Gisteren was mijn tweede en laatste dag op Gamescom. Helaas heb ik niet alles kunnen checken wat ik wilde maar goed.
Project Cars: Draaide op een PS4 maar volgens de dev zouden de graphics vrijwel gelijk zijn. Het zag er goed uit, hier en daar wat unpolished, maar het loep in ieder geval soepel. Het mooiste was het dynamische weer, ik merkte echt dat er donkere wolken aankwamen al voordat het echt begin te regenen. Op een halfnatte baan voelde je goed het verschil in grip. Ik speelde met enkel ABS aan in een Formule Ford of Renault (open wheeler met weinig downforce en pk) en had het gevoel dat de auto iets teveel grip had. Wellicht om de mensen op gamescom niet te hard te laten zweten..?
Borderlands Pre-Sequel: niet next gen en gewoon good old borderlands fun. Niks mis mee maar jammer dat er geen XBO/PS4 versie komt.
CoD AW: Heb een uurtje multiplayer gedaan in verschillende modi op diverse maps. Wat je al in de video's kon zien is dat het allemaal nog wat sneller lijkt te gaan. Medium sized maps maar het verticale element viel me wel tegen. Ja je kunt hoger springen door de dbl jump maar in de maps die ik speelde ontbrak zeg maar de infrastructuur om gebruik te bakken van die hoogte. Shotguns blijven een issue en leken nu zwaar underpowered. Verder weer het welbekende puntensysteem bij create a class. Grafisch was het wel ok, had meer verwacht van een nieuwe engine. De "upload" mode was wel grappig, een soort basketbal met wapens. Voor mij niet meteen een instant buy maar voor de liefhebbers met genoeg nieuws denk ik om de moeite waard te zijn.
Mortal Kombat X: eindelijk weer eens nieuwe characters, en ditmaal heeft iedereen 3 verschillende speelstijlen die samengaan met een bepaalde tactiek en special moves. Ook hier grafisch in orde maar niet spectaculair en dat kwam met name door de wat tegenvallende omgevingen voor mijn gevoel. Fatalities lijken makkelijker gemaakt, ze lukten mij in ieder geval meteen de eerste keer. Het deed mij verder niet veel maar het is niet mijn genre.
Lego Batman 3: de welbekende lego humor en gameplay. Niet veel nieuws te bekennen voor mijn gevoel. Gewoon solide fun voor de liefhebbers.
Shadows of Mordor: Ik weet nog niet goed wat ik hiervan moet vinden. Qua gameplay lijkt het een kruising tussen Assassins Creed en de Batman Arkham games. Ik ben nog een beetje sceptisch voor wat betreft het hele "de wereld is dynamisch en wordt beïnvloed door jouw acties" verhaal. Lijkt mij snel eentonig worden.
The Witcher 3: was erg gecharmeerd van deel 2 maar wat ik gisteren gezien heb viel me tegen. Vond de stijl niet duister genoeg en de "humor" was een beetje flauw en goedkoop. Even afwachten nog wat dit wordt
Ben vast weer wat vergeten... Had Ik eergisteren sl The Division genoemd?
Terug kijkend denk ik dat voor mij Project Cars en The Division de twee titels zijn waar ik persoonlijk de meeste tijd in ga steken.
[
Voor 7% gewijzigd door
Phusebox op 15-08-2014 07:58
]