Nog 1 keertje.. het is SinergyX, niet SynergyX
Im as excited to be here as a 42 gnome warlock who rolled on a green pair of cloth boots but was given a epic staff of uber awsome noob pwning by accident.
Dat is altijd toch?MrOleo schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:44:
Anders steken ze even vuurwerk af nadat de nr 1 is gefinished, zodat het rechte stuk vol rook hangt en het lijkt of er wellicht iemand is gecrashed. Kost Perez nog bijna zijn fastest lap als hij van het gas was gegaan.
Flickr PSN ID= cheironnl
Er is afgesproken dat je maar 3 motoren per seizoen mag gebruiken. Door express extra motoren te gebruiken omdat de straf nergens op slaat is gewoon misbruik van de regel. Dus dat moet gewoon anders.JackBol schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:42:
[...]
Hoezo misbruik? Hoezo verachtelijk? Grote woorden voor iets wat compleet legaal is.
Misschien die rode waas even uit je ogen vegen.
Met nieuwe opengeschroefde motor is die MERC niet te houden. Al helemaal met een HAM achter het stuur.
het hele weekend al overduidelijk dat HAM belachelijk snel was met die nieuwe motor.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Is toch geen verrassing? Dit kon je gisteren al uittekenenjaapstobbe schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
- 5 gridplaatsen straf voor HAM![]()
- DSQ voor HAM![]()
- HAM 1st place
Gaat niet gebeuren… andere auto’s volgend jaar.xzaz schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
Ik ben zo benieuwd wat er gaat gebeuren als Russel in die auto gaat zitten.
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Nou ja, Massa vind hem Driver of the Weekend, 't is geen officiele titelBossie schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
[...]
Hoor zojuist dat hij "Driver of the weekend" is![]()
Als hij deze performance vasthoud, dan gaan we een paar zeer spannende races zien

Apple MacBook Pro | Apple iPhone 15 Pro | Apple AirPods Pro | Xbox Series X | LG OLED55CX6LA | Sonos Arc + 2x Sonos Play:1
*knip*
Laat dat nou aub achterwege.
[ Voor 10% gewijzigd door tweakduke op 14-11-2021 20:31 ]
TLDR: Max heeft niet gewonnen dus het is niet eerlijk.pjlgt schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
[...]
Er is afgesproken dat je maar 3 motoren per seizoen mag gebruiken. Door express extra motoren te gebruiken omdat de straf nergens op slaat is gewoon misbruik van de regel. Dus dat moet gewoon anders.
Het is ronduit belachelijk. Ongeacht hoe goed hij is.jaapstobbe schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
- 5 gridplaatsen straf voor HAM![]()
- DSQ voor HAM![]()
- HAM 1st place
Mercedes levert aan Mercedes, dus ze kunnen denk ik een symbolische prijs erop plakken.aschja schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:42:
Kan iemand mee uitleggen hoe een budgetcap een zoveel motoren samen gaan?
Maar eerlijk is eerlijk, sterke race.
[ Voor 31% gewijzigd door Frappuccino op 14-11-2021 19:47 ]
Daarom is Bottas ook 3e geëindigd natuurlijk. Als de auto zó goed is, hadden ze een 1-2 gepaktSydney08 schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:44:
[...]
Hij is goed, maar zijn auto is een beest!
Spannend, dat is de vraag, want met deze performance gap lijkt me dat RBR geen kans meer maakt afgezien van gekke capriolen in duels on track...Bossie schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
[...]
Hoor zojuist dat hij "Driver of the weekend" is![]()
Als hij deze performance vasthoud, dan gaan we een paar zeer spannende races zien
Ik zou ze wel eens een paar races in same spec cars willen zien gaan.Erazzzer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Maar Lewis is wel duidelijk de betere rijder.
Verwijderd
Haha ik hap 😂Erazzzer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Deze race heeft wel duidelijk gemaakt dat Max een fantastisch team achter zich heeft, want hij wint vaak met undercuts of andere strategische keuzes. Maar Lewis is wel duidelijk de betere rijder. Wat een race!
