Ik ken de omgeving ook buiten de stad inmiddels aardig goed, dus heb altijd wel een idee hoe ik zou kunnen lopen. Ik heb wel een paar favoriete rondjes die ik gewoon heerlijk vind lopen: wat hoogte, wat bos, etc. Of juist door de weilanden, langs de schapen en runderen. Net waar ik zin in heb. Vaak klik ik wel even Runnermaps open als ik wat langer ga lopen, zodat ik een beetje kan kijken hoever iets dan ongeveer is (vooral als ik favoriete routes ga combineren). Afstand is soms toch moeilijk in te schatten, zelfs al ken je de omgeving.
Voor trainingen kijk ik vaak even wat voor een soort training het is, zodat ik wel een beetje OK kan trainen. Vervelend als ik continu moet oversteken terwijl ik veel snelle stukken heb, bij een duurloop of rustigere training maakt me dat niets uit. Dan bepaal ik gewoon op dat moment welke kant ik op ga.
Vandaag tijdens het lopen mezelf voorgenomen maandelijks een halve marathon te gaan lopen. Ik liep vandaag heerlijk, lekker tempo en ik bedacht me dat ik altijd wel één keer per maand een loopje van 2 uur kan plannen, dus waarom niet? Zorgt er meteen voor dat ik echt aan de afstanden ga wennen en volgens mij ga ik daar alleen maar baat bij hebben als er weer wedstrijden zijn (ongeacht of dat een 10km, een 10EM of een halve marathon is).
@
InZane Hoe is het nu met je?

Veel gekoeld en pootje omhoog?
@
Tinusvolkel Mocht je toch een ING rentepunten actie zien, laat maar weten. Ik kom er niet vanaf

Ik gebruik het bijv. ook voor Stox. Dan koop ik ze steeds voor 20 euro, in plaats van de volle prijs te betalen. Scheelt toch weer.
[
Voor 6% gewijzigd door
Arjan90 op 23-01-2021 20:30
]
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid."