik bij mijn eerste bakje ervoer

Tip 2, koop de versie met deksel.
Tip 3, het deksel is ook een prima onderzetter.
Nadelen:
Tja, het kan zijn dat het een afwijking mijnerzijds is, maar het gewicht is mij te laag. De kwaliteit is uitstekend, maar het voelt als een plastic beker, te licht dus. En de drink rand is dun, dikker als de Ember mug, maar om de een of andere reden valt het mij steeds weer op. Achteraf zou ik er graag een oor aan hebben, maar dat is meer omdat onze Quooker zo een sputter ding is en mijn handen niet hittebestendig zijn.
[
Voor 15% gewijzigd door
RoosW op 08-04-2025 11:26
]