Ik volg het waarschijnlijk wat langer en ja Lewis is een bizar talent. Volgde hem al vanaf de Euro F3 series. Maar hij hoeft niks te sturen, alleen maar zorgen voor een drs overtake. Die motor van Merc heeft sinds 2014 zoveel meer power, de rest maakt dan weinig uit. Zijn tijd bij Mclaren was op 2 seizoenen na behoorlijk rommelig. Zelfs Button was gewaagd aan hem. Als het niet gaat, gaat het niet. Echt wheel to wheel is het of de andere eraf duwen of een drs pass. Dat is helaas de moderne F1, maar dat maakt hem niet goed. Dit was puur de motor en eventueel die flexi wing.g0tanks schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:43:
[...]
Ik volg F1 pas sinds enkele jaren, maar weet er genoeg vanaf om te weten dat Hamilton een goede coureur is. Dat heeft hij vaak genoeg laten zien voordat hij bij Merecedes kwam. Om het volledig toe te schrijven aan de auto is echt onzin.
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Eens eens en eens, maar dat is precies waar ze het bij Ziggo over hadden.upzidedown schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:43:
Is het een idee om de naamgeving van dit topic te veranderen naar "[F1 2021] Race 19 GP van Brazilië Max Verstappen fan topic"?
Snap dat de meeste hier van zijn van Max maar kom op, Hamilton heeft onder de grootste druk een erg goede prestatie neergezet. Dat mag je toch ook wel waarderen ipv geluk dit dat en snellere wagen enz.
Geniet gewoon van dit ongehoorde spektakel.
Zo, hart gelucht
Hamilton en Toto zijn niet de personen die geliefd zijn en als personen zo goed zijn.
Al die flauwekul met Toto en het de hemel in prijzen en dat geslijm en dan nog helemaal niets over BLM gezegd hebbende.
Nee hij is voor mij net zo iemand als Stroll..
Ik zeg trouwens ook regelmatig Max ook vrij emotieloos is met veel zaken en dat mensen als Ricciardo meer de persoonlijkheid hebben om leuk gevonden te worden.
Maar goed winnen is winnen, ook als je ene zak bent
Wuttt?! Betere rijder??!Erazzzer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Deze race heeft wel duidelijk gemaakt dat Max een fantastisch team achter zich heeft, want hij wint vaak met undercuts of andere strategische keuzes. Maar Lewis is wel duidelijk de betere rijder. Wat een race!
- DaniëlWW2
- Registratie: November 2009
- Niet online
/u/324913/crop56a24cce05cd3_cropped.png?f=community)
Natuurlijk weet die veel meer.
Maar ik denk dat Mercedes hier hun diffuser weer liet stallen en dat een deel van het verschil was. Het andere was het voordeel van een nieuwe motor wat je de volgende races ook niet meer hebt. Want nog even drie nieuwe motoren bouwen zie ik niet zo gebeuren. En je moet ook kunnen inhalen.
Of je dat trucje met de diffuser nog kan gebruiken in Qatar, Saudi-Arabië en Abu Dhabi is ook de vraag. Dit is echt niet opeens voorbij.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Ik zou lachen als Max een oudere motor in had liggen om de laatste motor te besparen.
Maar misschien omdat de achtervleugel in beslag is genomen en nog onderzocht wordt?
Je weet niet of Bottas ook dezelfde spec motor en achtervleugel heeftDj-sannieboy schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
Daarom is Bottas ook 3e geëindigd natuurlijk. Als de auto zó goed is, hadden ze een 1-2 gepakt
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Dit is sarcasme toch ? Neem ik aan ?Snowdog schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Poeh dit laat wel weer het verschil zien tussen een wereldkampioen als Hamilton en een gemiddelde rijder als Max. Jammer dat hij het niet kon volhouden, maar als Lewis gewoon zo doorgaan, dan is er uiteraard geen houden aan.
Also fuck Mercedes en Toto.
Beide heren horen bij de absolute top, en geen van beide zou voor 'gemiddeld' mogen worden uitgemaakt.
Trotse Volkswagen T1 en T3 bezitter
Verwijderd
Bottas had het hem niet nagedaan gok ik zo, maar dat blijft koffiedik kijken.SinergyX schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
[...]
Zoals ik zei, 99% Merc, 1% Ham.
