DDNS lost niet perse wat op, maar het is qua benamingen en reverse proxy (wildcard) wel makkelijk. Ik maak gebruik van diverse apps, en heel soms gooi ik tijdelijk wel eens wat open naar buiten en wil dit dan via reverse proxy benaderen. Ik heb geen zin dat ik steeds configuraties moet wijzigen van DDNS naar lokale ip adressen. Het liefst laat ik dus overal in de configuratie verwijzen naar de DDNS, en wil dat deze dan ook werkt ik mijn lokale netwerk.lier schreef op woensdag 26 juli 2023 @ 09:35:
[...]
Wat heeft je certificaat met een intern of publiek IP adres te maken? En wat lost DDNS hierin op?
Ik kan me nog (een klein beetje) voorstellen dat je je publieke IP adres wil gebruiken (dan zou je NAT loopback moeten kunnen gebruiken).
Misschien kan je nog wat meer info geven over jouw netwerk, wie wat host en welke certificaatmelding je exact krijgt?
Ik heb wel eens gekeken voor NAT loopback, maar kan ik maar weinig tot niks over vinden voor Unifi Dream Machine.
Als ik nu dus verbind met een applicatie, via DDNS, dan ontvang ik melding dat het certificaat niet geldig is. Als ik dan het certificaat bekijken, dan geeft hij aan dat het van Unifi.local is en niet van mijn DDNS
Als je dit kunt lezen, dan werkt mij Signature!