Dat kartonnetje is idd een quick fix om te vermijden dat de verluchting draait, kan vast wel mooier opgelost worden maar daar heb ik de tijd nog niet voor genomen, ik stoor me er zelf ook niet echt aan.Juancho schreef op woensdag 1 november 2023 @ 10:50:
[...]
Ik zie alleen wel dat je iets tussen je rooster moet doen tegen het bewegen/zakken van de houder?Ik vind het sowieso niet mooi/fijn zo'n ding pal in het midden in het rooster. Ik heb het netjes weggewerkt in het vakje waar de draadloze lader ook zit. kan ik alsnog fijn FM zien in zicht (dat miste ik namelijk) maar de houder/lader is verder mooi uitzicht. Foto staat hier wel ergens een paar pagina's terug. Is ook een aanrader trouwens die lader, is een snellader dus je telefoon is gelijk mooi vol.
Die Brodit houder lijkt me ook wel 'n mooie oplossing maar kost natuurlijk een veelvoud en ik vind het linkerrooster ook te dicht tegen het stuur zitten. Als ik m'n telefoon daar monteer zit hij altijd in de weg voor de hendel van de ruitenwissers. Voordeel is dan wel weer dat je minder opzij moet kijken en dat hij makkelijker bereikbaar is.
Overigens werkt de timer om te pre-conditionen bij mij wel altijd goed, ook al zet ik hem pas een half uur of drie kwartier op voorhand, doet ie goed en oh zo aangenaam om in de wagen te stappen op 'n koude, natte dag.
[ Voor 8% gewijzigd door Largamelion op 01-11-2023 13:40 ]
Youtube kanaal: https://www.youtube.com/channel/UCCFiGVUeYs1h7RQIHZgqlSQ