Krijgt hij nog een beetje credits, heb naar boven afgerond, anders was het zeker 0%
Met alle ervaring van Hamilton zie je dat zo'n inhaalrace belachelijk makkelijk gaat, zeker met een snelle auto en een lang recht stuk. Ik zou het toch echt op 60/40 houden
Inderdaad, je krijgt hem niet eens van z'n plek.sjaool schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:43:
[...]
Ik denk dat als de meesten van ons dat doen dat we hem halverwege het rechte stuk al in de muur gezet hebben...
Spannende middag, zweet onder de oksels
Mercedes is mega snel
Verstappen nog steeds eerste in klassement
Iets met 10 seconden in Silverstone, straffen zijn niet naar verhouding als je de snelste auto hebt...jaapstobbe schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
- 5 gridplaatsen straf voor HAM![]()
- DSQ voor HAM![]()
- HAM 1st place
Het bewijs dat lachgas je beoordelingsvermogen beïnvloedErazzzer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Deze race heeft wel duidelijk gemaakt dat Max een fantastisch team achter zich heeft, want hij wint vaak met undercuts of andere strategische keuzes. Maar Lewis is wel duidelijk de betere rijder. Wat een race!
Ach kom op. Er wordt een Maas in de regelgeving gebruikt om een shitload extra motoren er doorheen te persen. Het mag, maar het zou niet moeten mogen. En zeker niet in iemands voordeel moeten zijn.jan390 schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
TLDR: Max heeft niet gewonnen dus het is niet eerlijk.
[ Voor 13% gewijzigd door MikeyMan op 14-11-2021 19:48 ]
Er zijn zeer strenge regels om dit te voorkomen!soulcrusher schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
Mercedes levert aan Mercedes, dus ze kunnen denk ik een symbolische prijs erop plakken.
Verwijderd
Hoezo bouwen? Die liggen er toch al?DaniëlWW2 schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
Natuurlijk weet die veel meer.
Maar ik denk dat Mercedes hier hun diffuser weer liet stallen en dat een deel van het verschil was. Het andere was het voordeel van een nieuwe motor wat je de volgende races ook niet meer hebt. Want nog even drie nieuwe motoren bouwen zie ik niet zo gebeuren. En je moet ook kunnen inhalen.
Of je dat trucje met de diffuser nog kan gebruiken in Qatar, Saudi-Arabië en Abu Dhabi is ook de vraag. Dit is echt niet opeens voorbij.
Zo werkt dat niet….soulcrusher schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
Mercedes levert aan Mercedes, dus ze kunnen denk ik een symbolische prijs erop plakken.
Je bent de eerste niet die commentaar maakt, maar wel 1 vd vele die dit zo makkelijk doet, maar als jij 7 maal het hoogste podium beklimt, kom dan maar eens met wat origineels.
I have no special talent. I am only passionately curious.
Ik weet niet of Hamilton de betere rijder is, al maakte Verstappen bij het verdedigen wel wat aparte foutjes (zeiden ze op het Pit Lane Channel ook al, dat hij enorm verdedigde en daardoor HAM eigenlijk de kans gaf naar T4), maar Mercedes was met de nieuwe motor dit weekend in ieder geval de extreem betere auto.Erazzzer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Deze race heeft wel duidelijk gemaakt dat Max een fantastisch team achter zich heeft, want hij wint vaak met undercuts of andere strategische keuzes. Maar Lewis is wel duidelijk de betere rijder. Wat een race!
Ik zet in op 88-12
kunnen we dit ergens bijhouden en over een paar jaar proberen te extrapoleren wat het nou daadwerkelijk was ?
Was een spannende race!
[ Voor 21% gewijzigd door Vos op 14-11-2021 19:48 ]
#36
Ik voel altijd een beetje misplaatste medelijden met die twee nare kerels om hem heen. Al heb ik minder een hekel aan Hamilton dan aan Wolff, wat een walgelijke vent is dat.Quad schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:45:
Bottas oogt altijd als die leuke lieve grote broer. Lijkt me oprecht een aardig persoon zonder flair.
Ere wie ere toekomt, ondanks zijn belachelijk snelle auto heeft Hamilton een ijzersterke race gereden.
Is nog niet genoeg voor een Mercedes! Kijk maar naar de sprintrace… in 1/3 race van 20 naar 6.Spotmatic schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:47:
Per direct de regel invoeren dat een nieuwe motor 20 plaatsen gridstraf betekent een idee?
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Maar toch bijzonder dat je na een diskwalificatie kan winnen door die sprintrace formule...
SlaaplekkerVos schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:48:
De trollen komen ook weer uit hun hol. I am out.
Was een spannende race!
Huh komt dat boegeroep nou opeens vandaag van die Brazilianen op Max, doe is normaal :’)
Mijn reviews al gezien?
Dat mag ik ook hopen idd.Temujin schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:47:
[...]
Dit is sarcasme toch ? Neem ik aan ?
Beide heren horen bij de absolute top, en geen van beide zou voor 'gemiddeld' mogen worden uitgemaakt.
Nintendo Network ID: Oo_Morris_oO | PSN: Oo_Morris_oO.
Er is een vaste prijs dat een team betaald en daarvoor moet de leverancier alle motoren die nodig zijn gedurende een seizoen leveren. Of dat er nu 3 of 10 zijn.
Ja, ik snap dat ook niet.
Hij was vandaag het sterkst maar wat wil je met een verse ICE tegen eentje die er al een paar races op heeft zitten.
Hoeft ook niet eens. Ze mogen die gewoon aftikken. Zoveel ze willen.
Bottas zit al aan z’n 6e motor? En qua achtervleugel rijden ze ook al een tijd met deze spec als ik het dit weekend goed begrepen heb.siggy schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:47:
[...]
Je weet niet of Bottas ook dezelfde spec motor en achtervleugel heeft
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Kap toch eens met die onzin
[ Voor 71% gewijzigd door DaniëlWW2 op 14-11-2021 21:59 ]
Twente komt eraan!
Ik voel een nieuwe motor aan komen voor de volgende race. 😞
Oh ik dacht dat je Lewis en Max zou zeggen.:Pcodex schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:48:
[...]
Ik voel altijd een beetje misplaatste medelijden met die twee nare kerels om hem heen. Al heb ik minder een hekel aan Hamilton dan aan Wolff, wat een walgelijke vent is dat.
Ere wie ere toekomt, ondanks zijn belachelijk snelle auto heeft Hamilton een ijzersterke race gereden.
PSN/XBL/Steam ID: PjotrStroganov
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Hamilton 1e
Max 2e
Saudi Arabië
Hamilton 1e
Max 2e
Abu Dhabi
Samen eruit door crash
Formule 1 kampioen op meeste overwinningen
Max Verstappen
Zou zomaar kunnen

Max gemiddeld noemen...Snowdog schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
Poeh dit laat wel weer het verschil zien tussen een wereldkampioen als Hamilton en een gemiddelde rijder als Max. Jammer dat hij het niet kon volhouden, maar als Lewis gewoon zo doorgaan, dan is er uiteraard geen houden aan.
Also fuck Mercedes en Toto.

"When you grow up your heart dies"
Verstappenmnarijnm schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Huh? Kreeg verstappen of Bottas boeh geroep ??
PSN: xMaurice93
maakt weinig uit. Zet Hamilton op 1 ronde achterstand en dan nog wordt hij wss 3rde. Het verschil is gewoon zeer groot. Waarom BOT trager is? Werkelijk geen idee, misschien experimenteren ze met die wagen om de gelukte aanpassingen dan toe te passen bij HAM. Zou logisch zijn.Spotmatic schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:47:
Per direct de regel invoeren dat een nieuwe motor 20 plaatsen gridstraf betekent een idee?
Laat dit gezeur gewoon.JoteW schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Donder toch op met die vlag! Gadverdamme
[ Voor 25% gewijzigd door DaniëlWW2 op 14-11-2021 21:58 ]
"I don't take life too seriously, no one gets out alive anyways..."
Dit? Altijd?
Gebeurt volgens mij wel eens inderdaad, maar, doe het dan aan de andere kant van de pits, achter de finish.
:fill(white):strip_exif()/f/image/G1xVHcSwbzRPZHEfmLIqz1je.png?f=user_large)
erutangiS
Maar hij is 1/100 Braziliaan. Race as one!Exocet schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Hamilton met de Braziliaanse vlag....
