Ik gebruik al een paar jaar Bkool en BigRingVR. Bkool vanwege de groepsritjes, BigRing vanwege de HQ video's voor ritjes in m'n eentje. Een paar jaar geleden had ik Rouvy al eens geprobeerd, maar toen was het nog niet veel soeps, nog de oude Virtual Trainer. Vandaag weer eens Rouvy geprobeerd met een groepsrit met augmented reality. Ik constateer dat Rouvy in de tussentijd enorm verbeterd is. Zoals ik het nu zie is een een geslaagde combi van Bkool en BigRingVR.
Van Bkool hebben ze o.a.
- groepsritten (dat mis ik echt in BigRingVR)
- augmented reality (niet op alle ritten) (waar je bij Bkool extra voor moet betalen)
- enorm veel video's
- drafting
Van BigRingVR hebben ze o.a.:
- HQ video's
- goede kwaliteit van de hellingen
- downloadable video's
Rouvy heeft dit aangevuld met o.a,:
- stukken betere website, support en app
- een uitgebreide agenda (
https://my.rouvy.com/group-ride en
https://my.rouvy.com/onlinerace)
- goede in-game statistics (beetje a la Zwift)
- veel betere match van helling en video (BKool zit daar vaak erg naast)
BigRing heeft weliswaar mooie video's, maar het zijn er maar +-500. Rouvy heeft er >4.000. Ik lees ook dat Rouvy binnenkort met opties komt om je credits in te wisselen voor goodies, zoals andere kleding, schoenen e.d.
Ik ga dus Rouvy de komende weken een beter proberen. Het zou zomaar kunnen dat ik volgend winterseizoen alleen nog maar op Rouvy zit.