Niet per se...maar Run2Day heeft meerdere vestigingen, ik ga naar die in Amersfoort, fijne zaakPresident schreef op maandag 9 september 2024 @ 08:56:
[...]
Toevallig een tip qua zaak in de buurt van leiden?
Nogmaals; nu nog tegen de 90k dus ik ben echt wer een starter. 1 minuut achter elkaar red ik maar net aan :-/
In Zoetermeer zit die Trailrunstore....ook daar ben ik erg goed geholpen.
Beide winkelsnemen gewoon lekker de tijd voor je en je krijgt alle ruimte om schoenen uit te proberen en kleding te passen.
Wel ga ik meestal op een vrije dag om drukte te vermijden (ik ga ook nooit op vrijdagavond naar de Ikea
Zo'n winkelbezoek vind ik de tijd, reis en (meer)kosten toch altijd wel waard.
Edit: maak je niet druk om wat je nu nog allemaal niet kan. Je zult zien dat met een behouden opbouw met een schema je best snel resultaat boekt. Doe het rustig aan in elk geval en je hebt een stevige basis waar je op kunt voortbouwen.
Focus ook niet te veel op afvallen door het hardlopen, dat gaat niet makkelijk. Grootste effect is je inname verminderen. Raak dus niet ontmoedigd door de weegschaal.
[ Voor 19% gewijzigd door Fraggert op 09-09-2024 09:22 ]
“I have not failed. I’ve just found many ways that won’t work” - Thomas Edison