Apple MacBook Pro | Apple iPhone 15 Pro | Apple AirPods Pro | Xbox Series X | LG OLED55CX6LA | Sonos Arc + 2x Sonos Play:1
Ja als je in 1 ronde 5 plaatsen kan goed maken lijkt het me een goede strategie, zelfs zonder sarcastisch te zijn.DoubleDutch schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Lees ik het nu goed, motor valt niet onder het budget cap? 😳
Ik voel een nieuwe motor aan komen voor de volgende race. 😞
Terecht. Maximale haalbare. Moet je nagaan als er geen DRS geneuzel was. Dan was Ham nog makkelijker P1 gewordenPierre schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Ondanks de 2e plaats is Max blij met de punten.
Sowieso schrijf je zo!
Qua coureurs halen Max en Hamilton dus beide alles uit hun auto's. Dit kun je ook zien omdat de teammaten niet kunnen wat Ham en Ver kunnen.
Dat gezegd hebbende is het lastig te bepalen wie de beste coureur is. Ik heb beide rijders mooie inhaalacties zien maken. Het team van Red Bull is m.i. beter in strategie maar Mercedes heeft over de afgelopen jaren gemeten een snellere auto.
Dus inderdaad, als je echt zou willen weten wie de beste is zouden HAM en VER teammaten worden. Maar dat worden ze natuurlijk nooit.
In feite is de wetenschap op zoek naar de Ein Sof
Ja, idd. Krijg er toch wel een behoorlijk kotsgevoel van.HollowGamer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Zouden er andere coureurs zijn die met de Braziliaanse vlag het podium op gaan?
Maar gaat er nog wat mee gedaan worden is de vraag?DaniëlWW2 schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:46:
[...]
Natuurlijk weet die veel meer.
Maar ik denk dat Mercedes hier hun diffuser weer liet stallen en dat een deel van het verschil was. Het andere was het voordeel van een nieuwe motor wat je de volgende races ook niet meer hebt. Want nog even drie nieuwe motoren bouwen zie ik niet zo gebeuren. En je moet ook kunnen inhalen.
Of je dat trucje met de diffuser nog kan gebruiken in Qatar, Saudi-Arabië en Abu Dhabi is ook de vraag. Dit is echt niet opeens voorbij.
[ Voor 82% gewijzigd door tweakduke op 14-11-2021 19:51 ]
PSN/XBL/Steam ID: PjotrStroganov
Maxmnarijnm schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Huh? Kreeg verstappen of Bottas boeh geroep ??
Trolls, niet op reageren, gaan uit eindelijk zelf wel weg of moderators verwijderen het.
Waarom niet het Finse volkslied, ik zie toch duidelijk die vlag?PatrickC schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Wacht… waarom niet het Braziliaanse volkslied? Ik zie toch duidelijk die vlag?
Ga je straks tijdens het WK (als we die halen) ook klagen dat er teveel over oranje gepraat gaat worden?upzidedown schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:43:
Is het een idee om de naamgeving van dit topic te veranderen naar "[F1 2021] Race 19 GP van Brazilië Max Verstappen fan topic"?
Snap dat de meeste hier van zijn van Max maar kom op, Hamilton heeft onder de grootste druk een erg goede prestatie neergezet. Dat mag je toch ook wel waarderen ipv geluk dit dat en snellere wagen enz.
Geniet gewoon van dit ongehoorde spektakel.
Zo, hart gelucht
Ik heb niets anders dan repsect voor hoe Lewis dit weekend gereden heeft maar ben op de eerste plaats toch echt van de Max Verstappen fanclub.
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
De finse vlag hangt boven de P3 positie. Enkel het lied van de vlag bij P1 positie word gespeeld.Frappuccino schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:51:
[...]
Waarom niet het Finse volkslied, ik zie toch duidelijk die vlag?
Uberhaupt iemand van deze 20 gemiddeld noemen is eigenlijk volstrekte onzin.
