Ik ga uit dat ik 'm in +- 5 jaar naar 0 afschrijf, kan het alleen maar meevallen, en is toevallig ook nog +- 200.000km in mijn geval, dus blijf ik bij mijn €0,10 / kmVerwijderd schreef op woensdag 17 oktober 2018 @ 15:10:
Goed verhaal
Verder is de stroom voor mij vrijwel gratis (op werk laden), verzekering verwacht ik geen schokkende dingen in, hooguit dat het onderhoud dus een keertje tegen gaat vallen.
Al met al een optimistisch sommetje misschien, maar ik zie ook niet echt in op welke punten het drastisch slechter kan worden. € 0 is immers €0
En los van het financiële sommetje, rijdt het verrukkelijk, en is het in niets te vergelijken met een Aygo. En ik wil nooit meer terug naar een Dinoverbrander.
Kreeg trouwens gister van vele mensen onderweg naar huis grootlicht van achter, bleek, mijn linker achterlicht deed het niet.
Vorige week wel wat gekloot met de stadsverlichting door LED vervangen, toen iets geshort denk ik. Maar vond het niet zo boeiend dat m'n stadslicht het niet deed.
Als ik had geweten dat ik al een week met maar 1 achterlicht rondreed had ik het wel ff wat eerder gefikst
Zekering kapot...
[ Voor 56% gewijzigd door Mar.tin op 17-10-2018 15:48 ]