Qua vat zou dat moeten lukken, maar dan moet je waterdruk en leidingsysteem daar ook geschikt voor zijn. 3 x 12 ltr/minuut = 36 liter per minuut, dat krijg ik bij mij thuis niet uit de waterleiding.
@
Grolsch
Waar heb je jouw setje gekocht? Ik zie dat het 11kwh is wat je hebt.... Heb je er nog subsidie op gekregen? Ik ben denk ik namelijk opzoek naar iets vergelijkbaars zoals uw setup.
Ik heb mijn WP gekocht via een bekende, maar die van mij is alweer "oud", tegenwoordig heb je de YAA types, zien er mooier uit en kunnen verder terug moduleren.
Hoe kom je trouwens aan een 11,2KW WP, dat is voor de meeste woningen in Nederland te groot.
Hoeveel M3 inhoud heeft je woning, hoeveel M2 woonoppervlakte heb je, en hoeveel M3 gas moet de WP vervangen
De Mitsubishi's kun je op dit moment het beste kopen in Spanje, zie ook linkjes in de topicstart.
En de boiler, waar heeft u die gekocht?
Het woordje u bewaar je maar voor de dokter en de pastoor, in dit topic Tutoyeren we elkaar
Ik heb mijn 400 Liter SWW boilervat in Polen gekocht via onderstaande link:
https://kotly.com.pl/prod...th-2-coils-3980.html?l=enIndia Sierra schreef op woensdag 15 januari 2020 @ 17:41:
[...]
Bij voorkeur ben ik op zoek naar een hygiene boiler zodat ik me niet druk hoef te maken over legionella. Mocht inderdaad dat oppervlak te weinig zijn zal ik niet veel keuze hebben
Andere vraag: Hebben mensen ervaring met het bestellen bij die poolse shop Kotly?
Deze hygieneboiler kost daar, inclusief verzenden naar NL, ongeveer 950 euro.
Dat is ~150euro goedkoper dan in NL + deze boiler heeft 5cm(dubbele dus) meer isolatie dan deze vergelijkbare
OEG, ook niet verwaarloosbaar.
Een hygiëne spiraal heeft inderdaad als voordeel dat je niet aan LPP hoeft te doen, maar met "slechts" 23 liter inhoud blijf je een doorstroomverwarmer nodig hebben om grotere hoeveelheden warm water te krijgen. 23 liter is bij mij thuis binnen 2 minuten weg gedouched.
Zelf heb ik een "normale" RVS boiler (zoals hierboven omschreven) en draai al ruim 2,5 jaar naar volle tevredenheid zonder LPP, en iedereen leeft nog (N=4)
En zoals de rest ook aangeeft gaat gelaagdheid toch naar de knoppen tijdens een run, bij mij blijft het bovenste gedeelte wel gewoon op temperatuur.