De stille kracht op de achtergrond met een modbreaktweakduke schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:51:
[modbreak]Goed, de adrenaline moet er even uit, maar nu graag weer constructief, niet op de man reageren of reacties die helemaal niks toevoegen.[/]
Nu is m'n OCD getriggerd
Ik denk juist daaromRivanov schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:52:
Heb je een Braziliaanse vriendin, wordt je nog uitgejouwd.
Bij de winnaar?Frappuccino schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:51:
[...]
Waarom niet het Finse volkslied, ik zie toch duidelijk die vlag?
Horloge: Garmin Epix (Gen2) Sapphire Titanium
PC: Fractal Design North, Asus ROG strix B650E-F gaming wifi, Ryzen 7 7800X3D, INNO3D® GEFORCE® RTX™ 4080 16GB X3 DLSS 3, 32GB, Meta Quest 3, Fanatec GT DD Pro 8nm
Denk het wel, en alle arbeidsmigranten bedanken die de bouw van het circuit hebben mogelijk gemaaktdutchgio schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:52:
Gaat ie volgende week ook met de vlag van Qatar pronken?
Valt dat niet onder culturele toeëigening?JoteW schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Donder toch op met die vlag! Gadverdamme
"When you grow up your heart dies"
Nu snap ik dat een nieuwe motor wel wat sneller is, maar dit was echt bijna een halve seconde sneller dan de RBR..... Bizar. En dat is echt niet alleen de kwaliteit van Hamiton... Hoewel dat een eerste klas coureur is, zoveel beter is ie zeker niet als Max...
PV ZObrabant O 11 x 355Wp (3900Wp) 32gr / W 11x355Wp (3900Wp) 32gr / Goodwe DNS 5000 5kw

In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
Ja, dat hoef me mij niet uit te leggen.Temujin schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:52:
[...]
De finse vlag hangt boven de P3 positie. Enkel het lied van de vlag bij P1 positie word gespeeld.
Dat moet je doen aan mensen die doen alsof ze sinds morgen F1 kijken.
Ik heb het Felipe Massa wel eens zien doen.HollowGamer schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:49:
Zouden er andere coureurs zijn die met de Braziliaanse vlag het podium op gaan?
Denk of hoop dat er over 10 jaar heel anders naar Ham en dit seizoen wordt terug gekeken.
Het is een mega seizoen. Volgens mij hebben een hoop mensen jarenlang gehoopt dat als Mercedes niet meer dominant is dat het dan de beurt is aan Max. Maar dan "verliest" iedereen alsnog, dominantie is kut. We hebben nu eindelijk spanning en een mega titelstrijd in F1
I served in a company of heroes.
De vader van z’n vriendin is een uitgesproken Bolsonaro-aanhanger. Dat zal er het een en ander mee te maken hebbenRivanov schreef op zondag 14 november 2021 @ 19:52:
Heb je een Braziliaanse vriendin, wordt je nog uitgejouwd.
Dit topic is gesloten.
Huisregels van dit topic:
- Links of suggesties naar illegale video- en datastreams zijn vanzelfsprekend niet toegestaan.
- Zinloze slowchat zoals "rawecreek", "raceweekend", "ik ben erbij" etc gaan we ook niet meer toestaan.
- Dit is niet de plek om je frustraties om wat dan ook, eindeloos te komen uiten. Doe dit dan ook niet.
- Hetzelfde geld voor naamverbasteringen.
- De quick reply gaat uit met de kwalificatie en de race.
- Respecteer elkaars mening of argumentatie en bedien je niet van drogredeneringen.
Overige topics:
- Vragen over hoe, wat en waar de Formule 1 te volgen op televisie: [F1] Kwaliteit van uitzendingen en waar te kijken? - Deel 2
- Vragen, discussie en ervaringen over het bezoeken van een GP: [F1] On-site - Welke grand prix ga jij heen?
- F1 racemanagers/pools: [F1] Racemanagers/pools 2021
- Algemeen F1 nieuws / discussie kan uiteraard gewoon in [F1] Seizoen 2021
- Formula 2 is hier offtopic, daar is Algemeen race topic Deel 2 voor.
- En voor gerelateerde randzaken is er: [F1] Randzaken
Dit topic sluit ergens in de week na de race.
![]() | Als alternatief voor de slowchat is er voor dit weekend een kanaal geopend op de Officiële Tweakers Discord |